WooCommerce - en to sk_SK translation catalogue (983 entries)

en: Albania
sk_SK: Albánsko

en: Czech Republic
sk_SK: Česká republika

en: Hungary
sk_SK: Maďarsko

en: Russia
sk_SK: Rusko

en: Slovakia
sk_SK: Slovensko

en: United Kingdom (UK)
sk_SK: Spojené Kráľovstvo (UK)

en: United States (US)
sk_SK: Spojené Štáty (US)

en: Alaska
sk_SK: Aljaška

en: US Minor Outlying Islands
sk_SK: South Georgia/Sandwich Islands

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Backordered
sk_SK: Vrátené

en: Free!
sk_SK: Zadarmo!

en: Subtotal:
sk_SK: Medzisúčet

en: Discount:
sk_SK: Zľava:

en: Shipping:
sk_SK: Doručenie:

en: Fee
sk_SK: Poplatok

en: Payment Method:
sk_SK: Spôsob platby:

en: Total:
sk_SK: Cena spolu:

en: Download %d
sk_SK: Stiahnuť %d

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WooCommerce
sk_SK: E-shop - WooCommerce

en: Order status changed from %s to %s.
sk_SK: Zmena stavu objednávky z %s na %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
sk_SK: Zásoby položky č. %s klesly z  %s na %s.

en: Card Number
sk_SK: Číslo Karty

en: Expiry (MM/YY)
sk_SK: Expirácia (MM/RR)

en: MM / YY
sk_SK: MM / RR

en: Card Code
sk_SK: CV2 / CVV2

en: Add to cart
sk_SK: Kúpiť

en: Read more
sk_SK: Prečítať viac

en: In stock
sk_SK: Na sklade

en: Only %s left in stock
sk_SK: Skladom už iba %s

en: (can be backordered)
sk_SK: (môže byť spätne objednané)

en: %s in stock
sk_SK: %s na sklade

en: Available on backorder
sk_SK: dostupné na spätnú objednávku

en: Out of stock
sk_SK: Nie je na sklade

en: Rated %s out of 5
sk_SK: Hodnotenie %s z 5

en: out of 5
sk_SK: z 5

en: Consumer Secret is invalid
sk_SK: tajomstvo zákazníja je chybné

en: %s parameter is missing
sk_SK: chýba parameter %s

en: Consumer Key is invalid
sk_SK: Zákaznícky kľúč je chybný

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
sk_SK: Neplatný podpis - nepodarilo sa roztriediť parametre

en: Invalid Signature - signature method is invalid
sk_SK: Neplatný podpis - neplatná metóda podpisu

en: Invalid Signature - provided signature does not match
sk_SK: Neplatný podpis - poskytnutý podpis nezodpovedá

en: Invalid timestamp
sk_SK: Neplatná časová pečiatka

en: Invalid nonce - nonce has already been used
sk_SK: Neplatné kódové slovo - kódové slovo už bolo použité

en: The API key provided does not have read permissions
sk_SK: Poskytnutý API kľúč nemá povolenie na čítanie

en: The API key provided does not have write permissions
sk_SK: Poskytnutý API kľúč nemá povolenie na zapisovanie

en: Invalid coupon ID
sk_SK: Nesprávne ID kupónu

en: You do not have permission to read the coupons count
sk_SK: Nemáte oprávnenie na čítanie počtu kupónov

en: Invalid coupon code
sk_SK: Nesprávny kód kupónu

en: You do not have permission to create coupons
sk_SK: Nemáte oprávnenie na vytváranie kupónov

en: Missing parameter %s
sk_SK: Chýbajúci parameter %s

en: The coupon code already exists
sk_SK: Kód kupónu už existuje

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
sk_SK: Neplatný druh kupónu - druh kupónu musí byť jeden z nasledovného: %s

en: Failed to update coupon
sk_SK: Kupón sa nepodarilo aktualizovať

en: Invalid customer Email
sk_SK: Neplatný zákaznícky Email

en: You do not have permission to read the customers count
sk_SK: Nemáte oprávnenie na čítanie počtu zákazníkov

en: You do not have permission to create this customer
sk_SK: Nemáte oprávnenie k vytvoreniu tohto zákazníka

en: Invalid customer ID
sk_SK: Nesprávne ID zákazníka

en: Invalid customer
sk_SK: Nesprávny zákazník

en: You do not have permission to read this customer
sk_SK: Nemáte právo prezerať tohto zákazníka

en: You do not have permission to edit this customer
sk_SK: Nemáte právo upravovať tohto zákazníka

en: You do not have permission to delete this customer
sk_SK: Nemáte právo zmazať tohto zákazníka

en: JSONP support is disabled on this site
sk_SK: Podpora JSONP je zakázaná na tejto stránke

en: The JSONP callback function is invalid
sk_SK: Funkcia JSONP callback je neplatná

en: You do not have permission to read the orders count
sk_SK: Nemáte oprávnenie na zobrazenie počtu objednávok

en: You do not have permission to create orders
sk_SK: Nemáte oprávnenie na vytváranie objednávok

en: Customer ID is invalid
sk_SK: Chybné ID zákazníka

en: Cannot create order: %s
sk_SK: Nie je možné vytvoriť objednávku: %s

en: Payment method ID and title are required
sk_SK: Vyžaduje sa názov ID platobnej metódy

en: Provided order currency is invalid
sk_SK: Nie je možné zaplatiť zadanou menou

en: Order ID is invalid
sk_SK: Chybné ID objednávky

en: Order item ID is required
sk_SK: Vyžaduje sa ID objednanej položky

en: Order item ID provided is not associated with order
sk_SK: Id objednanej položky nesúhlasí s objednávkou

en: Product ID provided does not match this line item
sk_SK: ID produktu nesúhlasí s objednávkou

en: The product variation is invalid
sk_SK: Variácia produktu je chybná

en: Product is invalid
sk_SK: Produkt je neplatný

en: Product quantity must be a positive float
sk_SK: Množstvo produktu budí byť kladné číslo

en: Product quantity is required
sk_SK: Vyžaduje sa pole množstvo produduktu

en: Cannot create line item, try again
sk_SK: Nie je možné vytvoriť položku v riadku, prosím skúste pokus opakovať

en: Cannot update line item, try again
sk_SK: Nie je možné aktualizovať položku v riadku, prosím skúste pokus opakovať

en: Shipping total must be a positive amount
sk_SK: Prepravné celkom, musí byť kladná hodnota

en: Shipping method ID is required
sk_SK: Vyžaduje sa názov ID prepravy

en: Cannot create shipping method, try again
sk_SK: Nie je možné vytvoriť spôsob prepravy, prosím skúste pokus opakovať

en: Cannot update shipping method, try again
sk_SK: Nie je možné aktualizovať spôsob prepravy, prosím skúste pokus opakovať

en: Fee title is required
sk_SK: Musíte zadať názov poplatku

en: Fee tax class is required when fee is taxable
sk_SK: Daňová trieda poplatku je povinná, ak zdaňujete poplatky

en: Cannot create fee, try again
sk_SK: Nie je možné vytvoriť poplatok, skúste pokus opakovať

en: Cannot update fee, try again
sk_SK: Nie je možné aktualizovať poplatok, skúste pokus opakovať

en: Coupon discount total must be a positive amount
sk_SK: Celková zľava kupónu, musí byť kladná hodnota

en: Coupon code is required
sk_SK: Musíte zadať kód kupónu

en: Cannot create coupon, try again
sk_SK: Nie je možné vytvoriť kupón, skúste pokus opakovať

en: Cannot update coupon, try again
sk_SK: Nie je možné aktualizovať kupón, skúste pokus opakovať

en: Invalid order note ID
sk_SK: Chybné ID poznámky k objednávke

en: An order note with the provided ID could not be found
sk_SK: Nie je možné nájsť poznámku k objednávke podľa ID

en: You do not have permission to create order notes
sk_SK: Nemáte oprávnenie na vytváranie poznámok k objednávkam

en: Order note is required
sk_SK: Vyžaduje sa poznámka k objednávke

en: Cannot create order note, please try again
sk_SK: Nie je možné vytvoriť poznámku k objednávke, skúste pokus opakovať

en: The order note ID provided is not associated with the order
sk_SK: Id poznámky k objednávke nesúhlasí s objednávkou

en: This order note cannot be deleted
sk_SK: Poznámka k objednávke nemôže byť vymazaná

en: Permanently deleted order note
sk_SK: Natrvalo vymazať poznámku k objednávke

en: Invalid order refund ID
sk_SK: Chybné ID refundácie objednávky

en: An order refund with the provided ID could not be found
sk_SK: Nie je možné nájsť refundáciu objednávky podľa ID čísla

en: You do not have permission to create order refunds
sk_SK: Nemáte oprávnenie na refundáciu objednávky

en: Refund amount is required
sk_SK: Vyžaduje sa suma na refundáciu.

en: Refund amount must be positive
sk_SK: Celková refundovaná suma musí byť kladná

en: Cannot create order refund, please try again
sk_SK: Nie je možné vytvoriť refundáciu objednávky, skúste pokus opakovať

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
sk_SK: Nastala chyba pri pokuse o refundáciu v API platobnej brány

en: The order refund ID provided is not associated with the order
sk_SK: Id refundácie nesúhlasí s objednávkou

en: You do not have permission to read the products count
sk_SK: Nemáte oprávnenie na zobrazenie počtu produktov

en: You do not have permission to create products
sk_SK: Nemáte oprávnenie na vytváranie produktov

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
sk_SK: Neplatný typ produktu - typ produktu musí byť jeden z: %s

en: You do not have permission to read product categories
sk_SK: Nemáte oprávnenie na čítanie kategórií produktov

en: Invalid product category ID
sk_SK: Chybné ID kategórie produktu

en: A product category with the provided ID could not be found
sk_SK: Nie je možné nájsť kategóriu so zadaným ID

en: The SKU already exists on another product
sk_SK: SKU (číslo produktu) už patrí inému produktu

en: Variation #%s of %s
sk_SK: Variácia #%s z %s

en: Placeholder
sk_SK: Zástupný

en: Invalid URL %s
sk_SK: Chybná URL adresa %s

en: Error getting remote image %s
sk_SK: Chyba pri získaní vzdialeného obrázka %s

en: Zero size file downloaded
sk_SK: Nebol stiahnutý žiadny subor

en: Deleted %s
sk_SK: Vymazané %s

en: You do not have permission to read this report
sk_SK: Nemáte oprávnenie na čítanie tohto záznamu

en: Invalid %s ID
sk_SK: Nesprávne %s ID

en: Invalid %s
sk_SK: Nesprávne %s

en: You do not have permission to read this %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie na zobrazenie tohto %s

en: You do not have permission to edit this %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie na úpravu tohto %s

en: You do not have permission to delete this %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie na vymazanie tohto %s

en: Permanently deleted customer
sk_SK: Natrvalo vymazaný zákazník

en: The customer cannot be deleted
sk_SK: Zákazník nemôže byť vymazaný

en: This %s cannot be deleted
sk_SK: Toto % nemôže byť vymazané

en: Permanently deleted %s
sk_SK: Natrvalo vymazané %s

en: Invalid authentication method
sk_SK: Nesprávny spôsob autentifikácie

en: Unsupported request method
sk_SK: Nesprávny spôsob požiadavky

en: The handler for the route is invalid
sk_SK: Manažér pre trasu je neplatný

en: No route was found matching the URL and request method
sk_SK: Nebola nájdená žiadna cesta zhodujúca sa s URL a požadovanou metódou

en: You do not have permission to read the webhooks count
sk_SK: Nemáte oprávnenie na čítanie počet Webhook

en: You do not have permission to create webhooks
sk_SK: Nemáte oprávnenie na tvrobu webhook

en: Webhook topic is required and must be valid
sk_SK: Vlákno Webhook je povinné a musí byť platné

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
sk_SK: URL adresa Webhook musí byť platná a začínať http:// alebo https://

en: Webhook created on %s
sk_SK: Webhook bol vytvorený dňa %s

en: Cannot create webhook: %s
sk_SK: Nie je možné vytvoriť Webhook: %s

en: Webhook topic must be valid
sk_SK: Vlákno Webhook a musí byť platné

en: Invalid webhook delivery ID
sk_SK: Chybné ID doručenia Webhook

en: Invalid webhook delivery
sk_SK: Chybné doručenie Webhook

en: Consumer Key is missing
sk_SK: Chýba zákaznícky kľúč

en: Consumer Secret is missing
sk_SK: Chýba tajomstvo zákazníka

en: Coupon has been removed.
sk_SK: Kupón bol vymazaný.

en: Sorry, your session has expired.
sk_SK: Ľutujeme, ale Vaša relácia vypršala.

en: Return to homepage
sk_SK: Vrátiť sa na úvodnú stránku

en: Standard
sk_SK: Štandardné

en: Do not allow
sk_SK: Nepovoliť

en: Allow, but notify customer
sk_SK: Povoliť, ale informovať zákazníka

en: Allow
sk_SK: Povoliť

en: File %d
sk_SK: Súbor %d

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
sk_SK: Žiadnym tovarom sa neznížil tovar na sklade - pravdepodobne nemajú zapnutú správu skladu.

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
sk_SK: Zásoby položky č. %s vzrástli z %s na %s.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
sk_SK: Žiadnym tovarom sa nezvýšil tovar na sklade - pravdepodobne nemajú zapnutú správu skladu.

en: Name
sk_SK: Meno

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Delete note
sk_SK: Vymazať poznámku

en: Invalid refund amount
sk_SK: Chybná hodnota refundácie

en: Refund failed
sk_SK: Zlyhala refundácia

en: Read
sk_SK: Čítať

en: Write
sk_SK: Zapísať

en: Read/Write
sk_SK: Čítať/Zapísať

en: View products
sk_SK: Zobraziť produkty

en: Error 404
sk_SK: Chyba 404 - Nenájdené

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sk_SK: Produkty so značkou &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
sk_SK: Články so značkou &ldquo;%s&rdquo;

en: Author: %s
sk_SK: Autor:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
sk_SK: Stránka %d

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
sk_SK: Aby fugovala <strong>cache databázy</strong> správne s WooCommerce je potrebné zadať <code>_wc_session_</code> kód do "Ignorovnané dotazy reťazca" nastavenia v W3 Total Cache nastaveniach <a href="%s">tu</a>.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
sk_SK: % bol vymazaný z vášho košíka pretože už nieje dostupný na predaj. Prosím kontaktujte nás ak potrebujete poradiť.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
sk_SK: Produkt ktorý už nieje dostupný bol odobraný z vášho košíka

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sk_SK: Ľutujeme, "%s" nie je skladom.  Upravte, prosím, Váš košík a vyskúšajte to znova. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sk_SK: Ľutujeme, ale nemáme dosť "%s" na sklade na vybavenie objednávky (%s na sklade). Upravte, prosím, Váš košík a vyskúšajte to znova. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sk_SK: Prepáčte, nemáme dosť "%s" na sklade aby sme okamžite vyhoveli vašej objednávke. Prosím skúste to o %d minút neskôr alebo upravte váš košík a vyskúšajte to znova. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti ktoré to mohlo spôsobiť.

en: View Cart
sk_SK: Zobraziť Košík

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
sk_SK: Nemôžete pridať ďalší &quot;%s&quot; do vášho košíka.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sk_SK: Ľutujeme, tento produkt sa nedá kúpiť

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sk_SK: Nemôžete pridať&quot;%s&quot; do košíka pretože produkt nie je skladom.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
sk_SK: Počet &quot;%s&quot; nie je možné pridať do košíka, pretože nie je dostatočné množstvo skladom (na sklade zostáva %s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
sk_SK: Nemôžete pridať také množstvo do košíka &mdash; máme %s na sklade a vy už máte %s vo vašom košíku.

en: Cheatin&#8217; huh?
sk_SK: Podvádzate?

en: Account username
sk_SK: Použivateľské meno

en: Account password
sk_SK: Heslo k účtu

en: Order Notes
sk_SK: Poznámky k objednávke

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
sk_SK: Chyba %d: Nepodarilo sa vytvoriť objednávku. Skúste neskôr prosím.

en: We were unable to process your order, please try again.
sk_SK: Nepodarilo sa spracovať vašu objednávku, skúste neskôr prosím.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
sk_SK: Ospravedlňujeme sa ale vaše pripojenie vypršalo. <a href="%s" class="wc-backward">Naspäť na úvodnú stránku</a>

en: is a required field.
sk_SK: je povinné pole. Prosím vyplňte ho.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
sk_SK: Zadajte, prosím, platné PSČ.

en: is not a valid phone number.
sk_SK: nieje správny formát telefónneho čísla.

en: is not a valid email address.
sk_SK: neplatná emailová adresa

en: is not valid. Please enter one of the following:
sk_SK: je neplatné. Prosím zadajte jedno z nasledujúcich:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
sk_SK: Pro pokračovanie je nutné súhlasiť s našimi obchodnými podmienkami.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
sk_SK: Ľutujeme ale nezasielame<strong> %s</strong>. Zadajte alternatívnu adresu,

en: Invalid shipping method.
sk_SK: Neplatný spôsob dopravy.

en: Invalid payment method.
sk_SK: Neplatný spôsob platby.

en: Please rate the product.
sk_SK: Ohodnoťte produkt, prosím.

en: to the
sk_SK: na

en: to
sk_SK: k

en: the
sk_SK: ten

en: VAT
sk_SK: DPH

en: Tax
sk_SK: DPH

en: (incl. VAT)
sk_SK: (s DPH)

en: (incl. tax)
sk_SK: (vr. dane)

en: (ex. VAT)
sk_SK: (bez DPH)

en: (ex. tax)
sk_SK: (bez DPH)

en: First Name
sk_SK: Krstné meno

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Company Name
sk_SK: Názov spoločnosti

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Town / City
sk_SK: Mesto

en: State / County
sk_SK: Štát / kraj

en: Postcode / Zip
sk_SK: PSČ

en: Suburb
sk_SK: Predmestie

en: Postcode
sk_SK: PSČ

en: State
sk_SK: Štát

en: District
sk_SK: Okres

en: Province
sk_SK: Provincia

en: Canton
sk_SK: Okres

en: Region
sk_SK: Kraj

en: Town / District
sk_SK: Mesto

en: County
sk_SK: Kraj

en: Prefecture
sk_SK: Prefektúra

en: Municipality
sk_SK: Obec

en: Zip
sk_SK: PSČ

en: Email Address
sk_SK: E-mailová adresa

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Coupon code applied successfully.
sk_SK: Kód kupónu bol úspešne použitý.

en: Coupon code removed successfully.
sk_SK: Kúpón bol úspešne odstránený.

en: Coupon is not valid.
sk_SK: Kupón nie je platný.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sk_SK: Prepáčte, vyzerá to, že kupón "%s" je neplatný - bol práve odobraný z vášho košíka.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
sk_SK: Prepáčte, vyzerá to, že kupón "%s" nie je váš - bol práve odobraný z vášho košíka.

en: Coupon code already applied!
sk_SK: Kód kupónu bol už použitý!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sk_SK: Prepáčte, kupón "%s" už bol použitý a nemôže sa použiť v kombinácií s inými kupónmi.

en: Coupon usage limit has been reached.
sk_SK: Dosiahli ste maximálny počet použití kupónu.

en: This coupon has expired.
sk_SK: Kupónu vypršala platnosť.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
sk_SK: Minimálna útrata pre tento kupón je %s.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
sk_SK: Maximálna útrata pre tento kupón je %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
sk_SK: Prepáčte, tento kupón sa nevzťahuje na obsah vašeho košíka.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
sk_SK: Ľutujeme, tento kupón sa nevzťahuje na produkty: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
sk_SK: Ľutujeme, tento kupón sa nevzťahuje na kategórie: %s.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
sk_SK: Ľutujeme, tento kupón sa nevzťahuje zľavnený tovar.

en: Coupon does not exist!
sk_SK: Kupón neexistuje!

en: Please enter a coupon code.
sk_SK: Prosím zadajte kód kupónu.

en: Invalid download link.
sk_SK: Neplatný odkaz na stiahnutie.

en: Invalid order.
sk_SK: Neplatná objednávka.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sk_SK: Je nám ľúto, dosiahli ste limit sťahovania pre tento súbor

en: Sorry, this download has expired
sk_SK: Prepáčte, súbor na stiahnutie už expiroval

en: You must be logged in to download files.
sk_SK: Aby ste mohli sťahovať, musíte byť prihlásený.

en: Login
sk_SK: Prihlásenie

en: Log in to Download Files
sk_SK: Prihláste sa aby ste mohli Stiahnuť Súbory.

en: This is not your download link.
sk_SK: Toto nie je váš odkaz na stiahnutie.

en: No file defined
sk_SK: Nedefinovaný súbor

en: File not found
sk_SK: Súbor nenájdený

en: Go to homepage
sk_SK: Ísť na úvodnú stránku

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Customer details
sk_SK: Informácie o zákazníkovi

en: Your details
sk_SK: Vaše podrobnosti

en: Product low in stock
sk_SK: Produkt má nízke skladové zásoby

en: %s is low in stock.
sk_SK: %s má nízke skladové zásoby.

en: Product out of stock
sk_SK: Produkt už nie je na sklade

en: %s is out of stock.
sk_SK: %s už nie je na sklade.

en: Product Backorder
sk_SK: Nevybavená objednávka

en: Address changed successfully.
sk_SK: Adresa úspešne zmenená.

en: Please enter your name.
sk_SK: Prosím zadajte vaše meno.

en: Please provide a valid email address.
sk_SK: Prosím zadajte platnú emailovú adresu.

en: This email address is already registered.
sk_SK: Táto emailová adresa už je zaregistrovaná.

en: Your current password is incorrect.
sk_SK: Vaše aktuálne heslo je nesprávne

en: Please fill out all password fields.
sk_SK: Prosím vyplňte všetky polia s heslom.

en: Please enter your current password.
sk_SK: Prosím zadajde Vaše aktuálne heslo.

en: Please re-enter your password.
sk_SK: Zadajte znova vaše heslo.

en: Account details changed successfully.
sk_SK: Váš profil bol úspešne aktualizovaný.

en: Payment method added.
sk_SK: Spôsob platby pridaný.

en: %s removed. %sUndo?%s
sk_SK: %s vymazaný. %sSpäť?%s

en: Item
sk_SK: Produkt

en: You can only have 1 %s in your cart.
sk_SK: Možete mať len 1 %s vo Vašom košíku.

en: Cart updated.
sk_SK: Košík aktualizovaný.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sk_SK: Košík bol naplnený položkami z vášho predchádzajúceho  nákupu.

en: Order cancelled by customer.
sk_SK: Objednávka bola zrušená zákazníkom.

en: Your order was cancelled.
sk_SK: Vaša objednávka bola zrušená.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sk_SK: Vaša objednávka sa už nedá zrušiť. Prosím kontaktujte nás ak potrebujete pomoc.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sk_SK: Prosím vyberte počet kusov položiek ktoré chcete pridať do košíka&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sk_SK: Prosím zvoľte produkt ktorý chcete pridať do košíka&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
sk_SK: Prosím zvoľte možnosti produktu&hellip;

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Username is required.
sk_SK: Meno užívateľa je povinné.

en: Password is required.
sk_SK: Heslo je povinné.

en: A user could not be found with this email address.
sk_SK: Užívaťeľ s týmto emailom nebol nájdený.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
sk_SK: Teraz ste prihlásený ako <strong>%s</strong>

en: Please enter your password.
sk_SK: Prosím, zadajte svoje heslo.

en: Passwords do not match.
sk_SK: Heslá sa nezhodujú.

en: Anti-spam field was filled in.
sk_SK: Anti-spamové pole bolo vyplnené. Ak chcete pokračovať nechajte ho voľné.

en: Please select a rating
sk_SK: Prosím ohodnoťte

en: required
sk_SK: požadovaný

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sk_SK: Ľutujeme, žiadne produkty sa nezhodujú s vašim výberom. Prosím zvoľte inú kombináciu.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, tento produkt nieje dostupný. Prosím vyberte si inú kombináciu.

en: Select an option&hellip;
sk_SK: Vyberte jednu z možností&hellip;

en: Customer
sk_SK: Zákazník

en: Shop Manager
sk_SK: Správca obchodu

en: View WooCommerce Settings
sk_SK: Zobraziť nastavenia WooCommerce

en: View WooCommerce Documentation
sk_SK: Zobraziť dokumentáciu WooCommerce

en: Docs
sk_SK: Dokumenty

en: View WooCommerce API Docs
sk_SK: Zobraziť API dokumenty WooCommerce

en: API Docs
sk_SK: API dokumenty

en: Visit Premium Customer Support Forum
sk_SK: Navštíviť fórum prémiovej podpory

en: Premium Support
sk_SK: Platená podpora

en: Failed to install/update the translation:
sk_SK: Zlyhala inštalácia/aktualizácia prekladu:

en: Seems you don't have permission to do this!
sk_SK: Zdá sa, že na toto nemáte oprávnenie!

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
sk_SK: Počas sťahovania aktualizácie nastala overovacia chyba. Skúste pokus opakovať alebo nastavte vaše %skonštanty aktualizácií%s.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
sk_SK: Ľutujeme, pre váš jazyk nie je dostupný preklad :/

en: Translations installed/updated successfully!
sk_SK: Inštalácia/aktualizácia prekladu prebehla úspešne!

en: (Includes %s)
sk_SK: (vrátane %s)

en: Product Categories
sk_SK: Kategórie produktov

en: Product Category
sk_SK: Kategória produktu

en: Search Product Categories
sk_SK: Vyhľadávať v kategóriách produktov

en: All Product Categories
sk_SK: Všetky kategórie produktov

en: Parent Product Category
sk_SK: Nadradená kategória produktu

en: Parent Product Category:
sk_SK: Nadradená kategória produktu:

en: Edit Product Category
sk_SK: Upraviť kategóriu produktu

en: Update Product Category
sk_SK: Aktualizovať kategóriu produktu

en: Add New Product Category
sk_SK: Pridať novú kategóriu produktu

en: New Product Category Name
sk_SK: Názov novej kategórie produktu

en: Product Tags
sk_SK: Značky produktu

en: Product Tag
sk_SK: Značka produktu

en: Search Product Tags
sk_SK: Vyhľadávať v značkách produktov

en: All Product Tags
sk_SK: Všetky značky produktov

en: Edit Product Tag
sk_SK: Upraviť značku produktu

en: Update Product Tag
sk_SK: Aktualizovať značku produktu

en: Add New Product Tag
sk_SK: Pridať novú značku produktu

en: New Product Tag Name
sk_SK: Názov novej značky produktu

en: Popular Product Tags
sk_SK: Značky populárnych produktov

en: Separate Product Tags with commas
sk_SK: Oddeľte značky produktov čiarkou

en: Add or remove Product Tags
sk_SK: Pridať alebo odstrániť značky produktov

en: Choose from the most used Product tags
sk_SK: Vyberte z najpoužívanejších značiek

en: No Product Tags found
sk_SK: Neboli nájdené značky produktov

en: Shipping Classes
sk_SK: Prepravné triedy

en: Shipping Class
sk_SK: Prepravná trieda

en: Search Shipping Classes
sk_SK: Hľadať v prepravných triedach

en: All Shipping Classes
sk_SK: Všetky prepravné triedy

en: Parent Shipping Class
sk_SK: Nadradená prepravná trieda

en: Parent Shipping Class:
sk_SK: Nadradená prepravná trieda:

en: Edit Shipping Class
sk_SK: Upraviť prepravnú triedu

en: Update Shipping Class
sk_SK: Aktualizovať prepravnú triedu

en: Add New Shipping Class
sk_SK: Pridať novú prepravnú triedu

en: New Shipping Class Name
sk_SK: Názov prepravnej triedy

en: Search %s
sk_SK: Hľadať %s

en: All %s
sk_SK: Všetky %s

en: Parent %s
sk_SK: Rodič %s

en: Parent %s:
sk_SK: Rodič %s:

en: Edit %s
sk_SK: Upraviť %s

en: Update %s
sk_SK: Aktualizovať %s

en: Add New %s
sk_SK: Pridať nový %s

en: New %s
sk_SK: Nový %s

en: Products
sk_SK: Produkty

en: Product
sk_SK: Produkt

en: Add Product
sk_SK: Pridať produkt

en: Add New Product
sk_SK: Pridať nový produkt

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Product
sk_SK: Upraviť produkt

en: New Product
sk_SK: Nový produkt

en: View Product
sk_SK: Zobraziť produkt

en: Search Products
sk_SK: Hľadať produkty

en: No Products found
sk_SK: Nenájdené žiadne produkty

en: No Products found in trash
sk_SK: Žiadne produkty v koši

en: Parent Product
sk_SK: Nadradený produkt

en: Product Image
sk_SK: Obrázok produktu

en: Set product image
sk_SK: Nastaviť obrázok produktu

en: Remove product image
sk_SK: Odstrániť obrázok produktu

en: This is where you can add new products to your store.
sk_SK: Na tomto mieste môžete pridávať nové produkty do Vášho obchodu.

en: Variations
sk_SK: Varianty

en: Orders
sk_SK: Objednávky

en: Order
sk_SK: Objednávka

en: Add Order
sk_SK: Pridať objednávku

en: Add New Order
sk_SK: Pridať novú objednávku

en: Edit Order
sk_SK: Upraviť objednávku

en: New Order
sk_SK: Nová objednávka

en: View Order
sk_SK: Zobraziť objednávku

en: Search Orders
sk_SK: Vyhľadávanie Objednávky

en: No Orders found
sk_SK: Nenájdená žiadna objednávka

en: No Orders found in trash
sk_SK: Nenájdená žiadna objednávka v koši

en: Parent Orders
sk_SK: Nadradené Objednávky

en: This is where store orders are stored.
sk_SK: Toto je miesto, kde sú uložené obchodné objednávky.

en: Refunds
sk_SK: Refundácie

en: Coupons
sk_SK: Zľavové kupóny

en: Coupon
sk_SK: Zľavový kupón

en: Add Coupon
sk_SK: Pridať kupón

en: Add New Coupon
sk_SK: Pridať nový kupón

en: Edit Coupon
sk_SK: Upraviť kupón

en: New Coupon
sk_SK: Nový kupón

en: View Coupons
sk_SK: Zobraziť kupóny

en: View Coupon
sk_SK: Zobraziť kupón

en: Search Coupons
sk_SK: Hľadať kupón

en: No Coupons found
sk_SK: Nenájdené žiadne kupóny

en: No Coupons found in trash
sk_SK: Nenájdené žiadne kupóny v koši

en: Parent Coupon
sk_SK: Nadradený kupón

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sk_SK: Sem môžete pridávať nové zľavové kupóny, ktoré môžu zákazníci využiť vo vašom obchode.

en: Webhooks
sk_SK: Webhook

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Spracováva sa <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Spracováva sa <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Spracováva sa <span class="count">(%s)</span>

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Vybavené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Vybavené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Vybavené <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Zrušená <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Zrušené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Zrušené <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Refundovaná <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Refundované <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Refundované <span class="count">(%s)</span>

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Neúspešná <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Neúspešné <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Neúspešné <span class="count">(%s)</span>

en: Buy product
sk_SK: Kúpiť produkt

en: Read More
sk_SK: Viac

en: Select options
sk_SK: Výber možností

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
sk_SK: Tento variabilný produkt nemá žiadne aktívne varianty, takže nemôže byť zverejnený. Zmena stavu na návrh.

en: Order Received
sk_SK: Objednávka prijatá

en: Edit Address
sk_SK: Upraviť adresu

en: Add Payment Method
sk_SK: Pridať Možnosť Platby

en: Lost Password
sk_SK: Zabudnuté heslo

en: Enable/Disable
sk_SK: Povoliť / zakázať

en: Enable this email notification
sk_SK: Povoliť tieto emailové oznámenia

en: Recipient(s)
sk_SK: Príjemca/príjemcovia

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
sk_SK: Zadajte príjemcov (rôznych príjemcov oddeľte čiarkou) pre tento email. Štandardne sa posiela na <code>%s</code>.

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
sk_SK: Toto kontroluje predmet emailu. Nechajte prázdne pre štandardný predmet: <code>%s</code>.

en: Email Heading
sk_SK: Hlavička emailu

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
sk_SK: Toto kontroluje hlavný nadpis zahrnutý v oznamovacích emailoch. Nechajte prázdne pre štandardný nadpis: <code>%s</code>.

en: Email type
sk_SK: Typ emailu

en: Choose which format of email to send.
sk_SK: Zvoľte typ emailu na odosielanie

en: Completed order
sk_SK: Vybavená objednávka

en: Your order is complete
sk_SK: Vaša objednávka je vybavená

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
sk_SK: Vaša {site_title} objednávka z {order_date} je vybavená

en: Your order is complete - download your files
sk_SK: Vaša objednávka je vybavená - stiahnite si súbory

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
sk_SK: Vaša {site_title} objednávka z {order_date} je vybavená - stiahnite si vaše súbory

en: Defaults to <code>%s</code>
sk_SK: Štandardné pre <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
sk_SK: Predmet (stiahnuteľný)

en: Email Heading (downloadable)
sk_SK: Hlavička emailu (stiahnuteľná)

en: Customer invoice
sk_SK: Zákaznícka faktúra

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
sk_SK: Faktúra objednávky číslo {order_number} z {order_date}

en: Invoice for order {order_number}
sk_SK: Faktúra objednávky číslo {order_number}

en: Your {site_title} order from {order_date}
sk_SK: Vaša {site_title} objednávka z {order_date}

en: Order {order_number} details
sk_SK: Detaily objednávky číslo {order_number}

en: New account
sk_SK: Nový účet

en: Your account on {site_title}
sk_SK: Váš účet na {site_title}

en: Welcome to {site_title}
sk_SK: Vitajte na {site_title}

en: Customer note
sk_SK: Poznámky zákazníka

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sk_SK: Email s poznámkou sa pošle keď pridáte poznámku k objednávke.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sk_SK: Poznámka pridaná k vašej {site_title} objednávke z {order_date}

en: A note has been added to your order
sk_SK: K vašej objednávke bola pridaná poznámka.

en: Processing order
sk_SK: Objednávka sa spracováva

en: Thank you for your order
sk_SK: Ďakujeme za vašu objednávku

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
sk_SK: Vaša {site_title} účtenka z {order_date}

en: Reset password
sk_SK: Obnova hesla

en: Password Reset for {site_title}
sk_SK: Obnova hesla na {site_title}

en: Password Reset Instructions
sk_SK: Návod na obnovu hesla

en: New order
sk_SK: Nová objednávka

en: New customer order
sk_SK: Nová zákaznícka objednávka

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
sk_SK: [{site_title}] Nová objednávka ({order_number}) - {order_date}

en: Plain text
sk_SK: Čistý text

en: Multipart
sk_SK: Viacdielne

en: Could not write to template file.
sk_SK: Nemožno zapísať do súboru šablóny.

en: Template file copied to theme.
sk_SK: Súbor šablóny skopírovaný do témy.

en: Template file deleted from theme.
sk_SK: Súbor šablóny zmazaný z témy.

en: HTML template
sk_SK: HTML šablóna

en: Plain text template
sk_SK: Šablóna čistého textu

en: Delete template file
sk_SK: Vymazať súbor šablóny

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
sk_SK: Táto šablóna bola nahradená vašou témou a nachádza sa v:<code>%s</code>.

en: Copy file to theme
sk_SK: Kopírovať súbor do témy

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
sk_SK: Pre nahradenie a upravenie šabóny emailu skopírujte <code>%s</code> do adresára témy <code>%s</code>.

en: File was not found.
sk_SK: Súbor nebol nájdený.

en: View template
sk_SK: Zobraziť šablónu

en: Hide template
sk_SK: Schovať šablónu

en: Are you sure you want to delete this template file?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať tento súbor zo šablóny?

en: BACS
sk_SK: Priama platba na bankový účet

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
sk_SK: Povoliť platby pomocou priamej platby na bankový účet.

en: Enable Bank Transfer
sk_SK: Povoliť prevod na bankový účet

en: Title
sk_SK: Názov

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sk_SK: Nadpis, ktorý vidí užívateľ počas platenia.

en: Direct Bank Transfer
sk_SK: Bankovým prevodom

en: Description
sk_SK: Popis

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
sk_SK: Popis možnosti platby ktorú zákazník uvidí pri kontrole objednávky.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
sk_SK: Odošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Prosím použite vaše ID Objednávky na identifikáciu platby. Vaša objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

en: Instructions
sk_SK: Pokyny

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
sk_SK: Inštrukcie ktoré budú pridané na ďakovnú stránku a emaily.

en: Sort Code
sk_SK: Skrátený kód (len zahraničie)

en: Account Details
sk_SK: Detaily Účtu

en: Account Name
sk_SK: Názov účtu

en: Account Number
sk_SK: Číslo účtu

en: Bank Name
sk_SK: Názov banky

en: + Add Account
sk_SK: + Pridať Účet

en: Remove selected account(s)
sk_SK: Odstrániť vybraný účet(účty)

en: Our Bank Details
sk_SK: Informácie o našej banke

en: Awaiting BACS payment
sk_SK: Čaká sa na prijatie platby prevodom.

en: Cheque
sk_SK: Šek

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
sk_SK: Umožňuje platbu šekom.

en: Enable Cheque Payment
sk_SK: Povoliť platbu šekom

en: Cheque Payment
sk_SK: Platba šekom

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sk_SK: Prosím pošlite váš šek na meno obchodu, ulicu, mesto, štát, PSČ.

en: Awaiting cheque payment
sk_SK: Čaká sa na platbu šekom

en: Cash on Delivery
sk_SK: Dobierka

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
sk_SK: Zákazníci môžu platiť v hotovosti pri dodaní.

en: Enable COD
sk_SK: Povoliť dobierku

en: Enable Cash on Delivery
sk_SK: Povoliť Dobierku

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sk_SK: popis spôsoby platby, ktorý zákazník uvidí na webových stránkach

en: Pay with cash upon delivery.
sk_SK: Zaplatiť hotovosťou pri prebratí zásielky.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sk_SK: pokyny, ktoré budú pridané do stránky poďakovania

en: Enable for shipping methods
sk_SK: Povoliť pre rôzne spôsoby dopravy

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sk_SK: Ak si želáte nastaviť COD dostupné len pri určitých spôsoboch, nastavte ho tu. Nechajte prázdne pre zapnuté pri všetkých spôsoboch.

en: Select shipping methods
sk_SK: Vyberte si spôsob doručenia

en: Payment to be made upon delivery.
sk_SK: platba musí byť vykonaná pri dodaní

en: What is PayPal?
sk_SK: Čo je PayPal?

en: Gateway Disabled
sk_SK: Platobná brána zakázaná

en: PayPal does not support your store currency.
sk_SK: PayPal nepodporuje menu Vášho obchodu.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
sk_SK: Refundované %s - ID refundácie : %s

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
sk_SK: Chyba overenia: PayPal meny sa nezhodujú (kód %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sk_SK: Chyba overenia: Nesedia sumy z PayPal (celkom %s)

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sk_SK: Chyba overenia: PayPal IPN odpovedalo pomocou odlišnej emailovej adresy (%s).

en: IPN payment completed
sk_SK: IPN platba dokončená

en: Payment pending: %s
sk_SK: Prijatá obejednávka: %s

en: Payment %s via IPN.
sk_SK: Platba %s pomocou IPN (oznámenie o platbe v reálnom čase).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
sk_SK: Chyba overenia: PayPal sumy sa nezhodujú (amt %s).

en: PDT payment completed
sk_SK: Dokončenie platby PDT

en: Shipping via %s
sk_SK: Doprava cez %s

en: Enable PayPal standard
sk_SK: Povoliť platbu pomocou PayPal standard

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sk_SK: Popis, ktorý uživatel uvidí pri platení v pokladni.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
sk_SK: Platba pomocou PayPal, môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet.

en: PayPal Email
sk_SK: PayPal E-mail

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sk_SK: Prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu spojenú s účtom PayPal, čo je podmienkou, aby platba prebehla.

en: Enable PayPal sandbox
sk_SK: Povoliť PayPal sandbox (= testovací mód, simulácia platby)

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
sk_SK: PayPal sandbox môže byť použitý pre test platieb. Prihláste sa pre vývojársky účet <a href="%s">tu</a>.

en: Debug Log
sk_SK: Protokol Záznamu Chýb

en: Enable logging
sk_SK: Zapnúť záznam chýb

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
sk_SK: Zaznamenávať udalosti zo služby PayPal, ako napríklad IPN žiadosti, v súbore <code>%s</code>

en: Advanced options
sk_SK: Pokročilé nastavenia

en: Receiver Email
sk_SK: Email príjemcu

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
sk_SK: Ak sa váš PayPal email líši od zadaného PayPal emailu, sem zadajte hlavný email PayPal účtet. Tento účet je používaný na overovanie IPN žiadostí.

en: PayPal Identity Token
sk_SK: Identifikačný Token PayPal

en: Invoice Prefix
sk_SK: Predčíslie faktúry

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sk_SK: Prosím zadajte predčíslie faktúry. Ak používate PayPal účet pre viac obchodov, uistite sa že predčíslie je unikátne, nakoľko PayPal neumožňuje objednávky s rovnakým číslom faktúry

en: Shipping Details
sk_SK: Údaje pre doručenie

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sk_SK: Poslať prepravné detialy PayPal-u miesto platobných.

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
sk_SK: Povoliť "address_override" a predísť zmene adresy.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
sk_SK: PayPal overuje adresy preto toto nastavenie môže spôsobovať chyby (odporúčame ho nechať vypnuté).

en: Payment Action
sk_SK: Platobná Akcia

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sk_SK: Vyberte, či chcete okamžite obdržať finančné prostriedky, alebo povoliť iba platbu.

en: Capture
sk_SK: Zachytiť

en: Authorize
sk_SK: Autorizovať

en: Page Style
sk_SK: Štýl Stránky

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
sk_SK: Nepovinne zadajte meno štýlu sránky ktorý chcete použiť. Tie sú definované vo vašom PayPal účte.

en: Optional
sk_SK: Voliteľné

en: API Credentials
sk_SK: Prihlasovacie údaje API

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
sk_SK: Zadajte vaše API údaje služby PayPay pre refundáciu. Zistite ako funguje PayPal %sAPI%s.

en: API Username
sk_SK: Používateľské meno API

en: Get your API credentials from PayPal.
sk_SK: Získajte vaše používateľské údaje API zo služby PayPal

en: API Password
sk_SK: API heslo

en: API Signature
sk_SK: API podpis

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
sk_SK: Uistite sa, že údaje z platobnej karty boli zadané správne a váš prehliadač podporuje JavaScript.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
sk_SK: Vývojári: Skontrolujte prítomnosť jQuery a nulový výskyt chýb javaScript na stránke.

en: Error creating user in Simplify Commerce.
sk_SK: Chyba pri vytváraní používateľa Simplify Commerce.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
sk_SK: Ľutujeme, táto platobná metóda vyžaduje minimálnu platbu 0,50.

en: Customer not found
sk_SK: Nebol nájdený zákazník

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
sk_SK: Simplify platba schválená (ID: %s, overovací kód: %s)

en: Simplify payment declined
sk_SK: Simplify platba zamietnutá

en: Payment was declined - please try another card.
sk_SK: Platba bola zamietnutá - skúste inú platobnú kartu.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
sk_SK: Zlyhala Simplify transakcia (%s)

en: %s - Pre-order for "%s"
sk_SK: %s - Pred-objednať "%s"

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
sk_SK: Platba bola zamietnutá - zákazník musí skúsiť inú platobnú kartu.

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
sk_SK: Plaťte pomocou Simplify Commerce - používa simplify.js pre vytvorenie tokenov a Simplify Commerce SDK. Aj ke testovací mód vypnutý vyžaduje SSL.

en: Simplify Commerce by Mastercard
sk_SK: Simplify Commerce od Mastercard

en: Getting started
sk_SK: Začíname

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
sk_SK: Simplify Commerce je spojená služba obchodníka s platobnou bránou. Simplify Commerce spolu s platobnou bránou WooCommerce vám umožní získať peniaze rýchlo, pohodlne a s platobami pomocou MasterCard.

en: Sign up for Simplify Commerce
sk_SK: Registrujte sa v Simplify Commerce

en: Learn more
sk_SK: Zistite viac

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
sk_SK: Chyba Simplify Commerce: Simplify commerce vyžaduje PHP 5.3 alebo novšie. Používate verziu %s.

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
sk_SK: Chyba Simplify Commerce: Zadajte váš verejný a súkromný kľúč

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
sk_SK: Simplify Commerce je zapnuté ale pokiaľ <a href="%s">nepoužijete SSL</a>  košík môže byť nezabezpečený! Prosím povoľte SSL a uistite sa, že vaša stránka má platný SSL certifikát - Simplify Commerce bude pracovať iba v testovacom móde.

en: Enable Simplify Commerce
sk_SK: Povoliť Simplify Commerce

en: Credit card
sk_SK: Platobná karta

en: Sandbox
sk_SK: Testovanie

en: Enable Sandbox Mode
sk_SK: Povoliť testovací mód

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
sk_SK: Platobná brána bude v testovacom móde, bude používať testovacie API kľúče. (Žiadna platba nebude platná).

en: Sandbox Public Key
sk_SK: Verejný kľúč testovacieho módu.

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
sk_SK: Získajte vaše API kľúče z vášho Simplify účtu. Nachádzzjú sa: Nastavenia > API kľúče.

en: Sandbox Private Key
sk_SK: Súkromný kľúč testovacieho módu.

en: Public Key
sk_SK: Verejný kľúč

en: Private Key
sk_SK: Súkromný kľúč

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
sk_SK: POVOLENÝ TESTOVACÍ MÓD: Použiť testovaciu kartu: %s

en: Expiry Month
sk_SK: Mesiac vypršania:

en: Expiry Year
sk_SK: Rok vypršania:

en: is invalid
sk_SK: je neplatný

en: Cancel order &amp; restore cart
sk_SK: Zrušiť objednávku a vyprázdniť košík

en: Refund was declined.
sk_SK: Refundácia bola zamietnutá.

en: %s - Subscription for "%s"
sk_SK: %s - Odber "%s"

en: Flat Rate
sk_SK: Paušálna sadzba

en: Enable this shipping method
sk_SK: Povoliť tento spôsob dopravy

en: Method Title
sk_SK: Názov metódy

en: Availability
sk_SK: Dostupnosť

en: All allowed countries
sk_SK: Všetky povolené krajiny

en: Specific Countries
sk_SK: Špecifické krajiny

en: Select some countries
sk_SK: Vyberte nejaké krajiny

en: Tax Status
sk_SK: Stav zdaniteľnosti

en: Taxable
sk_SK: Zdaniteľný

en: Cost
sk_SK: Náklady

en: N/A
sk_SK: -

en: Additional Rates
sk_SK: Dodatočné spoplatnenia

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
sk_SK: Názov voľby | Dodatočné náklady [+- Percentá%] | Podľa typu nákladov (objednávka, trieda, alebo položka)

en: Free Shipping
sk_SK: Doprava zdarma

en: Enable Free Shipping
sk_SK: Povoliť dopravu zdarma

en: Method availability
sk_SK: Dostupnosť metódy

en: Free Shipping Requires...
sk_SK: Doprava zdarma vyžaduje...

en: A valid free shipping coupon
sk_SK: Platný kupón doprava zdarma

en: A minimum order amount (defined below)
sk_SK: Minimálna hodnota objednávky (určená nižšie)

en: A minimum order amount OR a coupon
sk_SK: Minimálna hodnota objednávky alebo kupón

en: A minimum order amount AND a coupon
sk_SK: Minimálna hodnota objednávky a kupón

en: Minimum Order Amount
sk_SK: Minimálna cena objednávky

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sk_SK: Zákazníci budú musieť minúť minimálne takúto sumu peňazí aby získali poštovné zadarmo.

en: Selected countries
sk_SK: Vybrané krajiny

en: Excluding selected countries
sk_SK: s výminkou vybratých krajín

en: Local Delivery
sk_SK: Lokálne doručenie

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
sk_SK: Lokálne doručenie je jednoduchý sposob doručenia objednávok lokálne.

en: Enable
sk_SK: Povoliť

en: Enable local delivery
sk_SK: Povoliť lokálne doručenie

en: Fee Type
sk_SK: Typ poplatku

en: How to calculate delivery charges
sk_SK: ako vypočítať poplatky za doručenie

en: Fixed amount
sk_SK: Fixná suma

en: Percentage of cart total
sk_SK: Percento z celého košíka

en: Fixed amount per product
sk_SK: Fixná suma na produkt

en: Delivery Fee
sk_SK: Prepravný Poplatok

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sk_SK: Aký poplatok požadujete za miestne doručenie, nevšímajte si ak je zdarma. Nechajte prázdne pre vypnutie.

en: Local Pickup
sk_SK: Osobný odber

en: Enable local pickup
sk_SK: Povoliť osobný odber

en: Shipping costs updated.
sk_SK: Náklady na doručenie aktualizované.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
sk_SK: Neplatná objednávka. Ak máte účet, prihláste sa prosím a skúste to znova.

en: My Account
sk_SK: Môj účet

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sk_SK: Stav objednávky &rsquo;s je &ldquo;%s&rdquo;&mdash; Nemôže byť zaplatená. Prosím, kontaktujte nás, ak potrebujete našu pomoc.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa ale táto objednávka je neplatná a preto nemôže byť zaplatená.

en: Date:
sk_SK: Dátum:

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
sk_SK: Celková cena objednávky bola aktualizovaná. Prosím potvrďte Vašu objednávku tlačídlom "Objednať" dole na stránke.

en: Your password has been reset.
sk_SK: Vaše heslo bolo obnovené.

en: Log in
sk_SK: Prihlásiť

en: Enter a username or e-mail address.
sk_SK: Zadajte používateľské meno alebo emailovú adresu.

en: Invalid username or e-mail.
sk_SK: Chybné používateľské meno alebo email.

en: Password reset is not allowed for this user
sk_SK: Obnova hesla nie je povolená tomuto užívateľovi

en: Check your e-mail for the confirmation link.
sk_SK: Skontrolujte si email pre potvrdzovací odkaz.

en: Invalid key
sk_SK: Nesprávny kľúč

en: Add a new payment method.
sk_SK: Pridať nový spôsob platby.

en: Please enter a valid order ID
sk_SK: Prosím zadajte platné ID objednávky

en: Please enter a valid order email
sk_SK: Prosím zadajte platný email

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: This product is protected and cannot be purchased.
sk_SK: Tento produkt je chránený a nemôže byť kúpený.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
sk_SK[0]: %s bol pridaný do košíka.
sk_SK[1]: %s boli pridané do košíka.
sk_SK[2]: %s boli pridané do košíka.

en: Continue Shopping
sk_SK: Pokračovať v Nakupovaní

en: Coupon:
sk_SK: Kupón:

en: Free shipping coupon
sk_SK: Kupón na dopravu zdarma

en: [Remove]
sk_SK: [Odstrániť]

en: Free
sk_SK: Zadarmo

en: Order &ndash; %s
sk_SK: Objednať &ndash; %s

en: Invalid order status
sk_SK: Chybný stav objednávky

en: Invalid order ID
sk_SK: Chybné ID objednávky

en: United Arab Emirates Dirham
sk_SK: Spojené arabské emiráty dirham

en: Bangladeshi Taka
sk_SK: Bangladéšska Taka

en: Bulgarian Lev
sk_SK: Bulharský Lev

en: Chilean Peso
sk_SK: Čílske Peso

en: Colombian Peso
sk_SK: Kolumbijské Peso

en: Czech Koruna
sk_SK: Česká koruna

en: Danish Krone
sk_SK: Dánska koruna

en: Euros
sk_SK: Eurá

en: Croatia kuna
sk_SK: Chorvátska kuna

en: Hungarian Forint
sk_SK: Maďarský forint

en: Icelandic krona
sk_SK: Islandská koruna

en: Israeli Shekel
sk_SK: Izraelský šekel

en: Nigerian Naira
sk_SK: Nigérska Naira

en: Norwegian Krone
sk_SK: Nórska koruna

en: Philippine Pesos
sk_SK: Filipínske pesos

en: Polish Zloty
sk_SK: Poľský zlotý

en: Russian Ruble
sk_SK: Ruský Rubeľ

en: Swedish Krona
sk_SK: Švédska koruna

en: Swiss Franc
sk_SK: Švajčiarsky frank

en: Taiwan New Dollars
sk_SK: Tchaj-wanské nové doláre

en: Thai Baht
sk_SK: Thajský baht

en: Vietnamese Dong
sk_SK: Vietnamský Dong

en: Egyptian Pound
sk_SK: Egyptská libra

en: Cart Discount
sk_SK: Zľava z nákupu

en: Cart % Discount
sk_SK: Percentuálna zľava z nákupu (%)

en: Product Discount
sk_SK: Zľava na produkt

en: Product % Discount
sk_SK: Percentuálna zľava na produkt (%)

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
sk_SK: Taxonómia shop_order_status už neexistuje vo WooCommerce 2.2! Mali by ste použiť novú taxonómiu post_status. <a href="%s">Čítať viac...</a>

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
sk_SK: Stav objednávky "publish" už neexistuje vo WooCommerce 2.2! Mali by ste použiť nový stav objednávky post_status. <a href="%s">Čítať viac...</a>

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sk_SK: Nezaplatená objednávka zrušená - vypršal časový limit.

en: Refund &ndash; %s
sk_SK: Refundácia; %s

en: Simple product
sk_SK: Jednoduchý produkt

en: Grouped product
sk_SK: Zoskupený produkt

en: External/Affiliate product
sk_SK: Externý/príbuzný produkt

en: Variable product
sk_SK: Variabilný produkt

en: New products
sk_SK: Nové produkty

en: New products added to %s
sk_SK: Nové produkty pridané do %s

en: New products tagged %s
sk_SK: Nové produkty označené %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sk_SK: Toto je ukážkový obchod na testovacie účely. Objednávky nebudú vybavené.

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
sk_SK: Výsledky hľadania: &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sk_SK: &nbsp;&ndash; Stránka %s

en: Default sorting
sk_SK: Prednastavené zoradenie

en: Sort by popularity
sk_SK: Zoradiť podľa populárnosti

en: Sort by average rating
sk_SK: Zoradiť podľa priemerného hodnotenia

en: Sort by newness
sk_SK: Zoradiť podľa najnovších

en: Sort by price: low to high
sk_SK: Zoradiť od najlacnejších

en: Sort by price: high to low
sk_SK: Zoradiť od najdrahších

en: Additional Information
sk_SK: Ďalšie informácie

en: Reviews (%d)
sk_SK: Recenzie (%d)

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
sk_SK: Namiesto toho použite $args argument ako pole. Zastaraný argument, bude odstránený v WC 2.2.

en: Place order
sk_SK: Objednať s povinnosťou platby

en: Select a country&hellip;
sk_SK: Vyberte krajinu&hellip;

en: Update country
sk_SK: Aktualizovať krajinu

en: Select a state&hellip;
sk_SK: Vyberte štát&hellip;

en: Choose an option
sk_SK: Vyberte možnosť

en: Select a category
sk_SK: Vyberte kategóriu

en: Uncategorized
sk_SK: Nezaradené

en: An account is already registered with your email address. Please login.
sk_SK: Účet s touto e-mailovou adresou je už zaregistrovaný. Prosím prihláste sa.

en: Please enter a valid account username.
sk_SK: Prosím zadajte platné prihlasovacie meno.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sk_SK: Účet s týmto uživateľským menom už je zaregistrovaný. Zvoľte si, prosím, iné.

en: Please enter an account password.
sk_SK: Zadajte, prosím, heslo k účtu.

en: ERROR
sk_SK: CHYBA

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
sk_SK: Nemožno vás zaregistrovať, prosím kontaktujte nás ak problém bude pretrvávať.

en: Display the user's Cart in the sidebar.
sk_SK: Zobraziť používateľský košík v bočnej lište.

en: WooCommerce Cart
sk_SK: WooCommerce Košík

en: Cart
sk_SK: Košík

en: Hide if cart is empty
sk_SK: Skryť v prípade, aj je košík prázdny

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
sk_SK: Zobrazuje aktívne navigačné filtre, aby ich užívateľ mohol deaktivovať

en: Active Filters
sk_SK: Aktívne filtre

en: Remove filter
sk_SK: Zrušiť filter

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
sk_SK: Zobrazuje užívateľsky nastavenú vlastnosť vo widgete, ktorý vám umožní zúžiť zoznam produktov pri prezeraní kategórií produktov.

en: WooCommerce Layered Nav
sk_SK: E-shop - vrstvená navigácia

en: Filter by
sk_SK: Filtrovať podľa

en: Attribute
sk_SK: Atribút

en: Display type
sk_SK: Spôsob zobrazenia

en: List
sk_SK: Zoznam

en: Dropdown
sk_SK: rozbaľovaciu ponuku

en: Query type
sk_SK: Typ dotazu

en: Any %s
sk_SK: Akákoľvek %s

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
sk_SK: Zobraziť widget cenového filtra s posuvníkom, ktorý Vám umožní špecifikovať cenové rozpätie zobrazených produktov danej kategórie.

en: WooCommerce Price Filter
sk_SK: E-shop - cenový filter

en: Filter by price
sk_SK: Filtrovať podľa ceny

en: Min price
sk_SK: Minimálna cena

en: Max price
sk_SK: Maximálna cena

en: Price:
sk_SK: Cena:

en: A list or dropdown of product categories.
sk_SK: Zoznam alebo rozbaľovacia ponuka kategórií produktov.

en: WooCommerce Product Categories
sk_SK: E-shop - kategórie produktov

en: Order by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Category Order
sk_SK: kategórie objednávky

en: Show as dropdown
sk_SK: Zobraziť ako rozbaľovaciu ponuku

en: Show hierarchy
sk_SK: Zobraziť hierarchiu

en: Only show children of the current category
sk_SK: Zobraziť len odvodené z aktuálnej kategórie

en: No product categories exist.
sk_SK: Neexistujú kategórie produktov

en: A Search box for products only.
sk_SK: Vyhľadávacie pole len pre produkty.

en: WooCommerce Product Search
sk_SK: E-shop - vyhľadávač produktov

en: Your most used product tags in cloud format.
sk_SK: Vaše nejpoužívanejšie značky produktov usporiadané do formátu oblaku.

en: WooCommerce Product Tags
sk_SK: E-shop - značky produktu

en: Display a list of your products on your site.
sk_SK: Zobraziť zoznam produktov na vašej stránke.

en: WooCommerce Products
sk_SK: WooCommerce Produkty

en: Number of products to show
sk_SK: Počet produktov na zobrazenie

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: All Products
sk_SK: Všetky produkty

en: Featured Products
sk_SK: Špeciálna ponuka

en: On-sale Products
sk_SK: Akciové produkty

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Price
sk_SK: Cena

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Sales
sk_SK: Predaj

en: ASC
sk_SK: RAST

en: DESC
sk_SK: KLES

en: Hide free products
sk_SK: Schovať produkty zdarma

en: Show hidden products
sk_SK: Zobraziť skryté produkty

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
sk_SK: Zobraziť zoznam vašich posledných recenzií na webe.

en: WooCommerce Recent Reviews
sk_SK: E-shop - posledné recenzie

en: Recent Reviews
sk_SK: Nedávne recenzie

en: Number of reviews to show
sk_SK: Počet recenzií na zobrazenie.

en: Display a list of recently viewed products.
sk_SK: Zobraziť zoznam naposledy prezeraných produktov.

en: WooCommerce Recently Viewed
sk_SK: WooCommerce Nedávno Zobrazené

en: Recently Viewed Products
sk_SK: Naposledy Zobrazené Produkty

en: Display a list of your top rated products on your site.
sk_SK: Zobraziť zoznam produktov s najlepším hodnotením na vašej stránke

en: WooCommerce Top Rated Products
sk_SK: E-shop - nejlepšie hodnotené produkty

en: Top Rated Products
sk_SK: Nejlepšie hodnotené produkty

en: Logout
sk_SK: Odhlásiť

en: Username or email address
sk_SK: Používateľské meno alebo emailová adresa

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Your cart is currently empty.
sk_SK: Váš košík je prázdny.

en: Return To Shop
sk_SK: Vrátiť sa Do Obchodu

en: Shipping #%d
sk_SK: Poštovné #%d

en: Shipping
sk_SK: Doprava

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
sk_SK: Pre zobrazenie dostupných metód na dopravu využite kalkulačku pre prepravu.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
sk_SK: Prosím, pokračujte do pokladne a zadajte úplnú adresu, aby ste zistili, či existujú nejaké dostupné spôsoby prepravy.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
sk_SK: Prosím, vyplňte vaše údaje pre zobrazenie dostupných spôsobov prepravy.

en: Cart Totals
sk_SK: Celkom k platbe

en: Subtotal
sk_SK: Medzisúčet

en: Total
sk_SK: Cena spolu

en:  (taxes estimated for %s)
sk_SK: (dane určené pre %s)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
sk_SK: Cena za dopravu (pošta, kuriér) bude stanovená dodatočne na základe Vašich údajov z objednávky (miesta doručenia)

en: Quantity
sk_SK: Množstvo

en: Remove this item
sk_SK: Odstrániť túto položku

en: Coupon code
sk_SK: Kód kupónu

en: Apply Coupon
sk_SK: Použiť zľavový kupón

en: Update Cart
sk_SK: Aktualizovať

en: You may be interested in&hellip;
sk_SK: Možno by Vás zaujímalo&hellip;

en: No products in the cart.
sk_SK: Žiadne produkty v košíku.

en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

en: Proceed to Checkout
sk_SK: Skontrolovať a Objednať

en: Calculate Shipping
sk_SK: Vypočítať poplatok za dopravu

en: State / county
sk_SK: Štát / kraj

en: City
sk_SK: Mesto

en: Update Totals
sk_SK: Aktualizovať celkové čiastky

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sk_SK: Existujú niektoré problémy s položkami v vašom košíku (pozri vyššie). Prosím, vráťte sa do košíka a vyriešte tieto problémy before checking out.

en: Return To Cart
sk_SK: Vrátiť sa do košíka

en: Billing &amp; Shipping
sk_SK: Platobná &amp; Dopravná

en: Billing Details
sk_SK: Fakturačné údaje

en: Create an account?
sk_SK: Vytvoriť účet?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
sk_SK: Vytvorte si účet vyplnením informácií. Ak ste už zaregistrovaný prosím prihláste sa

en: You must be logged in to checkout.
sk_SK: Aby ste mohli zaplatiť, musíte byť prihlásený.

en: Your order
sk_SK: Vaša objednávka

en: Have a coupon?
sk_SK: Máte kupón?

en: Click here to enter your code
sk_SK: Kliknite sem pre zadanie kódu

en: Returning customer?
sk_SK: Už ste u nás nakupovali?

en: Click here to login
sk_SK: Kliknite sem pre prihlásenie

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
sk_SK: Ak ste u nás už nakupovali, prosím, vyplňte vaše údaje. Ak ste nový zákazník, pokračujte, prosím, na stránku Platenie &amp; Doprava.

en: Qty
sk_SK: Počet ks

en: Totals
sk_SK: Spolu

en: Payment
sk_SK: Platba

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícii žiadne spôsoby platby pre Váš región. Prosím, kontaktujte nás, ak budete potrebovať pomoc, alebo dohodnúťsa na náhradnom riešení.

en: Pay for order
sk_SK: Zaplatiť za objednávku

en: Ship to a different address?
sk_SK: Odoslať na inú adresu?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sk_SK: Vyplňte, prosím, svoje kontaktné údaje vyššie na zobrazenie dostupných spôsobov platby.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícii žiadne spôsoby platby pre Váš štát. Prosím, kontaktujte nás, ak budete potrebovať pomoc, alebo dohodnúť sa na náhradnom riešení.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sk_SK: Protože Váš prehliadač nepodporuje JavaScript, alebo je zakázaný, prosím, ubezpečte sa kliknutím na tlačidlo <em>Prepočítať</em> pred odoslaním objednávky. Ak tak nespravíte, poplatky sa môžu líšiť od tých uvedených vyššie.

en: Update totals
sk_SK: Prepočítať

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
sk_SK: Súhlasím s <a href="%s" target="_blank">Obchodnými podmienkami</a>

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
sk_SK: Žiaľ Vaša objednávka nemôže byť spracovaná kvôli odmietnutiu transakcie platobnou bránou.

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
sk_SK: Prosím, zopakujte svoj nákup alebo prejdite na stránku svojho účtu

en: Please attempt your purchase again.
sk_SK: Prosím, zopakujte svoj nákup.

en: Pay
sk_SK: Zaplatiť

en: Thank you. Your order has been received.
sk_SK: Ďakujeme. Vaša objednávka bola prijatá.

en: Order: %s
sk_SK: Objednávka: %s

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
sk_SK: Vážený zákazník, 
    Vaša objednávka v eshope %s bola vybavená. Podrobnosti objednávky sú zobrazené nižšie:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
sk_SK: Vaša objednávka na stránke %s bola vytvorená. Pre zaplatenie, prosím, použite nasledujúci odkaz: %s

en: pay
sk_SK: zaplatiť

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
sk_SK: Vitajte na %s. Ďakujeme, že ste si u nás vytvorili účet. Vaše používateľské meno je:  <strong>%s</strong>.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
sk_SK: Vaše heslo bolo automaticky vytvorené: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
sk_SK: Prezerať váš profil, vaše objednávky a zmeniť vaše heslo môžete tu: %s.

en: Hello, a note has just been added to your order:
sk_SK: Dobrý deň, k Vašej objednávke bola pridaná poznámka:

en: For your reference, your order details are shown below.
sk_SK: Tu je zhrnutie Vašej objednávky pre Váš prehľad:

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
sk_SK: Vaša objednávka bola prijatá a práve ju spracúvame. Detaily objednávky sú zobrazené nižšie:

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
sk_SK: Niekto si vyžiadal obnovu hesla pre nasledujúci účet.

en: Username: %s
sk_SK: Používateľské meno: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
sk_SK: Ak to bola chyba, len ignorujte tento email a nič sa nestane.

en: To reset your password, visit the following address:
sk_SK: Pre obnovu hesla navštívte nasledujúci odkaz:

en: Click here to reset your password
sk_SK: Kliknite sem pre obnovenie hesla.

en: Billing address
sk_SK: Fakturačná adresa

en: Shipping address
sk_SK: Dodacia adresa

en: Order number: %s
sk_SK: Číslo objednávky: %s

en: Your password is <strong>%s</strong>.
sk_SK: Vaše heslo je <strong>%s</strong>.

en: Quantity: %s
sk_SK: Počet: %s

en: Cost: %s
sk_SK: Cena: %s

en: Username or email
sk_SK: Používateľské meno alebo email

en: Remember me
sk_SK: Zapamätať si ma

en: Lost your password?
sk_SK: Stratili ste heslo?

en: No products were found matching your selection.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

en: Showing the single result
sk_SK: Zobraziť jediný výsledok

en: Showing all %d results
sk_SK: Počet výsledkov na zobrazenie %d

en: Sale!
sk_SK: Zľava!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa že neexistujú žiadne platobné metódy, ktoré podporujú pridať nový spôsob platby. Prosím, kontaktujte nás ak potrebujete našu pomoc, alebo ak budete chcieť urobiť alternatívne opatrenia.

en: First name
sk_SK: Krstné meno

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: Email address
sk_SK: E-mailová adresa

en: Password Change
sk_SK: Zmena hesla

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
sk_SK: Aktuálne heslo (nevyplňujte ak ho nechcete zmeniť)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
sk_SK: Nové heslo (nevyplňujte ak ho nechcete zmeniť)

en: Confirm New Password
sk_SK: Potvrďte nové heslo

en: Save changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Billing Address
sk_SK: Fakturačná adresa

en: Shipping Address
sk_SK: Adresa pre zaslanie

en: Save Address
sk_SK: Uložiť

en: Register
sk_SK: Registrovať sa

en: Username
sk_SK: Meno užívateľa

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sk_SK: Stratili ste heslo? Prosím zadajte používateľské meno alebo emailovú adresu. Zašleme vám odkaz pre vytvorenie nového hesla cez email.

en: Enter a new password below.
sk_SK: Zadajte nové heslo

en: New password
sk_SK: Nové heslo

en: Re-enter new password
sk_SK: Znovu zadajte nové heslo

en: Reset Password
sk_SK: Obnoviť heslo

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
sk_SK: Vitajte <strong>%1$s</strong> (ak nie ste %1$s je nutné sa <a href="%2$s">Odhlásiť</a>).

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
sk_SK: Z vášho profilu si v ovládacom panely môžete pozrieť vaše objednávky, upraviť adresu doručenia a fakturačnú adresu a <a href="%s">zmeniť vaše heslo a detaily vášho profilu</a>.

en: My Addresses
sk_SK: Moje adresy

en: My Address
sk_SK: Moja adresa

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sk_SK: Nasledujúce adresy budú použité pri zúčtovaní v predvolenom nastavení.

en: You have not set up this type of address yet.
sk_SK: Ešte ste nenastavili tento typ adresy

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sk_SK[0]: zostáva %s stiahnutie
sk_SK[1]: zostávajú  %s stiahnutia
sk_SK[2]: zostáva  %s stiahnutí

en: Recent Orders
sk_SK: Nedávne objednávky

en: Status
sk_SK: Stav

en: %s for %s item | %s for %s items
sk_SK[0]: %s za %s položku
sk_SK[1]: %s za %s položky
sk_SK[2]: %s za %s položiek

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: Order Updates
sk_SK: Aktualizácia objednávky

en: Order ID
sk_SK: Číslo objednávky

en: Found in your order confirmation email.
sk_SK: Nájdete v e-maili s potvrdením objednávky.

en: Billing Email
sk_SK: Fakturačný e-mail

en: Email you used during checkout.
sk_SK: E-mail, ktorý ste použili pri platení.

en: Track
sk_SK: Sledovať

en: Order Again
sk_SK: Objednať znova

en: Email:
sk_SK: E-mail:

en: Telephone:
sk_SK: Telefón:

en: Order Details
sk_SK: Podrobnosti o objednávke

en: ago
sk_SK: pred

en: and was completed
sk_SK: a bola vybavená

en:  ago
sk_SK: pred

en: Search for:
sk_SK: Hľadať:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sk_SK: Tento produkt nieje momentálne na sklade a je preto nedostupný.

en: Clear selection
sk_SK: Zrušiť výber

en: SKU:
sk_SK: Katalógové číslo:

en: Category: | Categories:
sk_SK[0]: Kategórie:
sk_SK[1]: Kategórie:
sk_SK[2]: Kategórie:

en: Tag: | Tags:
sk_SK[0]: Značka:
sk_SK[1]: Značky:
sk_SK[2]: Značiek:

en: Weight
sk_SK: Hmotnosť

en: Dimensions
sk_SK: Rozmery

en: %s customer review | %s customer reviews
sk_SK[0]: %s recenzia zákazníka
sk_SK[1]: %s recenzie zákazníkov
sk_SK[2]: %s recenzií zákazníkov

en: Related Products
sk_SK: Súvisiace produkty

en: Rated %d out of 5
sk_SK: Ohodnotené %d z 5

en: Your comment is awaiting approval
sk_SK: Váš komentár čaká na schválenie

en: verified owner
sk_SK: overený majiteľ

en: Product Description
sk_SK: Bližšie informácie

en: You may also like&hellip;
sk_SK: Možno by sa Vám páčilo&hellip;

en: %s review for %s | %s reviews for %s
sk_SK[0]: %s recenzia na %s
sk_SK[1]: %s recenzií na %s
sk_SK[2]: %s hodnotenia pre %s

en: Reviews
sk_SK: Recenzie

en: There are no reviews yet.
sk_SK: Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

en: Add a review
sk_SK: Pridať recenciu

en: Be the first to review
sk_SK: Buďte prvý, kto napíše recenziu

en: Leave a Reply to %s
sk_SK: Zanechajte Odpoveď na %s

en: Submit
sk_SK: Odovzdať

en: Your Rating
sk_SK: Vaše hodnotenie

en: Rate&hellip;
sk_SK: Ohodnotiť&hellip;

en: Perfect
sk_SK: Výborné

en: Good
sk_SK: Dobré

en: Average
sk_SK: Priemerné

en: Not that bad
sk_SK: Nie tak zlé

en: Very Poor
sk_SK: Veľmi slabé

en: Your Review
sk_SK: Vaša recenzia

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sk_SK: Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sk_SK: E-commerce nástroj, ktorý vám pomôže čokoľvek predať. Krásne.

[ctx: min_price]
en: From:
sk_SK: od:

[ctx: placeholder]
en: Username
sk_SK: Používateľské meno

[ctx: placeholder]
en: Password
sk_SK: Heslo

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sk_SK: Poznámka k objednávke

[ctx: placeholder]
en: Street address
sk_SK: Adresa

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
sk_SK: Číslo bytu (voliteľné)

[ctx: Page slug]
en: shop
sk_SK: obchod

[ctx: Page slug]
en: cart
sk_SK: košík

[ctx: Page slug]
en: checkout
sk_SK: kontrola objednávky

[ctx: Page slug]
en: my-account
sk_SK: moj-ucet

[ctx: Page title]
en: Shop
sk_SK: Obchod

[ctx: Page title]
en: Cart
sk_SK: Košík

[ctx: Page title]
en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

[ctx: Page title]
en: My Account
sk_SK: Môj účet

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sk_SK: Kategórie produktov

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sk_SK: Značky

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
sk_SK: Prepravné triedy

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sk_SK: Produkty

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sk_SK: Objednávky

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sk_SK: Zľavové kupóny

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
sk_SK: Webhook

[ctx: slug]
en: product-category
sk_SK: kategoria-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
sk_SK: znacka-produktu

[ctx: slug]
en: product
sk_SK: produkt

[ctx: slug]
en: uncategorized
sk_SK: nezaradené

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
sk_SK: Prijatá

[ctx: Order status]
en: Processing
sk_SK: Spracováva sa

[ctx: Order status]
en: On Hold
sk_SK: Čaká na platbu

[ctx: Order status]
en: Completed
sk_SK: Vybavená

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sk_SK: Zrušená

[ctx: Order status]
en: Refunded
sk_SK: Refundovaná

[ctx: Order status]
en: Failed
sk_SK: Neúspešná

[ctx: Tax status]
en: None
sk_SK: Žiadny

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sk_SK: fakturácia

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sk_SK: doprava

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sk_SK: Domov

[ctx: Sorting order]
en: Order
sk_SK: Objednávka

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
sk_SK: od %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
sk_SK: Počet

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sk_SK: Zobrazujem výsledky %1$d&ndash;%2$d z %3$d

[ctx: label]
en: Search for:
sk_SK: Hľadať:

[ctx: submit button]
en: Search
sk_SK: Vyhľadávanie
