WooCommerce - en to ne_NP translation catalogue (31 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WooCommerce
ne_NP: वूकमर्श

en: Please enter in country code with two capital letters.
ne_NP: दुई अक्षेरमा  देशको  कोड हाल्नुहोस्।

en: Please enter in a value less than the regular price.
ne_NP: नियमित मूल्य भन्दा कम मूल्य हाल्नुहोस्।

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
ne_NP: तपाईं सबै बदलाव मेट्न निश्चित हुनुहुन्छ? यो पूर्ववत गर्न सकिँदैन।

en: Last warning, are you sure?
ne_NP: अन्तिम चेतावनी, के तपाईं पक्का हुनुहुन्छ ?

en: Choose an image
ne_NP: एक फोटो छान्नुहोस्।

en: Please select some items.
ne_NP: केही वस्तुहरू छान्नुहोस्।

en: Name
ne_NP: नाम

en: Remove
ne_NP: हटाउनुहोस्

en: Click to toggle
ne_NP: त्वोग्ल गर्न क्लिक गर्नुहोस्।

en: Visible on the product page
ne_NP: बस्तुको पेजमा देखिने

en: Featured
ne_NP: प्रदर्शित

en: No customer selected
ne_NP: ग्राहक चयन गरिएको छैन

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
ne_NP: के तपाईं यस डाउनलोडको पहुँच रद्द गर्न निश्चित हुनुहुन्छ?

en: You cannot add the same tax rate twice!
ne_NP: तपाईं दुई पटक त्यही नै कर दर थप्न सक्नुहुन्न !

en: Type
ne_NP: प्रकार

en: Update
ne_NP: अपडेट

en: Edit
ne_NP: सम्पादन

en: Public
ne_NP: सार्वजनिक

en: WooCommerce Recent Reviews
ne_NP: वूकमर्श हालका समीक्षा

en: Orders
ne_NP: अर्डरहरू

en: product
ne_NP: सामान

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
ne_NP: तपाईं मात्र 1 वस्तु चयन गर्न सक्नुहुन्छ

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ne_NP: अर्डरहरू

[ctx: slug]
en: product-category
ne_NP: सामान-वर्ग

[ctx: slug]
en: product-tag
ne_NP: सामान-ट्याग

[ctx: slug]
en: product
ne_NP: सामान

[ctx: default-slug]
en: shop
ne_NP: पसल

[ctx: default-slug]
en: product
ne_NP: सामान

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
ne_NP: असीमित उपयोग

[ctx: placeholder]
en: Buy product
ne_NP: सामान किन्नुहोस
