WooCommerce - en to lv_LV translation catalogue (894 entries)

en: &#197;land Islands
lv_LV: Folklenda salas

en: Albania
lv_LV: Albānija

en: Algeria
lv_LV: Alžīrija

en: Andorra
lv_LV: Andora

en: Anguilla
lv_LV: Angilja

en: Antarctica
lv_LV: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
lv_LV: Antigva un Barbuda

en: Argentina
lv_LV: Argentīna

en: Armenia
lv_LV: Armēnija

en: Australia
lv_LV: Austrālija

en: Austria
lv_LV: Austrija

en: Azerbaijan
lv_LV: Azerbaidžāna

en: Bahrain
lv_LV: Bahreina

en: Bangladesh
lv_LV: Bangladeša

en: Barbados
lv_LV: Barbadosa

en: Belarus
lv_LV: Baltkrievija

en: Belgium
lv_LV: Beļģija

en: Belize
lv_LV: Beliza

en: Benin
lv_LV: Benina

en: Bhutan
lv_LV: Butāna

en: Bolivia
lv_LV: Bolīvija

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
lv_LV: Bonaire, Sintestatiusa un Saba

en: Bosnia and Herzegovina
lv_LV: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv_LV: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv_LV: Buvē sala

en: Brazil
lv_LV: Brazīlija

en: British Indian Ocean Territory
lv_LV: Britu Indijas okeāna teritorija

en: British Virgin Islands
lv_LV: Britu Virdžīnu salas

en: Brunei
lv_LV: Bruneja

en: Bulgaria
lv_LV: Bulgārija

en: Cambodia
lv_LV: Kambodža

en: Cameroon
lv_LV: Kamerūna

en: Canada
lv_LV: Kanāda

en: Cape Verde
lv_LV: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv_LV: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv_LV: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv_LV: Čada

en: Chile
lv_LV: Čīle

en: China
lv_LV: Ķīna

en: Christmas Island
lv_LV: Ziemsvētku sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv_LV: Kokosa (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv_LV: Kolumbija

en: Comoros
lv_LV: Komoru salas

en: Congo (Brazzaville)
lv_LV: Kongo (Brazavila)

en: Congo (Kinshasa)
lv_LV: Kongo (Kinshasa)

en: Cook Islands
lv_LV: Kuka salas

en: Costa Rica
lv_LV: Kostarika

en: Croatia
lv_LV: Horvātija

en: Cuba
lv_LV: Kuba

en: Cura&Ccedil;ao
lv_LV: Kirasao

en: Cyprus
lv_LV: Kipra

en: Czech Republic
lv_LV: Čehija

en: Denmark
lv_LV: Dānija

en: Djibouti
lv_LV: Džibutija

en: Dominica
lv_LV: Dominika

en: Dominican Republic
lv_LV: Dominikānas Republika

en: Ecuador
lv_LV: Ekvadora

en: Egypt
lv_LV: Ēģipte

en: El Salvador
lv_LV: El Salvadora

en: Equatorial Guinea
lv_LV: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv_LV: Eritreja

en: Estonia
lv_LV: Igaunija

en: Ethiopia
lv_LV: Etiopija

en: Falkland Islands
lv_LV: Folklenda salas

en: Faroe Islands
lv_LV: Fēru salas

en: Fiji
lv_LV: Fidži

en: Finland
lv_LV: Somija

en: France
lv_LV: Francija

en: French Guiana
lv_LV: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv_LV: Franču Polinēzija

en: French Southern Territories
lv_LV: Franču Dienvidu teritorijas

en: Gabon
lv_LV: Gabona

en: Gambia
lv_LV: Gambija

en: Georgia
lv_LV: Džordžija

en: Germany
lv_LV: Vācija

en: Ghana
lv_LV: Gana

en: Gibraltar
lv_LV: Gibraltārs

en: Greece
lv_LV: Grieķija

en: Greenland
lv_LV: Grenlande

en: Guadeloupe
lv_LV: Gvadelupa

en: Guatemala
lv_LV: Gvatemala

en: Guinea
lv_LV: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv_LV: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv_LV: Gajāna

en: Heard Island and McDonald Islands
lv_LV: Hērda sala un Makdonalda salas

en: Honduras
lv_LV: Hondurasa

en: Hong Kong
lv_LV: Honkonga

en: Hungary
lv_LV: Ungārija

en: Iceland
lv_LV: Īslande

en: India
lv_LV: Indija

en: Indonesia
lv_LV: Indonēzija

en: Iran
lv_LV: Irāna

en: Iraq
lv_LV: Irāka

en: Republic of Ireland
lv_LV: Īrija

en: Isle of Man
lv_LV: Menas sala

en: Israel
lv_LV: Izraēla

en: Italy
lv_LV: Itālija

en: Ivory Coast
lv_LV: Kotdivuāra

en: Jamaica
lv_LV: Jamaika

en: Japan
lv_LV: Japāna

en: Jersey
lv_LV: Džērsija

en: Jordan
lv_LV: Jordānija

en: Kazakhstan
lv_LV: Kazahstāna

en: Kenya
lv_LV: Kenija

en: Kiribati
lv_LV: Kiribatija

en: Kuwait
lv_LV: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv_LV: Kirgizstāna

en: Laos
lv_LV: Laosa

en: Latvia
lv_LV: Latvija

en: Lebanon
lv_LV: Libāna

en: Lesotho
lv_LV: Lesoto

en: Liberia
lv_LV: Libērija

en: Libya
lv_LV: Lībija

en: Liechtenstein
lv_LV: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv_LV: Lietuva

en: Luxembourg
lv_LV: Luksemburga

en: Macao S.A.R., China
lv_LV: Makao S.A.R., Ķīna

en: Macedonia
lv_LV: Maķedonija

en: Madagascar
lv_LV: Madagaskara

en: Malawi
lv_LV: Malāvija

en: Malaysia
lv_LV: Malaizija

en: Maldives
lv_LV: Maldivu salas

en: Marshall Islands
lv_LV: Māršala salas

en: Martinique
lv_LV: Martinika

en: Mauritania
lv_LV: Mauritānija

en: Mauritius
lv_LV: Maurīcija

en: Mayotte
lv_LV: Majota

en: Mexico
lv_LV: Meksika

en: Micronesia
lv_LV: Mikronēzija

en: Monaco
lv_LV: Monako

en: Mongolia
lv_LV: Mongolija

en: Montenegro
lv_LV: Melnkalne

en: Montserrat
lv_LV: Montserrata

en: Morocco
lv_LV: Maroka

en: Mozambique
lv_LV: Mozambika

en: Myanmar
lv_LV: Mjanma

en: Namibia
lv_LV: Namībija

en: Nepal
lv_LV: Nepāla

en: Netherlands
lv_LV: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv_LV: Nīderlandes Antiļas

en: New Caledonia
lv_LV: Jaunkaledonija

en: New Zealand
lv_LV: Jaunzēlande

en: Nicaragua
lv_LV: Nikaragva

en: Niger
lv_LV: Nigēra

en: Nigeria
lv_LV: Nigērija

en: Norfolk Island
lv_LV: Norfolkas sala

en: North Korea
lv_LV: Ziemeļkoreja

en: Norway
lv_LV: Norvēģija

en: Oman
lv_LV: Omāna

en: Pakistan
lv_LV: Pakistāna

en: Palestinian Territory
lv_LV: Palestīna

en: Papua New Guinea
lv_LV: Papua-Jaungvineja

en: Paraguay
lv_LV: Paragvaja

en: Philippines
lv_LV: Filipīnas

en: Pitcairn
lv_LV: Pitkērna

en: Poland
lv_LV: Polija

en: Portugal
lv_LV: Portugāle

en: Qatar
lv_LV: Katara

en: Reunion
lv_LV: Reinjona

en: Romania
lv_LV: Rumānija

en: Russia
lv_LV: Krievija

en: Rwanda
lv_LV: Ruanda

en: Saint Barth&eacute;lemy
lv_LV: Senbartelmī

en: Saint Helena
lv_LV: Svētā Helēna

en: Saint Kitts and Nevis
lv_LV: Sentkitsa un Nevisa

en: Saint Lucia
lv_LV: Sentlūsija

en: Saint Martin (French part)
lv_LV: Senmartēna (Franču daļa)

en: Saint Martin (Dutch part)
lv_LV: Senmartēna (Dāņu daļa)

en: Saint Pierre and Miquelon
lv_LV: Senpjēra un Mikelona

en: Saint Vincent and the Grenadines
lv_LV: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
lv_LV: Santome un Prinsipi

en: Saudi Arabia
lv_LV: Saūda Arābija

en: Senegal
lv_LV: Senegāla

en: Serbia
lv_LV: Serbija

en: Seychelles
lv_LV: Seišelu salas

en: Sierra Leone
lv_LV: Sjerraleone

en: Singapore
lv_LV: Singapūra

en: Slovakia
lv_LV: Slovākija

en: Slovenia
lv_LV: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv_LV: Zālamana salas

en: Somalia
lv_LV: Somālija

en: South Africa
lv_LV: Dienvidāfrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
lv_LV: Dienviddžordžija/Sendviča salas

en: South Korea
lv_LV: Dienvidkoreja

en: South Sudan
lv_LV: Dienvidsudāna

en: Spain
lv_LV: Spānija

en: Sri Lanka
lv_LV: Šrilanka

en: Sudan
lv_LV: Sudāna

en: Suriname
lv_LV: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen
lv_LV: Svalbāras arhipelāgs un Jana Majena sala

en: Swaziland
lv_LV: Svazilenda

en: Sweden
lv_LV: Zviedrija

en: Switzerland
lv_LV: Šveice

en: Syria
lv_LV: Sīrija

en: Taiwan
lv_LV: Taivāna

en: Tajikistan
lv_LV: Tadžikistāna

en: Tanzania
lv_LV: Tanzānija

en: Thailand
lv_LV: Taizeme

en: Timor-Leste
lv_LV: Austrumtimora

en: Tokelau
lv_LV: Tokelava

en: Trinidad and Tobago
lv_LV: Trinidāda un Tobago

en: Tunisia
lv_LV: Tunisija

en: Turkey
lv_LV: Turcija

en: Turkmenistan
lv_LV: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv_LV: Tērksas un Kaikosas salas

en: Ukraine
lv_LV: Ukraina

en: United Arab Emirates
lv_LV: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom (UK)
lv_LV: Apvienotā Karaliste (UK)

en: United States (US)
lv_LV: Amerikas Savienotās Valstis (ASV)

en: Uruguay
lv_LV: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv_LV: Uzbekistāna

en: Vatican
lv_LV: Vatikāns

en: Venezuela
lv_LV: Venecuēla

en: Vietnam
lv_LV: Vjetnama

en: Wallis and Futuna
lv_LV: Volisa un Futuna

en: Western Sahara
lv_LV: Rietumu Sahara

en: Western Samoa
lv_LV: Rietumsamoa

en: Yemen
lv_LV: Jemena

en: Zambia
lv_LV: Zambija

en: Zimbabwe
lv_LV: Zimbabve

en: Australian Capital Territory
lv_LV: Austrālijas Kapitāla Teritorija

en: Northern Territory
lv_LV: Ziemeļu teritorija

en: Queensland
lv_LV: Kvīnslenda

en: South Australia
lv_LV: Dienvidaustrālija

en: Tasmania
lv_LV: Tasmānija

en: Victoria
lv_LV: Viktorija

en: Western Australia
lv_LV: Rietumaustrālija

en: Plovdiv
lv_LV: Plovdiva

en: Sofia
lv_LV: Sofija

en: Sofia-Grad
lv_LV: Sofija

en: Mato Grosso do Sul
lv_LV: Mato Grosso

en: Rio de Janeiro
lv_LV: Rio Deženēro

en: British Columbia
lv_LV: Britu Kolumbija

en: Quebec
lv_LV: Kvebeka

en: Barcelona
lv_LV: Barselona

en: Granada
lv_LV: Grenada

en: Madrid
lv_LV: Madride

en: Hong Kong Island
lv_LV: Honkonga

en: Budapest
lv_LV: Budapešta

en: Delhi
lv_LV: Deli

en: Alessandria
lv_LV: Aleksandrija

en: Bologna
lv_LV: Boloņa

en: Firenze
lv_LV: Florence

en: Genova
lv_LV: Dženova

en: Milano
lv_LV: Milāna

en: Modena
lv_LV: Modēna

en: Napoli
lv_LV: Neapole

en: Pisa
lv_LV: Piza

en: Torino
lv_LV: Turīna

en: Venezia
lv_LV: Venēcija

en: Tokyo
lv_LV: Tokija

en: Hiroshima
lv_LV: Hirosima

en: Antalya
lv_LV: Antālija

en: Alaska
lv_LV: Aļaska

en: Arkansas
lv_LV: Ārkanzasa

en: California
lv_LV: Kalifornija

en: Connecticut
lv_LV: Konektikuta

en: Delaware
lv_LV: Delavēra

en: District Of Columbia
lv_LV: Kolumbijas apgabals

en: Hawaii
lv_LV: Havajas

en: Idaho
lv_LV: Aidaho

en: Illinois
lv_LV: Ilinoisa

en: Indiana
lv_LV: Indiāna

en: Iowa
lv_LV: Aijova

en: Kansas
lv_LV: Kanzasa

en: Kentucky
lv_LV: Kentuki

en: Louisiana
lv_LV: Luiziāna

en: Maine
lv_LV: Meina

en: Maryland
lv_LV: Mērilenda

en: Massachusetts
lv_LV: Masačūsetsa‎

en: Michigan
lv_LV: Mičigana‎

en: Minnesota
lv_LV: Minesota

en: Mississippi
lv_LV: Misisipi

en: Missouri
lv_LV: Misūri

en: Nevada
lv_LV: Nevbada

en: New Hampshire
lv_LV: Ņūhempšīra‎

en: New Jersey
lv_LV: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv_LV: Ņūmeksika

en: New York
lv_LV: Ņujorka

en: North Carolina
lv_LV: Dienvidkarolīna‎

en: North Dakota
lv_LV: Ziemeļdakota

en: Ohio
lv_LV: Ohaio

en: Oklahoma
lv_LV: Oklahoma‎

en: Oregon
lv_LV: Oregona

en: Pennsylvania
lv_LV: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv_LV: Rodailenda‎

en: South Carolina
lv_LV: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv_LV: Dienviddakota

en: Tennessee
lv_LV: Tenesī

en: Texas
lv_LV: Teksasa

en: Utah
lv_LV: Jūta

en: Vermont
lv_LV: Vērmonta

en: Virginia
lv_LV: Virdžīnija

en: Washington
lv_LV: Vašingtona

en: West Virginia
lv_LV: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv_LV: Viskonsina

en: Wyoming
lv_LV: Vaiominga

en: US Minor Outlying Islands
lv_LV: Dienviddžordžija/Sendviča salas

en: Settings
lv_LV: Iestatījumi

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
lv_LV: &nbsp;<small>%s %s</small>

en: Free!
lv_LV: Bez maksas!

en: Subtotal:
lv_LV: Starpsumma

en: Discount:
lv_LV: Atlaide:

en: Shipping:
lv_LV: Piegāde:

en: Payment Method:
lv_LV: Maksājuma veids:

en: Total:
lv_LV: Kopā:

en: Download %d
lv_LV: Lejuplādēt %d

en: Download
lv_LV: Lejuplādēt

en: Order status changed from %s to %s.
lv_LV: Pasūtījuma statuss mainīts no %s uz %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
lv_LV: Preces #%s krājums samazināts no %s uz %s.

en: Card Number
lv_LV: Kartes numurs

en: Expiry (MM/YY)
lv_LV: Derīga līdz (MM/GG)

en: MM / YY
lv_LV: MM / GG

en: Card Code
lv_LV: Kartes kods

en: CVC
lv_LV: CVC kods

en: Add to cart
lv_LV: Pievienot grozam

en: Read more
lv_LV: Lasīt vairāk

en: In stock
lv_LV: Ir noliktavā

en: Only %s left in stock
lv_LV: Atlikušas tikai %s preces

en: (can be backordered)
lv_LV: (var būt neizpildīts pasūtījums)

en: %s in stock
lv_LV: Noliktavā %s preces

en: Available on backorder
lv_LV: Pieejams neizpildītajos pasūtījumos

en: Out of stock
lv_LV: Nav noliktavā

en: Rated %s out of 5
lv_LV: Novērtēts %s no 5

en: out of 5
lv_LV: no 5

en: Consumer Secret is invalid
lv_LV: Patērētāja Noslēpums nav pareizs

en: %s parameter is missing
lv_LV: Trūkst %s parametrs

en: Consumer Key is invalid
lv_LV: Patērētāja atslēga nav pareiza

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
lv_LV: Nederīgs paraksts - neizdevās sašķirot parametrus

en: Invalid Signature - signature method is invalid
lv_LV: Nederīgs paraksts - neatbilstoša paraksta metode

en: Invalid Signature - provided signature does not match
lv_LV: Nederīgs paraksts - iesniegtais paraksts nesakrīt

en: Invalid timestamp
lv_LV: Nederīgs laika zīmogs

en: Invalid nonce - nonce has already been used
lv_LV: Nejaušā koda kļūda - kods jau tiek lietots

en: The API key provided does not have read permissions
lv_LV: Ievadītajai API atslēgai nav lasīšanas tiesību

en: The API key provided does not have write permissions
lv_LV: Ievadītajai API atslēgai nav rakstīšanas tiesību

en: Invalid coupon ID
lv_LV: Nepareizs kupona identifikācijas numurs

en: You do not have permission to read the coupons count
lv_LV: Jums nav atļaujas apskatīt kuponu skaitu

en: Invalid coupon code
lv_LV: Nepareizs kupona kods

en: You do not have permission to create coupons
lv_LV: Jums nav atļaujas izveidot kuponus

en: Missing parameter %s
lv_LV: Trūkstošs %s parametrs

en: The coupon code already exists
lv_LV: Kupona kods jau eksistē

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
lv_LV: Kļūdains kupona tips - kupona tipam jābūt vienam no šiem: %s

en: Failed to update coupon
lv_LV: Kļūda atjaunojot kuponu

en: Invalid customer Email
lv_LV: Nederīgs klienta e-pasts

en: You do not have permission to read the customers count
lv_LV: Jums nav atļaujas apskatīt klientu skaitu

en: You do not have permission to create this customer
lv_LV: Jums nav atļaujas izveidot šo klientu

en: Invalid customer ID
lv_LV: Nederīgs klienta ID

en: Invalid customer
lv_LV: Nederīgs klients

en: You do not have permission to read this customer
lv_LV: Jums nav atļaujas apskatīt šo klientu

en: You do not have permission to edit this customer
lv_LV: Jums nav atļaujas rediģēt šo klientu

en: You do not have permission to delete this customer
lv_LV: Jums nav atļaujas dzēst šo klientu

en: JSONP support is disabled on this site
lv_LV: JSOP atbalsts šai vietnei ir atslēgts

en: The JSONP callback function is invalid
lv_LV: JSONP atbildes funkcija nav derīga

en: You do not have permission to read the orders count
lv_LV: Jums nav atļaujas apskatīt pasūtījumu skaitu

en: You do not have permission to create orders
lv_LV: Jums nav atļaujas izveidot pasūtījumus

en: Customer ID is invalid
lv_LV: Klienta ID nav derīgs

en: Cannot create order: %s
lv_LV: Nevar izveidot pasūtījumu: %s

en: Payment method ID and title are required
lv_LV: Nepieciešams Maksāšanas metodes ID un nosaukums

en: Provided order currency is invalid
lv_LV: Norādītā pasūtījuma valūta nav derīga

en: Order ID is invalid
lv_LV: Pasūtījuma ID nav derīgs

en: Order item ID is required
lv_LV: Nepieciešams Pasūtījuma preces ID

en: Order item ID provided is not associated with order
lv_LV: Norādītais Pasūtījuma preces ID nav sasaistīts ar pasūtījumu

en: Product ID provided does not match this line item
lv_LV: Norādītais Pasūtījuma preces ID neadbilst preču līnijai

en: The product variation is invalid
lv_LV: Preces variācija nav derīga

en: Product is invalid
lv_LV: Prece nav derīga

en: Product quantity must be a positive float
lv_LV: Preču skaitam jābūt pozitīvam skaitlim

en: Product quantity is required
lv_LV: Nepieciešams norādīt preču skaitu

en: Cannot create line item, try again
lv_LV: Nav iespējams izveidot preču līniju, mēģiniet vēlreiz

en: Cannot update line item, try again
lv_LV: Nav iespējams labot preču līniju, mēģiniet vēlreiz

en: Shipping total must be a positive amount
lv_LV: Piegādes skaitam jābūt pozitīvam

en: Shipping method ID is required
lv_LV: Nepieciešams piegādes metodes ID

en: Cannot create shipping method, try again
lv_LV: Nav iespējams izveidot piegādes metodi, mēģiniet vēlreiz

en: Cannot update shipping method, try again
lv_LV: Nav iespējams labot piegādes metodi, mēģiniet vēlreiz

en: Fee title is required
lv_LV: Maksājuma nosaukums ir obligāts

en: Fee tax class is required when fee is taxable
lv_LV: Ja maksājums apliekas ar nodokli, nepieciešama maksājuma nodokļa klase

en: Cannot create fee, try again
lv_LV: Nav iespējams izveidot maksājumu, mēģiniet vēlreiz

en: Cannot update fee, try again
lv_LV: Nav iespējams labot maksājumu, mēģiniet vēlreiz

en: Coupon discount total must be a positive amount
lv_LV: Kupona atlaidei jābūt pozitīvam skaitlim

en: Coupon code is required
lv_LV: Nepieciešams kupona kods

en: Cannot create coupon, try again
lv_LV: Nav iespējams izveidot kuponu, mēģiniet vēlreiz

en: Cannot update coupon, try again
lv_LV: Nav iespējams labot kuponu, mēģiniet vēlreiz

en: Invalid order note ID
lv_LV: Nepareizs pasūtījuma piezīmes ID

en: An order note with the provided ID could not be found
lv_LV: Pasūtījuma piezīme ar norādīto ID nav atrodama

en: You do not have permission to create order notes
lv_LV: Jums nav atļaujas izveidot pasūtījumu piezīmes

en: Order note is required
lv_LV: Nepieciešams pasūtījuma piezīme

en: Cannot create order note, please try again
lv_LV: Nav iespējams izveidot pasūtījuma piezīmi, mēģiniet vēlreiz

en: The order note ID provided is not associated with the order
lv_LV: Norādītais pasūtījuma piezīmes ID nav sasaistīts ar pasūtījumu

en: This order note cannot be deleted
lv_LV: Šī pasūtījuma piezīme nevar tikt dzēsta

en: Permanently deleted order note
lv_LV: Neatgriezeniski dzēsta pasūtījuma piezīme

en: Invalid order refund ID
lv_LV: Nepareizs pasūtījuma atmaksas ID

en: An order refund with the provided ID could not be found
lv_LV: Pasūtījuma atmaksa ar norādīto ID nav atrodama

en: You do not have permission to create order refunds
lv_LV: Jums nav atļaujas izveidot pasūtījumu atmaksas

en: Refund amount is required
lv_LV: Nepieciešama atmaksas summa

en: Refund amount must be positive
lv_LV: Atmaksas summai jābūt pozitīvam skaitlim

en: Cannot create order refund, please try again
lv_LV: Nav iespējams izveidot pasūtījuma atmaksu, mēģiniet vēlreiz

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
lv_LV: Kļūda mēģinot izveidot atmaksu, izmantojot maksājuma ceļa API

en: The order refund ID provided is not associated with the order
lv_LV: Norādītais pasūtījuma atmaksas ID nav sasaistīts ar pasūtījumu

en: You do not have permission to read the products count
lv_LV: Jums nav atļaujas apskatīt preču skaitu

en: You do not have permission to create products
lv_LV: Jums nav atļaujas izveidot preces

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
lv_LV: Kļūdains preces tips - preces tipam jābūt vienam no šiem: %s

en: You do not have permission to read product categories
lv_LV: Jums nav atļaujas apskatīt preču kategorijas

en: Invalid product category ID
lv_LV: Nederīgs preču kategorijas ID

en: A product category with the provided ID could not be found
lv_LV: Preču kategorija ar norādīto ID nav atrodama

en: The SKU already exists on another product
lv_LV: SKU jau eksistē citam produktam

en: Variation #%s of %s
lv_LV: Variācija #%s no %s

en: Placeholder
lv_LV: Vietturis

en: Invalid URL %s
lv_LV: Nederīga adrese %s

en: Error getting remote image %s
lv_LV: Kļūda iegūstot attālināto attēlu %s

en: Zero size file downloaded
lv_LV: Lejuplādēts fails ar nulles izmēru

en: Deleted %s
lv_LV: Dzēsts %s

en: You do not have permission to read this report
lv_LV: Jums nav atļaujas lasīt šo atskaiti

en: Invalid %s ID
lv_LV: Nederīgs %s ID

en: No %s found with the ID equal to %s
lv_LV: Nav atrasts %s ar ID, kas atbilst %s

en: Invalid %s
lv_LV: Nederīgs %s

en: You do not have permission to read this %s
lv_LV: Jums nav atļaujas lasīt šo %s

en: You do not have permission to edit this %s
lv_LV: Jums nav atļaujas rediģēt šo %s

en: You do not have permission to delete this %s
lv_LV: Jums nav atļaujas dzēst šo %s

en: Permanently deleted customer
lv_LV: Neatgriezeniski dzēsts klients

en: The customer cannot be deleted
lv_LV: Šis klients nevar tikt dzēsts

en: This %s cannot be deleted
lv_LV: Šis %s nevar tik dzēsts

en: Permanently deleted %s
lv_LV: Neatgriezeniski dzēsti %s

en: Invalid authentication method
lv_LV: Nederīga autorizācijas metode

en: Unsupported request method
lv_LV: Pieprasījuma metode, kas netiek atbalstīta

en: Consumer Key is missing
lv_LV: Nav patērētāja atslēgas

en: Consumer Secret is missing
lv_LV: Nav patērētāja Noslēpuma

en: Invalid product SKU
lv_LV: Nepareizs produkta SKU

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
lv_LV: Atvainojiet, radās probēma noņemot šo kuponu.

en: Coupon has been removed.
lv_LV: Kupons ir noņemts.

en: Sorry, your session has expired.
lv_LV: Atvainojiet, jūsu sesijas laiks ir beidzies.

en: Return to homepage
lv_LV: Atgriezties sākumlapā

en: Standard
lv_LV: Standarta

en: Do not allow
lv_LV: Neatļaut

en: Allow, but notify customer
lv_LV: Atļaut, bet brīdināt klientu

en: Allow
lv_LV: Atļaut

en: File %d
lv_LV: Fails %d

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
lv_LV: Neviena produkta skaits noliktavā netika samazināts - iespējams noliktavas kontrole nav iespējota.

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
lv_LV: Preces #%s krājums palielināts no %s uz %s.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
lv_LV: Neviena produkta skaits noliktavā netika palielināts - iespējams noliktavas kontrole nav iespējota.

en: Name
lv_LV: Vārds

en: Value
lv_LV: Vērtība

en: Delete note
lv_LV: Dzēst piezīmi

en: Invalid refund amount
lv_LV: Nepareiza atmaksas summa

en: Refund failed
lv_LV: Atmaksas kļūda

en: View products
lv_LV: Skatīt produktus

en: Error 404
lv_LV: Kļūda 404

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
lv_LV: Preces apzīmējums &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
lv_LV: Publikācijas apzīmējums &ldquo;%s&rdquo;

en: Author: %s
lv_LV: Autors: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
lv_LV: Mekēšanas rezultāti priekš &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
lv_LV: Lapa %d

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
lv_LV: %s ir izņemts no Jūsu groza, jo tā vairs nevar tikt pasūtīta. Lūdzu, sazinaties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
lv_LV: Vienība, kas vairs nav pieejama tika izņemta no Jūsu groza.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
lv_LV: Atvainojiet, "%s" noliktavā nav pieejams.  Lūdzu, izlabojiet savu iepirkumu grozu un mēģiniet vēlreiz. Mēs atvainojamies par sagādātām neertībām.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
lv_LV: Atvainojiet, mūsu noliktavā "%s" nav pietiekošā daudzumā, lai izpildītu Jūsu pasūtījumu (%s noliktavā). Lūdzu, izlabojiet savu iepirkumu grozu un mēģiniet vēlreiz. Mēs atvainojamies par sagādātām neertībām.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
lv_LV: Atvainojiet, mūsu noliktavā "%s" nav pietiekošā daudzumā, lai šobrīd izpildītu Jūsu pasūtījumu. Lūdzu, atkārtojiet pēc %d minūtēm, vai izlabojiet savu iepirkumu grozu un mēģiniet vēlreiz. Mēs atvainojamies par sagādātām neertībām.

en: View Cart
lv_LV: Skatīt grozu

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
lv_LV: Jūs nevarat pievienot vēlvienu &quot;%s&quot; jūsu grozam.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
lv_LV: Atvainojiet, šo produktu nevar iegādāties.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
lv_LV: Jūs nevarat pievienot "%s" jūsu grozam, jo noliktavā nav šīs preces.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
lv_LV: Jūs nevarat pievienot tik daudz "%s" jūsu grozam, jo noliktavā nav pietiekoši šīs preces (atlikums %s).

en: Cheatin&#8217; huh?
lv_LV: Krāpjamies&#8217; ko?

en: Account username
lv_LV: Konta lietotājvārds

en: Account password
lv_LV: Konta parole

en: Order Notes
lv_LV: Pasūtījuma piezīmes

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
lv_LV: Kļūda %d: Nav iespējams izveidot pasūtījumu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
lv_LV: Atvainojiet, jūsu sesijas laiks ir beidzies. <a href="%s" class="wc-backward">Atgriezties uz sākumlapu</a>

en: is a required field.
lv_LV: jānorāda obligāti.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
lv_LV: Lūdzu, ievadi korektu pasta indeksu.

en: is not a valid phone number.
lv_LV: nav derīgs telefona numurs.

en: is not a valid email address.
lv_LV: nav derīga epasta adrese.

en: is not valid. Please enter one of the following:
lv_LV: nav derīgs. Lūdzu, ievadiet vienu no sekojošajiem

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
lv_LV: Tev jāpiekrīt dāvanu karšu pirkšanas noteikumiem un nosacījumiem.

en: Invalid shipping method.
lv_LV: Nederīga piegādes metode.

en: Invalid payment method.
lv_LV: Nederīga maksājuma metode.

en: Please rate the product.
lv_LV: Lūdzu, novērtējiet šo produktu.

en: to the
lv_LV: uz

en: to
lv_LV: uz

en: VAT
lv_LV: PVN

en: Tax
lv_LV: PVN

en: (incl. VAT)
lv_LV: (iesk. PVN)

en: (incl. tax)
lv_LV: (iesk. nodokli)

en: (ex. VAT)
lv_LV: (bez PVN)

en: (ex. tax)
lv_LV: (bez nodokļa)

en: First Name
lv_LV: Vārds

en: Last Name
lv_LV: Uzvārds

en: Company Name
lv_LV: Firmas nosaukums

en: Country
lv_LV: Valsts

en: Address
lv_LV: Adrese

en: Town / City
lv_LV: Pilsēta

en: State / County
lv_LV: Valsts

en: Postcode / Zip
lv_LV: Pasta indekss

en: Suburb
lv_LV: Novads

en: Postcode
lv_LV: Pasta indekss

en: State
lv_LV: Valsts

en: District
lv_LV: Rajons

en: Canton
lv_LV: Kantons

en: Region
lv_LV: Reģions

en: Town / District
lv_LV: Pilsēta / Rajons

en: County
lv_LV: Valsts

en: Prefecture
lv_LV: Prefektūra

en: Municipality
lv_LV: Municipalitāte

en: Zip
lv_LV: Pasta indekss

en: Email Address
lv_LV: E-pasta adrese

en: Phone
lv_LV: Telefons

en: Coupon code applied successfully.
lv_LV: Kupona kods veiksmīgi ievadīts

en: Coupon code removed successfully.
lv_LV: Kupona kods veiksmīgi noņemts.

en: Coupon is not valid.
lv_LV: Kupons nav derīgs.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
lv_LV: Atvainojamies, šķiet, kupons "%s" nav derīgs - tas ir noņemts no Jūsu pasūtījuma.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
lv_LV: Atvainojamies, šķiet, kupons "%s" nav Jūsu - tas ir noņemts no Jūsu pasūtījuma.

en: Coupon code already applied!
lv_LV: Kupona kods jau ievadīts!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
lv_LV: Atvainojamies, kupons "%s" jau ir ievadīts un nevar tikt izmantots kopā ar citiem kuponiem.

en: Coupon usage limit has been reached.
lv_LV: Ir sasniegts maksimālais kupona izmantošanas reižu skaits.

en: This coupon has expired.
lv_LV: Kupona derīguma termiņš ir beidzies.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
lv_LV: Šī kupona minimālā pirkuma summa ir %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
lv_LV: Atvainojamies, šo kuponu nevar izmantot Jūsu izvēlētajam pirkuma groza saturam.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
lv_LV: Atvainojiet, šis kupons nav derīgs produktiem: %s.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
lv_LV: Atvainojamies, šis kupons nav derīgs akcijas produktiem.

en: Coupon does not exist!
lv_LV: Kupons neeksistē!

en: Please enter a coupon code.
lv_LV: Lūdzu ievadiet kupona numuru.

en: Invalid download link.
lv_LV: Nederīga lejupielādes saite.

en: Invalid order.
lv_LV: Nederīgs pasūtījums.

en: You must be logged in to download files.
lv_LV: Jums jāpieslēdzas, lai lejuplādētu failus.

en: Login
lv_LV: Pieslēgties

en: File not found
lv_LV: Fails nav atrasts.

en: Go to homepage
lv_LV: Uz Sākumlapu

en: Note
lv_LV: Piezīme

en: Email
lv_LV: Epasts

en: Customer details
lv_LV: Klienta informācija

en: Your details
lv_LV: Informācija par Jums

en: Product low in stock
lv_LV: Noliktavā atlicis maz preces

en: %s is low in stock.
lv_LV: %s noliktavā mazs atlikums.

en: Product out of stock
lv_LV: Preces nav noliktavā

en: %s is out of stock.
lv_LV: %s nav noliktavā.

en: Product Backorder
lv_LV: Prece uz pasūtījuma

en: Address changed successfully.
lv_LV: Adrese veiksmīgi nomainīta

en: Please enter your name.
lv_LV: Lūdzu ievadiet vārdu

en: Please provide a valid email address.
lv_LV: Lūdzu norādiet derīgu e-pasta adresi

en: This email address is already registered.
lv_LV: Šī epasta adrese jau ir reģistrēta.

en: Your current password is incorrect.
lv_LV: Ievadītā parole nav pareiza.

en: Please fill out all password fields.
lv_LV: Lūdzu aizpildiet visus paroles laukus.

en: Please enter your current password.
lv_LV: Lūdzu ievadiet esošo paroli

en: Please re-enter your password.
lv_LV: Lūdzu atkārtoti ievadiet paroli

en: Account details changed successfully.
lv_LV: Profila informācija veiksmīgi nomainīta.

en: Payment method added.
lv_LV: Pievienota maksājuma metode.

en: %s removed. %sUndo?%s
lv_LV: %s dzēsts. %sAtcelt?%s

en: Item
lv_LV: Prece

en: Cart updated.
lv_LV: Grozs atjaunināts.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
lv_LV: Pirkumu grozam pievienotas preces no iepriekšējā pasūtījuma.

en: Order cancelled by customer.
lv_LV: Pasūtījumu atcēlis klients.

en: Your order was cancelled.
lv_LV: Pasūtījums tika atcelts.

en: Error
lv_LV: Kļūda

en: Username is required.
lv_LV: Lietotāja vārds ir obligāts

en: Password is required.
lv_LV: Parole ir obligāta

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
lv_LV: Jūs esat pierakstījies, kā <strong>%s</strong>

en: Please enter your password.
lv_LV: Lūdzu ievadiet paroli

en: Passwords do not match.
lv_LV: Paroles nesakrīt.

en: required
lv_LV: obligāts

en: Customer
lv_LV: Pircējs

en: Shop Manager
lv_LV: Veikala Vadītājs

en: Premium Support
lv_LV: Uzlabots atbalsts

en: (Includes %s)
lv_LV: (Ieskaitot %s)

en: Product Categories
lv_LV: Produktu kategorijas

en: Product Category
lv_LV: Produktu kategorija

en: Search Product Categories
lv_LV: Meklēt produktu kategorijas

en: All Product Categories
lv_LV: Visas produktu kategorijas

en: Edit Product Category
lv_LV: Labot produktu kategorijas

en: Update Product Category
lv_LV: Atjaunot produktu kategorijas

en: Add New Product Category
lv_LV: Pievienot jaunu produkta kategoriju

en: Search %s
lv_LV: Meklēt %s

en: Edit %s
lv_LV: Labot %s

en: Update %s
lv_LV: Atjaunot %s

en: Add New %s
lv_LV: Pievienot Jaunu %s

en: New %s
lv_LV: Jauns %s

en: Products
lv_LV: Preces

en: Product
lv_LV: Prece

en: Add Product
lv_LV: Pievienot Produktu

en: Add New Product
lv_LV: Pievienot Jaunu Produktu

en: Edit
lv_LV: Rediģēt

en: Edit Product
lv_LV: Labot Produktu

en: New Product
lv_LV: Jauns Produkts

en: View Product
lv_LV: Skatīt Produktu

en: Search Products
lv_LV: Meklēt Produktus

en: Product Image
lv_LV: Produkta attēls

en: Variations
lv_LV: Variācijas

en: Orders
lv_LV: Pasūtījumi

en: Order
lv_LV: Pasūtījums

en: Add Order
lv_LV: Pievienot pasūtījumu

en: Add New Order
lv_LV: Pievienot jaunu pasūtījumu

en: Edit Order
lv_LV: Labot pasūtījumu

en: New Order
lv_LV: Jauns pasūtījums

en: View Order
lv_LV: Apskatīties pasūtījumu

en: Search Orders
lv_LV: Meklēt Pasūtījumus

en: Coupons
lv_LV: Kuponi

en: Coupon
lv_LV: Kupons

en: Add Coupon
lv_LV: Pievienot kuponu

en: Add New Coupon
lv_LV: Pievienot jaunu kuponu

en: Edit Coupon
lv_LV: Labot kuponu

en: New Coupon
lv_LV: Jauns kupons

en: View Coupons
lv_LV: Apskatīt kuponus

en: View Coupon
lv_LV: Apskatīt kuponu

en: Search Coupons
lv_LV: Meklēt kuponus

en: No Coupons found
lv_LV: Kuponi netika atrasti

en: No Coupons found in trash
lv_LV: Atkritnē kuponi netika atrasti

en: Parent Coupon
lv_LV: Galvenais kupons

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
lv_LV: Šeit iespējams pievienot jaunus kuponus, kurus klienti var izmantot Jūsu veikalā.

en: Buy product
lv_LV: Pirkt produktu

en: Read More
lv_LV: Lasīt Vairāk

en: Pay for Order
lv_LV: Maksāt par pasūtījumu

en: Order Received
lv_LV: Pasūtījums saņemts

en: Order #%s
lv_LV: Pasūtījums nr. %s

en: Edit Address
lv_LV: Labot adresi

en: Add Payment Method
lv_LV: Norādiet maksāšanas metodi

en: Lost Password
lv_LV: Zaudēta parole

en: Cancelled order
lv_LV: Pasūtījums atcelts

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
lv_LV: [{site_title}] Atcelts pasūtījums ({order_number})

en: Enable/Disable
lv_LV: Ieslēgt/Izslēgt

en: Enable this email notification
lv_LV: Aktivizēt šo e-pasta paziņojumu

en: Recipient(s)
lv_LV: Saņēmējs(-i)

en: Subject
lv_LV: Temats

en: Email type
lv_LV: E-pasta tips

en: Choose which format of email to send.
lv_LV: Izvēlēties, kura formāta e-pastu nosūtīt.

en: Completed order
lv_LV: Pabeigtais pasūtījums

en: Your order is complete
lv_LV: Jūsu pasūtījums ir pabeigts

en: Defaults to <code>%s</code>
lv_LV: Noklusējums ir <code>%s</code>

en: Invoice for order {order_number}
lv_LV: Rēķins par pasūtījumu nr {order_number}

en: Order {order_number} details
lv_LV: Pasūtījuma {order_number} informācija

en: New account
lv_LV: Jauns konts

en: Your account on {site_title}
lv_LV: Tavs {site_title} konts

en: Welcome to {site_title}
lv_LV: Sveicināti {site_title}

en: Customer note
lv_LV: Klienta piezīmes

en: Processing order
lv_LV: Pasūtījuma apstrāde

en: Thank you for your order
lv_LV: Paldies par pasūtījumu

en: Reset password
lv_LV: Atjaunot paroli

en: New order
lv_LV: Jauns pasūtījums

en: New customer order
lv_LV: Jauns pasūtījums

en: Plain text
lv_LV: Vienkāršs teksts

en: Multipart
lv_LV: Vairākdaļu

en: Could not write to template file.
lv_LV: Nevar ierakstīt veidnes failā.

en: Template file copied to theme.
lv_LV: Veidnes fails iekopēts tēmā.

en: Template file deleted from theme.
lv_LV: Veidnes fails izdzēsts no tēmas.

en: HTML template
lv_LV: HTML veidne

en: Plain text template
lv_LV: Vienkārša teksta veidne

en: Delete template file
lv_LV: Dzēst veidni

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
lv_LV: Šo veidni ir pārveidojusi jūsu tēma un tā atrodama: <code>%s</code>.

en: Copy file to theme
lv_LV: Kopēt failu tēmā

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
lv_LV: Lai pārveidotu un labotu šī e-pasta veidni iekopējiet  <code>%s</code> jūsu tēmu mapē: <code>%s</code>.

en: File was not found.
lv_LV: Fails nav atrasts.

en: View template
lv_LV: Apskatīt veidni

en: Hide template
lv_LV: Slēpt veidni

en: Are you sure you want to delete this template file?
lv_LV: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo veidnes failu?

en: Enable Bank Transfer
lv_LV: Atļaut Bankas Pārskaitījumus

en: Title
lv_LV: Virsraksts

en: Direct Bank Transfer
lv_LV: Bankas pārskaitījums

en: Description
lv_LV: Apraksts

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
lv_LV: Pēc preces pieejamības pārbaudes, veikala darbinieki ar jums sazināsies.

en: Instructions
lv_LV: Norādes

en: Sort Code
lv_LV: Sort kods

en: Account Number
lv_LV: Konta numurs

en: Bank Name
lv_LV: Banka

en: Remove selected account(s)
lv_LV: Noņemt izvēlētos kontu(s)

en: Our Bank Details
lv_LV: Mūsu rekvizīti

en: Cheque Payment
lv_LV: Čeka maksājums

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
lv_LV: Lūdzu nosūtiet savu čeku uz: Veikala nosaukums, Veikala Iela, Veikala Pilsēta, Veikala valsts / apgabals, Veikala Pasta indekss.

en: Proceed to PayPal
lv_LV: Doties uz PayPal

en: Flat Rate
lv_LV: Nemainīgā likme

en: Free Shipping
lv_LV: Bezmaksas piegāde

en: A valid free shipping coupon
lv_LV: Spēkā esošs bezmaksas piegādes kupons

en: A minimum order amount OR a coupon
lv_LV: Minimālais pasūtījuma apjoms VAI kupons

en: A minimum order amount AND a coupon
lv_LV: Minimālais pasūtījuma apjoms UN kupons

en: My Account
lv_LV: Mans konts

en: Order Number:
lv_LV: Pasūtījuma Nr.:

en: Date:
lv_LV: Datums:

en: Log in
lv_LV: Pieslēgties

en: Invalid username or e-mail.
lv_LV: Nederīgs lietotājvārds vai parole

en: Check your e-mail for the confirmation link.
lv_LV: Paroles atjaunošanas saite ir nosūtīta uz Jūsu e-pastu

en: Add a new payment method.
lv_LV: Pievienot jaunu maksājuma metodi

en: Continue Shopping
lv_LV: Turpināt Iepirkties

en: Coupon:
lv_LV: Kupona kods:

en: Free shipping coupon
lv_LV: Bezmaksas piegādes kupons

en: [Remove]
lv_LV: [Noņemt]

en: Free
lv_LV: Bez maksas

en: Order &ndash; %s
lv_LV: Pasūtījums &ndash; %s

en: Cart Discount
lv_LV: Pasūtījuma Atlaide

en: Cart % Discount
lv_LV: Pirkuma % Atlaide

en: Default sorting
lv_LV: Atlasīt pēc noklusējuma

en: Sort by popularity
lv_LV: Atlasīt pēc popularitātes

en: Sort by average rating
lv_LV: Atlasīt pēc vidējā vērtējuma

en: Sort by newness
lv_LV: Atlasīt pēc jaunākā

en: Sort by price: low to high
lv_LV: Atlasīt pēc cenas: zema līdz augsta

en: Sort by price: high to low
lv_LV: Atlasīt pēc cenas: augsta līdz zema

en: Additional Information
lv_LV: Papildus informācija

en: Reviews (%d)
lv_LV: Atsauksmes (%d)

en: Place order
lv_LV: Veikt pasūtījumu

en: Select a country&hellip;
lv_LV: Izvēlies valsti

en: Update country
lv_LV: Mainīt valsti

en: Select a state&hellip;
lv_LV: Izvēlēties state&hellip;

en: Choose an option
lv_LV: Izvēlēties

en: Select a category
lv_LV: Izvēlēties kategoriju

en: Uncategorized
lv_LV: Ārpus kategorijām

en: ERROR
lv_LV: KĻŪDA

en: WooCommerce Cart
lv_LV: WooCommerce grozs

en: Cart
lv_LV: Grozs

en: Hide if cart is empty
lv_LV: Paslēpt grozu, ja tas ir tukšs

en: Remove filter
lv_LV: Noņemt filtru

en: Min
lv_LV: min

en: Max
lv_LV: max

en: Filter by
lv_LV: Filtrēt pēc

en: List
lv_LV: Saraksts

en: AND
lv_LV: UN

en: OR
lv_LV: VAI

en: Any %s
lv_LV: Jebkurš %s

en: Filter
lv_LV: Filtrs

en: Price:
lv_LV: Cena:

en: Order by
lv_LV: Kārtot pēc

en: Display a list of your products on your site.
lv_LV: Parādīt produktu sarakstu jūsu saitē.

en: WooCommerce Products
lv_LV: WooCommerce produkti

en: Number of products to show
lv_LV: Parādamo produktu skaits

en: Show
lv_LV: Rādīt

en: All Products
lv_LV: Visi produkti

en: Featured Products
lv_LV: Izceltie produkti

en: On-sale Products
lv_LV: Produkti pārdošanā

en: Date
lv_LV: Datums

en: Price
lv_LV: Cena

en: Random
lv_LV: Nejauša secība

en: Sales
lv_LV: Pārdošana

en: ASC
lv_LV: Augošs

en: DESC
lv_LV: Krītošs

en: Hide free products
lv_LV: Slēpt bezmaksas produktus

en: Show hidden products
lv_LV: Parādīt slēptos produktus

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
lv_LV: Parādīt sarakstu ar jūsu nesen vērtētajiem produktiem jūsu saitē.

en: WooCommerce Recent Reviews
lv_LV: WooCommerce nesenās atsauksmes

en: Recent Reviews
lv_LV: Nesenās atsauksmes

en: Number of reviews to show
lv_LV: Atsauksmju skaits, ko parādīt

en: Display a list of recently viewed products.
lv_LV: Parādīt nesen aplūkoto produktu sarakstu.

en: WooCommerce Recently Viewed
lv_LV: WooCommerce nesen aplūkotie

en: Recently Viewed Products
lv_LV: Nesen aplūkotie produkti

en: Display a list of your top rated products on your site.
lv_LV: Parādīt jūsu visaugstāk vērtēto produktu sarakstu jūsu saitē.

en: WooCommerce Top Rated Products
lv_LV: WooCommerce visaugstāk vērtētie produkti

en: Top Rated Products
lv_LV: Visaugstāk vērtētie produkti

en: Username or email address
lv_LV: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Password
lv_LV: Parole

en: Your cart is currently empty.
lv_LV: Jūsu grozs ir tukš.

en: Return To Shop
lv_LV: Atgriesties veikalā

en: Shipping #%d
lv_LV: Nosūtīšana #%d

en: Shipping
lv_LV: Piegāde

en: Cart Totals
lv_LV: Groza kopsavilkums

en: Subtotal
lv_LV: Starpsumma

en: Total
lv_LV: Kopā

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
lv_LV: Piezīme: Piegāde un nodokļi ir aptuveni%s un tiks precizēti noformēšanas laikā balstoties uz jūsu izvēlēto piegādes metodi.

en: Quantity
lv_LV: Daudzums

en: Remove this item
lv_LV: Noņemt šo vienību

en: Coupon code
lv_LV: Kupons kods

en: Apply Coupon
lv_LV: Izmantot kuponu

en: Update Cart
lv_LV: Atjaunināt grozu

en: You may be interested in&hellip;
lv_LV: Saderīgās preces

en: No products in the cart.
lv_LV: Grozā nav neviena produkta.

en: Checkout
lv_LV: Izrakstīšanās

en: Proceed to Checkout
lv_LV: Pirkt

en: Calculate Shipping
lv_LV: Aprēķināt piegādi

en: State / county
lv_LV: Valsts

en: City
lv_LV: Pilsēta

en: Update Totals
lv_LV: Atjaunināt

en: Return To Cart
lv_LV: Atgriezties uz Grozu

en: Billing &amp; Shipping
lv_LV: Apmaksa un piegāde

en: Billing Details
lv_LV: Norēķināšanās informācija

en: Create an account?
lv_LV: Izveidot kontu?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
lv_LV: Izveidojiet kontu ievadot nepieciešamo informāciju. Ja jums jau ir konts, autorizējieties, lapas augšpusē.

en: Your order
lv_LV: Jūsu pasūtījums

en: Have a coupon?
lv_LV: Pieejams kupons?

en: Click here to enter your code
lv_LV: Spied šeit, lai ievadītu kupona kodu

en: Returning customer?
lv_LV: Esat atgriezies veikalā?

en: Click here to login
lv_LV: Klikšķiniet te, lai autorizētos

en: Qty
lv_LV: Daudzums

en: Totals
lv_LV: Kopā

en: Payment
lv_LV: Maksājums

en: Pay for order
lv_LV: Pasūtījuma apmaksa

en: Ship to a different address?
lv_LV: Piegādāt citā adresē?

en: Update totals
lv_LV: Atjaunināt

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
lv_LV: Jā, es piekrītu dāvanu karšu <a href="%s" target="_blank">pirkšanas noteikumiem un nosacījumiem</a>.

en: Pay
lv_LV: Maksāt

en: Thank you. Your order has been received.
lv_LV: Paldies. Jūsu pasūtījums ir saņemts.

en: Order: %s
lv_LV: Pasūtījums: %s

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
lv_LV: Sveicināti! Jūsu pasūtījums veikalā %s ir izpildīts. Informācija par pasūtījumu ir pieejama zemāk:

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
lv_LV: Paldies, ka izveidojāt kontu lapā %s. Jūsu lietotāja vārds ir <strong>%s</strong>.

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
lv_LV: Savā klienta kontā Jūs varat aplūkot savus pasūtījumus un nomainīt paroli. Pieķļuve kontam ir iespējama no šīs lapas: %s

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
lv_LV: Jūsu pasūtījums ir saņemts un šobrīd notiek tā apstrāde. Veikala darbinieki ar jums sazināsies tuvākajā laikā. Pasūtījuma informācija pieejama zemāk:

en: Username: %s
lv_LV: Lietotājvārds: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
lv_LV: Ja izskatās, ka te ir kļūda, vienkārši ignorējiet šo vēstuli un viss.

en: To reset your password, visit the following address:
lv_LV: Lai atiestatītu jūsu paroli, apmeklējiet sekojošo adresi:

en: Click here to reset your password
lv_LV: Klikšķiniet šeit, lai atiestatītu savu paroli

en: Billing address
lv_LV: Norēķinu adrese

en: Shipping address
lv_LV: Piegādes adrese

en: Order number: %s
lv_LV: Pasūtījuma Nr.: %s

en: Your password is <strong>%s</strong>.
lv_LV: Jūsu parole ir: <strong>%s</strong>.

en: Quantity: %s
lv_LV: Daudzums: %s

en: Cost: %s
lv_LV: Summa: %s

en: Username or email
lv_LV: Lietotājvārds vai e-pasts

en: Remember me
lv_LV: Atcerēteis mani

en: Lost your password?
lv_LV: Aizmirsāt paroli?

en: No products were found matching your selection.
lv_LV: Šajā sadaļā nav produktu

en: Showing the single result
lv_LV: Viens rezultāts

en: Showing all %d results
lv_LV: Attēloti %d rezultāti

en: Sale!
lv_LV: Izpārdošana!

en: First name
lv_LV: Vārds

en: Last name
lv_LV: Uzvārds

en: Email address
lv_LV: Epasta adrese

en: Save changes
lv_LV: Saglabāt izmaiņas

en: Billing Address
lv_LV: Norēķinu adrese

en: Shipping Address
lv_LV: Piegādes adrese

en: Save Address
lv_LV: Saglabāt adresi

en: Register
lv_LV: Reģistrēties

en: Username
lv_LV: Lietotājvārds

en: Anti-spam
lv_LV: Pret robotiem

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
lv_LV: Aizmirsāt paroli? Lūdzu ievadiet savu lietotājvārdu vai epasta adresi. Nosūtīsim Jums uz e-pastu saiti paroles atgūšanai.

en: Enter a new password below.
lv_LV: Ievadiet jaunu paroli šeit.

en: New password
lv_LV: Jauna parole

en: Re-enter new password
lv_LV: Ievadīt jauno paroli vēlreiz

en: Reset Password
lv_LV: Mainīt paroli

en: Save
lv_LV: Saglabāt

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
lv_LV: Esi sveicināts, <strong>%1$s</strong> (neesi %1$s? <a href="%2$s">atslēdzies te</a>).

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
lv_LV: No šī lietotāja konta Jūs varat aplūkot veiktos pasūtījumus, pārvaldī savas adreses un <a href="%s">rediģēt konta informāciju un paroli</a>.

en: My Addresses
lv_LV: Manas adreses

en: My Address
lv_LV: Mana adrese

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
lv_LV: Šīs adreses tiks izmantotas preču pasūtīšanas lapā. Jūs tās varēsiet mainīt.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
lv_LV[0]: %s lejupielāde atlikusi
lv_LV[1]: %s lejupielāde atlikusi
lv_LV[2]: %s lejupielādes atlikušas

en: Recent Orders
lv_LV: Nesenie pasūtījumi

en: Status
lv_LV: Statuss

en: Order Number
lv_LV: Pasūtījum Numurs

en: %s for %s item | %s for %s items
lv_LV[0]: %s par %s preci
lv_LV[1]: %s par %s precēm
lv_LV[2]: %s par %s precēm

en: Cancel
lv_LV: Atsaukt

en: View
lv_LV: Skatīt

en: Order ID
lv_LV: Pasūtījuma ID

en: Order Again
lv_LV: Pasūtīt vēlreiz

en: Customer Details
lv_LV: Klienta informācija

en: Email:
lv_LV: E-pasts:

en: Telephone:
lv_LV: Telefons:

en: Order Details
lv_LV: Pasūtījuma informācija

en: Search for:
lv_LV: Meklēt:

en: Clear selection
lv_LV: Atsaukt atlasi

en: Category: | Categories:
lv_LV[0]: Kategorija:
lv_LV[1]: Kategorijas:

en: Weight
lv_LV: Svars

en: Dimensions
lv_LV: Dimensijas

en: %s customer review | %s customer reviews
lv_LV[0]: %s klienta atsauksme
lv_LV[1]: %s klientu atsauksmes
lv_LV[2]: %s klientu atsauksmes

en: Related Products
lv_LV: Saistītās preces

en: Rated %d out of 5
lv_LV: Novērtēts %s no 5

en: Your comment is awaiting approval
lv_LV: Jūsu komentārs gaida apstiprinājumu

en: Product Description
lv_LV: Preces apraksts

en: You may also like&hellip;
lv_LV: Saderīgās preces

en: %s review for %s | %s reviews for %s
lv_LV[0]: %s atsauksme %s
lv_LV[1]: %s atsauksmes %s

en: Reviews
lv_LV: Atsauksmes

en: There are no reviews yet.
lv_LV: Pašlaik nav atsauksmju.

en: Add a review
lv_LV: Pievienot atsauksmi

en: Be the first to review
lv_LV: Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi par

en: Submit
lv_LV: Pievienot

en: Your Rating
lv_LV: Tavs vērtējums

en: Perfect
lv_LV: Lielisks

en: Good
lv_LV: Labs

en: Average
lv_LV: Viduvējs

en: Not that bad
lv_LV: Nav slikts

en: Very Poor
lv_LV: Neizdevies

en: Your Review
lv_LV: Tava atsauksme

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
lv_LV: Džordžija

[ctx: min_price]
en: From:
lv_LV: No:

[ctx: placeholder]
en: Username
lv_LV: Lietotājvārds

[ctx: placeholder]
en: Password
lv_LV: Ievadiet paroli

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
lv_LV: Pasūtījuma piezīmes, papildus norādījumi par piegādi.

[ctx: placeholder]
en: Street address
lv_LV: Iela

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
lv_LV: Dzīvokļa numurs v.c.

[ctx: Page slug]
en: shop
lv_LV: veikals

[ctx: Page slug]
en: cart
lv_LV: grozs

[ctx: Page slug]
en: checkout
lv_LV: pirkuma veikšana

[ctx: Page slug]
en: my-account
lv_LV: mans-konts

[ctx: Page title]
en: Shop
lv_LV: Veikals

[ctx: Page title]
en: Cart
lv_LV: Grozs

[ctx: Page title]
en: Checkout
lv_LV: Izrakstīšanās

[ctx: Page title]
en: My Account
lv_LV: Mans konts

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
lv_LV: Kategorija

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
lv_LV: Birkas

[ctx: Admin menu name]
en: Products
lv_LV: Produkti

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
lv_LV: Pasūtījumi

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
lv_LV: Kuponi

[ctx: slug]
en: product-category
lv_LV: Produkt kategorija

[ctx: slug]
en: product
lv_LV: prece

[ctx: Order status]
en: On Hold
lv_LV: Apturēts

[ctx: Tax status]
en: None
lv_LV: Nekas

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
lv_LV: rēķina

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
lv_LV: piegāde

[ctx: breadcrumb]
en: Home
lv_LV: Uz galveno lapu

[ctx: Sorting order]
en: Order
lv_LV: Pasūtījums

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
lv_LV: %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
lv_LV: Daudzums

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
lv_LV: Attēloti %1$d&ndash;%2$d no %3$d rezultātiem

[ctx: label]
en: Search for:
lv_LV: Meklēt:

[ctx: submit button]
en: Search
lv_LV: Meklēt
