WooCommerce - en to si_LK translation catalogue (41 entries)

en: Enter a value
si_LK: අගයක් ඇතුලත් කරන්න

en: Last warning, are you sure?
si_LK: අවසාන නිවේදනය, ඔබට විශ්වාසද?

en: Choose an image
si_LK: ඡායාරූපයක් තෝරන්න

en: Set variation image
si_LK: ප්‍රභේදන ඡායාරූපය සකසන්න

en: variation added
si_LK: ප්‍රභේදනය එක් කෙරිණි.

en: variations added
si_LK: ප්‍රභේදන එක් කෙරිණි.

en: No variations added
si_LK: ප්‍රභේදන එක්කර නැත

en: Name
si_LK: නම

en: Remove
si_LK: ඉවත් කරන්න

en: Click to toggle
si_LK: ටොගල් කිරීමට ක්ලික් කරන්න

en: Value(s)
si_LK: අගය(යන්)

en: Edit Attribute
si_LK: ලක්‍ෂණය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit
si_LK: සංස්කරණය කරන්න

en: Delete
si_LK: මකන්න

en: Public
si_LK: ප්‍රසිද්ධ

en: Orders
si_LK:  ඇණවුම්

en: product
si_LK:  භාණ්ඩය

en: Page not set
si_LK: පිටුව පිහිටුවා නැත

en: Page does not exist
si_LK: පිටුව නොපවතියි

en: Product Types
si_LK: නිෂ්පාදන වර්ග

en: Theme
si_LK: තේමාව

en: The name of the current active theme.
si_LK: වත්මන් ක්‍රියාකාරී තේමාවේ නම.

en: Version
si_LK: සංස්කරණය

en: Child Theme
si_LK: ළමා තේමාව

en: Parent Theme Name
si_LK: මව් තේමාවේ නම

en: The name of the parent theme.
si_LK: මව් තේමාවේ නම

en: Parent Theme Version
si_LK: මව් තේමාවේ සංස්කරණය

en: Not Declared
si_LK: ප්‍රකාශ නොකල

en: Templates
si_LK: සැකිලි

en: Tools
si_LK: මෙවලම්

en: — No Change —
si_LK: - කිසිදු වෙනසක් නොමැත -

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
si_LK: 1 අකුරක් මකන්න

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
si_LK: අකුරු %qty% මකන්න

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
si_LK: ඔබට තෝරා ගත හැක්කේ 1 අයිතමයක් පමණි

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
si_LK: ඔබට තෝරා ගත හැක්කේ අයිතම %qty% පමණි

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
si_LK:  ඇණවුම්

[ctx: slug]
en: product-tag
si_LK:   භාණ්ඩ යොමුව

[ctx: slug]
en: product
si_LK:  භාණ්ඩය

[ctx: default-slug]
en: shop
si_LK: වෙළඳ සැල

[ctx: default-slug]
en: product
si_LK:  භාණ්ඩය

[ctx: placeholder]
en: Buy product
si_LK: භාණ්ඩයක් මිලදී ගන්න
