WooCommerce - en to nb_NO translation catalogue (1328 entries)

en: &#197;land Islands
nb_NO: &#197;landøyene

en: Algeria
nb_NO: Algeri

en: Antarctica
nb_NO: Antarktis

en: Antigua and Barbuda
nb_NO: Antigua og Barbuda

en: Austria
nb_NO: Østerrike

en: Belarus
nb_NO: Hviterussland

en: Belgium
nb_NO: Belgia

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nb_NO: Bonaire, Saint Eustatius og Saba

en: Bosnia and Herzegovina
nb_NO: Bosnia Hercegovina

en: Bouvet Island
nb_NO: Bouvetøya

en: Brazil
nb_NO: Brasil

en: British Virgin Islands
nb_NO: De britiske jomfruøyene

en: Cambodia
nb_NO: Kambodsja

en: Cameroon
nb_NO: Kamerun

en: Canada
nb_NO: Kanada

en: Cape Verde
nb_NO: Kapp Verde

en: Cayman Islands
nb_NO: Caymanøyene

en: Central African Republic
nb_NO: Sentralafrikanske Republikk

en: Chad
nb_NO: Tsjad

en: China
nb_NO: Kina

en: Christmas Island
nb_NO: Juleøya

en: Cocos (Keeling) Islands
nb_NO: Kokosøyene (Keeling)

en: Congo (Brazzaville)
nb_NO: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
nb_NO: Kongo (Kinshasa)

en: Croatia
nb_NO: Kroatia

en: Cuba
nb_NO: Kuba

en: Cyprus
nb_NO: Kypros

en: Czech Republic
nb_NO: Tsjekkia

en: Denmark
nb_NO: Danmark

en: Dominican Republic
nb_NO: Dominikanske Republikk

en: Equatorial Guinea
nb_NO: Ekvatorial-Guinea

en: Estonia
nb_NO: Estland

en: Ethiopia
nb_NO: Etiopia

en: Falkland Islands
nb_NO: Falklandsøyene

en: Faroe Islands
nb_NO: Færøyene

en: Finland
nb_NO: Finnland

en: France
nb_NO: Frankrike

en: French Guiana
nb_NO: Fransk Guiana

en: French Polynesia
nb_NO: Fransk Polynesia

en: French Southern Territories
nb_NO: De franske sørterritorier

en: Germany
nb_NO: Tyskland

en: Greece
nb_NO: Hellas

en: Greenland
nb_NO: Grønland

en: Heard Island and McDonald Islands
nb_NO: Heard- og McDonaldøyene

en: Hungary
nb_NO: Ungarn

en: Iceland
nb_NO: Island

en: Iraq
nb_NO: Irak

en: Republic of Ireland
nb_NO: Den Irske Republikk

en: Italy
nb_NO: Italia

en: Ivory Coast
nb_NO: Elfenbenskysten

en: Kyrgyzstan
nb_NO: Kirgistan

en: Lebanon
nb_NO: Libanon

en: Lithuania
nb_NO: Litauen

en: Luxembourg
nb_NO: Luxemburg

en: Macao S.A.R., China
nb_NO: Macao S.A.R., Kina

en: Macedonia
nb_NO: Makedonia

en: Madagascar
nb_NO: Madagaskar

en: Maldives
nb_NO: Maldivene

en: Marshall Islands
nb_NO: Marshalløyene

en: Micronesia
nb_NO: Mikronesia

en: Morocco
nb_NO: Marokko

en: Mozambique
nb_NO: Mosambik

en: Netherlands
nb_NO: Nederland

en: Netherlands Antilles
nb_NO: Nederlandske Antiller

en: New Caledonia
nb_NO: Ny-Caledonia

en: Norfolk Island
nb_NO: Norfolkøya

en: North Korea
nb_NO: Nord-Korea

en: Norway
nb_NO: Norge

en: Palestinian Territory
nb_NO: De palestinske territoriene

en: Papua New Guinea
nb_NO: Papua Ny-Guinea

en: Philippines
nb_NO: Filippinene

en: Pitcairn
nb_NO: Pitcairnøyene

en: Poland
nb_NO: Polen

en: Reunion
nb_NO: Réunion

en: Russia
nb_NO: Russland

en: Saint Barth&eacute;lemy
nb_NO: Saint-Barth&eacute;lemy

en: Saint Helena
nb_NO: St. Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nb_NO: Saint Kitts og Nevis

en: Saint Martin (French part)
nb_NO: Saint Martin (Franske delen)

en: Saint Martin (Dutch part)
nb_NO: Saint Martin (Hollanske delen)

en: Saint Pierre and Miquelon
nb_NO: Saint-Pierre og Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nb_NO: Saint Vincent og Grenadinene

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nb_NO: S&atilde;o Tom&eacute; og Pr&iacute;ncipe

en: Seychelles
nb_NO: Seychellene

en: Solomon Islands
nb_NO: Solomonøyene

en: South Africa
nb_NO: Sør-Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
nb_NO: Sør-Georgia og Sør-Sandwichøyene

en: South Korea
nb_NO: Sør-Korea

en: South Sudan
nb_NO: Sør-Sudan

en: Spain
nb_NO: Spania

en: Suriname
nb_NO: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
nb_NO: Svalbard og Jan Mayen

en: Sweden
nb_NO: Sverige

en: Switzerland
nb_NO: Sveits

en: Trinidad and Tobago
nb_NO: Trinidad og Tobago

en: Tunisia
nb_NO: Tunis

en: Turkey
nb_NO: Tyrkia

en: Turks and Caicos Islands
nb_NO: Turk og Caico-øyene

en: Ukraine
nb_NO: Ukraina

en: United Arab Emirates
nb_NO: Forente Arabiske Emirater

en: United Kingdom (UK)
nb_NO: Storbritania (UK)

en: United States (US)
nb_NO: Amerikas forente stater (USA)

en: Uzbekistan
nb_NO: Usbekistan

en: Vatican
nb_NO: Vatikanstaten

en: Wallis and Futuna
nb_NO: Wallis og Futuna

en: Western Sahara
nb_NO: Vest-Sahara

en: Western Samoa
nb_NO: Samoa

en: Yemen
nb_NO: Jemen

en: Northern Territory
nb_NO: Nordterritoriet

en: South Australia
nb_NO: Sør-Australia

en: Western Australia
nb_NO: Vest-Australia

en: Netrakona
nb_NO: Nawabganj

en: Distrito Federal
nb_NO: Distrito Federal (Føderale distrikt)

en: Mato Grosso do Sul
nb_NO: Mata Grosso sør

en: Rio Grande do Norte
nb_NO: Rio Grande Nord

en: Rio Grande do Sul
nb_NO: Rio Grande Sør

en: British Columbia
nb_NO: Britisk Columbia

en: Inner Mongolia / &#20839;&#33945;&#21476;
nb_NO: Indre Mongolia / &#20839;&#33945;&#21476;

en: Hong Kong Island
nb_NO: Hong Kong-Øya

en: Jammu and Kashmir
nb_NO: Jammu og Kashmir

en: West Bengal
nb_NO: Vest-Bengal

en: Andaman and Nicobar Islands
nb_NO: Andaman og Nicobarøyene

en: Dadar and Nagar Haveli
nb_NO: Dadar og Nagar Haveli

en: Daman and Diu
nb_NO: Daman og Diu

en: Khuzestan  (خوزستان)
nb_NO: Khuzestan (خوزستان)

en: Tehran  (تهران)
nb_NO: Teheran (تهران)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
nb_NO: Øst-Azarbaijan (آذربایجان شرقی)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
nb_NO: Vest-Azarbaijan (آذربایجان غربی)

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
nb_NO: Chaharmahal og Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
nb_NO: Sør-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
nb_NO: Nord-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
nb_NO: Kohgiluyeh og BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
nb_NO: Sistan og Baluchestan (سیستان و بلوچستان)

en: District Of Columbia
nb_NO: District of Columbia

en: North Carolina
nb_NO: Nord-Carolina

en: North Dakota
nb_NO: Nord-Dakota

en: South Carolina
nb_NO: Sør-Carolina

en: South Dakota
nb_NO: Sør-Dakota

en: Armed Forces (AA)
nb_NO: US Væpnede Styrker, America

en: Armed Forces (AE)
nb_NO: US Væpnede Styrker, Europa

en: Armed Forces (AP)
nb_NO: US Væpnede Styrker, Stillehavet

en: American Samoa
nb_NO: Amerikanske Samoa

en: Northern Mariana Islands
nb_NO: Nordre Marianaøyene

en: US Minor Outlying Islands
nb_NO: US mindre utenforliggende øyer

en: Free State
nb_NO: Gratis delstat

en: North West
nb_NO: Nordvest

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Backordered
nb_NO: Restbestilt

en: Free!
nb_NO: Gratis!

en: Subtotal:
nb_NO: Delsum:

en: Discount:
nb_NO: Rabatt:

en: Shipping:
nb_NO: Frakt:

en: Fee
nb_NO: Gebyr

en: Payment Method:
nb_NO: Betalingsmetode:

en: Download %d
nb_NO: Last ned %d

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Order status changed from %s to %s.
nb_NO: Ordrestatus endret fra %s til %s.

en: Item #%s variation #%s stock reduced from %s to %s.
nb_NO: Varenummer %s variant #%s lager redusert fra %s ti l%s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
nb_NO: Gjenstand #%s lagersaldo redusert fra %s til %s.

en: Card Number
nb_NO: Kortnummer

en: Expiry (MM/YY)
nb_NO: Utløpsdato (MM/ÅÅ)

en: MM / YY
nb_NO: Måned / År

en: Card Code
nb_NO: Kortkode

en: Add to cart
nb_NO: Kjøp

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: In stock
nb_NO: På lager

en: Only %s left in stock
nb_NO: Kun %s på lager

en: (can be backordered)
nb_NO: (kan bli restordre)

en: %s in stock
nb_NO: %s på lager

en: Available on backorder
nb_NO: Tilgjengelig som restordre

en: Out of stock
nb_NO: Tomt på lager

en: Rated %s out of 5
nb_NO: Rangert %s av 5

en: out of 5
nb_NO: av 5

en: Consumer Secret is invalid
nb_NO: Kundehemmelighet er ugyldig

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
nb_NO: WooCommerce API. Bruk en forbruker nøkkel i brukernavn-feltet og en forbruker hemmelighet i passordfeltet

en: %s parameter is missing
nb_NO: %s parameter mangler

en: Consumer Key is invalid
nb_NO: Kundenøkkel er ugyldig

en: API user is invalid
nb_NO: API brukeren er ugyldig

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
nb_NO: Ugyldig signatur - klarte ikke å sortere parametre

en: Invalid Signature - signature method is invalid
nb_NO: Ugyldig Signatur - signaturmetoden er ugyldig

en: Invalid Signature - provided signature does not match
nb_NO: Ugyldig Signatur - gitt signatur samsvarer ikke

en: Invalid timestamp
nb_NO: Ugyldig tidsstempel

en: Invalid nonce - nonce has already been used
nb_NO: Ugyldig nonce - nonce har allerede blitt brukt

en: The API key provided does not have read permissions
nb_NO: Den gitte API-nøkkelen har ikke leserettigheter

en: The API key provided does not have write permissions
nb_NO: Den gitte API-nøkkelen har ikke skriverettigheter

en: Invalid coupon ID
nb_NO: Ugyldig kupong-ID

en: You do not have permission to read the coupons count
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese kupongantall

en: Invalid coupon code
nb_NO: Ugyldig kupongkode

en: No %1$s data specified to create %1$s
nb_NO: Ingen %1$s data spesifisert til å opprette %1$s

en: You do not have permission to create coupons
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å opprette kuponger

en: Missing parameter %s
nb_NO: Mangler parameter %s

en: The coupon code already exists
nb_NO: Kupongkoden finnes allerede

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
nb_NO: Ugyldig kupongtype - kupongtypen må være en av disse: %s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
nb_NO: Ingen %1$s data spesifisert til å redigere %1$s

en: Failed to update coupon
nb_NO: Kunne ikke oppdatere kupongen

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
nb_NO: Inngen %1$s data som er spesifisert til å opprette / redigere %1$s

en: Unable to accept more than %s items for this request
nb_NO: Kan ikke akseptere mer enn %s elementer for denne forespørselen

en: Invalid customer Email
nb_NO: Ugyldig kundeepost

en: You do not have permission to read the customers count
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese kundeantall

en: You do not have permission to create this customer
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å opprette denne kunden

en: Invalid customer ID
nb_NO: Ugyldig kunde-ID

en: Invalid customer
nb_NO: Ugyldig kunde

en: You do not have permission to read this customer
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese denne kunden

en: You do not have permission to edit this customer
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å redigere denne kunden

en: You do not have permission to delete this customer
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å slette denne kunden

en: JSONP support is disabled on this site
nb_NO: Støtte for JSONP er deaktivert på dette nettstedet

en: The JSONP callback function is invalid
nb_NO: Den gitte JSONP tilbakeringingsfunksjonen er ugyldig

en: You do not have permission to read the orders count
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese ordreantall

en: You do not have permission to create orders
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å opprette ordrer

en: Customer ID is invalid
nb_NO: Kunde-ID er ugyldig

en: Cannot create order: %s
nb_NO: Kan ikke opprette ordren: %s

en: Payment method ID and title are required
nb_NO: Betalingsmetode-ID og tittel er påkrevet

en: Provided order currency is invalid
nb_NO: Angitt ordrevaluta er ugyldig

en: Order ID is invalid
nb_NO: Ordre ID er ugyldig

en: Order item ID is required
nb_NO: Ordregjenstands-ID er påkrevet

en: Order item ID provided is not associated with order
nb_NO: Angitte ordregjenstands-ID er ikke forbundet med ordre

en: Product ID or SKU is required
nb_NO: Produkt ID eller SKU kreves

en: Product ID provided does not match this line item
nb_NO: Angitte produkt-ID samsvarer ikke dette linjeelementet

en: The product variation is invalid
nb_NO: Produktvarianten er ugyldig

en: Product is invalid
nb_NO: Produktet er ugyldig

en: Product quantity must be a positive float
nb_NO: Produktantall må være et positivt flyttall

en: Product quantity is required
nb_NO: Produktmengde er påkrevet

en: Cannot create line item, try again
nb_NO: Kan ikke opprette varelinje, prøv igjen

en: Cannot update line item, try again
nb_NO: Kan ikke oppdatere varelinje, prøv igjen

en: Shipping total must be a positive amount
nb_NO: Frakt totalt må være et positivt beløp

en: Shipping method ID is required
nb_NO: Fraktmetode-ID er nødvendig

en: Cannot create shipping method, try again
nb_NO: Kan ikke opprette fraktmetode, prøv igjen

en: Cannot update shipping method, try again
nb_NO: Kan ikke oppdatere fraktmetode, prøv igjen

en: Fee title is required
nb_NO: Avgiftstittel er påkrevet

en: Fee tax class is required when fee is taxable
nb_NO: Avgiftskatteklasse er nødvendig når avgiften er skattepliktig

en: Cannot create fee, try again
nb_NO: Kan ikke opprette avgift, prøv igjen

en: Cannot update fee, try again
nb_NO: Kan ikke oppdatere avgift, prøv igjen

en: Coupon discount total must be a positive amount
nb_NO: Kupongrabatt totalt må være et positivt beløp

en: Coupon code is required
nb_NO: Kupongkode er påkrevet

en: Cannot create coupon, try again
nb_NO: Kan ikke opprette kupong, prøv igjen

en: Cannot update coupon, try again
nb_NO: Kan ikke oppdatere kupong, prøv igjen

en: Invalid order note ID
nb_NO: Ugyldig ordrenotats-ID

en: An order note with the provided ID could not be found
nb_NO: Et ordrenotat med angitte ID ble ikke funnet

en: You do not have permission to create order notes
nb_NO: Du har ikke rettigheter til å opprette ordrenotater

en: Order note is required
nb_NO: Ordrenotat er påkrevet

en: Cannot create order note, please try again
nb_NO: Kan ikke opprette ordrenotat, vennligst prøv igjen

en: The order note ID provided is not associated with the order
nb_NO: Den angitte ordrenotats-IDen er ikke assosiert med ordren

en: This order note cannot be deleted
nb_NO: Denne ordren kan ikke slettes

en: Permanently deleted order note
nb_NO: Permanent slettet ordrenotat

en: Invalid order refund ID
nb_NO: Ugyldig ordrerefusjons-ID

en: An order refund with the provided ID could not be found
nb_NO: En ordrerefusjon med angitte ID ble ikke funnet

en: You do not have permission to create order refunds
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å opprette ordrerefusjoner

en: Refund amount is required
nb_NO: Refusjonsbeløp er påkrevet

en: Refund amount must be positive
nb_NO: Refusjonsbeløp må være positivt

en: Cannot create order refund, please try again
nb_NO: Kan ikke opprette ordrerefusjon, vennligst prøv igjen

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
nb_NO: En feil oppstod under forsøket på å opprette refusjonen med betalingsgatewayens API

en: The order refund ID provided is not associated with the order
nb_NO: Den angitte ordrerefusjons-IDen er ikke assosiert med ordren

en: You do not have permission to read the products count
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese produktantall

en: You do not have permission to create products
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å opprette produkter

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
nb_NO: Ugyldig produkttype - produktet må være en av disse: %s

en: You do not have permission to read product categories
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese produktkategorier

en: Invalid product category ID
nb_NO: Ugyldig produktkategori-ID

en: A product category with the provided ID could not be found
nb_NO: En produktkategori med angitte ID ble ikke funnet

en: The SKU already exists on another product
nb_NO: Dette varenummeret eksisterer allerede på et annet produkt

en: Variation #%s of %s
nb_NO: Variant #%s av %s

en: Placeholder
nb_NO: Plassholder

en: Invalid URL %s
nb_NO: Ugyldig URL %s

en: Error getting remote image %s
nb_NO: Feil ved henting av eksternt bilde %s

en: Zero size file downloaded
nb_NO: Fil med størrelse null lastet ned

en: You do not have permission to read product attributes
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese produkt attributter

en: Invalid product attribute ID
nb_NO: Ugyldig produkt attributt ID

en: A product attribute with the provided ID could not be found
nb_NO: Et produkt attributt med den medfølgende ID ble ikke funnet

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
nb_NO: Slug "%s" er for lang (28 tegn maks). Forkorte den, takk.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
nb_NO: Slug "%s" er ikke tillatt fordi det er en reservert. Vær så snill å endrer den

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
nb_NO: Slug "%s" er allerede i bruk. Endre det, vær så snill.

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
nb_NO: Ugyldig produkt attributtype - produktet attributtet type må være noen av disse: %s

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
nb_NO: Ugyldig produkt attributt order_by type - produktet attributten order_by type må være en av disse: %s

en: You do not have permission to create product attributes
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lage produkt attributter

en: You do not have permission to edit product attributes
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å redigere produkt-attributter

en: Could not edit the attribute
nb_NO: Kunne ikke redigere attributt

en: You do not have permission to delete product attributes
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å slette produkt attributter

en: Could not delete the attribute
nb_NO: Kunne ikke slette attributtet

en: Deleted %s
nb_NO: Slettet %s

en: You do not have permission to read this report
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese denne rapporten

en: Invalid %s ID
nb_NO: Ugyldig %s ID

en: No %s found with the ID equal to %s
nb_NO: Ingen %s funnet med ID lik %s

en: Invalid %s
nb_NO: Ugyldig %s

en: You do not have permission to read this %s
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese denne %s

en: You do not have permission to edit this %s
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å redigere denne %s

en: You do not have permission to delete this %s
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å slette denne %s

en: Permanently deleted customer
nb_NO: Slettet kunden permanent

en: The customer cannot be deleted
nb_NO: Kunden kan ikke slettes

en: This %s cannot be deleted
nb_NO: Denne %s kan ikke slettes

en: Permanently deleted %s
nb_NO: Slettet permanent %s

en: Invalid authentication method
nb_NO: Ugyldig autentiseringsmetode

en: Unsupported request method
nb_NO: Ustøttet forespørselsmetode

en: The handler for the route is invalid
nb_NO: Behandleren for ruten er ikke gyldig

en: No route was found matching the URL and request method
nb_NO: Ingen rute som matchet URL og forespørselsmetoden ble funnet

en: You do not have permission to read the webhooks count
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å lese webhooksantallet

en: You do not have permission to create webhooks
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å opprette webhooks

en: Webhook topic is required and must be valid
nb_NO: Webhooktema er påkrevet og må være gyldig

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
nb_NO: Webhookleverings-URL må være en gyldig URL som starter med http:// eller https://

en: Webhook created on %s
nb_NO: Webhook opprettet den %s

en: Cannot create webhook: %s
nb_NO: Kan ikke opprette webhook: %s

en: Webhook topic must be valid
nb_NO: Webhooktema må være gyldig

en: Invalid webhook delivery ID
nb_NO: Ugyldig webhookleverings-ID

en: Invalid webhook delivery
nb_NO: Ugyldig Webhooklevering

en: Consumer Key is missing
nb_NO: Kundenøkkel mangler

en: Consumer Secret is missing
nb_NO: Kundehemmelighet mangler

en: Invalid product SKU
nb_NO: Ugyldig varenummer

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
nb_NO: Beklager, det oppstod et problem med å fjerne denne kupongen.

en: Coupon has been removed.
nb_NO: Kupongen har blitt fjernet.

en: Sorry, your session has expired.
nb_NO: Beklager, økten din har utløpt.

en: Return to homepage
nb_NO: Tilbake til startsiden

en: Do not allow
nb_NO: Ikke tillat

en: Allow, but notify customer
nb_NO: Tillat, men varsle kunden

en: Allow
nb_NO: Tillat

en: File %d
nb_NO: Fil %d

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
nb_NO: Ingen produkter hadde minsket lagernivået - de har muligens ikke administrering av lager aktivert.

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
nb_NO: Gjenstand #%s lagersaldo økes fra %s til %s.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
nb_NO: Ingen produkter hadde øket lagernivået - de har muligens ikke administrering av lager aktivert.

en: Name
nb_NO: Navn

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Delete note
nb_NO: Slett notat

en: Invalid refund amount
nb_NO: Ugyldig refusjonsbeløp

en: Refund failed
nb_NO: Refusjon mislyktes

en: Description is missing.
nb_NO: Beskrivelse mangler.

en: User is missing.
nb_NO: Bruker mangler.

en: Permissions is missing.
nb_NO: Tillatelser mangler.

en: API Key updated successfully.
nb_NO: API Key oppdatert.

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new API keys now. You won't be able to see it again!
nb_NO: API-nøkkel generert vellykket. Sørg for å kopiere nye API-keys nå. Du vil ikke være i stand til å se det igjen!

en: Revoke Key
nb_NO: Opphev Nøkkel

en: Dismiss this notice.
nb_NO: Skjul dette varselet

en: Read
nb_NO: Les

en: Write
nb_NO: Skriv

en: Read/Write
nb_NO: Les/skriv

en: View coupons
nb_NO: Vis kuponger

en: View customers
nb_NO: Se kunder

en: View orders and sales reports
nb_NO: Se bestillinger og salgsrapporter

en: View products
nb_NO: Vis produkter

en: Create webhooks
nb_NO: Lag webhooks

en: Create coupons
nb_NO: Opprett kuponger

en: Create customers
nb_NO: Lag kunder

en: Create orders
nb_NO: Lag bestillinger

en: Create products
nb_NO: Lage produkter

en: View and manage coupons
nb_NO: Vis og administrer kuponger

en: View and manage customers
nb_NO: Vis og administrer kunder

en: View and manage orders and sales reports
nb_NO: Vis og administrer ordrer og salgsrapporter

en: View and manage products
nb_NO: Vis og administrer produkter

en: Invalid scope %s
nb_NO: Ugyldig virkeområde %s

en: The %s is not a valid URL
nb_NO: %s er ikke en gyldig url

en: The callback_url need to be over SSL
nb_NO: Tilbakekalls-url må være SSL

en: %s - API %s (created on %s at %s).
nb_NO: %s - API %s (opprettet %s %s).

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
nb_NO: En feil oppstod i forespørselen og på det nåværende tidspunkt ble ikke forbrukerdata sendt.

en: API disabled!
nb_NO: API deaktivert.

en: Invalid nonce verification
nb_NO: Ugyldig forespørsels verifikasjon

en: You do not have permissions to access this page!
nb_NO: Du har ikke tilgang til denne siden.

en: Error: %s
nb_NO: Feil: %s

en: Access Denied
nb_NO: Tilgang nektet

en: Error 404
nb_NO: Feil 404

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Produkter tagget &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Innlegg tagget &ldquo;%s&rdquo;

en: Author: %s
nb_NO: Forfatter: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Søkeresultater for &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
nb_NO: Side %d

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
nb_NO: For at <strong>database caching</strong> skal virke med WooCommerce, så må du legge til <code>_wc_session_</code> til "Ignored Query Strings"-innstillingen i W3 Total Cache settings <a href="%s">her</a>.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
nb_NO: %s er blitt fjernet fra handlekurven din fordi den ikke lenger kan kjøpes. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp!

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
nb_NO: En vare som ikke lenger er tilgjengelig ble fjernet fra handlekurven din.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nb_NO: Beklager, "%s" er ikke på lager. Vennligst rediger handlekurven og prøv igjen. Vi beklager eventuelle ulemper dette måtte medføre.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nb_NO: Beklager, vi har dessverre ikke tilstrekkelig "%s" på lager i henhold til ditt ønske. (%s på lager). Vennligst rediger handlekurven din og prøv igjen. Vi beklager eventuelle ulemper dette måtte medføre.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nb_NO: Beklager, vi har ikke nok "%s" på lager til å oppfylle bestillingen din akkurat nå. Vennligst prøv igjen om %d minutter eller du kan endre handlekurven din og prøve igjen. Vi beklager eventuelle ulemper dette måtte medføre.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
nb_NO: Få cart bør ikke kalles før wp_loaded handling.

en: View Cart
nb_NO: Vis handlekurv

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
nb_NO: Du kan ikke legge en &quot;%s&quot; til i handlekurven.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
nb_NO: Beklager, dette produktet kan ikke kjøpes.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
nb_NO: Du kan ikke legge til &quot;%s&quot; i handlekurven fordi produktet er utsolgt.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
nb_NO: Du kan ikke legge til det antallet av "% s" i handlekurven fordi det ikke er nok på lager (%s gjenstår).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
nb_NO: Du kan ikke legge til det antallet til handlevogna &mdash; vi har %s på lager, og du allerede har %s i handlekurven.

en: Cheatin&#8217; huh?
nb_NO: Jukser&#8217;u&#8217;a?

en: Account username
nb_NO: Kontoens brukernavn

en: Account password
nb_NO: Kontoens passord

en: Order Notes
nb_NO: Ordrenotater

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
nb_NO: Feil %d: Klarte ikke opprette ordre. Vennligst prøv igjen.

en: We were unable to process your order, please try again.
nb_NO: Vi klarte ikke å behandle ordren din. Vennligst prøv igjen.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
nb_NO: Beklager, sesjonen din på denne siden har gått ut på tid. <a href="%s">Gå til startsiden &rarr;</a>

en: is a required field.
nb_NO: er et obligatorisk felt.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
nb_NO: Vennligst oppgi et gyldig postnummer

en: is not a valid phone number.
nb_NO: er ikke et gyldig telefonnummer.

en: is not a valid email address.
nb_NO: er ikke en gyldig epostadresse.

en: is not valid. Please enter one of the following:
nb_NO: er ikke gyldig. Vennligst bruk en av de følgende:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
nb_NO: Du må akseptere vilkårene våre.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
nb_NO: Dessverre <strong>Vi sender ikke til %s</strong>. Skriv inn en alternativ leveringsadresse.

en: Invalid shipping method.
nb_NO: Ugyldig fraktmetode.

en: Invalid payment method.
nb_NO: Ugyldig betalingsmetode.

en: Please rate the product.
nb_NO: Vennligst ranger dette produktet.

en: to the
nb_NO: til

en: to
nb_NO: til

en: the
nb_NO: &nbsp;

en: VAT
nb_NO: MVA

en: Tax
nb_NO: Mva.

en: (incl. VAT)
nb_NO: (inkl. mva)

en: (incl. tax)
nb_NO: (inkl. mva.)

en: (ex. VAT)
nb_NO: (ekskl. mva.)

en: (ex. tax)
nb_NO: (ekskl. mva.)

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Company Name
nb_NO: Navn på firma

en: Country
nb_NO: Land

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Town / City
nb_NO: Sted

en: State / County
nb_NO: Delstat / Fylke

en: Postcode / Zip
nb_NO: Postnummer

en: Suburb
nb_NO: Forstad

en: Postcode
nb_NO: Postnummer

en: State
nb_NO: Delstat

en: District
nb_NO: Distrikt

en: Province
nb_NO: Provins

en: Canton
nb_NO: Kanton

en: Town / District
nb_NO: By / Distrikt

en: County
nb_NO: Fylke

en: Prefecture
nb_NO: Prefekt

en: Municipality
nb_NO: Kommune

en: Zip
nb_NO: Postnummer

en: Email Address
nb_NO: Epostadresse

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Coupon code applied successfully.
nb_NO: La til kupongkode.

en: Coupon code removed successfully.
nb_NO: Fjernet kupongkode.

en: Coupon is not valid.
nb_NO: Ugyldig kupongkode.

en: Coupon "%s" does not exist!
nb_NO: Kupongkode "%s" eksisterer ikke!

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
nb_NO: Beklager, det ser ut som om kupong "%s" ikke er gyldig - den har nå blitt fjernet fra ordren din.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
nb_NO: Beklager. det ser ut som om kupong "%s" ikke er din - den har nå blitt fjernet fra ordren din.

en: Coupon code already applied!
nb_NO: Kupongkoden er allerede benyttet!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
nb_NO: Beklager, kupongkoden "%s" har allerede blitt benyttet, og kan ikke brukes sammen med andre kuponger.

en: Coupon usage limit has been reached.
nb_NO: Kupongens maksimumsgrense for bruk er nådd.

en: This coupon has expired.
nb_NO: Denne kupongen har gått ut på dato.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
nb_NO: Minimumsbeløp for bruk av denne kupongen er %s.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
nb_NO: Maximumsbeløp for bruk av denne kupongen er %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
nb_NO: Beklager, denne kupongen kan ikke brukes med innholdet i handlekurven din.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
nb_NO: Beklager, denne kupongen kan ikke benyttes på produktene: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
nb_NO: Beklager, denne kupongen kan ikke benyttes på kategoriene: %s.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
nb_NO: Beklager, denne kupongen ikke gyldig for produkter på tilbud.

en: Coupon does not exist!
nb_NO: Kupongkoden eksisterer ikke!

en: Please enter a coupon code.
nb_NO: Vennligst skriv inn kupongkode.

en: Invalid download link.
nb_NO: Ugyldig nedlastingslenke.

en: Invalid order.
nb_NO: Ugyldig ordre.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
nb_NO: Beklager, du har nådd grensen for antall nedlastninger av denne filen

en: Sorry, this download has expired
nb_NO: Beklager, denne nedlastingen har utløpt

en: You must be logged in to download files.
nb_NO: Du må være innlogget for å laste ned filer.

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Log in to Download Files
nb_NO: Logg inn for å laste ned filer

en: This is not your download link.
nb_NO: Dette er ikke din nedlastingslenke.

en: No file defined
nb_NO: Ingen fil definert

en: File not found
nb_NO: Fil ikke funnet

en: Go to homepage
nb_NO: Gå til startsiden

en: Note
nb_NO: Notat

en: Email
nb_NO: Epost

en: Tel
nb_NO: Tlf

en: Customer details
nb_NO: Kundedetaljer

en: Your details
nb_NO: Detaljene dine

en: Product low in stock
nb_NO: Lite lager av dette produktet

en: %s is low in stock.
nb_NO: få %s igjen på lager.

en: There are %d left
nb_NO: Det er %d igjen

en: Product out of stock
nb_NO: Produktet er ikke på lager

en: %s is out of stock.
nb_NO: %s er ikke på lager.

en: Product Backorder
nb_NO: Produktrestordre

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
nb_NO: %s enheter av %s har blitt satt i restordre for ordre #%s.

en: Address changed successfully.
nb_NO: Adressen er endret.

en: Please enter your name.
nb_NO: Vennligst skriv inn navnet ditt.

en: Please provide a valid email address.
nb_NO: Vennligst oppgi en gyldig epostadresse.

en: This email address is already registered.
nb_NO: Denne epostadressen er allerede registrert.

en: Your current password is incorrect.
nb_NO: Ditt nåværende passord er feil.

en: Please fill out all password fields.
nb_NO: Vennligst fyll ut alle passordfelt.

en: Please enter your current password.
nb_NO: Vennligst skriv inn gjeldende passord.

en: Please re-enter your password.
nb_NO: Vennligst skriv inn passordet ditt igjen.

en: New passwords do not match.
nb_NO: De nye passordene er ikke like

en: Account details changed successfully.
nb_NO: Kontoinformasjonen er endret.

en: Payment method added.
nb_NO: Betalingsmetode lagt til.

en: %s removed. %sUndo?%s
nb_NO: %s er fjernet. %sAngre?%s

en: Item
nb_NO: Vare

en: You can only have 1 %s in your cart.
nb_NO: Du kan bare ha 1 %s i handlekurven din.

en: Cart updated.
nb_NO: Handlekurv oppdatert.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
nb_NO: Handlekurven har blitt fylt med varene fra din tidligere ordre.

en: Order cancelled by customer.
nb_NO: Ordre avbrutt av kunde

en: Your order was cancelled.
nb_NO: Ordren din ble kansellert.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
nb_NO: Ordren din kan ikke lenger bli kansellert. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
nb_NO: Vennligst velg antall gjenstander du ønsker å legge i handlekurven&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
nb_NO: Vennligst velg et produkt å legge i handlekurven&hellip;

en: %s is a required field | %s are required fields
nb_NO[0]: %s er et påkrevet felt
nb_NO[1]: %s er påkrevde felt

en: Please choose product options&hellip;
nb_NO: Vennligst velg et produktalternativ&hellip;

en: Error
nb_NO: Feil

en: Username is required.
nb_NO: Brukernavn er påkrevet.

en: Password is required.
nb_NO: Passord er påkrevet.

en: A user could not be found with this email address.
nb_NO: En bruker ble ikke funnet med denne epostadressen.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
nb_NO: Du er nå logget inn som <strong>%s</strong>

en: Please enter your password.
nb_NO: Vennligst skriv inn passordet ditt.

en: Passwords do not match.
nb_NO: Passordene er ikke like.

en: Anti-spam field was filled in.
nb_NO: Anti-spamfelt ble fylt ut.

en: Please select a rating
nb_NO: Vennligst velg en rangering

en: Error processing checkout. Please try again.
nb_NO: Feil prosessering i kassen. Vær så snill, prøv på nytt.

en: required
nb_NO: påkrevet

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
nb_NO: Beklager, ingen produkter matchet valget ditt. Vennligst velg en annen kombinasjon.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
nb_NO: Beklager, dette produktet er ikke tilgjengelig. Vennligst velg en annen kombinasjon.

en: Select an option&hellip;
nb_NO: Ta et valg&hellip;

en: Customer
nb_NO: Kunde

en: Shop Manager
nb_NO: Butikksjef

en: View WooCommerce Settings
nb_NO: Se på WooCommerce-innstillinger

en: View WooCommerce Documentation
nb_NO: Se på WooCommerce-dokumentasjon

en: Docs
nb_NO: Dokumenter

en: View WooCommerce API Docs
nb_NO: Se på WooCommerce-API-dokumenter

en: API Docs
nb_NO: API-dokumenter

en: Visit Premium Customer Support Forum
nb_NO: Besøk 'Premium Customer Support Forum'

en: Failed to install/update the translation:
nb_NO: En feil oppsto under installasjonen/oppdateringen av oversettelsen:

en: Seems you don't have permission to do this!
nb_NO: Det ser ut som om du ikke har tilstrekkelige rettigheter til å utføre denne handlingen!

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
nb_NO: Det oppstod en autentiseringsfeil under oppdatering oversettelsen. Vennligst prøv igjen eller konfigurer %sUpgrade Constants%s.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
nb_NO: Beklager, men det eksisterer ingen oversettelser for ditt språk =/

en: Translations installed/updated successfully!
nb_NO: Installering / oppdatering av oversettelser var vellykket

en: (Includes %s)
nb_NO: (Inkluderer %s)

en: Product Categories
nb_NO: Produktkategorier

en: Product Category
nb_NO: Produktkategori

en: Search Product Categories
nb_NO: Søk i produktkategorier

en: All Product Categories
nb_NO: Alle produktkategorier

en: Parent Product Category
nb_NO: Forelderproduktkategori

en: Parent Product Category:
nb_NO: Forelderproduktkategori:

en: Edit Product Category
nb_NO: Rediger produktkategori

en: Update Product Category
nb_NO: Oppdater produktkategori

en: Add New Product Category
nb_NO: Legg til ny produktkategori

en: New Product Category Name
nb_NO: Nytt produktkategorinavn

en: Product Tags
nb_NO: Produktstikkord

en: Product Tag
nb_NO: Produktstikkord

en: Search Product Tags
nb_NO: Søk produktstikkord

en: All Product Tags
nb_NO: Alle produktstikkord

en: Edit Product Tag
nb_NO: Rediger produktstikkord

en: Update Product Tag
nb_NO: Oppdater produkstikkord

en: Add New Product Tag
nb_NO: Legg til nytt produktstikkord

en: New Product Tag Name
nb_NO: Nytt stikkordsnavn på produkt

en: Popular Product Tags
nb_NO: Populære produktstikkord

en: Separate Product Tags with commas
nb_NO: Separer produktstikkord med kommaer

en: Add or remove Product Tags
nb_NO: Legg til eller fjern produktstikkord

en: Choose from the most used Product tags
nb_NO: Velg fra de mest brukte produktstikkordene

en: No Product Tags found
nb_NO: Ingen produktstikkord funnet

en: Shipping Classes
nb_NO: Fraktklasser

en: Shipping Class
nb_NO: Fraktklasse

en: Search Shipping Classes
nb_NO: Søk i fraktklasser

en: All Shipping Classes
nb_NO: Alle fraktklasser

en: Parent Shipping Class
nb_NO: Forelderfraktklasse

en: Parent Shipping Class:
nb_NO: Forelderfraktklasse:

en: Edit Shipping Class
nb_NO: Rediger fraktklasse

en: Update Shipping Class
nb_NO: Oppdater fraktklasse

en: Add New Shipping Class
nb_NO: Legg til ny fraktklasse

en: New Shipping Class Name
nb_NO: Nytt navn på fraktklasse

en: Search %s
nb_NO: Søk %s

en: All %s
nb_NO: Alle %s

en: Parent %s
nb_NO: Forelder %s

en: Parent %s:
nb_NO: Forelder %s:

en: Edit %s
nb_NO: Rediger %s

en: Update %s
nb_NO: Oppdater %s

en: Add New %s
nb_NO: Legg til ny %s

en: New %s
nb_NO: Ny %s

en: Products
nb_NO: Produkter

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Add Product
nb_NO: Legg til produkt

en: Add New Product
nb_NO: Legg til nytt produkt

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Product
nb_NO: Rediger produkt

en: New Product
nb_NO: Nytt produkt

en: View Product
nb_NO: Vis produkt

en: Search Products
nb_NO: Søk produkter

en: No Products found
nb_NO: Fant ingen produkter

en: No Products found in trash
nb_NO: Fant ingen produkter i papirkurven

en: Parent Product
nb_NO: Forelderprodukt

en: Product Image
nb_NO: Produktbilde

en: Set product image
nb_NO: Velg produktbilde

en: Remove product image
nb_NO: Fjern produktbilde

en: Use as product image
nb_NO: Bruk som produktbilde

en: This is where you can add new products to your store.
nb_NO: Dette er hvor du kan legge til nye produkter i butikken din.

en: Variations
nb_NO: Varianter

en: Orders
nb_NO: Ordrer

en: Order
nb_NO: Ordre

en: Add Order
nb_NO: Legg til ordre

en: Add New Order
nb_NO: Legg til ny ordre

en: Edit Order
nb_NO: Rediger ordre

en: New Order
nb_NO: Ny ordre

en: View Order
nb_NO: Vis ordre

en: Search Orders
nb_NO: Søk i ordrer

en: No Orders found
nb_NO: Fant ingen ordrer

en: No Orders found in trash
nb_NO: Fant ingen ordrer i papirkurven

en: Parent Orders
nb_NO: Forelderordre

en: This is where store orders are stored.
nb_NO: Dette er hvor butikkordre lagres.

en: Refunds
nb_NO: Refusjoner

en: Coupons
nb_NO: Rabattkuponger

en: Coupon
nb_NO: Rabattkupong

en: Add Coupon
nb_NO: Legg til rabattkupong

en: Add New Coupon
nb_NO: Legg til ny rabattkupong

en: Edit Coupon
nb_NO: Rediger kupong

en: New Coupon
nb_NO: Ny rabattkupong

en: View Coupons
nb_NO: Vis kuponger

en: View Coupon
nb_NO: Vis kupong

en: Search Coupons
nb_NO: Søk etter rabattkuponger

en: No Coupons found
nb_NO: Ingen kuponger funnet

en: No Coupons found in trash
nb_NO: Ingen kuponger funnet i papirkurven

en: Parent Coupon
nb_NO: Forelderkupong

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
nb_NO: Dette er hvor du kan legge til nye rabattkuponger som kundene kan bruke i butikken din.

en: Add Webhook
nb_NO: Legg til Webhook

en: Add New Webhook
nb_NO: Legg til ny Webhook

en: Edit Webhook
nb_NO: Rediger Webhook

en: New Webhook
nb_NO: Ny Webhook

en: View Webhooks
nb_NO: Vis Webhook'er

en: View Webhook
nb_NO: Vis Webhook

en: Search Webhooks
nb_NO: Søk i Webhook'er

en: No Webhooks found
nb_NO: Ingen Webhook'er funnet

en: No Webhooks found in trash
nb_NO: Ingen Webook'er funnet i papirkurven

en: Parent Webhook
nb_NO: Foreldre-webhook

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Avventer betaling <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Avventer betaling <span class="count">(%s)</span>

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Behandler <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Behandler <span class="count">(%s)</span>

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: På vent <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: På vent <span class="count">(%s)</span>

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Fullført <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Fullført <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Kansellert <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Kansellert <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Refundert <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Refundert <span class="count">(%s)</span>

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Mislykket <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Mislykket <span class="count">(%s)</span>

en: Buy product
nb_NO: Kjøp produkt

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: Select options
nb_NO: Velg alternativ

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
nb_NO: Dette variable produktet har ingen aktive varianter og kan ikke bli publisert. Endrer status til utkast.

en: Pay for Order
nb_NO: Betal for ordren

en: Order Received
nb_NO: Ordre mottatt

en: Order #%s
nb_NO: Ordrenummer #%s

en: Edit Account Details
nb_NO: Rediger kontodetaljer

en: Edit Address
nb_NO: Rediger adresse

en: Add Payment Method
nb_NO: Legg til betalingsmåte

en: Lost Password
nb_NO: Glemt passord

en: Cancelled order
nb_NO: Kansellert ordre

en: Cancelled order emails are sent to the recipient list when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
nb_NO: Kansellerte ordre e-poste er sendt til mottakeren listen når ordrene er merket avbrutt (hvis de var tidligere behandling eller på vent).

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
nb_NO: [{site_title}] Kansellert ordre ({order_number})

en: Enable/Disable
nb_NO: Aktiver/Deaktiver

en: Enable this email notification
nb_NO: Aktiver dette epostvarselet

en: Recipient(s)
nb_NO: Mottaker(e)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
nb_NO: Skriv inn mottakere (kommaseparert) for denne eposten. Standard er <code>%s</code>.

en: Subject
nb_NO: Emne

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
nb_NO: Dette styrer epostens emnefelt. La stå tom for å bruke standard emne: <code>%s</code>.

en: Email Heading
nb_NO: Epostoverskrift

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nb_NO: Dette styrer hovedoverskriften i epostvarselet. La stå tom for å bruke standard overskrift: <code>%s</code>.

en: Email type
nb_NO: Eposttype

en: Choose which format of email to send.
nb_NO: Velg hvilket epostformat å sende med.

en: Completed order
nb_NO: Fullført ordre

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
nb_NO: Bestilling komplette e-postene blir sendt til kunder når sine bestillinger er merket fullført og vil vanligvis indikerer at deres ordre har blitt sendt.

en: Your order is complete
nb_NO: Ordren din er fullført

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
nb_NO: {site_title}-ordren din den {order_date} er fullført

en: Your order is complete - download your files
nb_NO: Ordren din er fullført - last ned filene dine

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
nb_NO: {site_title}-ordren din den {order_date} er fullført - laste ned filene dine

en: Defaults to <code>%s</code>
nb_NO: Brukes som standard: <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
nb_NO: Emne (nedlastbar)

en: Email Heading (downloadable)
nb_NO: Epostoverskrift (nedlastbar)

en: Customer invoice
nb_NO: Kundefaktura

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
nb_NO: Kunde faktura e-post kan bli sendt til kunder, inneholder ordre informasjon og betalings lenker.

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
nb_NO: Faktura for ordre {order_number} fra {order_date}

en: Invoice for order {order_number}
nb_NO: Faktura for ordre {order_number}

en: Your {site_title} order from {order_date}
nb_NO: {site_title}-ordren fra {order_date}

en: Order {order_number} details
nb_NO: Ordredetaljer {order_number}

en: Email Subject
nb_NO: Email emne

en: Email Subject (paid)
nb_NO: Email emne (betalt)

en: Email Heading (paid)
nb_NO: E-post overskrift (betalt)

en: New account
nb_NO: Ny konto

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
nb_NO: Kundens "ny konto" e-post sendes til kunden når kunden registrerer seg via checkout eller kontosidene.

en: Your account on {site_title}
nb_NO: Kontoen din på {site_title}

en: Welcome to {site_title}
nb_NO: Velkommen til {site_title}

en: Customer note
nb_NO: Kundenotat

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
nb_NO: Epost med kundenotater sendes når du legger til et notat i en ordre.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
nb_NO: Notat lagt til {site_title}-ordren din fra {order_date}

en: A note has been added to your order
nb_NO: Et notat er lagt til ordren din

en: Processing order
nb_NO: Behandler ordre

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
nb_NO: Dette er en ordre melding som sendes til kunder med ordre detaljer etter betaling.

en: Thank you for your order
nb_NO: Takk for ordren din

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
nb_NO: {site_title}-ordrekvitteringen din fra {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
nb_NO: Din {site_title} ordre fra  {order_date} har blitt delvis refundert

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
nb_NO: Din {site_title} ordre fra {order_date} er tilbakebetalt

en: Your order has been fully refunded
nb_NO: Din bestilling har blitt 100% refundert

en: Your order has been partially refunded
nb_NO: Din bestilling er delvis refundert

en: Partially Refunded order
nb_NO: Delvis refundert bestiling

en: Order partially refunded emails are sent to customers when their orders are partially refunded.
nb_NO: Bestill delvis refundert e-post blir sendt til kunder når deres bestillinger er delvis refundert.

en: Refunded order
nb_NO: Refunder orden

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are marked refunded.
nb_NO: Bestill refundert e-post blir sendt til kunder når deres bestillinger er merket refundert.

en: Full Refund Subject
nb_NO: Fullt refusjon emne

en: Partial Refund Subject
nb_NO: Delvis refusjons emne

en: Full Refund Email Heading
nb_NO: Full refusjon Email Overskrift

en: Partial Refund Email Heading
nb_NO: Delvis refusjon Email Overskrift

en: Reset password
nb_NO: Tilbakestill passord

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
nb_NO: Kunde "nullstille passordet" e-post blir sendt når kundene tilbakestille passordene.

en: Password Reset for {site_title}
nb_NO: Passord tilbakestilt for {site_title}

en: Password Reset Instructions
nb_NO: Instruksjoner for tilbakestilling av passord

en: New order
nb_NO: Ny ordre

en: New order emails are sent to the recipient list when an order is received.
nb_NO: y ordre e-postene er sendt til mottakerlisten når en bestilling er mottatt.

en: New customer order
nb_NO: Ny kundeordre

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
nb_NO: [{site_title}] Ny kundeordre ({order_number}) - {order_date}

en: Plain text
nb_NO: Ren tekst

en: Multipart
nb_NO: Flerdelt

en: Could not write to template file.
nb_NO: Kunne ikke skrive til malfilen.

en: Template file copied to theme.
nb_NO: Malfil kopiert til tema.

en: Template file deleted from theme.
nb_NO: Malfil slettet fra tema.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nb_NO: Handling mislyktes. Vennligst oppdater siden og prøv igjen.

en: HTML template
nb_NO: HTML-mal

en: Plain text template
nb_NO: Mal for ren tekst

en: Delete template file
nb_NO: Slett malfil

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
nb_NO: Denne malen har blitt overstyrt av temaet ditt og kan finnes i: <code>%s</code>.

en: Copy file to theme
nb_NO: Kopier fil til tema

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
nb_NO: For å overstyre og redigere denne epostmalen, kopier <code>%s</code> til temamappen din: <code>%s</code>.

en: File was not found.
nb_NO: Fil ikke funnet.

en: View template
nb_NO: Vis mal

en: Hide template
nb_NO: Skjul mal

en: Are you sure you want to delete this template file?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne malfilen?

en: BACS
nb_NO: BACS / Bankkonto

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
nb_NO: Tillatter betaling med BACS, mer kjent som direkte bankoverføring.

en: Enable Bank Transfer
nb_NO: Aktiver bankoverføring

en: Title
nb_NO: Tittel

en: This controls the title which the user sees during checkout.
nb_NO: Dette styrer hvilken tittel brukeren ser i kassen.

en: Direct Bank Transfer
nb_NO: Direkte bankoverføring

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
nb_NO: Beskrivelse av betalingsmetoden, som kunden vil se i kassen.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
nb_NO: Betal direkte til vår bankkonto. Bruk ordrenummeret ditt som betalingsreferanse. Ordren din sendes når vi har mottatt betalingen din på konto.

en: Instructions
nb_NO: Instruksjoner

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
nb_NO: Instruksjoner som vil bli lagt til takkeside og eposter.

en: Sort Code
nb_NO: Sorteringskode

en: Account Details
nb_NO: Kontodetaljer

en: Account Name
nb_NO: Kontonavn

en: Account Number
nb_NO: Kontonummer

en: Bank Name
nb_NO: Banknavn

en: + Add Account
nb_NO: + Legg til konto

en: Remove selected account(s)
nb_NO: Fjern valgte konto(er)

en: Our Bank Details
nb_NO: Våre bankdetaljer

en: Awaiting BACS payment
nb_NO: Ventende BACS-betaling

en: Branch Sort
nb_NO: Avdelings Type

en: Bank Code
nb_NO: Bankkode

en: Branch Code
nb_NO: Avdelings Kode

en: Cheque
nb_NO: Sjekk

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
nb_NO: Tillater betaling med sjekk. Hvorfor skal du tillate sjekk nå til dags? Vel, du ville sannsynligvis ikke, men det lar deg gjøre testkjøp for testing av ordreeposter og 'suksess'-sider osv.

en: Enable Cheque Payment
nb_NO: Aktiver betaling med sjekk

en: Cheque Payment
nb_NO: Sjekkbetaling

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
nb_NO: Vennligst send sjekken din til postadressen vår.

en: Awaiting cheque payment
nb_NO: Ventende sjekkbetaling

en: Cash on Delivery
nb_NO: Kontant ved levering

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
nb_NO: La kundene dine betale kontakt (eller på annen måte) ved levering.

en: Enable COD
nb_NO: Aktiver betaling ved levering

en: Enable Cash on Delivery
nb_NO: Aktiver betaling ved levering

en: Payment method description that the customer will see on your website.
nb_NO: Beskrivelse av betalingsmetoden, som kunden ser på websiden din.

en: Pay with cash upon delivery.
nb_NO: Betal kontant ved levering.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
nb_NO: Instruksjoner som blir vist på "takk"-siden

en: Enable for shipping methods
nb_NO: Aktiver for fraktmetoder

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
nb_NO: Hvis Kontant-ved-levering bare er tilgjengelig for visse metoder, sett det opp her. La stå tom for å aktivere for alle metoder.

en: Select shipping methods
nb_NO: Velg leveringsmetoder

en: Accept for virtual orders
nb_NO: Godta for virtuelle bestillinger

en: Accept COD if the order is virtual
nb_NO: Godta COD hvis ordren er virtuelt

en: Payment to be made upon delivery.
nb_NO: Betaling skjer ved levering.

en: Proceed to PayPal
nb_NO: Fortsett til PayPal

en: PayPal standard sends customers to PayPal to enter their payment information. PayPal IPN requires fsockopen/cURL support to update order statuses after payment. Check the %ssystem status%s page for more details.
nb_NO: PayPal standard sender kunder til PayPal for å oppgi betalingsinformasjon. PayPal IPN krever fsockopen / cURL støtte for å oppdatere ordrestatuser etter betaling. Sjekk %ssystem status% side for flere detaljer.

en: PayPal Acceptance Mark
nb_NO: PayPal Godkjenningsmerke

en: What is PayPal?
nb_NO: Hva er PayPal?

en: Gateway Disabled
nb_NO: Gateway deaktivert

en: PayPal does not support your store currency.
nb_NO: PayPal støtter ikke din butikks valuta.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
nb_NO: Refundert %s - Refusjons-ID: %s

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
nb_NO: Valideringsfeil: PayPalvalutaer stemmer ikke overens (code %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
nb_NO: Valideringsfeil: PayPalbeløp stemmer ikke overens (brutto %s).

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
nb_NO: Valideringsfeil: PayPal IPN-respons fra en annen epostadresse (%s).

en: IPN payment completed
nb_NO: IPN-betaling fullført

en: Payment pending: %s
nb_NO: Ventende betaling: %s

en: Payment %s via IPN.
nb_NO: Betaling %s via IPN.

en: Payment for order #%s refunded/reversed
nb_NO: Betaling for bestilling nr #%s refundert / tilbakeført

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
nb_NO: Bestillingen #%s har blitt merket som tilbakebetalt - PayPal årsakskode: %s

en: Payment for order #%s reversed
nb_NO: Betaling for ordre #%s tilbakeført

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
nb_NO: Bestill #%s har blitt markert på vent på grunn av en reversering - PayPal årsakskode :%s

en: Reversal cancelled for order #%s
nb_NO: Tilbakeføring kansellert for bestilling nr #%s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
nb_NO: Ordre #%s har hatt en tilbakeføring kansellert. Vennligst sjekk status for betaling og oppdater ordrestatus tilsvarende her: %s

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
nb_NO: Valideringsfeil: PayPalbeløp stemmer ikke overens (amt% s).

en: PDT payment completed
nb_NO: PDT-betaling fullført

en: Shipping via %s
nb_NO: Forsendelse via %s

en: Enable PayPal standard
nb_NO: Aktiver PayPal standard

en: This controls the description which the user sees during checkout.
nb_NO: Dette styrer beskrivelsen kunden får i kassen.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
nb_NO: Betal via PayPal; du kan betale med kredittkortet ditt dersom du ikke har en PayPalkonto.

en: PayPal Email
nb_NO: PayPal epost

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
nb_NO: Vennligst oppgi den epostadressen som du bruker for PayPal. Dette trengs for at du skal kunne betale.

en: Enable PayPal sandbox
nb_NO: Aktiver PayPal sandbox

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
nb_NO: PayPal sandbox kan benyttes til testing av betalinger. Registrer deg for en utviklerkonto <a href="%s">her</a>.

en: Debug Log
nb_NO: Debug-logg

en: Enable logging
nb_NO: Aktiver loggføring

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
nb_NO: Logg PayPal hendelser, for eksempel IPN forespørsler, inne i <code>%s</code>

en: Advanced options
nb_NO: Avanserte valg

en: Receiver Email
nb_NO: Mottakerepost

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
nb_NO: Dersom din hovedepost på PayPal er en annen enn PayPaleposten skrevet inn ovenfor, så skriv inn eposten til hovedmottaker for PayPalkontoen din her. Dette benyttes for å validere IPN-forespørsler.

en: PayPal Identity Token
nb_NO: PayPal Identitetsnøkkel

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
nb_NO: Eventuelt aktivere "Payment Dataoverføring" (Profile> Profil og Innstillinger> Mine Selling Verktøy> Internettinnstillinger) og deretter kopiere identitet token her. Dette vil tillate betalinger som skal verifiseres uten behov for PayPal IPN.

en: Invoice Prefix
nb_NO: Fakturaprefiks

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
nb_NO: Vennligst skriv inn et prefiks for fakturanumre. Hvis du bruker PayPal-kontoen din for flere butikker, sikre at dette prefikset er unikt, siden PayPal ikke vil tillate ordrer med samme fakturanummer.

en: Shipping Details
nb_NO: Fraktdetaljer

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
nb_NO: Send detaljer om leveringsadresse til PayPal i stedet for fakturaadresse.

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
nb_NO: PayPal tillater oss å sende en adresse. Hvis du bruker PayPal for frakt etiketter kan du foretrekker å sende til leveringsadressen snarere enn fakturering.

en: Address Override
nb_NO: Adresse Overstyring

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
nb_NO: Aktiver "address_override" for å hindre at adresseinformasjon blir endret.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
nb_NO: PayPal verifiserer adresser, så denne innstillingen kan føre til feil (vi anbefaler å ha dette deaktivert).

en: Payment Action
nb_NO: Betalingshandling

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
nb_NO: Velg om du vil hente midler umiddelbart eller kun autorisere betaling.

en: Capture
nb_NO: Hente

en: Authorize
nb_NO: Autorisere

en: Page Style
nb_NO: Sidestil

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
nb_NO: Valgfritt å skrive inn navnet på sidestilen du ønsker å benytte. Disse er definert i PayPal-kontoen din.

en: Optional
nb_NO: Valgfritt

en: API Credentials
nb_NO: API legitimasjon

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
nb_NO: Skriv inn din PayPal API-legitimasjon for å behandle refusjoner via PayPal. Lær hvordan du kan få tilgang til PayPal API legitimasjon %sher%s.

en: API Username
nb_NO: API Brukernavn

en: Get your API credentials from PayPal.
nb_NO: Få API legitimasjon fra PayPal.

en: API Password
nb_NO: API Passord

en: API Signature
nb_NO: API Signatur

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
nb_NO: Vennligst påse at kortdetaljene har blitt skrevet inn riktig og at nettleseren din støtter JavaScript.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
nb_NO: Utviklere: Vennligst påse at du innkluderer jQuery og at det ikke er noen JavaScriptfeil på siden.

en: Error creating user in Simplify Commerce.
nb_NO: Feil ved oppretting av bruker is Simplify Commerce.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
nb_NO: Beklager, minste tillatte beløp på ordretotal er 0,50 for å benytte denne betalingsmetoden.

en: Customer not found
nb_NO: Kunde ikke funnet

en: %s - Order #%s
nb_NO: %s - Bestill #%s

en: Simplify payment error: %s
nb_NO: Simplify betaling feilet: %s

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
nb_NO: Forenkle betaling godkjent (ID: %s, Autorisasjonskode: %s)

en: Simplify payment declined
nb_NO: Forenkle betaling avvist

en: Payment was declined - please try another card.
nb_NO: Betalingen ble avvist - vennligst prøv et annet kort.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
nb_NO: Forenkle betaling mislyktes (%s)

en: %s - Pre-order for "%s"
nb_NO: %s - Forhåndsbestilling for "%s"

en: (Order #%s)
nb_NO: (Ordre #%s)

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
nb_NO: Betalingen ble avvist - kunden må forsøke et annet kort

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
nb_NO: Betalingen ble avvist av Simplify Commerce.

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
nb_NO: Ta betaling via Simplify Commerce - bruker simplify.js for å opprette korttokens og Simplify Commerce SDK. Krever SSL når sandbox er deaktivert.

en: Simplify Commerce by Mastercard
nb_NO: Simplify Commerce med Mastercard

en: Getting started
nb_NO: Komme i gang

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
nb_NO: Simplify Commerce er din kjøpmannskonto og betalingsgateway alt i ett. Velg Simplify Commerce som WooCommerce betalingsgateway for å få tilgang til pengene dine raskt med en kraftig, sikker betalingsmotor støttet av MasterCard.

en: Sign up for Simplify Commerce
nb_NO: Registrer deg for Simplify Commerce

en: Learn more
nb_NO: Les mer

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
nb_NO: Simplyfy Commerce Feil: Simplify Commercel krever PHP 5.3 og nyere. Du bruker versjon %s.

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
nb_NO: Forenkle Commerce Feil: Skriv inn dine offentlige og private nøkler

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
nb_NO: Simplify Commerce er aktivert, men <a href="%s"> tving SSL valget</a> er deaktivert; kassen er muligens ikke sikker! Vennligst aktiver SSL og sikre at serveren har et gyldig SSL-sertifikat - Simplify Commerce vil bare fungere i sandboxmodus.

en: Enable Simplify Commerce
nb_NO: Aktiver Simplify Commerce

en: Credit card
nb_NO: Kredittkort

en: Payment Mode
nb_NO: Betalingsmetode:

en: Enable Hosted Payments
nb_NO: Aktiver 'Hosted Payments'

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
nb_NO: Standard vil vise kredittkortfeltene i butikken din (SSL påkrevet). %1$s Hosted Payments vil vise Simplify Commerce modal-dialog i butikken din (hvis SSL) eller vil styre kunden til Simplify Commerce vertet side (hvis ikke SSL). %1$s Merk: Hosted Payments trenger et nytt API-nøkkelpar med flagget for 'hosted payments' valgt. %2$sFor fler detaljer sjekk dokumentasjonen%3$s for Simplify Commerce.

en: Hosted Payments
nb_NO: 'Hosted Payments'

en: Modal Color
nb_NO: Tekstilfarge

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
nb_NO: Angi fargen på knappene og titler i tekstil dialogboksen

en: Enable Sandbox Mode
nb_NO: Aktiver Sandboxmodus

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
nb_NO: Plasser betalingsgateway i sandboxmodus ved hjelp av sandbox  API nøkler (virkelige utbetalinger vil ikke bli tatt).

en: Sandbox Public Key
nb_NO: Sandbox offentlig nøkkel

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
nb_NO: Få API-nøkler fra din Simplify konto: Innstillinger> API-nøkler

en: Sandbox Private Key
nb_NO: Sandbox privat nøkkel

en: Public Key
nb_NO: Offentlig nøkkel

en: Private Key
nb_NO: Privat nøkkel

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
nb_NO: TEST-modus er aktivert. Bruk et testkort: %s

en: Expiry Month
nb_NO: Utløpsmåned

en: Expiry Year
nb_NO: Utløpsår

en: is invalid
nb_NO: er ugyldig

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
nb_NO: Takk for din bestilling, vennligst klikk på knappen under for å betale med kredittkort fra Simplify Commerce by MasterCard.

en: Pay Now
nb_NO: Betal nå

en: Cancel order &amp; restore cart
nb_NO: Avbryt ordre &amp; tilbakestill handlekurv

en: Refund was declined.
nb_NO: Refusjon ble avvist.

en: %s - Subscription for "%s"
nb_NO: %s - Abonnement for "%s"

en: Flat Rate
nb_NO: Fastpris

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
nb_NO: Flat frakt rate lar deg ta en fast rate for frakten.

en: Enable this shipping method
nb_NO: Aktiver denne fraktmetoden

en: Method Title
nb_NO: Metodetittel

en: Availability
nb_NO: Tilgjengelighet

en: All allowed countries
nb_NO: Alle tillatte land

en: Specific Countries
nb_NO: Spesifikke land

en: Select some countries
nb_NO: Velg noen land

en: Tax Status
nb_NO: Skattestatus

en: Taxable
nb_NO: Skattepliktig

en: Cost
nb_NO: Kostnad

en: Shipping Class Costs
nb_NO: Frakt klasse Kostnad

en: These costs can optionally be added based on the %sproduct shipping class%s.
nb_NO: Disse kostnadene kan eventuelt tilsettes, basert på %sproduktetets frakt klasse%s.

en: "%s" Shipping Class Cost
nb_NO: "%s" Transport Klasse Kostnad

en: N/A
nb_NO: I/A

en: No Shipping Class Cost
nb_NO: Ingen Frakt Klasse Kostnad

en: Calculation Type
nb_NO: Beregning Type

en: Per Class: Charge shipping for each shipping class individually
nb_NO: Per Klasse: Beregn frakt for hver forsendelse klasse individuelt

en: Per Order: Charge shipping for the most expensive shipping class
nb_NO: Per Order: Beregn frakt for den dyreste skipsklasse

en: Additional Rates
nb_NO: Tilleggsskatt

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
nb_NO: Disse prisene er ekstra fraktalternativer med ekstra kostnader (basert på flat sats).

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
nb_NO: Ett per linje: Alternativ Name | Tilleggs Kostnad [+- Prosent | Etter Kostnadstype (rekkefølge, klasse, eller element) Eksempel: <code>A Post | 6.95 [+ 0.2%] | rekkefølge</code>.

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
nb_NO: Valgnavn | Tilleggskostnad [+- prosent%] | Per kostnadstype (bestilling, klasse, eller produkt)

en: Free Shipping
nb_NO: Gratis frakt

en: Enable Free Shipping
nb_NO: Aktiver gratis frakt

en: Method availability
nb_NO: Metodens tilgjengelighet

en: Free Shipping Requires...
nb_NO: Gratis frakt krever...

en: A valid free shipping coupon
nb_NO: En gyldig gratisfrakt-kupong

en: A minimum order amount (defined below)
nb_NO: Et minimums ordrebeløp (definert nedenfor)

en: A minimum order amount OR a coupon
nb_NO: Et minimums ordrebeløp ELLER en kupong

en: A minimum order amount AND a coupon
nb_NO: Et minimums ordrebeløp OG en kupong

en: Minimum Order Amount
nb_NO: Minste ordrebeløp

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
nb_NO: Brukere må bruke dette beløpet for å få gratis frakt (hvis aktivert ovenfor).

en: International Flat Rate
nb_NO: Internasjonale flatt rate

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
nb_NO: Internasjonale flatt frakt rate du kan lage en fast rente for frakt.

en: Selected countries
nb_NO: Valgte land

en: Excluding selected countries
nb_NO: Utelater valgte land

en: Local Delivery
nb_NO: Lokal levering

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
nb_NO: Lokal levering er en enkel fraktmetode for å levere ordrer lokalt.

en: Enable
nb_NO: Aktiver

en: Enable local delivery
nb_NO: Aktiver lokal levering

en: Fee Type
nb_NO: Gebyrtype

en: How to calculate delivery charges
nb_NO: Hvordan fraktkostnader beregnes

en: Fixed amount
nb_NO: Fast beløp

en: Percentage of cart total
nb_NO: Prosent av handlekurvens total

en: Fixed amount per product
nb_NO: Fast beløp per produkt

en: Delivery Fee
nb_NO: Leveringsgebyr

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
nb_NO: Hvilket gebyr vil du ta for lokal levering; tilsidesatt hvis du velger gratis. La stå tom for å deaktivere.

en: Allowed Zip/Post Codes
nb_NO: Tillatt Postnummer

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
nb_NO: Egne koder med komma. Godtar jokertegn, f.eks <code>P*</code> vil matche et postnummer på PE30. Aksepterer også et mønster, f.eks<code>NG1___</code> ville samsvarer med NG11AA men ikke NG10 1AA

en: Local Pickup
nb_NO: Hente selv

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
nb_NO: Henting er en enkel metode som gjør det mulig for kundene å plukke opp ordrer selv.

en: Enable local pickup
nb_NO: Aktiver lokal henting

en: What zip/post codes are available for local pickup?
nb_NO: Hvilke postnumre er tilgjengelig for lokal henting?

en: Shipping costs updated.
nb_NO: Fraktkostnader oppdatert.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
nb_NO: Ugyldig ordre. Hvis du har en konto kan du logge deg inn og prøv på nytt.

en: My Account
nb_NO: Min konto

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
nb_NO: Denne ordrens status er '%s' &mdash; den kan ikke bli betalt for. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
nb_NO: Beklager, denne ordren er ugyldig og kan ikke bli betalt for.

en: Order Number:
nb_NO: Bestillingsnummer:

en: Date:
nb_NO: Dato:

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
nb_NO: Ordrens totalbeløp er oppdatert. Bekreft ordren din ved å klikke på knappen "Send" lengst ned på siden.

en: Your password has been reset.
nb_NO: Passordet ditt har blitt tilbakestilt.

en: Log in
nb_NO: Logg inn

en: Enter a username or e-mail address.
nb_NO: Skriv inn et brukernavn eller epostadresse.

en: Invalid username or e-mail.
nb_NO: Ugyldig brukernavn eller epostadresse

en: Password reset is not allowed for this user
nb_NO: Tilbakestilling av passord ikke tillat for denne brukeren

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nb_NO: Sjekk eposten din for bekreftelseslenke.

en: Invalid key
nb_NO: Ugyldig nøkkel

en: Add a new payment method.
nb_NO: Legg til en ny betalingsmåte.

en: Please enter a valid order ID
nb_NO: Vennligst skriv inn gyldig ordre-ID

en: Please enter a valid order email
nb_NO: Vennligst skriv inn gyldig ordreepost.

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
nb_NO: Beklager, men vi kunne ikke finne den ordre-ID'en i databasen vår.

en: Order Fully Refunded
nb_NO: Bestill fult refundert

en: Select
nb_NO: Velg

en: Text
nb_NO: Tekst

en: This product is protected and cannot be purchased.
nb_NO: Dette produktet er beskyttet og kan ikke kjøpes.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
nb_NO[0]: %s er lagt til handlekurven din.
nb_NO[1]: %s er lagt til handlekurven din.

en: Continue Shopping
nb_NO: Fortsett å handle

en: and
nb_NO: og

en: Coupon:
nb_NO: Rabattkupong:

en: Free shipping coupon
nb_NO: Kupong for gratis frakt

en: [Remove]
nb_NO: [Fjern]

en: Free
nb_NO: Gratis

en: Order &ndash; %s
nb_NO: Ordre &ndash; %s

en: Invalid order status
nb_NO: Ugyldig bestillingsstatus

en: Invalid order ID
nb_NO: Ugyldig ordre-ID

en: United Arab Emirates Dirham
nb_NO: De Forente Arabiske Emirater Dirham

en: Australian Dollars
nb_NO: Australske dollar

en: Brazilian Real
nb_NO: Brasilske Real

en: Bulgarian Lev
nb_NO: Bulgarsk Lev

en: Canadian Dollars
nb_NO: Kanadiske dollar

en: Chilean Peso
nb_NO: Chilenske Peso

en: Chinese Yuan
nb_NO: Kinesiske Yuan

en: Colombian Peso
nb_NO: Colombianske Peso

en: Czech Koruna
nb_NO: Tsjekkisk Koruna

en: Danish Krone
nb_NO: Danske Kroner

en: Dominican Peso
nb_NO: Dominikanske Peso

en: Euros
nb_NO: Euro

en: Croatia kuna
nb_NO: Kroatiske Kuna

en: Hungarian Forint
nb_NO: Ungarske Forint

en: Icelandic krona
nb_NO: Islandske kroner

en: Indonesia Rupiah
nb_NO: Indonesisk Rupiah

en: Indian Rupee
nb_NO: Indisk Rupi

en: Nepali Rupee
nb_NO: Nepalske Rupee

en: Israeli Shekel
nb_NO: Israelske Shekel

en: Japanese Yen
nb_NO: Japanske Yen

en: South Korean Won
nb_NO: Sør-Koreanske Won

en: Malaysian Ringgits
nb_NO: Malaysiske Ringgit

en: Mexican Peso
nb_NO: Meksikanske peso

en: Nigerian Naira
nb_NO: Nigerianske Naira

en: Norwegian Krone
nb_NO: Norske Kroner

en: New Zealand Dollar
nb_NO: New Zealandske Dollar

en: Paraguayan Guaraní
nb_NO: Paraguayiske Guaraní

en: Philippine Pesos
nb_NO: Filippinske Peso

en: Polish Zloty
nb_NO: Polske Zloty

en: Pounds Sterling
nb_NO: Britiske pund

en: Romanian Leu
nb_NO: Rumenske Leu

en: Russian Ruble
nb_NO: Russiske Rubler

en: South African rand
nb_NO: Sørafrikanske Rand

en: Swedish Krona
nb_NO: Svenske Kroner

en: Swiss Franc
nb_NO: Sveitsiske Franc

en: Taiwan New Dollars
nb_NO: Taiwanesiske New Dollar

en: Turkish Lira
nb_NO: Tyrkiske Lire

en: US Dollars
nb_NO: US Dollar

en: Vietnamese Dong
nb_NO: Vietnamesisk Dong

en: Egyptian Pound
nb_NO: Egyptiske Pund

en: Cart Discount
nb_NO: Handlekurvsrabatt

en: Cart % Discount
nb_NO: Prosentvis % handlekurvsrabatt

en: Product Discount
nb_NO: Produktrabatt

en: Product % Discount
nb_NO: Prosentvis % produktrabatt

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
nb_NO: shop_order_status taksonomien er ikke lenger i WooCommerce 2.2! Du bør bruke den nye WooCommerce post_status i stedet, <a href="%s">les mer...</a>

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
nb_NO: "Publiser" ordre  status er ikke lenger i WooCommerce 2.2! Du bør bruke den nye WooCommerce post_status i stedet, <a href="%s">les mer...</a>

en: This function should not be called before woocommerce_init.
nb_NO: Denne funksjonen bør ikke kalles før woocommerce_init.

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
nb_NO: Ubetalt ordre kansellert - tidsfrist nådd.

en: Refund &ndash; %s
nb_NO: Refunder &ndash; %s

en: Simple product
nb_NO: Enkeltprodukt

en: Grouped product
nb_NO: Gruppert produkt

en: External/Affiliate product
nb_NO: Ekstern-/Partnerprodukt

en: Variable product
nb_NO: Variabelt produkt

en: New products
nb_NO: Nye produkter

en: New products added to %s
nb_NO: Nye produkter lagt til i %s

en: New products tagged %s
nb_NO: Nye produkterstikkord %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nb_NO: Dette er en demobutikk for testing  &mdash; ingen ordrer kan gjennomføres.

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Søkeresultater: &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
nb_NO: &nbsp;&ndash; Side %s

en: Default sorting
nb_NO: Standard sortering

en: Sort by popularity
nb_NO: Sorter etter popularitet

en: Sort by average rating
nb_NO: Sorter etter gjennomsnittsrangering

en: Sort by newness
nb_NO: Sorter etter nyhetsgrad

en: Sort by price: low to high
nb_NO: Sorter etter pris: lav til høy

en: Sort by price: high to low
nb_NO: Sorter etter pris: høy til lav

en: Additional Information
nb_NO: Tilleggsinformasjon

en: Reviews (%d)
nb_NO: Omtaler (%d)

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
nb_NO: Bruk $args argument som en matrise istedet. Utdatert argument vil bli fjernet i WC 2.2.

en: Place order
nb_NO: Send ordre

en: Select a country&hellip;
nb_NO: Velg et land&hellip;

en: Update country
nb_NO: Oppdater land

en: Select a state&hellip;
nb_NO: Velg en delstat&hellip;

en: Choose an option
nb_NO: Velg en

en: Select a category
nb_NO: Velg kategori

en: Uncategorized
nb_NO: Ukategorisert

en: An account is already registered with your email address. Please login.
nb_NO: En konto er allerede registret med denne epostadressen. Vennligst logg inn på vanlig måte.

en: Please enter a valid account username.
nb_NO: Vennligst skriv inn et gyldig brukernavn for kontoen.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
nb_NO: En konto er allerede registrert med det brukernavnet. Vennligst velg et annet.

en: Please enter an account password.
nb_NO: Vennligst skriv inn et passord for kontoen.

en: ERROR
nb_NO: FEIL

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
nb_NO: Kunne ikke registrere deg&hellip; vennligst kontakt oss hvis du fortsetter å ha dette problemet.

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Paused
nb_NO: Satt på pause

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Display the user's Cart in the sidebar.
nb_NO: Vis brukerens handlekurv i sidebar.

en: WooCommerce Cart
nb_NO: WooCommerce handlekurv

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Hide if cart is empty
nb_NO: Skjul dersom handlekurven er tom

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
nb_NO: Viser aktive lagdelte navfiltre slik at brukere kan se og deaktivere dem.

en: WooCommerce Layered Nav Filters
nb_NO: WooCommerce lagvis navigeringsfilter

en: Active Filters
nb_NO: Aktive filtre

en: Remove filter
nb_NO: Fjern filter

en: Max
nb_NO: Maks

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
nb_NO: Vis en tilpasset attributt i en widget som lar deg begrense listen av produkter ved visning av produktkategorier.

en: WooCommerce Layered Nav
nb_NO: WooCommerce lagvis navigering

en: Filter by
nb_NO: Filtrer på

en: Attribute
nb_NO: Attributt

en: Display type
nb_NO: Visningstype

en: List
nb_NO: Liste

en: Dropdown
nb_NO: Rullegardin

en: Query type
nb_NO: Spørretype

en: AND
nb_NO: OG

en: OR
nb_NO: ELLER

en: Any %s
nb_NO: Enhver %s

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
nb_NO: Viser en slider for prisfilter i en widget som lar deg begrense listen av viste produkter ved visning av produktkategorier.

en: WooCommerce Price Filter
nb_NO: WooCommerce prisfilter

en: Filter by price
nb_NO: Filtrer på pris

en: Min price
nb_NO: Min. pris

en: Max price
nb_NO: Makspris

en: Filter
nb_NO: Filtrer

en: Price:
nb_NO: Pris:

en: A list or dropdown of product categories.
nb_NO: En liste eller en rullegardin med produktkategorier

en: WooCommerce Product Categories
nb_NO: WooCommerce produktkategorier

en: Order by
nb_NO: Sorter etter

en: Category Order
nb_NO: Kategorirekkefølge

en: Show as dropdown
nb_NO: Vis som rullegardin

en: Show product counts
nb_NO: Vis produkt antall

en: Show hierarchy
nb_NO: Vis hierarki

en: Only show children of the current category
nb_NO: Bare viser underkategorier fra den aktuelle kategorien

en: No product categories exist.
nb_NO: Ingen produktkategorier finnes.

en: A Search box for products only.
nb_NO: En søkeboks kun for produkter.

en: WooCommerce Product Search
nb_NO: WooCommerce produktsøk

en: Your most used product tags in cloud format.
nb_NO: Dine mest brukte produktstikkord i sky-format.

en: WooCommerce Product Tags
nb_NO: WooCommerce produktstikkord

en: Display a list of your products on your site.
nb_NO: Vis en liste med produktene på nettstedet ditt.

en: WooCommerce Products
nb_NO: WooCommerce Produkter

en: Number of products to show
nb_NO: Antall produkter som vises

en: Show
nb_NO: Vis

en: All Products
nb_NO: Alle produkter

en: Featured Products
nb_NO: Fremhevede produkter

en: On-sale Products
nb_NO: Produkter på salg

en: Date
nb_NO: Dato

en: Price
nb_NO: Pris

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Sales
nb_NO: Tilbud

en: ASC
nb_NO: Stigende

en: DESC
nb_NO: Synkende

en: Hide free products
nb_NO: Skjul gratisprodukter

en: Show hidden products
nb_NO: Vis skjulte produkter

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
nb_NO: Vis en liste med de seneste omtalene på nettstedet ditt.

en: WooCommerce Recent Reviews
nb_NO: WooCommerce seneste omtaler

en: Recent Reviews
nb_NO: Nylige omtaler

en: Number of reviews to show
nb_NO: Antall omtaler å vise

en: Display a list of recently viewed products.
nb_NO: Vis en liste over nylig viste produkter.

en: WooCommerce Recently Viewed
nb_NO: WooCommerce sist viste

en: Recently Viewed Products
nb_NO: Nylige viste produkter

en: Display a list of your top rated products on your site.
nb_NO: Vis en liste med de topprangerte produktene på nettstedet ditt.

en: WooCommerce Top Rated Products
nb_NO: WooCommerce produkter med høyest rangering

en: Top Rated Products
nb_NO: Topprangerte produkter

en: %s would like to connect to your store
nb_NO: %s ønsker å koble seg til butikken din

en: This will give "%s" <strong>%s</strong> access which will allow it to:
nb_NO: Dette vil gi "%s" <strong>%s</strong> tilgang som vil tillate det å:

en: Logged in as %s
nb_NO: Logget inn som %s

en: Logout
nb_NO: Logg ut

en: Approve
nb_NO: Godkjenne

en: Deny
nb_NO: Avslå

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or %2$scancel and return to %1$s%3$s
nb_NO: For å koble til %1$små du være logget inn. Logg inn på din butikk nedenfor, eller %2$savbryte og gå tilbake til %1$s%3$s

en: Username or email address
nb_NO: Brukernavn eller epostadresse

en: Password
nb_NO: Passord

en: Application Authentication Request
nb_NO: Søknad Autentisering Forespørsel

en: Your cart is currently empty.
nb_NO: Handlekurven din er tom.

en: Return To Shop
nb_NO: Tilbake til butikk

en: Shipping #%d
nb_NO: Frakt #%d

en: Shipping
nb_NO: Frakt

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
nb_NO: Vennligst bruk fraktkalkulatoren for å se tilgjengelige fraktmetoder.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
nb_NO: Vennligst fortsett til kassen og oppgi fullstendig adresse for å se om det er noen tilgjengelige leveringsmetoder.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
nb_NO: Vennligst fyll inn detaljene dine for å se tilgjengelige fraktmetoder.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
nb_NO: Det er ingen fraktmetoder tilgjengelig. Vennligst dobbeltsjekk adressen din, eller ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp.

en: Cart Totals
nb_NO: Handlekurvtotaler

en: Subtotal
nb_NO: Delsum

en:  (taxes estimated for %s)
nb_NO: (skatter beregnet for %s)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
nb_NO: Merk: Frakt og skatter beregnes%s og blir oppdatert når du går til kassen, basert på betalings- og fraktinformasjonen din.

en: Quantity
nb_NO: Antall

en: Remove this item
nb_NO: Fjern denne gjenstanden

en: Coupon code
nb_NO: Kupongkode

en: Apply Coupon
nb_NO: Bruk rabattkupong

en: Update Cart
nb_NO: Oppdater handlekurv

en: You may be interested in&hellip;
nb_NO: Du er kanskje interessert i&hellip;

en: No products in the cart.
nb_NO: Du har ingen produkter i handlekurven.

en: Checkout
nb_NO: Til kassen

en: Proceed to Checkout
nb_NO: Fortsett til kassen

en: Calculate Shipping
nb_NO: Beregn frakt

en: State / county
nb_NO: Delstat / fylke

en: City
nb_NO: Sted

en: Update Totals
nb_NO: Oppdater totaler

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
nb_NO: Det er noe problemer med noen av produktene i handlekurven (vist ovenfor). Vennligst gå tilbake til handekurven og rett på dette før du går til kassen.

en: Return To Cart
nb_NO: Tilbake til handlekurv

en: Billing &amp; Shipping
nb_NO: Fakturering &amp; Frakt

en: Billing Details
nb_NO: Faktureringsdetaljer

en: Create an account?
nb_NO: Opprett en konto?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
nb_NO: Opprett en konto ved å skrive inn informasjonen nedenfor. Hvis du allerede har registrert deg, vennligst logg inn øverst på siden.

en: You must be logged in to checkout.
nb_NO: Du må være pålogget for å gå til kassen.

en: Your order
nb_NO: Ordren din

en: Have a coupon?
nb_NO: Har du en kupong?

en: Click here to enter your code
nb_NO: Klikk her for å skrive inn koden din

en: Returning customer?
nb_NO: Tilbakevendende kunde?

en: Click here to login
nb_NO: Klikk her for å logge inn

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
nb_NO: Hvis du har handlet hos oss før, vennligst fyll ut detaljene dine i boksene nedenfor. Er du en ny kunde, vennligst fortsett til kassen &amp; fraktområdet.

en: Qty
nb_NO: Antall

en: Totals
nb_NO: Totaler

en: Payment
nb_NO: Betaling

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nb_NO: Beklager, det ser ikke ut til å finnes noe betalingsmetode for adressen din. Kontakt oss om du trenger hjelp, eller ønsker å benytte et alternativ.

en: Pay for order
nb_NO: Betal for ordren

en: Ship to a different address?
nb_NO: Sende til en annen adresse?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
nb_NO: Vennligst fyll inn detaljene dine ovenfor for å se tilgjengelige betalingsmetoder.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nb_NO: Beklager, det ser ikke ut til å finnes noe betalingsmetode for adressen din. Kontakt oss om du trenger hjelp, eller ønsker å benytte et alternativ.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
nb_NO: Fordi nettleseren din ikke støtter JavaScript, eller at JavaScript er slått av, så må du klikke på <em>Oppdater total</em> før du sender ordren. Om du ikke oppdaterer total, risikerer du å betale mer enn beløpet som vises ovenfor.

en: Update totals
nb_NO: Oppdater totaler

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
nb_NO: Jeg har lest og godtatt<a href="%s" target="_blank"> betingelsene</a>

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
nb_NO: Dessverre kan ikke ordren din fullføres fordi betalingen er avvist av bank/kortleverandør.

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
nb_NO: Vennligst forsøk å gjennomføre kjøpet ditt igjen eller gå til kontosiden din.

en: Please attempt your purchase again.
nb_NO: Vennligst forsøk å gjennomføre kjøpet ditt igjen.

en: Pay
nb_NO: Betal

en: Thank you. Your order has been received.
nb_NO: Takk. Vi har mottatt ordren din.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
nb_NO: Ordren #%d har blitt kansellert. Ordren var som følger:

en: Order: %s
nb_NO: Ordre: %s

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
nb_NO: Du har mottatt en ordre fra %s. Ordren er som følger:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
nb_NO: Hei der! Den nylige ordren din på %s er fullført. Ordredetaljene er vist nedenfor som referanse:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
nb_NO: En ordre er opprettet for deg på %s. For å betale for denne ordren vennligst bruk følgende link: %s

en: pay
nb_NO: betal

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
nb_NO: Takk for at du opprettet en konto på %s. Brukernavnet ditt er <strong>%s</strong>.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
nb_NO: Passordet ditt ble automatisk generert: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
nb_NO: Du kan få tilgang til kontoområdet ditt for å vise ordrene dine og endre passordet ditt her: %s.

en: Hello, a note has just been added to your order:
nb_NO: Hei, et notat har nylig blitt lagt til ordren din:

en: For your reference, your order details are shown below.
nb_NO: Til informasjon finnes alle ordredetaljer nedenfor.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
nb_NO: Ordren din er mottatt og blir nå behandlet. Ordredetaljene er vist nedenfor som referanse:

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
nb_NO: Hei der. Bestillingen din på %s har blitt delvis refundert.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
nb_NO: Hei der. Bestillingen din på %s har blitt refundert.

en: Amount Refunded
nb_NO: Mengden Refundert

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
nb_NO: Noen har bedt om at passordet tilbakestilles for følgende konto:

en: Username: %s
nb_NO: Brukernavn: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nb_NO: Hvis dette var en feil, bare ignorer denne eposten, og ingenting vil skje.

en: To reset your password, visit the following address:
nb_NO: For¨å tilbakestille passordet ditt, gå til følgende adresse:

en: Click here to reset your password
nb_NO: Klikk her for å tilbakestille passordet ditt

en: Billing address
nb_NO: Fakturaadresse

en: Shipping address
nb_NO: Leveringsadresse

en: Order number: %s
nb_NO: Ordrenummer: %s

en: View order: %s
nb_NO: Vis ordre: %s

en: You have received an order from %s.
nb_NO: Du har mottatt en ordre fra %s.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
nb_NO: Passordet ditt er <strong>%s</strong>.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
nb_NO: Hei der. Bestillingen din på %s har blitt refundert. Bestillingsdetaljene er vist nedenfor som referanse:

en: Quantity: %s
nb_NO: Antall: %s

en: Cost: %s
nb_NO: Kostnad: %s

en: Username or email
nb_NO: Brukernavn eller epost

en: Remember me
nb_NO: Husk meg

en: Lost your password?
nb_NO: Mistet passordet ditt?

en: No products were found matching your selection.
nb_NO: Ingen produkter ble funnet som passer dine valg.

en: Showing the single result
nb_NO: Viser det ene resultatet

en: Showing all %d results
nb_NO: Viser alle %d resultater

en: Sale!
nb_NO: På salg!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nb_NO: Beklager, det virker som det ikke er noen betalingsmetoder som støtter å legge en ny betalingsmåte. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp eller ønsker å benytt et alternativ.

en: First name
nb_NO: Fornavn

en: Last name
nb_NO: Etternavn

en: Email address
nb_NO: Epostadresse

en: Password Change
nb_NO: Endring av passord

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
nb_NO: Gjeldende passord (la stå tom for å forbli uendret)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
nb_NO: Nytt passord (la stå tom for å forbli uendret)

en: Confirm New Password
nb_NO: Bekreft nytt passord

en: Save changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Billing Address
nb_NO: Fakturaadresse

en: Shipping Address
nb_NO: Leveringsadresse

en: Save Address
nb_NO: Lagre adresse

en: Register
nb_NO: Registrer

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nb_NO: Glemt passordet ditt? Vennligst skriv inn brukernavnet eller epostadressen. Du vil motta en lenke via epost for å generere et nytt passord.

en: Enter a new password below.
nb_NO: Skriv inn et nytt passord nedenfor.

en: New password
nb_NO: Nytt passord

en: Re-enter new password
nb_NO: Gjenta nytt passord

en: Reset Password
nb_NO: Tilbakestill passord

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
nb_NO: Hei, <strong>%1$s</strong> (ikke %1$s? <a href="%2$s">Logg ut</a>).

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
nb_NO: Fra din kontos dashbord kan du se dine seneste ordre, administrere frakt- og fakturaadressene og <a href="%s">redigere passord og kontodetaljene dine</a>.

en: My Addresses
nb_NO: Mine adresser

en: My Address
nb_NO: Min adresse

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
nb_NO: Følgende adresser kommer til å bli brukt på kassen-siden som standard.

en: You have not set up this type of address yet.
nb_NO: Du har ikke satt opp denne type adresse ennå.

en: Available Downloads
nb_NO: Tilgjengelige Nedlastinger

en: %s download remaining | %s downloads remaining
nb_NO[0]: %s nedlasting gjenstår
nb_NO[1]: %s nedlastinger gjenstår

en: Recent Orders
nb_NO: Nylige ordrer

en: Order Number
nb_NO: Ordrenummer

en: %s for %s item | %s for %s items
nb_NO[0]: %s for %s gjenstand
nb_NO[1]: %s for %s gjenstander

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: View
nb_NO: Vis

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
nb_NO: Order #<mark class="order-number">%s</mark> ble plassert på <mark class="order-date">%s</mark>og er for tiden <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order Updates
nb_NO: Ordreoppdateringer

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
nb_NO: For å spore din bestilling vennligst skriv din ordre-ID i boksen nedenfor og trykk på "Spor" -knappen. Dette ble gitt til deg på din kvittering og i e-postbekreftelsen du skal ha mottatt.

en: Order ID
nb_NO: Ordre-ID

en: Found in your order confirmation email.
nb_NO: Finnes i eposten din med ordrebekreftelse.

en: Billing Email
nb_NO: Epostadresse for fakturering

en: Email you used during checkout.
nb_NO: Epostadressen som du oppgav i kassen.

en: Track
nb_NO: Spor

en: Order Again
nb_NO: Bestill på nytt

en: Customer Details
nb_NO: Kundedetaljer

en: Note:
nb_NO: Notat

en: Email:
nb_NO: Epost:

en: Telephone:
nb_NO: Telefon:

en: Order Details
nb_NO: Ordredetaljer

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Bestilling #%s som ble gjort %s har status &ldquo;%s&rdquo;

en: ago
nb_NO: siden

en: and was completed
nb_NO: og ble fullført

en:  ago
nb_NO: siden

en: Search for:
nb_NO: Søk etter:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
nb_NO: Dette produktet er for tiden utsolgt og utilgjengelig.

en: Clear selection
nb_NO: Nullstill valg

en: SKU:
nb_NO: Varenummer:

en: Category: | Categories:
nb_NO[0]: Kategori:
nb_NO[1]: Kategorier:

en: Tag: | Tags:
nb_NO[0]: Stikkord:
nb_NO[1]: Stikkord:

en: Weight
nb_NO: Vekt

en: Dimensions
nb_NO: Dimensjoner

en: out of %s5%s
nb_NO: av totalt %s5%s

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
nb_NO[0]: basert på %s kundeomtale
nb_NO[1]: basert på %s kundeomtaler

en: %s customer review | %s customer reviews
nb_NO[0]: %s kundeomtale
nb_NO[1]: %s kundeomtaler

en: Related Products
nb_NO: Relaterte produkter

en: Rated %d out of 5
nb_NO: Rangert %d av 5

en: Your comment is awaiting approval
nb_NO: Kommentaren din venter på godkjennelse

en: verified owner
nb_NO: bekreftet eier

en: Product Description
nb_NO: Produktbeskrivelse

en: You may also like&hellip;
nb_NO: Du liker kanskje også&hellip;

en: %s review for %s | %s reviews for %s
nb_NO[0]: %s omtale for %s
nb_NO[1]: %s omtaler for %s

en: Reviews
nb_NO: Omtaler

en: There are no reviews yet.
nb_NO: Det er ingen omtaler ennå.

en: Add a review
nb_NO: Skriv en omtale

en: Be the first to review
nb_NO: Bli den første som skriver en omtale om

en: Leave a Reply to %s
nb_NO: Legg igjen en kommentar til%s

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
nb_NO: Du må være <a href="%s">logget inn</a> å legge publisere en omtale.

en: Your Rating
nb_NO: Rangeringen din

en: Rate&hellip;
nb_NO: Ranger&hellip;

en: Perfect
nb_NO: Perfekt

en: Good
nb_NO: Bra

en: Average
nb_NO: Gjennomsnittlig

en: Not that bad
nb_NO: Ikke så dårlig

en: Very Poor
nb_NO: Veldig dårlig

en: Your Review
nb_NO: Omtalen din

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
nb_NO: Bare innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en omtale.

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
nb_NO: Et e-handelsverktøysett som hjelper deg å selge hva som helst. Vakkert.

[ctx: min_price]
en: From:
nb_NO: Fra:

[ctx: placeholder]
en: Username
nb_NO: Brukernavn

[ctx: placeholder]
en: Password
nb_NO: Passord

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
nb_NO: Notater ang. ordren din. f.eks. spesielle notater ang. levering.

[ctx: placeholder]
en: Street address
nb_NO: Gateadresse

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
nb_NO: Leilighet, suite, etc. (valgfritt)

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
nb_NO: Søk Produkter&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
nb_NO: Ett resultat er tilgjengelig, trykk enter for å velge det.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nb_NO: %qty% resultatene er tilgjengelige, bruke opp og ned piltastene for å navigere.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nb_NO: Ingen treff

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
nb_NO: Lasting mislyktes

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
nb_NO: Vennligst fyll inn 1 eller flere tegn

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
nb_NO: Skriv inn %qty% eller flere tegn

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
nb_NO: Vennligst slett ett tegn

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
nb_NO: Vennligst slett %qty% tegn

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
nb_NO: Du kan bare velge ett element

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
nb_NO: Du kan bare velge %qty% elementer

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
nb_NO: Laster flere resultater&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
nb_NO: Søke&hellip;

[ctx: Page slug]
en: shop
nb_NO: butikk

[ctx: Page slug]
en: cart
nb_NO: handlekurv

[ctx: Page slug]
en: checkout
nb_NO: kassen

[ctx: Page slug]
en: my-account
nb_NO: min-konto

[ctx: Page title]
en: Shop
nb_NO: Butikk

[ctx: Page title]
en: Cart
nb_NO: Handlekurv

[ctx: Page title]
en: Checkout
nb_NO: Til kassen

[ctx: Page title]
en: My Account
nb_NO: Min konto

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
nb_NO: Kategorier

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
nb_NO: Stikkord

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
nb_NO: Fraktklasser

[ctx: Admin menu name]
en: Products
nb_NO: Produkter

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
nb_NO: Ordrer

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
nb_NO: Rabattkuponger

[ctx: slug]
en: product-category
nb_NO: produktkategori

[ctx: slug]
en: product-tag
nb_NO: produktstikkord

[ctx: slug]
en: product
nb_NO: produkt

[ctx: slug]
en: uncategorized
nb_NO: ukategorisert

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
nb_NO: Avventer betaling

[ctx: Order status]
en: Processing
nb_NO: Behandler

[ctx: Order status]
en: On Hold
nb_NO: På vent

[ctx: Order status]
en: Completed
nb_NO: Fullført

[ctx: Order status]
en: Cancelled
nb_NO: Kansellert

[ctx: Order status]
en: Refunded
nb_NO: Refundert

[ctx: Order status]
en: Failed
nb_NO: Mislyktes

[ctx: Tax status]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
nb_NO: Fakturering

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
nb_NO: frakt

[ctx: breadcrumb]
en: Home
nb_NO: Hjem

[ctx: Sorting order]
en: Order
nb_NO: Rekkefølge

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
nb_NO: av %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
nb_NO: Antall

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
nb_NO: Viser %1$d&ndash;%2$d av %3$d resultater

[ctx: label]
en: Search for:
nb_NO: Søk etter:

[ctx: submit button]
en: Search
nb_NO: Søk
