WooCommerce - en to nl_NL translation catalogue (1418 entries)

en:  (taxes estimated for %s)
nl_NL: (belastingen geschat voor %s)

en:  ago
nl_NL: geleden

en: "%s" Shipping Class Cost
nl_NL: "%s" Verzendklasse Kosten

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
nl_NL: %1$d&ndash;%2$d van %3$d resultaten

en: %s - API %s (created on %s at %s).
nl_NL: %s - API %s (aangemaakt op %s om %s).

en: %s - Order #%s
nl_NL: %s - Bestelling #%s

en: %s - Pre-order for "%s"
nl_NL: %s - Vooruitbestelling voor "%s"

en: %s - Subscription for "%s"
nl_NL: %s - Inschrijving voor "%s"

en: %s customer review | %s customer reviews
nl_NL[0]: %s klant reviews
nl_NL[1]: %s klant reviews

en: %s download remaining | %s downloads remaining
nl_NL[0]: %s download resterend
nl_NL[1]: %s downloads resterend

en: %s for %s item | %s for %s items
nl_NL[0]: %s voor %s item
nl_NL[1]: %s voor %s artikelen

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
nl_NL[0]: %s is toegevoegd aan uw winkelmand.
nl_NL[1]: %s zijn toegevoegd aan uw winkelmand.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
nl_NL: %s is uit uw winkelmand verwijderd, omdat het niet langer beschikbaar is. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft.

en: %s in stock
nl_NL: %s op voorraad

en: %s is a required field | %s are required fields
nl_NL[0]: %s is een verplicht veld
nl_NL[1]: %s zijn verplichte velden

en: %s is low in stock.
nl_NL: %s is laag in voorraad.

en: %s is out of stock.
nl_NL: %s is niet op voorraad.

en: %s parameter is missing
nl_NL: parameter %s ontbreekt

en: %s removed. %sUndo?%s
nl_NL: %s verwijderd. %sOngedaan maken?%s

en: %s review for %s | %s reviews for %s
nl_NL[0]: %s review voor %s
nl_NL[1]: %s reviews voor %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
nl_NL: %s stuks van %s zijn als nabestelling geplaatst in bestelling #%s.

en: %s would like to connect to your store
nl_NL: %s will graag verbinding maken met uw winkel

en: &#197;land Islands
nl_NL: &Aring;landseilanden

en: &nbsp;&ndash; Page %s
nl_NL: &nbsp;&ndash; Pagina %s

en: (Includes %s)
nl_NL: (Inclusief %s)

en: (Order #%s)
nl_NL: (Bestelling #%s)

en: (can be backordered)
nl_NL: (kan nabesteld worden)

en: (ex. VAT)
nl_NL: (excl. BTW)

en: (ex. tax)
nl_NL: (excl. belasting)

en: (incl. VAT)
nl_NL: (incl. BTW)

en: (incl. tax)
nl_NL: (incl. belasting)

en: + Add Account
nl_NL: + Account Toevoegen

en: A Search box for products only.
nl_NL: Een Zoekveld uitsluitend voor producten.

en: A list or dropdown of product categories.
nl_NL: Een lijst of dropdown van productcategorieën.

en: A minimum order amount (defined below)
nl_NL: Een minimum bestelbedrag (hieronder gedefinieerd)

en: A minimum order amount AND a coupon
nl_NL: Een minimum bestelbedrag EN een kortingsbon

en: A minimum order amount OR a coupon
nl_NL: Een minimum bestelbedrag OF een kortingsbon

en: A note has been added to your order
nl_NL: Een notitie is toegevoegd aan uw bestelling

en: A product attribute with the provided ID could not be found
nl_NL: Een productattribuut met het opgegeven nummer kon niet worden gevonden

en: A product category with the provided ID could not be found
nl_NL: Een productcategorie met het opgegeven nummer is niet gevonden

en: A user could not be found with this email address.
nl_NL: Geen gebruiker gevonden met dit e-mailadres.

en: A valid free shipping coupon
nl_NL: Een geldige kortingsbon voor gratis verzending

en: AND
nl_NL: EN

en: API Credentials
nl_NL: API Referenties

en: API Docs
nl_NL: API Documentatie

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new API keys now. You won't be able to see it again!
nl_NL: API Key succesvol gegenereerd. Zorg ervoor dat je je nieuwe API keys gekopieerd hebt. Je krijgt ze hierna niet meer te zien!

en: API Key updated successfully.
nl_NL: API Key succesvol bijgewerkt.

en: API Password
nl_NL: API Wachtwoord

en: API Signature
nl_NL: API Handtekening

en: API Username
nl_NL: API Gebruikersnaam

en: API disabled!
nl_NL: API uitgeschakeld!

en: API user is invalid
nl_NL: API gebruiker is ongeldig

en: Accept COD if the order is virtual
nl_NL: Accepteer rembours als de bestelling virtueel is

en: Accept for virtual orders
nl_NL: Accepteer voor virtuele bestellingen

en: Access Denied
nl_NL: Toegang Geweigerd

en: Account Details
nl_NL: Accountgegevens

en: Account Name
nl_NL: Accountnaam

en: Account Number
nl_NL: Accountnummer

en: Account details changed successfully.
nl_NL: Accountgegevens succesvol aangepast.

en: Account password
nl_NL: Accountwachtwoord

en: Account username
nl_NL: Account gebruikersnaam

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nl_NL: Actie mislukt. Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active Filters
nl_NL: Actieve filters

en: Add Coupon
nl_NL: Kortingsbon toevoegen

en: Add New %s
nl_NL: Nieuw(e) %s toevoegen

en: Add New Coupon
nl_NL: Nieuwe kortingsbon toevoegen

en: Add New Order
nl_NL: Nieuwe Bestelling toevoegen

en: Add New Product
nl_NL: Nieuw Product toevoegen

en: Add New Product Category
nl_NL: Nieuwe productcategorie toevoegen

en: Add New Product Tag
nl_NL: Nieuwe product tag toevoegen

en: Add New Shipping Class
nl_NL: Nieuwe Verzendklasse toevoegen

en: Add New Webhook
nl_NL: Nieuwe Webhook toevoegen

en: Add Order
nl_NL: Bestelling toevoegen

en: Add Payment Method
nl_NL: Voeg betaalmethode toe

en: Add Product
nl_NL: Product toevoegen

en: Add Webhook
nl_NL: Webhook toevoegen

en: Add a new payment method.
nl_NL: Voeg een nieuwe betaalmethode toe.

en: Add a review
nl_NL: Een review toevoegen

en: Add or remove Product Tags
nl_NL: Producttags toevoegen of verwijderen

en: Add to cart
nl_NL: In winkelmand

en: Additional Information
nl_NL: Extra informatie

en: Additional Rates
nl_NL: Extra tarieven

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address Override
nl_NL: Adres Overschrijven

en: Address changed successfully.
nl_NL: Adres succesvol gewijzigd.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
nl_NL: Categorieën

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
nl_NL: Kortingsbonnen

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
nl_NL: Bestellingen

[ctx: Admin menu name]
en: Products
nl_NL: Producten

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
nl_NL: Verzendklassen

en: Advanced options
nl_NL: Geavanceerde opties

en: Agrghakanchi
nl_NL: Arghakhanchi

en: Albania
nl_NL: Albanië

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: All %s
nl_NL: Alle %s

en: All Product Categories
nl_NL: Alle productcategorieën

en: All Product Tags
nl_NL: Alle producttags

en: All Products
nl_NL: Alle producten

en: All Shipping Classes
nl_NL: Alle Verzendklassen

en: All allowed countries
nl_NL: Alle toegestane landen

en: Allow
nl_NL: Toestaan

en: Allow, but notify customer
nl_NL: Toestaan, maar klant informeren

en: Allowed Zip/Post Codes
nl_NL: Toegestane postcodes

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
nl_NL: Cheque betalingen toestaan. Waarom zou je cheque betalingen aannemen in deze tijd? Waarschijnlijk wil je dit helemaal niet, maar hiermee kan je testbetalingen verrichten voor het testen van bijvoorbeeld bestel-e-mails en de 'succes'-pagina.

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
nl_NL: Maakt betalingen via bankoverschrijving mogelijk.

en: American Samoa
nl_NL: Amerikaans-Samoa

en: Amount Refunded
nl_NL: Bedrag Terugbetaald

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
nl_NL: Er is al een account geregistreerd met deze gebruikersnaam. Kies een andere.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
nl_NL: Er is al een account geregistreerd met dit e-mailadres. Log alstublieft in.

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
nl_NL: Er is een authenticatiefout opgetreden bij het bijwerken van de vertaling. Probeer het nog eens of configureer de %sUpgrade Constanten%s.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
nl_NL: Een e-commerce toolkit die helpt je iets te verkopen. Prachtig.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
nl_NL: Een fout heeft zich voorgedaan bij de aanvraag en het was onmogelijk om de consumentengegevens te versturen

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de terugbetaling door middel van de API van de betaalgateway

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
nl_NL: Een artikel dat niet langer beschikbaar is, is verwijderd uit uw winkelmand.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
nl_NL: Er is een bestelling voor u aangemaakt op %s. Om te betalen voor deze bestelling kunt u gebruik maken van de volgende link: %s

en: An order note with the provided ID could not be found
nl_NL: Een bestelnotitie met het opgegeven nummer is niet gevonden

en: An order refund with the provided ID could not be found
nl_NL: Een terugbetaling met het opgegeven nummer is niet gevonden

en: Andaman and Nicobar Islands
nl_NL: Andamanen en Nicobaren

en: Anti-spam field was filled in.
nl_NL: Anti-spamveld is ingevuld.

en: Antigua and Barbuda
nl_NL: Antigua en Barbuda

en: Any %s
nl_NL: Elke %s

en: Application Authentication Request
nl_NL: Applicatie Authenticatie Aanvraag

en: Apply Coupon
nl_NL: Kortingsbon toepassen

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Ardabil (اردبیل)
nl_NL: Ardebil (اردبیل)

en: Are you sure you want to delete this template file?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit template bestand wilt verwijderen?

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Argentine Peso
nl_NL: Argentijnse peso

en: Armenia
nl_NL: Armenië

en: Attribute
nl_NL: Eigenschap

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Australian Dollars
nl_NL: Australische Dollar

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Author: %s
nl_NL: Auteur: %s

en: Authorize
nl_NL: Authoriseren

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid

en: Available Downloads
nl_NL: Beschikbare Downloads

en: Available on backorder
nl_NL: Beschikbaar via nabestelling

en: Average
nl_NL: Gemiddeld

en: Awaiting BACS payment
nl_NL: Wachten op bankoverschrijving

en: Awaiting cheque payment
nl_NL: In afwachting van cheque betaling

en: Azerbaijan
nl_NL: Azerbeidzjan

en: BACS
nl_NL: Directe bankoverschrijving

en: Backordered
nl_NL: Nabesteld

en: Bahrain
nl_NL: Bahrein

en: Bangladeshi Taka
nl_NL: Bengalese Taka

en: Bank Code
nl_NL: Bankcode

en: Bank Name
nl_NL: Banknaam

en: Bank Transit Number
nl_NL: Bankoverschrijfnummer

en: Banten
nl_NL: Bantam

en: Be the first to review
nl_NL: Schrijf als eerste een review

en: Belarus
nl_NL: Wit-Rusland

en: Belgium
nl_NL: België

en: Billing &amp; Shipping
nl_NL: Facturering en verzending

en: Billing Address
nl_NL: Factuuradres

en: Billing Details
nl_NL: Factuurgegevens

en: Billing Email
nl_NL: Factuur e-mailadres

en: Billing address
nl_NL: Factuuradres

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nl_NL: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Bosnia and Herzegovina
nl_NL: Bosnië en Herzegovina

en: Bouvet Island
nl_NL: Bouvet

en: Branch Sort
nl_NL: Branch Soort

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: Brazilian Real
nl_NL: Braziliaanse Real

en: British Columbia
nl_NL: Brits-Columbia

en: British Indian Ocean Territory
nl_NL: Brits Indische Oceaanterritorium

en: British Virgin Islands
nl_NL: Britse Maagdeneilanden

en: Bulgaria
nl_NL: Bulgarije

en: Bulgarian Lev
nl_NL: Bulgaarse Lev

en: Burundi
nl_NL: Boeroendi

en: Buy product
nl_NL: Product kopen

en: Calculate Shipping
nl_NL: Bereken Verzendkosten

en: Calculation Type
nl_NL: Berekeningstype

en: California
nl_NL: Californië

en: Cambodia
nl_NL: Cambodja

en: Cameroon
nl_NL: Kameroen

en: Canadian Dollars
nl_NL: Canadese Dollar

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel order &amp; restore cart
nl_NL: Bestelling annuleren &amp; winkelmand herstellen

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
nl_NL: Geannuleerde bestelling

en: Cancelled order emails are sent to the recipient list when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
nl_NL: E-mail 'Bestelling geannuleerd' wordt verstuurd naar de verzendlijst wanneer de bestelling als geannuleerd is gemarkeerd (als deze eerst 'in verwerking' of 'in de wacht' stonden).

en: Cannot create coupon, try again
nl_NL: Kan kortingsbon niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create fee, try again
nl_NL: Kan kosten niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create line item, try again
nl_NL: Kan bestelregel niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create order note, please try again
nl_NL: Kan bestelnotitie niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create order refund, please try again
nl_NL: Kan geen terugbetaling aanmaken voor deze order, probeer het nog eens

en: Cannot create order: %s
nl_NL: Kan bestelling niet aanmaken: %s

en: Cannot create shipping method, try again
nl_NL: Kan verzendmethode niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create webhook: %s
nl_NL: Kan webhook niet aanmaken: %s

en: Cannot update coupon, try again
nl_NL: Kan kortingsbon niet bijwerken, probeer het nog eens

en: Cannot update fee, try again
nl_NL: Kan kosten niet bijwerken, probeer het nog eens

en: Cannot update line item, try again
nl_NL: Kan bestelregel niet bijwerken, probeer het nog eens

en: Cannot update shipping method, try again
nl_NL: Kan verzendmethode niet bijwerken, probeer het nog eens

en: Canton
nl_NL: Kanton

en: Cape Verde
nl_NL: Kaapverdië

en: Capture
nl_NL: Opslaan

en: Card Code
nl_NL: Kaartcode

en: Card Number
nl_NL: Kaartnummer

en: Cart
nl_NL: Winkelmand

en: Cart % Discount
nl_NL: Winkelmandkorting in procenten

en: Cart Discount
nl_NL: Winkelmandkorting

en: Cart Totals
nl_NL: Winkelmand-totalen

en: Cart updated.
nl_NL: Winkelmand bijgewerkt.

en: Cash on Delivery
nl_NL: Rembours

en: Category Order
nl_NL: Categorie volgorde

en: Category: | Categories:
nl_NL[0]: Categorie:
nl_NL[1]: Categorieën:

en: Cayman Islands
nl_NL: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl_NL: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl_NL: Tsjaad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
nl_NL: Chahar Mahaal en Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Cheatin&#8217; huh?
nl_NL: Wat ben jij aan het proberen?

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl_NL: Controleer uw e-mail voor de bevestigingslink.

en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

en: Cheque Payment
nl_NL: Cheque betaling

en: Chile
nl_NL: Chili

en: Chilean Peso
nl_NL: Chileense Peso

en: Choose an option
nl_NL: Kies een optie

en: Choose from the most used Product tags
nl_NL: Kies uit de meest gebruikte producttags

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
nl_NL: Kies of je het bedrag meteen wilt innen of enkel vast wilt laten zetten.

en: Choose which format of email to send.
nl_NL: Kies de te versturen e-mailindeling.

en: Christmas Island
nl_NL: Christmaseiland

en: City
nl_NL: Plaats

en: Clear selection
nl_NL: Selectie wissen

en: Click here to enter your code
nl_NL: Klik hier om uw code in te vullen

en: Click here to login
nl_NL: Klik hier om in te loggen

en: Click here to reset your password
nl_NL: Klik hier om uw wachtwoord opnieuw in te stellen

en: Cocos (Keeling) Islands
nl_NL: Cocoseilanden

en: Colombian Peso
nl_NL: Colombiaanse Peso

en: Comoros
nl_NL: Comoren

en: Company Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Afgerond <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Afgerond <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
nl_NL: Bestelling afgerond

en: Confirm New Password
nl_NL: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Congo (Brazzaville)
nl_NL: Congo-Brazzaville

en: Congo (Kinshasa)
nl_NL: Congo-Kinshasa

en: Consumer Key is invalid
nl_NL: Consumer Key is ongeldig

en: Consumer Key is missing
nl_NL: Consumer Key ontbreekt

en: Consumer Secret is invalid
nl_NL: Consumer Secret is ongeldig

en: Consumer Secret is missing
nl_NL: Consumer Secret ontbreekt

en: Consumption tax
nl_NL: Belasting (bv btw)

en: Continue Shopping
nl_NL: Verder Winkelen

en: Cook Islands
nl_NL: Cookeilanden

en: Copy file to theme
nl_NL: Bestand naar thema kopiëren

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Cost: %s
nl_NL: Kosten: %s

en: Could not delete the attribute
nl_NL: Verwijderen van attribuut mislukt

en: Could not edit the attribute
nl_NL: Bewerken van attribuut mislukt

en: Could not write to template file.
nl_NL: Schrijven naar templatebestand mislukt.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
nl_NL: We kunnen u niet registreren&hellip; neem contact met ons op als de problemen blijven aanhouden.

en: Country
nl_NL: Land

en: Coupon
nl_NL: Kortingsbon

en: Coupon "%s" does not exist!
nl_NL: Kortingsbon "%s" bestaat niet!

en: Coupon code
nl_NL: Kortingsbon code

en: Coupon code already applied!
nl_NL: Kortingsboncode al gebruikt!

en: Coupon code applied successfully.
nl_NL: Kortingsboncode succesvol toegepast.

en: Coupon code is required
nl_NL: Kortingsboncode is verplicht

en: Coupon code removed successfully.
nl_NL: Kortingsboncode succesvol verwijderd.

en: Coupon discount total must be a positive amount
nl_NL: De totale korting van de kortingsbon moet een positief bedrag zijn

en: Coupon does not exist!
nl_NL: Kortingsbon bestaat niet!

en: Coupon has been removed.
nl_NL: Kortingsbon is verwijderd.

en: Coupon is not valid.
nl_NL: Kortingsbon is niet geldig.

en: Coupon usage limit has been reached.
nl_NL: De gebruikslimiet van de kortingsbon is bereikt.

en: Coupon:
nl_NL: Kortingsbon:

en: Coupons
nl_NL: Kortingsbonnen

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
nl_NL: Maak een account aan door de gegevens hieronder in te vullen. Als u een terugkerende klant bent, log dan in aan de bovenzijde van de pagina.

en: Create an account?
nl_NL: Een account aanmaken?

en: Create coupons
nl_NL: Kortingsbonnen aanmaken

en: Create customers
nl_NL: Klanten aanmaken

en: Create orders
nl_NL: Bestellingen aanmaken

en: Create products
nl_NL: Producten aanmaken

en: Create webhooks
nl_NL: Webhooks aanmaken

en: Credit card
nl_NL: Creditcard

en: Croatia
nl_NL: Kroatië

en: Croatia kuna
nl_NL: Kroatische Kuna

en: Cura&Ccedil;ao
nl_NL: Curaçao

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
nl_NL: Huidig wachtwoord (laat leeg om niet te wijzigen)

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
nl_NL: E-mail 'Nieuw account' wordt verstuurd naar de klant wanneer deze zich aanmeldt via de afreken- of accountpagina.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
nl_NL: E-mail 'Wachtwoord opnieuw instellen' wordt verstuurd wanneer een klant heeft verzocht het wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Customer Details
nl_NL: Klantgegevens

en: Customer ID is invalid
nl_NL: Klantnummer is ongeldig

en: Customer details
nl_NL: Klantgegevens

en: Customer invoice
nl_NL: Klantfactuur

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
nl_NL: E-mail 'Klantfactuur' kan verstuurd worden om klanten te voorzien van bestelinformatie en betaallinks.

en: Customer not found
nl_NL: Klant niet gevonden

en: Customer note
nl_NL: Klantopmerking

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
nl_NL: E-mail 'Klantnotitie' wordt verstuurd naar de klant wanneer je een notitie toevoegt aan een bestelling.

en: Czech Koruna
nl_NL: Tsjechische Kroon

en: Czech Republic
nl_NL: Tsjechië

en: DKI Jakarta
nl_NL: Jakarta

en: Dadar and Nagar Haveli
nl_NL: Dadra en Nagar Haveli

en: Daerah Istimewa Aceh
nl_NL: Aceh

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
nl_NL: Jogjakarta

en: Daman and Diu
nl_NL: Daman en Diu

en: Danish Krone
nl_NL: Deense Kroon

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Debug Log
nl_NL: Debug logboek

en: Default sorting
nl_NL: Standaard sortering

en: Defaults to <code>%s</code>
nl_NL: Standaard <code>%s</code>

en: Delete note
nl_NL: Verwijder notitie

en: Delete template file
nl_NL: Templatebestand verwijderen

en: Deleted %s
nl_NL: Verwijderd %s

en: Delivery Fee
nl_NL: Bezorgkosten

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Deny
nl_NL: Weigeren

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description is missing.
nl_NL: Beschrijving ontbreekt

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
nl_NL: Zorg ervoor dat je jQuery toevoegt en dat er geen JavaScript fouten op de pagina staan.

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: Direct Bank Transfer
nl_NL: Directe bankoverschrijving

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Discount:
nl_NL: Korting:

en: Dismiss this notice.
nl_NL: Negeer deze melding.

en: Display a list of recently viewed products.
nl_NL: Toon een lijst van recent bekeken producten.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
nl_NL: Toon een lijst met de meest recente reviews op de site.

en: Display a list of your products on your site.
nl_NL: Toon een lijst van producten in promotie op de site.

en: Display a list of your top rated products on your site.
nl_NL: Toon een lijst van de hoogst beoordeelde producten op de site.

en: Display the user's Cart in the sidebar.
nl_NL: De Winkelmand van de gebruiker tonen in de zijbalk.

en: Display type
nl_NL: Weergavetype:

en: District Of Columbia
nl_NL: District of Columbia

en: Do not allow
nl_NL: Niet toestaan

en: Docs
nl_NL: Documentatie

en: Dolakha
nl_NL: Dolkha

en: Dominican Peso
nl_NL: Dominicaanse Peso

en: Dominican Republic
nl_NL: Dominicaanse Republiek

en: ERROR
nl_NL: FOUT

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
nl_NL: Oost-Azerbeidzjan (آذربایجان شرقی)

en: Eastern Cape
nl_NL: Oost-Kaap

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit %s
nl_NL: Bewerken %s

en: Edit Account Details
nl_NL: Accountgegevens bewerken

en: Edit Address
nl_NL: Adres wijzigen

en: Edit Coupon
nl_NL: Kortingsbon bewerken

en: Edit Order
nl_NL: Bestelling bewerken

en: Edit Product
nl_NL: Product bewerken

en: Edit Product Category
nl_NL: Productcategorie bewerken

en: Edit Product Tag
nl_NL: Product tag bewerken

en: Edit Shipping Class
nl_NL: Verzendklasse bewerken

en: Edit Webhook
nl_NL: Webhook bewerken

en: Edo. de México
nl_NL: Mexico-Stad

en: Egypt
nl_NL: Egypte

en: Egyptian Pound
nl_NL: Egyptische Pond

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Heading
nl_NL: E-mailkop

en: Email Heading (downloadable)
nl_NL: E-mailkop (downloadbaar)

en: Email Heading (paid)
nl_NL: E-mailkop (betaald)

en: Email Subject
nl_NL: E-mailonderwerp

en: Email Subject (paid)
nl_NL: E-mailonderwerp (betaald)

en: Email Type
nl_NL: E-mailtype

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email type
nl_NL: E-mail type

en: Email you used during checkout.
nl_NL: E-mail die u hebt gebruikt tijdens het afrekenen.

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
nl_NL: Schakel "adres overschrijven" in om wijzigingen in adresgegevens te voorkomen.

en: Enable Bank Transfer
nl_NL: Bankoverschrijving inschakelen

en: Enable COD
nl_NL: Rembours inschakelen

en: Enable Cash on Delivery
nl_NL: Rembours inschakelen

en: Enable Cheque Payment
nl_NL: Cheque betaling inschakelen

en: Enable Free Shipping
nl_NL: Gratis verzending inschakelen

en: Enable Hosted Payments
nl_NL: Gehoste betalingen activeren

en: Enable PayPal sandbox
nl_NL: PayPal sandbox inschakelen

en: Enable PayPal standard
nl_NL: PayPal standaard inschakelen

en: Enable Sandbox Mode
nl_NL: Sandbox Mode inschakelen

en: Enable Simplify Commerce
nl_NL: Simplify Commerce inschakelen

en: Enable for shipping methods
nl_NL: Inschakelen voor verzendmethoden

en: Enable local delivery
nl_NL: Lokale bezorging inschakelen

en: Enable local pickup
nl_NL: Afhalen inschakelen

en: Enable logging
nl_NL: Logboek inschakelen

en: Enable this email notification
nl_NL: Deze e-mailnotificatie inschakelen

en: Enable this shipping method
nl_NL: Deze verzendmethode inschakelen

en: Enable/Disable
nl_NL: Inschakelen/uitschakelen

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
nl_NL: Vul een bedrag (excl. btw) in of een berekening zoals <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a new password below.
nl_NL: Voer hieronder een nieuw wachtwoord in.

en: Enter a username or e-mail address.
nl_NL: Vul een gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
nl_NL: Vul ontvangers in (kommagescheiden) voor deze e-mail. Standaard <code>%s</code>.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
nl_NL: Vul je PayPal API referenties in om terugbetalingen via PayPal in gang te zetten. %sHier%s leer je hoe je toegang krijgt tot jouw PayPal API Referenties.

en: Equatorial Guinea
nl_NL: Equatoriaal-Guinea

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
nl_NL: Fout %d: Niet mogelijk om bestelling aan te maken. Probeer het nog eens.

en: Error 404
nl_NL: Fout 404

en: Error creating user in Simplify Commerce.
nl_NL: Fout bij het aanmaken van een gebruiker in Simplify Commerce

en: Error getting remote image %s
nl_NL: Fout bij het laden van afbeelding %s

en: Error processing checkout. Please try again.
nl_NL: Er is iets misgegaan bij het verwerken van uw bestelling. Probeer het nog eens.

en: Error: %s
nl_NL: Fout: %s

en: Estonia
nl_NL: Estland

en: Ethiopia
nl_NL: Ethiopië

en: Euros
nl_NL: Euro's

en: Excluding selected countries
nl_NL: Exclusief geselecteerde landen

en: Expiry (MM/YY)
nl_NL: Vervaldatum (MM/JJ)

en: Expiry Month
nl_NL: Vervalmaand

en: Expiry Year
nl_NL: Vervaljaar

en: External/Affiliate product
nl_NL: Extern/Affiliate product

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Mislukt <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Mislukt <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to install/update the translation:
nl_NL: Installeren/bijwerken van de vertaling mislukt

en: Failed to update coupon
nl_NL: Bijwerken van kortingsbon mislukt

en: Falkland Islands
nl_NL: Falklandeilanden

en: Faroe Islands
nl_NL: Faeröer

en: Featured Products
nl_NL: Aanbevolen Producten

en: Fee
nl_NL: Kosten

en: Fee Type
nl_NL: Kostentype

en: Fee tax class is required when fee is taxable
nl_NL: Belastingklasse is verplicht als kosten belastbaar zijn

en: Fee title is required
nl_NL: Kostentitel is verplicht

en: File %d
nl_NL: Bestand %d

en: File not found
nl_NL: Bestand niet gevonden

en: File was not found.
nl_NL: Bestand is niet gevonden.

en: Filter by
nl_NL: Filter op

en: Filter by price
nl_NL: Filter op prijs

en: Firenze
nl_NL: Florence

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: Fixed amount
nl_NL: Vast bedrag

en: Fixed amount per product
nl_NL: Vast bedrag per product

en: Flat Rate
nl_NL: Vast Tarief

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
nl_NL: Vast Tarief Verzending geeft de mogelijkheid om een vast tarief te rekenen voor verzending.

en: For your reference, your order details are shown below.
nl_NL: Ter referentie worden hieronder uw bestelgegevens getoond.

en: Found in your order confirmation email.
nl_NL: Gevonden in de bevestigingsmail van uw bestelling.

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Free Shipping
nl_NL: Gratis verzending

en: Free Shipping Requires...
nl_NL: Gratis verzending Vereist...

en: Free State
nl_NL: Vrijstaat

en: Free shipping coupon
nl_NL: Kortingsbon voor gratis verzending

en: Free!
nl_NL: Gratis!

en: French Guiana
nl_NL: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl_NL: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl_NL: Franse Zuidelijke Gebieden

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
nl_NL: Via het account dashboard kan je jouw recente bestellingen bekijken, verzend- en factuuradressen beheren en <a href="%s">wachtwoord- en accountgegevens aanpassen</a>.

en: Full Refund Email Heading
nl_NL: Volledige Terugbetaling E-mailkop

en: Full Refund Subject
nl_NL: Volledige Terugbetaling Onderwerp

en: Gateway Disabled
nl_NL: Gateway uitgeschakeld

en: Genova
nl_NL: Genua

en: Georgia
nl_NL: Georgië

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
nl_NL: 'Get cart' dient niet te worden aangeroepen voor de wp_loaded actie.

en: Get your API credentials from PayPal.
nl_NL: Ontvang je API referenties van PayPal.

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
nl_NL: Ontvang de API keys van je Simplify account: Instellingen > API Keys

en: Getting started
nl_NL: Aan de slag

en: Ghazvin (قزوین)
nl_NL: Qazvin (قزوین)

en: Go to homepage
nl_NL: Ga naar de homepage

en: Good
nl_NL: Goed

en: Greece
nl_NL: Griekenland

en: Greenland
nl_NL: Groenland

en: Grouped product
nl_NL: Gegroepeerd product

en: Guinea-Bissau
nl_NL: Guinee-Bissau

en: HTML template
nl_NL: HTML-sjabloon

en: Haiti
nl_NL: Haïti

en: Have a coupon?
nl_NL: Heeft u een kortingsbon?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
nl_NL: Laat je klanten contant betalen (of op andere wijze) bij levering.

en: Heard Island and McDonald Islands
nl_NL: Heard en MacDonaldeilanden

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
nl_NL: Hallo <strong>%1$s</strong> (niet %1$s? <a href="%2$s">Uitloggen</a>).

en: Hello, a note has just been added to your order:
nl_NL: Hallo, er is zojuist een notitie toegevoegd aan uw bestelling:

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
nl_NL: Hallo. Uw bestelling op %s is gedeeltelijk terugbetaald.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
nl_NL: Hallo. Uw bestelling op %s is terugbetaald.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
nl_NL: Hallo. Uw bestelling op %s is terugbetaald. Ter referentie worden hieronder uw bestelgegevens getoond:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
nl_NL: Hallo. Uw recente bestelling op %s is afgerond. Ter referentie worden hieronder uw bestelgegevens getoond:

en: Hide free products
nl_NL: Verberg gratis producten

en: Hide if cart is empty
nl_NL: Verbergen als winkelmand leeg is

en: Hide template
nl_NL: Verberg sjabloon

en: Hong Kong
nl_NL: Hongkong

en: Hong Kong Dollar
nl_NL: Hongkongse Dollar

en: Hong Kong Island
nl_NL: Hongkong (eiland)

en: Hosted Payments
nl_NL: Gehoste Betalingen

en: How to calculate delivery charges
nl_NL: Hoe moeten verzendkosten berekend worden

en: Hungarian Forint
nl_NL: Hongaarse Forint

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
nl_NL: Ik heb de <a href="%s" target="_blank">algemene voorwaarden</a> gelezen en ik ga hiermee akkoord

en: IPN payment completed
nl_NL: IPN betaling afgerond

en: Iceland
nl_NL: IJsland

en: Icelandic krona
nl_NL: IJslandse Kroon

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
nl_NL: Als rembours alleen beschikbaar is voor bepaalde methoden, configureer dit hier. Laat leeg om in te schakelen voor alle methoden.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl_NL: Als dit een vergissing was, negeer dan deze e-mail en er zal niets gebeuren.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
nl_NL: Als u eerder bij ons heeft gewinkeld, vul dan hieronder uw gegevens in. Als u een nieuwe klant bent, ga dan door naar Facturering &amp; Verzending.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
nl_NL: Als je hierboven een ander PayPal e-mailadres heeft ingevuld dan het hoofd e-mailadres van PayPal, vul dan hier het hoofd ontvangstadres voor jouw PayPal account in. Dit wordt gebruikt om IPN aanvragen te valideren.

en: Ilaam (ایلام)
nl_NL: Ilam (ایلام)

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
nl_NL: Om <strong>database caching</strong> te laten werken met WooCommerce dien je <code>_wc_session_</code> toe te voegen aan de "Ignored Query Strings" optie in de W3 Total Cache instellingen <a href="%s">hier</a>.

en: In stock
nl_NL: Op voorraad

en: India
nl_NL: Indië

en: Indian Rupee
nl_NL: Indiase Roepie

en: Indonesia
nl_NL: Indonesië

en: Indonesia Rupiah
nl_NL: Indonesische Roepia

en: Instructions
nl_NL: Instructies

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
nl_NL: Instructies die toegevoegd worden aan de 'bedankt'-pagina en aan de e-mails.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
nl_NL: Instructies die toegevoegd worden aan de 'bedankt'-pagina.

en: International Flat Rate
nl_NL: Internationaal Vast Tarief

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
nl_NL: Internationaal Vast Tarief Verzending geeft de mogelijkheid om een vast tarief te rekenen voor verzending.

en: Invalid %s
nl_NL: Ongeldige %s

en: Invalid %s ID
nl_NL: Ongeldig %s nummer

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
nl_NL: Ongeldige Handtekening – parameters konden niet gesorteerd worden

en: Invalid Signature - provided signature does not match
nl_NL: Ongeldige Handtekening – de opgegeven handtekening werd niet gevonden

en: Invalid Signature - signature method is invalid
nl_NL: Ongeldige Handtekening – handtekeningsmethode is ongeldig

en: Invalid URL %s
nl_NL: Ongeldige URL %s

en: Invalid authentication method
nl_NL: Ongeldige authenticatiemethode

en: Invalid coupon ID
nl_NL: Ongeldig kortingsbonnummer

en: Invalid coupon code
nl_NL: Ongeldige kortingsboncode

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
nl_NL: Ongeldig kortingsbontype - het type kortingsbon dient een van de volgende te zijn: %s

en: Invalid customer
nl_NL: Ongeldige klant

en: Invalid customer Email
nl_NL: Ongeldig klant e-mailadres

en: Invalid customer ID
nl_NL: Ongeldig klantnummer

en: Invalid download link.
nl_NL: Ongeldige download link.

en: Invalid key
nl_NL: Ongeldige sleutel

en: Invalid nonce - nonce has already been used
nl_NL: Ongeldige nonce – nonce is al gebruikt geweest

en: Invalid nonce verification
nl_NL: Ongeldige nonce verificatie

en: Invalid order ID
nl_NL: Ongeldig bestelnummer

en: Invalid order note ID
nl_NL: Ongeldig bestelnotitienummer

en: Invalid order refund ID
nl_NL: Ongeldig terugbetalingsnummer voor deze bestelling

en: Invalid order status
nl_NL: Ongeldige orderstatus

en: Invalid order.
nl_NL: Ongeldige bestelling.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
nl_NL: Ongeldige bestelling. Als u een account heeft, log dan in en probeer het opnieuw.

en: Invalid payment method.
nl_NL: Ongeldige betaalmethode.

en: Invalid product SKU
nl_NL: Ongeldig product SKU nummer

en: Invalid product attribute ID
nl_NL: Ongeldig productattribuutnummer

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
nl_NL: Ongeldig 'order_by' type voor het productattribuut - 'order_by' type voor het productattribuut moet een van de volgende zijn: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
nl_NL: Ongeldig productattribuuttype - het productattribuuttype moet een van de volgende zijn: %s

en: Invalid product category ID
nl_NL: Ongeldig productcategorienummer

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
nl_NL: Ongeldig producttype - het producttype moet een van de volgende zijn: %s

en: Invalid refund amount
nl_NL: Ongeldig terugbetalingsbedrag

en: Invalid scope %s
nl_NL: Ongeldig zoekgebied %s

en: Invalid shipping method.
nl_NL: Ongeldige verzendmethode.

en: Invalid timestamp
nl_NL: Ongeldige tijdsaanduiding

en: Invalid username or e-mail.
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Invalid webhook delivery
nl_NL: Ongeldige webhook aflevering

en: Invalid webhook delivery ID
nl_NL: Ongeldige webhook aflevernummer

en: Invoice Prefix
nl_NL: Factuur voorvoegsel

en: Invoice for order {order_number}
nl_NL: Factuur voor bestelling {order_number}

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
nl_NL: Factuur voor bestelling {order_number} van {order_date}

en: Iraq
nl_NL: Irak

en: Israel
nl_NL: Israël

en: Israeli Shekel
nl_NL: Israëlische Sjekel

en: Italy
nl_NL: Italië

en: Item
nl_NL: Artikel

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
nl_NL: Artikel #%s voorraad verhoogd van %s naar %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
nl_NL: Artikel #%s voorraad verlaagd van %s naar %s.

en: Item #%s variation #%s stock reduced from %s to %s.
nl_NL: Artikel #%s variatie #%s voorraad verlaagd van %s naar %s.

en: Ivory Coast
nl_NL: Ivoorkust

en: JSONP support is disabled on this site
nl_NL: Ondersteuning voor JSONP is uitgeschakeld op deze website

en: Jammu and Kashmir
nl_NL: Jammu en Kasjmir

en: Japanese Yen
nl_NL: Japanse Yen

en: Jawa Barat
nl_NL: West-Java

en: Jawa Tengah
nl_NL: Midden-Java

en: Jawa Timur
nl_NL: Oost-Java

en: Jordan
nl_NL: Jordanië

en: Kalimantan Barat
nl_NL: West-Kalimantan

en: Kalimantan Selatan
nl_NL: Zuid-Kalimantan

en: Kalimantan Tengah
nl_NL: Midden-Kalimantan

en: Kalimantan Timur
nl_NL: Oost-Kalimantan

en: Kalimantan Utara
nl_NL: Noord-Kalimantan

en: Kavrepalanchowk
nl_NL: Kavrepalanchok

en: Kazakhstan
nl_NL: Kazachstan

en: Kenya
nl_NL: Kenia

en: Kepulauan Riau
nl_NL: Riau-archipel

en: Khuzestan  (خوزستان)
nl_NL: Khoezistan  (خوزستان)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
nl_NL: Kohgiluyeh en Boyer Ahmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kurdistan / کردستان)
nl_NL: Koerdistan (کردستان)

en: Kuwait
nl_NL: Koeweit

en: KwaZulu-Natal
nl_NL: KwaZoeloe-Natal

en: Kyrgyzstan
nl_NL: Kirgizië

en: Lakshadeep
nl_NL: Laccadiven

en: Lao Kip
nl_NL: Laotiaanse kip

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Latvia
nl_NL: Letland

en: Learn more
nl_NL: Leer meer

en: Leave a Reply to %s
nl_NL: Reageer op %s

en: Lebanon
nl_NL: Libanon

en: Libya
nl_NL: Libië

en: List
nl_NL: Lijst

en: Lithuania
nl_NL: Litouwen

en: Local Delivery
nl_NL: Lokale bezorging

en: Local Pickup
nl_NL: Afhalen

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
nl_NL: Lokale levering is een eenvoudige verzendmethode voor het ter plaatse afleveren van bestellingen.

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
nl_NL: Afhalen is een eenvoudige methode die klanten in staat stelt om hun bestelling zelf op te halen.

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
nl_NL: Log PayPal evenementen, zoals IPN aanvragen, binnen <code>%s</code>

en: Log in
nl_NL: Inloggen

en: Log in to Download Files
nl_NL: Log in om bestanden te downloaden

en: Logged in as %s
nl_NL: Ingelogd als %s

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Lost Password
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Lost your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl_NL: Wachtwoord vergeten? Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om een nieuw wachtwoord in te stellen via e-mail.

en: Luristan (لرستان)
nl_NL: Loeristan (لرستان)

en: Luxembourg
nl_NL: Luxemburg

en: MM / YY
nl_NL: MM / JJ

en: Macao S.A.R., China
nl_NL: Macau S.A.R., China

en: Macedonia
nl_NL: Macedonië

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
nl_NL: Maak uw betaling rechtstreeks over op onze bankrekening. Gebruik uw ordernummer als betalingsreferentie. Uw bestelling wordt pas verzonden als wij uw betaling ontvangen hebben.

en: Malaysia
nl_NL: Maleisië

en: Malaysian Ringgits
nl_NL: Maleisische Ringgit

en: Maldives
nl_NL: Maldiven

en: Maluku
nl_NL: Molukken

en: Maluku Utara
nl_NL: Noord-Molukken

en: Marshall Islands
nl_NL: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl_NL: Mauritanië

en: Max price
nl_NL: Max. prijs

en: Method Title
nl_NL: Methode Titel

en: Method availability
nl_NL: Beschikbaarheid van methode

en: Mexican Peso
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: Micronesia
nl_NL: Micronesië

en: Milano
nl_NL: Milaan

en: Min price
nl_NL: Min. prijs

en: Minimum Order Amount
nl_NL: Minimum bestelbedrag

en: Missing parameter %s
nl_NL: Ontbrekende parameter %^s

en: Modal Color
nl_NL: Vensterkleuren

en: Mohottari
nl_NL: Mahottari

en: Moldova
nl_NL: Moldavië

en: Mongolia
nl_NL: Mongolië

en: Monza e della Brianza
nl_NL: Monza e Brianza

en: Morocco
nl_NL: Marokko

en: Municipality
nl_NL: Gemeente

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: My Address
nl_NL: Mijn adres

en: My Addresses
nl_NL: Mijn adressen

en: N/A
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Name
nl_NL: Naam

en: Namibia
nl_NL: Namibië

en: Napoli
nl_NL: Napels

en: Nepali Rupee
nl_NL: Nepalese roepie

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl_NL: Nederlandse Antillen

en: New %s
nl_NL: Nieuw(e) %s

en: New Caledonia
nl_NL: Nieuw-Caledonië

en: New Coupon
nl_NL: Nieuwe Kortingsbon

en: New Order
nl_NL: Nieuwe Bestelling

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
nl_NL: Nieuw wachtwoord (laat leeg om niet te wijzigen)

en: New Product
nl_NL: Nieuw Product

en: New Product Category Name
nl_NL: Nieuwe productcategorie Naam

en: New Product Tag Name
nl_NL: Nieuwe product tag naam

en: New Shipping Class Name
nl_NL: Nieuwe Verzendklasse Naam

en: New South Wales
nl_NL: Nieuw-Zuid-Wales

en: New Webhook
nl_NL: Nieuwe Webhook

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw-Zeeland

en: New Zealand Dollar
nl_NL: Nieuw-Zeelandse Dollar

en: New account
nl_NL: Nieuw account

en: New customer order
nl_NL: Nieuwe klant bestelling

en: New order
nl_NL: Nieuwe bestelling

en: New order emails are sent to the recipient list when an order is received.
nl_NL: E-mail 'Nieuwe bestelling' wordt verstuurd naar de verzendlijst wanneer een bestelling is ontvangen.

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New passwords do not match.
nl_NL: De nieuwe wachtwoorden komen niet overeen.

en: New products
nl_NL: Nieuwe producten

en: New products added to %s
nl_NL: Nieuwe producten toegevoegd aan %s

en: New products tagged %s
nl_NL: Nieuwe producten getagged %s

en: Newfoundland and Labrador
nl_NL: Newfoundland en Labrador

en: Nigerian Naira
nl_NL: Nigeriaanse Naira

en: No %1$s data specified to create %1$s
nl_NL: Geen %1$s gegevens gedefinieerd om %1$s aan te maken

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
nl_NL: Geen %1$s gegevens gedefinieerd om %1$s aan te maken/te bewerken

en: No %1$s data specified to edit %1$s
nl_NL: Geen %1$s gegevens gedefinieerd om %1$s te bewerken

en: No %s found with the ID equal to %s
nl_NL: Geen %s gevonden met nummer gelijk aan %s

en: No Coupons found
nl_NL: Geen Kortingsbonnen gevonden

en: No Coupons found in trash
nl_NL: Geen Kortingsbonnen gevonden in prullenbak

en: No Orders found
nl_NL: Geen Bestellingen gevonden

en: No Orders found in trash
nl_NL: Geen Bestellingen gevonden in de prullenbak

en: No Product Tags found
nl_NL: Geen producttags gevonden

en: No Products found
nl_NL: Geen Producten gevonden

en: No Products found in trash
nl_NL: Geen Producten gevonden in de prullenbak

en: No Shipping Class Cost
nl_NL: Geen Verzendklasse Kosten

en: No Webhooks found
nl_NL: Geen Webhooks gevonden

en: No Webhooks found in trash
nl_NL: Geen Webhooks gevonden in de prullenbak

en: No file defined
nl_NL: Geen bestand gedefinieerd

en: No product categories exist.
nl_NL: Er bestaan geen productcategorieën.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
nl_NL: Geen producten in voorraad verhoogd - misschien is voorraadbeheer niet ingeschakeld voor deze producten.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
nl_NL: Geen producten in voorraad verlaagd - misschien is voorraadbeheer niet ingeschakeld voor deze producten.

en: No products in the cart.
nl_NL: Geen producten in uw winkelmand.

en: No products were found matching your selection.
nl_NL: Geen producten gevonden die aan uw zoekcriteria voldoen.

en: No route was found matching the URL and request method
nl_NL: Geen route gevonden die overeenkomt met de URL en aanvraagmethode

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
nl_NL: Noord-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: North Korea
nl_NL: Noord-Korea

en: North West
nl_NL: Noordwest

en: Northern Cape
nl_NL: Noord-Kaap

en: Northern Mariana Islands
nl_NL: Noordelijke Marianen

en: Northern Territory
nl_NL: Noordelijk Territorium

en: Norway
nl_NL: Noorwegen

en: Norwegian Krone
nl_NL: Noorse Kroon

en: Not that bad
nl_NL: Niet slecht

en: Note
nl_NL: Notitie

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
nl_NL: Notitie toegevoegd aan uw bestelling bij {site_title} van {order_date}

en: Note:
nl_NL: Notitie:

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
nl_NL: Opmerking: Verzendkosten en belastingen zijn ingeschat %s en worden bijgewerkt bij het afrekenen op basis van uw factuur- en verzendgegevens.

en: Number of products to show
nl_NL: Aantal te tonen producten

en: Number of reviews to show
nl_NL: Aantal te tonen reviews

en: Nusa Tenggara Barat
nl_NL: West-Nusa Tenggara

en: Nusa Tenggara Timur
nl_NL: Oost-Nusa Tenggara

en: OR
nl_NL: OF

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: In de wacht <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: In de wacht <span class="count">(%s)</span>

en: On-sale Products
nl_NL: Afgeprijsde Producten

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
nl_NL: 1 per regel: Optie Naam | Extra Kosten [+- percentage] | Per Kosten Type (bestelling, klasse of artikel) Voorbeeld: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | bestelling</code>.

en: Only %s left in stock
nl_NL: Slechts %s resterend op voorraad

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
nl_NL: Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een review schrijven.

en: Only show children of the current category
nl_NL: Alleen onderliggende tonen voor de huidige categorie

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
nl_NL: Optie Naam | Additionele Costen [+- percentage %] | Per Kosten Type (order, class of artikel)

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
nl_NL: Schakel optioneel "Payment Data Transfer" in (Profiel > Profiel en Instellingen > Mijn Verkooptools > Website Voorkeuren) en kopieer je identiteitstoken hier. Hiermee kunnen betalingen gecontroleerd worden zonder dat PayPal IPN nodig is.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
nl_NL: Vul optioneel de naam van de pagina opmaak in welke je wilt gebruiken. Deze zijn gedefinieerd binnen jouw PayPal account.

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Order #%s
nl_NL: Bestelling #%s

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
nl_NL: Bestelling #%s is gemarkeerd als terugbetaald - PayPal code: %s

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
nl_NL: Bestelling #%s is gemarkeerd als in de wacht door een terugname - PayPal code: %s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
nl_NL: Terugname van bestelling #%s is geannuleerd. Controleer de status van de betaling en werk de bestelstatus hier bij: %s.

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
nl_NL: Bestelling #%s die %s werd geplaatst heeft de status &ldquo;%s&rdquo;

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
nl_NL: Bestelling #<mark class="order-number">%s</mark> werd geplaatst op <mark class="order-date">%s</mark> en heeft momenteel de status “<mark class="order-status">%s</mark>”.

en: Order &ndash; %s
nl_NL: Bestelling &ndash; %s

en: Order Again
nl_NL: Bestel opnieuw

en: Order Details
nl_NL: Bestelgegevens

en: Order Fully Refunded
nl_NL: Bestelling Volledig Terugbetaald

en: Order ID
nl_NL: Bestelnummer

en: Order ID is invalid
nl_NL: Ordernummer is ongeldig

en: Order Notes
nl_NL: Opmerkingen bij uw bestelling

en: Order Number
nl_NL: Bestelnummer

en: Order Number:
nl_NL: Bestelnummer:

en: Order Received
nl_NL: Bestelling ontvangen

en: Order Updates
nl_NL: Bestellingupdates

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Order cancelled by customer.
nl_NL: Bestelling geannuleerd door de klant.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
nl_NL: E-mail 'Bestelling afgerond' wordt verstuurd naar de klant wanneer de bestelling als afgerond is gemarkeerd en geeft doorgaans aan dat hun bestelling is verzonden.

[ctx: Order date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
nl_NL: %e %b %Y om %H:%M

en: Order item ID is required
nl_NL: Bestelartikelnummer is verplicht

en: Order item ID provided is not associated with order
nl_NL: Opgegeven bestelartikelnummer is niet gerelateerd aan bestelling

en: Order note is required
nl_NL: Bestelnotitie is verplicht

en: Order number: %s
nl_NL: Bestelnummer: %s

en: Order partially refunded emails are sent to customers when their orders are partially refunded.
nl_NL: E-mail 'Gedeeltelijk terugbetaald' wordt verstuurd naar de klant wanneer een bestelling gedeeltelijk is terugbetaald.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are marked refunded.
nl_NL: E-mail 'Bestelling afgerond' wordt verstuurd naar de klant wanneer een bestellingen als terugbetaald is gemarkeerd.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

[ctx: Order status]
en: Completed
nl_NL: Afgerond

[ctx: Order status]
en: Failed
nl_NL: Mislukt

[ctx: Order status]
en: On Hold
nl_NL: In de wacht

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
nl_NL: Wacht op betaling

[ctx: Order status]
en: Processing
nl_NL: In behandeling

[ctx: Order status]
en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Order status changed from %s to %s.
nl_NL: Bestellingsstatus gewijzigd van %s naar %s.

en: Order {order_number} details
nl_NL: Bestelling {order_number} gegevens

en: Order: %s
nl_NL: Bestelling: %s

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Our Bank Details
nl_NL: Onze Bankgegevens

en: Out of stock
nl_NL: Niet op voorraad

en: PDT payment completed
nl_NL: PDT betaling afgerond

en: Page %d
nl_NL: Pagina %d

en: Page Style
nl_NL: Pagina opmaak

[ctx: Page slug]
en: cart
nl_NL: winkelmand

[ctx: Page slug]
en: checkout
nl_NL: afrekenen

[ctx: Page slug]
en: my-account
nl_NL: mijn-account

[ctx: Page slug]
en: shop
nl_NL: winkel

[ctx: Page title]
en: Cart
nl_NL: Winkelmand

[ctx: Page title]
en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

[ctx: Page title]
en: My Account
nl_NL: Mijn Account

[ctx: Page title]
en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Palestinian Territory
nl_NL: Palestijnse Gebieden

en: Papua
nl_NL: Papoea

en: Papua Barat
nl_NL: West-Papoea

en: Papua New Guinea
nl_NL: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Paraguayan Guaraní
nl_NL: Paraguayaanse Guaraní

en: Parent %s
nl_NL: Bovenliggend(e)  %s

en: Parent %s:
nl_NL: Bovenliggend(e) %s:

en: Parent Coupon
nl_NL: Hoofd Kortingsbon

en: Parent Orders
nl_NL: Hoofd Bestellingen

en: Parent Product
nl_NL: Hoofd Product

en: Parent Product Category
nl_NL: Hoofd productcategorie

en: Parent Product Category:
nl_NL: Hoofd productcategorie:

en: Parent Shipping Class
nl_NL: Hoofd Verzendklasse

en: Parent Shipping Class:
nl_NL: Hoofd Verzendklasse:

en: Parent Webhook
nl_NL: Hoofd Webhook

en: Partial Refund Email Heading
nl_NL: Gedeeltelijke Terugbetaling E-mailkop

en: Partial Refund Subject
nl_NL: Gedeeltelijke Terugbetaling Onderwerp

en: Partially Refunded order
nl_NL: Gedeeltelijk terugbetaalde bestelling

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Change
nl_NL: Wachtwoord wijzigen

en: Password Reset Instructions
nl_NL: Wachtwoord herstellen Instructies

en: Password Reset for {site_title}
nl_NL: Wachtwoord Reset voor {site_title}

en: Password is required.
nl_NL: Wachtwoord is verplicht.

en: Password reset is not allowed for this user
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen is niet toegestaan voor deze gebruiker

en: Passwords do not match.
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Paused
nl_NL: Gepauzeerd

en: Pay
nl_NL: Betalen

en: Pay Now
nl_NL: Betaal Nu

en: Pay for Order
nl_NL: Betaal voor Bestelling

en: Pay for order
nl_NL: Betaal voor bestelling

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
nl_NL: Betalen via PayPal; u kunt betalen met uw creditcard als u geen PayPal account heeft.

en: Pay with cash upon delivery.
nl_NL: Contant betalen bij aflevering.

en: PayPal Acceptance Mark
nl_NL: PayPal Acceptatieteken

en: PayPal Email
nl_NL: PayPal e-mail

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
nl_NL: PayPal laat ons toe om 1 adres door te sturen. Als je PayPal gebruikt voor verzendlabels, heb je misschien de voorkeur om het verzendadres door te sturen in plaats van het factuuradres.

en: PayPal does not support your store currency.
nl_NL: PayPal biedt geen ondersteuning voor jouw winkelvaluta.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
nl_NL: PayPal sandbox kan gebruikt worden om betalingen te testen. Aanmelden voor een ontwikkelaar account kan <a href="%s">hier</a>.

en: PayPal standard sends customers to PayPal to enter their payment information. PayPal IPN requires fsockopen/cURL support to update order statuses after payment. Check the %ssystem status%s page for more details.
nl_NL: PayPal stuurt klanten standaard naar PayPal om hun betalingsinformatie in te voeren. PayPal IPN vereist fsockopen/cURL ondersteuning om bestellingstatussen bij te werken na betaling. Bekijk de %systeemstatus%s pagina voor meer informatie.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
nl_NL: PayPal verifieert adressen. Daarom kan deze instelling fouten veroorzaken (we adviseren deze instelling uitgeschakeld te houden)

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Payment %s via IPN.
nl_NL: Betaling %s via IPN.

en: Payment Action
nl_NL: Betalingsactie

en: Payment Method:
nl_NL: Betaalmethode:

en: Payment Mode
nl_NL: Betalingsmode

en: Payment for order #%s refunded/reversed
nl_NL: Betaling voor bestelling #%s terugbetaald/teruggedraaid

en: Payment for order #%s reversed
nl_NL: Betaling voor bestelling #%s ongedaan gemaakt

en: Payment method ID and title are required
nl_NL: Betaalmethodenummer en titel zijn verplicht

en: Payment method added.
nl_NL: Betaalmethode toegevoegd.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
nl_NL: Omschrijving van de betaalmethode die de klant ziet bij het afrekenen.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
nl_NL: Omschrijving van de betaalmethode die de klant ziet op jouw website.

en: Payment pending: %s
nl_NL: Betaling in behandeling: %s

en: Payment to be made upon delivery.
nl_NL: Betaling wordt gedaan bij levering.

en: Payment was declined - please try another card.
nl_NL: Betaling geweigerd - probeer een andere kaart.

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
nl_NL: Betaling geweigerd - de klant moet een andere kaard proberen.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
nl_NL: Betaling geweigerd door Simplify Commerce.

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Wacht op betaling <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Wacht op betaling <span class="count">(%s)</span>

en: Per Class: Charge shipping for each shipping class individually
nl_NL: Per Klasse: Reken verzendkosten voor elke verzendklasse apart

en: Per Order: Charge shipping for the most expensive shipping class
nl_NL: Per Bestelling - Reken verzendkosten voor de duurste verzendklasse

en: Percentage of cart total
nl_NL: Percentage van winkelmand totaal

en: Permanently deleted %s
nl_NL: %s permanent verwijderd

en: Permanently deleted customer
nl_NL: Klant permanent verwijderd

en: Permanently deleted order note
nl_NL: Bestelnotitie permanent verwijderd

en: Permissions is missing.
nl_NL: Rechten ontbreken.

en: Philippine Pesos
nl_NL: Filipijnse Peso

en: Philippines
nl_NL: Filippijnen

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Place order
nl_NL: Bestelling plaatsen

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
nl_NL: Zet de betaalgateway in sandbox mode met behulp van de sandbox API sleutels (echte betalingen worden niet geaccepteerd).

en: Plain text
nl_NL: Platte tekst

en: Plain text template
nl_NL: Platte tekst template

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
nl_NL: Plaats uw bestelling opnieuw of ga naar uw account pagina.

en: Please attempt your purchase again.
nl_NL: Probeer uw bestelling opnieuw te plaatsen.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
nl_NL: Kies een product om aan uw winkelmand toe te voegen&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
nl_NL: Kies product opties&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
nl_NL: Kies het aantal artikelen dat u toe wilt voegen aan uw winkelmand&hellip;

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
nl_NL: Ga verder en vul bij het afrekenen uw volledige adres in om te zien of er beschikbare verzendmethoden zijn.

en: Please enter a coupon code.
nl_NL: Vul een kortingsboncode in.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
nl_NL: Vul een prefix in voor je factuurnummers. Zorg ervoor dat deze prefix uniek is als je jouw PayPal account gebruikt voor meerdere winkels, PayPal staat geen bestellingen met dezelfde factuurnummer toe.

en: Please enter a valid account username.
nl_NL: Vul een geldige gebruikersnaam in.

en: Please enter a valid order ID
nl_NL: Vul een geldig bestelnummer in

en: Please enter a valid order email
nl_NL: Vul een geldige bestelling e-mailadres in

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
nl_NL: Vul een geldige postcode in.

en: Please enter an account password.
nl_NL: Vul een accountwachtwoord in.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
nl_NL: Vul je PayPal e-mailadres in; dit is nodig voor de betaling.

en: Please enter your current password.
nl_NL: Vul uw huidige wachtwoord in.

en: Please enter your name.
nl_NL: Vul uw naam in.

en: Please enter your password.
nl_NL: Vul uw wachtwoord in.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
nl_NL: Vul hierboven uw gegevens in om de beschikbare betaalmethoden te zien.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
nl_NL: Voer uw gegevens in om de beschikbare verzendmethoden te zien.

en: Please fill out all password fields.
nl_NL: Voer alle wachtwoordvelden in.

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
nl_NL: Zorg ervoor dat je kaartgegevens correct zijn ingevuld en dat je browser JavaScript ondersteunt.

en: Please provide a valid email address.
nl_NL: Vul een geldig e-mailadres in.

en: Please rate the product.
nl_NL: Beoordeel het product.

en: Please re-enter your password.
nl_NL: Vul uw wachtwoord opnieuw in.

en: Please select a rating
nl_NL: Geef uw beoordeling

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
nl_NL: Verstuur uw cheque naar Winkelnaam, -straat, -plaats, -staat / provincie en -postcode.

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
nl_NL: Gebruik de verzendcalculator om de beschikbare verzendmethoden te zien.

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Polish Zloty
nl_NL: Poolse Zloty

en: Popular Product Tags
nl_NL: Populaire producttags

en: Postcode / Zip
nl_NL: Postcode

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
nl_NL: Berichten getagged &ldquo;%s&rdquo;

en: Pounds Sterling
nl_NL: Pond Sterling

en: Prefecture
nl_NL: Prefectuur

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price:
nl_NL: Prijs:

en: Prince Edward Island
nl_NL: Prins Edwardeiland

en: Private Key
nl_NL: Private Sleutel

en: Proceed to Checkout
nl_NL: Doorgaan naar afrekenen

en: Proceed to PayPal
nl_NL: Ga verder naar Paypal

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: In behandeling <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: In behandeling <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
nl_NL: Bestelling in behandeling

en: Product % Discount
nl_NL: Productkorting in procenten

en: Product Backorder
nl_NL: Product nabestelling

en: Product Categories
nl_NL: Productcategorieën

en: Product Category
nl_NL: Productcategorie

en: Product Description
nl_NL: Productbeschrijving

en: Product Discount
nl_NL: Productkorting

en: Product ID or SKU is required
nl_NL: Productnummer of SKU is verplicht

en: Product ID provided does not match this line item
nl_NL: Opgegeven Productnummer komt niet overeen met deze bestelregel

en: Product Image
nl_NL: Productafbeelding

en: Product Tags
nl_NL: Producttags

en: Product is invalid
nl_NL: Product is ongeldig

en: Product low in stock
nl_NL: Product laag in voorraad

en: Product out of stock
nl_NL: Product niet op voorraad

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
nl_NL: Aantal

en: Product quantity is required
nl_NL: Productaantal is verplicht

en: Product quantity must be a positive float
nl_NL: Productaantal moet positief zijn

en: Products
nl_NL: Producten

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
nl_NL: Producten getagged &ldquo;%s&rdquo;

en: Provided order currency is invalid
nl_NL: Ingevoerde bestelvaluta is ongeldig

en: Province
nl_NL: Provincie

en: Public Key
nl_NL: Publieke Sleutel

en: Qatar
nl_NL: Katar

en: Qty
nl_NL: Aantal

en: Quantity
nl_NL: Aantal

en: Quantity: %s
nl_NL: Aantal: %s

en: Query type
nl_NL: Zoektype

en: Ramechha
nl_NL: Ramechhap

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Rate&hellip;
nl_NL: Beoordeel&hellip;

en: Rated %d out of 5
nl_NL: Beoordeling %d van 5

en: Rated %s out of 5
nl_NL: Beoordeling %s uit 5

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
nl_NL: Razavi-Khorasan (خراسان رضوی)

en: Re-enter new password
nl_NL: Herhaal het nieuwe wachtwoord

en: Read
nl_NL: Lezen

en: Read More
nl_NL: Lees meer

en: Read more
nl_NL: Verder lezen

en: Read/Write
nl_NL: Lezen/Schrijven

en: Receiver Email
nl_NL: Ontvanger e-mailadres

en: Recent Orders
nl_NL: Recente bestellingen

en: Recent Reviews
nl_NL: Recente Reviews

en: Recently Viewed Products
nl_NL: Recent Bekeken Producten

en: Recipient(s)
nl_NL: Ontvanger(s)

en: Refund &ndash; %s
nl_NL: Terugbetaling &ndash; %s

en: Refund amount is required
nl_NL: Terugbetalingsbedrag is verplicht

en: Refund amount must be positive
nl_NL: Terugbetalingsbedrag moet positief zijn

en: Refund failed
nl_NL: Terugbetaling mislukt

en: Refund was declined.
nl_NL: Terugbetaling is afgewezen.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
nl_NL: Terugbetaald %s - Terugbetalingsnummer: %s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Terugbetaald <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Terugbetaald <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
nl_NL: Terugbetaalde bestelling

en: Refunds
nl_NL: Terugbetalingen

en: Region
nl_NL: Regio

en: Register
nl_NL: Registreer

en: Related Products
nl_NL: Gerelateerde producten

en: Remember me
nl_NL: Onthouden

en: Remove filter
nl_NL: Verwijder filter

en: Remove product image
nl_NL: Verwijder productafbeelding

en: Remove selected account(s)
nl_NL: Verwijder geselecteerde account(s)

en: Remove this item
nl_NL: Verwijder dit artikel

en: Republic of Ireland
nl_NL: Ierland

en: Reset Password
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Reset password
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Return To Cart
nl_NL: Terug naar winkelmand

en: Return To Shop
nl_NL: Terug naar de Winkel

en: Return to homepage
nl_NL: Keer terug naar de homepage

en: Returning customer?
nl_NL: Terugkerende klant?

en: Reunion
nl_NL: Réunion

en: Reversal cancelled for order #%s
nl_NL: Terugname van bestelling #%s geannuleerd

en: Revoke Key
nl_NL: Key terugtrekken

en: Roma
nl_NL: Rome

en: Romania
nl_NL: Roemenië

en: Romanian Leu
nl_NL: Roemeense Leu

en: Routing Number
nl_NL: Routingnummer

en: Russia
nl_NL: Rusland

en: Russian Ruble
nl_NL: Russische Roebel

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nl_NL: Sao Tom&eacute; en Principe

en: Saint Barth&eacute;lemy
nl_NL: Sint-Bartholomeus

en: Saint Helena
nl_NL: Sint-Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nl_NL: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
nl_NL: Sint Maarten

en: Saint Martin (French part)
nl_NL: Sint-Maarten (Frans deel)

en: Saint Pierre and Miquelon
nl_NL: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl_NL: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sale!
nl_NL: Aanbieding!

en: Sales
nl_NL: Verkoop

en: Sandbox Private Key
nl_NL: Sandbox Private Sleutel

en: Sandbox Public Key
nl_NL: Sandbox Publieke Sleutel

en: Sankhuwa
nl_NL: Sankhuwasabha

en: Saudi Arabia
nl_NL: Saudi-Arabië

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Address
nl_NL: Adres opslaan

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Search %s
nl_NL: Zoeken %s

en: Search Coupons
nl_NL: Kortingsbonnen zoeken

en: Search Orders
nl_NL: Bestellingen zoeken

en: Search Product Categories
nl_NL: Productcategorieën zoeken

en: Search Product Tags
nl_NL: Producttags zoeken

en: Search Products
nl_NL: Producten zoeken

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
nl_NL: Zoekresultaten: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
nl_NL: Verzendklassen zoeken

en: Search Webhooks
nl_NL: Webhooks zoeken

en: Search for:
nl_NL: Zoeken naar:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
nl_NL: Zoekresultaten voor &ldquo;%s&rdquo;

en: Seems you don't have permission to do this!
nl_NL: Het lijkt er op dat je geen rechten hebt om dit te doen!

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select a category
nl_NL: Selecteer een categorie

en: Select a country&hellip;
nl_NL: Selecteer een land&hellip;

en: Select a state&hellip;
nl_NL: Selecteer een provincie&hellip;

en: Select an option&hellip;
nl_NL: Selecteer een optie&hellip;

en: Select options
nl_NL: Opties selecteren

en: Select shipping methods
nl_NL: Selecteer verzendmethoden

en: Select some countries
nl_NL: Selecteer landen

en: Selected countries
nl_NL: Geselecteerde landen

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
nl_NL: Verstuur verzendgegevens naar PayPal in plaats van factuurgegevens.

en: Separate Product Tags with commas
nl_NL: Zet een komma tussen de producttags

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
nl_NL: Scheid codes met een komma. Jokertekens zijn mogelijk, <code>P*</code> levert bijvoorbeeld een overeenkomst met PE30 op. Patronen zijn ook mogelijk, <code>NG1___</code> levert een overeenkomst op met zowel NG1 1AA als NG10 1AA

en: Serbia
nl_NL: Servië

en: Set product image
nl_NL: Productafbeelding instellen

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
nl_NL: De kleuren van de knoppen en titels van de dialoogvensters instellen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Seychelles
nl_NL: Seychellen

en: Ship to a different address?
nl_NL: Verzenden naar een ander adres?

en: Shipping
nl_NL: Verzending

en: Shipping #%d
nl_NL: #%d Verzendkosten

en: Shipping Address
nl_NL: Verzendadres

en: Shipping Class
nl_NL: Verzendklasse

en: Shipping Class Costs
nl_NL: Verzendklasse Kosten

en: Shipping Classes
nl_NL: Verzendklassen

en: Shipping Details
nl_NL: Verzendgegevens

en: Shipping address
nl_NL: Verzendadres

en: Shipping costs updated.
nl_NL: Verzendkosten bijgewerkt.

en: Shipping method ID is required
nl_NL: Verzendmethodenummer is verplicht

en: Shipping total must be a positive amount
nl_NL: Het totaal van de verzendkosten moet een positief bedrag zijn

en: Shipping via %s
nl_NL: Verzonden via %s

en: Shipping:
nl_NL: Verzending:

en: Shop Manager
nl_NL: Winkelmanager

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show as dropdown
nl_NL: Als dropdown tonen

en: Show hidden products
nl_NL: Verborgen producten tonen

en: Show hierarchy
nl_NL: Hiërarchie tonen

en: Show product counts
nl_NL: Aantal producten tonen

en: Showing all %d results
nl_NL: Alle %d resultaten

en: Showing the single result
nl_NL: Enige resultaat

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
nl_NL: Toont een custom eigenschap in een widget, waarmee de lijst van producten tijdens het bekijken van productcategorieën kan worden beperkt.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
nl_NL: Toont een schuifbalk met prijsfilter in een widget, waarmee de lijst van producten tijdens het bekijken van productcategorieën kan worden beperkt.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
nl_NL: Toont actieve gelaagde navigatiefilters, zodat gebruikers deze kunnen zien en deactiveren.

en: Sign up for Simplify Commerce
nl_NL: Inschrijven voor Simplify Commerce

en: Simple product
nl_NL: Simpel product

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
nl_NL: Simplify Commerce Fout: Vul de publieke en private sleutels in

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
nl_NL: Simplify Commerce Fout: Simplify Commerce vereist PHP 5.3 en hoger. Je gebruikt versie %s.

en: Simplify Commerce by Mastercard
nl_NL: Simplify Commerce van MasterCard

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
nl_NL: Simplify Commerce is ingeschakeld, maar de <a href="%s">SSL verplicht optie</a> is uitgeschakeld; afrekenen kan onveilig zijn! Schakel SSL in en verzeker jezelf ervan dat jouw server een geldig SSL certificaat heeft - Simplify Commerce werkt nu alleen in sandbox mode.

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
nl_NL: Simplify Commerce is een handelaarsaccount en betaalgateway in 1. Kies Simplify Commerce als jouw WooCommerce betaalgateway om snel toegang te krijgen tot je geld met behulp van de krachtige, veilige betaalengine ondersteund door MasterCard.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
nl_NL: Simplify Transactie Mislukt (%s)

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
nl_NL: Simplify betaling goedgekeurd (Nummer: %s, Auth Code: %s)

en: Simplify payment declined
nl_NL: Simplify betaling geweigerd

en: Simplify payment error: %s
nl_NL: Simplify betalingsfout: %s

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
nl_NL: Aangezien JavaScript niet door uw browser ondersteund wordt of is uitgeschakeld, dient u op <em>Totalen bijwerken</em> te klikken voordat u een bestelling plaatst. Als u dit niet doet, kan er meer in rekening worden gebracht dan het bovenstaande bedrag.

en: Sindhupalchowk
nl_NL: Sindhupalchok

en: Singapore Dollar
nl_NL: Singaporese Dollar

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
nl_NL: Sistan en Beloetsjistan (سیستان و بلوچستان)

en: Slovakia
nl_NL: Slowakije

en: Slovenia
nl_NL: Slovenië

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
nl_NL: Afkorting "%s" wordt al gebruikt. Pas deze aan.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
nl_NL: Afkorting "%s" is niet toegestaan, omdat het een gereserveerde term is. Pas deze aan.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
nl_NL: Afkorting "%s" is te lang (max 28 tekens). Maak deze korter.

en: Solomon Islands
nl_NL: Salomonseilanden

en: Somalia
nl_NL: Somalië

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
nl_NL: Iemand heeft verzocht het wachtwoord opnieuw in te stellen voor het volgende account:

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
nl_NL: Sorry, maar er is geen vertaling beschikbaar voor jouw taal =/

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
nl_NL: Sorry, er was een probleem met het verwijderen van deze kortingsbon.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nl_NL: Sorry, "%s" is niet op voorraad. Pas uw bestelling aan en probeer het opnieuw. Onze excuses voor het ongemak.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
nl_NL: Sorry, kortingsbon "%s" is al gebruikt en kan niet worden gebruikt in combinatie met andere kortingen.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl_NL: Sorry, het lijkt erop dat er geen betaalmethoden beschikbaar zijn voor uw locatie. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft of op zoek bent naar alternatieve mogelijkheden.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl_NL: Sorry, het lijkt erop dat er geen betaalmethoden beschikbaar zijn voor uw staat. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft of op zoek bent naar alternatieve mogelijkheden.

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl_NL: Sorry, het lijkt er op dat er geen betaalmethoden zijn voor het toevoegen van een nieuwe betalingsmethode. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt of op zoek bent naar alternatieve mogelijkheden.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
nl_NL: Sorry, het lijkt er op dat kortingsbon "%s" ongeldig is - deze is nu verwijderd van uw bestelling.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
nl_NL: Sorry, het lijkt erop dat kortingsbon "%s" niet van u is - deze is nu verwijderd van uw bestelling.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
nl_NL: Sorry, geen producten gevonden. Kies een andere combinatie.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
nl_NL: Sorry, het minimum besteltotaal voor deze betaalmethode is 0,50

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
nl_NL: Sorry: deze kortingsbon kan niet worden toegepast op de categorieën: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
nl_NL: Sorry, deze kortingbon kan niet worden gebruikt met de producten: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
nl_NL: Sorry, deze kortingsbon kan niet worden gebruikt in combinatie met de inhoud van uw winkelmand.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
nl_NL: Sorry, deze kortingsbon is niet geldig voor afgeprijsde artikelen.

en: Sorry, this download has expired
nl_NL: Sorry, deze download is verlopen

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
nl_NL: Sorry, deze bestelling is ongeldig en kan dus ook niet betaald worden.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
nl_NL: Sorry, dit product kan niet worden gekocht.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
nl_NL: Sorry, dit product is niet beschikbaar. Kies een andere combinatie.

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
nl_NL: Sorry, we konden dit bestelnummer niet vinden in onze database.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nl_NL: Sorry, we hebben onvoldoende "%s" op voorraad om uw bestelling uit te voeren (%s op voorraad). Pas uw bestelling aan en probeer het opnieuw. Onze excuses voor het ongemak.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nl_NL: Sorry, we hebben onvoldoende “%s” op voorraad om uw bestelling op dit moment uit te voeren. Probeer het nog eens over %d minuten of pas eerst uw bestelling aan en probeer het dan opnieuw. Onze excuses voor het ongemak.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
nl_NL: Sorry, u heeft uw downloadlimiet voor dit bestand bereikt

en: Sorry, your session has expired.
nl_NL: Sorry, uw sessie is verlopen.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
nl_NL: Sorry, uw sessie is verlopen. <a href="%s" class="wc-backward">Terug naar de homepage</a>

en: Sort Code
nl_NL: Sorteercode

en: Sort by average rating
nl_NL: Sorteer op gemiddelde beoordeling

en: Sort by newness
nl_NL: Sorteer op nieuwheid

en: Sort by popularity
nl_NL: Sorteer op populariteit

en: Sort by price: high to low
nl_NL: Sorteer op prijs: hoog naar laag

en: Sort by price: low to high
nl_NL: Sorteer op prijs: laag naar hoog

[ctx: Sorting order]
en: Order
nl_NL: Bestelling

en: South Africa
nl_NL: Zuid-Afrika

en: South African rand
nl_NL: Zuid-Afrikaanse Rand

en: South Australia
nl_NL: Zuid-Australië

en: South Georgia/Sandwich Islands
nl_NL: Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
nl_NL: Zuid-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: South Korea
nl_NL: Zuid-Korea

en: South Korean Won
nl_NL: Zuid-Koreaanse Won

en: South Sudan
nl_NL: Zuid-Soedan

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: Specific Countries
nl_NL: Specifieke landen

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
nl_NL: 'Standaard' toont de creditcardvelden in de winkel (SSL vereist). %1$s 'Gehoste Betalingen' toont een Simplify Commerce dialoogvenster in de winkel (met SSL) of verwijzen de klant naar Simplify Commerce pagina (zonder SSL).. %1$s Opmerking: Gehoste Betalingen hebben een nieuw paar API Keys nodig met de vlag voor gehoste betalingen geselecteerd. %2$sBekijk voor meer details de Simplify Commerce documenten%3$s.

en: State
nl_NL: Provincie

en: State / County
nl_NL: Staat / County

en: State / county
nl_NL: Staat/provincie

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject (downloadable)
nl_NL: Onderwerp (downloadbaar)

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Subtotal:
nl_NL: Subtotaal:

en: Suburb
nl_NL: Voorstad

en: Sudan
nl_NL: Soedan

en: Sulawesi Barat
nl_NL: West-Celebes

en: Sulawesi Selatan
nl_NL: Zuid-Celebes

en: Sulawesi Tengah
nl_NL: Midden-Celebes

en: Sulawesi Tenggara
nl_NL: Zuidoost-Celebes

en: Sulawesi Utara
nl_NL: Noord-Celebes

en: Sumatera Barat
nl_NL: West-Sumatra

en: Sumatera Selatan
nl_NL: Zuid-Sumatra

en: Sumatera Utara
nl_NL: Noord-Sumatra

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
nl_NL: Ondersteunt de volgende aanduidingen: <code>[qty]</code> = aantal artikelen, <code>[cost]</code> = kosten van artikelen, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Kosten op basis van percentage.

en: Svalbard and Jan Mayen
nl_NL: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Swedish Krona
nl_NL: Zweedse Kroon

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwitserse Frank

en: Switzerland
nl_NL: Zwitserland

en: Syria
nl_NL: Syrië

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
nl_NL: TEST MODE INGESCHAKELD. Gebruik een testkaart: %s

en: Taiwan New Dollars
nl_NL: Taiwanese Dollar

en: Tajikistan
nl_NL: Tadzjikistan

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
nl_NL: Ontvang betalingen via Simplify Commerce - gebruikt simplify.js om card tokens aan te maken en de Simplify Commerce SDK. Vereist SSL als de sandbox is uitgeschakeld.

en: Tasmania
nl_NL: Tasmanië

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Tax Status
nl_NL: Belastingstatus

[ctx: Tax status]
en: None
nl_NL: Geen

en: Taxable
nl_NL: Belastbaar

en: Tehran  (تهران)
nl_NL: Teheran  (تهران)

en: Telephone:
nl_NL: Telefoon:

en: Template file copied to theme.
nl_NL: Templatebestand gekopieerd naar thema.

en: Template file deleted from theme.
nl_NL: Templatebestand verwijderd uit thema.

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Thai Baht
nl_NL: Thaise Baht

en: Thank you for your order
nl_NL: Bedankt voor uw bestelling

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
nl_NL: Dank u voor uw bestelling. Klik op de onderstaande knop om met credit card te betalen met behulp van Simplify Commerce van MasterCard.

en: Thank you. Your order has been received.
nl_NL: Bedankt. Uw bestelling is ontvangen.

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
nl_NL: Bedankt voor het aanmaken van een account op %s. Uw gebruikersnaam is <strong>%s</strong>.

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
nl_NL: De "publiceer" bestellingstatus bestaat niet meer in WooCommerce 2.2! Gebruik de nieuwe WooCommerce post_status, <a href="%s">lees meer...</a>

en: The %s is not a valid URL
nl_NL: De %s is geen geldige URL

en: The API key provided does not have read permissions
nl_NL: De opgegeven API key heeft geen leesrechten.

en: The API key provided does not have write permissions
nl_NL: De opgegeven API key heeft geen schrijfrechten.

en: The JSONP callback function is invalid
nl_NL: De JSONP-callbackfunctie is ongeldig

en: The SKU already exists on another product
nl_NL: De SKU bestaat al bij een ander product

en: The callback_url need to be over SSL
nl_NL: De callback_url moet via SSL verstuurd worden

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
nl_NL: De winkelmand is gevuld met de artikelen van uw vorige bestelling.

en: The coupon code already exists
nl_NL: Deze kortingsboncode bestaat al

en: The customer cannot be deleted
nl_NL: De klant kan niet verwijderd worden

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
nl_NL: De volgende adressen worden standaard gebruikt op de afrekenpagina.

en: The handler for the route is invalid
nl_NL: De handler voor deze route is ongeldig

en: The maximum spend for this coupon is %s.
nl_NL: De maximale besteding voor deze kortingsbon is %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
nl_NL: De minimale besteding voor deze kortingsbon is %s.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
nl_NL: Bestelling #%d van %s is geannuleerd. De bestelling was als volgt:

en: The order note ID provided is not associated with the order
nl_NL: De opgegeven bestelnotitienummer is niet gerelateerd aan de bestelling

en: The order refund ID provided is not associated with the order
nl_NL: Het opgegeven terugbetalingsnummer is niet gerelateerd aan de bestelling

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
nl_NL: Het besteltotaal is aangepast. Bevestig uw bestelling met de bestelknop onder aan de pagina.

en: The product variation is invalid
nl_NL: De productvariatie is ongeldig

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
nl_NL: The winkel_bestelling_status taxonomie bestaat niet meer in WooCommerce 2.2! Gebruik de nieuwe WooCommerce post_status, <a href="%s">lees meer...</a>

en: There are %d left
nl_NL: Er zijn nog %d over

en: There are no reviews yet.
nl_NL: Er zijn nog geen reviews.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
nl_NL: Er zijn geen verzendwijzen beschikbaar. Controleer je adres nogmaals of neem contact met ons op voor hulp

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
nl_NL: Er zijn enkele problemen met de artikelen in uw winkelmand (hierboven getoond). Ga terug naar de winkelmandpagina en los deze problemen op voor het afrekenen.

en: These costs can optionally be added based on the %sproduct shipping class%s.
nl_NL: Deze kosten kunnen optioneel worden gebaseerd op de %sproduct verzendklasse%s.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
nl_NL: Deze tarieven zijn extra verzendopties met bijkomende kosten (gebased op het vaste tarief).

en: This %s cannot be deleted
nl_NL: Deze %s kan niet verwijderd worden

en: This controls the description which the user sees during checkout.
nl_NL: Dit bepaalt de beschrijving die de gebruiker ziet bij het afrekenen.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
nl_NL: Dit bepaalt het e-mailonderwerp. Laat leeg om het standaard onderwerp te gebruiken: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nl_NL: Dit bepaalt de kop in de e-mailnotificatie. Laat leeg om de standaard kop te gebruiken: <code>%s</code>.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
nl_NL: Dit bepaalt de titel die de gebruiker ziet tijdens het afrekenen.

en: This coupon has expired.
nl_NL: Deze kortingsbon is verlopen.

en: This email address is already registered.
nl_NL: Dit e-mailadres is al geregistreerd.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
nl_NL: Deze functie dient niet te worden aangeroepen voor woocommerce_init

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nl_NL: Dit is een demo winkel voor testdoeleinden &mdash; bestellingen worden niet uitgevoerd.

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
nl_NL: Dit is een notificatie die verstuurd wordt om klanten na betaling te voorzien van informatie over de bestelling.

en: This is not your download link.
nl_NL: Dit is niet uw download link.

en: This is where store orders are stored.
nl_NL: Hier worden de winkelbestellingen opgeslagen.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
nl_NL: Hier kan je nieuwe kortingsbonnen toevoegen die klanten kunnen gebruiken in jouw winkel.

en: This is where you can add new products to your store.
nl_NL: Hier kan je nieuwe producten toevoegen aan jouw winkel.

en: This order note cannot be deleted
nl_NL: Deze bestelnotitie kan niet verwijderd worden

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
nl_NL: De status van deze bestelling is “%s”; er kan niet voor betaald worden. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
nl_NL: Dit product is momenteel niet op voorraad.

en: This product is protected and cannot be purchased.
nl_NL: Dit product is afgeschermd en kan niet aangekocht worden.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
nl_NL: Dit template is overschreven door je thema en kan gevonden worden in: <code>%s</code>.

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
nl_NL: Dit variabel product heeft geen actieve variaties en zal niet gepubliceerd worden. Status wordt gewijzigd.

en: This will give "%s" <strong>%s</strong> access which will allow it to:
nl_NL: Dit geeft "%s" <strong>%s</strong> toegang om:

en: Tierra del Fuego
nl_NL: Vuurland

en: Timor-Leste
nl_NL: Oost-Timor

en: Title
nl_NL: Titel

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or %2$scancel and return to %1$s%3$s
nl_NL: U moet ingelogd zijn om verbinding te kunnen maken met %1$s. Log hieronder in via uw winkel of %2$sannuleer en keer terug naar %1$s%3$s

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
nl_NL: Om dit template <code>%s</code> te overschrijven en te bewerken kopieer je deze naar je themamap: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
nl_NL: Om uw wachtwoord opnieuw in te stellen, bezoek het volgende adres:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
nl_NL: Vul uw Bestelnummer hieronder in en klik op de "Track" knop om uw bestelling te volgen. Deze kunt terug vinden op uw ontvangstbewijs en in de bevestigingsmail die wij u hebben toegestuurd.

en: Tokyo
nl_NL: Tokio

en: Top Rated Products
nl_NL: Hoogst beoordeelde producten

en: Torino
nl_NL: Turijn

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total:
nl_NL: Totaal:

en: Totals
nl_NL: Totalen

en: Town / City
nl_NL: Plaats

en: Town / District
nl_NL: Plaats

en: Track
nl_NL: Volgen

en: Translations installed/updated successfully!
nl_NL: Vertalingen geïnstalleerd/succesvol bijgewerkt!

en: Trieste
nl_NL: Triëst

en: Trinidad and Tobago
nl_NL: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl_NL: Tunesië

en: Turkey
nl_NL: Turkije

en: Turkish Lira
nl_NL: Turkse Lira

en: Turks and Caicos Islands
nl_NL: Turks- en Caicoseilanden

en: US Dollars
nl_NL: Amerikaanse Dollar

en: US Minor Outlying Islands
nl_NL: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: US Virgin Islands
nl_NL: Amerikaanse Maagdeneilanden

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
nl_NL: Georgië

en: Uganda
nl_NL: Oeganda

en: Ukraine
nl_NL: Oekraïne

en: Ukrainian Hryvnia
nl_NL: Oekraïense grivna

en: Unable to accept more than %s items for this request
nl_NL: Niet mogelijk om meer dan %s artikelen te accepteren voor deze aanvraag

en: Uncategorized
nl_NL: Geen categorie

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
nl_NL: Helaas <strong>verzenden we niet naar %s</strong>. Vul een ander verzendadres in.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
nl_NL: Helaas kan uw bestelling niet worden verwerkt, omdat de bank/handelaar uw transactie heeft afgewezen.

en: United Arab Emirates
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom (UK)
nl_NL: Verenigd Koninkrijk (UK)

en: United States (US)
nl_NL: Verenigde Staten (US)

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
nl_NL: Onbetaalde bestelling geannuleerd - tijdslimiet bereikt.

en: Unsupported request method
nl_NL: Niet-ondersteunde aanvraagmethode

en: Update %s
nl_NL: Bijwerken %s

en: Update Cart
nl_NL: Winkelmand bijwerken

en: Update Product Category
nl_NL: Productcategorie bijwerken

en: Update Product Tag
nl_NL: Product tag bijwerken

en: Update Shipping Class
nl_NL: Verzendklasse bijwerken

en: Update Totals
nl_NL: Totalen bijwerken

en: Update country
nl_NL: Land bijwerken

en: Update totals
nl_NL: Totalen bijwerken

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
nl_NL: Gebruik $args argument als een array. Afgekeurd argument zal verwijderd worden in WC 2.2.

en: Use as product image
nl_NL: Gebruik als productafbeelding

en: User is missing.
nl_NL: Gebruiker ontbreekt.

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username is required.
nl_NL: Gebruikersnaam is verplicht.

en: Username or email
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username or email address
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username: %s
nl_NL: Gebruikersnaam: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
nl_NL: Gebruikers moeten dit bedrag besteden om gratis verzending te krijgen (indien boven ingeschakeld).

en: Uzbekistan
nl_NL: Oezbekistan

en: VAT
nl_NL: BTW

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
nl_NL: Validatiefout: PayPal IPN antwoord van een ander e-mailadres (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
nl_NL: Validatiefout: PayPal-bedragen komen niet overeen (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
nl_NL: Validatiefout: PayPal bedragen komen niet overeen (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
nl_NL: Validatiefout: PayPal valuta komen niet overeen (code %s).

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Variable product
nl_NL: Variabel product

en: Variation #%s of %s
nl_NL: Variatie #%s van %s

en: Variations
nl_NL: Variaties

en: Vatican
nl_NL: Vaticaan

en: Venezia
nl_NL: Venetië

en: Very Poor
nl_NL: Zeer slecht

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View Cart
nl_NL: Winkelmand bekijken

en: View Coupon
nl_NL: Kortingsbon bekijken

en: View Coupons
nl_NL: Kortingsbonnen bekijken

en: View Order
nl_NL: Bekijk Bestelling

en: View Product
nl_NL: Product bekijken

en: View Webhook
nl_NL: Webhook bekijken

en: View Webhooks
nl_NL: Webhooks bekijken

en: View WooCommerce API Docs
nl_NL: WooCommerce API Documentatie bekijken

en: View WooCommerce Documentation
nl_NL: WooCommerce Documentatie bekijken

en: View WooCommerce Settings
nl_NL: WooCommerce Instellingen bekijken

en: View and manage coupons
nl_NL: Kortingsbonnen bekijken en beheren

en: View and manage customers
nl_NL: Klanten bekijken en beheren

en: View and manage orders and sales reports
nl_NL: Bestellingen en verkooprapporten bekijken en beheren

en: View and manage products
nl_NL: Producten bekijken en beheren

en: View coupons
nl_NL: Kortingsbonnen bekijken

en: View customers
nl_NL: Klanten bekijken

en: View order: %s
nl_NL: Bekijk bestelling: %s

en: View orders and sales reports
nl_NL: Bestellingen en verkooprapporten bekijken

en: View products
nl_NL: Producten bekijken

en: View template
nl_NL: Bekijk sjabloon

en: Visit Premium Customer Support Forum
nl_NL: Bezoek Premium Customer Support Forum

en: Wallis and Futuna
nl_NL: Wallis en Futuna

en: We were unable to process your order, please try again.
nl_NL: Het was niet mogelijk om uw bestelling verwerken. Probeer het nog eens.

en: Webhook created on %s
nl_NL: Webhook aangemaakt op %s

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
nl_NL: %e %b %Y om %H:%M

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
nl_NL: De aflever URL voor de webhook moet een valide URL zijn die begint met http:// of https://

en: Webhook topic is required and must be valid
nl_NL: Webhook onderwerp is verplicht en moet geldig zijn

en: Webhook topic must be valid
nl_NL: Webhook onderwerp moet geldig zijn

en: Weight
nl_NL: Gewicht

en: Welcome to {site_title}
nl_NL: Welkom bij {site_title}

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
nl_NL: West-Azerbeidzjan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
nl_NL: West-Bengalen

en: Western Australia
nl_NL: West-Australië

en: Western Cape
nl_NL: West-Kaap

en: Western Sahara
nl_NL: Westelijke Sahara

en: Western Samoa
nl_NL: Samoa

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
nl_NL: Welke kosten wil je in rekening brengen voor lokale levering (wordt genegeerd als je kiest voor gratis). Laat het veld leeg om deze optie uit te schakelen.

en: What is PayPal?
nl_NL: Wat is PayPal?

en: What zip/post codes are available for local delivery?
nl_NL: Welke postcode's zijn beschikbaar voor lokale bezorging?

en: What zip/post codes are available for local pickup?
nl_NL: Welke zip/postcodes zijn beschikbaar voor afhalen?

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
nl_NL: WooCommerce API. Vul de consumer key in het gebruikersnaamveld in en vul een consumer secret in het wachtwoordveld in

en: WooCommerce Cart
nl_NL: WooCommerce winkelmand

en: WooCommerce Layered Nav
nl_NL: WooCommerce gelaagde navigatie

en: WooCommerce Layered Nav Filters
nl_NL: WooCommerce gelaagde navigatiefilters

en: WooCommerce Price Filter
nl_NL: WooCommerce prijsfilter

en: WooCommerce Product Categories
nl_NL: WooCommerce Productcategorieën

en: WooCommerce Product Search
nl_NL: WooCommerce Product Zoeken

en: WooCommerce Product Tags
nl_NL: WooCommerce producttags

en: WooCommerce Products
nl_NL: WooCommerce Producten

en: WooCommerce Recent Reviews
nl_NL: WooCommerce Recente Reviews

en: WooCommerce Recently Viewed
nl_NL: WooCommerce Recent Bekeken

en: WooCommerce Top Rated Products
nl_NL: WooCommerce hoogst beoordeelde producten

en: Write
nl_NL: Schrijven

en: Yemen
nl_NL: Jemen

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
nl_NL: U bent nu ingelogd als <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
nl_NL: U kunt uw account hier raadplegen om uw bestellingen te bekijken en uw wachtwoord te wijzigen: %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
nl_NL: U kunt slechts 1 %s in uw winkelmand hebben.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
nl_NL: U kan &quot;%s&quot; niet toevoegen aan uw winkelmand, omdat het product niet op voorraad is.

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
nl_NL: U kunt niet nog een “%s” toevoegen aan uw winkelmand.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
nl_NL: U kunt dit aantal van &quot;%s&quot; niet toevoegen aan uw winkelmand, omdat er niet voldoende voorraad is (%s resterend).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
nl_NL: U kunt dit aantal niet aan uw winkelmand toevoegen &mdash; we hebben er %s op voorraad en u heeft er reeds %s in uw winkelmand.

en: You do not have permission to create coupons
nl_NL: Je hebt geen rechten om kortingsbonnen aan te maken

en: You do not have permission to create order notes
nl_NL: Je hebt geen rechten om bestelnotities aan te maken

en: You do not have permission to create order refunds
nl_NL: Je hebt geen rechten om terugbetalingen aan te maken

en: You do not have permission to create orders
nl_NL: Je hebt geen rechten om bestellingen aan te maken

en: You do not have permission to create product attributes
nl_NL: Je hebt geen rechten om productattributen aan te maken

en: You do not have permission to create products
nl_NL: Je hebt geen rechten om producten aan te maken

en: You do not have permission to create this customer
nl_NL: Je hebt geen rechten om deze klant aan te maken

en: You do not have permission to create webhooks
nl_NL: Je hebt geen rechten om webhooks aan te maken

en: You do not have permission to delete product attributes
nl_NL: Je hebt geen rechten om productattributen te verwijderen

en: You do not have permission to delete this %s
nl_NL: Je hebt geen rechten om deze %s te verwijderen

en: You do not have permission to delete this customer
nl_NL: Je hebt geen rechten om deze klant te verwijderen

en: You do not have permission to edit product attributes
nl_NL: Je hebt geen rechten om productattributen te bewerken

en: You do not have permission to edit this %s
nl_NL: Je hebt geen rechten om deze %s te bewerken

en: You do not have permission to edit this customer
nl_NL: Je hebt geen rechten om deze klant te bewerken

en: You do not have permission to read product attributes
nl_NL: Je hebt geen rechten om productattributen te bekijken

en: You do not have permission to read product categories
nl_NL: Je hebt geen rechten om productcategorieën te bekijken

en: You do not have permission to read the coupons count
nl_NL: Je hebt geen rechten om het aantal kortingsbonnen te bekijken

en: You do not have permission to read the customers count
nl_NL: Je hebt geen rechten om het aantal klanten te bekijken

en: You do not have permission to read the orders count
nl_NL: Je hebt geen rechten om het aantal bestellingen te bekijken

en: You do not have permission to read the products count
nl_NL: Je hebt geen rechten om het aantal producten te bekijken

en: You do not have permission to read the webhooks count
nl_NL: Je hebt geen rechten om het aantal webhooks te bekijken

en: You do not have permission to read this %s
nl_NL: Je hebt geen rechten om deze %s te bekijken

en: You do not have permission to read this customer
nl_NL: Je hebt geen rechten om deze klant te bekijken

en: You do not have permission to read this report
nl_NL: U heeft geen rechten om dit rapport te bekijken

en: You do not have permissions to access this page!
nl_NL: Je hebt geen toegangsrechten voor deze pagina!

en: You have not set up this type of address yet.
nl_NL: U heeft dit type adres nog niet ingesteld.

en: You have received an order from %s.
nl_NL: Jij hebt een bestelling ontvangen van %s.

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
nl_NL: U heeft een bestelling ontvangen van %s. De bestelling is als volgt:

en: You may also like&hellip;
nl_NL: Misschien vindt u deze ook leuk&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
nl_NL: U bent misschien ook geïnteresseerd in&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
nl_NL: U dient akkoord te gaan met onze algemene voorwaarden.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
nl_NL: U moet <a href="%s">ingelogd</a> zijn om een review te plaatsen.

en: You must be logged in to checkout.
nl_NL: U moet ingelogd zijn om af te rekenen.

en: You must be logged in to download files.
nl_NL: U moet ingelogd zijn om bestanden te downloaden.

en: Your Rating
nl_NL: Uw beoordeling

en: Your Review
nl_NL: Uw review

en: Your account on {site_title}
nl_NL: Uw account op {site_title}

en: Your cart is currently empty.
nl_NL: Uw winkelmand is momenteel leeg.

en: Your comment is awaiting approval
nl_NL: Uw reactie wacht op goedkeuring

en: Your current password is incorrect.
nl_NL: Uw huidige wachtwoord is niet juist

en: Your details
nl_NL: Uw gegevens

en: Your most used product tags in cloud format.
nl_NL: Je meest gebruikte producttags in cloudnotatie.

en: Your order
nl_NL: Uw bestelling

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
nl_NL: Uw bestelling kan niet meer geannuleerd worden. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft.

en: Your order has been fully refunded
nl_NL: Uw bestelling is volledig terugbetaald

en: Your order has been partially refunded
nl_NL: Uw bestelling is gedeeltelijk terugbetaald

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
nl_NL: Uw bestelling is ontvangen en is nu in behandeling. Ter referentie worden hieronder uw bestelgegevens getoond:

en: Your order is complete
nl_NL: Uw bestelling is afgerond

en: Your order is complete - download your files
nl_NL: Uw bestelling is afgerond - download uw bestanden

en: Your order was cancelled.
nl_NL: Uw bestelling is geannuleerd.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
nl_NL: Uw wachtwoord is automatisch gegenereerd: <strong>%s</strong>

en: Your password has been reset.
nl_NL: Uw wachtwoord is opnieuw ingesteld.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
nl_NL: Uw wachtwoord is <strong>%s</strong>.

en: Your {site_title} order from {order_date}
nl_NL: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
nl_NL: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date} is gedeeltelijk terugbetaald

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
nl_NL: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date} is terugbetaald

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
nl_NL: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date} is afgerond

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
nl_NL: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date} is afgerond – download uw bestanden

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
nl_NL: Ontvangstbewijs voor uw bestelling van {order_date} bij {site_title}

en: Yukon Territory
nl_NL: Yukon

en: Zero size file downloaded
nl_NL: Bestand met grootte 0 gedownload

en: Zip
nl_NL: Postcode

en: [Remove]
nl_NL: [Verwijder]

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
nl_NL: [{site_title}] Geannuleerde bestelling ({order_number})

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
nl_NL: [{site_title}] Nieuwe bestelling ({order_number}) – {order_date}

en: ago
nl_NL: geleden

en: and
nl_NL: en

en: and was completed
nl_NL: en was afgerond

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
nl_NL[0]: gebaseerd op %s beoordeling
nl_NL[1]: gebaseerd op %s beoordelingen

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
nl_NL: door %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
nl_NL: facturatie

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
nl_NL: verzending

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nl_NL: %qty% resultaten zijn beschikbaar, gebruik de pijltjestoetsen om door de resultaten te scrollen.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
nl_NL: Laden mislukt

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
nl_NL: Meer resultaten aan het laden&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nl_NL: Geen overeenkomsten gevonden

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
nl_NL: Er is 1 resultaat beschikbaar, klik op enter om het te selecteren.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
nl_NL: Verwijder %qty% tekens

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
nl_NL: Verwijder 1 teken

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
nl_NL: Voer %qty% of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
nl_NL: Voer 1 of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
nl_NL: Bezig met zoeken&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
nl_NL: U kunt slechts %qty% artikelen selecteren

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
nl_NL: U kunt slechts 1 artikel selecteren

en: is a required field.
nl_NL: is een verplicht veld.

en: is invalid
nl_NL: is ongeldig

en: is not a valid email address.
nl_NL: is een ongeldig e-mailadres.

en: is not a valid phone number.
nl_NL: is geen geldig telefoonnummer.

en: is not valid. Please enter one of the following:
nl_NL: is niet geldig. Vul één van de volgende in:

en: jS F Y
nl_NL: j F Y

en: l jS \o\f F Y, h:ia
nl_NL: j F Y H:i:s

[ctx: label]
en: Search for:
nl_NL: Zoeken naar:

[ctx: min_price]
en: From:
nl_NL: Vanaf:

en: out of %s5%s
nl_NL: uit %s5%s

en: out of 5
nl_NL: van de 5

en: pay
nl_NL: betaal

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
nl_NL: Appartement, suite, etc. (optioneel)

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
nl_NL: Notities over uw bestelling, bijvoorbeeld speciale opmerkingen voor aflevering.

[ctx: placeholder]
en: Password
nl_NL: Wachtwoord

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
nl_NL: Producten zoeken&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Street address
nl_NL: Straat

[ctx: placeholder]
en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: required
nl_NL: verplicht

[ctx: slug]
en: product-category
nl_NL: product-categorie

[ctx: slug]
en: uncategorized
nl_NL: niet-gecategoriseerd

[ctx: submit button]
en: Search
nl_NL: Zoeken

en: the
nl_NL: de

en: to
nl_NL: naar

en: to the
nl_NL: naar de

en: verified owner
nl_NL: geverifieerde eigenaar

en: Ήπειρος
nl_NL: Epirus

en: Ανατολική Μακεδονία και Θράκη
nl_NL: Oost-Macedonië en Thracië

en: Αττική
nl_NL: Attica

en: Βόρειο Αιγαίο
nl_NL: Noord-Egeïsche Eilanden

en: Δυτική Ελλάδα
nl_NL: West-Griekenland

en: Δυτική Μακεδονία
nl_NL: West-Macedonië

en: Θεσσαλία
nl_NL: Thessalië

en: Ιόνιοι Νήσοι
nl_NL: Ionische Eilanden

en: Κεντρική Μακεδονία
nl_NL: Centraal-Macedonië

en: Κρήτη
nl_NL: Kreta

en: Νότιο Αιγαίο
nl_NL: Zuid-Egeïsche Eilanden

en: Πελοπόννησος
nl_NL: Peloponnesos

en: Στερεά Ελλάδα
nl_NL: Centraal-Griekenland
