WooCommerce - en to sl_SI translation catalogue (1124 entries)

en:  (taxes estimated for %s)
sl_SI: (predvideni davki za %s)

en:  ago
sl_SI: Nazaj

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sl_SI: Prikazujem %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultatov

en: %s - Order #%s
sl_SI: %s - Naročilo #%s

en: %s - Pre-order for "%s"
sl_SI: %s - Prednaročilo za "%s"

en: %s customer review | %s customer reviews
sl_SI[0]: %s ocena kupca
sl_SI[1]: %s oceni kupcev
sl_SI[2]: %s ocen kupcev
sl_SI[3]: %s ocen kupcev

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sl_SI[0]: %s prenos na voljo
sl_SI[1]: %s prenosa na voljo
sl_SI[2]: %s prenosov na voljo
sl_SI[3]: %s prenosov na voljo

en: %s for %s item | %s for %s items
sl_SI[0]: %s za %s izdelek
sl_SI[1]: %s za %s izdelka
sl_SI[2]: %s za %s izdelkov
sl_SI[3]: %s za %s izdelkov

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: %s izdleek je bil odstranjen iz vaše košarice, ker ga ni mogoče več kupiti. Kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč.

en: %s in stock
sl_SI: %s na zalogi

en: %s parameter is missing
sl_SI: parameter %s manjka

en: %s removed. %sUndo?%s
sl_SI: %s odstranjen. %sRazveljavite?%s

en: %s review for %s | %s reviews for %s
sl_SI[0]: %s ocena za %s
sl_SI[1]: %s oceni za %s
sl_SI[2]: %s ocen za %s
sl_SI[3]: %s ocen za %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
sl_SI: %s izdelkov od  %s je bilo naročeno v naročilu #%s.

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sl_SI: &nbsp;&ndash; Stran %s

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
sl_SI: &nbsp;<small>%spreko %s</small>

en: (Includes %s)
sl_SI: (vsebuje %s)

en: (Order #%s)
sl_SI: (Naročilo #%s)

en: (can be backordered)
sl_SI: (se lahko naroči)

en: (ex. VAT)
sl_SI: (brez DDV)

en: (ex. tax)
sl_SI: (brez davkov)

en: (incl. VAT)
sl_SI: (vklj. z DDV)

en: (incl. tax)
sl_SI: (vklj. z davkom)

en: + Add Account
sl_SI: + Dodaj račun

en: A Search box for products only.
sl_SI: Samo iskalno polje izdelkov.

en: A list or dropdown of product categories.
sl_SI: Seznam ali spustni meni kategorij izdelkov

en: A minimum order amount (defined below)
sl_SI: Minimalni znesek naročila (vnešen spodaj)

en: A minimum order amount AND a coupon
sl_SI: Minimalni znesek naročila IN kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
sl_SI: Minimalni znesek naročila ALI kupon

en: A note has been added to your order
sl_SI: K vašem naročilu je bila dodano novo obvestilo

en: A product category with the provided ID could not be found
sl_SI: Kategorija s zahtevanim ID-jem ne obstaja.

en: A user could not be found with this email address.
sl_SI: Uporabnika s tem elektronskim naslovom ni bilo mogoče najti.

en: A valid free shipping coupon
sl_SI: Veljaven kupon za brezplačno dostavo

en: API Docs
sl_SI: Dokumentacija

en: API Password
sl_SI: Geslo

en: API Signature
sl_SI: Podpis

en: API Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: ASC
sl_SI: Naraščujoče

en: Account Details
sl_SI: Podrobnosti o računu

en: Account Name
sl_SI: Naziv računa

en: Account Number
sl_SI: Številka računa

en: Account details changed successfully.
sl_SI: Podatki o računu usprešno spremenjeni.

en: Account password
sl_SI: Geslo spletnega računa

en: Account username
sl_SI: Uporabniško ime računa.

en: Active Filters
sl_SI: Aktivni filtri

en: Add Coupon
sl_SI: Dodaj kupon

en: Add New %s
sl_SI: Dodaj nov %s

en: Add New Coupon
sl_SI: Dodaj nov kupon

en: Add New Order
sl_SI: Dodaj novo naročilo

en: Add New Product
sl_SI: Dodaj nov izdelek

en: Add New Product Category
sl_SI: Dodaj novo kategorijo izdelkov

en: Add New Product Tag
sl_SI: Dodaj novo oznako izdelkov

en: Add New Shipping Class
sl_SI: Dodaj nov razred dostave

en: Add Order
sl_SI: Dodaj naročilo

en: Add Payment Method
sl_SI: Dodaj način plačila

en: Add Product
sl_SI: Dodaj izdelek

en: Add a new payment method.
sl_SI: Dodaj nov način plačila.

en: Add a review
sl_SI: Podaj svojo oceno

en: Add to cart
sl_SI: Dodaj v košarico

en: Additional Information
sl_SI: Dodatne informacije

en: Additional Rates
sl_SI: Dodatne stopnje

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Address changed successfully.
sl_SI: Naslov uspešno spremenjen.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sl_SI: Kategorije

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sl_SI: Kuponi

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sl_SI: Naročila

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sl_SI: Izdelki

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
sl_SI: Razredi dostave

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Advanced options
sl_SI: Napredne možnosti

en: Afghanistan
sl_SI: Afganistan

en: Albania
sl_SI: Albanija

en: Algeria
sl_SI: Alžir

en: All %s
sl_SI: Vse %s

en: All Product Categories
sl_SI: Vse kategorije

en: All Product Tags
sl_SI: Vse oznake izdelkov

en: All Products
sl_SI: Vsi izdelki

en: All Shipping Classes
sl_SI: Vsi razredi dostave

en: All allowed countries
sl_SI: Vse dovoljene države

en: Allow
sl_SI: Dovoli

en: Allow, but notify customer
sl_SI: Dovoli, ampak obvesti kupca

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
sl_SI: Omogoča plačevanje s čekom. Kdo danes še uporablja čeke, se sprašujete? Vi morda res ne, a omogočeno vam je, da opravite testni nakup za testno naročilo in testirate E-sporčilo ipd.

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
sl_SI: Omogoča plačila preko spletnega bančništva.

en: Amount Refunded
sl_SI: Znesek vračila

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sl_SI: Račun s tem uporabniškim imenom že obstaja. Izberite drugega.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
sl_SI: Račun s tem elektronskim naslovom že obstaja. Prijavite se.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sl_SI: Orodje za spletno trgovanje, ki vam omogoča prodajati karkoli.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
sl_SI: Izdelek, ki ni več na voljo, je bil odstranjen iz košarice.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
sl_SI: Za vas je bilo ustvarjeno naročilo na %s. Za plačilo sledite navedeni povezavi: %s

en: Antarctica
sl_SI: Antarktika

en: Anti-spam field was filled in.
sl_SI: Anti-spam je bilo zapolnjeno.

en: Any %s
sl_SI: Katerikoli %s

en: Apply Coupon
sl_SI: Uporabi kupon

en: Approve
sl_SI: Dovoli

en: Are you sure you want to delete this template file?
sl_SI: Želite to predlogo zares odstraniti?

en: Armenia
sl_SI: Armenija

en: Attribute
sl_SI: Atributi

en: Australia
sl_SI: Australija

en: Australian Dollars
sl_SI: Avstralski Dolar

en: Author: %s
sl_SI: Avtor: %s

en: Authorize
sl_SI: Avtorizacija

en: Availability
sl_SI: Dostopnost

en: Available on backorder
sl_SI: Dovoljeno tudi, če ni na zalogi

en: Average
sl_SI: Povprečno

en: Awaiting BACS payment
sl_SI: Vplačila preko spletnega bančništva na čakanju

en: Awaiting cheque payment
sl_SI: Pričakovano plačilo s čekom

en: BACS
sl_SI: Spletno bančništvo

en: Backordered
sl_SI: Po naročilu, brez zaloge

en: Bahamas
sl_SI: Bahami

en: Bangladesh
sl_SI: Bangladeš

en: Bank Name
sl_SI: Naziv banke

en: Be the first to review
sl_SI: Bodite prvi in ocenite

en: Beijing / &#21271;&#20140;
sl_SI: Peking / &#21271;&#20140;

en: Belarus
sl_SI: Belorusija

en: Belgium
sl_SI: Belgija

en: Billing &amp; Shipping
sl_SI: Plačilo &amp; Dostava

en: Billing Address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Billing Details
sl_SI: Podrobnosti o plačniku

en: Billing Email
sl_SI: E-naslov plačnika

en: Billing address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Bolivia
sl_SI: Bolivija

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
sl_SI: Bonaire, Saint Eustatius in Saba

en: Bosnia and Herzegovina
sl_SI: Bosna in Hercegovina

en: Brazil
sl_SI: Brazilija

en: Brazilian Real
sl_SI: Brazilski Real

en: British Virgin Islands
sl_SI: Britanski Deviški Otoki

en: Budapest
sl_SI: Budimpešta

en: Bulgaria
sl_SI: Bolgarija

en: Bulgarian Lev
sl_SI: Bolgarski Lev

en: Buy product
sl_SI: Kupi izdelek

en: Calculate Shipping
sl_SI: Izračunaj strošek dostave

en: Cambodia
sl_SI: Kambodža

en: Cameroon
sl_SI: Kamerun

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: Canadian Dollars
sl_SI: Kanadski Dolar

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel order &amp; restore cart
sl_SI: Prekliči naročilo &amp; ponastavi košarico

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Preklican <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Preklicana <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Preklicani <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Preklicani <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
sl_SI: Naročilo je preklicano

en: Cannot create coupon, try again
sl_SI: Kupon ni ustvarjen. Poskusite znova.

en: Cannot create fee, try again
sl_SI: Ni možno ustvariti znesek. Poskusite pozneje.

en: Cannot create order note, please try again
sl_SI: Ni možno ustvariti znesek. Poskusite pozneje.

en: Cannot create order refund, please try again
sl_SI: Ni možno ustvariti vračilo denarja. Poskusite pozneje

en: Cannot create order: %s
sl_SI: Ne morem izdelati naročila: %s

en: Cannot create shipping method, try again
sl_SI: Ni možno ustvariti način dostave, poskusite pozneje.

en: Cannot update coupon, try again
sl_SI: Kupon ni posodobljen. Poskusite znova.

en: Cannot update shipping method, try again
sl_SI: Ni možno posodobiti način dostave, poskusite pozneje.

en: Canton
sl_SI: Kanton

en: Capture
sl_SI: Zajemi

en: Card Code
sl_SI: Varnostna številka kartice

en: Card Number
sl_SI: Številka kartice

en: Cart
sl_SI: Košarica

en: Cart % Discount
sl_SI: Popust na košarico %

en: Cart Discount
sl_SI: Popust na košarico

en: Cart Totals
sl_SI: Skupaj

en: Cart updated.
sl_SI: Košarica je posodbljena.

en: Cash on Delivery
sl_SI: Plačilo ob povzetju

en: Category Order
sl_SI: Vrstni red kategorij

en: Category: | Categories:
sl_SI[0]: Kategorija:
sl_SI[1]: Kategoriji:
sl_SI[2]: Kategorij:
sl_SI[3]: Kategorije:

en: Cayman Islands
sl_SI: Kajmanski Otoki

en: Central African Republic
sl_SI: Centralna Afriška Republika

en: Chad
sl_SI: Čad

en: Cheatin&#8217; huh?
sl_SI: Goljufate&#8217; ups?

en: Check your e-mail for the confirmation link.
sl_SI: Preverite vaš elektronski naslov za potrditveno povezavo.

en: Checkout
sl_SI: Plačilo

en: Cheque
sl_SI: Čeki

en: Cheque Payment
sl_SI: Plačilo s čekom

en: Chile
sl_SI: Čile

en: Chilean Peso
sl_SI: Čilski Peso

en: China
sl_SI: Kitajska

en: Chinese Yuan
sl_SI: Kitajski Juan

en: Choose an option
sl_SI: Izberi možnost

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sl_SI: Izberite, če želite zajeti znesek takoj ali želite le avtorizirati plačilo.

en: Choose which format of email to send.
sl_SI: Izberite format E-sporočila za pošiljanje.

en: Christmas Island
sl_SI: Božični otok

en: City
sl_SI: Mesto

en: Clear selection
sl_SI: Počisti izbiro

en: Click here to enter your code
sl_SI: Kliknite tukaj za vnos kode

en: Click here to login
sl_SI: Kliknite tukaj za prijavo

en: Click here to reset your password
sl_SI: Kliknite tukaj za ponastavitev gesla

en: Colombia
sl_SI: Kolumbija

en: Colombian Peso
sl_SI: Kolumbijski Peso

en: Company Name
sl_SI: Naziv podjetja

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Zaključen <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Zaključena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Zaključeni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Zaključeni <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
sl_SI: Zaključeno naročilo

en: Confirm New Password
sl_SI: Potrdite novo geslo

en: Congo (Brazzaville)
sl_SI: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
sl_SI: Kongo (Kinšasa)

en: Consumer Key is invalid
sl_SI: Skrivni ključ je neveljaven

en: Consumer Key is missing
sl_SI: Manjka skrivni ključ

en: Consumer Secret is invalid
sl_SI: Skrivna beseda je neveljavna

en: Consumer Secret is missing
sl_SI: Manjka skrivna beseda

en: Consumption tax
sl_SI: Davek na porabo

en: Continue Shopping
sl_SI: Nadaljuj za nakupovanjem

en: Cook Islands
sl_SI: Cookovi otoki

en: Copy file to theme
sl_SI: Kopiraj datoteko v temo

en: Cost
sl_SI: Strošek

en: Cost: %s
sl_SI: Strošek: %s

en: Could not edit the attribute
sl_SI: Urejanje atributa ni možno

en: Could not write to template file.
sl_SI: Zapisovanje v predlogo ni bilo možno.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
sl_SI: Ni vas bilo mogoče registrirati&hellip; V primeru ponovnih napak nas prosimo kontaktirajte.

en: Country
sl_SI: Država

en: County
sl_SI: Država

en: Coupon
sl_SI: Kupon

en: Coupon code
sl_SI: Koda ugodnosti

en: Coupon code already applied!
sl_SI: Koda ugodnosti že dodana.

en: Coupon code applied successfully.
sl_SI: Koda ugodnosti je bila uspešno dodana.

en: Coupon code is required
sl_SI: Koda popusta je obvezna.

en: Coupon code removed successfully.
sl_SI: Koda ugodnosti je bila uspešno odstranjena

en: Coupon does not exist!
sl_SI: Kupon ne obstaja!

en: Coupon has been removed.
sl_SI: Kupon je bil odstranjen.

en: Coupon is not valid.
sl_SI: Kupon je neveljaven.

en: Coupon usage limit has been reached.
sl_SI: Dovoljena meja uporabe kupona je bila dosežena.

en: Coupon:
sl_SI: Kupon:

en: Coupons
sl_SI: Kuponi

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
sl_SI: Ustvarite račun z vnosom podatkov spodaj. Če ste stalna stranka se prosimo prijavite na vrhu strani.

en: Create an account?
sl_SI: Ustvarite račun?

en: Create coupons
sl_SI: Kreiraj kupone

en: Create customers
sl_SI: Kreiraj stranke

en: Credit card
sl_SI: Kreditna kartica

en: Croatia
sl_SI: Hrvaška

en: Croatia kuna
sl_SI: Hrvaška kuna

en: Cuba
sl_SI: Kuba

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
sl_SI: Trenutno geslo (pustite prazno, da ostane nespremenjeno)

en: Customer
sl_SI: Kupec

en: Customer ID is invalid
sl_SI: ID kupca je neveljaven

en: Customer details
sl_SI: Podatki o kupcu

en: Customer invoice
sl_SI: Račun za kupca

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
sl_SI: E-sporočila s pripetim računom so lahko poslana uporabniku, če vsebujejo podatke o naročilu in povezave na plačilo

en: Customer not found
sl_SI: Kupec ne obstaja

en: Customer note
sl_SI: Obvestila za kupca

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sl_SI: E-sporočila s kratkim obvestilom so poslana, ko dodate kratko obvestilo k naročilu.

en: Cyprus
sl_SI: Ciper

en: Czech Koruna
sl_SI: Češka Krona

en: Czech Republic
sl_SI: Češka Republika

en: DESC
sl_SI: Padajoče

en: Danish Krone
sl_SI: Danska Krona

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date:
sl_SI: Datum:

en: Default sorting
sl_SI: Privzeto razvrščanje

en: Defaults to <code>%s</code>
sl_SI: Privzeto je <code>%s</code>

en: Delete note
sl_SI: Izbrišite obvestilo

en: Delete template file
sl_SI: Izbriši predlogo

en: Deleted %s
sl_SI: Izbrisan %s

en: Delivery Fee
sl_SI: Strošek dostave

en: Denmark
sl_SI: Danska

en: Deny
sl_SI: Ne dovoli

en: Description
sl_SI: Opis

en: Dimensions
sl_SI: Dimenzije

en: Direct Bank Transfer
sl_SI: Neposredna bančna transakcija

en: Discount:
sl_SI: Popust:

en: Display a list of recently viewed products.
sl_SI: Prikaži seznam zadnje ogledanih izdelkov.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
sl_SI: Prikaži seznam zadnjih ocen uporabnikov na strani.

en: Display a list of your products on your site.
sl_SI: Prikaži seznam vseh izdelkov na vaši spletni strani.

en: Display a list of your top rated products on your site.
sl_SI: Prikaži seznam najbolje ocenjenih izdelkov na vaši spletni strani.

en: Display the user's Cart in the sidebar.
sl_SI: Prikaži kupčevo košarico v sidebar-u

en: Display type
sl_SI: Tip prikaza

en: District
sl_SI: Okrožje

en: Do not allow
sl_SI: Ne dovoli

en: Docs
sl_SI: Dokumenti

en: Dominican Republic
sl_SI: Dominikanska Republika

en: Download
sl_SI: Prenos

en: Download %d
sl_SI: Prenos %d

en: Dropdown
sl_SI: Spustni meni

en: ERROR
sl_SI: NAPAKA

en: Ecuador
sl_SI: Ekvador

en: Edit
sl_SI: Urejanje

en: Edit %s
sl_SI: Uredi %s

en: Edit Account Details
sl_SI: Uredi profil

en: Edit Address
sl_SI: Uredi naslov

en: Edit Coupon
sl_SI: Uredi kupon

en: Edit Order
sl_SI: Uredi naročilo

en: Edit Product
sl_SI: Uredi izdelek

en: Edit Product Category
sl_SI: Uredi kategorijo izdelkov

en: Edit Product Tag
sl_SI: Uredi oznako izdlekov

en: Edit Shipping Class
sl_SI: Uredi razred dostave

en: Egypt
sl_SI: Egipt

en: Email
sl_SI: E-naslov

en: Email Address
sl_SI: E-naslov

en: Email Heading
sl_SI: Glava E-sporočila

en: Email Heading (downloadable)
sl_SI: Glava E-sporočila (prenosljiv)

en: Email Subject
sl_SI: Zadeva

en: Email address
sl_SI: Elektronski naslov

en: Email type
sl_SI: Tip E-sporočila

en: Email you used during checkout.
sl_SI: E-naslov, ki ste ga uporabili pri plačilu.

en: Email:
sl_SI: E-naslov:

en: Enable
sl_SI: Omogočite

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
sl_SI: Omogočite "address_override" in onemogočite spreminjanje naslova.

en: Enable Bank Transfer
sl_SI: Omogočite bančno nakazilo

en: Enable COD
sl_SI: Omogočite plačilo ob povzetju

en: Enable Cash on Delivery
sl_SI: Omogočite plačilo po povzetju

en: Enable Cheque Payment
sl_SI: Omogočite plačilo s čekom

en: Enable Free Shipping
sl_SI: Omogočite brezplačno dostavo

en: Enable PayPal sandbox
sl_SI: Omogočite PayPal sandbox

en: Enable PayPal standard
sl_SI: Omogočite PayPal standard

en: Enable Sandbox Mode
sl_SI: Omogočite testni način

en: Enable for shipping methods
sl_SI: Omogočite za načine dostave

en: Enable local delivery
sl_SI: Omogočite lokalno dostavo

en: Enable local pickup
sl_SI: Omogočite osebni prevzem

en: Enable logging
sl_SI: Omogočite logging

en: Enable this email notification
sl_SI: Omogočite obveščanje preko E-pošte

en: Enable this shipping method
sl_SI: Omogočite ta način dostave

en: Enable/Disable
sl_SI: Omogočite/Onemogočite

en: Enter a new password below.
sl_SI: Vnesite novo geslo spodaj.

en: Enter a username or e-mail address.
sl_SI: Vnesite uporabniško ime ali elektronski naslov

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
sl_SI: Vnesite prejmnike (ločite z vejico) za to E-sporočilo. Privzeto je <code>%s</code>.

en: Equatorial Guinea
sl_SI: Ekvatorijalna Gvineja

en: Eritrea
sl_SI: Eritreja

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
sl_SI: Napaka: %d: Ni mogoče ustvariti naročilo. Prosimo poskusite znova.

en: Error 404
sl_SI: Napaka 404

en: Error getting remote image %s
sl_SI: Napaka pri pridobivanju oddaljene slike %s

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: Estonia
sl_SI: Estonija

en: Ethiopia
sl_SI: Etiopija

en: Euros
sl_SI: Evro

en: Excluding selected countries
sl_SI: Brez izbranih držav

en: Expiry (MM/YY)
sl_SI: Datum izteka (MM/LL)

en: External/Affiliate product
sl_SI: Zunanji/Partnerski izdelek

en: Failed to update coupon
sl_SI: Kupon neuspešno posodobljen

en: Falkland Islands
sl_SI: Falklandski Otoki

en: Faroe Islands
sl_SI: Ferski Otoki

en: Featured Products
sl_SI: Izbrani izdelki.

en: Fee
sl_SI: Strošek

en: Fee Type
sl_SI: Tip stroška

en: Fee title is required
sl_SI: Naziv pristojbine je obvezen

en: Fiji
sl_SI: Fidži

en: File %d
sl_SI: Datoteka %d

en: File not found
sl_SI: Ni najdenih datotek

en: File was not found.
sl_SI: Ni najdenih datotek.

en: Filter
sl_SI: Filtriraj

en: Filter by
sl_SI: Filtriraj po

en: Filter by price
sl_SI: Filtriraj po ceni

en: Finland
sl_SI: Finska

en: First Name
sl_SI: Ime

en: First name
sl_SI: Ime

en: Fixed amount
sl_SI: Fiksni znesek

en: Fixed amount per product
sl_SI: Fiksni znesek po izdelku

en: Flat Rate
sl_SI: Fiksna stopnja/cena

en: For your reference, your order details are shown below.
sl_SI: Podatki o naročilu so vidni spodaj:

en: Found in your order confirmation email.
sl_SI: Najdeno v E-sporočilu za potrditev naročila.

en: France
sl_SI: Francija

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: Free Shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

en: Free Shipping Requires...
sl_SI: Brezplačna dostava zahteva...

en: Free shipping coupon
sl_SI: Kupon za brezplačno dostavo

en: Free!
sl_SI: Brezplačno!

en: French Guiana
sl_SI: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl_SI: Francoska Polinezija

en: French Southern Territories
sl_SI: Francoski Južni Teritoriji

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
sl_SI: V vašem spletnem računu lahko spremljate zadnja naročila, uredite naslov za dostavo in plačilo ter <a href="%s">spremenite svoje geslo in podatke</a>.

en: Gambia
sl_SI: Gambija

en: Gateway Disabled
sl_SI: Sistem onemogčen

en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: Germany
sl_SI: Nemčija

en: Ghana
sl_SI: Gana

en: Go to homepage
sl_SI: Nazaj na prvo stran

en: Good
sl_SI: Dobro

en: Gorizia
sl_SI: Gorica

en: Greece
sl_SI: Grčija

en: Greenland
sl_SI: Grenlandija

en: Grouped product
sl_SI: Združen izdelek

en: Guatemala
sl_SI: Gvatemala

en: Guinea
sl_SI: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl_SI: Gvineja-Bissau

en: Guyana
sl_SI: Gvajana

en: HTML template
sl_SI: HTML predloga

en: Have a coupon?
sl_SI: Imate kupon?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
sl_SI: Naj stranka plača z gotovino (ali drugimi sredstvi) po povzetju.

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
sl_SI: Živjo <strong>%1$s</strong> (nisi %1$s? <a href="%2$s">Odjavi se</a>).

en: Hello, a note has just been added to your order:
sl_SI: Pozdravljeni, pravkar je bilo dodano obvestilo k vašem naročilu:

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
sl_SI: Pozdravljeni! Vaše naročilo na spletni strani %s je bilo delno povrnjeno.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
sl_SI: Pozdravljeni! Vaše naročilo %s je bilo povrnjeno.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
sl_SI: Pozdravljeni. Vaše nedavno naročilo na %s je bilo povrnjeno. Podatki o naročilu so vidni spodaj:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
sl_SI: Pozdravljeni. Vaše nedavno naročilo na %s je bilo zaključeno. Podatki o naročilu so vidni spodaj:

en: Hide free products
sl_SI: Skrij brezplačne izdelke

en: Hide if cart is empty
sl_SI: Skrij, če je košarica prazna

en: Hide template
sl_SI: Skrij predlogo

en: Hong Kong Dollar
sl_SI: Hongkoški Dolar

en: How to calculate delivery charges
sl_SI: Kako preračunati stroške dostave

en: Hungarian Forint
sl_SI: Madžarski Forint

en: Hungary
sl_SI: Madžarska

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
sl_SI: Sprejemam <a href="%s" target="_blank">Pogoje poslovanja</a> in se zavezujem k plačilu

en: IPN payment completed
sl_SI: IPN plačilo zaključeno

en: Iceland
sl_SI: Islandija

en: Icelandic krona
sl_SI: Islandska krona

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sl_SI: Če naj bo plačilo po povzetju na voljo le določenim načinom plačila, to nastavite tukaj. Pustite prazna za vse načine.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
sl_SI: V primeru, da je to napaka, ignorirajte to E-sporočilo in nič se ne bo spremenilo.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
sl_SI: Če ste z pri nas nakupovali že prej, vnesite svoje podatke spodaj. Če pri nas nakupujete prvič, nadaljujete na sekcijo Plačilo &amp; Dostava.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
sl_SI: Da  bi <strong>database caching</strong> delal z WooCommerce-om morate dodati<code>_wc_session_</code> v "Ignored Query Strings" opcijo v W3 Total Cache settings <a href="%s">tukaj</a>.

en: In stock
sl_SI: Na zalogi

en: India
sl_SI: Indija

en: Indian Rupee
sl_SI: Indijska Rupija

en: Indonesia
sl_SI: Indonezija

en: Indonesia Rupiah
sl_SI: Indonezijska Rupija

en: Instructions
sl_SI: Navodila

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
sl_SI: Navodila, ki bodo dodana na zaključno stran nakupa in E-sporočila.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sl_SI: Navodila, ki bodo dodana na zaključno stran nakupa.

en: Invalid %s
sl_SI: Neveljaven %s

en: Invalid %s ID
sl_SI: Neveljaven %s ID

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
sl_SI: Neveljaven podpis - razvrščanje parametrov ni uspelo

en: Invalid Signature - provided signature does not match
sl_SI: Neveljaven podpis - posredovani podpisi se ne ujemajo

en: Invalid Signature - signature method is invalid
sl_SI: Neveljaven podpis - način podpisa je neveljaven

en: Invalid URL %s
sl_SI: Neveljaven URL %s

en: Invalid authentication method
sl_SI: Neveljaven način avtorizacije

en: Invalid coupon ID
sl_SI: Neveljaven ID kupona

en: Invalid coupon code
sl_SI: Neveljavna koda ugodnosti

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
sl_SI: Napačna vrsta kupona - vrsta kupona mora biti: %s

en: Invalid customer
sl_SI: Neveljaven kupec

en: Invalid customer Email
sl_SI: Neveljaven E-naslov kupca

en: Invalid customer ID
sl_SI: Neveljaven ID kupca

en: Invalid key
sl_SI: Nevljaven ključ

en: Invalid nonce - nonce has already been used
sl_SI: Neveljaven nonce - nonce je bil že uporabljen

en: Invalid order ID
sl_SI: Neveljavna referenčna številka naročila.

en: Invalid order note ID
sl_SI: Napačna referenca sporočila.

en: Invalid order refund ID
sl_SI: Napačna referenca naročila za povračilo denarja.

en: Invalid order status
sl_SI: Neveljaven status naročila.

en: Invalid order.
sl_SI: Neveljavno naročilo.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
sl_SI: Neveljavno naročilo. Če imate ustvarjen račun, se vanj prijavite in poskusite znova.

en: Invalid payment method.
sl_SI: Neveljaven način plačila.

en: Invalid product category ID
sl_SI: Napačen ID kategorije.

en: Invalid refund amount
sl_SI: Neveljaven znesek vračila

en: Invalid shipping method.
sl_SI: Neveljaven način dostave.

en: Invalid timestamp
sl_SI: Neveljavna oznaka časa

en: Invalid username or e-mail.
sl_SI: Neveljavno uporabniško ime ali elektronski naslov.

en: Invoice Prefix
sl_SI: Predpona računa

en: Invoice for order {order_number}
sl_SI: Račun za naročilo {order_number}

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
sl_SI: Račun za naročilo {order_number} z dne {order_date}

en: Iraq
sl_SI: Irak

en: Israel
sl_SI: Izrael

en: Israeli Shekel
sl_SI: Izraelski Shekel

en: Italy
sl_SI: Italija

en: Item
sl_SI: Izdelek

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
sl_SI: Zaloga izdelka #%s povečana z %s na %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
sl_SI: Zaloga izdelka #%s zmanjšana z %s na %s.

en: Ivory Coast
sl_SI: Slonokoščena Obala

en: JSONP support is disabled on this site
sl_SI: JSONP podpora je onemogočena za to stran.

en: Jamaica
sl_SI: Jamajka

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: Japanese Yen
sl_SI: Japonski Jen

en: Jordan
sl_SI: Jordanija

en: Kazakhstan
sl_SI: Kazahstan

en: Kenya
sl_SI: Kenija

en: Kuwait
sl_SI: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl_SI: Kirgistan

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Latvia
sl_SI: Latvija

en: Learn more
sl_SI: Več

en: Leave a Reply to %s
sl_SI: Ogovori %s

en: Lebanon
sl_SI: Libanon

en: Lesotho
sl_SI: Lesoto

en: Liberia
sl_SI: Libarija

en: Libya
sl_SI: Libija

en: List
sl_SI: Seznam

en: Lithuania
sl_SI: Litva

en: Local Delivery
sl_SI: Lokalna dostava

en: Local Pickup
sl_SI: Osebni prevzem

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
sl_SI: Lokalna dostava je preprost način dostave lokalnim strankam.

en: Log in
sl_SI: Prijava

en: Log in to Download Files
sl_SI: Prijavite se za prenos datotek.

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Lost Password
sl_SI: Izgubljeno geslo

en: Lost your password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sl_SI: Ste pozabili geslo? Vnesite uporabniško ime ali elektronski naslov in poslali vam bomo povezavo za ponastavitev gesla.

en: Luxembourg
sl_SI: Luksemburg

en: Macao S.A.R., China
sl_SI: Macao S.A.R., Kitajska

en: Macedonia
sl_SI: Makedonija

en: Madagascar
sl_SI: Madagaskar

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
sl_SI: Plačilo poravnajte na naš bančni račun. Vnesite ID naročila kot referenco. Naročilo ne bo odposlano dokler ne prejmemo plačila na naš bančni račun.

en: Malawi
sl_SI: Malavi

en: Malaysia
sl_SI: Malezija

en: Malaysian Ringgits
sl_SI: Malezijski Ringgits

en: Maldives
sl_SI: Maldivi

en: Marshall Islands
sl_SI: Maršalovo Otočje

en: Mauritania
sl_SI: Mavretanija

en: Mauritius
sl_SI: Mavricius

en: Max price
sl_SI: Max cena

en: Method Title
sl_SI: Naziv načina

en: Method availability
sl_SI: Dostopnost načina

en: Mexican Peso
sl_SI: Mehiški Peso

en: Mexico
sl_SI: Mehika

en: Micronesia
sl_SI: Mikronezija

en: Min price
sl_SI: Min cena

en: Minimum Order Amount
sl_SI: Minimalni znesek naročila

en: Missing parameter %s
sl_SI: Manjka parameter $s

en: Moldova
sl_SI: Moldavija

en: Monaco
sl_SI: Monako

en: Mongolia
sl_SI: Mongolija

en: Montenegro
sl_SI: Črna Gora

en: Morocco
sl_SI: Maroko

en: Mozambique
sl_SI: Mozambik

en: Multipart
sl_SI: Iz več delov

en: Municipality
sl_SI: Občina

en: My Account
sl_SI: Moj račun

en: My Address
sl_SI: Moj naslov

en: My Addresses
sl_SI: Moj naslov

en: Myanmar
sl_SI: Mjanmar

en: N/A
sl_SI: Ni na voljo

en: Name
sl_SI: Naziv

en: Namibia
sl_SI: Namibija

en: Netherlands
sl_SI: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
sl_SI: Nizozemski Antili

en: New %s
sl_SI: Nov %s

en: New Caledonia
sl_SI: Nova Kaledonija

en: New Coupon
sl_SI: Nova kupon

en: New Order
sl_SI: Novo naročilo

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
sl_SI: Novo geslo (pustite prazno, da ostane nespremenjeno)

en: New Product
sl_SI: Nov izdelek

en: New Product Category Name
sl_SI: Naziv nove kategorije izdelkov

en: New Product Tag Name
sl_SI: Naziv nove oznake izdelkov

en: New Shipping Class Name
sl_SI: Ime novega razreda dostave

en: New Zealand
sl_SI: Nova Zelandija

en: New Zealand Dollar
sl_SI: Novozelandski Dolar

en: New account
sl_SI: Nov račun

en: New customer order
sl_SI: Novo naročilo kupca

en: New order
sl_SI: Novo naročilo

en: New password
sl_SI: Novo geslo

en: New products
sl_SI: Novi izdelki

en: New products added to %s
sl_SI: Dodani so novi proizvodi %s

en: New products tagged %s
sl_SI: Označeni so novi proizvodi %s

en: Nicaragua
sl_SI: Nikaragva

en: Nigeria
sl_SI: Nigerija

en: Nigerian Naira
sl_SI: Nigerijski Naira

en: No Coupons found
sl_SI: Ni najdenih kuponov

en: No Coupons found in trash
sl_SI: V smetnjaku ni najdenih kuponov

en: No Orders found
sl_SI: Ni najdenih naročil

en: No Orders found in trash
sl_SI: V smetnjaku ni najdenih naročil

en: No Products found
sl_SI: Ni najdenih izdelkov

en: No Products found in trash
sl_SI: V smetnjaku ni najdenih izdelkov

en: No file defined
sl_SI: Datoteka ni definirana.

en: No product categories exist.
sl_SI: Kategorije produktov ne obstajajo.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
sl_SI: Noben izdelek ni imel povečane zaloge - možno je, da izdelki nimajo omogočeno vodenje zaloge.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
sl_SI: Noben izdelek ni imel zmanjšane zaloge - možno je, da izdelki nimajo omogočeno vodenje zaloge.

en: No products in the cart.
sl_SI: V košarici ni izdelkov

en: No products were found matching your selection.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov po vaši izbiri.

en: No route was found matching the URL and request method
sl_SI: Naslovov, ki bi ustrezali URL-ju in metodi zahtevkov ni bilo mogoče najti

en: North Korea
sl_SI: Severna Koreja

en: Norway
sl_SI: Norveška

en: Norwegian Krone
sl_SI: Norveška Krona

en: Not that bad
sl_SI: Slabo

en: Note
sl_SI: Obvestilo

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sl_SI: Obvestilo dodano k naročilu na strani {site_title}, z dne {order_date}

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
sl_SI: Obvestilo: Stroški dostave in davkov so ocenjeni na%s in bodo dodani ob plačilu, glede na vaše podatke o plačilu in dostavi.

en: Number of products to show
sl_SI: Število izdelkov za prikaz

en: Number of reviews to show
sl_SI: Število ocen za prikaz

en: On-sale Products
sl_SI: Izdelki v akciji

en: Only %s left in stock
sl_SI: Samo še %s na zalogi

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sl_SI: Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko ocenijo izdelek.

en: Only show children of the current category
sl_SI: Prikaži samo naslednike od trenutne kategorije

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
sl_SI: Naziv možnosti | Dodaten strošek [+- Procentov] | Glede na tip stroška (order, class, or item)

en: Optional
sl_SI: Opcijsko

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
sl_SI: Opcijsko vnesite naziv stila strani, ki ga želite uporabljati. To je definitano znotraj vašega PayPal računa.

en: Order
sl_SI: Naročilo

en: Order #%s
sl_SI: Naročilo #%s

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
sl_SI: Naročilo %s je bilo označeno kot povrnjeno - PayPal koda razloga: %s

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
sl_SI: Naročilo %s je bilo označeno kot zaustavljeno zaradi storniranja - Paypal koda razloga: %s

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Naročila #%s ki je bilo poslano %s ima status &ldquo;%s&rdquo;

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
sl_SI: Naročilo #<mark class="order-number">%s</mark> je poslano <mark class="order-date">%s</mark> Status naročila:<mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order &ndash; %s
sl_SI: Naročilo &ndash; %s

en: Order Again
sl_SI: Naroči ponovno

en: Order Details
sl_SI: Podrobnosti naročila

en: Order ID
sl_SI: ID naročila

en: Order ID is invalid
sl_SI: Referenca naročila je napačna.

en: Order Notes
sl_SI: Opombe ob naročilu

en: Order Number
sl_SI: Številka naročila

en: Order Number:
sl_SI: Referenca naročila:

en: Order Received
sl_SI: Prejeto plačilo

en: Order Updates
sl_SI: Posodobitve naročila

en: Order by
sl_SI: Razvrsti po

en: Order cancelled by customer.
sl_SI: Naročilo preklicano s strani kupca.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
sl_SI: E-sporočila ob zaključenem naročilu so poslana, ko je naročilo označeno kot zaključeno, kar ponavadi pomeni, da so bili izdelki odposlani.

en: Order item ID is required
sl_SI: ID naročila je obvezen

en: Order item ID provided is not associated with order
sl_SI: Referenčna številka naročila ni povezana z naročilom

en: Order note is required
sl_SI: Sporočilo pri naročanju je obvezno.

en: Order number: %s
sl_SI: Številka naročila: %s

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

[ctx: Order status]
en: Completed
sl_SI: Zaključeno

[ctx: Order status]
en: Failed
sl_SI: Neuspešno

[ctx: Order status]
en: On Hold
sl_SI: Zadržano

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
sl_SI: Plačilo v teku

[ctx: Order status]
en: Processing
sl_SI: V obdelavi

[ctx: Order status]
en: Refunded
sl_SI: Povrnjeno

en: Order status changed from %s to %s.
sl_SI: Status naročila spremenjen iz %s v %s.

en: Order {order_number} details
sl_SI: Podrobnosti o naročilu {order_number}

en: Order: %s
sl_SI: Naročilo: %s

en: Orders
sl_SI: Naročila

en: Our Bank Details
sl_SI: Podrobnosti o našem bančnem računu

en: Out of stock
sl_SI: Ni na zalogi

en: PDT payment completed
sl_SI: PDT plačilo zaključeno

en: Page %d
sl_SI: Stran %d

en: Page Style
sl_SI: Stil strani

[ctx: Page slug]
en: cart
sl_SI: kosarica

[ctx: Page slug]
en: checkout
sl_SI: placilo

[ctx: Page slug]
en: my-account
sl_SI: moj-racun

[ctx: Page slug]
en: shop
sl_SI: trgovina

[ctx: Page title]
en: Cart
sl_SI: Košarica

[ctx: Page title]
en: Checkout
sl_SI: Plačilo

[ctx: Page title]
en: My Account
sl_SI: Moj račun

[ctx: Page title]
en: Shop
sl_SI: Trgovina

en: Palestinian Territory
sl_SI: Palestina

en: Papua New Guinea
sl_SI: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
sl_SI: Paragvaj

en: Parent %s
sl_SI: Matični %s

en: Parent %s:
sl_SI: Matični %s:

en: Parent Coupon
sl_SI: Matični kupon

en: Parent Orders
sl_SI: Matično naročilo

en: Parent Product
sl_SI: Matični produkt

en: Parent Product Category
sl_SI: Matična kategorija izdelkov

en: Parent Product Category:
sl_SI: Matična kategorija izdelkov:

en: Parent Shipping Class
sl_SI: Matični razred dostave

en: Parent Shipping Class:
sl_SI: Matični razred dostave:

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password Change
sl_SI: Sprememba gesla

en: Password Reset Instructions
sl_SI: Navodila za ponastavitev gesla

en: Password Reset for {site_title}
sl_SI: Geslo ponastavljeno za {site_title}

en: Password is required.
sl_SI: Zahtevano je geslo.

en: Password reset is not allowed for this user
sl_SI: Ponastavitev gesla za tega uporabnika ni možna

en: Passwords do not match.
sl_SI: Gesli se ne ujemata.

en: Pay
sl_SI: Plačilo

en: Pay for Order
sl_SI: Plačaj za naročilo

en: Pay for order
sl_SI: Plačajte za naročilo

en: Pay with cash upon delivery.
sl_SI: Plačilo po povzetju.

en: PayPal Email
sl_SI: E-naslov PayPal-a

en: PayPal Identity Token
sl_SI: PayPal žeton identifikacije

en: PayPal does not support your store currency.
sl_SI: PayPal ne podpira valute vaše spletne trgovine.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
sl_SI: PayPal sandbox lahko uporabite za testiranje plačevanja. Prijavite s v račun za razvijalce <a href="%s">tukaj</a>.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
sl_SI: PayPal preverja naslov, tako da lahko ta nastavitev povzroči napako (priporočamo, da je nastavitev onemogočena).

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Payment %s via IPN.
sl_SI: Plačilo %s preko IPN.

en: Payment Action
sl_SI: Dejanje plačila

en: Payment Method:
sl_SI: Način plačila:

en: Payment Mode
sl_SI: Način plačila

en: Payment for order #%s refunded/reversed
sl_SI: Plačilo za naročilo #%s vrnjeno

en: Payment for order #%s reversed
sl_SI: Plačilo za naročilo %s je bilo stornirano

en: Payment method ID and title are required
sl_SI: ID Način plačila in naslov je obvezen

en: Payment method added.
sl_SI: Način plačila je bil dodan.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
sl_SI: Opis načina plačila, ki ga stranka vidi na vaši spletni strani.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sl_SI: Opis načina plačila, viden stranki na vaši spletni strani.

en: Payment pending: %s
sl_SI: Plačilo na čakanju: %s

en: Payment to be made upon delivery.
sl_SI: Plačilo bo izvršeno ob dostavi.

en: Percentage of cart total
sl_SI: Odstotek od celotnega zneska košarice za plačilo

en: Perfect
sl_SI: Pefektno

en: Permanently deleted %s
sl_SI: Trajno izbrisan %s

en: Permanently deleted customer
sl_SI: Trajno izbrisan kupec

en: Permanently deleted order note
sl_SI: Trajno izbrisana opomba naročila

en: Philippine Pesos
sl_SI: Filipinski Pesos

en: Philippines
sl_SI: Filipini

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Place order
sl_SI: Zaključi nakup

en: Placeholder
sl_SI: Označba

en: Plain text
sl_SI: Goli tekst

en: Plain text template
sl_SI: Predloga z golim tekstom

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
sl_SI: Prosimo, da nakup še enkrat ponovite oz. obiščete vaš račun.

en: Please attempt your purchase again.
sl_SI: Prosimo, da nakup še enkrat ponovite.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sl_SI: Izbrite izdelek, ki ga želite dodati v košarico&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
sl_SI: Izberite možnosti izdelka&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sl_SI: Izberite količino izdelkov, ki jih želite dodati v košarico&hellip;

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
sl_SI: Nadaljujte na plačilno stran in vpišite vaš celoten naslov, v primeru da so na voljo načini dostave.

en: Please enter a coupon code.
sl_SI: Vnesite kodo ugodnosti.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sl_SI: Vnesite predpono za števlike vaših računov. Če uporabljate vaš PayPal račun za več trgovina, pazite da je ta predpona unikatna, ker PayPal ne dopušča naročil z isto številko računa.

en: Please enter a valid account username.
sl_SI: Vnesite veljavno uporabniško ime računa.

en: Please enter a valid order ID
sl_SI: Vnesite veljaven ID naročila

en: Please enter a valid order email
sl_SI: Vnesite veljaven E-naslov naročila

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
sl_SI: Vnesite veljavno poštno številko.

en: Please enter an account password.
sl_SI: Vnesite geslo za vaš račun.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sl_SI: Vnesite vaš PayPal elektronski naslov; potrebno za sprejemanje plačil.

en: Please enter your current password.
sl_SI: Vnesite vaše trenutno geslo.

en: Please enter your name.
sl_SI: Vpišite vaše ime.

en: Please enter your password.
sl_SI: Vnesite geslo.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sl_SI: Vnesite svoje podatke, če želite videti možnosti dostave, ki so na voljo.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
sl_SI: Vnesite svoje podatke, če želite videti načline dostave, ki so na voljo.

en: Please fill out all password fields.
sl_SI: Vnesite vsa polja za geslo.

en: Please provide a valid email address.
sl_SI: Vnesite veljaven elektronski naslov.

en: Please rate the product.
sl_SI: Ocenite izdelek.

en: Please re-enter your password.
sl_SI: Vpišite geslo še enkrat.

en: Please select a rating
sl_SI: Ocenite izdelek

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sl_SI: Izdajte svoj ček na Ime podjetja, Ulico podjetja, Mesto podjetja, Državo podjetja, Poštno številko podjetja.

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
sl_SI: Uporabite kalkulator za transport , če želite videti kakšni so načini dostave.

en: Poland
sl_SI: Poljska

en: Polish Zloty
sl_SI: Poljska Zlota

en: Postcode
sl_SI: Poštna številka

en: Postcode / Zip
sl_SI: Poštna številka

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Objave označene &ldquo;%s&rdquo;

en: Pounds Sterling
sl_SI: Funt

en: Prefecture
sl_SI: Prefektura

en: Premium Support
sl_SI: Plačljiva podpora

en: Price
sl_SI: Cena

en: Price:
sl_SI: Cena:

en: Proceed to Checkout
sl_SI: Naprej na naročilo

en: Proceed to PayPal
sl_SI: Nadaljujte na PayPal

en: Processing order
sl_SI: Obdelovanje naročila

en: Product
sl_SI: Izdelek

en: Product % Discount
sl_SI: Popust na izdelek %

en: Product Backorder
sl_SI: Izdelek po naročilu "ni na zalogi"

en: Product Categories
sl_SI: Kategorije izdelkov

en: Product Category
sl_SI: Kategorije izdelka

en: Product Description
sl_SI: Opis izdelka

en: Product Discount
sl_SI: Popust na izdelek

en: Product ID provided does not match this line item
sl_SI: Referenčna številka naročila ni povezana z naročilom

en: Product Image
sl_SI: Slika izdelka

en: Product Tag
sl_SI: Oznake izdleka

en: Product Tags
sl_SI: Oznake izdelkov

en: Product is invalid
sl_SI: Izdelek je neveljaven

en: Product low in stock
sl_SI: Zadnji kosi na zalogi

en: Product out of stock
sl_SI: Izdelek ni na zalogi

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
sl_SI: Količina

en: Product quantity is required
sl_SI: Količina izdelka je obvezna

en: Product quantity must be a positive float
sl_SI: Količina izdelka je obvezna

en: Products
sl_SI: Izdelki

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Produkti označeni &ldquo;%s&rdquo;

en: Provided order currency is invalid
sl_SI: Uporabljena valuta naročila je napačna

en: Province
sl_SI: Pokrajina

en: Qatar
sl_SI: Katar

en: Qty
sl_SI: Količina

en: Quantity
sl_SI: Količina

en: Quantity: %s
sl_SI: Količina: %s

en: Query type
sl_SI: Tip poizvedbe

en: Random
sl_SI: Naključno

en: Rate&hellip;
sl_SI: Ocenite&hellip;

en: Rated %d out of 5
sl_SI: Ocenjeno z %d od 5

en: Rated %s out of 5
sl_SI: Ocenjeno %s od 5

en: Re-enter new password
sl_SI: Ponovno vnesite novo geslo

en: Read
sl_SI: Branje

en: Read More
sl_SI: Prikaži več

en: Read more
sl_SI: Beri dalje

en: Read/Write
sl_SI: Branje/Zapisovanje

en: Receiver Email
sl_SI: E-naslov prejemnika

en: Recent Orders
sl_SI: Nedavna naročila

en: Recent Reviews
sl_SI: Zadnje ocene

en: Recently Viewed Products
sl_SI: Nazadnje ste si ogledali

en: Recipient(s)
sl_SI: Prejemnik(i)

en: Refund &ndash; %s
sl_SI: Povrni &ndash; %s

en: Refund amount is required
sl_SI: Znesek vračila je obvezen.

en: Refund failed
sl_SI: Vračilo ni uspelo

en: Region
sl_SI: Regija

en: Register
sl_SI: Registracija

en: Related Products
sl_SI: Oglejte si tudi

en: Remember me
sl_SI: Zapomni si me

en: Remove filter
sl_SI: Odstrani filter

en: Remove product image
sl_SI: Odstrani sliko izdelka

en: Remove selected account(s)
sl_SI: Odstrani izbrane račune

en: Remove this item
sl_SI: Odstrani ta izdelek

en: Republic of Ireland
sl_SI: Irska Republika

en: Reset Password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: Reset password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: Return To Cart
sl_SI: Nazaj v košarico

en: Return To Shop
sl_SI: Nazaj v trgovino

en: Return to homepage
sl_SI: Nazaj na prvo stran

en: Returning customer?
sl_SI: Stalna stranka?

en: Reversal cancelled for order #%s
sl_SI: Storniranje je preklicano za naročilo %s

en: Reviews
sl_SI: Ocene uporabnikov

en: Reviews (%d)
sl_SI: Ocene (%d)

en: Romania
sl_SI: Romunija

en: Romanian Leu
sl_SI: Romunski Leu

en: Russia
sl_SI: Rusija

en: Russian Ruble
sl_SI: Ruski Rubelj

en: Rwanda
sl_SI: Ruanda

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sl_SI: S&atilde;o Tom&eacute; in Pr&iacute;ncipe

en: SKU:
sl_SI: Šifra:

en: Saint Martin (Dutch part)
sl_SI: Saint Martin (Nizozemski del)

en: Saint Martin (French part)
sl_SI: Saint Martin (Francoski del)

en: Saint Pierre and Miquelon
sl_SI: Saint Pierre in Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl_SI: Saint Vincent in Grenadines

en: Sale!
sl_SI: Akcija

en: Sales
sl_SI: Prodaja

en: Sandbox
sl_SI: Testni način

en: Saudi Arabia
sl_SI: Savdska Arabija

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Address
sl_SI: Shrani naslov

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Search %s
sl_SI: Preišči %s

en: Search Coupons
sl_SI: Išči med kuponi

en: Search Orders
sl_SI: Išči med naročili

en: Search Product Categories
sl_SI: Išči med kategorijami izdelkov

en: Search Product Tags
sl_SI: Išči med oznakami izdelkov

en: Search Products
sl_SI: Išči med izdelki

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Rezultati iskanja: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
sl_SI: Išči med razredi dostave

en: Search for:
sl_SI: Išči:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Rezultati iskanja za &ldquo;%s&rdquo;

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Select a category
sl_SI: Izberi kategorijo

en: Select a country&hellip;
sl_SI: Izberite državo@hellip;

en: Select a state&hellip;
sl_SI: Izberi zv. državo&hellip;

en: Select an option&hellip;
sl_SI: Izberite&hellip;

en: Select options
sl_SI: Izberite možnosti

en: Select shipping methods
sl_SI: Izberi načine dostave

en: Select some countries
sl_SI: Izberite nekaj držav

en: Selected countries
sl_SI: Izbrane države

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sl_SI: Pošlji podatke o dostavi na PayPal namesto na plačniku.

en: Serbia
sl_SI: Srbija

en: Set product image
sl_SI: Določi sliko izdelka

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Seychelles
sl_SI: Sejšeli

en: Ship to a different address?
sl_SI: Dostavi na drug naslov?

en: Shipping
sl_SI: Dostava

en: Shipping #%d
sl_SI: Dostava #%d

en: Shipping Address
sl_SI: Naslov dostave

en: Shipping Class
sl_SI: Razred dostave

en: Shipping Classes
sl_SI: Razredi dostave

en: Shipping Details
sl_SI: Podrobnosti o dostavi

en: Shipping address
sl_SI: Naslov dostave

en: Shipping costs updated.
sl_SI: Posodobljeni stroški dostave.

en: Shipping method ID is required
sl_SI: Referenca dostave je obvezna

en: Shipping total must be a positive amount
sl_SI: Cena dostave mora biti več kot nič.

en: Shipping via %s
sl_SI: Dostava preko %s

en: Shipping:
sl_SI: Dostava:

en: Shop Manager
sl_SI: Vodja trgovine

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Show as dropdown
sl_SI: Prikaži kot spustni meni

en: Show hidden products
sl_SI: Prikaži skrite izdelke

en: Show hierarchy
sl_SI: Prikaži hierarhijo

en: Showing all %d results
sl_SI: Prikazujem vseh %d rezultatov

en: Showing the single result
sl_SI: Prikazujem posamezen rezultat

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
sl_SI: Prikaže atribut po meri v gradniku in omogoča filtracijo seznama izdelkov med brskanjem po kategorijah.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
sl_SI: Prikaže filter cene v gradniku in omogoča filtracijo seznama izdelkov med brskanjem po kategorijah.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
sl_SI: Prikaži večplastni filter z menijem, da ga uporabniki lahko vidijo in onemogočijo, če to želijo.

en: Simple product
sl_SI: Preprost izdelek

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sl_SI: Ker vaš brskalnik ne podpira JavaScript-a, oz. je le-ta onemogočen, kliknite <em>Posodobi vsoto</em> predno oddate naročilo. Če tega ne storite, je lahko vaše plačili večje, kot je navedeno zgoraj.

en: Singapore
sl_SI: Singapur

en: Singapore Dollar
sl_SI: Singapurski Dolar

en: Slovakia
sl_SI: Slovaška

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sl_SI: Slug "%s" je predolg (28 črk max). Skrajšajte prosim.

en: Solomon Islands
sl_SI: Salomonovi Otoki

en: Somalia
sl_SI: Somalija

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
sl_SI: Nekdo je zahteval ponastavitev gesla za naslednje račune:

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
sl_SI: Žal, prišlo je do težav pri brisanju kode popusta.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sl_SI: Nažalost "%s" ni na zalogi. Uredite vašo košarico in poskusite znova. Se opravičujemo za nevšečnost.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sl_SI: Kupon "%s" je bila že dodan in ga ni mogoče uporabiti z ostalimi kuponi.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sl_SI: Na žalost ni na voljo nobenih možnosti plačila za vašo lokacijo. Prosimo, da nas kontaktirate, če želite dodatna pojasnila oz. imate vprašanje za nas.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sl_SI: Na žalost ne obstajajo metode dodajanja novih možnosti plačila za vašo zv. državo. Kontaktirajte nas, če želite dodatna pojasnila oz. imate vprašanje za nas.

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sl_SI: Na žalost ne obstajajo metode dodajanja novih možnosti plačila. Kontaktirajte nas, če želite našo podporo.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sl_SI: Kupon "%s" je neveljaven - odstranili smo ga z vašega naročila.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
sl_SI: Kupon "%s" ni vaš - odstranili smo ga z vašega naročila.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sl_SI: Noben izdelek ne ustreza vaši izbiri. Izberite drugačno kombinacijo.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
sl_SI: Se opravičujemo, minimalni znesek je 0.50 kako bi uporabili ta način plačevanja.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
sl_SI: Ta kupon ni na voljo za izdelke v vaši košarici.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
sl_SI: Ta kupon ni veljaven za izdelke v akciji.

en: Sorry, this download has expired
sl_SI: Ta prenos je potekel.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sl_SI: To naročilo je neveljavno, plačilo ni možno.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sl_SI: Oprostite, ta izdelek ni mogoče kupiti.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sl_SI: Ta izdelek ni na voljo. Izberite drugačno kombinacijo.

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
sl_SI: Žal, referenčna številka naročila ne obstaja.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sl_SI: Trenutno nimamo dovolj "%s" na zalogi da bi lahko zapolnili naročilo (%s in stock). Uredite vašo košarico in poskusite znova. Se opravičujemo za nevšečnost.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sl_SI: Trenutno nimamo dovolj "%s" na zalogi da bi lahko v tem trenutku zapolnili naročilo. Poskusite znova čez %d minut ali uredite vašo košarico in poskusite znova. Se opravičujemo za nevšečnost.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sl_SI: Dosegli ste limit prenosov za to datoteko

en: Sorry, your session has expired.
sl_SI: Vaša seja je potekla.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
sl_SI: Vaša seja je potekla. <a href="%s" class="wc-backward">Nazaj na prvo stran</a>

en: Sort Code
sl_SI: Koda za razvrščanje

en: Sort by average rating
sl_SI: Razvrsti po povprečni oceni

en: Sort by newness
sl_SI: Razvrsti po datumu

en: Sort by popularity
sl_SI: Razvrsti po popularnosti

en: Sort by price: high to low
sl_SI: Razvrsti po ceni: dražji najprej

en: Sort by price: low to high
sl_SI: Razvrsti po ceni: cenejši najprej

[ctx: Sorting order]
en: Order
sl_SI: Naročilo

en: South Africa
sl_SI: Južna Afrika

en: South African rand
sl_SI: Južnoafriški rand

en: South Korea
sl_SI: Južna Koreja

en: South Korean Won
sl_SI: Južnokorejski Won

en: South Sudan
sl_SI: Južni Sudan

en: Spain
sl_SI: Španija

en: Specific Countries
sl_SI: Izbrane države

en: Sri Lanka
sl_SI: Šrilanka

en: State
sl_SI: Zv. država

en: State / County
sl_SI: Država

en: State / county
sl_SI: Zv. država

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Subject (downloadable)
sl_SI: Zadeva (prenosljiv)

en: Submit
sl_SI: Objavi

en: Subtotal
sl_SI: Skupaj

en: Subtotal:
sl_SI: Skupaj:

en: Suburb
sl_SI: Predmestje

en: Suriname
sl_SI: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sl_SI: Svalbard in Jan Mayen

en: Sweden
sl_SI: Švedska

en: Swedish Krona
sl_SI: Švedska Krona

en: Swiss Franc
sl_SI: Švicarski Frank

en: Switzerland
sl_SI: Švica

en: Syria
sl_SI: Sirija

en: Tag: | Tags:
sl_SI[0]: Oznaka:
sl_SI[1]: Oznaki:
sl_SI[2]: Oznak:
sl_SI[3]: Oznake:

en: Taiwan
sl_SI: Tajvan

en: Taiwan New Dollars
sl_SI: Taivanski Novi Dolarji

en: Tajikistan
sl_SI: Tadžikistan

en: Tax
sl_SI: Davek

en: Tax Status
sl_SI: Obdavčitev

[ctx: Tax status]
en: None
sl_SI: Nič.

en: Taxable
sl_SI: Obdavčeno

en: Telephone:
sl_SI: Telefon:

en: Template file copied to theme.
sl_SI: Predloga kopirana v temo.

en: Template file deleted from theme.
sl_SI: Predloga izbrisana iz teme.

en: Text
sl_SI: Tekst

en: Thai Baht
sl_SI: Tajski Baht

en: Thailand
sl_SI: Tajska

en: Thank you for your order
sl_SI: Hvala za vaše naročilo

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
sl_SI: Hvala za Vaše naročilo. Prosimo kliknite na gumb spodaj in plačajte s kreditno kartico prek Simplify Commerce by MasterCard sistema.

en: Thank you. Your order has been received.
sl_SI: Hvala. Vaše naročilo je bilo sprejeto.

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
sl_SI: Hvala za ustvarjanje računa na %s. Vaše uporabniško ime je <strong>%s</strong>.

en: The API key provided does not have read permissions
sl_SI: Posredovan API ključ nima pravic za branje

en: The API key provided does not have write permissions
sl_SI: Posredovan API ključ nima pravic za zapisovanje

en: The JSONP callback function is invalid
sl_SI: Povratni klic funkcije JSONP je neveljaven

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sl_SI: Košarica je bila zapolnjena z izdelki prejšnjega naročila.

en: The coupon code already exists
sl_SI: Koda ugodnosti že obstaja

en: The customer cannot be deleted
sl_SI: Uporabnika ni mogoče izbrisati

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sl_SI: Naslovi spodaj so privzeti za vaš profil.

en: The handler for the route is invalid
sl_SI: Vodnik za pot je neveljaven

en: The minimum spend for this coupon is %s.
sl_SI: Minimalni znesek za uporabo tega kupona je %s.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
sl_SI: Naročilo #%d from %s je preklicano. Podatki naročila:

en: The order note ID provided is not associated with the order
sl_SI: Referenčna številka naročila ni povezana z naročilom

en: The order refund ID provided is not associated with the order
sl_SI: Referenčna številka naročila ni povezana z naročilom

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
sl_SI: Celotni znesek naročila se je posodobil. Potrdite vaše naročilo s klikom gumba Oddaj naročilo na dnu strani.

en: The product variation is invalid
sl_SI: Možnost izdelka je neveljavna

en: There are no reviews yet.
sl_SI: Zaenkrat še ni nobenih ocen.

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sl_SI: Obstaja nekaj težav z izdelki v vaši košarici (vidno zgoraj). Prosimo, da obiščete stran s košarico in odpravite težave pred zaključkom plačila.

en: This %s cannot be deleted
sl_SI: %s ni mogoče izbrisati

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sl_SI: To ureja opis, ki je viden uporabniku med postopkom plačila.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
sl_SI: To ureja zadevo E-spročila. Pustite prazno za privzeto zadevo: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
sl_SI: To ureja glavo E-sporočila. Pustite prazno za privzeto glavo: <code>%s</code>.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sl_SI: To ureja naslov, ki je viden uporabniku med postopkom plačila.

en: This coupon has expired.
sl_SI: Kupon je potekel.

en: This email address is already registered.
sl_SI: Ta elektronski naslov je že registriran.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sl_SI: To je demo verzija trgovine, namenjena testiranju &mdash; naročila ne bodo sprovedena.

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
sl_SI: To je obvestilo o naročilu poslano kupcu po plačilu z vsemi podatki naročila.

en: This is not your download link.
sl_SI: To ni vaša povezava za prenos.

en: This is where store orders are stored.
sl_SI: Tukaj so shranjena vsa naročila.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sl_SI: Tukaj lahko dodate kupone, ki bodo na voljo uporabnikom vaše spletne trgovine.

en: This is where you can add new products to your store.
sl_SI: Tukaj lahko dodate nove izdelke, ki bodo na voljo uporabnikom vaše spletne trgovine.

en: This order note cannot be deleted
sl_SI: Naročila ni možno izbrisati

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: Status naročila&rsquo;s je &ldquo;%s&rdquo;&mdash;plačilo ni možno. Kontaktirajte nas, če potrebujete našo pomoč.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sl_SI: Ta izdelek trenutno ni na zalogi in ni na voljo.

en: This product is protected and cannot be purchased.
sl_SI: Ta izdelek je zaščiten in ga ni mogoče kupiti.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
sl_SI: To predlogo je zamenjala vaša tema in jo lahko najdete v: <code>%s</code>.

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
sl_SI: Ta spemenljiv izdelek nima aktivnih izbir, zato ga ni mogoče objaviti. Status izdelka spremenjen v osnutek.

en: Title
sl_SI: Naslov

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
sl_SI: Za razveljavitev te predloge E-sporočila, kopirajte <code>%s</code> v mapo vaše teme: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
sl_SI: Za ponastavitev gesla, obiščite to stran:

en: Top Rated Products
sl_SI: Najbolje ocenjeni izdelki

en: Total
sl_SI: Cena

en: Total:
sl_SI: Za plačilo:

en: Totals
sl_SI: Skupno

en: Town / City
sl_SI: Mesto

en: Town / District
sl_SI: Kraj / Okrožje

en: Track
sl_SI: Sledi

en: Trieste
sl_SI: Trst

en: Trinidad and Tobago
sl_SI: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl_SI: Tunizija

en: Turkey
sl_SI: Turčija

en: Turkish Lira
sl_SI: Turška Lira

en: Turks and Caicos Islands
sl_SI: Turks in Caicos Islands

en: US Dollars
sl_SI: Ameriški Dolar

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: Ukraine
sl_SI: Ukrajina

en: Uncategorized
sl_SI: Nekategorizirano

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
sl_SI: Nažalost vašega naročila ne moremo sprovesti, saj je banka zavrnila vašo transakcijo.

en: United Arab Emirates
sl_SI: Združeni Arabski Emirati

en: United Arab Emirates Dirham
sl_SI: Dirham Združenih Arabskih Emiratov

en: United Kingdom (UK)
sl_SI: Združeno Kraljestvo (UK)

en: United States (US)
sl_SI: Združene Države Amerike (US)

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sl_SI: Neplačano naročilo je bilo preklicano - dosežena časovna omejitev.

en: Unsupported request method
sl_SI: Nepodprt način podpisa

en: Update %s
sl_SI: Posodobi %s

en: Update Cart
sl_SI: Posodobi košarico

en: Update Product Category
sl_SI: Posodobi kategorijo izdelkov

en: Update Product Tag
sl_SI: Posodobi oznako izdelkov

en: Update Shipping Class
sl_SI: Posodobi razred dostave

en: Update Totals
sl_SI: Posodobite

en: Update country
sl_SI: Posodobi državo

en: Update totals
sl_SI: Posodobite vsoto

en: Uruguay
sl_SI: Urugvaj

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
sl_SI: Uporabite raje $args argument kot array. Argument bo odstranjen v WC 2.2.

en: User is missing.
sl_SI: Manjka uporabnik.

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username is required.
sl_SI: Zahtevano je uporabniško ime.

en: Username or email
sl_SI: Uporabniško ime ali E-naslov

en: Username or email address
sl_SI: Uporabniško ime ali elektronski naslov

en: Username: %s
sl_SI: Uporabniško ime: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sl_SI: Uporabniki bodo morali zapraviti najmanj ta znesek, če želijo imeti brezplačno dostavo (če je omogočeno zgoraj)

en: VAT
sl_SI: DDV

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sl_SI: Napaka: PayPal IPN odgovor poslan iz drugega elektronskega naslova (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
sl_SI: Napaka validacije: PayPal zneska se ne ujemata (amt %s)

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sl_SI: Napaka validacije: PayPal zneska se ne ujemata (znesek %s)

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
sl_SI: Napaka validacije: PayPal valuti se ne ujemata (code %s)

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Variable product
sl_SI: Spremenljiv izdelek

en: Variation #%s of %s
sl_SI: Izbira #%s od %s

en: Variations
sl_SI: Izbire

en: Vatican
sl_SI: Vatikan

en: Venezia
sl_SI: Benetke

en: Very Poor
sl_SI: Zelo slabo

en: Vietnamese Dong
sl_SI: Vietnamski Dong

en: View
sl_SI: Prikaži

en: View Cart
sl_SI: Prikaži košarico

en: View Coupon
sl_SI: Prikaži kupon

en: View Coupons
sl_SI: Prikaži kupone

en: View Order
sl_SI: Prikaži naročilo

en: View Product
sl_SI: Prikaži izdelek

en: View order: %s
sl_SI: Poglej naročilo: %s

en: View products
sl_SI: Prikaži izdelke

en: View template
sl_SI: Prikaži predlogo

en: Wallis and Futuna
sl_SI: Wallis in Futuna

en: We were unable to process your order, please try again.
sl_SI: Nismo poslali Vaše naročilo. Prosimo poskusite pozneje.

en: Weight
sl_SI: Teža

en: Welcome to {site_title}
sl_SI: Dobrodošli na {site_title}

en: Western Sahara
sl_SI: Zahodna Sahara

en: Western Samoa
sl_SI: Zahodna Samoa

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sl_SI: Kakšen strošek želite zaračunati za lokalno dostavo, le v primeru, da strošek dostave ni brezplačen. Postite prazno, če želite to onemogočiti.

en: What is PayPal?
sl_SI: Kaj je PayPal?

en: WooCommerce Cart
sl_SI: WooCommerce košarica

en: WooCommerce Layered Nav
sl_SI: WooCommerce večplastni meni

en: WooCommerce Layered Nav Filters
sl_SI: WooCommerce večplastni filter z menijem

en: WooCommerce Price Filter
sl_SI: WooCommerce cenovni filter

en: WooCommerce Product Categories
sl_SI: WooCommerce kategorije izdelkov

en: WooCommerce Product Search
sl_SI: WooCommerce Iskanje izdelkov

en: WooCommerce Product Tags
sl_SI: WooCommerce oznake izdelkov

en: WooCommerce Products
sl_SI: WooCommerce Izdelki

en: WooCommerce Recent Reviews
sl_SI: Nedavne WooCommerce ocene

en: WooCommerce Recently Viewed
sl_SI: WooCommerce zadnje ogledano

en: WooCommerce Top Rated Products
sl_SI: WooCommerce izdelki z najvišjo oceno

en: Write
sl_SI: Zapisovanje

en: Yemen
sl_SI: Jemen

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
sl_SI: Prijavljeni ste kot <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
sl_SI: Do vašega računa, kjer lahko spremljate naročila in spremenite geslo, lahko dostopate tukaj: %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
sl_SI: Imate lahko le 1 %s v košarici.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sl_SI: &quot;%s&quot; ne morete dodati v košarico, ker ni na zalogi.

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
sl_SI: Novega &quot;%s&quot; ne morete dodati v košarico.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
sl_SI: Takšne količine &quot;%s&quot; ni mogoče dodati v košarico, ker ni na zalogi (%s še na zalogi).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
sl_SI: Te količine ne morete dodati v košarico &mdash; na zalogi imamo %s izdelkov, vi pa imate %s že v košarici.

en: You do not have permission to create coupons
sl_SI: Nimate pravic za ustvarjanje kuponov

en: You do not have permission to create order notes
sl_SI: Nimate dovoljenja za pošiljanje opombe pri naročanju.

en: You do not have permission to create order refunds
sl_SI: Nimate pravic za pošiljanje vračila denarja

en: You do not have permission to create orders
sl_SI: Nimate pravic za ustvarjanje naročil

en: You do not have permission to create product attributes
sl_SI: Nimate pravic za ustvarjanje atributov izdelka

en: You do not have permission to create this customer
sl_SI: Nimate pravic za ustvarjanje novega kupca

en: You do not have permission to delete product attributes
sl_SI: Nimate veljavnih pravic kako bi izbrisali atribute.

en: You do not have permission to delete this %s
sl_SI: Nimate pravic za izbris %s

en: You do not have permission to delete this customer
sl_SI: Nimate pravic za izbris kupca

en: You do not have permission to edit product attributes
sl_SI: Nimate pravic za urejanje atributov izdelka

en: You do not have permission to edit this %s
sl_SI: Nimate pravic za urejanje %s

en: You do not have permission to edit this customer
sl_SI: Nimate pravic za urejanje podatkov o kupcu

en: You do not have permission to read the coupons count
sl_SI: Nimate pravic za ogled uprabe kupona

en: You do not have permission to read the customers count
sl_SI: Nimate pravic za ogled števila kupcev

en: You do not have permission to read the orders count
sl_SI: Nimate pravic za ogled uprabe količine naročil

en: You do not have permission to read the products count
sl_SI: Nimate pravic za ogled količine izdelkov

en: You do not have permission to read this %s
sl_SI: Nimate pravic za ogled %s

en: You do not have permission to read this customer
sl_SI: Nimate pravic za ogled podatkov o kupcu

en: You do not have permission to read this report
sl_SI: Nimate pravic za ogled tega poročila

en: You have not set up this type of address yet.
sl_SI: Tega tipa naslova še niste shranili.

en: You have received an order from %s.
sl_SI: Sprejeli ste naročilo od %s.

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
sl_SI: Sprejeli ste naročilo od %s. Podatki naročila so:

en: You may also like&hellip;
sl_SI: Morda vam bo prav tako všeč&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
sl_SI: Mogoče vas zanima&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
sl_SI: Naše pogoje poslovanja morate sprejeti.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
sl_SI: Morate biti <a href="%s">prijavljeni</a> kako bi objavili prispevek.

en: You must be logged in to checkout.
sl_SI: Morate se prijaviti za zaključek plačila.

en: You must be logged in to download files.
sl_SI: Morate bit prijavljeni za prenos datotek.

en: Your Rating
sl_SI: Vaša ocena

en: Your Review
sl_SI: Vaša ocena

en: Your account on {site_title}
sl_SI: Vaš račun na {site_title}

en: Your cart is currently empty.
sl_SI: Vaša košarica je trenutno prazna.

en: Your comment is awaiting approval
sl_SI: Vaš vnos čaka na odobritev

en: Your current password is incorrect.
sl_SI: Vaše trenutno geslo je napačno.

en: Your details
sl_SI: Vaši podatki

en: Your most used product tags in cloud format.
sl_SI: Najpogosteje uporabljene oznake izdelkov v formatu oblaka.

en: Your order
sl_SI: Vaše naročilo

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: Vaše naročilo ne more biti preklicano. Kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč.

en: Your order has been fully refunded
sl_SI: Znesek naročila je bil povrnjen.

en: Your order has been partially refunded
sl_SI: Vaše naročilo je bilo delno povrnjeno.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
sl_SI: Vaše naročilo je bilo sprejete in je trenutno v obdelavi. Podatki o naročilu so vidni spodaj:

en: Your order is complete
sl_SI: Vaše naročilo je zaključeno

en: Your order is complete - download your files
sl_SI: Vaše naročilo je zaključeno - prenesite svoje datoteke

en: Your order was cancelled.
sl_SI: Vaše naročilo je bilo preklicano.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
sl_SI: Vaše geslo je bilo samodejno ustvarjeno: <strong>%s</strong>

en: Your password has been reset.
sl_SI: Vaše geslo je bilo ponastavljeno.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
sl_SI: Vaše geslo je <strong>%s</strong>.

en: Your {site_title} order from {order_date}
sl_SI: Vaše {site_title} naročilo z dne {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
sl_SI: Vaše naročilo s spletne strani {site_title} naročilo z dne {order_date} je bilo delno povrnjeno.

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
sl_SI: Vaše naročilo s spletne strani {site_title} opravljeno {order_date} je bilo povrnjeno.

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
sl_SI: vaše {site_title} naročilo z dne {order_date} je zaključeno

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
sl_SI: vaše {site_title} naročilo z dne {order_date} je zaključeno - prenesite svoje datoteke

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
sl_SI: Vaše {site_title} naročilo z dne {order_date}

en: Zambia
sl_SI: Zambija

en: Zero size file downloaded
sl_SI: Prenesena datoteka ničelne velikosti

en: Zimbabwe
sl_SI: Zimbabve

en: Zip
sl_SI: Poštna št.

en: [Remove]
sl_SI: [Odstrani]

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
sl_SI: [{site_title}] Naročilo je preklicano ({order_number})

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
sl_SI: [{site_title}] Novo naročilo kupca ({order_number}) - {order_date}

en: ago
sl_SI: nazaj

en: and was completed
sl_SI: in je zaključeno

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sl_SI: Domov

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
sl_SI: od %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sl_SI: plačilo

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sl_SI: dostava

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sl_SI: Ni zadetkov

en: is a required field.
sl_SI: je zahtevano vnosno polje.

en: is not a valid email address.
sl_SI: ni veljaven elektronski naslov.

en: is not a valid phone number.
sl_SI: ni veljavna telefonska številka.

en: is not valid. Please enter one of the following:
sl_SI: ni veljavna/o. Vnesite vsaj eno med navedenim:

[ctx: label]
en: Search for:
sl_SI: Išči:

[ctx: min_price]
en: From:
sl_SI: Od:

en: out of %s5%s
sl_SI: od %s5%s

en: out of 5
sl_SI: od 5

en: pay
sl_SI: plačilo

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
sl_SI: Stanovanje, nadstropje ipd. (opcijsko)

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sl_SI: Opombe o vašem naročilu, npr. posebna navodila za dostavo.

[ctx: placeholder]
en: Password
sl_SI: Geslo

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
sl_SI: Išči po produktih&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Street address
sl_SI: Ulica

[ctx: placeholder]
en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: required
sl_SI: zahtevano

[ctx: slug]
en: product
sl_SI: izdelek

[ctx: slug]
en: product-category
sl_SI: izdelek-kategorija

[ctx: slug]
en: product-tag
sl_SI: izdelek-oznaka

[ctx: slug]
en: uncategorized
sl_SI: nekategorizirano

[ctx: submit button]
en: Search
sl_SI: Iskanje

en: the
sl_SI: in

en: to
sl_SI: Za

en: to the
sl_SI: za

en: verified owner
sl_SI: preverjen uporabnik

en: Ανατολική Μακεδονία και Θράκη
sl_SI: Vzhodna Makedonija in Trakija

en: Αττική
sl_SI: Atika

en: Δυτική Μακεδονία
sl_SI: Zahodna Makedonija

en: Κεντρική Μακεδονία
sl_SI: Centralna Makedonija
