WooCommerce - en to bg_BG translation catalogue (1451 entries)

en:  (taxes estimated for %s)
bg_BG: (таксите възлизат на %s)

en:  ago
bg_BG:  преди

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
bg_BG: Показване %1$d&ndash;%2$d от %3$d резултата

en: %s - Order #%s
bg_BG: %с - Поръчка №%s

en: %s - Pre-order for "%s"
bg_BG: %s - Предварителни поръчки за "%s"

en: %s - Subscription for "%s"
bg_BG: %s - Абонамента за "%s"

en: %s customer review | %s customer reviews
bg_BG[0]: %s клиентско ревю
bg_BG[1]: %s клиентски ревюта

en: %s download remaining | %s downloads remaining
bg_BG[0]: остава %s сваляне
bg_BG[1]: остават %s сваляния

en: %s for %s item | %s for %s items
bg_BG[0]: %s за %s артикул
bg_BG[1]: %s за %s артикули

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
bg_BG[0]: %s е добавен във вашата количка.
bg_BG[1]: %s са добавени във вашата количка.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
bg_BG: %s е премахнат от вашата количка защото вече не може да бъде поръчван. Свържете се с нас за повече информация.

en: %s in stock
bg_BG: %s налични

en: %s is a required field | %s are required fields
bg_BG[0]: %s е задължително поле
bg_BG[1]: %s са задължителни полета

en: %s is low in stock.
bg_BG: %s е с ниска наличност.

en: %s is out of stock.
bg_BG: %s е з изчерпана наличност.

en: %s parameter is missing
bg_BG: %s параметър липсва

en: %s removed. %sUndo?%s
bg_BG: %s е премахнат. %sОтмяна на действието?%s

en: %s review for %s | %s reviews for %s
bg_BG[0]: %s ревю за %s
bg_BG[1]: %s ревюта за %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
bg_BG: %s бройки от %s бяха върнати в поръчка №%s.

en: &#197;land Islands
bg_BG: Оландски острови

en: &nbsp;&ndash; Page %s
bg_BG: &nbsp;&ndash; Страница %s

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
bg_BG: &nbsp;<small>%sчрез %s</small>

en: (Includes %s)
bg_BG: (Включително %s)

en: (Order #%s)
bg_BG: (Поръчка №%s)

en: (can be backordered)
bg_BG: (може да бъде поръчан и преди запълване на наличност)

en: (ex. VAT)
bg_BG: (без ДДС)

en: (ex. tax)
bg_BG: (без такса)

en: (incl. VAT)
bg_BG: (вкл. ДДС)

en: (incl. tax)
bg_BG: (вкл. такса)

en: + Add Account
bg_BG: + Добавяне на сметка

en: A Search box for products only.
bg_BG: Търсене само за продукти.

en: A list or dropdown of product categories.
bg_BG: Падащ списък с категории продукти.

en: A minimum order amount (defined below)
bg_BG: Минимална сума за поръчката (дефинира се допълнително)

en: A minimum order amount AND a coupon
bg_BG: Минимална сума И купон

en: A minimum order amount OR a coupon
bg_BG: Минимална сума ИЛИ купон

en: A note has been added to your order
bg_BG: Бележка беше добавена към вашата поръчка

en: A product category with the provided ID could not be found
bg_BG: Продуктовата категория с това ID не може да бъде намерена

en: A user could not be found with this email address.
bg_BG: Няма намерен потребител с този email адрес.

en: A valid free shipping coupon
bg_BG: Валиден купон за безплатна доставка

en: AND
bg_BG: И

en: API Credentials
bg_BG: API данни за достъп

en: API Docs
bg_BG: API документация

en: API Password
bg_BG: API парола

en: API Signature
bg_BG: API подпис

en: API Username
bg_BG: API потребителско име

en: API disabled!
bg_BG: Изключен!

en: API user is invalid
bg_BG: API потребителят е невалиден

en: ASC
bg_BG: Възх.

en: Accept COD if the order is virtual
bg_BG: Приемане на наложен платеж дори и поръчката да е виртуална

en: Accept for virtual orders
bg_BG: Позволяване за виртуални поръчки

en: Access Denied
bg_BG: Достъпът е отказан

en: Account Details
bg_BG: Детайли на профила

en: Account Name
bg_BG: Име на профила

en: Account Number
bg_BG: Профил номер

en: Account details changed successfully.
bg_BG: Данните на профила бяха променени успешно.

en: Account password
bg_BG: Парола

en: Account username
bg_BG: Потребителско име

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
bg_BG: Действието беше неуспешно. Опреснете страницата и опитайте отново.

en: Active
bg_BG: Активна

en: Active Filters
bg_BG: Активни филтри

en: Add Coupon
bg_BG: Добавяне на купон

en: Add New %s
bg_BG: Добавяне нов %s

en: Add New Coupon
bg_BG: Добавяне на нов купон

en: Add New Order
bg_BG: Добавяне на нова поръчка

en: Add New Product
bg_BG: Добавяне на нов продукт

en: Add New Product Category
bg_BG: Добавяне на нова продуктова категория

en: Add New Product Tag
bg_BG: Добавяне на нов продуктов етикет

en: Add New Shipping Class
bg_BG: Добавяне на нов клас за доставка

en: Add New Webhook
bg_BG: Добавяне на нова уеб кука

en: Add Order
bg_BG: Добавяне на поръчка

en: Add Payment Method
bg_BG: Добавяне метод за разплащане

en: Add Product
bg_BG: Добавяне на продукт

en: Add Webhook
bg_BG: Добавяне на уеб кука

en: Add a new payment method.
bg_BG: Добавяне на нов метод за разплащане.

en: Add a review
bg_BG: Добавете отзив

en: Add or remove Product Tags
bg_BG: Добавяне или премахване на етикети

en: Add to cart
bg_BG: Купи

en: Additional Information
bg_BG: Допълнителна информация

en: Additional Rates
bg_BG: Допълнителни ставки

en: Address
bg_BG: Адрес

en: Address Override
bg_BG: Презапис на адрес

en: Address changed successfully.
bg_BG: Адресът беше променен успешно.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
bg_BG: Категории

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
bg_BG: Купони

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
bg_BG: Поръчки

[ctx: Admin menu name]
en: Products
bg_BG: Продукти

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
bg_BG: Класове за доставка

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
bg_BG: Етикети

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
bg_BG: Уеб куки

en: Advanced options
bg_BG: Разширени опции

en: Afghanistan
bg_BG: Афганистан

en: Albania
bg_BG: Албания

en: Algeria
bg_BG: Алжир

en: All %s
bg_BG: Всички %s

en: All Product Categories
bg_BG: Всички категории

en: All Product Tags
bg_BG: Всички продуктови етикети

en: All Products
bg_BG: Всички продукти

en: All Shipping Classes
bg_BG: Всички класове на доставка

en: All allowed countries
bg_BG: Всички позволени държави

en: Allow
bg_BG: Позволяване

en: Allow, but notify customer
bg_BG: Позволяване, но с уведомяване на клиента

en: Allowed Zip/Post Codes
bg_BG: Разрешени пощенски кодове

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
bg_BG: Позволява плащане с чек. Защо бихте искали да приемате чекове тези години? Най-вероятно не искате но ви позволяваме да го правите, може би с тестова цел.

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
bg_BG: Позволява плащания чрез ДБП - Директен банков превод.

en: Amount Refunded
bg_BG: Възстановена сума

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
bg_BG: Вече има регистриран профил с това потребителско име. Изберете друг.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
bg_BG: Вече има регистриран профил с този email. Влезте през него.

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
bg_BG: Проблем с авторизацията при опит за обновяване на преводите. Опитайте отново или настройките вашата инсталация %sОбновени константи%s

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
bg_BG: Решение и набор от инструменти за онлайн магазин, което ще ви позволи да продавате всичко. Яко, а?

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
bg_BG: Проблем при опит за създаване на връщането, чрез използването на API за разплащателен метод

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
bg_BG: Продукт който вече не е наличен, беше премахнат от вашата количка.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
bg_BG: Има поръчка за вас на %s. За да платите тази поръчка, използвайте следния линк: %s

en: An order note with the provided ID could not be found
bg_BG: Бележка по поръчката с това ID не може да бъде намерено

en: An order refund with the provided ID could not be found
bg_BG: Връщането по поръчката с това ID не може да бъде намерено

en: Andorra
bg_BG: Андора

en: Angola
bg_BG: Ангола

en: Anguilla
bg_BG: Ангила

en: Antarctica
bg_BG: Антартика

en: Anti-spam
bg_BG: Анти-спам

en: Anti-spam field was filled in.
bg_BG: Полето за спам проверка трябва да се попълни.

en: Antigua and Barbuda
bg_BG: Антигуа и Барбуда

en: Any %s
bg_BG: Всяка %s

en: Apply Coupon
bg_BG: Прилагане на промо код

en: Approve
bg_BG: Позволи

en: Are you sure you want to delete this template file?
bg_BG: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете този шаблонен файл?

en: Argentina
bg_BG: Аржентина

en: Argentine Peso
bg_BG: Аржентинско Песо

en: Armenia
bg_BG: Армения

en: Aruba
bg_BG: Аруба

en: Attribute
bg_BG: Атрибут

en: Australia
bg_BG: Австралия

en: Australian Dollars
bg_BG: Австралийски Долар

en: Austria
bg_BG: Австрия

en: Author: %s
bg_BG: Автор: %s

en: Authorize
bg_BG: Авторизация

en: Availability
bg_BG: Наличност

en: Available Downloads
bg_BG: Налични за изтегляне

en: Available on backorder
bg_BG: Налично в предварителни продажби

en: Average
bg_BG: Средно

en: Awaiting BACS payment
bg_BG: Очаква ДБП плащане

en: Awaiting cheque payment
bg_BG: Очаква плащане с чек

en: Azerbaijan
bg_BG: Азърбейджан

en: BACS
bg_BG: ДБП

en: BIC / Swift
bg_BG: BIC (Swift)

en: Backordered
bg_BG: Предварително закупени

en: Bahamas
bg_BG: Бахами

en: Bahrain
bg_BG: Бахрейн

en: Baja California
bg_BG: Долна Калифорния

en: Bangladesh
bg_BG: Бангладеш

en: Bangladeshi Taka
bg_BG: Бангладешка така

en: Bank Code
bg_BG: Банков код

en: Bank Name
bg_BG: Име на банка

en: Bank Transit Number
bg_BG: Трансферен банков номер

en: Barbados
bg_BG: Барбадос

en: Be the first to review
bg_BG: Напишете отзив първи

en: Belarus
bg_BG: Беларус

en: Belau
bg_BG: Палау

en: Belgium
bg_BG: Белгия

en: Belize
bg_BG: Белиз

en: Benin
bg_BG: Бенин

en: Bermuda
bg_BG: Бермуда

en: Bhutan
bg_BG: Бутан

en: Billing &amp; Shipping
bg_BG: Фактуриране и доставка

en: Billing Address
bg_BG: Адрес

en: Billing Details
bg_BG: Адрес за фактуриране

en: Billing Email
bg_BG: Email адрес за фактуриране

en: Billing address
bg_BG: Адрес

en: Blagoevgrad
bg_BG: Благоевград

en: Bolivia
bg_BG: Боливия

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
bg_BG: Бонер, Сейнт Естатийс и Саба

en: Bosnia and Herzegovina
bg_BG: Босна и Херцеговина

en: Botswana
bg_BG: Ботсвана

en: Bouvet Island
bg_BG: Буве

en: Branch Code
bg_BG: Код на клона

en: Branch Sort
bg_BG: Подреждане на клоновете

en: Brazil
bg_BG: Бразилия

en: Brazilian Real
bg_BG: Бразилски Реал

en: British Indian Ocean Territory
bg_BG: Британска индоокеанска територия

en: British Virgin Islands
bg_BG: Британски Вирджински острови

en: Brunei
bg_BG: Бруней

en: Buenos Aires
bg_BG: Буенос Айрес

en: Bulgaria
bg_BG: България

en: Bulgarian Lev
bg_BG: Български лев

en: Burgas
bg_BG: Бургас

en: Burkina Faso
bg_BG: Буркина Фасо

en: Burundi
bg_BG: Бурунди

en: Buy product
bg_BG: Купи продукт

en: Calculate Shipping
bg_BG: Изчисляване на доставка

en: Calculation Type
bg_BG: Тип на калкулация

en: Cambodia
bg_BG: Камбоджа

en: Cameroon
bg_BG: Камерун

en: Canada
bg_BG: Канада

en: Canadian Dollars
bg_BG: Канадски Долар

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Cancel order &amp; restore cart
bg_BG: Отмяна на поръчката и възстановяване на количката

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[0]: Отказан <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[1]: Отказани <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
bg_BG: Отказана поръчка

en: Cannot create coupon, try again
bg_BG: Невъзможност за създаване на купон, опитайте отново

en: Cannot create fee, try again
bg_BG: Не може създадете такса, опитайте отново

en: Cannot create line item, try again
bg_BG: Не може да се  създаде продукт, опитайте отново

en: Cannot create order note, please try again
bg_BG: Не може да се създаде бележка по поръчката, опитайте отново

en: Cannot create order refund, please try again
bg_BG: Не може да се създаде поръчка за връщане, опитайте отново

en: Cannot create order: %s
bg_BG: Невъзможност за създаване на поръчка: %s

en: Cannot create shipping method, try again
bg_BG: Невъзможност за създаване на метода за доставка

en: Cannot create webhook: %s
bg_BG: Не можете да създадете уеб кука: %s

en: Cannot update coupon, try again
bg_BG: Купонът не може да бъде обновен, опитайте отново

en: Cannot update fee, try again
bg_BG: Не може да обновите таксата, опитайте отново

en: Cannot update line item, try again
bg_BG: Продукта не може да се обнови, опитайте отново

en: Cannot update shipping method, try again
bg_BG: Невъзможност за обновяване на метода за доставка

en: Canton
bg_BG: Кантон

en: Cape Verde
bg_BG: Кабо Верде

en: Capture
bg_BG: Прихващане

en: Card Code
bg_BG: Код на карта

en: Card Number
bg_BG: Номер карта

en: Cart
bg_BG: Количка

en: Cart % Discount
bg_BG: Процентно намаление на количката

en: Cart Discount
bg_BG: Отстъпка

en: Cart Totals
bg_BG: Общо

en: Cart updated.
bg_BG: Количката е обновена.

en: Cash on Delivery
bg_BG: Наложен платеж

en: Category Order
bg_BG: Подредба на категориите

en: Category: | Categories:
bg_BG[0]: Категория:
bg_BG[1]: Категории:

en: Cayman Islands
bg_BG: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg_BG: Централноафриканска република

en: Chad
bg_BG: Чад

en: Cheatin&#8217; huh?
bg_BG: Правиме се на луди, а?

en: Check your e-mail for the confirmation link.
bg_BG: Проверете вашият email адрес за потвърждаващата връзка

en: Checkout
bg_BG: Поръчка

en: Cheque
bg_BG: Чек

en: Cheque Payment
bg_BG: Плащане с чек

en: Chile
bg_BG: Чили

en: Chilean Peso
bg_BG: Чилийско песо

en: China
bg_BG: Китай

en: Chinese Yuan
bg_BG: Китайски Юан

en: Choose an option
bg_BG: Изберете опция

en: Choose from the most used Product tags
bg_BG: Избор измежду най-използваните етикети

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
bg_BG: Изберете дали желаете да прихващате разплащанията веднага или само тези от авторизирани плащания.

en: Choose which format of email to send.
bg_BG: Избор на формат за email-а за изпращане.

en: Christmas Island
bg_BG: Рождество

en: City
bg_BG: Град

en: Clear selection
bg_BG: Изчисти избора

en: Click here to enter your code
bg_BG: Кликнете тук за да въведете кода

en: Click here to login
bg_BG: Кликнете тук за вход

en: Click here to reset your password
bg_BG: Кликнете тук за да нулирате вашата парола

en: Cocos (Keeling) Islands
bg_BG: Кокосови оствори

en: Colombia
bg_BG: Колумбия

en: Colombian Peso
bg_BG: Колумбийско песо

en: Comoros
bg_BG: Коморски острови

en: Company Name
bg_BG: Име фирма

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[0]: Приключен <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[1]: Приключени <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
bg_BG: Поръчката е приключена

en: Confirm New Password
bg_BG: Потвърждение на новата парола

en: Congo (Brazzaville)
bg_BG: Конго (Бразвийл)

en: Congo (Kinshasa)
bg_BG: Конго (Киншаса)

en: Consumer Key is invalid
bg_BG: Клиентският ключ не е валиден

en: Consumer Key is missing
bg_BG: Клиентският ключ липсва

en: Consumer Secret is invalid
bg_BG: Клиентският таен код е невалиден

en: Consumer Secret is missing
bg_BG: Клиентският таен код липсва

en: Continue Shopping
bg_BG: Продължаване на пазаруването

en: Cook Islands
bg_BG: Кук

en: Copy file to theme
bg_BG: Копиране файл в тема

en: Cost
bg_BG: Цена

en: Cost: %s
bg_BG: Цена: %s

en: Costa Rica
bg_BG: Коста Рика

en: Could not delete the attribute
bg_BG: Не можете да изтриете атрибута

en: Could not edit the attribute
bg_BG: Не можете да редактирате атрибута

en: Could not write to template file.
bg_BG: Не е възможно записването на шаблонния файл.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
bg_BG: Не успяхме да ви регистрираме&hellip; свържете се с нас, ако проблема продължава.

en: Country
bg_BG: Държава

en: County
bg_BG: Държава

en: Coupon
bg_BG: Купон

en: Coupon "%s" does not exist!
bg_BG: Купонът „%s“ не съществува!

en: Coupon code
bg_BG: Код на купона

en: Coupon code already applied!
bg_BG: Купонът вече е приложен!

en: Coupon code applied successfully.
bg_BG: Купонът е приложен успешно.

en: Coupon code is required
bg_BG: Изисква се код на купон

en: Coupon code removed successfully.
bg_BG: Купонът бе премахнат успешно.

en: Coupon discount total must be a positive amount
bg_BG: Сумата от намалението от купона трябва да бъде положително число

en: Coupon does not exist!
bg_BG: Купона не съществува!

en: Coupon has been removed.
bg_BG: Купонът е премахнат.

en: Coupon is not valid.
bg_BG: Купонът е невалиден.

en: Coupon usage limit has been reached.
bg_BG: Лимита за употреба на купона е достигнат.

en: Coupon:
bg_BG: Купон:

en: Coupons
bg_BG: Купони

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
bg_BG: Създайте профил, като попълните информацията по-долу. Ако вече сте ни клиент, то влезте в системата.

en: Create an account?
bg_BG: Създаване на профил?

en: Create coupons
bg_BG: Създаване на купони

en: Create customers
bg_BG: Създаване на клиенти

en: Create orders
bg_BG: Създаванена поръчки

en: Create products
bg_BG: Създаване на продукти

en: Create webhooks
bg_BG: Създаване на уебкуки

en: Credit card
bg_BG: Кредитна карта

en: Croatia
bg_BG: Хърватия

en: Croatia kuna
bg_BG: Хърватска куна

en: Cuba
bg_BG: Куба

en: Cura&Ccedil;ao
bg_BG: Кюрасао

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
bg_BG: Текуща парола (оставете празно за да избегнете нежелана промяна)

en: Customer
bg_BG: Клиент

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
bg_BG: Изпраща се когато клиент се регистрира от страницата за профили.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
bg_BG: Клиентски email-и за нулирана парола, се изпращат когато клиентите нулират техните пароли.

en: Customer Details
bg_BG: Клиентски детайли

en: Customer ID is invalid
bg_BG: Невалидно ID на клиент

en: Customer details
bg_BG: Детайли за клиента

en: Customer invoice
bg_BG: Клиентска фактура

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
bg_BG: Клиентските фактури могат да бъдат изпратени до потребителите, съдържанието е от информация за поръчката и и линкове относно плащането.

en: Customer not found
bg_BG: Клиентът не е намерен

en: Customer note
bg_BG: Клиентска бележка

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
bg_BG: Изпраща се, когато е добавена нова бележка към поръчката.

en: Cyprus
bg_BG: Кипър

en: Czech Koruna
bg_BG: Чешка Крона

en: Czech Republic
bg_BG: Република Чехия

en: DESC
bg_BG: Низх.

en: Danish Krone
bg_BG: Датска Крона

en: Date
bg_BG: Дата

en: Date:
bg_BG: Дата:

en: Debug Log
bg_BG: Регистри за откриване на бъгове

en: Default sorting
bg_BG: Подреждане по подразбиране

en: Defaults to <code>%s</code>
bg_BG: По подразбиране <code>%s</code>

en: Delete note
bg_BG: Изтриване бележка

en: Delete template file
bg_BG: Изтриване на шаблон

en: Deleted %s
bg_BG: Изтрит %s

en: Delivery Fee
bg_BG: Такса доставка

en: Denmark
bg_BG: Дания

en: Deny
bg_BG: Забравни

en: Description
bg_BG: Описание

en: Description is missing.
bg_BG: Описанието липсва.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
bg_BG: Разработчици: Уверете се, че сте включили jQuery и няма JavaScript грешки на страницата.

en: Dimensions
bg_BG: Размери

en: Direct Bank Transfer
bg_BG: Директен банков превод

en: Disabled
bg_BG: Изключен

en: Discount:
bg_BG: Отстъпка

en: Dismiss this notice.
bg_BG: Скрий уведомлението.

en: Display a list of recently viewed products.
bg_BG: Показва списък от наскоро прегледани продукти.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
bg_BG: Показва списък на най-новите ревюта на сайта ви.

en: Display a list of your products on your site.
bg_BG: Показвай списък от продукти в сайта.

en: Display a list of your top rated products on your site.
bg_BG: Показва списък от най-високо оценените продукти.

en: Display the user's Cart in the sidebar.
bg_BG: Показва потребителската количка в страничната лента.

en: Display type
bg_BG: Вид на изглед

en: District
bg_BG: Район

en: Djibouti
bg_BG: Джиботи

en: Do not allow
bg_BG: Не е позволено

en: Dobrich
bg_BG: Добрич

en: Docs
bg_BG: Документация

en: Dominica
bg_BG: Доминика

en: Dominican Peso
bg_BG: Доминиканско Песо

en: Dominican Republic
bg_BG: Република Доминикана

en: Download
bg_BG: Изтегляне

en: Download %d
bg_BG: Изтегляне %d

en: Dropdown
bg_BG: Падащо меню

en: ERROR
bg_BG: ГРЕШКА

en: Ecuador
bg_BG: Еквадор

en: Edit
bg_BG: Редактиране

en: Edit %s
bg_BG: Редактиране %s

en: Edit Account Details
bg_BG: Промяна на профила

en: Edit Address
bg_BG: Редакция на адрес

en: Edit Coupon
bg_BG: Редактиране купон

en: Edit Order
bg_BG: Редактиране поръчка

en: Edit Product
bg_BG: Редактиране на продукт

en: Edit Product Category
bg_BG: Редактиране на категорията на продукта

en: Edit Product Tag
bg_BG: Редактиране на продуктовия етикет

en: Edit Shipping Class
bg_BG: Редактиране на класът на доставка

en: Edit Webhook
bg_BG: Редакция на уеб кука

en: Egypt
bg_BG: Египет

en: Egyptian Pound
bg_BG: Египетски паунд

en: El Salvador
bg_BG: Салвадор

en: Email Address
bg_BG: Email адрес

en: Email Heading
bg_BG: Озаглавяване на email

en: Email Heading (downloadable)
bg_BG: Email заглавие (за изтегляне)

en: Email Heading (paid)
bg_BG: Заглавие на email (платено)

en: Email Subject
bg_BG: Email заглавие

en: Email Subject (paid)
bg_BG: Тема на email (платено)

en: Email Type
bg_BG: Email тип

en: Email address
bg_BG: Email адреси

en: Email type
bg_BG: Тип

en: Email you used during checkout.
bg_BG: Email, използван при поръчката.

en: Email:
bg_BG: Email

en: Enable
bg_BG: Включване/Изключване

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
bg_BG: Включете "address_override" за да предотвратите промяна на адресната информация.

en: Enable Bank Transfer
bg_BG: Позволяване на банковия превод

en: Enable COD
bg_BG: Включване/Изключване

en: Enable Cash on Delivery
bg_BG: Позволяване на наложен платеж

en: Enable Cheque Payment
bg_BG: Позволяване на плащането с чек

en: Enable Free Shipping
bg_BG: Позволяване на безплатната доставка

en: Enable Hosted Payments
bg_BG: Включване на вътрешни плащания

en: Enable PayPal sandbox
bg_BG: Включване PayPal режим за разработчици

en: Enable PayPal standard
bg_BG: Позволяване на плащане с Paypal standard

en: Enable Sandbox Mode
bg_BG: Включване на режима за разработчици

en: Enable Simplify Commerce
bg_BG: Позволяване на Simplify Commerce

en: Enable for shipping methods
bg_BG: Позволяване на методи на доставка

en: Enable local delivery
bg_BG: Позволяване на местната дотавка

en: Enable local pickup
bg_BG: Позволяване на вземането от магазина

en: Enable logging
bg_BG: Включване на регистрите

en: Enable this email notification
bg_BG: Включване уведомленията за този email

en: Enable this shipping method
bg_BG: Позволяване на този метод за доставка

en: Enable/Disable
bg_BG: Включване/Изключване

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
bg_BG: Въведете цена (без такси) или сума, пр. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a new password below.
bg_BG: Въведи отново новата парола.

en: Enter a username or e-mail address.
bg_BG: Въведете потребилтеско име или email.

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
bg_BG: Въведете получатели (разделени със запетая) за този email. По подразбиране <code>%s</code>.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
bg_BG: API данни от вашият PayPal, в случай, че използвате връщания чрез PayPal. Научете как да използвате вашият PayPal API %sтук%s.

en: Equatorial Guinea
bg_BG: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg_BG: Еритея

en: Error
bg_BG: Грешка

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
bg_BG: Грешка %d: Не може да се създаде поръчка. Опитайте отново.

en: Error 404
bg_BG: Грешка 404

en: Error creating user in Simplify Commerce.
bg_BG: Проблем при създаването на потребител в Simplify Commerce.

en: Error getting remote image %s
bg_BG: Проблем при изтеглянето на външното изображение %s

en: Error: %s
bg_BG: Грешка: %s

en: Estonia
bg_BG: Естония

en: Ethiopia
bg_BG: Етиопия

en: Euros
bg_BG: Евро

en: Excluding selected countries
bg_BG: Изключи избраните държави

en: Expiry (MM/YY)
bg_BG: Изтичане (ММ/ГГ)

en: Expiry Month
bg_BG: Месец на валидност

en: Expiry Year
bg_BG: Година на валидност

en: External/Affiliate product
bg_BG: Външен/Афилейт продукт

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[0]: Провален <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[1]: Провалени <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to install/update the translation:
bg_BG: Проблем при инсталирането/обновяването на превода:

en: Failed to update coupon
bg_BG: Проблем при обновяването на купона

en: Falkland Islands
bg_BG: Фолкландски острови

en: Faroe Islands
bg_BG: Ферьорски острови

en: Featured Products
bg_BG: Отличени продукти

en: Fee
bg_BG: Такса

en: Fee Type
bg_BG: Тип такса

en: Fee tax class is required when fee is taxable
bg_BG: Класът за таксата е задължителен, когато таксата се начислява

en: Fee title is required
bg_BG: Заглавие на такса е задължително

en: Fiji
bg_BG: Фиджи

en: File %d
bg_BG: Файл %d

en: File not found
bg_BG: Файла не е намерен

en: File was not found.
bg_BG: Файла не е намерен.

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Filter by
bg_BG: Филтър

en: Filter by price
bg_BG: Филтър по цена

en: Finland
bg_BG: Финландия

en: First Name
bg_BG: Име

en: First name
bg_BG: Име

en: Fixed amount
bg_BG: Фискирана ставка

en: Fixed amount per product
bg_BG: Фиксирана ставка за продукт

en: Flat Rate
bg_BG: Фиксирана ставка

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
bg_BG: Фиксираната ставка ви дава възможност да добавяте фиксирана ставка за доставките.

en: For your reference, your order details are shown below.
bg_BG: За ваша информация, детайлите по поръчката са отдолу.

en: Found in your order confirmation email.
bg_BG: Намерено в email-а за потвърждаване.

en: France
bg_BG: Франция

en: Free
bg_BG: Безплатно

en: Free Shipping
bg_BG: Безплатна доставка

en: Free Shipping Requires...
bg_BG: Изискване за безплатна доставка...

en: Free shipping coupon
bg_BG: Купон за безплатна доставка

en: Free!
bg_BG: Безплатно!

en: French Guiana
bg_BG: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg_BG: Френска Полинезия

en: French Southern Territories
bg_BG: Френски южни и антарктически територии

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
bg_BG: От вашето контролно табло може да видите скорошните поръчки, да редактирате вашите адреси за доставка и фактуриране или да <a href="%s">смените вашата парола и редактирате профил</a>.

en: Gabon
bg_BG: Габон

en: Gabrovo
bg_BG: Габрово

en: Gambia
bg_BG: Гамбия

en: Gateway Disabled
bg_BG: Медота изключен

en: Georgia
bg_BG: Грузия

en: Germany
bg_BG: Германия

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
bg_BG: Не е правилно да се извиква количката преди wp_loaded.

en: Get your API credentials from PayPal.
bg_BG: Вземете вашите API данни за достъп от PayPal

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
bg_BG: Вземете вашите API ключове от вашият Simplify профил: Settings > API Keys.

en: Getting started
bg_BG: Започване

en: Ghana
bg_BG: Гана

en: Gibraltar
bg_BG: Гибралтар

en: Go to homepage
bg_BG: Обратно към началната страница

en: Good
bg_BG: Добре

en: Greece
bg_BG: Гърция

en: Greenland
bg_BG: Гренландия

en: Grenada
bg_BG: Гренада

en: Grouped product
bg_BG: Групиран продукт

en: Guadeloupe
bg_BG: Гуаделупе

en: Guatemala
bg_BG: Гватемала

en: Guernsey
bg_BG: Гърнси

en: Guinea
bg_BG: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg_BG: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg_BG: Гуана

en: HTML template
bg_BG: HTML шаблон

en: Haiti
bg_BG: Хаити

en: Haskovo
bg_BG: Хасково

en: Have a coupon?
bg_BG: Имате купон?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
bg_BG: Клиентите ви плащат при получаване на поръчката.

en: Heard Island and McDonald Islands
bg_BG: Хърд и Макдоналд

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
bg_BG: Здравейте <strong>%1$s</strong>! (не сте %1$s? <a href="%2$s">Изход</a>).

en: Hello, a note has just been added to your order:
bg_BG: Здравейте, бележката беше добавена към вашата поръчка:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
bg_BG: Здравейте. Вашата последна поръчка на %s беше успешна. По-долу ще видите детайлите по нея:

en: Hide free products
bg_BG: Скрий безплатните продукти

en: Hide if cart is empty
bg_BG: Скриване ако количката е празна

en: Hide template
bg_BG: Скриване на шаблон

en: Honduras
bg_BG: Хондурас

en: Hong Kong
bg_BG: Хонг Конг

en: Hong Kong Dollar
bg_BG: Конгконгски Долар

en: Hosted Payments
bg_BG: Вътрешни плащания

en: How to calculate delivery charges
bg_BG: Как да смятаме такса доставка

en: Hungarian Forint
bg_BG: Унгарски Ротинт

en: Hungary
bg_BG: Унгария

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
bg_BG: Прочетох и се съгласявам с <a href="%s" target="_blank">условията за ползване</a>

en: IPN payment completed
bg_BG: IPN плащането завършено

en: Iceland
bg_BG: Исландия

en: Icelandic krona
bg_BG: Исландска Крона

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
bg_BG: Ако наложения платеж е възможен само за методи, може да бъде настроен от тук. Оставете празно за да бъде разрешен за всички методи.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
bg_BG: Ако това е грешка, не вземайте този email в предвид и нищо няма да се случи.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
bg_BG: Ако сте пазарували преди от нас, въведете информацията си по-долу. Ако сте нов клиент, продължете към Фактуриране и доставка.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
bg_BG: Ако вашият PayPal email е различен от въведения email за PayPal по-горе, въведете email-ът за получаване на вашият PayPal акаунт тук. Това се прави с цел валидиране на IPN заявките.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
bg_BG: За да направите<strong>database caching</strong> да работи с WooCommerce трябва да добавите <code>_wc_session_</code> към "Ignored Query Strings" опцията в W3 Total Cache настройките <a href="%s">от тук</a>.

en: In stock
bg_BG: Налично

en: India
bg_BG: Индия

en: Indian Rupee
bg_BG: Индийска Рупа

en: Indonesia
bg_BG: Индонезия

en: Indonesia Rupiah
bg_BG: Индонезийска Рупия

en: Instructions
bg_BG: Инструкции

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
bg_BG: Инструкциите ще бъдат добавени към благодарствената страница.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
bg_BG: Инструкциите ще бъдат добавени към благодарствената ви страница.

en: International Flat Rate
bg_BG: Фиксирани ставки по международните доставки

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
bg_BG: Международната фиксирана ставка ви дава възможност да добавяте фиксирана ставка за доставките.

en: Invalid %s
bg_BG: Невалидно %s

en: Invalid %s ID
bg_BG: Невалидно %s ID

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
bg_BG: Невалиден подпис - грешка при сортиращите параметри

en: Invalid Signature - provided signature does not match
bg_BG: Невалиден подпис - зададения подпис не отговаря

en: Invalid Signature - signature method is invalid
bg_BG: Невалиден подпис - метода за подписване е невалиден

en: Invalid URL %s
bg_BG: Невалиден URL %s

en: Invalid authentication method
bg_BG: Невалиден авторизиращ метод

en: Invalid coupon ID
bg_BG: Невалидно ID на купона

en: Invalid coupon code
bg_BG: Невалиден код на купона

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
bg_BG: Невалиден тип на купон - типът трябва да един от следните: %s

en: Invalid customer
bg_BG: Невалиден клиент

en: Invalid customer Email
bg_BG: Невалиден email

en: Invalid customer ID
bg_BG: Невалиден клиентски ID

en: Invalid download link.
bg_BG: Невалиден линк за изтегляне

en: Invalid key
bg_BG: Невалиден ключ

en: Invalid nonce - nonce has already been used
bg_BG: Невалиден nonce - ключът вече е използван

en: Invalid order ID
bg_BG: Невалиден ID на поръчката

en: Invalid order note ID
bg_BG: Невалиден ID на бележката към поръчката

en: Invalid order refund ID
bg_BG: Невалиден ID на поръчката по връщане

en: Invalid order status
bg_BG: Невалиден статус на поръчката

en: Invalid order.
bg_BG: Невалидна поръчка.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
bg_BG: Невалидна поръчка. Ако имате профил, влезте и опитайте отново.

en: Invalid payment method.
bg_BG: Невалиден метод за плащане.

en: Invalid product SKU
bg_BG: Невалиден продуктов СЕП

en: Invalid product attribute ID
bg_BG: Невалиден номер на атрибут за продукт

en: Invalid product category ID
bg_BG: Невалидно ID на продуктова категория

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
bg_BG: Невалиден продуктов тип - продуктовият тип трябва да бъде някой от следните: %s

en: Invalid refund amount
bg_BG: Невалидна сума за връщане

en: Invalid shipping method.
bg_BG: Невалиден метод за доставка.

en: Invalid timestamp
bg_BG: Грешно клеймо

en: Invalid username or e-mail.
bg_BG: Невалидно потребителско име или email.

en: Invalid webhook delivery
bg_BG: Невалиден доставчик на уеб куки

en: Invalid webhook delivery ID
bg_BG: Невалиден ID на доставчика на уеб куки

en: Invoice Prefix
bg_BG: Представка за фактура

en: Invoice for order {order_number}
bg_BG: Фактура за поръчка {order_number}

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
bg_BG: Фактура по поръчка {order_number} от {order_date}

en: Iran
bg_BG: Иран

en: Iraq
bg_BG: Ирак

en: Isle of Man
bg_BG: Ман

en: Israel
bg_BG: Израел

en: Israeli Shekel
bg_BG: Изрелски Шекел

en: Italy
bg_BG: Италия

en: Item
bg_BG: Артикул

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
bg_BG: Наличността на продукта #%s е увеличена от %s на %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
bg_BG: Наличността на продукт #%s намалена от %s на %s.

[ctx: Item name in quotes]
en: &ldquo;%s&rdquo;
bg_BG: „%s“

en: Ivory Coast
bg_BG: Кот д'Ивоар

en: JSONP support is disabled on this site
bg_BG: JSONP поддръжката е изключена за този сайт

en: Jamaica
bg_BG: Ямайка

en: Japan
bg_BG: Япония

en: Japanese Yen
bg_BG: Японска Йена

en: Jersey
bg_BG: Джърси

en: Jordan
bg_BG: Йордания

en: Kardzhali
bg_BG: Кърджали

en: Kazakhstan
bg_BG: Казахстан

en: Kenya
bg_BG: Кения

en: Kiribati
bg_BG: Кирибати

en: Kuwait
bg_BG: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg_BG: Киргизстан

en: Kyustendil
bg_BG: Кюстендил

en: Lao Kip
bg_BG: Лаоски Кип

en: Laos
bg_BG: Лаос

en: Last Name
bg_BG: Фамилия

en: Last name
bg_BG: Фамилия

en: Latvia
bg_BG: Латвия

en: Learn more
bg_BG: Научете повече

en: Leave a Reply to %s
bg_BG: Остави отзив за %s

en: Lebanon
bg_BG: Ливан

en: Lesotho
bg_BG: Лесото

en: Liberia
bg_BG: Либерия

en: Libya
bg_BG: Либия

en: Liechtenstein
bg_BG: Лихтенщайн

en: List
bg_BG: Списък

en: Lithuania
bg_BG: Литуана

en: Local Delivery
bg_BG: Местна доставка

en: Local Pickup
bg_BG: Вземане от магазина

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
bg_BG: Местната доставка е прост метод за доставка на поръчки локално.

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
bg_BG: Вземане на място, е прост метод, който позволява на клиентите да заявят вземане на поръчките си на място от физическия магазин.

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
bg_BG: Записва PayPal събития, като IPN заявки, в <code>%s</code>

en: Log in
bg_BG: Вход

en: Log in to Download Files
bg_BG: Влизане за изтегляне на файлове

en: Logged in as %s
bg_BG: Вход като %s

en: Login
bg_BG: Вход

en: Logout
bg_BG: Изход

en: Lost Password
bg_BG: Изгубена парола

en: Lost your password?
bg_BG: Изгубена парола?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
bg_BG: Изгубена парола? Въведете вашето потребителско име или email адрес, и ще получите линк за възстановяване на паролата ви чрез email адрес.

en: Lovech
bg_BG: Ловеч

en: Luxembourg
bg_BG: Люксембург

en: Macao S.A.R., China
bg_BG: Макао, Китай

en: Macedonia
bg_BG: Македония

en: Madagascar
bg_BG: Мадагаскар

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
bg_BG: Направете плащането директно в банковата си сметка. Използвайте уникалния идентификационен номер на поръчката - ID, като причина за плащане. Вашата поръчка няма да бъде изпратена ако парите не са получени в нашата сметка.

en: Malawi
bg_BG: Малави

en: Malaysia
bg_BG: Малайзия

en: Malaysian Ringgits
bg_BG: Малайзийски Рингит

en: Maldives
bg_BG: Малдиви

en: Mali
bg_BG: Мали

en: Malta
bg_BG: Малта

en: Marshall Islands
bg_BG: Маршалови острови

en: Martinique
bg_BG: Мартиника

en: Mauritania
bg_BG: Мавритания

en: Mauritius
bg_BG: Мавриций

en: Max
bg_BG: Макс.

en: Max price
bg_BG: Максимална цена

en: Mayotte
bg_BG: Майот

en: Method Title
bg_BG: Заглавие на метода

en: Method availability
bg_BG: Наличност на метода

en: Mexican Peso
bg_BG: Мексиканско Песо

en: Mexico
bg_BG: Мексико

en: Micronesia
bg_BG: Микронезия

en: Min
bg_BG: Мин.

en: Min price
bg_BG: Минимална цена

en: Minimum Order Amount
bg_BG: Минимално количество на поръчката

en: Missing parameter %s
bg_BG: Липсва параметър %s

en: Modal Color
bg_BG: Модален цвят

en: Moldova
bg_BG: Молдова

en: Monaco
bg_BG: Монако

en: Mongolia
bg_BG: Монголия

en: Montana
bg_BG: Монтана

en: Montenegro
bg_BG: Черна гора

en: Montserrat
bg_BG: Монсерат

en: Morocco
bg_BG: Мароко

en: Mozambique
bg_BG: Мозамбик

en: Municipality
bg_BG: Община

en: My Account
bg_BG: Моят профил

en: My Address
bg_BG: Моят адрес

en: My Addresses
bg_BG: Моите адреси

en: Myanmar
bg_BG: Мианмар

en: N/A
bg_BG: Няма

en: Name
bg_BG: Име

en: Namibia
bg_BG: Намибия

en: Nauru
bg_BG: Науру

en: Nepal
bg_BG: Непал

en: Nepali Rupee
bg_BG: Непалска Рупия

en: Netherlands
bg_BG: Нидерландия

en: Netherlands Antilles
bg_BG: Нидерландски Антили

en: New %s
bg_BG: Нов %s

en: New Caledonia
bg_BG: Нова Каледония

en: New Coupon
bg_BG: Нов купон

en: New Order
bg_BG: Нова поръчка

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
bg_BG: Нова парола (оставете празно за да избегнете нежелана промяна)

en: New Product
bg_BG: Нов продукт

en: New Product Category Name
bg_BG: Име на новата продуктова категория

en: New Product Tag Name
bg_BG: Име на новия продуктов етикет

en: New Shipping Class Name
bg_BG: Име на новия клас доставка

en: New Webhook
bg_BG: Нова уеб кука

en: New Zealand
bg_BG: Нова Зеландия

en: New Zealand Dollar
bg_BG: Новозаландски Долар

en: New account
bg_BG: Нов профил

en: New customer order
bg_BG: Поръчка от нов клиент

en: New order
bg_BG: Нова поръчка

en: New password
bg_BG: Нова парола

en: New passwords do not match.
bg_BG: Новите пароли не съвпадат.

en: New products
bg_BG: Нови продукти

en: New products added to %s
bg_BG: Нови продукто добавени към %s

en: New products tagged %s
bg_BG: Нови маркирани продукти %s

en: Newfoundland and Labrador
bg_BG: Нюфаундленд и Лабрадор

en: Nicaragua
bg_BG: Никарагуа

en: Niger
bg_BG: Нигер

en: Nigeria
bg_BG: Нигерия

en: Nigerian Naira
bg_BG: Нигерийска найра

en: Niue
bg_BG: Ниуе

en: No %1$s data specified to create %1$s
bg_BG: Не е посочено %1$s за създаване на %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
bg_BG: Не е посочено %1$s за създаване/редактиране на %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
bg_BG: Не е посочено %1$s за редактиране на %1$s

en: No %s found with the ID equal to %s
bg_BG: Няма намерени %s с ID равно на %s

en: No Coupons found
bg_BG: Няма намерени купони

en: No Coupons found in trash
bg_BG: Няма намерени купони в коша

en: No Orders found
bg_BG: Не са намерени поръчки

en: No Orders found in trash
bg_BG: Не са намерени поръчки в коша

en: No Product Tags found
bg_BG: Няма намерени продуктови етикети

en: No Products found
bg_BG: Не са намерени продукти

en: No Products found in trash
bg_BG: Не са намерени продукти в кошчето

en: No Webhooks found
bg_BG: Няма намерени уеб куки

en: No Webhooks found in trash
bg_BG: Няма уеб куки в кошчето

en: No file defined
bg_BG: Няма зададен файл.

en: No product categories exist.
bg_BG: Не съществуват продуктови категории.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
bg_BG: Няма увеличение в продуктовите наличности - възможно е продуктите да не използват наличности.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
bg_BG: Няма намаляване в продуктовите наличности - възможно е продуктите да не използват наличности.

en: No products in the cart.
bg_BG: Нямате избрани продукти в количката.

en: No products were found matching your selection.
bg_BG: Не бяха намерени продукти, отговарящи на критериите ви.

en: No route was found matching the URL and request method
bg_BG: Няма намерена страница отговаряща на URL заявката и метода.

en: Norfolk Island
bg_BG: Норфолк

en: North Korea
bg_BG: Северна Корея

en: Northern Cape
bg_BG: Северен Кейп

en: Norway
bg_BG: Норвегия

en: Norwegian Krone
bg_BG: Норвежка Крона

en: Not that bad
bg_BG: Не-лошо

en: Note
bg_BG: Бележка

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
bg_BG: Бележката е добавена в {site_title} поръчка от {order_date}

en: Note:
bg_BG: Бележка:

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
bg_BG:  Забележка: Доставката и таксите са оценени на %s и ще бъдат обновени в процеса на поръчка на базата на адреса за доставка.

en: Number of products to show
bg_BG: Брой продукти за показване:

en: Number of reviews to show
bg_BG: Брой ревюта за показване:

en: OR
bg_BG: ИЛИ

en: Oman
bg_BG: Оман

en: On-sale Products
bg_BG: Продукти в разпродажба

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
bg_BG: Един на ред: Име на опция | Допълнителна такса [+- Процент] | Начисляване за (order, class, или item) Пример: <code>Експресна поща | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.

en: Only %s left in stock
bg_BG: Само %s са останали

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
bg_BG: Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт могат да оставят ревюта.

en: Only show children of the current category
bg_BG: Показване само на дъщерните за текущата категория

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
bg_BG: Име на доставчик | Такса [+- Процент%] | Вид ставка (order, class, или item)

en: Optional
bg_BG: По желание

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
bg_BG: По избор, въведете име на стила на страница, който искате да ползвате. Дефинират се във вашия PayPal профил.

en: Order
bg_BG: Поръчка

en: Order #%s
bg_BG: Поръчка №%s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
bg_BG: Поръчка #%s има отменено връщане. Моля проверете статуса на плащането и обновете статуса на поръчката на негова база от тук:  %s

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
bg_BG: Поръчка №%s, направена %s, е със статус &ldquo;%s&rdquo;

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
bg_BG: Поръчка №<mark class="order-number">%s</mark> направена на <mark class="order-date">%s</mark> е с текущ статус <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order &ndash; %s
bg_BG: Поръчка &ndash; %s

en: Order Again
bg_BG: Поръчване отново

en: Order Details
bg_BG: Детайли за поръчката

en: Order ID
bg_BG: Поръчка ID

en: Order ID is invalid
bg_BG: ID на поръчката е невалиден

en: Order Notes
bg_BG: Бележки към поръчката

en: Order Number
bg_BG: Номер поръчка

en: Order Number:
bg_BG: Поръчка номер:

en: Order Received
bg_BG: Получена поръчка

en: Order Updates
bg_BG: Обновени поръчки

en: Order by
bg_BG: Подредба по

en: Order cancelled by customer.
bg_BG: Поръчката е отказана от клиента.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
bg_BG: Имейли за завършена поръчка се изпращат към клиентите когато тяхната поръчка е маркирана като Завършена и в повечето случаи индикира, че поръчката е изпратена.

en: Order item ID is required
bg_BG: ID на артикула в поръчката е задължителен

en: Order item ID provided is not associated with order
bg_BG: Дадения ID на артикул в поръчката не е свързан с тази поръчка

en: Order note is required
bg_BG: Бележката към поръчката е задължителна

en: Order number: %s
bg_BG: Номер поръчка: %s

[ctx: Order status]
en: Cancelled
bg_BG: Отказано

[ctx: Order status]
en: Completed
bg_BG: Приключено

[ctx: Order status]
en: Failed
bg_BG: Провалено

[ctx: Order status]
en: On Hold
bg_BG: Задържана

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
bg_BG: Очаква плащане

[ctx: Order status]
en: Processing
bg_BG: Обработка

[ctx: Order status]
en: Refunded
bg_BG: Възстановени

en: Order status changed from %s to %s.
bg_BG: Статуса на поръчкате е променен от %s на %s.

en: Order {order_number} details
bg_BG: Детайли към поръчка {order_number}

en: Order: %s
bg_BG: Поръчка: %s

en: Orders
bg_BG: Поръчки

en: Our Bank Details
bg_BG: Нашите банкови данни

en: Out of stock
bg_BG: Изчерпан

en: PDT payment completed
bg_BG: IPN плащането завършено

en: Page %d
bg_BG: Страница %d

en: Page Style
bg_BG: Стил на стрницата

[ctx: Page slug]
en: cart
bg_BG: kolichka

[ctx: Page slug]
en: checkout
bg_BG: porachka

[ctx: Page slug]
en: my-account
bg_BG: moyat-profil

[ctx: Page slug]
en: shop
bg_BG: magazin

[ctx: Page title]
en: Cart
bg_BG: Количка

[ctx: Page title]
en: Checkout
bg_BG: Поръчка

[ctx: Page title]
en: My Account
bg_BG: Моят профил

[ctx: Page title]
en: Shop
bg_BG: Магазин

en: Pakistan
bg_BG: Пакистан

en: Palestinian Territory
bg_BG: Палестинска територия

en: Panama
bg_BG: Панама

en: Papua New Guinea
bg_BG: Папа Нова Гвинея

en: Paraguay
bg_BG: Парагуа

en: Paraguayan Guaraní
bg_BG: Парагвайски гуарани

en: Parent %s
bg_BG: Родител %s

en: Parent %s:
bg_BG: Родител %s:

en: Parent Coupon
bg_BG: Родителски купон

en: Parent Orders
bg_BG: Родителски поръчки

en: Parent Product
bg_BG: Родителски продукт

en: Parent Product Category
bg_BG: Родителска категория продукти

en: Parent Product Category:
bg_BG: Родителска категория продукти:

en: Parent Shipping Class
bg_BG: Родителски клас доставка

en: Parent Shipping Class:
bg_BG: Родителски клас доставка:

en: Parent Webhook
bg_BG: Родителска уеб кука

en: Password
bg_BG: Парола

en: Password Change
bg_BG: Промяна на парола

en: Password Reset Instructions
bg_BG: Инструкции за нулиране на парола

en: Password Reset for {site_title}
bg_BG: Паролата ви за {site_title} е нулирана

en: Password is required.
bg_BG: Паролата е задължителна.

en: Password reset is not allowed for this user
bg_BG: Нулирането на парола не е позволено аз този потребител

en: Passwords do not match.
bg_BG: Паролите не съвпадат.

en: Paused
bg_BG: На пауза

en: Pay
bg_BG: Плащане

en: Pay Now
bg_BG: Плащане сега

en: Pay for Order
bg_BG: Плащане за поръчка

en: Pay for order
bg_BG: Плащане на поръчката

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
bg_BG: Плащане чрез PayPal; може да платите с вашата кредитна карта ако нямате PayPal профил

en: Pay with cash upon delivery.
bg_BG: Плащане с наложен платеж.

en: PayPal Acceptance Mark
bg_BG: Знак за одобрение от PayPal

en: PayPal Identity Token
bg_BG: PayPal идентификационен токън

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
bg_BG: PayPal ви позволява да изпратите един адрес. Ако използвате PayPal за етикети за доставка може да предпочитате да изпратите адреса за доставка вместо адреса на плащането.

en: PayPal does not support your store currency.
bg_BG: PayPal не поддържа валутата на вашия магазин.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
bg_BG: PayPal режима за разработчици може да се използва за тестови плащания. Запишете се за профил за разработчици от <a href="%s">тук</a>.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
bg_BG: PayPal проверява адресите и за това тази настройка може да причини грешки (препоръчваме да я държите изключена).

en: Payment
bg_BG: Заплащане

en: Payment %s via IPN.
bg_BG: Плащане %s чрез IPN.

en: Payment Action
bg_BG: Действие при плащане

en: Payment Method:
bg_BG: Начин за плащане:

en: Payment Mode
bg_BG: Начин на плащане

en: Payment for order #%s refunded/reversed
bg_BG: Плащане за поръчка #%s е върнато/отказано от банката

en: Payment for order #%s reversed
bg_BG: Плащането по поръчка №%s е получено

en: Payment method ID and title are required
bg_BG: ID на метод за плащане и заглавие са задължителни

en: Payment method added.
bg_BG: Методът за разплащане е добавен.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
bg_BG: Описание на метода за плащане, който клиентите ви ще виждат на страницата за поръчка.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
bg_BG: Описание на метода за плащане, който клиентите ви ще виждат на сайта.

en: Payment pending: %s
bg_BG: Очакващи плащане: %s

en: Payment to be made upon delivery.
bg_BG: Плащането да бъде направено при доставка.

en: Payment was declined - please try another card.
bg_BG: Плащането е отказано - използвайте друга карта.

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
bg_BG: Плащането е отказано - клиентът трябва да използва друга карта.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
bg_BG: Плащането е отказано от  Simplify Commerce.

en: Pazardzhik
bg_BG: Пазарджик

en: Percentage of cart total
bg_BG: Процент от общата стойност в количката

en: Perfect
bg_BG: Перфектно

en: Permanently deleted %s
bg_BG: Безвъзвратно изтрито %s

en: Permanently deleted customer
bg_BG: Безвъзвратно изтрит клиент

en: Permanently deleted order note
bg_BG: Безвъзвратно изтрита бележката по продукт

en: Pernik
bg_BG: Перник

en: Peru
bg_BG: Перу

en: Philippine Pesos
bg_BG: Филипински Песота

en: Philippines
bg_BG: Филипини

en: Phone
bg_BG: Телефон

en: Pitcairn
bg_BG: Питкерн

en: Place order
bg_BG: Поръчка

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
bg_BG: Поставете метода за разплащане в режим за разработчици, използвайки вашите API ключове (няма да бъдат обработвани никакви истински разплащания).

en: Placeholder
bg_BG: място

en: Plain text
bg_BG: Обикновен текст

en: Plain text template
bg_BG: Plain text шаблон

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
bg_BG: Опитайте се да поръчате отново или се върнете на страницата на профила ви.

en: Please attempt your purchase again.
bg_BG: Опитайте да поръчате отново.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
bg_BG: Изберете продукт за да го добавите във вашата количка&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
bg_BG: Изберете опции на продукта&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
bg_BG: Изберете наличност за артикулите, които искате да добавите към количката&hellip;

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
bg_BG: Продължете към страницата за поръчка, въведете вашият пълен адрес и вижте наличните методи за доставка.

en: Please enter a coupon code.
bg_BG: Въведете код на купона.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
bg_BG: Въведете представка за вашите номера на поръчки. Ако използвате вашa PayPal сметка за няколко магазина, убедете се, че тази представка е уникална понеже PayPal няма да одобри поръчки с еднакви номера.

en: Please enter a valid account username.
bg_BG: Въведете потребителско име.

en: Please enter a valid order ID
bg_BG: Въведете валидно ID на поръчка

en: Please enter a valid order email
bg_BG: Въведете валиден email за поръчка

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
bg_BG: Въведете валиден пощенски код.

en: Please enter an account password.
bg_BG: Въведете парола за профила.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
bg_BG: Въведете вашия PayPal email адрес; нужен е за да се направи плащането.

en: Please enter your current password.
bg_BG: Въведете текущата си парола.

en: Please enter your name.
bg_BG: Въведете вашето име.

en: Please enter your password.
bg_BG: Въведете вашата парола.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
bg_BG: Въведете вашата информация за да видите възможните методи за плащане.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
bg_BG: Попълнете вашата информация за да видите възможните методи за доставка.

en: Please fill out all password fields.
bg_BG: Попълнете всички полета за парола.

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
bg_BG: Уверете се, че вашите картови данни са въведени коректно и вашият уеб браузър поддържа JavaScript.

en: Please provide a valid email address.
bg_BG: Задайте валиден email адрес.

en: Please rate the product.
bg_BG: Оценете този продукт.

en: Please re-enter your password.
bg_BG: Въведете отново паролата си.

en: Please select a rating
bg_BG: Изберете стойност

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
bg_BG: Изпратете вашият чек на Име на магазина, Улица на магазина, Град на магазина, Щат на магазина/Държава, Пощенски код на магазина.

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
bg_BG: Използвайте калкулатора за доставка, за да видите наличните методи за доставка.

en: Pleven
bg_BG: Плевен

en: Plovdiv
bg_BG: Пловдив

en: Poland
bg_BG: Полша

en: Polish Zloty
bg_BG: Полска Злота

en: Popular Product Tags
bg_BG: Популярни етикети

en: Portugal
bg_BG: Португалия

en: Postcode
bg_BG: Пощенски код

en: Postcode / Zip
bg_BG: Пощенски код

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
bg_BG: Етикирани статии &ldquo;%s&rdquo;

en: Pounds Sterling
bg_BG: Британска Лира

en: Prefecture
bg_BG: Префектура

en: Premium Support
bg_BG: Платена поддръжка

en: Price
bg_BG: Цена

en: Price:
bg_BG: Цена:

en: Private Key
bg_BG: Личен ключ

en: Proceed to Checkout
bg_BG: Продължаване с поръчката

en: Proceed to PayPal
bg_BG: Продължаване към PayPal

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[0]: В обработка <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[1]: В обработка <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
bg_BG: Поръчката се обработва

en: Product
bg_BG: Продукт

en: Product % Discount
bg_BG: Процентно намаление на продукти

en: Product Backorder
bg_BG: Предварителна поръчка на продукт

en: Product Categories
bg_BG: Категории продукти

en: Product Category
bg_BG: Категория на продукт

en: Product Description
bg_BG: Описание на продукта:

en: Product Discount
bg_BG: Намаление на продукти

en: Product ID or SKU is required
bg_BG: Необходим е номер на продукт или СЕП

en: Product ID provided does not match this line item
bg_BG: Даденото ID на продукт не съвпада с този на продукта

en: Product Image
bg_BG: Изображение за продукт

en: Product Tag
bg_BG: Етикет на продукт

en: Product Tags
bg_BG: Етикети на продукта

en: Product is invalid
bg_BG: Невалиден продукт

en: Product low in stock
bg_BG: Има малко останало количество от продукта

en: Product out of stock
bg_BG: Не е налично

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
bg_BG: Кол.

en: Product quantity is required
bg_BG: Наличността на продукта е задължително поле

en: Product quantity must be a positive float
bg_BG: Стойността на наличността трябва да е в положително число

en: Products
bg_BG: Продукти

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
bg_BG: Етикирани продукти &ldquo;%s&rdquo;

en: Provided order currency is invalid
bg_BG: Дадената валута за поръчката е невалидна

en: Province
bg_BG: Провинция

en: Public Key
bg_BG: Публичен ключ

en: Qatar
bg_BG: Катар

en: Qty
bg_BG: Кол.

en: Quantity
bg_BG: Количество

en: Quantity: %s
bg_BG: Количество: %s

en: Queensland
bg_BG: Куинсланд

en: Query type
bg_BG: Тип заявка:

en: Random
bg_BG: Произволен

en: Rate&hellip;
bg_BG: Оценка&hellip;

en: Rated %d out of 5
bg_BG: Оценено на %d от 5

en: Rated %s out of 5
bg_BG: Оценено на  %s от 5

en: Razgrad
bg_BG: Разград

en: Re-enter new password
bg_BG: Въведи отново новата парола

en: Read
bg_BG: Четене

en: Read More
bg_BG: Прочети още

en: Read more
bg_BG: Прочети още

en: Read/Write
bg_BG: Четене/Писане

en: Receiver Email
bg_BG: Email на получателя

en: Recent Orders
bg_BG: Скорошни поръчки

en: Recent Reviews
bg_BG: Нови ревюта

en: Recently Viewed Products
bg_BG: Скоро прегледани продукти

en: Recipient(s)
bg_BG: Получател(и)

en: Refund &ndash; %s
bg_BG: Връщане &ndash; %s

en: Refund amount is required
bg_BG: Изисква се сума за връщане

en: Refund amount must be positive
bg_BG: Сумата за връщане трябва да бъде положително число

en: Refund failed
bg_BG: Провалено връщане

en: Refund was declined.
bg_BG: Връщането е отказано.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
bg_BG: Върнати %s -ID на връщането: %s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[0]: Върнат <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[1]: Върнати <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
bg_BG: Възстановяване на поръчка

en: Refunds
bg_BG: Връщания

en: Region
bg_BG: Район

en: Register
bg_BG: Регистрация

en: Related Products
bg_BG: Подобни

en: Remember me
bg_BG: Запомни ме

en: Remove filter
bg_BG: Премахване на филтър

en: Remove product image
bg_BG: Премахване на изображението за продукта

en: Remove selected account(s)
bg_BG: Изтриване на избраните сметки

en: Remove this item
bg_BG: Премахване на този елемент

en: Republic of Ireland
bg_BG: Република Ирландия

en: Reset Password
bg_BG: Загубена парола?

en: Reset password
bg_BG: Нулиране на парола

en: Return To Cart
bg_BG: Връщане към количката

en: Return To Shop
bg_BG: Връщане към магазина

en: Return to homepage
bg_BG: Връщане към началната страница

en: Returning customer?
bg_BG: Вече сте наш клиент?

en: Reunion
bg_BG: Реюнион

en: Reversal cancelled for order #%s
bg_BG: Отказ на плащането е отказано по поръчка #%s

en: Reviews
bg_BG: Отзиви

en: Reviews (%d)
bg_BG: Ревюта (%d)

en: Romania
bg_BG: Румъния

en: Romanian Leu
bg_BG: Румънска Леа

en: Routing Number
bg_BG: Код на банката

en: Ruse
bg_BG: Русе

en: Russia
bg_BG: Русия

en: Russian Ruble
bg_BG: Руска Рубла

en: Rwanda
bg_BG: Руанда

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
bg_BG: Сао Томе и Принсипи

en: SKU:
bg_BG: СЕП:

en: Saint Barth&eacute;lemy
bg_BG: Сен Бартелми

en: Saint Helena
bg_BG: Сен Хелена

en: Saint Kitts and Nevis
bg_BG: Сейнт Китс и Невис

en: Saint Lucia
bg_BG: Сент Лусия

en: Saint Martin (Dutch part)
bg_BG: Сент Мартин (Холандска част)

en: Saint Martin (French part)
bg_BG: Сент Мартин (Френска част)

en: Saint Pierre and Miquelon
bg_BG: Сен Пиер и Микелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
bg_BG: Сейнт Винсент и Гренадини

en: Sale!
bg_BG: Разпродажба!

en: Sales
bg_BG: Продажба

en: San Marino
bg_BG: Сан Марино

en: Sandbox
bg_BG: Режим за разработчици

en: Sandbox Private Key
bg_BG: Частен ключ за режима за разработчици

en: Sandbox Public Key
bg_BG: Публичен ключ за режима за разработчици

en: Saudi Arabia
bg_BG: Саудитска Арабия

en: Save
bg_BG: Запиши

en: Save Address
bg_BG: Запиши адреса

en: Save changes
bg_BG: Запазване на промените

en: Search %s
bg_BG: Търсене %s

en: Search Coupons
bg_BG: Търсене на купони

en: Search Orders
bg_BG: Търсене на поръчки

en: Search Product Categories
bg_BG: Търсене в категориите продукти

en: Search Product Tags
bg_BG: Търсене в етикетите

en: Search Products
bg_BG: Търсене на продукт

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
bg_BG: Резултати от търсенето: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
bg_BG: Търсене на клас доставка

en: Search Webhooks
bg_BG: Търсене на уеб куки

en: Search for:
bg_BG: Търсене за:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
bg_BG: Резултати от търсенето на &ldquo;%s&rdquo;

en: Seems you don't have permission to do this!
bg_BG: Изглежда, че нямате право да правите това!

en: Select
bg_BG: Избор

en: Select a category
bg_BG: Избор на категория

en: Select a country&hellip;
bg_BG: Избор на държава&hellip;

en: Select a state&hellip;
bg_BG: Избор на област&hellip;

en: Select an option&hellip;
bg_BG: Избор на опция&hellip;

en: Select options
bg_BG: Опции

en: Select shipping methods
bg_BG: Избор на методи за доставка

en: Select some countries
bg_BG: Избрани държави

en: Selected countries
bg_BG: Избрани държави

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
bg_BG: Изпратете информацията за доставка на PayPal, вместо на фактурата.

en: Senegal
bg_BG: Сенегал

en: Separate Product Tags with commas
bg_BG: Разделете етикетите със запетая

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
bg_BG: Разделете кодовете със запетая. Позволени шаблони, пр.: <code>Г*</code> ще намери съвпадения с ГБ30. Също така <code>ГБ1___</code> ще намери съвпадения с ГБ100 но не и ГБ10AA

en: Serbia
bg_BG: Сърбия

en: Set product image
bg_BG: Задаване на изображение за продукта

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
bg_BG: Задаване цветовете на бутоните и заглавията при модалните прозорци.

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Seychelles
bg_BG: Сейшели

en: Ship to a different address?
bg_BG: Изпращане до друг адрес?

en: Shipping
bg_BG: Доставка

en: Shipping #%d
bg_BG: Доставка #%d

en: Shipping Address
bg_BG: Адрес за Доставка

en: Shipping Class
bg_BG: Клас доставка

en: Shipping Class Costs
bg_BG: Цени по класовете за доставка

en: Shipping Classes
bg_BG: Класове за доставка

en: Shipping Details
bg_BG: Информация по доставката

en: Shipping address
bg_BG: Адрес за доставка

en: Shipping costs updated.
bg_BG: Разходите за доставка обновени.

en: Shipping method ID is required
bg_BG: Изисква се ID на метода за доставка

en: Shipping total must be a positive amount
bg_BG: Сумата за доставка трябва да бъде положително число

en: Shipping via %s
bg_BG: Доставка чрез %s

en: Shipping:
bg_BG: Доставка:

en: Shop Manager
bg_BG: Управление на магазин

en: Show
bg_BG: Показване

en: Show as dropdown
bg_BG: Показване като падащо меню

en: Show hidden products
bg_BG: Показване на скрити продукти

en: Show hierarchy
bg_BG: Показване на йерархията

en: Show product counts
bg_BG: Показвай броя на продуктите

en: Showing all %d results
bg_BG: Показване на %d резултата

en: Showing the single result
bg_BG: Показване на единичен резултат

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
bg_BG: Показва персонализирани атрибути в джаджа, която позволява да стесните списъка с продукти, когато разглеждате каталога.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
bg_BG: Показвай ценови филтър в джаджа, която позволява да стесните търсените продукти при разглеждане.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
bg_BG: Показване на активните филтри на навигацията на слоеве, така, че потребителите да могат да ги виждат и деактивират.

en: Shumen
bg_BG: Шумен

en: Sierra Leone
bg_BG: Сиера Леоне

en: Sign up for Simplify Commerce
bg_BG: Регистрация в Simplify Commerce

en: Silistra
bg_BG: Силистра

en: Simple product
bg_BG: Обикновен продукт

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
bg_BG: Грешка на Simplify Commerce: Въведете вашият публичен и частен ключ

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
bg_BG: Simplify Commerce грешка: Simplify commerce изисква PHP 5.3 или по-висока. В момента използвате версия %s.

en: Simplify Commerce by Mastercard
bg_BG: Simplify Commerce от Mastercard

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
bg_BG: Simplify Commerce е включен, но <a href="%s">принудително използване на SSL</a> е изключена; вашите разплащания може да не са подсигурени! Включете използването на SSL и се уверете, че вашият уеб сървър разполага с валиден SSL сертификат - иначе Simplify Commerce ще работи само в режим за разработчици.

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
bg_BG: Simplify Commerce е търговска марка и метод за разплащане, всичко в едно. Изберете Simplify Commerce като ваш WooCommerce метод за разплащане за да имате достъп до вашите пари бързо, лесно, удобно и с висока сигурност, с гаранция от MasterCard.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
bg_BG: Провалена Simplify транзакция (%s)

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
bg_BG: Simplify плащането е одобрено (ID: %s, Auth Code: %s)

en: Simplify payment declined
bg_BG: Simplify плащането е отказано

en: Simplify payment error: %s
bg_BG: Грешка при плащане чрез Simplify: %s

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
bg_BG: Вашият браузър не поддържа JavaScript, или е изключен. Уверете се, че сте избрали <em>Обновяване на сумата</em> бутона преди да пуснете поръчката си. Може да бъдете таксувани повече от изчислената сума, ако не го направите.

en: Singapore
bg_BG: Сингапур

en: Singapore Dollar
bg_BG: Сингапурски Долар

en: Sliven
bg_BG: Сливен

en: Slovakia
bg_BG: Словакия

en: Slovenia
bg_BG: Словения

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
bg_BG: Краткото име "%s" вече е заето. Трябва да го промените.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
bg_BG: Краткото име "%s" не е позволено, понеже е резервирано. Трябва да го промените.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
bg_BG: Краткото име "%s" е твърде дълго (до 28 символа). Трябва да го съкратите.

en: Smolyan
bg_BG: Смолян

en: Sofia
bg_BG: София

en: Sofia-Grad
bg_BG: София-Град

en: Solomon Islands
bg_BG: Соломонови острови

en: Somalia
bg_BG: Сомалия

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
bg_BG: Някой е направил заявка за нулиране на парола за следния профил:

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
bg_BG: За съжаление няма превод за вашия език =/

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
bg_BG: Възникна проблем при премахването на купона.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
bg_BG: Съжаляваме, "%s" не е налично за да изпълним поръчката ви. Редактирайте поръчката си и опитайте отново. Съжаляваме за причинаното неудобство.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
bg_BG: Този купон "%s" е вече приложен и не може да бъде използван заедно с други купони.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bg_BG: Съажаляваме, изглежда, че няма активни методи на плащане за вашата локация. Свържете се с нас, ако имате нужда от помощ или искате да направите допълнителни уговорки.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bg_BG: Съжаляваме, изглежда че няма активни методи на плащане за вашия щат. Свържете се с нас, ако имате нужда от помощ или за допълнителни уговорки.

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bg_BG: Изглежда няма методи за разплащане които да поддържат добавянето на нов метод. Свържете се с нас за помощ или при желание за някаква промяна.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
bg_BG: Съжаяваме, купона "%s" е невалиден  и беше премахнат от вашата поръчка.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
bg_BG: Съжаляваме, изглежда купона "%s" не е ваш и беше премахнат от вашата поръчка.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
bg_BG: Няма продукти отговарящи на вашето търсене. Изберете друга комбинация.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
bg_BG: Минималната позволена поръчка трябва да бъде на стойност 0.50 за да използвате този метод на плащане.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
bg_BG: Купонът не може да се приложи за категориите: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
bg_BG: Купонът не може да се приложи за продуктите: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
bg_BG: За съжаление този купон не може да бъде използван за продуктите от вашата поръчка.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
bg_BG: Този купон не е валиден за артикулите в разпродажба.

en: Sorry, this download has expired
bg_BG: Съжаляваме, това сваляне е изтекло

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
bg_BG: Съжаляваме но тази поръчка не е валидна и не може да бъде платена.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
bg_BG: Този продукт не може да бъде поръчан.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
bg_BG: Продуктът не е наличен. Изберете друга комбинация

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
bg_BG: Не можем да намерим поръчка с такова ID в нашата база данни.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
bg_BG: Съжаляваме, нямаме достатъчно "%s" в наличност за да изпълним вашата поръчка (%s налични. Редактирайте количката си отново. Извиняваме се за причиненото неудобство.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
bg_BG: Съжаляваме, нямаме достатъчно "%s" налично за да изпълним поръчката ви. Моля опитайте след %d минути или редактирайте поръчката си и опитайте отново Съжаляваме за причинаното неудобство.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
bg_BG: Съжаляваме, достигнахте лимита за сваляне на този файл

en: Sorry, your session has expired.
bg_BG: За съжаление сесията ви е изтекла.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
bg_BG: Вашата сесия е изтекла. <a href="%s" class="wc-backward">Връщане към началната страница</a>

en: Sort Code
bg_BG: Код сортиране

en: Sort by average rating
bg_BG: Първо най-високо оценените

en: Sort by newness
bg_BG: Първо най-новите

en: Sort by popularity
bg_BG: Първо най-популярните

en: Sort by price: high to low
bg_BG: Първо най-скъпите

en: Sort by price: low to high
bg_BG: Първо най-евтините

[ctx: Sorting order]
en: Order
bg_BG: Ред

en: South Africa
bg_BG: Република Южна Африка

en: South African rand
bg_BG: Южноафрикански Ранд

en: South Georgia/Sandwich Islands
bg_BG: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: South Korea
bg_BG: Южна Корея

en: South Korean Won
bg_BG: Южнокорейски Вон

en: South Sudan
bg_BG: Южен Судан

en: Spain
bg_BG: Испания

en: Specific Countries
bg_BG: Само избрани държави

en: Sri Lanka
bg_BG: Шри Ланка

en: Standard
bg_BG: Стандарт

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
bg_BG: Standard ще покаже полето за кредитната карта във вашия онлайн магазин (Трябва да имате SSL сертификат). %1$s Вътрешни плащания ще покаже Simplify Commerce модален попъп на сайта ви (ако имате SLL) или ще пренасочи потребителя към страница на Simplify Commerce (ако нямате SSL). %1$s Забележка: Вътрешните плащания се нуждаят от API ключ на който е маркирано, че ще се ползва за вътрешни плащания.. %2$sЗа повече информация вижте документацията на Simplify Commerce %3$s.

en: Stara Zagora
bg_BG: Стара Загора

en: State
bg_BG: Област

en: State / County
bg_BG: Област

en: State / county
bg_BG: Страна/Държава

en: Status
bg_BG: Статус

en: Subject
bg_BG: Относно

en: Subject (downloadable)
bg_BG: Тема (за сваляне)

en: Submit
bg_BG: Изпращане

en: Subtotal
bg_BG: Общо

en: Subtotal:
bg_BG: Общо:

en: Suburb
bg_BG: Предградие

en: Sudan
bg_BG: Судан

en: Suriname
bg_BG: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen
bg_BG: Свалбард и Ян Майен

en: Swaziland
bg_BG: Свазиленд

en: Sweden
bg_BG: Швеция

en: Swedish Krona
bg_BG: Шведска Крона

en: Swiss Franc
bg_BG: Швейцарски франк

en: Switzerland
bg_BG: Швейцария

en: Syria
bg_BG: Сирия

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
bg_BG: ТЕСТОВИЯ РЕЖИМ Е ВКЛЮЧЕН. Използвайте тестова карта: %s

en: Tag: | Tags:
bg_BG[0]: Етикет:
bg_BG[1]: Етикети:

en: Taiwan
bg_BG: Тайван

en: Taiwan New Dollars
bg_BG: Тайвански нови Долари

en: Tajikistan
bg_BG: Таджикистан

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
bg_BG: Приемане на плащания чрез Simplify Commerce - използва се simplify.js за създаването на картови токъни и Simplify Commerce SDK. Изисква се SSL когато режимът за разработчици е изключен.

en: Tanzania
bg_BG: Танзания

en: Targovishte
bg_BG: Търговище

en: Tasmania
bg_BG: Тазмания

en: Tax
bg_BG: Такса

en: Tax Status
bg_BG: Статус на такса

[ctx: Tax status]
en: None
bg_BG: Нищо

en: Taxable
bg_BG: Таксуван

en: Tel
bg_BG: Тел

en: Telangana
bg_BG: Телангана

en: Telephone:
bg_BG: Телефон:

en: Template file copied to theme.
bg_BG: Шаблонният файл е копиран в темата.

en: Template file deleted from theme.
bg_BG: Шаблонният файл е изтрит от темата.

en: Text
bg_BG: Текст

en: Thai Baht
bg_BG: Тайландски Бат

en: Thailand
bg_BG: Тайланд

en: Thank you for your order
bg_BG: Благодарим ви за вашата поръчка

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
bg_BG: Благодарим за вашата поръчка, натиснете бутона преди плащането с кредитна карта за да използвате Simplify Commerce от MasterCard.

en: Thank you. Your order has been received.
bg_BG: Благодаря. Вашата поръчка беше получена.

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
bg_BG: Благодарим ви, че създадохте профил при %s. Вашето потребителско име е <strong>%s</strong>.

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
bg_BG: В  WooCommerce 2.2, статусът "публикуван" за поръчките вече не е наличен! Трябва да използвате новите статуси, post_status, за новата версия на WooCommerce, <a href="%s">повече по темата...</a>

en: The %s is not a valid URL
bg_BG: %s не е валиден адрес

en: The API key provided does not have read permissions
bg_BG: Зададения API ключ, няма позволения за четене

en: The API key provided does not have write permissions
bg_BG: Подаденият API ключ, няма позволения за писане

en: The JSONP callback function is invalid
bg_BG: JSONP callback функцията е невалидна

en: The SKU already exists on another product
bg_BG: Тази СЕП вече е използвана в друг продукт

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
bg_BG: Количката съдържа артикули от предишната ви поръчка.

en: The coupon code already exists
bg_BG: Купонът вече съществува

en: The customer cannot be deleted
bg_BG: Клиентът не може да бъде изтрит

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
bg_BG: Следните адреси ще бъдат използвани за плащане по подразбиране.

en: The handler for the route is invalid
bg_BG: Handler за този път е невалиден

en: The maximum spend for this coupon is %s.
bg_BG: Максимален оборот за този купон са %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
bg_BG: Минималната сума на поръчката за този купон е %s.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
bg_BG: Поръчка №%d от %s е анулирана. Съдържание на поръчката:

en: The order note ID provided is not associated with the order
bg_BG: Бележката по поръчката с този ID, не е свързан с тази поръчка

en: The order refund ID provided is not associated with the order
bg_BG: ID на връщането не е свързано с тази поръчка

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
bg_BG: Сумата на поръчката беше обновена. Потвърдете вашата поръчка.

en: The product variation is invalid
bg_BG: Продуктовата вариация не е валидна

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
bg_BG: В  WooCommerce 2.2, shop_order_status taxonomy вече не е наличен!Трябва да използвате новия post_status от WooCommerce, <a href="%s">повече по темата...</a>

en: There are %d left
bg_BG: Остават още %d

en: There are no reviews yet.
bg_BG: Все още няма ревюта

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
bg_BG: Няма налични методи за доставка. Проверете отново вашия адрес, или се свържете с нас.

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
bg_BG: Възникнаха проблеми с някои от артикулите в количката ви (показани отгоре). Върнете се на страницата с количката и се опитайте да разрешите проблемите преди да поръчате.

en: This %s cannot be deleted
bg_BG: %s не може да бъде изтрито

en: This controls the description which the user sees during checkout.
bg_BG: Контролира описанието, което потребителя вижда при плащане.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
bg_BG: Относно, оставете празно за да се използва <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
bg_BG: Заглавна част в съобщението. Оставете празно за да се използва озаглавяването по подразбиране: <code>%s</code>.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
bg_BG: Контролира заглавието, което ще се използва при плащане.

en: This coupon has expired.
bg_BG: Този купон е изтекъл.

en: This email address is already registered.
bg_BG: Този email вече се използва, изберете друг.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
bg_BG: Функцията не трябва да бъде извиквана преди woocommerce_init.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
bg_BG: Това е примерен магазин за тестови цели &mdash; поръчки няма да се изпълняват.

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
bg_BG: Това съобщение се изпраща на клиента след заплащане, и съдържа информация за поръчката.

en: This is not your download link.
bg_BG: Това не е валиден линк за сваляне.

en: This is where store orders are stored.
bg_BG: Тук се записват поръчките в магазина.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
bg_BG: От тук може да добавите нови купони за вашите клиенти.

en: This is where you can add new products to your store.
bg_BG: От тук се добавят нови продукти в магазина.

en: This order note cannot be deleted
bg_BG: Бележката към поръчката не може да бъде изтрита

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
bg_BG: Статусът на поръчката е &ldquo;%s&rdquo;, и не може да бъде платен. Свържете се с нас ако се нуждаете от помощ.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
bg_BG: В момента този продукт не е наличен.

en: This product is protected and cannot be purchased.
bg_BG: Този продукт е защитен и не може да бъде поръчван.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
bg_BG: Този шаблон е заменен от друг във вашата тема и може да бъде намерен тук: <code>%s</code>.

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
bg_BG: Продуктът няма активни вариации и затова няма да бъде публикуван. Променете статуса към чернова.

en: Timor-Leste
bg_BG: Източен Тимор

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or %2$scancel and return to %1$s%3$s
bg_BG: За да се свържете с %1$s е нужно да сте влезли. Влезте във вашият магазин, или %2$sоткажете и се върнете към %1$s%3$s

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
bg_BG: За да промените и редактирате шаблона на email-а, копирайте <code>%s</code> в папката на темата: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
bg_BG: За да нулирате вашата парола, идете на следния адрес:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
bg_BG: За да проследите поръчката, въведете ID-то на поръчката в полето отдолу и натиснете бутона "Проследяване". Ще получите email за потвърждение.

en: Togo
bg_BG: Того

en: Tokelau
bg_BG: Токелау

en: Tonga
bg_BG: Тонга

en: Top Rated Products
bg_BG: Продукти с най-висок рейтинг

en: Total
bg_BG: Общо

en: Total:
bg_BG: Общо:

en: Totals
bg_BG: Общо

en: Town / City
bg_BG: Град

en: Town / District
bg_BG: Квартал

en: Track
bg_BG: Проследи

en: Translations installed/updated successfully!
bg_BG: Преводите са инсталирани/обновени успешно!

en: Trinidad and Tobago
bg_BG: Тринидат и Тобаго

en: Tunisia
bg_BG: Тунис

en: Turkey
bg_BG: Турция

en: Turkish Lira
bg_BG: Турска лира

en: Turkmenistan
bg_BG: Тюркменистан

en: Turks and Caicos Islands
bg_BG: Търкс и Кайкос

en: Tuvalu
bg_BG: Тувалу

en: US Dollars
bg_BG: Щатски Долар

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
bg_BG: Грузия

en: Uganda
bg_BG: Уганда

en: Ukraine
bg_BG: Украйна

en: Ukrainian Hryvnia
bg_BG: Украинска гривна

en: Unable to accept more than %s items for this request
bg_BG: За настоящата заявка не могат да се получат повече от %s артикула

en: Uncategorized
bg_BG: Некатегоризирани

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
bg_BG: За съжаление <strong>не доставяме до %s</strong>. Въведете алтернативен адрес за доставка.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
bg_BG: За съжалени вашата поръчка не може да бъде обработена, тъй като банката/търговеца отказа вашата транзакция.

en: United Arab Emirates
bg_BG: Обединени Арабски Емирства

en: United Arab Emirates Dirham
bg_BG: Обединени Арабски Емирства Дирхам

en: United Kingdom (UK)
bg_BG: Великобритания

en: United States (US)
bg_BG: Съединени Американски Щати (САЩ)

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
bg_BG: Неплатената поръчка е отказана поради изтекла давност.

en: Unsupported request method
bg_BG: Неподдържан метод за заявка

en: Update %s
bg_BG: Обновяване %s

en: Update Cart
bg_BG: Обновяване количка

en: Update Product Category
bg_BG: Обновяване на категорията на продукта

en: Update Product Tag
bg_BG: Обнови продуктовия етикет

en: Update Shipping Class
bg_BG: Обнови класа на доставка

en: Update Totals
bg_BG: Обновяване на сумата

en: Update country
bg_BG: Обновяване на държава

en: Update totals
bg_BG: Обновяване на сумата

en: Uruguay
bg_BG: Уругвай

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
bg_BG: Използвайте $args аргумента, като масив. Спреният от поддръжка аргумент ще бъде премахнат в WC 2.2.

en: Use as product image
bg_BG: Използване на продуктово изображение

en: User is missing.
bg_BG: Липсващ потребител.

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Username is required.
bg_BG: Потребилтеското име е задължително.

en: Username or email
bg_BG: Потребителско име или email

en: Username or email address
bg_BG: Потребителско име или email адрес

en: Username: %s
bg_BG: Потребителско име: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
bg_BG: Потребителите ще трябва да похарчат толкова за да получат безплатна доставка. Оставете празно за да изключите.

en: Uzbekistan
bg_BG: Узбекистан

en: VAT
bg_BG: ДДС

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
bg_BG: Грешка при валидация: PayPal IPN отговорът е от различен email адрес (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
bg_BG: Грешка при валидиране: PayPal наличността не отговаря (налични %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
bg_BG: Грешка при валидацията: PayPal количествата не съвпадат (бруто %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
bg_BG: Грешка при валидацията: PayPal валутите не съвпадат (код %s).

en: Value
bg_BG: Стойност

en: Vanuatu
bg_BG: Вануату

en: Variable product
bg_BG: Продукт с вариации

en: Variation #%s of %s
bg_BG: Вариация #%s от %s

en: Variations
bg_BG: Вариации

en: Varna
bg_BG: Варна

en: Vatican
bg_BG: Ватикана

en: Veliko Tarnovo
bg_BG: Велико Търново

en: Venezuela
bg_BG: Венецуела

en: Very Poor
bg_BG: Много лошо

en: Victoria
bg_BG: Виктория

en: Vidin
bg_BG: Видин

en: Vietnam
bg_BG: Виетнам

en: Vietnamese Dong
bg_BG: Виетнамски Донг

en: View
bg_BG: Преглед

en: View Cart
bg_BG: Преглед на количката

en: View Coupon
bg_BG: Преглед купон

en: View Coupons
bg_BG: Преглед на купоните

en: View Order
bg_BG: Преглед поръчка

en: View Product
bg_BG: Преглед продукт

en: View Webhook
bg_BG: Преглед на уеб кука

en: View Webhooks
bg_BG: Преглед на уеб куки

en: View WooCommerce API Docs
bg_BG: Преглед на WooCommerce API документацията

en: View WooCommerce Documentation
bg_BG: Преглед на WooCommerce документацията

en: View WooCommerce Settings
bg_BG: Преглед на WooCommerce настройките

en: View order: %s
bg_BG: Преглед на поръчка: %s

en: View products
bg_BG: Преглед продукти

en: View template
bg_BG: Преглед шаблон

en: Visit Premium Customer Support Forum
bg_BG: Форума за поддръжка за премиум клиенти

en: Vratsa
bg_BG: Враца

en: Wallis and Futuna
bg_BG: Уолис и Футуна

en: We were unable to process your order, please try again.
bg_BG: Невъзможност за обработка на поръчката, опитайте отново.

en: Webhook
bg_BG: Уеб кука

en: Webhook created on %s
bg_BG: Уеб куката е създадена за %s

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
bg_BG: %d %b %Y @ %I:%M %p

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
bg_BG: URL адресът на уеб-куката трябва да е валиден URL адрес започващ с http:// или https://

en: Webhook topic is required and must be valid
bg_BG: Тема на уеб-куката е задължителен елемент и трябва да е валидна.

en: Webhook topic must be valid
bg_BG: Темата на уеб куката трябва да бъде валидна

en: Webhooks
bg_BG: Уеб куки

en: Weight
bg_BG: Тегло

en: Welcome to {site_title}
bg_BG: Добре дошли в {site_title}

en: Western Australia
bg_BG: Западна Австралия

en: Western Cape
bg_BG: Западен Кейп

en: Western Sahara
bg_BG: Западна Сахара

en: Western Samoa
bg_BG: Западна Самоа

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
bg_BG: Каква такса искате да взимате от вашите клиенти за местна доставка. Не се взима предвид ако изберете безплатна доставка. Оставете празно за да изключите.

en: What is PayPal?
bg_BG: Какво е PayPal?

en: What zip/post codes are available for local delivery?
bg_BG: Какви пощенски кодове са налични за вашите локални доставки?

en: What zip/post codes are available for local pickup?
bg_BG: Какви пощенски кодове са налични за местна доставка?

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
bg_BG: WooCommerce API. Използвайте потребителския ключ като потребителско име и тайния ключ – за парола

en: WooCommerce Cart
bg_BG: WooCommerce количка

en: WooCommerce Layered Nav
bg_BG: WooCommerce Навигация на слоеве

en: WooCommerce Layered Nav Filters
bg_BG: Навигация на слоеве (WooCommerce)

en: WooCommerce Price Filter
bg_BG: WooCommerce Ценови филтър

en: WooCommerce Product Categories
bg_BG: WooCommerce продуктови категории

en: WooCommerce Product Search
bg_BG: WooCommerce продуктово търсене

en: WooCommerce Product Tags
bg_BG: WooCommerce продуктови етикети

en: WooCommerce Products
bg_BG: WooCommerce продукти

en: WooCommerce Recent Reviews
bg_BG: WooCommerce скорошни отзиви

en: WooCommerce Recently Viewed
bg_BG: WooCommerce скоро прегледани продукти

en: WooCommerce Top Rated Products
bg_BG: WooCommerce продукти с най-висок рейтинг

en: Write
bg_BG: Писане

en: Yambol
bg_BG: Ямбол

en: Yemen
bg_BG: Йемен

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
bg_BG: Вие сте влезли с <strong>%s</strong>.

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
bg_BG: Може да влезете в акаунта си от тук: %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
bg_BG: Имате само 1 %s в количката.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
bg_BG: Не може да добавите &quot;%s&quot; към количката, защото е изчерпан.

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
bg_BG: Не може да добавите друг &quot;%s&quot; към вашата количка.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
bg_BG: Не може да добавите това количество от &quot;%s&quot; към количката, защото няма достатъчно налично. Разполагаемата ни наличност е - %s.

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
bg_BG: Не може да добавите това количество към количката &mdash; в наличност имаме %s, а вие имате в количката си %s.

en: You do not have permission to create coupons
bg_BG: Нямате право да създавате купони

en: You do not have permission to create order notes
bg_BG: Нямате право да създавате бележки към поръчката

en: You do not have permission to create order refunds
bg_BG: Нямате право да създавате връщания по поръчки

en: You do not have permission to create orders
bg_BG: Нямате право да създавате поръчки

en: You do not have permission to create product attributes
bg_BG: Нямате права за създаване на атрибути към продуктите

en: You do not have permission to create products
bg_BG: Нямате право да създавате продукти

en: You do not have permission to create this customer
bg_BG: Нямате право да създадете този клиент

en: You do not have permission to create webhooks
bg_BG: Нямате право да създадете уеб-кука

en: You do not have permission to delete product attributes
bg_BG: Нямате права за изтриване на атрибутите към продукт

en: You do not have permission to delete this %s
bg_BG: Нямате право да изтривате %s

en: You do not have permission to delete this customer
bg_BG: Нямате право да изтривате този клиент

en: You do not have permission to edit product attributes
bg_BG: Нямате права за редактиране на атрибутите към продукта

en: You do not have permission to edit this %s
bg_BG: Нямате право да променяте %s

en: You do not have permission to edit this customer
bg_BG: Нямате право да променяте този клиент

en: You do not have permission to read product attributes
bg_BG: Нямате права за четене на атрибутите на продукти

en: You do not have permission to read product categories
bg_BG: Нямате позволения за четене на продуктовите категории

en: You do not have permission to read the coupons count
bg_BG: Нямате право да прочетете броя на купоните

en: You do not have permission to read the customers count
bg_BG: Нямате право да прочетете броя клиенти

en: You do not have permission to read the orders count
bg_BG: Нямате позволения за прочитането броя на поръчките

en: You do not have permission to read the products count
bg_BG: Нямате позволения за прочитането броя на продуктите

en: You do not have permission to read the webhooks count
bg_BG: Нямате право да прочетете броя на уеб-куките

en: You do not have permission to read this %s
bg_BG: Нямате право да прочетете %s

en: You do not have permission to read this customer
bg_BG: Нямате право да видите този клиент

en: You do not have permission to read this report
bg_BG: Нямате право да прочетете този доклад

en: You do not have permissions to access this page!
bg_BG: Нямате необходимите права за да достъпите тази страница!

en: You have not set up this type of address yet.
bg_BG: Все още не сте задали адрес за доставка.

en: You have received an order from %s.
bg_BG: Получихте поръчка от %s.

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
bg_BG: Получихте поръчка от %s. Поръчката е както следва:

en: You may also like&hellip;
bg_BG: Също може да ви хареса&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
bg_BG: Може да се интересувате от&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
bg_BG: Трябва да приемете Условията за ползване.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
bg_BG: Трябва да сте <a href="%s">влезли</a> за да оставите ревю.

en: You must be logged in to checkout.
bg_BG: Трябва да сте влезли в профила си за да поръчате.

en: You must be logged in to download files.
bg_BG: Трябва да влезете в системата за да сваляте файлове.

en: Your Rating
bg_BG: Вашата оценка

en: Your Review
bg_BG: Вашият отзив

en: Your account on {site_title}
bg_BG: Вашият профил в {site_title}

en: Your cart is currently empty.
bg_BG: Количката е празна.

en: Your comment is awaiting approval
bg_BG: Вашият коментар очаква одобрение

en: Your current password is incorrect.
bg_BG: Текущата ви парола е невалидна.

en: Your details
bg_BG: Вашите детайли

en: Your most used product tags in cloud format.
bg_BG: Най използваните етикети под формата на облак.

en: Your order
bg_BG: Вашата поръчка

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
bg_BG: Вашата поръчка вече не може да бъде отказана. Свържете се с нас ако имате нужда от съдействие.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
bg_BG: Вашата поръчка беше получена и ще бъде обработена. Повече информация може да видите малко по-долу:

en: Your order is complete
bg_BG: Вашата поръчка беше завършена.

en: Your order is complete - download your files
bg_BG: Вашата поръчка е звършена - изтеглете вашите файлове

en: Your order was cancelled.
bg_BG: Вашата поръчка беше отказана.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
bg_BG: Вашата парола беше генерирана автоматично: <strong>%s</strong>

en: Your password has been reset.
bg_BG: Вашата парола беше нулирана.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
bg_BG: Вашата парола е <strong>%s</strong>

en: Your {site_title} order from {order_date}
bg_BG: Вашата {site_title} поръчка от {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
bg_BG: Вашата сума по поръчка от {order_date} към {site_title} е частично възстановена

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
bg_BG: Вашата сума по поръчка от {order_date} към {site_title} е възстановена

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
bg_BG: Вашата {site_title} поръчка от {order_date} е завършена

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
bg_BG: Вашата {site_title} поръчка от {order_date} е завършена - изтеглете вашите файлове

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
bg_BG: Вашата {site_title} поръчка от {order_date}

en: Zambia
bg_BG: Замбия

en: Zero size file downloaded
bg_BG: Изтеглен е празен файл

en: Zimbabwe
bg_BG: Зимбабве

en: Zip
bg_BG: Пощ. код

en: [Remove]
bg_BG: [Премахване]

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
bg_BG: [{site_title}] Отказана поръчка ({order_number})

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
bg_BG: [{site_title}] Нови клиентски поръчки ({order_number}) - {order_date}

en: ago
bg_BG: преди

en: and
bg_BG: и

en: and was completed
bg_BG: и беше приключена

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
bg_BG[0]: базирана на %s клиентско ревю
bg_BG[1]: базирана на %s клиентски ревюта

[ctx: breadcrumb]
en: Home
bg_BG: Начало

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
bg_BG: от %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
bg_BG: фактуриране

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
bg_BG: доставка

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
bg_BG: %qty% резултата са налични, използвайте стрелките - нагоре и надоло за да навигирате.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
bg_BG: Зареждането се провали

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
bg_BG: Зареждане на още резултати&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
bg_BG: Няма съвпадения

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
bg_BG: Наличен е един резултат, натиснете Enter за да го изберете.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
bg_BG: Изтрийте %qty% символи

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
bg_BG: Изтрийте 1 символ

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
bg_BG: Въведете %qty% или повече символи

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
bg_BG: Въведете 1 или повече символи

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
bg_BG: Търсене&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
bg_BG: Може да изберете само %qty%

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
bg_BG: Може да изберете само 1

[ctx: hash before order number]
en: #
bg_BG: №

en: is a required field.
bg_BG: е задължително поле.

en: is invalid
bg_BG: е невалиден

en: is not a valid email address.
bg_BG: е невалиден email адрес.

en: is not a valid phone number.
bg_BG: не е валиден телефонен номер

en: is not valid. Please enter one of the following:
bg_BG: не е валиден. Въведете едно от изброените:

[ctx: label]
en: Search for:
bg_BG: Търсене за:

[ctx: min_price]
en: From:
bg_BG: От:

en: out of %s5%s
bg_BG: от %s5%s

en: out of 5
bg_BG: от 5

en: pay
bg_BG: плащане

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
bg_BG: Апартамент, номер, отдел и др. (по желание)

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
bg_BG: Пояснителни бележки към поръчката. Пример: специални указания за доставка, специфициране относно под-модел на продукт и др.

[ctx: placeholder]
en: Password
bg_BG: Парола

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
bg_BG: Търсене на продукти&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Street address
bg_BG: Улица

[ctx: placeholder]
en: Username
bg_BG: Потребител

en: required
bg_BG: задължително

[ctx: slug]
en: product
bg_BG: продукт

[ctx: slug]
en: product-category
bg_BG: produktova-kategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
bg_BG: produktov-etiket

[ctx: slug]
en: uncategorized
bg_BG: некатегоризирани

[ctx: submit button]
en: Search
bg_BG: Търсене

en: to
bg_BG: към

en: to the
bg_BG: към

en: verified owner
bg_BG: проверен

en: Ήπειρος
bg_BG: Епир

en: Ανατολική Μακεδονία και Θράκη
bg_BG: Източна Македония и Тракия

en: Αττική
bg_BG: Атика

en: Βόρειο Αιγαίο
bg_BG: Северно море

en: Δυτική Ελλάδα
bg_BG: Западна Гърция

en: Δυτική Μακεδονία
bg_BG: Западна Македония

en: Θεσσαλία
bg_BG: Тесалия

en: Ιόνιοι Νήσοι
bg_BG: Йонийски острови

en: Κεντρική Μακεδονία
bg_BG: Централна Македония

en: Κρήτη
bg_BG: Крит

en: Νότιο Αιγαίο
bg_BG: Южно Егейско море

en: Πελοπόννησος
bg_BG: Пелопонес

en: Στερεά Ελλάδα
bg_BG: Континенталната част на Гърция
