WooCommerce - en to lt_LT translation catalogue (1344 entries)

en: key
lt_LT: raktas

en: keys
lt_LT: raktai

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Consumer Key Ending In
lt_LT: Vartotojo raktas kuris baigiasi

en: User
lt_LT: Vartotojas

en: Permissions
lt_LT: Prieigos teisės:

en: API Key
lt_LT: API raktas

en: View/Edit
lt_LT: Peržiūrėti ir redaguoti

en: Revoke API Key
lt_LT: Atšaukti API raktą

en: Revoke
lt_LT: Atšaukti

en: Read
lt_LT: Peržiūrėti

en: Write
lt_LT: Atnaujinti

en: Read/Write
lt_LT: Peržiūrėti ir atnaujinti

en: Unknown
lt_LT: Nežinomas

en: Add Key
lt_LT: Pridėti raktą

en: Search Key
lt_LT: Rakto paieška

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
lt_LT: Nepavyko. Atnaujinkite puslapį ir bandykite vėl.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
lt_LT: Prašome įvesti norimą dešimtųjų (%s) rodymo formatą, be tūkstančių skirtuko.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
lt_LT: Prašome įvesti piniginio vieneto dešimtųjų (%s) rodymo formatą be tūkstančių skirtuko ir be piniginio vieneto simbolio.

en: Please enter in country code with two capital letters.
lt_LT: Prašome įvesti šalies kodą - dvi didžiąsias raides.

en: Please enter in a value less than the regular price.
lt_LT: Prašome įvesti sumą, mažesnę nei reguliari kaina.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
lt_LT: Ar tikrai norite susieti visus produkto variantus? Tai sukurs po naują variantą kiekvienai įmanomai produkto atributų kombinacijai (maks. 50 iš karto).

en: Enter a value
lt_LT: Įveskite reikšmę

en: Enter a value (fixed or %)
lt_LT: Įveskite sumą (fiksuotą arba %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti visus variantus? Tai neatšaukiama.

en: Last warning, are you sure?
lt_LT: Paskutinis įspėjimas, ar esate tikri?

en: Choose an image
lt_LT: Pasirinkti paveikslėlį

en: Set variation image
lt_LT: Nustatyti varianto paveikslėlį

en: variation added
lt_LT: variantas pridėtas

en: variations added
lt_LT: variantai pridėti

en: No variations added
lt_LT: Variantų nepridėta

en: Are you sure you want to remove this variation?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šį variantą?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lt_LT: Akcijos pradžios data (YYYY-MM-DD formatu arba palikite tuščią)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lt_LT: Akcijos pabaigos data (YYYY-MM-DD formatu arba palikite tuščią)

en: Save changes before changing page?
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus prieš keičiant puslapį?

en: Select an option&hellip;
lt_LT: Pasirinkti &hellip;

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktus produktus? Jei anksčiau sumažinote produkto atsargas arba pirkėjas pateikė šį užsakymą, jums reiks rankiniu būdu atkurti produkto atsargas.

en: Please select some items.
lt_LT: Pasirinkite produktus.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
lt_LT: Ar tikrai norite atlikti šį grąžinimą? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį grąžinimą? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį mokestį? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Remove this item meta?
lt_LT: Pašalinti šio produkto informaciją?

en: Remove this attribute?
lt_LT: Pašalinti šį atributą?

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Click to toggle
lt_LT: Perjungimas

en: Value(s)
lt_LT: Reikšmė(s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
lt_LT: Įrašykite kokį nors tekstą arba atributus, reikšmes atskirdami vertikaliais brūkšniais (|)

en: Visible on the product page
lt_LT: Rodoma produkto puslapyje

en: Used for variations
lt_LT: Naudojama variantams kurti

en: Enter a name for the new attribute term:
lt_LT: Įveskite naujo atributo pavadinimą:

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
lt_LT: Suskaičiuoti galutinę sumą remiantis užsakytais produktais, nuolaidomis ir pristatymo kaina?

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
lt_LT: Apskaičiuoti mokesčius? Mokesčiai bus apskaičiuoti remiantis pirkėjo valstybe. Jei registracijos/pristatymo adresai nenurodyti, bus naudojama parduotuvės bazinė valstybė.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lt_LT: Kopijuoti registracijos adreso informaciją į pristatymo adresą? Dabar įvesta pristatymo informacija bus pašalinta.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
lt_LT: Užkrauti pirkėjo registracijos adreso informaciją? Dabar įvesta registracijos informacija bus pašalinta.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lt_LT: Užkrauti pirkėjo pristatymo adreso informaciją? Dabar įvesta pristatymo informacija bus pašalinta.

en: Featured
lt_LT: Siūloma

en: No customer selected
lt_LT: Nepasirinktas nei vienas pirkėjas

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
lt_LT: Nepavyko suteikti prieigos - vartotojas galbūt jau turi leidimą šiam failui arba registracijos el. paštas nenustatytas. Įsitikinkite, kad jis nustatytas, o užsakymas išsaugotas.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
lt_LT: Ar tikrai norite atšaukti priėjimą prie šio atsisiuntimo?

en: You cannot add the same tax rate twice!
lt_LT: Negalima pridėti tokio patiems mokesčių tarifo du kartus!

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
lt_LT: Jūsų produktas turi variantus! Prieš keisdami produkto tipą, reiktų ištrinti visus variantus, kad išvengtumėte klaidų atsargų ataskaitose.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
lt_LT: Nuoroda "%s" yra per ilga (leidžiama iki 28 simbolių). Prašome sutrumpinti.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
lt_LT: Nuoroda "%s" yra negalima, nes ji jau rezervuota. Prašome pakeisti.

en: Please, provide an attribute name and slug.
lt_LT: Prašome įvesti atributo pavadinimą ir nuorodą.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
lt_LT: Nuoroda "%s" jau naudojama. Prašome pakeisti.

en: Attribute updated successfully
lt_LT: Atributas sėkmingai atnaujintas

en: Edit Attribute
lt_LT: Redaguoti atributą

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
lt_LT: Atributo pavadinimas (rodomas pirkėjams).

en: Slug
lt_LT: Nuorodos dalis

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
lt_LT: Unikali nuorodos dalis atributui; trumpesnė nei 28 simboliai.

en: Enable Archives?
lt_LT: Įjungti archyvus?

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
lt_LT: Įjunkite, jei norite kad Jūsų parduotuvėje būtų galima peržiūrėti produktus pagal šį atributą.

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
lt_LT: Šis pasirinkimas nustato, kaip galėsite parinkti atributus produktui. Tai atliekama puslapyje Produktai -> Produkto informacija -> Atributai -> Reikšmės. Nustačius <strong>Tekstas</strong>, galėsite įvesti kokį norite atributą, o jei nustatysite <strong>Pasirinkimas</strong>, tuomet galėsite tik pasirinkti iš anksto įvestus atributus iš išskleidžiamojo sąrašo.

en: Default sort order
lt_LT: Numatytasis rikiavimas

en: Custom ordering
lt_LT: Pasirinktinis rikiavimas

en: Name (numeric)
lt_LT: Pavadinimas (sudarytas iš skaičių)

en: Term ID
lt_LT: Termino ID

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
lt_LT: Šis pasirinkimas nustato, kaip bus rikiuojami terminai Jūsų parduotuvėje. Jei naudosite Pasirinktinį rikiavimą, galėsite atribute su pele nutempti ir įdėti norimus terminus.

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: Attributes
lt_LT: Atributai

en: Order by
lt_LT: Rikiuoti pagal

en: Terms
lt_LT: Terminai

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Public
lt_LT: Viešas

en: Configure terms
lt_LT: Tvarkyti terminus

en: No attributes currently exist.
lt_LT: Atributų nėra.

en: Add New Attribute
lt_LT: Pridėti naują atributą

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
lt_LT: Atributai leidžia nurodyti papildomus produkto duomenis (pvz., dydį ar spalvą). Galite šiuos atributus naudoti valdiklių srityje su filtrų valdikliais. Atminkite: vėliau negalėsite pakeisti atributo pavadinimo.

en: Add Attribute
lt_LT: Pridėti atributą

en: Are you sure you want to delete this attribute?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį atributą?

en: WooCommerce Recent Reviews
lt_LT: WooCommerce: Naujausi atsiliepimai

en: WooCommerce Status
lt_LT: WooCommerce apžvalga

en: <strong>%s</strong> sales this month
lt_LT: <strong>%s</strong> šio mėnesio pardavimai

en: %s top seller this month (sold %d)
lt_LT: %s daugiausia parduota šį mėnesį (viso - %d)

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
lt_LT[0]: <strong>%s užsakymas</strong> vykdomi
lt_LT[1]: <strong>%s užsakymai</strong> vykdomi
lt_LT[2]: <strong>%s užsakymų</strong> vykdomi

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
lt_LT[0]: <strong>%s užsakymas</strong> sustabdyta
lt_LT[1]: <strong>%s užsakymai</strong> sustabdyta
lt_LT[2]: <strong>%s užsakymų</strong> sustabdyta

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
lt_LT[0]: <strong>%s produktas</strong> liko mažas kiekis
lt_LT[1]: <strong>%s produktai</strong> liko mažas kiekis
lt_LT[2]: <strong>%s produktų</strong> liko mažas kiekis

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
lt_LT[0]: <strong>%s produktas</strong> neturime
lt_LT[1]: <strong>%s produktai</strong> neturime
lt_LT[2]: <strong>%s produktų</strong> neturime

en: out of 5
lt_LT: iš 5

en: reviewed by
lt_LT: atsiliepimą parašė

en: There are no product reviews yet.
lt_LT: Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

en: Make a duplicate from this product
lt_LT: Sukurti šio produkto kopiją

en: Duplicate
lt_LT: Kopijuoti

en: Copy to a new draft
lt_LT: Kopijuoti į naują juodraštį

en: No product to duplicate has been supplied!
lt_LT: Nebuvo pasirinktas norimas kopijuoti produktas!

en: Product creation failed, could not find original product:
lt_LT: Produkto sukūrimas nepavyko, nerastas originalus produktas:

en: (Copy)
lt_LT: (Kopijuoti)

en: General Settings
lt_LT: Pagrindiniai nustatymai

en: Product Settings
lt_LT: Produkto nustatymai

en: Tax Settings
lt_LT: Mokesčių nustatymai

en: Checkout Settings
lt_LT: Apmokėjimo nustatymai

en: Shipping Settings
lt_LT: Pristatymo nustatymai

en: Account Settings
lt_LT: Paskyros nustatymai

en: Email Settings
lt_LT: Elektroninio pašto nustatymai

en: Free Shipping
lt_LT: Nemokamas pristatymas

en: Local Delivery
lt_LT: Vietinis pristatymas

en: Local Pickup
lt_LT: Atsiėmimas vietoje

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
lt_LT: Produkto kategorijos, žymos, pristatymo klasės ir atributai

en: Simple Products
lt_LT: Paprasti produktai

en: System Status
lt_LT: Sistemos būsena

en: Reports
lt_LT: Ataskaitos

en: Coupons
lt_LT: Nuolaidos

en: Managing Orders
lt_LT: Užsakymų valdymas

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
lt_LT: Jei jums reikia pagalbos suprasti, kaip naudoti arba išplėsti WooCommerce, prašome perskaityti mūsų dokumentaciją. Jūs rasite visus reikalingus šaltinius, įskaitant kodų fragmentus, pamokas ir daug daugiau.

en: WooCommerce Documentation
lt_LT: WooCommerce dokumentacija

en: Developer API Docs
lt_LT: API dokumentacija programuotojams

en: Support
lt_LT: Pagalba

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
lt_LT: Jei %sperskaitėte dokumentaciją%s, tačiau neradote reikiamos informacijos, galite kreiptis į %sbendruomenės forumą%s. kuris randasi WordPress.org.  Jei Jums reikalinga pagalba dėl mokamų WooThemes įskiepių ar temų, ir Jūs esate WooThemes klientas, galite %spasinaudoti mūsų klientų pagalbos paslauga%s.

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
lt_LT: Prieš prašant pagalbos, rekomenduojame peržiūrėti Sistemos būsenos puslapį - jo pagalba galite pastebėti klaidas Jūsų nustatymuose/konfigūracijoje.

en: WordPress.org Forums
lt_LT: WordPress.org forumai

en: WooThemes Customer Support
lt_LT: WooThemes pagalba klientams

en: Education
lt_LT: Mokymai

en: View Education Partners
lt_LT: Peržiūrėti mokymų partnerius

en: Found a bug?
lt_LT: Radote klaidą?

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
lt_LT: Jei radote klaidą pačiame WooCommerce, galite sukurti klaidos pranešimą per <a href="%s">Github</a>. Įsitikinkite, kad perskaitėte <a href="%s">instrukciją</a> prieš pateikdami pranešimą. Prašome kuo išsamiau apibūdinti klaidą bei kartu pridėti Jūsų <a href="%s">System būsenos ataskaitą</a>.

en: Report a bug
lt_LT: Pranešti apie klaidą

en: For more information:
lt_LT: Daugiau informacijos:

en: About WooCommerce
lt_LT: Apie WooCommerce

en: WordPress.org Project
lt_LT: WordPress.org projektas

en: Github Project
lt_LT: Github projektas

en: Official Themes
lt_LT: Oficialios temos

en: Official Extensions
lt_LT: Oficialūs įskiepiai

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
lt_LT: WooCommerce mokesčių tarifai (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
lt_LT: Importuoti <strong>mokesčių tarifus</strong> į parduotuvę naudojant csv failą.

en: Shipping Classes
lt_LT: Pristatymo klasės

en: Sales Reports
lt_LT: Pardavimų ataskaitos

en: WooCommerce Settings
lt_LT: WooCommerce nustatymai

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
lt_LT: WooCommerce priedai/įskiepiai

en: Add-ons
lt_LT: Priedai

en: WooCommerce Endpoints
lt_LT: WooCommerce kreipimosi taškai - endpoints

en: Select All
lt_LT: Pasirinkti viską

en: Add to Menu
lt_LT: Pridėti į meniu

en: Visit Store
lt_LT: Aplankykite parduotuvę

en: Product Short Description
lt_LT: Trumpas produkto aprašymas

en: Product Data
lt_LT: Produkto informacija

en: Product Gallery
lt_LT: Produkto galerija

en: %s Data
lt_LT: %s: informacija

en: %s Items
lt_LT: %s: produktai

en: %s Notes
lt_LT: %s: pastabos

en: Downloadable Product Permissions
lt_LT: Atsisiunčiamo produkto leidimai

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
lt_LT: Pastaba: Leidimai užsakymo produktams bus suteikti automatiškai, kai užsakymo statusas pasikeis į vykdomas/įvykdytas.

en: %s Actions
lt_LT: %s: veiksmai

en: Coupon Data
lt_LT: Nuolaidos informacija

en: Rating
lt_LT: Įvertininimas

en: Reviews
lt_LT: Atsiliepimai

en: Product permalink base
lt_LT: Produkto nuorodos bazė

en: Product category base
lt_LT: Produkto kategorijos bazė

en: Product tag base
lt_LT: Produkto žymos bazė

en: Product attribute base
lt_LT: Produkto atributo bazė

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
lt_LT: Šie nustatymai kontroliuoja produktų pastoviąsias nuorodas. Šie nustatymai naudojami tik, kai viršuje <strong>neparinkta numatytoji nuorodų struktūra</strong>.

en: Default
lt_LT: Numatytoji

en: Product
lt_LT: Produktas

en: Shop base
lt_LT: Parduotuvės bazė

en: Shop base with category
lt_LT: Parduotuvės bazė su kategorija

en: Custom Base
lt_LT: Pasirinktinė bazė

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
lt_LT: Įveskite norimą naudoti bazę. Jei nenurodysite, WordPress naudos numatytąją bazę.

en: Product Name
lt_LT: Produkto pavadinimas

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
lt_LT: Čia suteikite savo naujam produktui pavadinimą. Tai privalomas laukas ką klientai matys jūsų parduotuvėje.

en: Product Description
lt_LT: Produkto aprašymas

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
lt_LT: Tai jūsų produkto pagrindinis aprašymas. Prašome aprašyti savo produktą išsamiai.

en: Choose Product Type
lt_LT: Pasirinkite produkto tipą

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
lt_LT: Pasirinkite produkto rūšį. Paprastas produktas tinka daugumai fizinių prekių ir paslaugų (rekomenduojame sukurti paprastą produktą dabar).

en: Virtual Products
lt_LT: Virtualus produktas

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
lt_LT: Pažymėkite “virtualus” langelį, jei tai nekonkretus daiktas, o pvz. paslauga, kur nereikalingas pristatymas.

en: Downloadable Products
lt_LT: Atsisiunčiami produktai

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
lt_LT: Pažymėkite šį langelį, jei klientui yra suteikiama prieiga atsisiųsti failą, pvz. programinę įrangą, fotografiją ir t.t.

en: Prices
lt_LT: Kainos

en: Next you'll need to give your product a price.
lt_LT: Toliau jums reikės įvesti savo produkto kainą.

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
lt_LT: Pridėkite trumpą  jūsų produkto aprašymą čia. Tai bus rodoma  produkto puslapyje po produkto pavadinimu.

en: Product Images
lt_LT: Produkto paveikslėliai

en: Product Tags
lt_LT: Produktų žymos

en: You can optionally "tag" your products here. Tags as a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
lt_LT: Jūs galite čia parinkti savo produktui žymą. Žymos yra produkto žymėjimo metodas, kuris palengvina jūsų produkto paiešką klieintams.

en: Product Categories
lt_LT: Produktų kategorijos

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
lt_LT: Kategorijos priskyrimas jūsų produktams palengvina produktų paiešką jūsų parduotuvėje.

en: Publish Your Product!
lt_LT: Paskelbkite savo produktą!

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
lt_LT: Produktas atnaujintas <a href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Custom field updated.
lt_LT: Specialusis laukas atnaujintas.

en: Custom field deleted.
lt_LT: Specialusis laukas ištrintas.

en: Product updated.
lt_LT: Produktas atnaujintas.

en: Product restored to revision from %s
lt_LT: Produktas atkurtas į versiją iš %s

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
lt_LT: Produktas paskelbtas. <a href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Product saved.
lt_LT: Produktas išsaugotas.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
lt_LT: Produktas pateiktas. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
lt_LT: Produktas bus paskelbtas: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Peržiūrėti produktą</a>

en: M j, Y @ G:i
lt_LT: Y-m-d G:i

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
lt_LT: Produkto juodraštis atnaujintas. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Order updated.
lt_LT: Užsakymas atnaujintas.

en: Order restored to revision from %s
lt_LT: Užsakymas atkurtas į versiją iš %s

en: Order saved.
lt_LT: Užsakymas išsaugotas.

en: Order submitted.
lt_LT: Užsakymas pateiktas.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
lt_LT: Užsakymas bus paskelbtas: <strong>%1$s</strong>.

en: Order draft updated.
lt_LT: Užsakymo juodraštis atnaujintas.

en: Order updated and email sent.
lt_LT: Užsakymas atnaujintas, el.laiškas išsiųstas.

en: Coupon updated.
lt_LT: Nuolaida atnaujinta.

en: Coupon restored to revision from %s
lt_LT: Nuolaida atkurta į versiją iš %s

en: Coupon saved.
lt_LT: Nuolaida išsaugota.

en: Coupon submitted.
lt_LT: Nuolaida pateikta.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
lt_LT: Nuolaida bus paskelbta: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon draft updated.
lt_LT: Nuolaidos juodraštis atnaujintas.

en: Image
lt_LT: Paveikslėlis

en: SKU
lt_LT: Prekės kodas

en: Stock
lt_LT: Atsargos

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Categories
lt_LT: Kategorijos

en: Tags
lt_LT: Žymos

en: Date
lt_LT: Data

en: Code
lt_LT: Kodas

en: Coupon type
lt_LT: Nuolaidos tipas

en: Coupon amount
lt_LT: Nuolaidos suma

en: Product IDs
lt_LT: Produktų ID

en: Usage / Limit
lt_LT: Panaudota / Limitas

en: Expiry date
lt_LT: Galiojimo data

en: Status
lt_LT: Statusas

en: Order
lt_LT: Užsakymas

en: Purchased
lt_LT: Nupirkta

en: Ship to
lt_LT: Pristatyti:

en: Customer Message
lt_LT: Pirkėjo žinutė

en: Order Notes
lt_LT: Užsakymo pastabos

en: Total
lt_LT: Viso

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Grouped
lt_LT: Sugrupuotas

en: External/Affiliate
lt_LT: Išorinis/Partnerio

en: Virtual
lt_LT: Virtualus

en: Downloadable
lt_LT: Atsisiunčiamas

en: Simple
lt_LT: Paprastas

en: Variable
lt_LT: Su variantais

en: Toggle featured
lt_LT: Perjungti rekomenduojamumą

en: Yes
lt_LT: Taip

en: No
lt_LT: Ne

en: In stock
lt_LT: Turime

en: Out of stock
lt_LT: Neturime

en: Edit this item
lt_LT: Redaguoti šį produktą

en: Edit this item inline
lt_LT: Redaguoti produktą šiame puslapyje

en: Quick&nbsp;Edit
lt_LT: Greitasis&nbsp;redagavimas

en: Restore this item from the Trash
lt_LT: Atkurti iš šiukšlinės

en: Restore
lt_LT: Atkurti

en: Move this item to the Trash
lt_LT: Perkelti į šiukšlinę

en: Trash
lt_LT: Šiukšlinė

en: Delete this item permanently
lt_LT: Ištrinti negrįžtamai

en: Delete Permanently
lt_LT: Ištrinti negrįžtamai

en: Preview &#8220;%s&#8221;
lt_LT: Peržiūrėti &#8220;%s&#8221;

en: Preview
lt_LT: Peržiūrėti

en: View &#8220;%s&#8221;
lt_LT: Peržiūrėti &#8220;%s&#8221;

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: Unpublished
lt_LT: Nepaskelbtas

en: Y/m/d g:i:s A
lt_LT: Y-m-d G:i:s

en: Y/m/d
lt_LT: Y-m-d

en: %d item | %d items
lt_LT[0]: %d produktas
lt_LT[1]: %d produktai
lt_LT[2]: %d produktų

en: Via
lt_LT: ––

en: plus %d other note | plus %d other notes
lt_LT[0]: dar %d kita pastaba
lt_LT[1]: dar %d kitos pastabos
lt_LT[2]: dar %d kitų pastabų

en: %d note | %d notes
lt_LT[0]: %d pastaba
lt_LT[1]: %d pastabų
lt_LT[2]: %d pastabos

en: Billing:
lt_LT: Registracija:

en: Guest
lt_LT: Svečias

en: Processing
lt_LT: Vykdomas

en: Complete
lt_LT: Įvykdytas

en: Sort Products
lt_LT: Rikiuoti produktus

en: Mark processing
lt_LT: Pažymėti kaip vykdomą

en: Mark on-hold
lt_LT: Pažymėti kaip sustabdytą

en: Mark complete
lt_LT: Pažymėti kaip įvykdytą

en: Order status changed by bulk edit:
lt_LT: Užsakymo statusas buvo pakeistas masiniu redagavimu:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
lt_LT[0]: %s užsakymo būsena pakeista.
lt_LT[1]: %s užsakymo būsenos pakeistos.
lt_LT[2]: Pakeista statusų užsakymams: %s

en: Show all product types
lt_LT: Visi produktų tipai

en: Grouped product
lt_LT: Sugrupuotas produktas

en: External/Affiliate product
lt_LT: Išorinis/Partnerio produktas

en: Variable product
lt_LT: Produktas su variantais

en: Simple product
lt_LT: Paprastas produktas

en: Show all types
lt_LT: Rodyti visus tipus

en: Search for a customer&hellip;
lt_LT: Ieškoti pirkėjo&hellip;

en: Product name
lt_LT: Produkto pavadinimas

en: Coupon code
lt_LT: Nuolaidos kodas

en: Description (optional)
lt_LT: Aprašymas (nebūtinas)

en: Insert into %s
lt_LT: Įterpti į %s

en: Uploaded to this %s
lt_LT: Įkelta į šį %s

en: Catalog/search
lt_LT: Katalogas ir Paieška

en: Catalog
lt_LT: Tik katalogas

en: Search
lt_LT: Tik paieška

en: Hidden
lt_LT: Paslėptas

en: Catalog visibility:
lt_LT: Matomumas kataloge:

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
lt_LT: Nurodykite, kur produktas bus matomas. Jis bet kokiu atveju bus pasiekiamas tiesiogiai.

en: Enable this option to feature this product.
lt_LT: Įjunkite šį nustatymą, jei norite rekomenduoti produktą.

en: Featured Product
lt_LT: Rekomenduojamas produktas

en: OK
lt_LT: Gerai

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Customer Billing Address
lt_LT: Vartotojo registracijos adresas

en: First name
lt_LT: Vardas

en: Last name
lt_LT: Pavardė

en: Company
lt_LT: Įmonė

en: Address 1
lt_LT: Adresas 1

en: Address 2
lt_LT: Adresas 2

en: City
lt_LT: Miestas

en: Postcode
lt_LT: Pašto kodas

en: Country
lt_LT: Valstybė

en: Select a country&hellip;
lt_LT: Pasirinkite valstybę&hellip;

en: State/County
lt_LT: Valstija/Grafystė

en: State/County or state code
lt_LT: Valstija/Grafystė arba valstijos kodas

en: Telephone
lt_LT: Telefonas

en: Email
lt_LT: El.paštas

en: Customer Shipping Address
lt_LT: Pirkėjo pristatymo adresas

en: Orders
lt_LT: Užsakymai

en: Sales by date
lt_LT: Pardavimai pagal datą

en: Sales by product
lt_LT: Pardavimai pagal produktą

en: Sales by category
lt_LT: Pardavimai pagal kategoriją

en: Coupons by date
lt_LT: Suteikta nuolaidų pagal datą

en: Customers
lt_LT: Pirkėjai

en: Customers vs. Guests
lt_LT: Pirkėjų/svečių santykis

en: Customer List
lt_LT: Pirkėjų sąrašas

en: Low in stock
lt_LT: Mažai liko

en: Most Stocked
lt_LT: Daugiausia atsargų

en: Taxes
lt_LT: Mokesčiai

en: Taxes by code
lt_LT: Mokesčiai pagal kodą

en: Taxes by date
lt_LT: Mokesčiai pagal datą

en: Your settings have been saved.
lt_LT: Jūsų nustatymai išsaugoti.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
lt_LT: Jei išeisite iš šio puslapio, jūsų atlikti pakeitimai bus prarasti.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
lt_LT: Šio paveikslėlio dydžio nustatymai yra išjungti, kadangi jų reikšmes kontroliuoja filtras.

en: Hard Crop?
lt_LT: Apkirpti iš visų pusių?

en: Select a page&hellip;
lt_LT: Pasirinkti puslapį&hellip;

en: Choose a country&hellip;
lt_LT: Pasirinkti valstybę&hellip;

en: Choose countries&hellip;
lt_LT: Pasirinkti valstybes&hellip;

en: Select all
lt_LT: Pasirinkti viską

en: Select none
lt_LT: Nieko nepasirinkti

en: Introduction
lt_LT: Įvadas

en: Page Setup
lt_LT: Puslapio nustatymai

en: Shipping &amp; Tax
lt_LT: Pristatymas ir mokesčiai

en: Payments
lt_LT: Mokėjimai

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
lt_LT: WooCommerce &rsaquo; sąrangos vedlys

en: Return to the WordPress Dashboard
lt_LT: Grįžti į WordPress skydelį

en: Welcome to the world of WooCommerce!
lt_LT: Sveiki atvykę į WooCommerce pasaulį!

en: Thank you for choosing WooCommerce to power your online store! This quick setup wizard will help you configure the basic settings. <strong>It’s completely optional and shouldn’t take longer than five minutes.</strong>
lt_LT: Dėkojame, kad pasirinkote WooCommerce pradėti savo internetinę parduotuvę! Šis greitas sąrankos vedlys padės jums padaryti pagrindinius nustatymus. <strong> Tai visiškai neprivaloma ir turėtų trukti ne ilgiau kaip penkias minutes. "</ strong>

en: No time right now? If you don’t want to go through the wizard, you can skip and return to the WordPress dashboard. Come back anytime if you change your mind!
lt_LT: Neturite laiko? Jei nenorite pasinaudoti sąrankos vedliu, galite tai praleisti ir grįžti į WordPress  skydelį. Jei persigalvosite , galite bet kada sugrįžti!

en: Let's Go!
lt_LT: Pirmyn!

en: Not right now
lt_LT: Vėliau

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
lt_LT: Jūsų parduotuvei reiks keletos esminių %spages%.  Jie bus sukurti automatiškai (jei jų dar nėra):

en: Page Name
lt_LT: Puslapio pavadinimas

en: The shop page will display your products.
lt_LT: Parduotuvės puslapis rodys jūsų produktus.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
lt_LT: Krepšelio puslapyje klientai galės peržiūrėti savo krepšelį ir pradėti apmokėjimą.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
lt_LT: Apmokėjimo puslapyje klientai galės susimokėti už savo produktus.

en: Registered customers will be able to manage their account details and view past orders on this page.
lt_LT: Registruoti klientai galės valdyti savo sąskaitos duomenis ir peržiūrėti ankstesnius užsakymus šiame puslapyje.

en: Continue
lt_LT: Tęsti

en: Skip this step
lt_LT: Praleisti šį žingsnį

en: Where is your store based?
lt_LT: Kur įsikūrusi jūsų parduotuvė?

en: Which currency will your store use?
lt_LT: Kokią valiutą jūs naudojate savo parduotuvėje?

en: Choose a currency&hellip;
lt_LT: Pasirinkte valiutą &hellip;

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
lt_LT: Jei jūsų valiutos nėra jūs galite %spridėti ją vėliau%s

en: Currency Position
lt_LT: Piniginio vieneto simbolio vieta

en: Left
lt_LT: Kairėje

en: Right
lt_LT: Dešinėje

en: Left with space
lt_LT: Kairėje su tarpu

en: Right with space
lt_LT: Dešinėje su tarpu

en: Thousand Separator
lt_LT: Tūkstančių skirtukas

en: Decimal Separator
lt_LT: Centų skirtukas

en: Which unit should be used for product weights?
lt_LT: Koks bus naudojamas produkto svorio vienetas?

en: Which unit should be used for product dimensions?
lt_LT: Koks bus naudojamas produkto išmatavimo vienetas?

en: m
lt_LT: min

en: Shipping &amp; Tax Setup
lt_LT: Pristatymo ir mokeščių  nustatymai

en: If you will be charging sales tax, or shipping physical goods to customers, you can configure the basic options below. This is optional and can be changed later via %1$sWooCommerce > Settings > Tax%3$s and %2$sWooCommerce > Settings > Shipping%3$s.
lt_LT: Jei bus įskaičiuojami mokeščiai ar pristatysite fizines prekes klientams, galite konfigūruoti pagrindinius nustatymus žemiau. Tai yra neprivaloma ir gali būti pakeista vėliau per% 1$sWooCommerce> Parametrai> Mokesčių%3$s ir%2$sWooCommerce> Parametrai> Pristatymas%3$s.

en: Basic Shipping Setup
lt_LT: Pagrindiniai pristatymo nustatymai

en: Will you be shipping products?
lt_LT: Ar jūs pristatysite produktus?

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
lt_LT: Taip, aš pristatysiu fizines prekes klientams

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
lt_LT: <strong>Vidinės</strong> pristatymo kainos:

en: A total of %s per order and/or %s per item
lt_LT: iš viso per %s užsakymą ir/ar per %s produktą

en: <strong>International</strong> shipping costs:
lt_LT: <strong>Tarptautinės</strong> pristatymo kainos:

en: Basic Tax Setup
lt_LT: Pagrindiniai mokesčių nustatymai

en: Will you be charging sales tax?
lt_LT: Ar jūs skaičiuosite mokesčių mokestį?

en: Yes, I will be charging sales tax
lt_LT: Taip, aš skaičiuosiu mokesčių mokestį

en: How will you enter product prices?
lt_LT: Kaip jūs įvesite produkto kainą?

en: I will enter prices inclusive of tax
lt_LT: Aš įvesiu kainą įskaičiuodamas mokesčius

en: I will enter prices exclusive of tax
lt_LT: Aš įvesiu kainą neįskaičiuodamas mokesčių

en: Import Tax Rates?
lt_LT: Importuoti mokesčių tarifus?

en: Yes, please import some starter tax rates
lt_LT: Taip, prašau importuoti tam tikrus mokesčių tarifus

en: State
lt_LT: Valstija

en: Rate (%)
lt_LT: Tarifas (%)

en: Cash on Delivery
lt_LT: Apmokėjimas grynais atsiimant (COD)

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
lt_LT: Norite prisidėti tobulinant WooCommerce? Leiskite WooThemes gauti neasmeninę diagnostinę bei vartojimo informaciją ir gaukite %s nuolaidą sekančiam pirkiniui iš WooThemes. %sDaugiau informacijos%s.

en: Allow
lt_LT: Leisti

en: Product Transients Cleared
lt_LT: Produkto laikini duomenys išvalyti

en: %d Transients Rows Cleared
lt_LT: %d: išvalyta laikinų duomenų eilučių

en: Roles successfully reset
lt_LT: Rolės sėkmingai atkurtos

en: Terms successfully recounted
lt_LT: Terminai sėkmingai perskaičiuoti

en: Sessions successfully cleared
lt_LT: Sesijos sėkmingai išvalytos

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
lt_LT: Visi trūkstami WooCommerce puslapiai buvo sėkmingai sukurti.

en: Tax rates successfully deleted
lt_LT: Mokesčių tarifai sėkmingai ištrinti

en: Usage tracking settings successfully reset.
lt_LT: Naudojimo fiksavimo nustatymai sėkmingai atstatyti.

en: There was an error calling %s::%s
lt_LT: Įvyko klaida kviečiant %s::%s

en: There was an error calling %s
lt_LT: Įvyko klaida kviečiant %s

en: Your changes have been saved.
lt_LT: Jūsų pakeitimai išsaugoti.

en: WC Transients
lt_LT: WC laikini duomenys

en: Clear transients
lt_LT: Išvalyti laikinus duomenis

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
lt_LT: Šis įrankis išvalys produkto/parduotuvės laikinus duomenis.

en: Expired Transients
lt_LT: Nebegaliojantys laikini duomenys

en: Clear expired transients
lt_LT: Išvalyti nebegaliojančius laikinus duomenis

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
lt_LT: Šis įrankis išvalys VISUS nebegaliojančius WordPress laikinus duomenis.

en: Term counts
lt_LT: Terminų kiekiai

en: Recount terms
lt_LT: Perskaičiuoti terminus

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
lt_LT: Šis įrankis perskaičiuos produkto terminus - tai gali būti naudinga keičiant nustatymus taip, kad produktai paslepiami kataloge.

en: Capabilities
lt_LT: Galimybės

en: Reset capabilities
lt_LT: Atkurti galimybes

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
lt_LT: Šis įrankis atkurs administratoriaus, pirkėjo ir vadybininko roles į numatytąsias. Naudokite, jei jūsų vartotojai negali pasiekti kai kurių WooCommerce administravimo sąsajos puslapių.

en: Customer Sessions
lt_LT: Pirkėjų sesijos

en: Clear all sessions
lt_LT: Išvalyti visas sesijas

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
lt_LT: <strong class="red">Įspėjimas:</strong> šis įrankis ištrins visas pirkėjų sesijas iš duomenų bazės, įskaitant visus jų krepšelius.

en: Install WooCommerce Pages
lt_LT: Sukurti WooCommerce puslapius

en: Install pages
lt_LT: Sukurti puslapius

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
lt_LT: <strong class="red">Pastaba:</strong> šis įrankis sukurs visus trūkstamus WooCommerce puslapius. Puslapiai, kurie jau yra sukurti ir nurodyti nustatymuose, nebus pakeisti.

en: Delete all WooCommerce tax rates
lt_LT: Ištrinti visus WooCommerce mokesčių tarifus

en: Delete ALL tax rates
lt_LT: Ištrinti VISUS mokesčių tarifus

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
lt_LT: <strong class="red">Pastaba:</strong> šis nustatymas ištrins VISUS Jūsų mokesčių tarifus, taigi naudokite jį atsargiai.

en: Reset Usage Tracking Settings
lt_LT: Atstatyti naudojimo fiksavimo nustatymus

en: Reset usage tracking settings
lt_LT: Atstatyti naudojimo fiksavimo nustatymus

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
lt_LT: Šis įrankis atstatys Jūsų naudojimo fiksavimo nustatymus, todėl vėl bus rodomas pranešimas su prašymu fiksuoti Jūsų duomenis ir kol to nenustatysite, jokie duomenys nebus fiksuojami.

en: Translation Upgrade
lt_LT: Vertimo atnaujinimas

en: Force Translation Upgrade
lt_LT: Atnaujinti vertimą dabar

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
lt_LT: <strong class="red">Pastaba:</strong> šis įrankis atnaujins Jūs kalbos vertimus, jei tokie egzistuoja.

en: Display type
lt_LT: Bus rodoma:

en: Products
lt_LT: Produktai

en: Subcategories
lt_LT: Subkategorijos

en: Both
lt_LT: Abu

en: Thumbnail
lt_LT: Miniatiūra

en: Upload/Add image
lt_LT: Įkelti/Pridėti paveikslėlį

en: Remove image
lt_LT: Pašalinti paveikslėlį

en: Use image
lt_LT: Naudoti paveikslėlį

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
lt_LT: Čia galite tvarkyti parduotuvės kategorijas. Norėdami keisti jų išdėstymą lankytojams matomoje dalyje, galite jas perstumdyti. Paspauskite Ekrano nustatymai, jei norite matyti didesnį kategorijų sąrašą.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
lt_LT: Pristatymo klasės gali būti naudojamos panašaus tipo produktams sugrupuoti. Vėliau galėsite panaudoti šias grupes tam tikriems pristatymo būdams, kad galėtumėte pritaikyti skirtingus tarifus skirtingiems produktams.

en: webhook
lt_LT: webhook'as

en: webhooks
lt_LT: webhook'ai

en: Topic
lt_LT: Tema

en: Delivery URL
lt_LT: Pristatymo URL

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
lt_LT: Aktyvuota <span class="count">(%s)</span>

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
lt_LT: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
lt_LT: Išjungta <span class="count">(%s)</span>

en: Move to Trash
lt_LT: Perkelti į šiukšlinę

en: Empty Trash
lt_LT: Išvalyti šiukšlinę

en: Webhook created on %s
lt_LT: Webhook'as sukurtas %s

en: You don't have permissions to create Webhooks!
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti webhook'us

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte redaguoti webhook'us

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte ištrinti webhook'us

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
lt_LT[0]: %d webhook'as perkeltas į šiukšlinę.
lt_LT[1]: %d webhook'ai perkelti į šiukšlinę.
lt_LT[2]: %d webhook'ų perkelta į šiukšlinę.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
lt_LT[0]: %d webhook'as atstatytas iš šiukšlinės.
lt_LT[1]: %d webhook'ai atstatyti iš šiukšlinės.
lt_LT[2]: %d webhook'ų atstatyta iš šiukšlinės.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
lt_LT[0]: %d webhook'as ištrintas visam laikui.
lt_LT[1]: %d webhook'ai ištrinti visam laikui.
lt_LT[2]: %d webhook'ų ištrinta visam laikui.

en: Webhook updated successfully.
lt_LT: Webhook'as sėkmingai atnaujintas.

en: Webhook created successfully.
lt_LT: Webhook'as sėkmingai sukurtas.

en: Webhooks
lt_LT: Webhook'ai

en: Add Webhook
lt_LT: Pridėti webhook'ą

en: Search Webhooks
lt_LT: Ieškoti webhook'ų

en: This Webhook has no log yet.
lt_LT: Šis webhook'as dar neturi log'ų.

en: &lsaquo; Previous
lt_LT: &lsaquo; Ankstesnis

en: Next &rsaquo;
lt_LT: Kitas &rsaquo;

en: Welcome to WooCommerce
lt_LT: Dėkojame, kad naudojate WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
lt_LT: Dėkojame, kad naudojate WooCommerce %s

en: Thanks, all done!
lt_LT: Ačiū, įvykdyta!

en: Thank you for updating to the latest version!
lt_LT: Dėkojame, kad atnaujinote į naujausią versiją!

en: Thanks for installing!
lt_LT: Dėkojame, kad instaliavote!

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
lt_LT: %s WooCommerce %s yra dar galingesnė, stabilesnė ir saugesnė nei bet kada anksčiau. Tikimės, kad Jums patiks.

en: Version %s
lt_LT: Versija %s

en: Docs
lt_LT: Dokumentacija

en: What's New
lt_LT: Naujienos

en: Credits
lt_LT: Kūrėjai

en: Translators
lt_LT: Vertėjai

en: Go to WooCommerce Settings
lt_LT: Į WooCommerce nustatymus

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
lt_LT: WooCommerce kuria ir plėtoja pasaulinė entuziastingų asmenybių komanda bei puiki programuotojų bendruomenė. Norite čia matyti ir savo vardą? <a href="%s">Prisidėkite prie WooCommerce kūrimo</a>.

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
lt_LT: WooCommerce yra nuolat verčiama į kitas kalbas mūsų savanorių vertėjų komandų. Norite čia matyti savo vardą? <a href="%s">Padėkite versti WooCommerce</a>.

en: View %s
lt_LT: Peržiūrėti %s

en: HTML Email Template
lt_LT: HTML El. pašto šablonas

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
lt_LT: Jei Jums patinka <strong>WooCommerce</strong> prašome įvertinti mus %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s. Iš anksto didelis dėkui nuo WooThemes!

en: Thanks :)
lt_LT: Ačiū :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
lt_LT: Dėkojame, kad naudojate WooCommerce.

en: The file does not exist, please try again.
lt_LT: Failas neegzistuoja, bandykite dar kartą.

en: The CSV is invalid.
lt_LT: CSV netinkamas.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
lt_LT: Importas baigtas - importuota <strong>%s</strong> mokesčių tarifų.

en: All done!
lt_LT: Įvykdyta!

en: View Tax Rates
lt_LT: Peržiūrėti mokesčių tarifus

en: Import Tax Rates
lt_LT: Importuoti mokesčių tarifus

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
lt_LT: Sveiki! Įkelkite CSV failą su mokesčių tarifais, kuriuos norite importuoti į parduotuvę. Pasirinkite .csv failą ir spauskite „Įkelti failą ir importuoti“.

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
lt_LT: Mokesčių tarifai turi būti nurodyti stulpeliuose tam tikra tvarka (10 stulpelių). <a href="%s">Atsisiųsti pavyzdį</a>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
lt_LT: Prieš įkeliant importo failą, reikia sutvarkyti šią klaidą:

en: Choose a file from your computer:
lt_LT: Pasirinkite kompiuteryje esantį failą:

en: Maximum size: %s
lt_LT: Maksimalus dydis: %s

en: OR enter path to file:
lt_LT: ARBA įveskite kelią iki failo:

en: Delimiter
lt_LT: Skirtukas

en: Upload file and import
lt_LT: Įkelti failą ir importuoti

en: Sorry, there has been an error.
lt_LT: Deja, įvyko klaida.

en: General
lt_LT: Pagrindiniai

en: Usage Restriction
lt_LT: Nuolaidos sąlygos

en: Usage Limits
lt_LT: Nuolaidos limitai

en: Discount type
lt_LT: Nuolaidos tipas

en: Value of the coupon.
lt_LT: Nuolaidos vertė.

en: Allow free shipping
lt_LT: Suteikti nemokamą pristatymą

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
lt_LT: Pažymėkite varnele, jei ši nuolaida suteikia nemokamą pristatymą. Kad tai veiktų, turi būti įjungtas <a href="%s">nemokamo pristatymo būdas</a>, o jame pasirinktas nustatymas, reikalaujantis galiojančio nemokamo pristatymo nuolaidos kodo (šis nustatymas vadinasi "Nemokamam pristatymui būtina").

en: Coupon expiry date
lt_LT: Nuolaida galioja iki

en: Minimum spend
lt_LT: Mažiausia krepšelio suma

en: No minimum
lt_LT: Nėra

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
lt_LT: Čia galite nustatyti, kokia turi būti mažiausia krepšelio vertė šiai nuolaidai panaudoti.

en: Maximum spend
lt_LT: Didžiausia krepšelio suma

en: No maximum
lt_LT: Nėra

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
lt_LT: Čia galite nustatyti, kokia turi būti didžiausia krepšelio vertė šiai nuolaidai panaudoti.

en: Individual use only
lt_LT: Individuali nuolaida

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
lt_LT: Pažymėkite, jei nuolaida negali būti naudojama kartu su kitomis nuolaidomis, tam pačiam užsakymui.

en: Exclude sale items
lt_LT: Netaikyti akcijoms

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
lt_LT: Pažymėkite, jei nuolaida netaikoma akcijinėms prekėms. Tokiu atveju nuolaidos produktui veiks tik tada, jei jis neturi akcijinės kainos. Nuolaidos krepšeliui veiks tik tada, jei krepšelyje nebus akcijinių produktų.

en: Search for a product&hellip;
lt_LT: Ieškoti produkto&hellip;

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
lt_LT: Produktai, kurie turi būti krepšelyje norint panaudoti šią nuolaidą. Arba produktų nuolaidoms - kuriems produktams jos taikomos.

en: Exclude products
lt_LT: Išskirti produktus

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
lt_LT: Produktai, kurie negali būti krepšelyje norint panaudoti šią nuolaidą. Arba produktų nuolaidoms - kuriems produktams jos netaikomos.

en: Product categories
lt_LT: Produkto kategorijos

en: Any category
lt_LT: Bet kuri kategorija

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
lt_LT: Produktas privalo būti šioje kategorijoje, kad nuolaida galiotų. Arba produktų nuolaidos - šių kategorijų produktams nuolaidos galios.

en: Exclude categories
lt_LT: Išskirti kategorijas

en: No categories
lt_LT: Jokių kategorijų

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
lt_LT: Produktas privalo NEbūti šioje kategorijoje, kad nuolaida galiotų. Arba produktų nuolaidos - šių kategorijų produktams nuolaidos negalios.

en: Email restrictions
lt_LT: El. pašto apribojimai

en: No restrictions
lt_LT: Be apribojimų

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
lt_LT: Čia galite suvesti el.paštus, kuriems galios ši nuolaida. Nuolaida galės pasinaudoti tik tie pirkėjai, kurių registracijos el.paštas sutaps su vienu iš čia įvestų. Atskirkite el.paštus kableliais.

en: Usage limit per coupon
lt_LT: Limitas nuolaidai

en: How many times this coupon can be used before it is void.
lt_LT: Kiek kartų nuolaida iš viso gali būti panaudota.

en: Limit usage to X items
lt_LT: Limitas X produktų

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
lt_LT: Maksimalus kiekis produktų, kuriems ši nuolaida gali būti pritaikyta, kai nuolaidos tipas yra Produktų nuolaida. Palikite tuščią, jei norite kad būtų skaičiuojamos visos atitinkamos prekės krepšelyje.

en: Usage limit per user
lt_LT: Limitas pirkėjui

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
lt_LT: Kiek kartų konkretus pirkėjas gali panaudoti šią nuolaidą. Šiam limitui pritaikyti naudojamas el.paštas pirkėjams-svečiams, o prisijungusiems pirkėjams - jų vartotojo ID.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
lt_LT: Toks nuolaidos kodas jau egzistuoja - pirkėjai naudos naujausią nuolaidą su šiuo kodu.

en: Resend order emails
lt_LT: Dar kartą siųsti užsakymo el. laiškus

en: Generate download permissions
lt_LT: Sukurti parsisiuntimų prieigas

en: Apply
lt_LT: Pritaikyti

en: Save %s
lt_LT: Išsaugoti %s

en: Save/update the %s
lt_LT: Išsaugoti/atnaujinti %s

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Phone
lt_LT: Telefonas

en: Payment via %s
lt_LT: Sumokėta per %s

en: Customer IP
lt_LT: Pirkėjo IP

en: General Details
lt_LT: Pagrindinė informacija

en: Order date:
lt_LT: Užsakymo data:

en: h
lt_LT: val

en: Order status:
lt_LT: Užsakymo statusas:

en: Customer:
lt_LT: Pirkėjas:

en: View other orders
lt_LT: Peržiūrėti kitus užsakymus

en: Billing Details
lt_LT: Registracijos adresas

en: Load billing address
lt_LT: Įkelti registracijos adresą

en: Address
lt_LT: Adresas

en: No billing address set.
lt_LT: Registracijos adresas nenustatytas

en: Payment Method:
lt_LT: Mokėjimo būdas:

en: Other
lt_LT: Kitas

en: Transaction ID
lt_LT: Transakcijos ID

en: Shipping Details
lt_LT: Pristatymo informacija

en: Copy from billing
lt_LT: Kopijuoti reg. adresą

en: Load shipping address
lt_LT: Įkelti pristatymo adresą

en: No shipping address set.
lt_LT: Pristatymo adresas nenustatytas.

en: Customer's notes about the order
lt_LT: Pirkėjo pastabos apie užsakymą

en: File %d
lt_LT: Failas %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
lt_LT: Ieškoti parsisiunčiamo produkto&hellip;

en: Grant Access
lt_LT: Suteikti prieigą

en: added on %1$s at %2$s
lt_LT: pridėta %1$s @ %2$s

en: by %s
lt_LT: pridėjo %s

en: Delete note
lt_LT: Ištrinti pastabą

en: There are no notes yet.
lt_LT: Kol kas pastabų nėra.

en: Add note
lt_LT: Pridėti pastabą

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
lt_LT: Pridėkite pastabą sau, arba pridėkite pirkėjo pastabą (jis bus apie tai informuotas).

en: Private note
lt_LT: Privati pastaba

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Product Type
lt_LT: Produkto tipas

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
lt_LT: Virtualūs produktai nėra pristatomi.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
lt_LT: Atsisiunčiamiems produktams po apmokėjimo suteikiama prieiga.

en: Inventory
lt_LT: Atsargos

en: Shipping
lt_LT: Pristatymas

en: Linked Products
lt_LT: Susieti produktai

en: Variations
lt_LT: Variantai

en: Advanced
lt_LT: Papildoma

en: Stock Keeping Unit
lt_LT: Produkto kodas

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
lt_LT: Tai unikalus produkto ar paslaugos kodas.

en: Product URL
lt_LT: Produkto URL

en: Enter the external URL to the product.
lt_LT: Įveskite išorinį produkto URL.

en: Button text
lt_LT: Mygtuko tekstas

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
lt_LT: Šis tekstas bus rodomas ant mygtuko, vedančio į išorinį produktą.

en: Regular Price
lt_LT: Reguliari kaina

en: Sale Price
lt_LT: Akcijinė kaina

en: Schedule
lt_LT: Suplanuoti akcijos laikotarpį

en: Sale Price Dates
lt_LT: Akcijos datos

en: The sale will end at the beginning of the set date.
lt_LT: Akcija bus nutraukta atėjus nustatytai datai.

en: Downloadable Files
lt_LT: Atsisiunčiami failai

en: This is the name of the download shown to the customer.
lt_LT: Tai yra pirkėjui rodomas failo pavadinimas

en: File URL
lt_LT: Failo URL

en: Add File
lt_LT: Pridėti failą

en: Download Limit
lt_LT: Atsisiuntimų limitas

en: Unlimited
lt_LT: Neribotas

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
lt_LT: Tuščia = Neribojamas pakartotinių atsisiuntimų skaičius.

en: Download Expiry
lt_LT: Atsisiuntimo galiojimas

en: Never
lt_LT: Amžinas

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
lt_LT: Įveskite, po kiek dienų atsisiuntimas nebegalios, arba palikite tuščią.

en: Download Type
lt_LT: Atsisiuntimo tipas

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
lt_LT: Pasirinkite atsisiuntimo tipą - pagal tai produktui bus pridėtos <a href="%s">schema.org</a> žymos.

en: Standard Product
lt_LT: Standartinis Produktas

en: Application/Software
lt_LT: Programa/Programinė Įranga

en: Music
lt_LT: Muzika

en: Tax Status
lt_LT: Mokesčių būsena

en: Taxable
lt_LT: Apmokestinamas

en: Shipping only
lt_LT: Tik pristatymas

en: Standard
lt_LT: Standartinis

en: Tax Class
lt_LT: Mokesčio klasė

en: Manage stock?
lt_LT: Valdyti atsargas?

en: Enable stock management at product level
lt_LT: Čia galite įjungti atsargų skaičiavimą produkto lygmenyje

en: Stock Qty
lt_LT: Turimas kiekis

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
lt_LT: Turimas atsargų kiekis. Jei tai produktas su variantais, ši reikšmė galios kiekvienam variantui, nebent nustatysite kiekius kiekvieno varianto lygmenyje.

en: Allow Backorders?
lt_LT: Išankstiniai užsakymai?

en: Do not allow
lt_LT: Neleisti

en: Allow, but notify customer
lt_LT: Leisti, bet informuoti pirkėją

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
lt_LT: Jei įjungtas atsargų valdymas, šiuo nustatymu galite pasirinkti ar leisti išankstinį produktų užsakymą. Jei jis bus įjungtas, produkto atsargų kiekis galės būti mažesnis už 0.

en: Stock status
lt_LT: Atsargų būsena

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
lt_LT: Kontroliuoja, ar produktas rodomas pirkėjams kaip turimas, ar pasibaigęs.

en: Sold Individually
lt_LT: Parduodamas po vieną

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
lt_LT: Jei įjungsite, bus leidžiama vienu užsakymu pirkti tik vieną šio produkto vienetą

en: Weight
lt_LT: Svoris

en: Weight in decimal form
lt_LT: Svoris

en: Dimensions
lt_LT: Išmatavimai

en: Length
lt_LT: Ilgis

en: Width
lt_LT: Plotis

en: Height
lt_LT: Aukštis

en: LxWxH in decimal form
lt_LT: Ilgis x Plotis x Aukštis

en: No shipping class
lt_LT: Jokios pristatymo klasės

en: Shipping class
lt_LT: Pristatymo klasė

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
lt_LT: Pristatymo klasės naudojamos tam tikriems pristatymo būdams, sugrupuojant panašius produktus.

en: Custom product attribute
lt_LT: Pasirinktinis produkto atributas

en: Up-Sells
lt_LT: Papild. produktai

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
lt_LT: Papildomi produktai (angl. up-sells) - tai panašūs į peržiūrimą produktai, kuriuos rekomenduojate įsigyti labiau negu peržiūrimą produktą, pvz., produktai, kurie yra pelningesni, geresnės kokybės ar brangesni.

en: Cross-Sells
lt_LT: Kryžm. produktai

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
lt_LT: Kryžminiai produktai (angl. cross-sells) - tai produktai, kuriuos rekomenduojate įsigyti kartu su peržiūrimu produktu.

en: Grouping
lt_LT: Grupavimas

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
lt_LT: Čia galite paversti produktą sugrupuotų produktų dalimi.

en: Purchase Note
lt_LT: Pirkimo pastaba

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
lt_LT: Galite įvesti pastabą, kuri bus siunčiama pirkėjui po apmokėjimo.

en: Menu order
lt_LT: Meniu tvarka

en: Custom ordering position.
lt_LT: Pasirinktinė rikiavimo pozicija.

en: Enable reviews
lt_LT: Įjungti atsiliepimus

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
lt_LT: Prieš pridėdami variantus, pridėkite ir išsaugokite vieną ar kelis atributus <strong>Atributų</strong> skiltyje.

en: Learn more
lt_LT: Daugiau informacijos

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
lt_LT: Tai atributai, kurie bus jau pasirinkti peržiūrint produktą parduotuvėje.

en: No default
lt_LT: Nėra numatytojo

en: Delete all variations
lt_LT: Ištrinti visus variantus

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
lt_LT: Perjungti &quot;Įjungtas&quot;

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
lt_LT: Perjungti &quot;Atsisiunčiamas&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
lt_LT: Perjungti &quot;Virtualus&quot;

en: Pricing
lt_LT: Kainos

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
lt_LT: Perjungti &quot;Valdyti atsargas&quot;

en: Downloadable products
lt_LT: Atsisiunčiami produktai

en: Download limit
lt_LT: Atsisiuntimų limitas

en: Go
lt_LT: Pirmyn

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Product SKU must be unique.
lt_LT: Produkto kodas privalo būti unikalus.

en: Variation #%s of %s
lt_LT: Variantas #%s – %s

en: Delete image
lt_LT: Ištrinti paveikslėlį

en: Add Images to Product Gallery
lt_LT: Pridėti paveikslėlius į produkto galeriją

en: Add to gallery
lt_LT: Pridėti į galeriją

en: Add product gallery images
lt_LT: Pridėti produkto galerijos paveikslėlius

en: Revoke Access
lt_LT: Atšaukti prieigą

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
lt_LT[0]: Atsisiųsta %s kartą
lt_LT[1]: Atsisiųsta %s kartus
lt_LT[2]: Atsisiųsta %s kartų

en: Downloads Remaining
lt_LT: Liko atsisiuntimų

en: Access Expires
lt_LT: Prieiga baigiasi

en: Fee
lt_LT: Priemoka

en: Fee Name
lt_LT: Priemokos pavadinimas

en: Product ID:
lt_LT: Produkto ID:

en: Variation ID:
lt_LT: Varianto ID:

en: No longer exists
lt_LT: Neegzistuoja

en: Product SKU:
lt_LT: Produkto kodas:

en: Add&nbsp;meta
lt_LT: Pridėti&nbsp;meta

en: After pre-tax discounts.
lt_LT: Po nuolaidų taikomų iki mokesčių

en: Before pre-tax discounts.
lt_LT: Prieš nuolaidas taikomas iki mokesčių

en: Item
lt_LT: Produktas

en: Cost
lt_LT: Kaina

en: Qty
lt_LT: Kiekis

en: Tax
lt_LT: Mokesčiai

en: Coupon(s) Used
lt_LT: Panaudota nuolaida(-os)

en: Discount
lt_LT: Viso nuolaidų

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
lt_LT: Tai galutinė nuolaidos suma. Nuolaidos apskaičiuojamos kiekvienam produktui.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
lt_LT: Tai galutinė paruošimo ir pristatymo suma šiam užsakymui.

en: Order Total
lt_LT: Galutinė kaina

en: Refunded
lt_LT: Grąžinta

en: Delete selected line item(s)
lt_LT: Ištrinti pasirinktą produktą(-tus)

en: Stock Actions
lt_LT: Atsargų veiksmai

en: Reduce line item stock
lt_LT: Sumažinti prekės atsargas

en: Increase line item stock
lt_LT: Padidinti prekės atsargas

en: Add line item(s)
lt_LT: Pridėti prekę(-ių)

en: To edit this order change the status back to "Pending"
lt_LT: Jei norite redaguoti šį užsakymą, pakeiskite jo statusą į "Laukiama apmokėjimo"

en: This order has been paid for and is no longer editable
lt_LT: Šis užsakymas jau apmokėtas, todėl jo redaguoti jau neįmanoma.

en: Add Tax
lt_LT: Pridėti mokesčius

en: Refund
lt_LT: Grąžinti

en: Calculate Taxes
lt_LT: Apskaičiuoti mokesčius

en: Calculate Total
lt_LT: Apskaičiuoti galutinę sumą

en: Add product(s)
lt_LT: Pridėti produktą(-tus)

en: Add fee
lt_LT: Pridėti priemoką

en: Add shipping cost
lt_LT: Pridėti pristatymo kainą

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Restock refunded items
lt_LT: Atstatyti grąžintų prekių atsargų kiekį

en: Amount already refunded
lt_LT: Suma jau grąžinta

en: Total available to refund
lt_LT: Galutinė suma, kurią galima grąžinti

en: Refund amount
lt_LT: Grąžinimo suma

en: Reason for refund (optional)
lt_LT: Grąžinimo priežastis (nebūtina)

en: Payment Gateway
lt_LT: Apmokėjimo tarpininkas

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
lt_LT: Šiam užsakymui apmokėti panaudotas mokėjimų tarpininkas nepalaiko automatinių grąžinimų.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
lt_LT: Atlikę grąžinimą čia, Jūs dar turėsite atlikti grąžinimą iš apmokėjimo tarpininko sistemos.

en: Add products
lt_LT: Pridėti produktus

en: Add tax
lt_LT: Pridėti mokesčius

en: Rate name
lt_LT: Tarifo pavadinimas

en: Tax class
lt_LT: Mokesčių klasė

en: Rate code
lt_LT: Tarifo kodas

en: Rate %
lt_LT: Tarifas %

en: Or, enter tax rate ID:
lt_LT: Arba, įveskite mokesčių tarifo ID:

en: Optional
lt_LT: Nebūtinas

en: Shipping Name
lt_LT: Pristatymo būdo pavadinimas

en: Shipping Method
lt_LT: Pristatymo būdas

en: Select terms
lt_LT: Pasirinkti terminus

en: Add new
lt_LT: Pridėti naują

en: "%s" separate terms
lt_LT: "%s" atskirkite terminus

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
lt_LT: Įveskite bet kokį tekstą, arba atributus, atskyrę juos simboliu "%s".

en: File Name
lt_LT: Failo pavadinimas

en: Choose file
lt_LT: Pasirinkite failą

en: Insert file URL
lt_LT: Įrašyti failo URL

en: Any
lt_LT: Bet kuris

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
lt_LT: Įveskite šio varianto produkto kodą. Arba palikite tuščią, jei norite naudoti tėvinio produkto kodą.

en: Enabled
lt_LT: Įjungta

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
lt_LT: Įjunkite, jei prieiga prie atsisiunčiamo failo suteikiama produkto apmokėjimo metu

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
lt_LT: Įjunkite, jei produktas nėra pristatomas arba pristatomas nemokamai

en: Enable this option to enable stock management at variation level
lt_LT: Įjunkite, jei norite valdyti atsargų kiekį varianto lygmenyje

en: Regular Price:
lt_LT: Reguliari kaina:

en: Variation price (required)
lt_LT: Varianto kaina (būtina)

en: Sale Price:
lt_LT: Akcijinė kaina:

en: Cancel schedule
lt_LT: Atšaukti suplanavimą

en: Sale start date:
lt_LT: Akcijos pradžia:

en: Sale end date:
lt_LT: Akcijos pabaiga:

en: Stock Qty:
lt_LT: Atsargų kiekis:

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
lt_LT: Įveskite kiekį, norėdami įjungti atsargų valdymą varianto lygmenyje, arba palikite tuščią norėdami naudoti tėvinio produkto nustatymus.

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
lt_LT: Įveskite varianto svorį arba palikite tuščią, jei naudosite tėvinio produkto svorį.

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
lt_LT: Išmatavimai (Ilg&times;Pl&times;Auk)

en: Shipping class:
lt_LT: Pristatymo klasė:

en: Same as parent
lt_LT: Kaip ir tėvinis

en: Tax class:
lt_LT: Mokesčių klasė:

en: Download Limit:
lt_LT: Atsisiuntimų limitas:

en: Download Expiry:
lt_LT: Atsisiuntimų galiojimas:

en: Sold %s worth in the last %d days
lt_LT: Parduota už %s (per pastarąsias %d dienas)

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
lt_LT[0]: Parduota %d produktas (per pastarąsias %d dienas)
lt_LT[1]: Parduota %d produktai (per pastarąsias %d dienas)
lt_LT[2]: Parduota %d produktų (per pastarąsias %d dienas)

en: %s discounts in total
lt_LT: Suteikta nuolaidų: %s

en: Year
lt_LT: Šie metai

en: Last Month
lt_LT: Pastarasis mėnuo

en: This Month
lt_LT: Šis mėnuo

en: Last 7 Days
lt_LT: Pastarosios 7 dienos

en: Filter by coupon
lt_LT: Filtruoti pagal nuolaidą

en: Choose coupons&hellip;
lt_LT: Pasirinkite nuolaidas&hellip;

en: All coupons
lt_LT: Visos nuolaidos

en: Show
lt_LT: Rodyti

en: No used coupons found
lt_LT: Nebuvo panaudota nuolaidų

en: Most Popular
lt_LT: Populiariausi

en: No coupons found in range
lt_LT: Pasirinktu laikotarpiu nerasta nuolaidų

en: Most Discount
lt_LT: Daugiausia nuolaidų

en: Export CSV
lt_LT: Eksportuoti į CSV

en: Number of coupons used
lt_LT: Panaudotų nuolaidų kodų kiekis

en: Discount amount
lt_LT: Nuolaidos suma

en: Customer
lt_LT: Pirkėjas

en: No customers found.
lt_LT: Pirkėjų nerasta

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
lt_LT[0]: %s ankstesnis užsakymas
lt_LT[1]: %s ankstesni užsakymai
lt_LT[2]: %s ankstesnių užsakymų

en: Refreshed stats for %s
lt_LT: Atnaujinta statistika: %s

en: Search customers
lt_LT: Ieškoti tarp pirkėjų

en: Refresh stats
lt_LT: Atnaujinti statistiką

en: View orders
lt_LT: Peržiūrėti užsakymus

en: Link previous orders
lt_LT: Susieti ankstesnius užsakymus

en: Name (Last, First)
lt_LT: Vardas, Pavardė

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Location
lt_LT: Vieta

en: Money Spent
lt_LT: Išleista suma

en: Last order
lt_LT: Paskiausias užsakymas

en: %s signups in this period
lt_LT: %s naujos registracijos per šį laikotarpį

en: Customer Sales
lt_LT: Pardavimai pirkėjams

en: Guest Sales
lt_LT: Pardavimai svečiams

en: Customer Orders
lt_LT: Pirkėjų užsakymai

en: Guest Orders
lt_LT: Svečių užsakymai

en: orders
lt_LT: užsakymai

en: customer orders
lt_LT: pirkėjų užsakymai

en: guest orders
lt_LT: svečių užsakymai

en: Signups
lt_LT: Registracijos

en: new users
lt_LT: nauji vartotojai

en: No low in stock products found.
lt_LT: Nėra produktų su mažomis atsargomis.

en: No out of stock products found.
lt_LT: Nėra produktų kurių atsargų nelikę.

en: %s sales in %s
lt_LT: %s pardavimų per %s

en: Select categories&hellip;
lt_LT: Pasirinkite kategorijas&hellip;

en: None
lt_LT: Nė vienos

en: All
lt_LT: Visos

en: &larr; Choose a category to view stats
lt_LT: &larr; Pasirinkite kategoriją, kad pamatytumėte jos statistiką

en: %s average daily sales
lt_LT: %s vidutiniškai pardavimų per dieną

en: %s average monthly sales
lt_LT: %s vidutiniškai pardavimų per mėnesį

en: %s gross sales in this period
lt_LT: %s pardavimai bruto per šį laikotarpį

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
lt_LT: Tai bendra užsakymų suma, atėmus visus grąžinimus bei priskaičiavus pristatymo kainą ir mokesčius.

en: %s net sales in this period
lt_LT: %s pardavimai neto per šį laikotarpį

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
lt_LT: Tai bendra užsakymų suma, atėmus visus grąžinimus bei atskaičiavus pristatymo kainą ir mokesčius.

en: %s orders placed
lt_LT: %s užsakymų kiekis

en: %s items purchased
lt_LT: %s parduota produktų

en: %s charged for shipping
lt_LT: %s sumokėta už pristatymą

en: %s worth of coupons used
lt_LT: %s suteiktų nuolaidų suma

en: Number of items sold
lt_LT: Parduotas produktų kiekis

en: Number of orders
lt_LT: Užsakymų kiekis

en: Average sales amount
lt_LT: Vidutinė pardavimų suma

en: Shipping amount
lt_LT: Pristatymo kaina

en: Gross Sales amount
lt_LT: Pardavimai bruto

en: Net Sales amount
lt_LT: Pardavimai neto

en: %s sales for the selected items
lt_LT: %s pasirinktų produktų pardavimai

en: %s purchases for the selected items
lt_LT: %s pasirinktų produktų parduotas kiekis

en: Showing reports for:
lt_LT: Ataskaita produktui:

en: Reset
lt_LT: Atstatyti

en: Product Search
lt_LT: Produktų paieška

en: Top Sellers
lt_LT: Daugiausia parduota

en: No products found in range
lt_LT: Pasirinktu laikotarpiu produktų nerasta

en: Top Freebies
lt_LT: Populiariausi nemokami produktai

en: Top Earners
lt_LT: Daugiausiai pardavimų

en: &larr; Choose a product to view stats
lt_LT: &larr; Pasirinkite produktą, kad pamatytumėte jo statistiką

en: Sales amount
lt_LT: Pardavimai

en: No products found.
lt_LT: Produktų nerasta.

en: product
lt_LT: produktas

en: Parent
lt_LT: Tėvinis

en: Units in stock
lt_LT: Atsargų kiekis

en: Rate
lt_LT: Tarifas

en: Number of Orders
lt_LT: Užsakymų kiekis

en: Tax Amount
lt_LT: Mokesčių suma

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
lt_LT: Tai eilutės "Mokesčiai" suma iš visų užsakymų

en: Shipping Tax Amount
lt_LT: Pristatymo mokesčio suma

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
lt_LT: Tai eilutės "Pristatymas" suma iš visų užsakymų

en: Total Tax
lt_LT: Viso mokesčių

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
lt_LT: Tai bendra šio tarifo mokesčių suma (pristatymo mokestis + produkto mokestis).

en: No taxes found in this period
lt_LT: Pasirinktu laikotarpiu mokesčių nerasta

en: Period
lt_LT: Laikotarpis

en: Total Sales
lt_LT: Viso pardavimų

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
lt_LT: Tai bendra visų užsakymų galutinė suma.

en: Total Shipping
lt_LT: Viso už pristatymą

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
lt_LT: Tai bendra pristatymo kainos suma.

en: Net profit
lt_LT: Grynasis pelnas

en: Total sales minus shipping and tax.
lt_LT: Visi pardavimai minus pristatymas ir mokesčiai.

en: Totals
lt_LT: Viso

en: Accounts
lt_LT: Paskyros

en: Account Pages
lt_LT: Paskyros puslapiai

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
lt_LT: Turite nustatyti šiuos puslapius, kad WooCommerce žinotų, kur reikia nukreipti pirkėjus

en: My Account Page
lt_LT: Pirkėjo paskyros puslapis

en: Page contents:
lt_LT: Puslapio turinys:

en: My Account Endpoints
lt_LT: Vartotojo paskyros kreipimosi taškai

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
lt_LT: Kreipimosi taškai yra pridedami prie vartotojo paskyros URL, jų pagalba atliekami specifiniai veiksmai paskyros puslapiuose. Šie taškai turi būti unikalūs.

en: View Order
lt_LT: Peržiūrėti užsakymą

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
lt_LT: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Peržiūrėti užsakymą

en: Edit Account
lt_LT: Redaguoti paskyrą

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
lt_LT: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Redaguoti paskyrą

en: Edit Address
lt_LT: Redaguoti adresą

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
lt_LT: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Redaguoti adresą

en: Lost Password
lt_LT: Priminti slaptažodį

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
lt_LT: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Priminti slaptažodį

en: Logout
lt_LT: Atsijungti

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
lt_LT: Kreipimosi taškas atsijungimui nuo paskyros. Jūs galite pridėti šią nuorodą į meniu naudodami nuorodą: jusuparduotuve.lt/?customer-logout=true

en: Registration Options
lt_LT: Registracijos nustatymai

en: Enable Registration
lt_LT: Įjungti registraciją

en: Enable registration on the "Checkout" page
lt_LT: Įjungti registraciją puslapyje "Apmokėjimas"

en: Enable registration on the "My Account" page
lt_LT: Įjungti registraciją puslapyje "Paskyra"

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
lt_LT: Rodyti sugrįžtančio pirkėjo prisijungimo priminimą puslapyje "Apmokėjimas"

en: Account Creation
lt_LT: Paskyros kūrimas

en: Automatically generate username from customer email
lt_LT: Automatiškai generuoti vartotojo vardą iš pirkėjo el.pašto

en: Automatically generate customer password
lt_LT: Automatiškai generuoti pirkėjo slaptažodį

en: General Options
lt_LT: Pagrindiniai nustatymai

en: Enable the REST API
lt_LT: Įjungti REST API

en: Checkout Options
lt_LT: Apmokėjimo nustatymai

en: Checkout Process
lt_LT: Apmokėjimo procesas

en: Enable the use of coupons
lt_LT: Įjungti nuolaidas

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
lt_LT: Nuolaidų kodus galima įrašyti krepšelio ir apmokėjimo puslapiuose.

en: Enable guest checkout
lt_LT: Įjungti svečių apmokėjimus

en: Allows customers to checkout without creating an account.
lt_LT: Leisti pirkėjams apmokėti nekuriant paskyros.

en: Force secure checkout
lt_LT: Naudoti tik saugų apmokėjimą

en: Force HTTP when leaving the checkout
lt_LT: Naudoti tik HTTP kai paliekamas apmokėjimo puslapis

en: Checkout Pages
lt_LT: Apmokėjimo puslapiai

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
lt_LT: Šie puslapiai turi būti nustatyti, kad WooCommerce žinotų, kur nukreipti pirkėją susimokėti.

en: Cart Page
lt_LT: Krepšelio puslapis

en: Checkout Page
lt_LT: Apmokėjimo puslapis

en: Terms and Conditions
lt_LT: Taisyklių ir sąlygų puslapis

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
lt_LT: Jei nurodysite Taisyklių ir sąlygų puslapį, prieš atsiskaitant pirkėjas bus paprašytas su jomis sutikti.

en: Checkout Endpoints
lt_LT: Apmokėjimo kreipimosi taškai

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
lt_LT: Kreipimosi taškai yra pridedami prie apmokėjimo puslapio URL, jų pagalba atliekami specifiniai veiksmai reikalingi apmokėjimui. Šie taškai turi būti unikalūs.

en: Pay
lt_LT: Sumokėti

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
lt_LT: Kreipimosi taškas puslapiui Apmokėjimas &rarr; Sumokėti

en: Order Received
lt_LT: Užsakymas gautas

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
lt_LT: Kreipimosi taškas puslapiui Apmokėjimas &rarr; Užsakymas gautas

en: Add Payment Method
lt_LT: Pridėti mokėjimo būdą

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
lt_LT: Kreipimosi taškas puslapiui Apmokėjimas &rarr; Pridėti mokėjimo būdą

en: Payment Gateways
lt_LT: Apmokėjimo tarpininkai

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
lt_LT: Žemiau nurodyti visi šiuo metu įdiegti apmokėjimo būdai. Jūs galite juos surikiuoti vildami pele - tokia tvarka jie bus rodomi ir parduotuvėje.

en: Gateway Display Order
lt_LT: Surikiuoti apmokėjimo būdai

en: Gateway
lt_LT: Tarpininkas

en: Gateway ID
lt_LT: Tarpininko ID

en: Emails
lt_LT: El.laiškai

en: Email Options
lt_LT: El.laiškų nustatymai

en: Email Sender Options
lt_LT: El.laiškų siuntėjo nustatymai

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
lt_LT: Čia nustatomas el.laiškų siuntėjas (jo el.pašto adresas ir vardas), naudojamas WooCommerce el.laiškuose.

en: "From" Name
lt_LT: „Nuo“ Vardas

en: "From" Email Address
lt_LT: „Nuo“ El.pašto adresas

en: Email Template
lt_LT: El.laiško šablonas

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
lt_LT: Čia galite redaguoti WooCommerce el.laiškus. <a href="%s" target="_blank">Paspauskite, norėdami peržiūrėti el.laiško šabloną</a>. Norėdami atlikti daugiau pakeitimų, nukopijuokite <code>woocommerce/templates/emails/</code> į <code>jūsųtema/woocommerce/emails/</code>.

en: Header Image
lt_LT: Antraštės paveikslėlis

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
lt_LT: Įveskite el. laiško antraštėje norimo rodyti paveikslėlio URL. Įkelkite paveikslėlį <a href="%s">į failų galeriją</a>.

en: Email Footer Text
lt_LT: El. laiško poraštės tekstas

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
lt_LT: Tekstas, kuris bus rodomas WooCommerce el. laiškų apačioje.

en: Powered by WooCommerce
lt_LT: El,parduotuvės sistema: WooCommerce

en: Base Colour
lt_LT: Pagrindinė spalva

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
lt_LT: Pagrindinė WooCommerce el. laiškų šablonų spalva. Numatytoji <code>#557da1</code>.

en: Background Colour
lt_LT: Fono spalva

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
lt_LT: Pagrindinė WooCommerce el. laiškų šablonų fono spalva. Numatytoji <code>#f5f5f5</code>.

en: Email Body Background Colour
lt_LT: El.laiško turinio fono spalva

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
lt_LT: Pagrindinio turinio fono spalva. Numatytoji <code>#fdfdfd</code>.

en: Email Body Text Colour
lt_LT: El.laiško turinio teksto spalva

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
lt_LT: Pagrindinio turinio teksto spalva. Numatytoji <code>#505050</code>.

en: Base Location
lt_LT: Pagrindinė buveinė

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
lt_LT: Tai šalis, kurioje yra Jūsų verslo pagrindinė buveinė. Mokesčių tarifai priklausys nuo šios valstybės.

en: Selling Location(s)
lt_LT: Pardavimo vieta(-tos)

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
lt_LT: Šis nustatymas leidžia pasirinkti, kuriose šalyse vykdysite veiklą.

en: Sell to all countries
lt_LT: Pardavinėti visose šalyse

en: Sell to specific countries only
lt_LT: Pardavinėti tik nurodytose šalyse

en: Specific Countries
lt_LT: Tam tikros valstybės

en: Default Customer Address
lt_LT: Numatytasis pirkėjo adresas

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
lt_LT: Čia nustatomas pirkėjo numatytasis adresas (prieš tai kai jis įveda savo norimą).

en: No address
lt_LT: Nėra adreso

en: Shop base address
lt_LT: Parduotuvės buveinės adresas

en: Store Notice
lt_LT: Parduotuvės pastaba

en: Enable site-wide store notice text
lt_LT: Įjungti parduotuvėje rodomą pastabą

en: Store Notice Text
lt_LT: Pastabos tekstas

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
lt_LT: Tai bandomoji parduotuvė, skirta tik testuoti &mdash; užsakymai nebus vykdomi.

en: Currency Options
lt_LT: Piniginio vieneto nustatymai

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
lt_LT: Čia nustatoma, kaip pirkėjams matomoje parduotuvės dalyje atvaizduojamos kainos.

en: Currency
lt_LT: Piniginis vienetas

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lt_LT: Čia nustatomas piniginis vienetas, kuriuo rodomos kainos ir kuris bus pateikiamas apmokėjimo tarpininkams.

en: This controls the position of the currency symbol.
lt_LT: Čia nustatoma piniginio vieneto simbolio pozicija lyginant su kaina.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
lt_LT: Nustato, kaip vaizduojant kainas atskiriami tūkstančiai.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
lt_LT: Nustato, kaip vaizduojant kainas atskiriami centai.

en: Number of Decimals
lt_LT: Centų ženklų skaičius

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
lt_LT: Nustato, kiek skaičių kainose rodyti po kablelio.

en: Integration
lt_LT: Integracijos

en: Display
lt_LT: Rodymas

en: Shop & Product Pages
lt_LT: Parduotuvės ir produkto puslapiai

en: Shop Page
lt_LT: Parduotuvės puslapis

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
lt_LT: Bazinis parduotuvės puslapis gali būti rodomas Jūsų <a href="%s">prodiuktų pastoviosiose nuorodose</a>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
lt_LT: Tai bazinis parduotuvės puslapis - čia bus jūsų produktų archyvas.

en: Shop Page Display
lt_LT: Parduotuvės vaizdas

en: This controls what is shown on the product archive.
lt_LT: Čia nustatoma, kas rodoma produktų archyve.

en: Show products
lt_LT: Rodyti tik produktus

en: Show categories &amp; subcategories
lt_LT: Rodyti kategorijas ir subkategorijas

en: Show both
lt_LT: Rodyti ir tą, ir tą

en: Default Category Display
lt_LT: Numatytasis kategorijos vaizdas

en: This controls what is shown on category archives.
lt_LT: Čia nustatoma, kas rodoma kategorijos archyve.

en: Show subcategories
lt_LT: Rodyti subkategorijas

en: Default Product Sorting
lt_LT: Numat. produktų rikiavimas

en: This controls the default sort order of the catalog.
lt_LT: Čia nustatoma numatytoji produktų rikiavimo tvarka.

en: Default sorting (custom ordering + name)
lt_LT: Numatytasis (pasirinktas rikiavimas + pavadinimas)

en: Popularity (sales)
lt_LT: Populiarumas (pagal pardavimus)

en: Average Rating
lt_LT: Vidutinis įvertinimas

en: Sort by most recent
lt_LT: Naujumas

en: Sort by price (asc)
lt_LT: Kaina (↑)

en: Sort by price (desc)
lt_LT: Kaina (↓)

en: Add to cart behaviour
lt_LT: Krepšelio veiksmai

en: Redirect to the cart page after successful addition
lt_LT: Perkelti į krepšelio puslapį po sėkmingo produkto pridėjimo

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
lt_LT: Įjungti AJAX pridėjimo į krepšelį mygtukus archyvuose

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
lt_LT: Šie nustatymai veikia realius katalogo paveikslėlių išmatavimus – parduotuvėje jų atvaizdavimą vis tiek lems CSS stiliai. Pakeitę šiuos nustatymus, <a href="%s">sugeneruokite miniatiūras iš naujo</a>.

en: Catalog Images
lt_LT: Katalogo/archyvo paveikslėliai

en: This size is usually used in product listings
lt_LT: Šis dydis paprastai naudojamas produktų sąrašuose

en: Single Product Image
lt_LT: Vieno produkto paveikslėlis

en: This is the size used by the main image on the product page.
lt_LT: Tai pagrindinio paveikslėlio dydis produkto puslapyje.

en: Product Thumbnails
lt_LT: Produkto miniatiūros

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
lt_LT: Šis dydis paprastai naudojamas produkto puslapio paveikslėlių galerijai.

en: Product Image Gallery
lt_LT: Produkto paveikslėlių galerija

en: Enable Lightbox for product images
lt_LT: Įjungti Lightbox produkto paveikslėliams

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
lt_LT: Įjungs WooCommerce Lightbox skriptą. Produkto galerijos paveikslėliai bus atidaromi lightbox'e.

en: Manage Stock
lt_LT: Valdyti atsargas

en: Enable stock management
lt_LT: Įjungti atsargų valdymą

en: Hold Stock (minutes)
lt_LT: Sulaikyti atsargas (min)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
lt_LT: Sulaikyti atsargas (neapmokėtiems užsakymams) x min. Kai šis limitas bus pasiektas, laukiantis apmokėjimo užsakymas bus atšauktas. Palikite tuščią, jei funkcija nereikalinga.

en: Notifications
lt_LT: Pranešimai

en: Enable low stock notifications
lt_LT: Įjungti pranešimus apie besibaigiančius produktus

en: Enable out of stock notifications
lt_LT: Įjungti pranešimus apie pasibaigusius produktus

en: Notification Recipient
lt_LT: Pranešimo gavėjas

en: Low Stock Threshold
lt_LT: Besibaigiančių atsargų riba

en: Out Of Stock Threshold
lt_LT: Pasibaigusių atsargų riba

en: Out Of Stock Visibility
lt_LT: Pasibaigusių produktų matomumas

en: Hide out of stock items from the catalog
lt_LT: Nerodyti pasibaigusių produktų

en: Stock Display Format
lt_LT: Atsargų rodymo formatas

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
lt_LT: Čia nustatoma, kaip atsargų kiekis rodomas pirkėjams.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
lt_LT: Visada rodyti atsargų kiekį, pvz., liko 12

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
lt_LT: Rodyti atsargų kiekį tik kai jos baigiasi, pvz., liko tik 2.

en: Never show stock amount
lt_LT: Niekada nerodyti atsargų kiekio

en: File Download Method
lt_LT: Failų atsisiuntimo metodas

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
lt_LT: Automatiškai siūlant atsisiųsti failus, jų URL nebus rodomas, bet kai kurie serveriai didelius failus gali perduoti nepatikimai. Jei palaikoma, geriau atsisiuntimams aptarnauti naudoti <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> (serveriui reikia <code>mod_xsendfile</code>).

en: Force Downloads
lt_LT: Automatinis pasiūlymas atsisiųsti

en: Redirect only
lt_LT: Tik peradresavimas

en: Access Restriction
lt_LT: Prieigos ribojimas

en: Downloads require login
lt_LT: Norint atsisiųsti, reikia prisijungti

en: This setting does not apply to guest purchases.
lt_LT: Šis nustatymas netaikomas svečiams.

en: Grant access to downloadable products after payment
lt_LT: Suteikti prieigą prie atsisiunčiamų produktų po apmokėjimo

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
lt_LT: Įjunkite šį nustatymą, jei norite suteikti prieigą prie atsisiuntimų, kai užsakymai įgauna būseną „vykdomas“, o ne „įvykdytas“.

en: Measurements
lt_LT: Išmatavimai

en: Weight Unit
lt_LT: Svorio vienetai

en: This controls what unit you will define weights in.
lt_LT: Čia nustatomi svorio vienetai.

en: Dimensions Unit
lt_LT: Ilgio vienetai

en: This controls what unit you will define lengths in.
lt_LT: Čia nustatomi ilgio vienetai.

en: Product Ratings
lt_LT: Produktų įvertinimai

en: Enable ratings on reviews
lt_LT: Atsiliepimuose įjungti įvertinimus

en: Ratings are required to leave a review
lt_LT: Įvertinimai būtini norint parašyti atsiliepimą

en: Show "verified owner" label for customer reviews
lt_LT: Rodyti „įsigijo produktą“ žymą pirkėjų atsiliepimuose

en: Only allow reviews from "verified owners"
lt_LT: Leisti atsiliepimus tik iš produkto pirkėjų

en: Shipping Options
lt_LT: Pristatymo nustatymai

en: Shipping Calculations
lt_LT: Pristatymo skaičiavimas

en: Enable shipping
lt_LT: Įjungti pristatymą

en: Enable the shipping calculator on the cart page
lt_LT: Krepšelio puslapyje įjungti pristatymo skaičiuoklę

en: Hide shipping costs until an address is entered
lt_LT: Paslėpti pristatymo kainą, kol neįvestas adresas

en: Shipping Display Mode
lt_LT: Pristatymo rodymo būdas

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
lt_LT: Čia nustatoma, kaip pristatymo metodai rodomi pirkėjams.

en: Display shipping methods with "radio" buttons
lt_LT: Rodyti pristatymo būdus su taškelio pasirinkimu

en: Display shipping methods in a dropdown
lt_LT: Rodyti pristatymo būdus išskleidžiamuoju sąrašu

en: Shipping Destination
lt_LT: Pristatymo vieta

en: This controls which shipping address is used by default.
lt_LT: Čia nustatoma kuris pirkėjo adresas bus naudojamas.

en: Default to shipping address
lt_LT: Pristatymo adresas

en: Default to billing address
lt_LT: Registracijos adresas

en: Restrict shipping to Location(s)
lt_LT: Riboti pristatymo vietą(-tas)

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
lt_LT: Pasirinkite, į kurias šalis Jūs pristatote, arba pasirinkite nustatymą, kad pristatote į visas Rodyti pristatymo būdus su taškelio pasirinkimušalis, kuriose esantiems pirkėjams parduodate</a>.

en: Ship to all countries you sell to
lt_LT: Pristatymas į visas šalis, kuriose prekiaujate

en: Ship to all countries
lt_LT: Pristatymas į visas šalis

en: Ship to specific countries only
lt_LT: Pristatymas tik į pasirinktas šalis

en: Shipping Methods
lt_LT: Pristatymo būdai

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
lt_LT: Sudėliokite su pele pristatymo būdus pageidaujama tvarka.

en: Tax Options
lt_LT: Mokesčių nustatymai

en: Standard Rates
lt_LT: Standartiniai tarifai

en: %s Rates
lt_LT: %s tarifai

en: Generate API Key
lt_LT: Generuoti API raktą

en: Copied!
lt_LT: Nukopijuota!

en: Tax Rates for the "%s" Class
lt_LT: Mokesčių tarifai klasei: %s

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
lt_LT: Žemiau nurodykite mokesčių tarifus valstybėms ir valstijoms. <a href="%s">Čia rasite</a> galimus alpha-2 valstybių kodus.

en: Country&nbsp;Code
lt_LT: Valstybės&nbsp;kodas

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
lt_LT: 2 simbolių valstybės kodas, pvz., LT. Tuščia = Visos valstybės.

en: State&nbsp;Code
lt_LT: Valstijos&nbsp;kodas

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
lt_LT: 2 simbolių valstijos kodas (pvz., AL). Palikite tuščią, jei visoms.

en: ZIP/Postcode
lt_LT: Pašto kodas

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
lt_LT: Pašto kodas šiai taisyklei. Kabliataškiais (;) atskirkite kelias reikšmes. Tuščia = visos vietos. Galimi pakaitos simboliai (*). Pašto kodų ruožai (pvz., 12345-12350) bus išskleisti į individualius pašto kodus.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
lt_LT: Šios taisyklės miestai. Kabliataškiais (;) atskirkite kelias reikšmes. Tuščia = visi miestai.

en: Rate&nbsp;%
lt_LT: Tarifas&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
lt_LT: Įveskite procentinį mokesčio tarifą (4 skaičiai po kablelio).

en: Tax&nbsp;Name
lt_LT: Mokesčio&nbsp;pavadinimas

en: Enter a name for this tax rate.
lt_LT: Įveskite šio mokesčio dydžio pavadinimą.

en: Priority
lt_LT: Pirmenybė

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
lt_LT: Mokesčio tarifui parinkite pirmenybę. Bus naudojamas tik vienas atitinkantis tarifas vienai pirmenybei. Norėdami nurodyti kelis tarifus vienam laukeliui , turite kiekvienam tarifui nurodyti skirtingą pirmenybę.

en: Compound
lt_LT: Sudėtinis

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
lt_LT: Pasirinkite, ar tai sudėtinis mokestis, pritaikomas ir visiems kitiems jau esamiems mokesčiams.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
lt_LT: Pasirinkite, ar šis mokesčių tarifas pritaikomas ir pristatymui.

en: Tax rate ID
lt_LT: Mokesčio tarifo ID

en: Insert row
lt_LT: Įterpti eilutę

en: Remove selected row(s)
lt_LT: Ištrinti pasirinktas eilutes

en: Import CSV
lt_LT: Importuoti CSV

en: No row(s) selected
lt_LT: Nepasirinkta eilutė(s)

en: Country Code
lt_LT: Valstybės kodas

en: State Code
lt_LT: Valstijos kodas

en: Tax Name
lt_LT: Mokesčio pavadinimas

en: Method
lt_LT: Metodas

en: Duration
lt_LT: Trukmė

en: Headers
lt_LT: Antraštės

en: Content
lt_LT: Turinys

en: Request
lt_LT: Užklausa

en: Response
lt_LT: Atsakas

en: Webhook Data
lt_LT: Webhook'o informacija

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
lt_LT: Aiškus šio webhook'o pavadinimas. Numatytasis pavadinimas - Webhook'as sukurtas %s.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
lt_LT: Galimi nustatymai yra &quot;Aktyvus&quot; (delivers payload), &quot;Sustabdytas&quot; (does not deliver), or &quot;Išjungtas&quot; (does not deliver due delivery failures).

en: Select when the webhook will fire.
lt_LT: Pasirinkite, kada webhook'as turėtų tapti aktyvus.

en: Coupon Created
lt_LT: Nuolaida sukurta

en: Coupon Updated
lt_LT: Nuolaida atnaujinta

en: Coupon Deleted
lt_LT: Nuolaida ištrinta

en: Customer Created
lt_LT: Pirkėjas sukurtas

en: Customer Updated
lt_LT: Pirkėjas atnaujintas

en: Customer Deleted
lt_LT: Pirkėjas ištrintas

en: Order Created
lt_LT: Užsakymas sukurtas

en: Order Updated
lt_LT: Užsakymas atnaujintas

en: Order Deleted
lt_LT: Užsakymas ištrintas

en: Product Created
lt_LT: Produktas sukurtas

en: Product Updated
lt_LT: Produktas atnaujintas

en: Product Deleted
lt_LT: Produktas ištrintas

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Custom
lt_LT: Nustatomas

en: Action Event
lt_LT: Veiksmo įvykis

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
lt_LT: Įveskite veiksmą, kuris aktyvuos šį webhook'ą.

en: Custom Topic
lt_LT: Nustatoma tema

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
lt_LT: Įveskite nustatomą temą, kuri aktyvuos šį webhook'ą.

en: URL where the webhook payload is delivered.
lt_LT: URL į kurį webhook'as perduos savo informaciją.

en: Secret
lt_LT: Slaptas

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
lt_LT: Slaptas raktas naudojamas generuoti kriptografinėms įvykdyto webhook'o žymoms, jis taip pat pateikiamos užklausos antraštėse. Jei neįrašytas, bus naudojamas dabartinio API vartotojo slaptas kodas.

en: Webhook Actions
lt_LT: Webhook'o veiksmai

en: Created at
lt_LT: Sukurta

en: Updated at
lt_LT: Atnaujinta

en: Save Webhook
lt_LT: Išsauogti webhook'ą

en: Webhook Logs
lt_LT: Webhook'o log'ai

en: Enable Taxes
lt_LT: Įjungti mokesčius

en: Enable taxes and tax calculations
lt_LT: Įjungti mokesčius ir mokesčių skaičiavimą

en: Prices Entered With Tax
lt_LT: Kainos su mokesčiais

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
lt_LT: Ši nustatymas yra svarbus, nes paveikia kainų įvedimą. Pakeitimas neatnaujins esamų produktų.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
lt_LT: Taip, aš įvesiu kainas su mokesčiais

en: No, I will enter prices exclusive of tax
lt_LT: Ne, aš įvesiu kainas be mokesčių

en: Calculate Tax Based On:
lt_LT: Apskaičiuoti mokesčius pagal:

en: This option determines which address is used to calculate tax.
lt_LT: Čia nustatoma, kuris adresas naudojamas mokesčiams apskaičiuoti.

en: Customer shipping address
lt_LT: Pirkėjo pristatymo adresas

en: Customer billing address
lt_LT: Pirkėjo registracijos adresas

en: Shipping Tax Class:
lt_LT: Pristatymo mokesčio klasė:

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
lt_LT: Galite nustatyti, kurią mokesčių klasę gauna pristatymas. Arba palikite tuščią - pristatymo mokestis priklausys nuo krepšelio produktų.

en: Shipping tax class based on cart items
lt_LT: Pristatymo mokesčio klasė, paremta krepšelio produktais

en: Rounding
lt_LT: Apvalinimas

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
lt_LT: Suapvalinti bendrą mokesčių sumą, o ne kiekvieną eilutę

en: Additional Tax Classes
lt_LT: Papildomos mokesčių klasės

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
lt_LT: Įrašykite kitas naudojamas mokesčių klases (po 1 kiekvienoje eilutėje). Šios klasės galės būti naudojamos papildomai prie Standartinio tarifo.

en: Reduced Rate%sZero Rate
lt_LT: Sumažintas tarifas%sNulinis tarifas

en: Display Prices in the Shop:
lt_LT: Parduotuvėje rodyti kainas:

en: Including tax
lt_LT: Su mokesčiais

en: Excluding tax
lt_LT: Be mokesčių

en: Display Prices During Cart and Checkout:
lt_LT: Krepšelyje ir apmokėjimo metu rodyti kainas:

en: Price Display Suffix:
lt_LT: Kainos priešdėlis:

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
lt_LT: Nurodykite tekstą, kuris bus užrašytas šalia kiekvienos produktų kainos. Tai gali būti, pavyzdžiui, "su PVM", kad geriau parodytumėte savo kainos sudėtį. Šiame nustatyme galite kainą įrašyti kaip {price_including_tax} arba kaip {price_excluding_tax}.

en: Display Tax Totals:
lt_LT: Rodyti mokesčių sumą:

en: As a single total
lt_LT: Kaip vieną bendrą sumą

en: Itemized
lt_LT: Išdėstytus atskirai

en: Browse all extensions
lt_LT: Peržiūrėti įskiepius

en: Popular
lt_LT: Populiarūs

en: Gateways
lt_LT: Mokėjimų tarpininkai

en: Import/export
lt_LT: Importas/Eksportas

en: Marketing
lt_LT: Marketingas

en: Accounting
lt_LT: Buhalterija

en: Free
lt_LT: Nemokami

en: Third-party
lt_LT: Trečiųjų šalių

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
lt_LT: Mūsų WooCommerce įskiepių katalogą galima rasti puslapyje WooThemes.com, čia: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Looking for a WooCommerce theme?
lt_LT: Ieškote WooCommerce tinkamos temos?

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
lt_LT: Mes rekomenduojame Storefront, tai %soficiali%s WooCommerce tema.

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
lt_LT: Storefront yra intuityvi, lanksti, %snemokama%s WordPress tema, kuri turi pilną integraciją su WooCommerce bei su daugeliu populiariausių įskiepių.

en: Read all about it
lt_LT: Sužinokite daugiau

en: Download &amp; install
lt_LT: Parsisiųsti ir instaliuoti

en: Log file: %s (%s)
lt_LT: Log'ų failas: %s (%s)

en: There are currently no logs to view.
lt_LT: Šiuo metu nėra log'ų.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
lt_LT: Prašome šią informaciją nukopijuoti ir pateikti savo pranešime, kai prašysite mūsų pagalbos.

en: Get System Report
lt_LT: Gauti sistemos ataskaitą

en: Understanding the Status Report
lt_LT: Kas yra sistemos ataskaita

en: Copy for Support
lt_LT: Kopijuoti

en: WordPress Environment
lt_LT: WordPress aplinka

en: Home URL
lt_LT: Pradžios URL

en: The URL of your site's homepage.
lt_LT: Jūsų tinklalapio pagrindinio puslapio URL.

en: Site URL
lt_LT: Tinklalapio URL

en: The root URL of your site.
lt_LT: Jūsų tinklalapio domeno URL.

en: WC Version
lt_LT: WC versija

en: The version of WooCommerce installed on your site.
lt_LT: WooCommerce versija, kurią naudojate.

en: Log Directory Writable
lt_LT: Log'ų direktorija įrašoma

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
lt_LT: Kai kurie WooCommerce įskiepiai įrašinėja log'us, todėl klaidų ieškoti lengviau. Tačiau log'ų direktorija turi turėtų įrašymo leidimus.

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
lt_LT: Norėdami įjungti log'us, nustatykite <code>%s</code> kaip įrašomą arba nurodykite norimą <code>WC_LOG_DIR</code>.

en: WP Version
lt_LT: WP versija

en: The version of WordPress installed on your site.
lt_LT: WordPress versija, kurią naudojate.

en: WP Multisite
lt_LT: WP Multitinklalapis

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
lt_LT: Ar aktyvuotas WordPress Multitinklalapis.

en: WP Memory Limit
lt_LT: WP atminties limitas

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
lt_LT: Maksimalus atminties kiekis (RAM) kurį Jūsų tinklalapis gali naudoti.

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
lt_LT: %s - rekomenduojame nustatyti bent jau 64MB. Kaip tai padaryti: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>

en: WP Debug Mode
lt_LT: WP klaidų rodymo režimas

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
lt_LT: Parodoma, ar įjungtas WordPress klaidų rodymo režimas.

en: Language
lt_LT: Kalba

en: The current language used by WordPress. Default = English
lt_LT: Šiuo metu WordPress nustatyta kalba. Numatytoji - anglų.

en: Server Environment
lt_LT: Serverio savybės

en: Server Info
lt_LT: Serverio informacija

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
lt_LT: Informacija apie serverį, kuriame laikomas šis tinklalapis.

en: PHP Version
lt_LT: PHP versija

en: The version of PHP installed on your hosting server.
lt_LT: Jūsų serverio PHP versija.

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>
lt_LT: %s - rekomenduojame bent 5.4 PHP versiją. Daugiau čia: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
lt_LT: Nepavyko nustatyti PHP versijos, nes nėra phpversion().

en: PHP Post Max Size
lt_LT: PHP įrašo maksimalus dydis

en: The largest filesize that can be contained in one post.
lt_LT: Didžiausias vieno įrašo dydis.

en: PHP Time Limit
lt_LT: PHP laiko limitas

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
lt_LT: Laiko tarpas (sekundėmis) kurį Jūsų tinklalapis užtrunka atlikdamas vieną veiksmą prieš nutraukdamas jį dėl per ilgos trukmės (norint išvengti išjungimo serveryje)

en: PHP Max Input Vars
lt_LT: PHP maksimalus įvedamų simbolių kiekis

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
lt_LT: Didžiausias skaičius kintamųjų, kurį Jūsų serveris gali apdoroti per vieną funkciją neužstrigdamas.

en: SUHOSIN Installed
lt_LT: SUHOSIN instaliuotas

en: MySQL Version
lt_LT: MySQL versija

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
lt_LT: Jūsų serverio MySQL versija

en: Max Upload Size
lt_LT: Maksimalus įkėlimo dydis

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
lt_LT: Didžiausias failas kuris gali būti įkeltas į Jūsų WordPress.

en: Default Timezone is UTC
lt_LT: Numatytoji laiko zona yra UTC

en: The default timezone for your server.
lt_LT: Jūsų serverio numatytoji laiko zona.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
lt_LT: Numatytoji laiko zona yra %s - tai turėtų būti UTC

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
lt_LT: Mokėjimų tarpininkai gali naudoti cURL nuotoliniam ryšiui su serveriais kai autorizuojami mokėjimai, taip pat cURL gali naudoti ir kai kurie įskiepiai.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
lt_LT: Jūsų serveryje neįjungtas nei fsockopen, nei cURL - PayPal IPN ir kiti skriptai, kurie bendrauja su kitais serveriais, neveiks. Kreipkitės į savo tinklalapio hostingo tiekėją.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
lt_LT: Kai kurie interneto paslaugų tiekėjai, pavyzdžiui, pristatymo sekimo sistemos, naudoja SOAP informacijos gavimui iš nutolusių serverių.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
lt_LT: Jūsų serveryje neįjungta <a href="%s">SOAP kliento</a> klasė - kai kurie atsiskaitymo tarpininkų įskiepiai, kurie naudoja SOAP, gali neveikti deramai.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
lt_LT: HTML/Daugiapusių el.laiškų CSS šablonuose generuojamas naudojant DOMDocument.

en: Your server does not have the <a href="%s">DOMDocument</a> class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
lt_LT: Jūsų serveryje neįjungta <a href="%s">DOMDocument</a> klasė - HTML/Daugiapusiai el.laiškai, bei kai kurie įskiepiai neveiks be DOMDocument.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
lt_LT: GZip (gzopen) naudojamas GEOIP duomenų bazės iš MaxMind atidarymui.

en: Your server does not support the <a href="%s">gzopen</a> function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
lt_LT: Jūsų serveris nepalaiko <a href="%s">gzopen</a> funkcijos - ji būtina norint naudoti MaxMind GEOIP duomenų bazę. Tokiu atveju vietoje geolokacijos bus naudojama API.

en: Remote Post
lt_LT: Nuotolinis įrašas

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
lt_LT: Šį metodą naudoja PayPal, juo atsiunčiama transakcijų informacija.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
lt_LT: Nepavyko atlikti wp_remote_post(). PayPal IPN neveiks su Jūsų esama serverio konfigūracija. Kreipkitės į savo tinklalapio hostingo tiekėją.

en: Error: %s
lt_LT: Klaida: %s

en: Status code: %s
lt_LT: Statuso kodas: %s

en: Remote Get
lt_LT: Nuotolinė GET funkcija

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
lt_LT: Kai kurie WooCommerce įskiepiai naudoja šį metodą tikrinant ar nėra atnaujinimų.

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
lt_LT: Nepavyko atlikti wp_remote_get(). WooCommerce įskiepių atnaujinimo paslauga neveiks su Jūsų esama serverio konfigūracija. Kreipkitės į savo tinklalapio hostingo tiekėją.

en: WC Database Version
lt_LT: WC duomenų bazės versija

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
lt_LT: WooCommerce versija, kuriai paruošta duomenų bazė. Ši versija turėtų sutapti su Jūsų WooCommerce versija.

en: Active Plugins
lt_LT: Aktyvūs įskiepiai

en: Visit plugin homepage
lt_LT: Aplankyti įskiepio tinklalapį

en: Network enabled
lt_LT: Tinklas įjungtas

en: Force SSL
lt_LT: Naudoti SSL

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
lt_LT: Ar atliekant transakcijas naudojamas SSL sertifikatas?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lt_LT: Koks piniginis vienetas naudojamas kainoms ir kurie mokėjimų tarpininkai įjungti.

en: The position of the currency symbol.
lt_LT: Piniginio vieneto simbolio vieta

en: The thousand separator of displayed prices.
lt_LT: Rodomų kainų tūkstančių skirtukas

en: The decimal separator of displayed prices.
lt_LT: Rodomų kainų dešimtųjų skirtukas

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
lt_LT: Kiek dešimtųjų tikslumu rodomos kainos

en: API Enabled
lt_LT: API įjungtas

en: Does your site have REST API enabled?
lt_LT: Ar tinklalapyje įjungtas REST API?

en: WC Pages
lt_LT: WC puslapiai

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
lt_LT: Jūsų WooCommerce parduotuvės pradinio puslapio URL (ir puslapio ID)

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
lt_LT: Jūsų WooCommerce parduotuvės krepšelio puslapio URL (ir puslapio ID)

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
lt_LT: Jūsų WooCommerce parduotuvės apmokėjimo puslapio URL (ir puslapio ID)

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
lt_LT: Jūsų WooCommerce parduotuvės Paskyros puslapio URL (ir puslapio ID)

en: Page not set
lt_LT: Puslapis nenustatytas

en: Page does not exist
lt_LT: Puslapis neegzistuoja

en: Page does not contain the shortcode: %s
lt_LT: Puslapyje nėra shortcode'o: %s

en: Taxonomies
lt_LT: Taksonomijos

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
lt_LT: Užsakymo/produkto statusuose naudojamų taksonomijų terminų sąrašas.

en: Product Types
lt_LT: Produktų tipai

en: Theme
lt_LT: Tema

en: The name of the current active theme.
lt_LT: Šiuo metu aktyvios temos pavadinimas

en: Version
lt_LT: Versija

en: The installed version of the current active theme.
lt_LT: Šiuo metu aktyvios temos versija.

en: %s is available
lt_LT: %s naujausia

en: Author URL
lt_LT: Autoriaus URL

en: The theme developers URL.
lt_LT: Temos kūrėjo URL

en: Child Theme
lt_LT: Potemė

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
lt_LT: Rodoma, ar šiuo metu įjungta tema yra potemė.

en: If you're modifying WooCommerce or a parent theme you didn't build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
lt_LT: Jei norite redaguoti WooCommerce arba temą, kurios kūrėjas nesate Jūs pats, mes rekomenduojame naudoti potemes. Daugiau infomacijos: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>

en: Parent Theme Name
lt_LT: Tėvinės temos pavadinimas

en: The name of the parent theme.
lt_LT: Tėvinės temos pavadinimas

en: Parent Theme Version
lt_LT: Tėvinės temos versija

en: The installed version of the parent theme.
lt_LT: Naudojama tėvinės temos versija

en: Parent Theme Author URL
lt_LT: Tėvinės temos autoriaus URL

en: The parent theme developers URL.
lt_LT: Tėvinės temos kūrėjų URL

en: WooCommerce Support
lt_LT: WooCommerce palaikymas

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
lt_LT: Rodoma, ar esama aktyvi tema turi WooCommerce palaikymą.

en: Not Declared
lt_LT: Neturi

en: Templates
lt_LT: Šablonai

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
lt_LT: Čia rodomi failai, kuriais perrašomi numatytieji WooCommerce šablonai.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
lt_LT: <code>%s</code> versija <strong style="color:red">%s</strong> yra pasenusi. Naujausia versija yra %s

en: Overrides
lt_LT: Šablonus perrašantys failai

en: Learn how to update outdated templates
lt_LT: Sužinokite kaip atnaujinti pasenusius šablonus

en: Tools
lt_LT: Įrankiai

en: Shipping Debug Mode
lt_LT: Pristatymo klaidų rodymo režimas

en: This tool will disable shipping rate caching.
lt_LT: Šis įrankis išjungs pristatymo tarifų cache'inimą.

en: Template Debug Mode
lt_LT: Šablonų klaidų rodymo režimas

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
lt_LT: Šis įrankis išjungs šablonus perrašančius failus prisijungusiems administratoriams (klaidų ieškojimo tikslu).

en: Logs
lt_LT: Log'ai

en: Save changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: — No Change —
lt_LT: — Nekeisti —

en: Change to:
lt_LT: Keisti į:

en: Increase by (fixed amount or %):
lt_LT: Padidinti (fiksuotas dydis arba %):

en: Decrease by (fixed amount or %):
lt_LT: Sumažinti (fiksuotas dydis arba %):

en: Enter price (%s)
lt_LT: Įveskite kainą (%s)

en: Sale
lt_LT: Akcija

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
lt_LT: Sumažinti įprastą kainą (fiksuotas dydis arba %):

en: Enter sale price (%s)
lt_LT: Įveskite akcijinę kainą (%s)

en: L/W/H
lt_LT: Ilgis/plotis/aukštis

en: Length (%s)
lt_LT: Ilgis (%s)

en: Width (%s)
lt_LT: Plotis (%s)

en: Height (%s)
lt_LT: Aukštis (%s)

en: Visibility
lt_LT: Matomumas

en: Catalog &amp; search
lt_LT: Katalogas ir paieška

en: In stock?
lt_LT: Turime?

en: Backorders?
lt_LT: Leisti išankstinius užsakymus

en: Sold Individually?
lt_LT: Parduodama tik po vieną?

en: Theme Integration Guide
lt_LT: Temos integracijos informacija

en: No, do not bother me again
lt_LT: Ne, ir daugiau neklauskite manęs šito.

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
lt_LT: <strong>Yra WooCommerce vertimo atnaujinimas</strong> &#8211; Instaliuokite arba atnaujinkite savo <code>%s</code> vertimą į versiją <code>%s</code>.

en: Update Translation
lt_LT: Atnaujinti vertimą

en: Force Update Translation
lt_LT: Visuomet atnaujinti vertimą

en: Hide This Message
lt_LT: Slėpti šį pranešimą

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
lt_LT: <strong>Reikalingas WooCommerce duomenų atnaujinimas</strong> &#8211; Reikia atnaujinti Jūsų versiją į naujausią

en: Run the updater
lt_LT: Paleisti atnaujinimą

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
lt_LT: Prieš pradedant, rekomenduojame būtinai pasidaryti duomenų bazės atsarginę kopiją. Ar tikrai norite pradėti atnaujinimą dabar?

en: Custom:
lt_LT: Pasirinktinai:

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
lt_LT: E-komercijos įrankių rinkinys, kuriuo naudojantins galite pardavinėti bet ką.

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
lt_LT: Rastas vienas rezultatas, paspauskite Enter, norėdami jį pasirinkti.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
lt_LT: Rasta rezultatų: %qty%; naudokite klaviatūros rodykles viršun-žemyn norėdami peržiūrėti.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
lt_LT: Nerasta

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
lt_LT: Nepavyko užkrauti

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
lt_LT: Prašome įvesti 1 ar daugiau simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
lt_LT: Prašome įvesti %qty% ar daugiau simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
lt_LT: Prašome ištrinti 1 simbolį

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
lt_LT: Prašome ištrinti %qty% simbolių

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
lt_LT: Galima pasirinkti tik 1 produktą

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
lt_LT: Galima pasirinkti tik %qty% produktų

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
lt_LT: Kraunama daugiau rezultatų&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
lt_LT: Ieškoma&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
lt_LT: Užsakymai

[ctx: slug]
en: product-category
lt_LT: produkto-kategorija

[ctx: slug]
en: product-tag
lt_LT: produkto-zyma

[ctx: slug]
en: product
lt_LT: produktas

[ctx: default-slug]
en: shop
lt_LT: parduotuve

[ctx: default-slug]
en: product
lt_LT: produktas

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
lt_LT: %s / %s

[ctx: Page title]
en: Shop
lt_LT: Parduotuvė

[ctx: Page title]
en: Cart
lt_LT: Krepšelis

[ctx: Page title]
en: Checkout
lt_LT: Apmokėjimas

[ctx: Page title]
en: My Account
lt_LT: Paskyra

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
lt_LT: %Y-%m-%d @ %g:%i

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
lt_LT: Be limitų

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
lt_LT: Pritaikyti visiems produktams krepšelyje, kuriems gali būti taikoma

[ctx: placeholder]
en: Buy product
lt_LT: Pirkti produktą

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
lt_LT: Iš&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
lt_LT: Į&hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
lt_LT: Nieko

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
lt_LT: Grąžinti %s per %s

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
lt_LT: Grąžinti %s ne automatiniu būdu

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
lt_LT: –

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
lt_LT: Apmokėjimas

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
lt_LT: Apmokėjimas

[ctx: Version info]
en: %s is available
lt_LT: %s naujausia

[ctx: by author]
en: by %s
lt_LT: sukūrė %s

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
lt_LT: Parduotuvės bazė

[ctx: Page setting]
en: Cart
lt_LT: Krepšelis

[ctx: Page setting]
en: Checkout
lt_LT: Apmokėjimas

[ctx: Page setting]
en: My Account
lt_LT: Paskyra

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
lt_LT: Redaguoti puslapį: %s
