WooCommerce - en to sr_RS translation catalogue (1346 entries)

en: Afghanistan
sr_RS: Авганистан

en: &#197;land Islands
sr_RS: Оландска Острва

en: Albania
sr_RS: Албанија

en: Algeria
sr_RS: Алжир

en: Andorra
sr_RS: Андора

en: Angola
sr_RS: Ангола

en: Antarctica
sr_RS: Антарктик

en: Antigua and Barbuda
sr_RS: Антигва и Барбуда

en: Argentina
sr_RS: Аргентина

en: Armenia
sr_RS: Јерменија

en: Aruba
sr_RS: Аруба

en: Australia
sr_RS: Аустралија

en: Austria
sr_RS: Аустрија

en: Azerbaijan
sr_RS: Азербејџан

en: Bahamas
sr_RS: Бахаме

en: Bahrain
sr_RS: Бахреин

en: Bangladesh
sr_RS: Бангладеш

en: Barbados
sr_RS: Барбадос

en: Belarus
sr_RS: Белорусија

en: Belgium
sr_RS: Белгија

en: Benin
sr_RS: Бенин

en: Bhutan
sr_RS: Бутан

en: Bolivia
sr_RS: Боливија

en: Bosnia and Herzegovina
sr_RS: Босна и Херцеговина

en: Botswana
sr_RS: Боцвана

en: Brazil
sr_RS: Бразил

en: Brunei
sr_RS: Брунеј

en: Bulgaria
sr_RS: Бугарска

en: Cambodia
sr_RS: Камбоџа

en: Equatorial Guinea
sr_RS: Екваторијална Гвинеја

en: French Southern Territories
sr_RS: Француске јужне територије

en: Iraq
sr_RS: Ирак

en: Republic of Ireland
sr_RS: Република Ирска

en: Isle of Man
sr_RS: Острво Мен

en: Israel
sr_RS: Израел

en: Italy
sr_RS: Италија

en: Ivory Coast
sr_RS: Обала Слоноваче

en: Jamaica
sr_RS: Јамајка

en: Japan
sr_RS: Јапан

en: Jersey
sr_RS: Џерси

en: Jordan
sr_RS: Јордан

en: Kazakhstan
sr_RS: Казахстан

en: Kenya
sr_RS: Кенија

en: Kiribati
sr_RS: Кирибати

en: Kuwait
sr_RS: Кувајт

en: Kyrgyzstan
sr_RS: Киргистан

en: Laos
sr_RS: Лаос

en: Latvia
sr_RS: Летонија

en: Lebanon
sr_RS: Либан

en: Lesotho
sr_RS: Лесото

en: Liberia
sr_RS: Либерија

en: Libya
sr_RS: Либија

en: Liechtenstein
sr_RS: Лихтерштајн

en: Lithuania
sr_RS: Литванија

en: Luxembourg
sr_RS: Луксембург

en: Macao S.A.R., China
sr_RS: Макао С.А.Р., Кина

en: Macedonia
sr_RS: Македонија

en: Madagascar
sr_RS: Мадагаскар

en: Malawi
sr_RS: Малави

en: Malaysia
sr_RS: Малезија

en: Maldives
sr_RS: Малдиви

en: Mali
sr_RS: Мали

en: Malta
sr_RS: Малта

en: Marshall Islands
sr_RS: Маршалска Острва

en: Martinique
sr_RS: Мартиник

en: Mauritania
sr_RS: Мауританија

en: Mauritius
sr_RS: Маурицијус

en: Mayotte
sr_RS: Мајот

en: Mexico
sr_RS: Мексико

en: Micronesia
sr_RS: Микронезија

en: Moldova
sr_RS: Молдавија

en: Monaco
sr_RS: Монако

en: Mongolia
sr_RS: Монголија

en: Montenegro
sr_RS: Црна Гора

en: Montserrat
sr_RS: Монтсерат

en: Morocco
sr_RS: Мароко

en: Mozambique
sr_RS: Мозамбик

en: Myanmar
sr_RS: Мијанмар

en: Namibia
sr_RS: Намибија

en: Nauru
sr_RS: Науру

en: Nepal
sr_RS: Непал

en: Netherlands
sr_RS: Холандија

en: Netherlands Antilles
sr_RS: Холандски Антили

en: New Caledonia
sr_RS: Нова Каледонија

en: New Zealand
sr_RS: Нови Зеланд

en: Nicaragua
sr_RS: Никарагва

en: Niger
sr_RS: Нигер

en: Nigeria
sr_RS: Нигерија

en: Niue
sr_RS: Ниуе

en: Norfolk Island
sr_RS: Норфолк Острво

en: North Korea
sr_RS: Северна Кореја

en: Norway
sr_RS: Норвешка

en: Oman
sr_RS: Оман

en: Pakistan
sr_RS: Пакистан

en: Palestinian Territory
sr_RS: Палестинска територија

en: Panama
sr_RS: Панама

en: Papua New Guinea
sr_RS: Папа Нова Гвинеја

en: Paraguay
sr_RS: Парагвај

en: Peru
sr_RS: Перу

en: Philippines
sr_RS: Филипини

en: Pitcairn
sr_RS: Питкерн

en: Poland
sr_RS: Пољска

en: Portugal
sr_RS: Португал

en: Qatar
sr_RS: Катар

en: Reunion
sr_RS: Реинион

en: Romania
sr_RS: Румунија

en: Russia
sr_RS: Русија

en: Rwanda
sr_RS: Руанда

en: Saint Barth&eacute;lemy
sr_RS: Sveti Bartolomej

en: Saint Helena
sr_RS: Света Хелена

en: Saint Kitts and Nevis
sr_RS: Свети Кристофер и Невис

en: Saint Lucia
sr_RS: Света Луција

en: Saint Martin (French part)
sr_RS: Свети Мартин (Француски део)

en: Saint Martin (Dutch part)
sr_RS: Свети Мартин (Холандски део)

en: Saint Pierre and Miquelon
sr_RS: Сент Пјер и Микелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
sr_RS: Свети Винсент и Гренадини

en: San Marino
sr_RS: Сан Марино

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sr_RS: Сао Томе и Принсипе

en: Saudi Arabia
sr_RS: Саудијска Арабија

en: Senegal
sr_RS: Сенегал

en: Serbia
sr_RS: Србија

en: Seychelles
sr_RS: Сејшели

en: Sierra Leone
sr_RS: Сијера Леоне

en: Singapore
sr_RS: Сингапур

en: Slovakia
sr_RS: Словачка

en: Slovenia
sr_RS: Словенија

en: Solomon Islands
sr_RS: Соломонова Острва

en: Somalia
sr_RS: Сомалија

en: South Africa
sr_RS: Јужна Африка

en: South Georgia/Sandwich Islands
sr_RS: Јужна Џорџија/Јужна Сендвичка Острва

en: South Korea
sr_RS: Јужна Кореја

en: South Sudan
sr_RS: Јужни Судан

en: Spain
sr_RS: Шпанија

en: Sri Lanka
sr_RS: Шри Ланка

en: Sudan
sr_RS: Судан

en: Suriname
sr_RS: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen
sr_RS: Швабалд и Жан Мајен

en: Swaziland
sr_RS: Свазиленд

en: Sweden
sr_RS: Шведска

en: Switzerland
sr_RS: Швајцерска

en: Syria
sr_RS: Сирија

en: Taiwan
sr_RS: Тајван

en: Tajikistan
sr_RS: Таџикистан

en: Tanzania
sr_RS: Танзанија

en: Thailand
sr_RS: Тајланд

en: Timor-Leste
sr_RS: Источни Тимор

en: Togo
sr_RS: Того

en: Tokelau
sr_RS: Токелау

en: Tonga
sr_RS: Тонга

en: Trinidad and Tobago
sr_RS: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
sr_RS: Тунис

en: Turkey
sr_RS: Турска

en: Turkmenistan
sr_RS: Туркмениста

en: Turks and Caicos Islands
sr_RS: Туркс и Кајкос Острва

en: Tuvalu
sr_RS: Тувалу

en: Uganda
sr_RS: Уганда

en: Ukraine
sr_RS: Украјина

en: United Arab Emirates
sr_RS: Уједињени Арапски Емирати

en: United Kingdom (UK)
sr_RS: Уједињено Краљевство (УК)

en: United States (US)
sr_RS: Сједињене Државе (УС)

en: Uruguay
sr_RS: Уругвај

en: Uzbekistan
sr_RS: Узбекистан

en: Vanuatu
sr_RS: Вануату

en: Vatican
sr_RS: Ватикан

en: Venezuela
sr_RS: Венецуела

en: Vietnam
sr_RS: Вијетнам

en: Wallis and Futuna
sr_RS: Валис и Футуна

en: Western Sahara
sr_RS: Западна Сахара

en: Western Samoa
sr_RS: Западна Самоа

en: Yemen
sr_RS: Јемен

en: Zambia
sr_RS: Замбија

en: Zimbabwe
sr_RS: Зимбабве

en: Buenos Aires
sr_RS: Буенос Ајрес

en: Australian Capital Territory
sr_RS: Територије Аустралије

en: New South Wales
sr_RS: Нови Јужни Велс

en: Northern Territory
sr_RS: Северна територија

en: Queensland
sr_RS: Квинсленд

en: South Australia
sr_RS: Јужна Аустралија

en: Tasmania
sr_RS: Тазманија

en: Victoria
sr_RS: Викторија

en: Western Australia
sr_RS: Западна Аустралија

en: Bagerhat
sr_RS: Багерхат

en: Bandarban
sr_RS: Бандарбан

en: Barguna
sr_RS: Баргуна

en: Barisal
sr_RS: Барисал

en: Bhola
sr_RS: Бола

en: Bogra
sr_RS: Богра

en: Brahmanbaria
sr_RS: Браманбарија

en: Chandpur
sr_RS: Чандпур

en: Chittagong
sr_RS: Читагонг

en: Chuadanga
sr_RS: Ћуаданга

en: Comilla
sr_RS: Комила

en: Cox's Bazar
sr_RS: Кокс Базар

en: Dhaka
sr_RS: Дака

en: Dinajpur
sr_RS: Динајпур

en: Faridpur
sr_RS: Фаридур

en: Feni
sr_RS: Фени

en: Gaibandha
sr_RS: Гаибанда

en: Gazipur
sr_RS: Газипур

en: Gopalganj
sr_RS: Гопалгањ

en: Habiganj
sr_RS: Хабигањ

en: Jamalpur
sr_RS: Џамалпур

en: Jessore
sr_RS: Џесоре

en: Jhalokati
sr_RS: Џалокати

en: Jhenaidah
sr_RS: Џенаидах

en: Joypurhat
sr_RS: Џоупурнат

en: Khagrachhari
sr_RS: Канграчари

en: Khulna
sr_RS: Кулна

en: Kishoreganj
sr_RS: Кишорегањ

en: Kurigram
sr_RS: Куриграм

en: Kushtia
sr_RS: Куштија

en: Lakshmipur
sr_RS: Лакшимпур

en: Lalmonirhat
sr_RS: Лалмонират

en: Madaripur
sr_RS: Мадарипур

en: Magura
sr_RS: Магура

en: Manikganj
sr_RS: Маникгањ

en: Meherpur
sr_RS: Мехерпур

en: Moulvibazar
sr_RS: Мувибазар

en: Munshiganj
sr_RS: Мушигањ

en: Mymensingh
sr_RS: Мименсигн

en: Naogaon
sr_RS: Наогаон

en: Narail
sr_RS: Нараил

en: Narayanganj
sr_RS: Нарајангањ

en: Narsingdi
sr_RS: Нарсингди

en: Natore
sr_RS: Наторе

en: Nawabganj
sr_RS: Навабгањ

en: Netrakona
sr_RS: Нетракона

en: Nilphamari
sr_RS: Нилфамари

en: Noakhali
sr_RS: Ноакхали

en: Pabna
sr_RS: Пабна

en: Panchagarh
sr_RS: Панчагар

en: Patuakhali
sr_RS: Патукали

en: Pirojpur
sr_RS: Пиројпур

en: Rajbari
sr_RS: Рајбари

en: Rajshahi
sr_RS: Рајшахи

en: Rangamati
sr_RS: Рангамати

en: Rangpur
sr_RS: Рангпур

en: Satkhira
sr_RS: Саткира

en: Shariatpur
sr_RS: Шариатпур

en: Sherpur
sr_RS: Шерпур

en: Sirajganj
sr_RS: Сирагањ

en: Sunamganj
sr_RS: Сунамгањ

en: Sylhet
sr_RS: Сулет

en: Tangail
sr_RS: Тенгаил

en: Thakurgaon
sr_RS: Такургаон

en: Blagoevgrad
sr_RS: Благоевград

en: Burgas
sr_RS: Бургас

en: Dobrich
sr_RS: Добрич

en: Gabrovo
sr_RS: Габрово

en: Haskovo
sr_RS: Хасково

en: Kardzhali
sr_RS: Карџали

en: Kyustendil
sr_RS: Кустендил

en: Lovech
sr_RS: Ловеч

en: Montana
sr_RS: Монтана

en: Pazardzhik
sr_RS: Пазарџик

en: Pernik
sr_RS: Перник

en: Pleven
sr_RS: Плевен

en: Plovdiv
sr_RS: Плодвив

en: Razgrad
sr_RS: Разград

en: Ruse
sr_RS: Русе

en: Shumen
sr_RS: Шумен

en: Silistra
sr_RS: Силистра

en: Sliven
sr_RS: Сливен

en: Smolyan
sr_RS: Смолијан

en: Sofia
sr_RS: Софија

en: Sofia-Grad
sr_RS: Софија - Град

en: Stara Zagora
sr_RS: Стара Загора

en: Targovishte
sr_RS: Тарговиште

en: Varna
sr_RS: Варна

en: Veliko Tarnovo
sr_RS: Велико Трново

en: Vidin
sr_RS: Видин

en: Vratsa
sr_RS: Вратса

en: Yambol
sr_RS: Јамбол

en: Acre
sr_RS: Акре

en: Alagoas
sr_RS: Алагоас

en: Amazonas
sr_RS: Амазонас

en: Bahia
sr_RS: Бахија

en: Ontario
sr_RS: Онтарио

en: Quebec
sr_RS: Квебек

en: Yukon Territory
sr_RS: Јукон територија

en: Beijing / &#21271;&#20140;
sr_RS: Бејинг

en: Guangdong / &#24191;&#19996;
sr_RS: Гуангдунг / &#24191;&#19996;

en: Macau / &#28595;&#38376;
sr_RS: Макау / &#28595;&#38376;

en: Tibet / &#35199;&#34255;
sr_RS: Тибет / &#35199;&#34255;

en: Albacete
sr_RS: Албасете

en: Alicante
sr_RS: Аликанте

en: Barcelona
sr_RS: Барселона

en: Burgos
sr_RS: Бургос

en: Granada
sr_RS: Grenada

en: Las Palmas
sr_RS: Лас Палмас

en: Madrid
sr_RS: Мадрид

en: Murcia
sr_RS: Мурсија

en: Sevilla
sr_RS: Севиља

en: Toledo
sr_RS: Толедо

en: Valencia
sr_RS: Валенсија

en: Valladolid
sr_RS: Ваљадолид

en: Zaragoza
sr_RS: Сарагоса

en: Hong Kong Island
sr_RS: Хонг Конг

en: Budapest
sr_RS: Будимпешта

en: Bali
sr_RS: Бали

en: Bergamo
sr_RS: Бергамо

en: Bologna
sr_RS: Болоња

en: Brescia
sr_RS: Бреша

en: Cagliari
sr_RS: Каљари

en: Catania
sr_RS: Катанија

en: Como
sr_RS: Комо

en: Cremona
sr_RS: Кремона

en: Crotone
sr_RS: Кротоне

en: Genova
sr_RS: Ђенова

en: Grosseto
sr_RS: Гросето

en: Lecce
sr_RS: Леће

en: Livorno
sr_RS: Ливорно

en: Messina
sr_RS: Месина

en: Milano
sr_RS: Милано

en: Modena
sr_RS: Модена

en: Napoli
sr_RS: Наполи

en: Padova
sr_RS: Падова

en: Palermo
sr_RS: Палермо

en: Parma
sr_RS: Парма

en: Perugia
sr_RS: Перуђа

en: Pisa
sr_RS: Пиза

en: Ravenna
sr_RS: Равена

en: Reggio Calabria
sr_RS: Ређо Калабрија

en: Rimini
sr_RS: Римини

en: Roma
sr_RS: Рим

en: Torino
sr_RS: Торино

en: Treviso
sr_RS: Тревизо

en: Udine
sr_RS: Удинезе

en: Venezia
sr_RS: Венеција

en: Verona
sr_RS: Верона

en: Vicenza
sr_RS: Вићенца

en: Fukushima
sr_RS: Фукушима

en: Tokyo
sr_RS: Токијо

en: Toyama
sr_RS: Тојама

en: Ishikawa
sr_RS: Ишикава

en: Fukui
sr_RS: Фукуи

en: Yamanashi
sr_RS: Јаманаши

en: Nagano
sr_RS: Нагано

en: Gifu
sr_RS: Гифу

en: Shizuoka
sr_RS: Шизуока

en: Aichi
sr_RS: Аичи

en: Mie
sr_RS: Мија

en: Shiga
sr_RS: Шига

en: Osaka
sr_RS: Осака

en: Nara
sr_RS: Нара

en: Tottori
sr_RS: Тотори

en: Shimane
sr_RS: Шимане

en: Okayama
sr_RS: Окајама

en: Hiroshima
sr_RS: Хирошима

en: Yamaguchi
sr_RS: Јамагучи

en: Tokushima
sr_RS: Токушима

en: Kagawa
sr_RS: Кагава

en: Ehime
sr_RS: Еиме

en: Kochi
sr_RS: Кочи

en: Nagasaki
sr_RS: Нагасаки

en: Veracruz
sr_RS: Веракруз

en: Bangkok (&#3585;&#3619;&#3640;&#3591;&#3648;&#3607;&#3614;&#3617;&#3627;&#3634;&#3609;&#3588;&#3619;)
sr_RS: Банкок
    (&#3585;&#3619;&#3640;&#3591;&#3648;&#3607;&#3614;&#3617;&#3627;&#3634;&#3609;&#3588;&#3619;)

en: Bursa
sr_RS: Бурса

en: Alabama
sr_RS: Алабама

en: Alaska
sr_RS: Аљаска

en: Arizona
sr_RS: Аризона

en: Arkansas
sr_RS: Арканзас

en: California
sr_RS: Калифорнија

en: Colorado
sr_RS: Колорадо

en: Connecticut
sr_RS: Конектикат

en: Delaware
sr_RS: Делавер

en: District Of Columbia
sr_RS: Округ Колумбија

en: Florida
sr_RS: Флорида

en: Hawaii
sr_RS: Хаваји

en: Idaho
sr_RS: Ајдахо

en: Illinois
sr_RS: Илиноис

en: Indiana
sr_RS: Индијана

en: Iowa
sr_RS: Ајова

en: Kansas
sr_RS: Канзас

en: Kentucky
sr_RS: Кентаки

en: Louisiana
sr_RS: Луизијана

en: Maine
sr_RS: Мејн

en: Maryland
sr_RS: Мериленд

en: Massachusetts
sr_RS: Масачусетс

en: Michigan
sr_RS: Мичиген

en: Minnesota
sr_RS: Минесота

en: Mississippi
sr_RS: Мисисипи

en: Missouri
sr_RS: Мисури

en: Nebraska
sr_RS: Небраска

en: Nevada
sr_RS: Невада

en: New Hampshire
sr_RS: Њу Хемпшир

en: New Jersey
sr_RS: Њу Џерзи

en: New Mexico
sr_RS: Њу Мексико

en: New York
sr_RS: Њу Јорк

en: North Carolina
sr_RS: Северна Каролина

en: North Dakota
sr_RS: Северна Дакота

en: Ohio
sr_RS: Охајо

en: Oklahoma
sr_RS: Оклахома

en: Oregon
sr_RS: Орегон

en: Pennsylvania
sr_RS: Пенсилванија

en: Rhode Island
sr_RS: Роуд Ајланд

en: South Carolina
sr_RS: Јужна Каролина

en: South Dakota
sr_RS: Јужна Дакота

en: Tennessee
sr_RS: Тенеси

en: Texas
sr_RS: Тексас

en: Utah
sr_RS: Јута

en: Vermont
sr_RS: Вермонт

en: Virginia
sr_RS: Вирџинија

en: Washington
sr_RS: Вашингтон

en: West Virginia
sr_RS: Западна Вирџинија

en: Wisconsin
sr_RS: Висконсин

en: Wyoming
sr_RS: Вајоминг

en: Armed Forces (AA)
sr_RS: Наоружане Снаге (АА)

en: Armed Forces (AE)
sr_RS: Armed Forces (АЕ)

en: Armed Forces (AP)
sr_RS: Armed Forces (АП)

en: American Samoa
sr_RS: Америчка Самоа

en: Guam
sr_RS: Гуам

en: Northern Mariana Islands
sr_RS: Северна Маријанска Острва

en: Puerto Rico
sr_RS: Порто Рико

en: US Minor Outlying Islands
sr_RS: УС Мала Спољна Острва

en: US Virgin Islands
sr_RS: УС Девичанска Острва

en: Eastern Cape
sr_RS: Источни Кејп

en: Free State
sr_RS: Слободна Држава

en: Gauteng
sr_RS: Гаутенг

en: KwaZulu-Natal
sr_RS: Квазулу-Натал

en: Limpopo
sr_RS: Лимпопо

en: Mpumalanga
sr_RS: Мпумаланга

en: Northern Cape
sr_RS: Северни Кејп

en: North West
sr_RS: Северо Запад

en: Western Cape
sr_RS: Западни Кејп

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: Backordered
sr_RS: Чека се испорука

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
sr_RS: &nbsp;<small>%s преко %s</small>

en: Free!
sr_RS: Бесплатно!

en: Subtotal:
sr_RS: Свега:

en: Discount:
sr_RS: Попуст:

en: Shipping:
sr_RS: Испорука:

en: Fee
sr_RS: Накнада

en: Payment Method:
sr_RS: Начин плаћања:

en: Total:
sr_RS: Укупно:

en: Download %d
sr_RS: Преузми %d

en: Download
sr_RS: Преузми

en: Order status changed from %s to %s.
sr_RS: Статус наруџбенице промењен из %s на %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
sr_RS: Залихе #%s смањене са %s на %s.

en: Card Number
sr_RS: Број картице

en: Expiry (MM/YY)
sr_RS: Рок истицања (MM/YY)

en: Card Code
sr_RS: Код са картице

en: Add to cart
sr_RS: Додати у корпу

en: Read more
sr_RS: Прочитајте још

en: In stock
sr_RS: На залихама

en: Only %s left in stock
sr_RS: Само %s је преостало на залихама

en: (can be backordered)
sr_RS: ( може се поново наручити )

en: %s in stock
sr_RS: %s на залихама

en: Available on backorder
sr_RS: Дозвољено наручивање и када се чека испорука

en: Out of stock
sr_RS: Нема на залихама

en: Rated %s out of 5
sr_RS: Оцењено %s од 5

en: out of 5
sr_RS: од 5

en: Consumer Secret is invalid
sr_RS: Потрошачка Тајна је погрешна

en: %s parameter is missing
sr_RS: %s параметар недостаје

en: Consumer Key is invalid
sr_RS: Конзумерски Кључ је неисправан

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
sr_RS: Неисправан потпис - неуспешно сортирање параматара

en: Invalid Signature - signature method is invalid
sr_RS: Неисправан потпис - метода потписивања неисправна

en: Invalid Signature - provided signature does not match
sr_RS: Неисправан потпис - приложени потпис се не поклапа

en: Invalid timestamp
sr_RS: Неисправан временски жиг

en: Invalid nonce - nonce has already been used
sr_RS: Неисправан nonce - nonce је већ био коришћен

en: The API key provided does not have read permissions
sr_RS: API кључ је обезбедио да нема дозволу читања

en: The API key provided does not have write permissions
sr_RS: API кључ је обезбедио да нема дозволу писања

en: Invalid coupon ID
sr_RS: Неисправан број купона

en: You do not have permission to read the coupons count
sr_RS: Немате дозволу да прочитате број купона

en: Invalid coupon code
sr_RS: Неисправна шифра купона

en: You do not have permission to create coupons
sr_RS: Немате дозволу да креирате купоне

en: Missing parameter %s
sr_RS: Недостаје параметар %s

en: The coupon code already exists
sr_RS: Код купона већ постоји

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
sr_RS: Неисправан тип купона - тип купона мора бити неки од наведених: %s

en: Failed to update coupon
sr_RS: Неуспешно ажурирање купона

en: Invalid customer Email
sr_RS: Неисправна е-маил адреса муштерије

en: You do not have permission to read the customers count
sr_RS: Немате дозволе за видите број муштерије

en: You do not have permission to create this customer
sr_RS: Немате дозволе да креирате муштерију

en: Invalid customer ID
sr_RS: Неисправан идентификациони број муштерије

en: Invalid customer
sr_RS: Неисправна муштерија

en: You do not have permission to read this customer
sr_RS: Немате дозволу да прочитате ову муштерију

en: You do not have permission to edit this customer
sr_RS: Немате дозволу да уређујете ову муштерију

en: You do not have permission to delete this customer
sr_RS: Немате дозволу да бришете ову муштерију

en: JSONP support is disabled on this site
sr_RS: JSONP подршка искључена на овом сајту

en: The JSONP callback function is invalid
sr_RS: JSONP callback функција је неисправна

en: You do not have permission to read the orders count
sr_RS: Немате дозволу да прочитате број наруџбеница

en: You do not have permission to create orders
sr_RS: Немате дозволу да креирате наруџбенице

en: Customer ID is invalid
sr_RS: Идентификациони број муштерије неисправан

en: Cannot create order: %s
sr_RS: Не може да се креира наруџбеница: %s

en: Payment method ID and title are required
sr_RS: Идентификациони број начина плаћања и наслов су обавезни

en: Provided order currency is invalid
sr_RS: Понуђена валута за поруџбину је неважећа

en: Order item ID is required
sr_RS: Број наруџбине је обавезан

en: Order item ID provided is not associated with order
sr_RS: Број поруџбине који сте навели није везан ни за једну постојећу наруџбину.

en: Product ID provided does not match this line item
sr_RS: Понуђен ID производа се не поклапа са ставком на овој линији

en: The product variation is invalid
sr_RS: Варијација производа је неважећа

en: Product is invalid
sr_RS: Производ је невежећи

en: Product quantity must be a positive float
sr_RS: Количина производа мора бити позитиван број

en: Product quantity is required
sr_RS: Количина производа је обавезна

en: Cannot create line item, try again
sr_RS: Немогуће је креирати линију, покушајте поново.

en: Shipping total must be a positive amount
sr_RS: Укупна поштарина мора бити позитиван износ

en: Shipping method ID is required
sr_RS: Идентификациони број начина испоруке је обавезан

en: Cannot create shipping method, try again
sr_RS: Не може се креирати начин испоруке, пробајте касније

en: Cannot update shipping method, try again
sr_RS: Не може се ажурирати начин испоруке, пробајте касније

en: Fee title is required
sr_RS: Назив провизије је обавезан

en: Cannot create fee, try again
sr_RS: Не може се креирати провизија, покушајте касније

en: Cannot update fee, try again
sr_RS: Не може се ажурирати провизија, покушајте касније

en: Coupon discount total must be a positive amount
sr_RS: Укупан купон попуст мора бити позитиван износ

en: Coupon code is required
sr_RS: Купон код је обавезан

en: Cannot create coupon, try again
sr_RS: Не може се креирати купон, пробајте касније

en: Cannot update coupon, try again
sr_RS: Не може се ажурирати купон, пробајте касније

en: Cannot create order refund, please try again
sr_RS: Не можемо креирати повраћај новца, покушајте касније

en: The order refund ID provided is not associated with the order
sr_RS: ИД налога за повраћај новца који сте приложили није повезан ни са једним налогом

en: You do not have permission to read the products count
sr_RS: Немате дозволе за преглед количине производа

en: You do not have permission to create products
sr_RS: Немате дозволе за креирање производа

en: Variation #%s of %s
sr_RS: Варијација #%s of %s

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sr_RS: Подложак "%s" је предугачак (28 карактера максимум). Молимо, скратите.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sr_RS: Подложак "%s" није дозвољен зато што је резервисан термин. Молимо, промените.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
sr_RS: Подложак "%s" је већ у употреби. Молимо, промените.

en: Webhook created on %s
sr_RS: Догађај креиран у %s

en: Consumer Key is missing
sr_RS: Потрошачки кључ недостаје

en: Consumer Secret is missing
sr_RS: Потрошачка Тајна недостаје

en: Sorry, your session has expired.
sr_RS: Жао нам је, ваша сесија је истекла.

en: Return to homepage
sr_RS: Повратак на почетну страницу

en: Standard
sr_RS: Стандард

en: Do not allow
sr_RS: Не дозволи

en: Allow, but notify customer
sr_RS: Дозволи, али обавести купца

en: Allow
sr_RS: Дозволи

en: File %d
sr_RS: Документ %d

en: Name
sr_RS: Име

en: Value
sr_RS: Вредност

en: Delete note
sr_RS: Обрисати белешку

en: Read
sr_RS: Читати

en: Write
sr_RS: Писати

en: Read/Write
sr_RS: Писати/Читати

en: View products
sr_RS: Pogledati proizvode

en: Error: %s
sr_RS: Грешка: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Резултати претраге за &ldquo;%s&rdquo;

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
sr_RS: Да би <strong>database caching</strong> радио у WooCommerce морате додати <code>_wc_session_</code> у "Ignored Query Strings" опцији у W3 Total Cache settings <a href="%s">овде</a>

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sr_RS: Жао нам је, "%s" није у залихама. Молимо Вас уредите вашу корпу и покушајте опет. Извињавамо се због непријатности.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sr_RS: Опростите али тренутно немамо довољно "%s" на залихама, (имамо %s на залихама). Молимо вас да промените своју наруџбеницу и пробајте поново. Примите наше извињење.

en: View Cart
sr_RS: Погледај Корпу

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sr_RS: Извините, овај производ се не може купити.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sr_RS: Не можете додати &quot;%s&quot; у корпу јер тог производа нема на залихама.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
sr_RS: Не можете додоати ту количину &quot;%s&quot; у корпу јер нема довољно на залихама (преостало је %s).

en: Cheatin&#8217; huh?
sr_RS: Варање&#8217; ух?

en: Account username
sr_RS: Корисничко име

en: Account password
sr_RS: Лозинка налога

en: Order Notes
sr_RS: Додатне напомене

en: We were unable to process your order, please try again.
sr_RS: Не можемо да обрадимо вашу наруџбеницу, покушајте поново.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
sr_RS: Жао нам је, ваша сесија је истекла.<a href="%s" class="wc-backward">Вратите се на почетну страну</a>

en: is a required field.
sr_RS: је обавезно поље.

en: is not a valid phone number.
sr_RS: је неважећи број телефона

en: is not a valid email address.
sr_RS: је неважећа email адреса.

en: is not valid. Please enter one of the following:
sr_RS: је неважеће/неважећи. Молимо, унести један од следећих:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
sr_RS: Морате да прихватите услове коришћења.

en: Invalid shipping method.
sr_RS: Неважећи начин испоруке.

en: Invalid payment method.
sr_RS: Неважећи начин плаћања.

en: Please rate the product.
sr_RS: Молимо, оцените производ.

en: to the
sr_RS: за

en: to
sr_RS: за

en: the
sr_RS: и

en: VAT
sr_RS: ПДВ

en: Tax
sr_RS: Порез

en: (incl. VAT)
sr_RS: (са ПДВ)

en: (incl. tax)
sr_RS: (са порезом)

en: (ex. VAT)
sr_RS: (без ПДВ)

en: (ex. tax)
sr_RS: (ослобођено пореза)

en: First Name
sr_RS: Име

en: Last Name
sr_RS: Презиме

en: Company Name
sr_RS: Назив предузећа

en: Country
sr_RS: Држава

en: Address
sr_RS: Адреса

en: Town / City
sr_RS: Градска општина / Град

en: State / County
sr_RS: Регион / округ

en: Postcode / Zip
sr_RS: Поштански број

en: Suburb
sr_RS: Предграђе

en: Postcode
sr_RS: Поштански број

en: State
sr_RS: Држава

en: District
sr_RS: Округ

en: Province
sr_RS: Покраина

en: Canton
sr_RS: Кантон

en: Region
sr_RS: Регион

en: Town / District
sr_RS: Град / Округ

en: County
sr_RS: Округ

en: Municipality
sr_RS: Општина

en: Zip
sr_RS: Поштански број

en: Email Address
sr_RS: Email адреса

en: Phone
sr_RS: Телефон

en: Coupon code applied successfully.
sr_RS: Купон је прихваћен

en: Coupon code removed successfully.
sr_RS: Купон је уклоњен.

en: Coupon is not valid.
sr_RS: Купон је неважећи.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sr_RS: Опростите али купон  "%s" је неважећи - није урачунат у вашој наруџбеници.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
sr_RS: Опростите али купон "%s"  није ваш - није урачунат у вашој наруџбеници.

en: Coupon code already applied!
sr_RS: Купон је већ искоришћен!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sr_RS: Извините, купон "%s" је искоришћен и не може бити коришћен уз друге купоне.

en: Coupon usage limit has been reached.
sr_RS: Истекло је време коришћења купона.

en: This coupon has expired.
sr_RS: Овом купону је истекао рок употребе.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
sr_RS: Минималан износ за овај купон је %s.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
sr_RS: Максималан износ за овај купон је %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
sr_RS: Извините, овај купон се не може применити на вашу наруџбеницу.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
sr_RS: Извините, овај купон није важећи за производе на снижењу.

en: Coupon does not exist!
sr_RS: Купон не постоји

en: Please enter a coupon code.
sr_RS: Молимо, унесите код купона.

en: Invalid download link.
sr_RS: Неисправан линк за преузимање

en: Invalid order.
sr_RS: Наруџбеница није валидна.

en: Login
sr_RS: Улогуј се

en: File not found
sr_RS: Фајл није пронађен.

en: Go to homepage
sr_RS: Врати се на почетну

en: Note
sr_RS: Белешка

en: Customer details
sr_RS: Детаљи о купцу

en: Product low in stock
sr_RS: Ниска залиха производа

en: Product out of stock
sr_RS: Нема на залихама.

en: Product Backorder
sr_RS: Производ за који се чека испорука

en: Please enter your name.
sr_RS: Молимо вас да упишете своје име

en: Account details changed successfully.
sr_RS: Подаци о налогу успешно измењени.

en: Item
sr_RS: Производ

en: Cart updated.
sr_RS: Корпа је ажурирана.

en: Order cancelled by customer.
sr_RS: Купац је отказао наруџбину.

en: Your order was cancelled.
sr_RS: Ваша наруџбина је отказана.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: Ваша наруџбеница се више не може отказати. Јавите нам се ако вам је потребна помоћ.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sr_RS: Молимо изаберите количину производа које желите да додате у вашу корпу&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sr_RS: Молимо одаберите производ за додавање у вашу корпу&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
sr_RS: Молимо вас изаберите опције производа&hellip;

en: Error
sr_RS: Грешка

en: Username is required.
sr_RS: Кориснички налог је обавезан

en: Password is required.
sr_RS: Лозинка је обавезна.

en: A user could not be found with this email address.
sr_RS: Није пронађен корисник са овом email adresom.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
sr_RS: Улоговани сте као <strong>%s</strong>

en: Passwords do not match.
sr_RS: Лозинке се не поклапају.

en: Anti-spam field was filled in.
sr_RS: Анти-спам поље је попуњено.

en: Please select a rating
sr_RS: Оцените

en: required
sr_RS: обавезно

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sr_RS: Извините, ниједан производ не одговара изабраним критеријумима. Молимо вас изаберите другачију комбинацију.

en: Select an option&hellip;
sr_RS: Одаберите опцију&hellip;

en: Customer
sr_RS: Купац

en: Shop Manager
sr_RS: Шоп менаџер

en: Docs
sr_RS: Документи

en: Premium Support
sr_RS: Плаћена Подршка

en: Failed to install/update the translation:
sr_RS: Није успело инсталирање/ажурирање превода:

en: Seems you don't have permission to do this!
sr_RS: Изгледа немате дозволу да то урадите!

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
sr_RS: Жао нам је, али нема доступног превода за ваш језик =/

en: Translations installed/updated successfully!
sr_RS: Превод успешно инсталиран/ажуриран!

en: (Includes %s)
sr_RS: (са %s)

en: Product Categories
sr_RS: Категорије производа

en: Product Category
sr_RS: Категорија производа

en: Search Product Categories
sr_RS: Претражите врсте производа

en: All Product Categories
sr_RS: Све врсте производа

en: Parent Product Category
sr_RS: Nadkategorija proizvoda

en: Parent Product Category:
sr_RS: Надкатегорија производа

en: Edit Product Category
sr_RS: Уредите категорију производа

en: Update Product Category
sr_RS: Ажурирајте категорију производа

en: Add New Product Category
sr_RS: Додајте нову категорију производа

en: New Product Category Name
sr_RS: Назив категорије за нови производ

en: Product Tags
sr_RS: Ознаке за производе

en: Product Tag
sr_RS: Таг производа

en: Search Product Tags
sr_RS: Претражите ознаке за производе

en: All Product Tags
sr_RS: Све ознаке за производе

en: Edit Product Tag
sr_RS: Уредите ознаку за производ

en: Update Product Tag
sr_RS: Ажурирајте ознаку за производ

en: Add New Product Tag
sr_RS: Додајте нову ознаку за производ

en: New Product Tag Name
sr_RS: Ознака за нови производ

en: Shipping Classes
sr_RS: Врсте доставе

en: Shipping Class
sr_RS: Врста доставе

en: Search Shipping Classes
sr_RS: Претраживање врста доставе

en: All Shipping Classes
sr_RS: Све врсте доставе

en: Parent Shipping Class
sr_RS: Главна врста доставе

en: Parent Shipping Class:
sr_RS: Главна врста доставе:

en: Edit Shipping Class
sr_RS: Уређивање врсте доставе

en: Update Shipping Class
sr_RS: Измена врсте доставе

en: Add New Shipping Class
sr_RS: Додајте нову класу доставе

en: New Shipping Class Name
sr_RS: Име новог начина доставе

en: Search %s
sr_RS: Тражи те %s

en: All %s
sr_RS: Сви %s

en: Parent %s
sr_RS: Главни  %s

en: Parent %s:
sr_RS: Главни %s

en: Edit %s
sr_RS: Уредите %s

en: Update %s
sr_RS: Ажурирајте  %s

en: Add New %s
sr_RS: Додајте нови %s

en: New %s
sr_RS: Нови  %s

en: Products
sr_RS: Производи

en: Product
sr_RS: Производ

en: Add Product
sr_RS: Додајте производ

en: Add New Product
sr_RS: Додајте нови производ

en: Edit
sr_RS: Измени

en: Edit Product
sr_RS: Измените производ

en: New Product
sr_RS: Нови производ

en: View Product
sr_RS: Погледајте производ

en: Search Products
sr_RS: Претражите производе

en: No Products found
sr_RS: Ниједан производ није пронађен

en: No Products found in trash
sr_RS: Нема пронађених производа у смећу

en: Parent Product
sr_RS: Главни Производ

en: Product Image
sr_RS: Слика артикла

en: This is where you can add new products to your store.
sr_RS: Овде можеш додати нове производе у трговину.

en: Variations
sr_RS: Варијације

en: Orders
sr_RS: Наруджбенице

en: Order
sr_RS: Наруджбеница

en: Add Order
sr_RS: Додајте наруџбеницу

en: Add New Order
sr_RS: Додајте нову наруџбеницу

en: Edit Order
sr_RS: Измените наруџбеницу

en: New Order
sr_RS: Нова наруџбеница

en: View Order
sr_RS: Проверите наруџбеницу

en: Search Orders
sr_RS: Претражи наруџбенице

en: No Orders found
sr_RS: Није нађена ниједна наруџбеница

en: No Orders found in trash
sr_RS: Није нађена ниједна наруџбеница у избрисаним наруџбеницама

en: Parent Orders
sr_RS: Збирна наруџбеница

en: This is where store orders are stored.
sr_RS: Овде се чувају веб наруџбенице

en: Coupons
sr_RS: Купони

en: Coupon
sr_RS: Купон

en: Add Coupon
sr_RS: Приложите купон

en: Add New Coupon
sr_RS: Креирајте нови купон

en: Edit Coupon
sr_RS: Уредите купон

en: New Coupon
sr_RS: Нови купон

en: View Coupons
sr_RS: Прегледајте купоне

en: View Coupon
sr_RS: Прегледјте купон

en: Search Coupons
sr_RS: Претражите купоне

en: No Coupons found
sr_RS: Није нађен ниједан купон

en: No Coupons found in trash
sr_RS: Ниједан купон није у отпаду

en: Parent Coupon
sr_RS: Главни купон

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sr_RS: Овде можете додати нове купоне које купци могу користити у вашој веб продавници.

en: Webhooks
sr_RS: Wебкуке

en: Add Webhook
sr_RS: Додај догађај

en: Search Webhooks
sr_RS: Тражи догађаје

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Обрада <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Обрада <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Обрада <span class="count">(%s)</span>

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Готово <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Готово <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Готово <span class="count">(%s)</span>

en: Buy product
sr_RS: Купи производ

en: Read More
sr_RS: Прочитајте још

en: Select options
sr_RS: Изаберите опције

en: Order #%s
sr_RS: Наруџба #%s

en: Edit Address
sr_RS: Измени Адресу

en: Lost Password
sr_RS: Заборављена Лозинка

en: Enable/Disable
sr_RS: Омогући / Онемогући

en: Enable this email notification
sr_RS: Омогућите ово email обавештење

en: Recipient(s)
sr_RS: Примаоц(и)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
sr_RS: Унесите примаоце (одвојене зарезом) за овај мејл. Основно је <code>%s</code>

en: Subject
sr_RS: Наслов

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
sr_RS: Ово контролише тему имејл поруке. Оставите празно како би користили подразумевану тему: <code>%s</code>.

en: Email Heading
sr_RS: Заглавље Email-a

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
sr_RS: Ово контролише главни наслов који се налази у оквиру имејл обавештења. Оставите празно како би користили подразумевани наслов: <code>%s</code>.

en: Email type
sr_RS: Тип email-a

en: Choose which format of email to send.
sr_RS: Изаберите koji формат email-a шаљете.

en: Completed order
sr_RS: Готова наруџбеница

en: Your order is complete
sr_RS: Наруџбеница готова

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
sr_RS: Ваша {site_title} наруџбина од {order_date} је састављена.

en: Your order is complete - download your files
sr_RS: Ваша наруџбеница је готова - преузмите фајлове

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
sr_RS: Ваша {site_title} наруџбина од {order_date} је завршена - преузмите ваше фајлове.

en: Defaults to <code>%s</code>
sr_RS: Уобичајено за <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
sr_RS: Наслов (могуће преузет)

en: Email Heading (downloadable)
sr_RS: Заглавље Емејла (могуће преузети)

en: Customer invoice
sr_RS: Рачун за купца

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
sr_RS: Рачун за наруџбеницу  {order_number} наручену  {order_date}

en: Invoice for order {order_number}
sr_RS: Рачун за наруџбеницу {order_number}

en: Your {site_title} order from {order_date}
sr_RS: Ваша {site_title} наруџбина од {order_date}

en: Order {order_number} details
sr_RS: Наруџбеница бр. {order_number} ставке

en: New account
sr_RS: Нови налог

en: Your account on {site_title}
sr_RS: Ваш налог на {site_title}

en: Welcome to {site_title}
sr_RS: Добродошли на {site_title}

en: Customer note
sr_RS: Белешка купца

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sr_RS: Купцу је послат имејл са напоменама када сте додали напомене за наруџбеницу.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sr_RS: Беллешка додата у вези {site_title} нарџбине од {order_date}

en: A note has been added to your order
sr_RS: Напомена је додата у наруџбеницу.

en: Processing order
sr_RS: Обрада наруџбенице

en: Thank you for your order
sr_RS: Хвала

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
sr_RS: Ваша {site_title} признаница наруџбине од {order_date}

en: Reset password
sr_RS: Ресетуј лозинку

en: Password Reset Instructions
sr_RS: Инструкције за ресетовање лозинке

en: New order
sr_RS: Нова наруџбеница

en: New customer order
sr_RS: Наруџбеница за новог купца

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
sr_RS: [{site_title}] Наруџбеница новог купца  ({order_number}) - {order_date}

en: Plain text
sr_RS: Чисти (plain) текст

en: Could not write to template file.
sr_RS: Није могућ упис у фајл шаблона.

en: Template file copied to theme.
sr_RS: Фајл шаблона је копиран у тему.

en: Template file deleted from theme.
sr_RS: Фајл шаблона је обрисан из теме.

en: HTML template
sr_RS: HTML шаблон

en: Plain text template
sr_RS: Чисти текст шаблон

en: Delete template file
sr_RS: Обришите фајл шаблона

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
sr_RS: Овај шаблон је потиснут вашом темом а можете га пронаћи у <code>%s</code>.

en: Copy file to theme
sr_RS: Копирајте фајл у тему

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
sr_RS: Да би сте изменили овај email шаблон, копирајте <code>%s</code> у фолдер у коме се налази ваша тема: <code>%s</code>

en: File was not found.
sr_RS: Фајл није пронађен.

en: View template
sr_RS: Видите шаблон

en: Hide template
sr_RS: Сакријте шаблон

en: Are you sure you want to delete this template file?
sr_RS: Јесте ли сигурни да желите обрисати овај фајл шаблона?

en: Enable Bank Transfer
sr_RS: Омогући Банковну Трансакцију

en: Title
sr_RS: Наслов

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sr_RS: Ово контролише наслов који корисник види приликом плаћања.

en: Direct Bank Transfer
sr_RS: Директна Банковна Трансакција

en: Description
sr_RS: Опис

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
sr_RS: Платите наружбеницу директно на наш рачун. Молим вас користите број наруџбенице као позив на број. Ваша наруџбина неће бити послата док средства не буду уплаћена на наш рачун.

en: Instructions
sr_RS: Инструкције

en: Sort Code
sr_RS: Сорт код

en: Account Details
sr_RS: Детаљи Налога

en: Account Name
sr_RS: Назив налога

en: Account Number
sr_RS: Број налога

en: Bank Name
sr_RS: Назив банке

en: IBAN
sr_RS: ИБАН

en: + Add Account
sr_RS: + Додајте налог

en: Our Bank Details
sr_RS: Појединости о нашој банци

en: BIC
sr_RS: БИЦ

en: Awaiting BACS payment
sr_RS: Очекивање БАСЦ уплате

en: Cheque
sr_RS: Чек

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
sr_RS: Омогућава плаћање чековима. Зашто би примали чекове у овом веку? Можда и не желите да примате чекове али вам ова опција омогућава да тестирате процес куповине, слање имејлова за наруџбенице, странице за потврду и слично.

en: Enable Cheque Payment
sr_RS: Омогући Плаћање Чеком

en: Cheque Payment
sr_RS: Плаћање Чеком

en: Cash on Delivery
sr_RS: Плаћање приликом преузимања

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
sr_RS: Да ли ваши купци плаћају у готовини (или другим средствима) приликом доставе.

en: Enable COD
sr_RS: Омогући ЦОД

en: Enable Cash on Delivery
sr_RS: Укључи Плаћање приликом Доставе

en: Pay with cash upon delivery.
sr_RS: Плаћање готовином приликом доставе.

en: Enable for shipping methods
sr_RS: Омогућите за методе доставе

en: Select shipping methods
sr_RS: Изаберите начине испоруке

en: What is PayPal?
sr_RS: Шта је PayPal?

en: Gateway Disabled
sr_RS: Пролаз онемогућен

en: PayPal does not support your store currency.
sr_RS: PayPal не подржава валуту ваше куповине.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
sr_RS: Рефундирано %s - Идентификацијски број рефундације: %s

en: Payment pending: %s
sr_RS: Плаћање на чекању

en: Payment for order #%s reversed
sr_RS: Уплата за наруџбину #%s је поништена

en: Reversal cancelled for order #%s
sr_RS: Поништење за наруџбу #%s отказано

en: Shipping via %s
sr_RS: Испорука путем %s

en: Enable PayPal standard
sr_RS: Омогући PayPal стандард

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sr_RS: Молимо вас упишите вашу Пеј Пал имејл адресу; ово је потребно за плаћање наруџбенице.

en: Enable PayPal sandbox
sr_RS: Омогући PayPal sandbox

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
sr_RS: PayPal sandbox можете користити за тестирање плаћања. Пријавите се за девелоперски рачун <a href=\"%s\">ovdje</a>.

en: Enable logging
sr_RS: Уклјучи логовање

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
sr_RS: PayPay догађаји записани у дневнику као што су ИПН затеви, унутар  <code>%s<code>.

en: Advanced options
sr_RS: Напредне опције.

en: Receiver Email
sr_RS: Емаил примаоца

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
sr_RS: Уколико се Ваш главни емаил разликује од горе уписаног PayPal емаила, овде упишите Ваш главни PayPal емаил. Ово се користи како би се валидирали ИПН захтеви.

en: PayPal Identity Token
sr_RS: PayPal Идентитет Тoken

en: Invoice Prefix
sr_RS: Префикс рачуна

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sr_RS: Молимо вас унесите префикс за бројеве рачуна. Ако користите Пеј Пал за више веб продавница онда овај префикс омогућава да рачуни буду јединствени јер Пеј Пал не прихвата различите наруџбенице са истим редним бројем.

en: Shipping Details
sr_RS: Детаљи испоруке

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sr_RS: Пошаљи информације за доставу на PayPal уместо информације за наплату.

en: Address Override
sr_RS: Замена адресе

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
sr_RS: Омогући "address_override" како се не би мењале адресе.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
sr_RS: PayPal проверава адресе које му пошаљемо па ово може изазвати грешке (препоручујемо да онемогућите ову опцију).

en: Payment Action
sr_RS: Акција плаћања

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sr_RS: Одаберите желите ли прихватити одмах уплате или желите сачекати ауторизоване уплате.

en: Capture
sr_RS: Хватање

en: Authorize
sr_RS: Одобрити

en: Page Style
sr_RS: Стил странице

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
sr_RS: Додатно, додајте назив шаблона странице који желите да користите. То је дефинисано у вашем Пејпал налогу.

en: Optional
sr_RS: Додатно

en: API Credentials
sr_RS: АПИ идентификацијски подаци

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
sr_RS: Упишите ваше PayPal АПИ идентификацијске податке како би обрадили поврат новца преко PayPal-а. %Овде%s научите како приступити вашем PayPal идентификацијским подацима. identifikacijskim podacima.

en: API Username
sr_RS: АПИ корисничко име

en: Get your API credentials from PayPal.
sr_RS: Преузмите своје АПИ и затражите индентификацијске податке од PayPal-a.

en: API Password
sr_RS: АПИ лозинка

en: API Signature
sr_RS: АПИ потпис

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
sr_RS: Молимо Вас, проверите да ли сте унели тачне податке са картице и да ли подржава ваш претраживач JavaScript.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
sr_RS: Девелопери: Молим Вас да користите jQuery и онда неће бити JavaScript грешака на страници.

en: Error creating user in Simplify Commerce.
sr_RS: Грешка при креирању корисника у Simplify Commerce-u

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
sr_RS: Жао нам је, за коришћење овог начина плаћања, минимални износ наруџбине је 0,50.

en: Customer not found
sr_RS: Купац није пронађен

en: %s - Order #%s
sr_RS: %s - Наруџба #%s

en: Simplify payment error: %s
sr_RS: Simplify грешка при плаћању:  %s

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
sr_RS: Simplify плаћање одбијено (Идентификацијски број: %s, Аутентификацијски код: %s)

en: Simplify payment declined
sr_RS: Simplify плаћање одбијено

en: Payment was declined - please try another card.
sr_RS: Плаћање је одбијено - молимо Вас покушајте са другом картицом.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
sr_RS: Simplify неуспешна трансакција (%s)

en: %s - Pre-order for "%s"
sr_RS: %s - Пред наруџбеница за "%s"

en: (Order #%s)
sr_RS: (Наруџбеница  #%s)

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
sr_RS: Плаћање је одбијено - нека купац покуша са другом картицом.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
sr_RS: Уплата одбијена од стране Simplify Commerce.

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
sr_RS: Примајте уплате преко Simplify Commercea који користи simplify.js за креиранје картичних токена за Simplify Commerce SDK. Захтева ССЛ уколико је sandbox искључен.

en: Simplify Commerce by Mastercard
sr_RS: Simplify Commerce од Mastercard-а

en: Getting started
sr_RS: Почетак

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
sr_RS: Simplify Commerce је ваш трговачки рачун и пролаз за плаћање у једном. Одаберите Simplify Commerce за ваш WooCommerce пролаз за плаћање како би добили брз приступ новцу помоћу моћног и сигурног механизма који је подржан од стране MasterCard-a.

en: Sign up for Simplify Commerce
sr_RS: Пријави се за Simplify Commerce

en: Learn more
sr_RS: Сазнајте више

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
sr_RS: Simplify Commerce грешка: Simplify Commerce захтева PHP 5.3 или новију верзију. Ви користите верзију %s.

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
sr_RS: Simplify Commerce грешка: Молимо упишите Ваш јавни и приватни кључ

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
sr_RS:  Simplify Commerce је омогућен, али <a href="%s"> форсирај ССЛ опција </a> је онемогућена; Ваша корпа можда неће бити сигурна!Молимо омогућите ССЛ и побрините се да Ваш сервер има валидан ССЛ сертификат - Simplify Commerce ће радити само у sandbox моду.

en: Enable Simplify Commerce
sr_RS: Омогући  Simplify Commerce

en: Credit card
sr_RS: Кредитна картица

en: Payment Mode
sr_RS: Врста плаћања

en: Enable Hosted Payments
sr_RS: Омогући посредничко плаћање

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
sr_RS: Стандард ће приказати поља са кредитне картице на вашој продавници (захтеван је ССЛ протокол).%1$s посредничко плаћање ће приказати дијалог модела Simplify Commerce на продавници (уколико је омогућен ССЛ) или ће преусмерити корисника на Simplify Commerce страну посредника (уколико није омогућен ССЛ протокол на вашој продавници). %2$sЗа више деталја проверите Simplify Commerce docs%3$s.

en: Hosted Payments
sr_RS: Посредничко плаћање

en: Modal Color
sr_RS: Модел боја

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
sr_RS: Подесите боју дугмића и наслова на дијалог моделу.

en: Enable Sandbox Mode
sr_RS: Омогући Sandbox мод

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
sr_RS: Поставите пролаз за плаћање у sandbox мод користећи sandbox. АПИ клјучеве (Стварна плаћања неће бити узета у обзир).

en: Sandbox Public Key
sr_RS: Sandbox јавни клјуч

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
sr_RS: Преузми АПИ кључеве са Вашег Simplify рачуна: Подепавања > АПИ кључеви

en: Sandbox Private Key
sr_RS: Sandbox Приватни кључ

en: Public Key
sr_RS: Јавни кључ

en: Private Key
sr_RS: Приватни кључ

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
sr_RS: ТЕСНИ МОД ЈЕ ОМОГУЋЕН. Користите картицу за тестирање: %s

en: Expiry Month
sr_RS: Датум истека

en: Expiry Year
sr_RS: Година истека

en: is invalid
sr_RS: је неважећи

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
sr_RS: Хвала на поруџбини, молимо вас кликните на дугме испод  да би платили кредитном картицом користећи Једноставну куповину са MasterCard.

en: Pay Now
sr_RS: Плати одмах

en: Cancel order &amp; restore cart
sr_RS: Откажите наруџбеницу &amp; и куповину

en: Refund was declined.
sr_RS: Повраћај новца је одбијен.

en: %s - Subscription for "%s"
sr_RS: %s - Претплата за "%s"

en: Flat Rate
sr_RS: Фиксна цена

en: Enable this shipping method
sr_RS: Омогући ову методу доставе

en: Method Title
sr_RS: Наслов методе

en: Availability
sr_RS: Доступност

en: All allowed countries
sr_RS: Све дозвољене државе

en: Specific Countries
sr_RS: Специфичне државе

en: Select some countries
sr_RS: Изаберите неку од земаља

en: Tax Status
sr_RS: Стање пореза

en: Taxable
sr_RS: Опорезиво

en: Cost
sr_RS: Цена

en: N/A
sr_RS: Нема података

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
sr_RS: Додатна опција | додатни трошак [+- проценат%] | по врсти трошка (наруџбеница, врста, ставка)

en: Free Shipping
sr_RS: Бесплатна достава

en: Enable Free Shipping
sr_RS: Омогући бесплатну доставу

en: Method availability
sr_RS: Доступност методе

en: Free Shipping Requires...
sr_RS: Бесплатна достава захтева...

en: A valid free shipping coupon
sr_RS: Исправан купон за бесплатну доставу

en: A minimum order amount (defined below)
sr_RS: Минимални износ наруџбенице (дефинисан испод)

en: A minimum order amount OR a coupon
sr_RS: Минималан износ наруџбине или купон

en: A minimum order amount AND a coupon
sr_RS: Минималан износ наруџбине и купон

en: Minimum Order Amount
sr_RS: Минималан износ наруџбенице

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sr_RS: Купц мора потрошити назначени износ како би остварио право на бесплатну доставу (ако је изнад омогућено).

en: Selected countries
sr_RS: Одабране државе

en: Excluding selected countries
sr_RS: Исклјучи одабране државе

en: Local Delivery
sr_RS: Локална достава

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
sr_RS: Локална достава је метод доставе наруџбеница на одређеном подручју.

en: Enable
sr_RS: Укључи

en: Enable local delivery
sr_RS: Омогући локалну доставу

en: Fee Type
sr_RS: Врста трошка

en: How to calculate delivery charges
sr_RS: Како израчунати трошкове доставе

en: Fixed amount
sr_RS: Фиксни износ

en: Percentage of cart total
sr_RS: Проценат укупне наруџбине

en: Fixed amount per product
sr_RS: Фиксни износ по производу

en: Delivery Fee
sr_RS: Трошак доставе

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sr_RS: Колику накнаду желите зарачунати за локалну доставу, занемарено ако је одабрано бесплатна достава. Оставите празно за онемогућавање.

en: Allowed Zip/Post Codes
sr_RS: Дпступни поштански бројеви

en: Local Pickup
sr_RS: Локално преузимање

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
sr_RS: Локално преузимање је једноставна метода која омогућава корисницима да сами преузму поручену робу.

en: Enable local pickup
sr_RS: Омогућено локално преузимање

en: What zip/post codes are available for local pickup?
sr_RS: Који поштански бројеви су доступни за локално преузимање?

en: Shipping costs updated.
sr_RS: Ажурирани трошкови доставе.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
sr_RS: Неисправна наруџбеница. Ако имате кориснички налог, пријавите се и покушајте поново.

en: My Account
sr_RS: Мој Налог

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: Овој наруџбеници не можемо потврдити статус . Молимо вас да нам се јавите ако вам је потребна помоћ.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sr_RS: Извините ова наруџбеница није валидна и не може бити плаћена.

en: Order Number:
sr_RS: Број поруджбине:

en: Date:
sr_RS: Датум:

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
sr_RS: Укупан износ наруџбине је ажуриран. Молимо вас потврдите наруџбину кликом на дугме Наручујем у дну странице.

en: Your password has been reset.
sr_RS: Ваша шифра је ресетована

en: Log in
sr_RS: Улогујте се

en: Enter a username or e-mail address.
sr_RS: Упишите корисничко име или емаил адресу.

en: Invalid username or e-mail.
sr_RS: Неисправно корисничко име или емаил адреса.

en: Password reset is not allowed for this user
sr_RS: Ресетовање лозинке није дозвољено за овог корисника

en: Check your e-mail for the confirmation link.
sr_RS: Проверите свој емаил за потврдни линк.

en: Add a new payment method.
sr_RS: Додај нови начин плаћања

en: Please enter a valid order ID
sr_RS: Молимо вас да унесете исправан бр. наруџбенице

en: Please enter a valid order email
sr_RS: Молимо вас унесите исправан имејл за наруџбеницу

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
sr_RS: Извињавамо се, али не можемо да пронађемо наведени број наруџбине у нашој бази.

en: Select
sr_RS: Одабери

en: Text
sr_RS: Текст

en: This product is protected and cannot be purchased.
sr_RS: Овај производ је заштићен и не може се купити.

en: Continue Shopping
sr_RS: Наставите куповину

en: Coupon:
sr_RS: Купон:

en: Free shipping coupon
sr_RS: Купон за бесплатну доставу

en: [Remove]
sr_RS: [Уклони]

en: Free
sr_RS: Бесплатно

en: Order &ndash; %s
sr_RS: Наруджбеница &ndash; %s

en: Invalid order status
sr_RS: Неисправан статус наруџбенице

en: Invalid order ID
sr_RS: Неисрпаван индентификациони број наруџбине

en: United Arab Emirates Dirham
sr_RS: Дирхам Уједињених Арапских Емирата

en: Australian Dollars
sr_RS: Аустралијски Долари

en: Bangladeshi Taka
sr_RS: Бангладешки Еака

en: Brazilian Real
sr_RS: Бразилски Реал

en: Bulgarian Lev
sr_RS: Бугарски Лев

en: Canadian Dollars
sr_RS: Канадски Долар

en: Chilean Peso
sr_RS: Чилеански Пезо

en: Chinese Yuan
sr_RS: Кинески Јуан

en: Colombian Peso
sr_RS: Колумбијски Пезо

en: Czech Koruna
sr_RS: Чешка Круна

en: Danish Krone
sr_RS: Данска Круна

en: Dominican Peso
sr_RS: Доминикански Пезо

en: Euros
sr_RS: Еуро

en: Hong Kong Dollar
sr_RS: Хонг Конг Долар

en: Croatia kuna
sr_RS: Хрватска Куна

en: Hungarian Forint
sr_RS: Мађарска Форинта

en: Icelandic krona
sr_RS: Исландска Круна

en: Indonesia Rupiah
sr_RS: Индонезијска Рупија

en: Indian Rupee
sr_RS: Индијска Рупија

en: Nepali Rupee
sr_RS: Непалска Рупија

en: Israeli Shekel
sr_RS: Израелски Шекала

en: Japanese Yen
sr_RS: Јапански Јен

en: Lao Kip
sr_RS: Лаоски Кип

en: South Korean Won
sr_RS: Јужнокорејски Вон

en: Malaysian Ringgits
sr_RS: Малезијски Ринггитс

en: Mexican Peso
sr_RS: Мексички Песо

en: Nigerian Naira
sr_RS: Нигеријски Наира

en: Norwegian Krone
sr_RS: Норвешка Круна

en: New Zealand Dollar
sr_RS: Ново Зеландски Долар

en: Paraguayan Guaraní
sr_RS: Парагвајски Гваран

en: Philippine Pesos
sr_RS: Филипински Песо

en: Polish Zloty
sr_RS: Пољски Злот

en: Pounds Sterling
sr_RS: Фунта стерлинга

en: Romanian Leu
sr_RS: Румунски Леи

en: Russian Ruble
sr_RS: Руска Рубља

en: Singapore Dollar
sr_RS: Сингапурски Долар

en: South African rand
sr_RS: Јужноафрички ранд

en: Swedish Krona
sr_RS: Шведска Круна

en: Swiss Franc
sr_RS: Шбајцарски Франак

en: Taiwan New Dollars
sr_RS: Тајвански Нови Долар

en: Thai Baht
sr_RS: Тајландски Бат

en: Turkish Lira
sr_RS: Турска Лира

en: Ukrainian Hryvnia
sr_RS: Украинска Гривна

en: US Dollars
sr_RS: Амерички долар

en: Vietnamese Dong
sr_RS: Вијетнамски Донг

en: Egyptian Pound
sr_RS: Египатска фунта

en: Cart Discount
sr_RS: Попуст на корпу:

en: Cart % Discount
sr_RS: Попуст корпе %

en: Product Discount
sr_RS: Попуст на производ

en: Product % Discount
sr_RS: Попуст на производ %

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
sr_RS: Таксономија схоп_прдер_статус више није део WooCommercea 2.2! Уместо тога, користите нови пост_статус, <a href="%s">прочитај више...</a>

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
sr_RS: Статус наруџбе  "publish" више није део WooCommerce 2.2! Уместо тога, користите нови пост_статус, <a href="%s">прочитај више...</a>

en: This function should not be called before woocommerce_init.
sr_RS: Ова функицја нетреба да се позове пре иницијализације woocommerc-а

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sr_RS: Неплаћена наруџбеница је отказана - истеко је рок плаћања.

en: Refund &ndash; %s
sr_RS: Надокнади &ndash; %s

en: Simple product
sr_RS: Основни производ

en: Grouped product
sr_RS: Групни производ

en: External/Affiliate product
sr_RS: Екстерни/припојени производ

en: Variable product
sr_RS: Промењиви производ

en: New products
sr_RS: Нови производи

en: New products added to %s
sr_RS: Нови производи су додати %s

en: New products tagged %s
sr_RS: Нови производи су обележени %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sr_RS: Ова продавница је у фази тестирања  &mdash; наруџбине неће бити испоручене.

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Резултати претраге за &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sr_RS: &nbsp;&ndash; Страна %s

en: Default sorting
sr_RS: Подразумевано сортирање

en: Sort by popularity
sr_RS: Сортирај по популарности

en: Sort by average rating
sr_RS: Сортирај по просечној оцени

en: Sort by newness
sr_RS: Сортирај по датуму додавања

en: Sort by price: low to high
sr_RS: Сортирај по цени: од мање ка већој

en: Sort by price: high to low
sr_RS: Сортирај по цени: од веће ка мањој

en: Additional Information
sr_RS: Додатне информације

en: Reviews (%d)
sr_RS: Прегледи (%d)

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
sr_RS: Користи $args аргуменет уместо низа. Застарели аргументи ће се уклонити у  WC 2.2.

en: Place order
sr_RS: Наручите

en: Select a country&hellip;
sr_RS: Изаберите државу&hellip;

en: Update country
sr_RS: Ажурирање државе

en: Select a state&hellip;
sr_RS: Изаберите земљу&hellip;

en: Choose an option
sr_RS: Изаберите опцију

en: Select a category
sr_RS: Изаберите категорију

en: Uncategorized
sr_RS: Некатегоризовано

en: An account is already registered with your email address. Please login.
sr_RS: Већ је регистрован налог са вашом email адресом. Молимо, улогујте се.

en: Please enter a valid account username.
sr_RS: Молимо унесите важеће корисничко име.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sr_RS: Већ постоји налог регистрован са тим корисничким именом. Молимо, одаберите друго.

en: Please enter an account password.
sr_RS: Молимо, унесите лозинку.

en: ERROR
sr_RS: ГРЕШКА

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
sr_RS: Не можете се регистровати&hellip;  Молимо да нас контактирате ако се проблеми наставе.

en: Active
sr_RS: Активно

en: Paused
sr_RS: Паузирано

en: Disabled
sr_RS: Забрањено

en: Display the user's Cart in the sidebar.
sr_RS: Прикажи корпу корисника у траци странице.

en: WooCommerce Cart
sr_RS: WooCommerce Корпа

en: Cart
sr_RS: Корпа

en: Hide if cart is empty
sr_RS: Сакрити уколико је корпа празна

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
sr_RS: Прикажи активне вилтере како би корисници могли да их виде и деактивирају.

en: WooCommerce Layered Nav Filters
sr_RS: WooCommerce филтери

en: Active Filters
sr_RS: Активни филтери

en: Remove filter
sr_RS: Уклони филтер

en: Min
sr_RS: Мин

en: Max
sr_RS: Макс

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
sr_RS: Приказује појединачне особине производа у виџету за филтрирање листе производа у прегледу категорија производа.

en: WooCommerce Layered Nav
sr_RS: WooCommerce слојевита навигација

en: Filter by
sr_RS: Филтрирано од

en: Attribute
sr_RS: Атрибут

en: Display type
sr_RS: Тип приказа

en: List
sr_RS: Листа

en: Dropdown
sr_RS: Падајућа

en: Query type
sr_RS: Врста упита

en: AND
sr_RS: И

en: OR
sr_RS: ИЛИ

en: Any %s
sr_RS: Било који %s

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
sr_RS: Приказује филтер за цену у виџету за филтрирање листе производа у прегледу категорија производа.

en: WooCommerce Price Filter
sr_RS: WooCommerce Филтер Цене

en: Filter by price
sr_RS: Сортирај по цени

en: Min price
sr_RS: Минимална цена

en: Max price
sr_RS: Максимална цена

en: Filter
sr_RS: Филтер

en: Price:
sr_RS: Цена:

en: A list or dropdown of product categories.
sr_RS: Падајућа листа категорија производа

en: WooCommerce Product Categories
sr_RS: WooCommerce категорија производа

en: Order by
sr_RS: Сортирај по

en: Category Order
sr_RS: Врста наруџбенице

en: Show as dropdown
sr_RS: Прикажи као падајућу листу

en: Show product counts
sr_RS: Прикажи број производа

en: Show hierarchy
sr_RS: Прикажи хијерархију

en: Only show children of the current category
sr_RS: Приказуј само под категорије тренутне категорије.

en: No product categories exist.
sr_RS: Не постоји категорија производа.

en: A Search box for products only.
sr_RS: Поље за претраживанје само листе производа.

en: WooCommerce Product Search
sr_RS: WooCommerce претрага артикала

en: Your most used product tags in cloud format.
sr_RS: Ваше најкоришћеније ознаке производа у облику облака.

en: WooCommerce Product Tags
sr_RS: WooCommerce ознаке производа

en: Display a list of your products on your site.
sr_RS: Прикажи листу производа на вашој страници.

en: WooCommerce Products
sr_RS: WooCommerce Артикли

en: Number of products to show
sr_RS: Број артикала за приказивање

en: Show
sr_RS: Приказати

en: All Products
sr_RS: Сви артикли

en: Featured Products
sr_RS: Издвојени производи

en: On-sale Products
sr_RS: Артикли на акцији

en: Date
sr_RS: Датум

en: Price
sr_RS: Цена

en: Random
sr_RS: Насумичан

en: Sales
sr_RS: Продаја

en: ASC
sr_RS: Растући

en: DESC
sr_RS: Падајући

en: Hide free products
sr_RS: Сакрити скривене производе

en: Show hidden products
sr_RS: Приказати скривене производе

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
sr_RS: Прикажи листу Ваших недавних коментара на Вашој страници.

en: WooCommerce Recent Reviews
sr_RS: WooCommerce недавне рецензије

en: Recent Reviews
sr_RS: Недавне рецензије

en: Number of reviews to show
sr_RS: Број приказаних рецензија

en: Display a list of recently viewed products.
sr_RS: Прикажи листу недавно прегледаних поризвода.

en: WooCommerce Recently Viewed
sr_RS: WooCommerce недавно прегледани

en: Recently Viewed Products
sr_RS: Недавно прегледани производи

en: Display a list of your top rated products on your site.
sr_RS: Прикажи листу најбоље оцењених производа на страници.

en: WooCommerce Top Rated Products
sr_RS: WooCommerce најболје оцењени производи

en: Top Rated Products
sr_RS: Најбоље оцењени производи

en: Username or email address
sr_RS: Корисничко име или емаил адреса

en: Password
sr_RS: Лозинка

en: Your cart is currently empty.
sr_RS: Ваша корпа је тренутно празна.

en: Return To Shop
sr_RS: Повратак у продавницу

en: Shipping #%d
sr_RS: Достава #%d

en: Shipping
sr_RS: Достава

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
sr_RS: Молимо Вас да употребите калкулатор за транспорт како би сазнали који су Вам доступни начини испоруке.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
sr_RS: Молимо Вас да пређете на страницу за плаћање како би унели своју пуну адресу и сазнали који су Вам доступни начини испоруке.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
sr_RS: Молимо унесите Ваше податке како би одабрали начин испоруке.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sr_RS: Достава није могућа. Молимо проверите своју адресу или нас контактирајте за помоћ.

en: Cart Totals
sr_RS: Укупна вредност корпе

en: Subtotal
sr_RS: Укупно

en: Total
sr_RS: Укупно

en:  (taxes estimated for %s)
sr_RS: \v(процена пореза за %s)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
sr_RS: Напомена: Достава и порези се процењују%s и биће ажуриранu na каси на основу вашег рачуна и места испоруке.

en: Quantity
sr_RS: Количина

en: Remove this item
sr_RS: Уклонити ову ставку

en: Coupon code
sr_RS: Код купона

en: Apply Coupon
sr_RS: Употребите купон

en: Update Cart
sr_RS: Ажурирање Корпе

en: You may be interested in&hellip;
sr_RS: Можда сте заинтересовани за&hellip;

en: No products in the cart.
sr_RS: Нема производа у корпи.

en: Checkout
sr_RS: Плаћање

en: Proceed to Checkout
sr_RS: Наставите са плаћањем

en: Calculate Shipping
sr_RS: Израчунај трошкове испоруке

en: State / county
sr_RS: Држава / земља

en: City
sr_RS: Град

en: Update Totals
sr_RS: Укупна ажурирања

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sr_RS: Постоје неки проблеми са ставкама у вашој корпи (детаљи су испод). Молимо вратите се на страницу корпе и исправите пријављени проблем пре плаћања.

en: Return To Cart
sr_RS: Повратак у корпу

en: Billing &amp; Shipping
sr_RS: Плаћање &amp; Достава

en: Billing Details
sr_RS: Детаљи за Наплату

en: Create an account?
sr_RS: Направите налог?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
sr_RS: Испуните информације испод за регистрацију или ако сте наш члан пријавите се на врху странице.

en: You must be logged in to checkout.
sr_RS: Морате бити пријављени за плаћање.

en: Your order
sr_RS: Ваша наруџбина

en: Have a coupon?
sr_RS: Имате купон?

en: Click here to enter your code
sr_RS: Кликните овде да би сте унели ваш код

en: Returning customer?
sr_RS: Стари купац?

en: Click here to login
sr_RS: Кликните овде да се улогујете

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
sr_RS: Ако сте већ куповали код нас, молимо унесите ваше детаље у кућице испод. Ако сте нови купац молимо наставите до дела плаћање и достава.

en: Qty
sr_RS: Количина

en: Totals
sr_RS: Укупно

en: Payment
sr_RS: Плаћање

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sr_RS: Нажалост изгледа да немамо доступне методе плаћања за вашу локацију. Молимо контактирајте нас ако Вам је потребна помоћ или желите да договорите нешто друго.

en: Pay for order
sr_RS: Платите наруџбеницу

en: Ship to a different address?
sr_RS: Испорука на другу адресу?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sr_RS: Молимо Вас да изнад унесете своје податке како би проверили доступне методе плаћања.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sr_RS: Нажалост изгледа да немамо доступне методе плаћанја за вашу државу. Молимо контактирајте нас ако Вам је потребна асистенција или желите да договорите нешто друго.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sr_RS: Пошто ваш приказивач не подржава Јава скрипт, или га онемогућава, молимо вас да кликнете <em>Ажурирајте суме</em> дугме пре него што пошаљете наруџбеницу. Ако то не учините можда ће наплаћени износ бити већи него што горе пише.

en: Update totals
sr_RS: Ажурирајте рачуне

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
sr_RS: I&rsquo;ve прочитајте и прихватите <a href="%s" target="_blank">Правила &amp; куповине</a>

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
sr_RS: Нажалост ваша наруџбеница не може бити обрађена јер је банка одбила вашу трансакцију.

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
sr_RS: Молимо покушајте поново да извршите плаћање или се вратите на страницу вашег профила.

en: Please attempt your purchase again.
sr_RS: Молимо покушајте поново да извршите плаћање.

en: Pay
sr_RS: Платите

en: Thank you. Your order has been received.
sr_RS: Хвала, ваша наруџбеница је примљена.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
sr_RS: Наруџбеница #%d од %s је отказана. Ставке наруџбенице су следеће:

en: Order: %s
sr_RS: Наруджбеница: %s

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
sr_RS: Примили сте наруџбеницу од %s. Ставке поруџбенице су следеће:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
sr_RS: Здраво. Ваша недавна наруџбеница на %s је завршена. Детаљи ваше наруџбенице налазе се доле, за вашу евиденцију:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
sr_RS: Наруџбеница за вас је креирана на  %s. За плаћање ове наруџбенице молимо користите следећи линк: %s

en: pay
sr_RS: плати

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
sr_RS: Хвала што сте постали члан на %s. Ваше корисничко име је <strong>%s</strong>.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
sr_RS: Ваша лозинка је аутоматски генерисана: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
sr_RS: Можете приступити свом корисничком налогу да би погледали своје наруџбенице и променили лозинку, овде: %s.

en: Hello, a note has just been added to your order:
sr_RS: Здраво, порука је додата уз вашу наруџбеницу:

en: For your reference, your order details are shown below.
sr_RS: За вашу евиденцију, детаљи ваше наруџбенице су приказани доле.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
sr_RS: Ваша наруџбеница је примљена и управо се обрађује. Детаљи ваше наруџбенице приказани су доле:

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
sr_RS: Неко је послао захтев за рестарт лозинке за следећи налог:

en: Username: %s
sr_RS: Корисничко име: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
sr_RS: Уколико је ово грешка, једноставно игноришите овај емаил и ништа се неће догодити.

en: To reset your password, visit the following address:
sr_RS: За рестарт Ваше лозинке посетите следећу адресу:

en: Click here to reset your password
sr_RS: Кликните овде да би ресетовали лозинку

en: Billing address
sr_RS: Адреса за наплату

en: Shipping address
sr_RS: Адреса за испоруку

en: Order number: %s
sr_RS: Број наруџбенице:  %s

en: View order: %s
sr_RS: Прегледај наруџбину: %s

en: You have received an order from %s.
sr_RS: Примили сте наруџбину од %s.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
sr_RS: Ваша лозинка је <strong>%s</strong>.

en: Quantity: %s
sr_RS: Количина: %s

en: Cost: %s
sr_RS: Цена: %s

en: Username or email
sr_RS: Корисничко име или емаил

en: Remember me
sr_RS: Запамти ме

en: Lost your password?
sr_RS: Заборавили сте лозинку?

en: No products were found matching your selection.
sr_RS: Ниједан производ не одговара изабраним критеријумима.

en: Showing the single result
sr_RS: Приказујемо један резултат

en: Showing all %d results
sr_RS: Приказано свих %d резултата

en: Sale!
sr_RS: Акција!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sr_RS: Опростите, изгледа да не постоји метода плаћања која подржава нову методу плаћанја. Молимо контактирајте нас ако Вам је потребна асистенција или желите договорити нешто друго.

en: First name
sr_RS: Име

en: Last name
sr_RS: Презиме

en: Email address
sr_RS: Email адреса

en: Password Change
sr_RS: Промена лозинке

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
sr_RS: Тренутна Лозинка (оставите празно ако не желите да мењате)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
sr_RS: Нова Лозинка (оставите празно ако не желите да мењате)

en: Confirm New Password
sr_RS: Потврдите Нову Лозинку

en: Save changes
sr_RS: Сачувати промене

en: Billing Address
sr_RS: Адреса за наплату

en: Shipping Address
sr_RS: Адреса за испоруку

en: Save Address
sr_RS: Снимите адресу

en: Register
sr_RS: Региструјте се

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Anti-spam
sr_RS: Анти-спам

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sr_RS: Заборавили сте лозинку? Молимо Вас упишите Ваше корисничко име или емаил адресу. Примићете линк за креирање нове лозинке путем Е-маил поруке.

en: Enter a new password below.
sr_RS: Унесите нову лозинку испод.

en: New password
sr_RS: Нова шифра

en: Re-enter new password
sr_RS: Поновите Нову шифру

en: Reset Password
sr_RS: Ресетуј лозинку

en: Save
sr_RS: Запамти

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
sr_RS: Здраво <strong>%1$s</strong> (ниси %1$s? <a href="%2$s">Излогуј се</a>).

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
sr_RS: У управљачком панелу вашег корисничког налога можете видети ваше скорашње наруџбенице, управљати испоруком и адресом испоруке и  <a href="%s">изменити лозинку и детаље налога</a>.

en: My Addresses
sr_RS: Моја адреса

en: My Address
sr_RS: Моја адреса

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sr_RS: Ова адреса ће бити коришћена при куповини.

en: You have not set up this type of address yet.
sr_RS: Још увек нисте подесили ову врсту адресе.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sr_RS[0]: Преостало %s preuzimanjе
sr_RS[1]: Преостало %s preuzimanjа
sr_RS[2]: Преостало %s preuzimanjа

en: Recent Orders
sr_RS: Недавне наруџбенице

en: Status
sr_RS: Статус

en: Order Number
sr_RS: Број наруджбенице

en: %s for %s item | %s for %s items
sr_RS[0]: %s за %s производ
sr_RS[1]: %s за %s производа
sr_RS[2]: %s за %s производа

en: Cancel
sr_RS: Откажи

en: View
sr_RS: Погледај

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
sr_RS: Наруџбеница #<mark class="order-number">%s</mark> је поднета <mark class="order-date">%s</mark> и означена је као: <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order Updates
sr_RS: Ажурирање наруџбенице

en: Order ID
sr_RS: Број наруџбенице

en: Found in your order confirmation email.
sr_RS: Пронађите у имејлу потврде наруџбине.

en: Billing Email
sr_RS: Е-маил за плаћање

en: Email you used during checkout.
sr_RS: Е-маил који сте користили приликом плаћања.

en: Track
sr_RS: Прати

en: Order Again
sr_RS: Наручите поново

en: Customer Details
sr_RS: Детаљи о купцу

en: Note:
sr_RS: Белешка:

en: Telephone:
sr_RS: Телефон:

en: Order Details
sr_RS: Детаљи наруџбенице

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Поруџбина #%s која је направљена %s је у статусу &ldquo;%s&rdquo;

en: ago
sr_RS: пре

en: and was completed
sr_RS: и завршена је

en:  ago
sr_RS:  пре

en: Search for:
sr_RS: Претрага за:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sr_RS: Овај производ тренутно није на стању и није доступан.

en: Clear selection
sr_RS: Поништи селекцију

en: SKU:
sr_RS: Број артикла:

en: Category: | Categories:
sr_RS[0]: Категорија:
sr_RS[1]: Категорије:
sr_RS[2]: Категорије:

en: Tag: | Tags:
sr_RS[0]: Ознака:
sr_RS[1]: Ознаке:
sr_RS[2]: Ознаке:

en: Weight
sr_RS: Тежина

en: Dimensions
sr_RS: Димензије

en: out of %s5%s
sr_RS: од %s5%s

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
sr_RS[0]: на основу %s оцене
sr_RS[1]: на основу %s оцене
sr_RS[2]: на основу %s  оцена

en: %s customer review | %s customer reviews
sr_RS[0]: %s рецензија корисника
sr_RS[1]: %s рецензије корисника
sr_RS[2]: %s рецензије корисника

en: Related Products
sr_RS: Повезани производи

en: Rated %d out of 5
sr_RS: Оцена %d од 5

en: Your comment is awaiting approval
sr_RS: Ваш коментар чека одобрење

en: verified owner
sr_RS: проверен власник

en: Product Description
sr_RS: Опис Производа

en: You may also like&hellip;
sr_RS: Можда ће вам се свидети &hellip;

en: %s review for %s | %s reviews for %s
sr_RS[0]: %s рецензија за %s
sr_RS[1]: %s рецензије за %s
sr_RS[2]: %s рецензије за %s

en: Reviews
sr_RS: Рецензије

en: There are no reviews yet.
sr_RS: Још нема коментара.

en: Add a review
sr_RS: Додај рецензију

en: Be the first to review
sr_RS: Будите први који ће оставити коментар

en: Leave a Reply to %s
sr_RS: Одговори %s

en: Submit
sr_RS: Пошаљи

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
sr_RS: Морате бити <a href="%s">улоговани</a> да би могли да оцените.

en: Your Rating
sr_RS: Ваша Оцена

en: Rate&hellip;
sr_RS: Оцени&hellip;

en: Perfect
sr_RS: Одлично

en: Good
sr_RS: Добро

en: Average
sr_RS: Просечно

en: Not that bad
sr_RS: Није лоше

en: Very Poor
sr_RS: Лоше

en: Your Review
sr_RS: Ваша Рецензија

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sr_RS: Само пријављени корисници који су купили овај производ могу оставити коментар

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sr_RS: E-commerce алат који вам помаже да продате било шта. У прелепом облику.

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
sr_RS: Грузија

[ctx: min_price]
en: From:
sr_RS: Од:

[ctx: placeholder]
en: Username
sr_RS: Корисничко име

[ctx: placeholder]
en: Password
sr_RS: Лозинка

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sr_RS: Напомене за наруџбеницу, нпр. посебне напомене о испоруци.

[ctx: placeholder]
en: Street address
sr_RS: Адреса улице

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
sr_RS: Број улаза, стана (није обавезно)

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
sr_RS: Pretraživanje proizvoda&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
sr_RS: Један резултат је доступан, за одабир притисните ентер

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
sr_RS: %qty% резултата је доступно, користите стрелице горе и доле за навигацију

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sr_RS: Нема резултата претраге

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
sr_RS: Учитаванје неуспешно

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sr_RS: Молимо Вас унесите 1 или више карактера

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
sr_RS: Молимо Вас унесите %qty% или више карактера

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
sr_RS: Молимо Вас избришите 1 карактер

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
sr_RS: Молимо Вас избришите %qty% карактера

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
sr_RS: Можете изабрати само 1 производ

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
sr_RS: Можете изабрати само %qty% производа

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
sr_RS: Учитавање више резултата&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
sr_RS: Претраживање&hellip;

[ctx: Page slug]
en: shop
sr_RS: продавница

[ctx: Page slug]
en: cart
sr_RS: корпа

[ctx: Page slug]
en: checkout
sr_RS: плаћање

[ctx: Page slug]
en: my-account
sr_RS: мој-налог

[ctx: Page title]
en: Shop
sr_RS: Продавница

[ctx: Page title]
en: Cart
sr_RS: Корпа

[ctx: Page title]
en: Checkout
sr_RS: Плаћање

[ctx: Page title]
en: My Account
sr_RS: Мој Налог

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sr_RS: Категорије

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sr_RS: Ознаке

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
sr_RS: Врсте испоруке

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sr_RS: Производи

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sr_RS: Наруџбенице

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sr_RS: Купони

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
sr_RS: Wебкуке

[ctx: slug]
en: product-category
sr_RS: категорија-производа

[ctx: slug]
en: product-tag
sr_RS: ознака-производа

[ctx: slug]
en: product
sr_RS: производ

[ctx: slug]
en: uncategorized
sr_RS: без категорије

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
sr_RS: Чека се уплата

[ctx: Order status]
en: Processing
sr_RS: У обради

[ctx: Order status]
en: On Hold
sr_RS: На чекању

[ctx: Order status]
en: Completed
sr_RS: Готово

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sr_RS: Отказана

[ctx: Order status]
en: Refunded
sr_RS: Враћена

[ctx: Order status]
en: Failed
sr_RS: Неуспешно

[ctx: Tax status]
en: None
sr_RS: Ниједан

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sr_RS: наплата

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sr_RS: достава

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sr_RS: Почетна

[ctx: Sorting order]
en: Order
sr_RS: Наруџбина

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
sr_RS: од %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
sr_RS: Количина

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sr_RS: Приказано %1$d&ndash;%2$d од %3$d резултата

[ctx: label]
en: Search for:
sr_RS: Претрага за:

[ctx: submit button]
en: Search
sr_RS: Претражи
