WooCommerce - en to hr translation catalogue (1462 entries)

en: key
hr: ključ

en: keys
hr: ključevi

en: Description
hr: Opis

en: Consumer Key Ending In
hr: Potrošački ključ završava u

en: User
hr: Korisnik

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Last Access
hr: Zadnji pristup

en: API Key
hr: API Ključ

en: View/Edit
hr: Vidi/Uredi

en: Revoke API Key
hr: Ukini API ključ

en: Revoke
hr: Ukini

en: Read
hr: Čitaj

en: Write
hr: Piši

en: Read/Write
hr: Čitaj/Piši

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Keys/Apps
hr: Ključevi/Aplikacije

en: Add Key
hr: Dodaj ključ

en: Search Key
hr: Traži ključ

en: API Key revoked successfully.
hr: API Ključ je ukinut uspješno

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hr: Akcija nije uspjela. Molimo osvježite stranicu i pokušajte ponovno.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
hr: Molimo unesite u decimalnom obliku (%s) bez odjelitelja za tisuću.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
hr: Molimo unesite u monetarnom decimalnom (%s) formatu bez odjelitelja za tisuću i simbol valute.

en: Please enter in country code with two capital letters.
hr: Molimo unesite kod zemlje sa dva velika slova.

en: Please enter in a value less than the regular price.
hr: Molimo unesite vrijednost manju od normalne cijene.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
hr: Jeste li sigurni da želite povezati sve varijacije? Ovo će kreirati novu varijaciju za svaku moguću kombinaciju varijacija atributa (maksimalno 50 odjednom).

en: Enter a value
hr: Unesite vrijednost

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
hr: Redosljed izbornika s varijacijama (određuje poziciju na popisu varijacija)

en: Enter a value (fixed or %)
hr: Unesite vrijednost (fiksno ili %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati sve varijacije? Ovo ne može biti opozvano.

en: Last warning, are you sure?
hr: Posljednje upozorenje, jeste li sigurni?

en: Choose an image
hr: Odaberi sliku

en: Set variation image
hr: Postavi sliku varijacije

en: variation added
hr: varijacija dodana

en: variations added
hr: varijacije dodane

en: No variations added
hr: Nema dodanih varijacija

en: Are you sure you want to remove this variation?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti ovu varijaciju?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hr: Početni datum prodaje (GGGG-MM-DD format  ili ostavite prazno)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hr: Datum završetka prodaje (GGGG-MM-DD format ili ostaviti prazno)

en: Save changes before changing page?
hr: Spremiti promjene prije promjene stranice?

en: %qty% variation
hr: %qty% varijacija

en: %qty% variations
hr: %qty% varijacije

en: Select an option&hellip;
hr: Odaberite opciju&hellip;

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabrane stavke? Ako ste prethodno smanjili zalihu ovog proizvoda ili je ovu narudžbu poslao kupac, trebat ćete ručno vratiti zalihe.

en: Please select some items.
hr: Molimo odaberite neke stavke.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obraditi ovaj povrat novca? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj povrat novca? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj porezni stupac? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Remove this item meta?
hr: Ukloni meta podatke ove stavke?

en: Remove this attribute?
hr: Ukloniti ovaj atribut?

en: Name
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Click to toggle
hr: Klikni za izmjenu

en: Value(s)
hr: Vrijednost(i)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
hr: Unesite tekst ili neke atribute odvajajući vrijednosti uspravnom crtom (|).

en: Visible on the product page
hr: Vidljivo na stranici proizvoda

en: Used for variations
hr: Korišteno za varijacije

en: Enter a name for the new attribute term:
hr: Unesite naziv za uvjet novog atributa:

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
hr: Izračunati ukupan iznos na temelju naručenih stavki, popustima i dostavi?

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
hr: Izračunati porez? Ovo će izračunati porez na osnovi zemlje kupca. Ukoliko adresa za plaćanje/dostavu nije postavljena koristit će se zemlja u kojoj se nalazi trgovina.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hr: Kopirati informacije za naplatu u informacije za dostavu? Ovo će ukloniti trenutno unešene informacije za dostavu.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
hr: Učitati podatke kupca za naplatu? Ovo će ukloniti sve trenutno unešene podatke za naplatu.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hr: Učitati podatke kupca za dostavu? Ovo će ukloniti sve trenutno unešene podatke za dostavu.

en: Featured
hr: Istaknuto

en: No customer selected
hr: Kupac nije odabran

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
hr: Ne mogu odobriti pristup - korisnik možda već ima dozvolu za ovu datoteku ili email naplate nije postavljen. Provjerite je li postavljen email za naplatu i da li je narudžba spremljena.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
hr: Jeste li sigurni da želite ukinuti pristup ovom preuzimanju?

en: You cannot add the same tax rate twice!
hr: Ne možete dodati istu poreznu stopu dvaput!

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
hr: Vaš proizvod ima varijacije! Prije nego promijenite vrstu proizvoda, bilo bi dobro da obrišete varijacije kako bi izbjegli greške u izvještajima zaliha.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
hr: Slug "%s" je predugačak (28 znakova maks). Molimo, skratite.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
hr: Slug "%s" nije dopušten jer je to rezerviran izraz. Molimo promjenite.

en: Please, provide an attribute name and slug.
hr: Molimo, unesite naziv atributa i slug.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
hr: Slug "%s" se već koristi. Molimo promjenite.

en: Attribute updated successfully
hr: Atribut ažuriran uspješno

en: Edit Attribute
hr: Uredi atribut

en: Error: non-existing attribute ID.
hr: Greška: nepostojeći atribut ID.

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
hr: Naziv atributa (prikazano na front-end).

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
hr: Jedinstveni slug/referenca za atribut; mora biti kraće od 28 znakova.

en: Enable Archives?
hr: Omogući arhive?

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
hr: Omogućite ovo ako želite da ovaj atribut ima arhive proizvoda u vašoj trgovini.

en: Type
hr: Vrsta

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
hr: Definira način odabira atributa za proizvode. Unutar Admin kontrolna ploča -> proizvodi -> informacije o proizvodu -> atributi -> vrijednosti, <strong>Tekst</strong> omogućava ručni unos vrijednosti dok <strong>odabir</strong> omogućava unaprijed konfigurirane uvjete u padajućem popisu.

en: Default sort order
hr: Default redosljed sortiranja

en: Custom ordering
hr: Prilagođeno sortiranje

en: Name (numeric)
hr: Naziv (numerički)

en: Term ID
hr: Uvjet ID

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
hr: Određuje redosljed sortiranja uvjeta na frontend stranicama s proizvodom. Ukoliko koristite prilagođeni redosljed, možete povući i ispustiti uvjete u ovom atributu.

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Attributes
hr: Atributi

en: Order by
hr: Poredaj prema

en: Terms
hr: Uvjeti

en: Edit
hr: Uredi

en: Delete
hr: Obriši

en: Public
hr: Javno

en: Configure terms
hr: Konfiguriraj uvjete

en: No attributes currently exist.
hr: Atributi trenutno ne postoje.

en: Add New Attribute
hr: Dodaj novi atribut

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
hr: Atributi vam omogućavaju definiranje dodatnih podataka proizvoda, kao što su veličina ili boja. Ove atribute možete koristiti u bočnoj traci trgovine koristeći "layered nav" widgete. Imajte na umu: naknadno ne možete preimenovati atribute.

en: Add Attribute
hr: Dodaj atribut

en: Are you sure you want to delete this attribute?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj atribut?

en: WooCommerce Recent Reviews
hr: Najnovije WooCommerce recenzije

en: <strong>%s</strong> sales this month
hr: <strong>%s</strong> prodaja ovaj mjesec

en: %s top seller this month (sold %d)
hr: %s najprodavanije ovaj mjesec (prodano %d)

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
hr[0]: <strong>%s narudžba</strong> čeka obradu
hr[1]: <strong>%s narudžbi</strong> čeka obradu
hr[2]: <strong>%s narudžbe</strong> čekaju obradu

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
hr[0]: <strong>%s narudžba</strong> na čekanju
hr[1]: <strong>%s narudžbe</strong> na čekanju
hr[2]: <strong>%s narudžbe</strong> na čekanju

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
hr[0]: <strong>%s proizvod</strong> na niskoj zalihi
hr[1]: <strong>%s proizvoda</strong> na niskim zalihama
hr[2]: <strong>%s proizvoda</strong> s malim zalihama

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
hr[0]: <strong>%s proizvod</strong> van zalihe
hr[1]: <strong>%s proizvoda</strong> van zaliha
hr[2]: <strong>%s proizvoda</strong> nema na zalihi

en: out of 5
hr: od 5

en: reviewed by
hr: Recenzija od

en: There are no product reviews yet.
hr: Još nema recenzija za ovaj proizvod.

en: Make a duplicate from this product
hr: Duplicirajte ovaj proizvod

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Copy to a new draft
hr: Kopiraj u novu skicu

en: No product to duplicate has been supplied!
hr: Nije odabran proizvod za dupliciranje!

en: Product creation failed, could not find original product:
hr: Kreiranje proizvoda nije uspjelo, nije moguće pronaći originalan proizvod:

en: (Copy)
hr: (Kopiraj)

en: General Settings
hr: Opće Postavke

en: Product Settings
hr: Postavke Proizvoda

en: Tax Settings
hr: Postavke Poreza

en: Checkout Settings
hr: Postavke Blagajne - checkout

en: Shipping Settings
hr: Postavke Dostave

en: Account Settings
hr: Postavke Računa

en: Email Settings
hr: Email Postavke

en: Webhook Settings
hr: Webhook Postavke

en: Free Shipping
hr: Besplatna dostava

en: Local Delivery
hr: Lokalna dostava

en: Local Pickup
hr: Lokalno preuzimanje

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
hr: Proizvod Kategorije, Tagovi, Klase dostave, i Atributi

en: Simple Products
hr: Jednostavni Proizvodi

en: System Status
hr: Status Sustava

en: Reports
hr: Izvješća

en: Coupons
hr: Kuponi

en: Managing Orders
hr: Upravljanje Narudžbama

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
hr: Ukoliko vam je potrebna pomoć da razumijete, koristite ili proširite WooCommerce, pročitajte dokumentaciju. Naći ćete sve vrste resursa, uključujući isječke, tutorijale i još mnogo toga.

en: WooCommerce Documentation
hr: WooCommerce Dokumentacija

en: Developer API Docs
hr: API dokumentacija za developere

en: Support
hr: Podrška

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
hr: Nakon %sčitanja dokumentacije%s, za daljnju pomoć vi možete koristiti %sforum zajednice%s na WordPress.org i razgovarati s drugim korisnicima. Međutim, ako ste WooThemes kupac, ili trebate pomoć s premium add-ons prodanim od strane WooThemes, molimo %skoristite našu službu za pomoć%s.

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
hr: Prije nego zatražite pomoć mi preporučamo da provjerite stranicu statusa sustava kako biste identificirali probleme s konfiguracijom.

en: WordPress.org Forums
hr: WordPress.org Forumi

en: WooThemes Customer Support
hr: WooThemes Korisnička Podrška

en: Education
hr: Obrazovanje

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider following a WooCommerce course ran by one of our educational partners.
hr: Ako želite naučiti koristiti WooCommerce od strane stručnjaka, razmislite o WooCommerce tečaju koji drži jedan od naših partnera edukatora.

en: View Education Partners
hr: Vidi Partnere Edukatore

en: Found a bug?
hr: Pronašli ste grešku?

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
hr: Ako nađete bug unutar WooCommerce ljuske vi možete kreirati tiket kroz <a href="%s">Github issues</a>. Svakako pročitajte <a href="%s">contribution guide</a> prije nego pošaljete svoj izvještaj. Da nam pomognete riješiti vaš problem, molimo opišite nam što je moguće više i uključite vaš <a href="%s">system status report</a>.

en: Report a bug
hr: Prijavi grešku

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: About WooCommerce
hr: O WooCommerce-u

en: WordPress.org Project
hr: WordPress.org Projekt

en: Github Project
hr: Github Projekt

en: Official Themes
hr: Službene Teme

en: Official Extensions
hr: Službena Proširenja

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
hr: WooCommerce porezne stope (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
hr: Uvezi <strong>porezne stope</strong> u trgovinu putem csv datoteke.

en: Shipping Classes
hr: Klase dostave

en: Sales Reports
hr: Prodajni izvještaji

en: WooCommerce Settings
hr: WooCommerce Postavke

en: Settings
hr: Postavke

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
hr: WooCommerce Dodaci/Proširenja

en: Add-ons
hr: Dodaci

en: WooCommerce Endpoints
hr: WooCommerce Krajnja točka

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Add to Menu
hr: Dodaj u izbornik

en: Visit Store
hr: Posjeti Trgovinu

en: Product Short Description
hr: Kratki opis proizvoda

en: Product Data
hr: Podaci o proizvodu

en: Product Gallery
hr: Galerija proizvoda

en: %s Data
hr: %s podataka

en: %s Items
hr: % stavki

en: %s Notes
hr: %s napomene

en: Downloadable Product Permissions
hr: Odobrenja za preuzimanje proizvoda

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
hr: Napomena: Dozvole za naručene stavke automatski će se dodijeliti kada se status promjeni u obrada/dovršeno.

en: %s Actions
hr: %s Akcije

en: Coupon Data
hr: Podaci o kuponu

en: Rating
hr: Ocjenjivanje

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Cheatin&#8217; huh?
hr: Pravite se blesavi&#8217, a?

en: Product permalink base
hr: Osnova stalne veze proizvoda

en: Product category base
hr: Osnova kategorije proizvoda

en: Product tag base
hr: Osnovna oznaka -tag proizvoda

en: Product attribute base
hr: Osnovni atribut proizvoda

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
hr: Ove postavke kontroliraju stalne veze korištene za proizvode. Ove postavke se primjenjuju samo kada <strong>ne koristite "default" stalne veze iznad</strong>.

en: Product
hr: Proizvod

en: Shop base
hr: Osnova Trgovine

en: Shop base with category
hr: Osnova Trgovine s kategorijom

en: Custom Base
hr: Prilagođena osnova

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
hr: Unesite prilagođenu osnovu. Osnova <strong>mora</strong> biti postavljena ili će WordPress umjesto toga koristiti default.

en: Product Name
hr: Naziv Proizvoda

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
hr: Dajte naziv vašem proizvodu. Ovo je obavezno polje i to je ono što će vaši kupci vidjeti u vašoj trgovini.

en: Product Description
hr: Opis proizvoda

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
hr: Ovo je sadržaj glavnog teksta o vašem proizvodu. Ovdje trebate detaljno opisati vaš proizvod.

en: Choose Product Type
hr: Odaberite vrstu proizvoda

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
hr: Odaberite vrstu za ovaj proizvod. Vrsta Jednostavno je pogodna za većinu fizičkih proizvoda i usluga (preporučujemo postavljanje jednostavnog proizvod za sada).

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
hr: Varijable su za složenije proizvode, kao što su majice s više veličina.

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
hr: Grupirani su proizvodi za grupiranje nekoliko jednostavnih proizvoda u jedno.

en: Finally, external products are for linking off-site.
hr: I na kraju, vanjski proizvodi su za povezivanje izvan stranice.

en: Virtual Products
hr: Virtualni proizvodi

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
hr: Uključite okvir "Virtualno" ako je to ne-fizički predmet, na primjer usluga, koja ne treba dostavu.

en: Downloadable Products
hr: Proizvodi za preuzimanje

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
hr: Ako kupnja ovog proizvoda daje korisniku pristup do datoteke za download, na primjer softver, označite ovaj okvir.

en: Prices
hr: Cijene

en: Next you'll need to give your product a price.
hr: Zatim trebate dati vašem proizvodu cijenu.

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
hr: Dodajte kratak sažetak za vaš proizvod. To će se pojaviti na stranici proizvoda ispod naziva proizvoda.

en: Product Images
hr: Slike proizvoda

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
hr: Učitajte ili dodijelite sliku svom proizvodu. Ova slika će biti prikazana u katalogu vaše trgovine.

en: Product Tags
hr: Proizvod oznake

en: You can optionally "tag" your products here. Tags as a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
hr: Ovdje možete, neobavezno, dodati "tag" vašim proizvodima. Tagovi su način označavanja vaših proizvoda kako bi ih kupci lakše pronašli.

en: Product Categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
hr: Neobavezno, dodijelite kategorije vašim proizvodima kako bi se lakše pretraživalo kroz njih i olakšalo nalaženje u vašoj trgovini.

en: Publish Your Product!
hr: Objavite svoj proizvod!

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
hr: Kada završite s uređivanjem proizvoda, pritisnite na dugme "Objavi" kako biste objavili proizvod u vašoj trgovini.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
hr: Proizvod ažuriran. <a href="%s">Vidi Proizvod</a>

en: Custom field updated.
hr: Prilagođeno polje ažurirano.

en: Custom field deleted.
hr: Prilagođeno polje obrisano.

en: Product updated.
hr: Proizvod ažuriran.

en: Product restored to revision from %s
hr: Proizvod vraćen na reviziju od %s

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
hr: Proizvod objavljen. <a href="%s">Pogledajte proizvod</a>

en: Product saved.
hr: Proizvod spremljen.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
hr: Proizvod poslan. <a target="_blank" href="%s">Pregled Proizvoda</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
hr: Proizvod raspoređen za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pregled Proizvoda</a>

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
hr: Skica proizvoda ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pregled Proizvoda</a>

en: Order updated.
hr: Narudžba ažurirana.

en: Order restored to revision from %s
hr: Narudžba vraćena na reviziju od %s

en: Order saved.
hr: Narudžba spremljena.

en: Order submitted.
hr: Narudžba podnešena.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hr: Narudžba raspoređena za: <strong>%1$s</strong>.

en: Order draft updated.
hr: Skica narudžbe ažurirana.

en: Order updated and email sent.
hr: Narudžba ažurirana i email poslan.

en: Coupon updated.
hr: Kupon ažuriran.

en: Coupon restored to revision from %s
hr: Kupon vraćen na reviziu od %s

en: Coupon saved.
hr: Kupon spremljen.

en: Coupon submitted.
hr: Kupon podnešen.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hr: Kupon raspoređen za: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon draft updated.
hr: Skica kupona ažurirana.

en: %s product updated. | %s products updated.
hr[0]: %s proizvod ažuriran.
hr[1]: %s proizvoda ažurirano.
hr[2]: %s proizvoda ažurirano.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s proizvod nije ažuriran, netko ga uređuje.
hr[1]: %s proizvoda nije ažurirano, netko ih uređuje.
hr[2]: %s proizvoda nije ažurirano, netko ih uređuje.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
hr[0]: %s proizvod trajno obrisan.
hr[1]: %s proizvoda trajno obrisano.
hr[2]: %s proizvoda trajno obrisano.

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
hr[0]: %s proizvod premješten u Smeće.
hr[1]: %s proizvoda premješteno u Smeće.
hr[2]: %s proizvoda premješteno u Smeće.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
hr[0]: %s proizvod vraćen iz Smeća.
hr[1]: %s proizvoda vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s proizvoda vraćeno iz Smeća.

en: %s order updated. | %s orders updated.
hr[0]: %s narudžba ažurirana.
hr[1]: %s narudžbi ažurirano.
hr[2]: %s narudžbi ažurirano.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s narudžba nije ažurirana, netko ju uređuje.
hr[1]: %s narudžbi nije ažurirano, netko ih uređuje.
hr[2]: %s narudžbi nije ažurirano, netko ih uređuje.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
hr[0]: %s narudžba trajno obrisana.
hr[1]: %s narudžbi trajno obrisano.
hr[2]: %s narudžbi trajno obrisano.

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
hr[0]: %s narudžba premještena u Smeće.
hr[1]: %s narudžbi premješteno u Smeće.
hr[2]: %s narudžbi premješteno u Smeće.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
hr[0]: %s narudžba vraćena iz Smeća.
hr[1]: %s narudžbi vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s narudžbi vraćeno iz Smeća.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
hr[0]: %s kupon ažuriran.
hr[1]: %s kupona ažurirano.
hr[2]: %s kupona ažurirano.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s kupon nije ažuriran, netko ga uređuje.
hr[1]: %s kupona nije ažurirano, netko ih uređuje.
hr[2]: %s kupona nije ažurirano, netko ih uređuje.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
hr[0]: %s kupon trajno obrisan.
hr[1]: %s kupona trajno obrisano.
hr[2]: %s kupona trajno obrisano.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
hr[0]: %s kupon premješten u Smeće.
hr[1]: %s kupona premješteno u Smeće.
hr[2]: %s kupona premješteno u Smeće.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
hr[0]: %s kupon vraćen iz Smeća.
hr[1]: %s kupona vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s kupona vraćeno iz Smeća.

en: Image
hr: Slika

en: Stock
hr: Zaliha

en: Price
hr: Cijena

en: Categories
hr: Kategorije

en: Tags
hr: Oznake

en: Date
hr: Datum

en: Code
hr: Kod

en: Coupon type
hr: Vrsta kupona

en: Coupon amount
hr: Iznos kupona

en: Product IDs
hr: ID proizvoda

en: Usage / Limit
hr: Korištenje / Limit

en: Expiry date
hr: Datum isteka

en: Order
hr: Narudžba

en: Purchased
hr: Kupljeno

en: Ship to
hr: Dostaviti

en: Customer Message
hr: Poruka kupca

en: Order Notes
hr: Napomene uz narudžbu

en: Total
hr: Ukupno

en: Actions
hr: Akcije

en: Grouped
hr: Grupirano

en: External/Affiliate
hr: Vanjsko/Affiliate

en: Virtual
hr: Virtualno

en: Downloadable
hr: Moguć download

en: Simple
hr: Jednostavan

en: Variable
hr: Varijable

en: Toggle featured
hr: Prebaci istaknuto

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: In stock
hr: Na zalihi

en: Out of stock
hr: Nema na zalihi

en: Edit this item
hr: Uredi ovu stavku

en: Edit this item inline
hr: Uredi ovaj proizvod inline

en: Quick&nbsp;Edit
hr: Brzo&nbsp;Uredi

en: Restore this item from the Trash
hr: Vrati ovu stavku iz Smeća

en: Restore
hr: Vrati

en: Move this item to the Trash
hr: Premjesti ovu stavku u Smeće

en: Trash
hr: Smeće

en: Delete this item permanently
hr: Obriši ovu stavku trajno

en: Delete Permanently
hr: Obriši Trajno

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hr: Pregled &#8220;%s&#8221;

en: Preview
hr: Pregled

en: View &#8220;%s&#8221;
hr: Vidi &#8220;%s&#8221;

en: View
hr: Vidi

en: Unpublished
hr: Nije objavljeno

en: %d item | %d items
hr[0]: %d proizvod
hr[1]: %d proizvoda
hr[2]: %d stavki

en: plus %d other note | plus %d other notes
hr[0]: plus %d ostale bilješka
hr[1]: plus %d ostale bilješke
hr[2]: plus %d ostale bilješke

en: %d note | %d notes
hr[0]: %d bilješka
hr[1]: %d bilješke
hr[2]: %d bilješke

en: Billing:
hr: Naplata:

en: Guest
hr: Gost

en: Processing
hr: Obrada

en: Complete
hr: Dovrši

en: Sort Products
hr: Sortiraj proizvode

en: Mark processing
hr: Označi u obradi

en: Mark on-hold
hr: Označi na čekanju

en: Mark complete
hr: Označi kao dovršeno

en: Order status changed by bulk edit:
hr: Status narudžbe promijenjen pomoću skupnog uređivanja:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
hr[0]: Promijenjen %s status narudžbe.
hr[1]: Promijenjeno %s statusa narudžbe.
hr[2]: Promijenjen %s status narudžbe.

en: Show all product types
hr: Prikaži sve vrste proizvoda

en: Grouped product
hr: Grupirani proizvod

en: External/Affiliate product
hr: Vanjskil/Affiliate proizvod

en: Variable product
hr: Varijabilni proizvod

en: Simple product
hr: Jednostavni proizvod

en: Show all types
hr: Prikaži sve vrste

en: Search for a customer&hellip;
hr: Traži kupca&hellip;

en: Product name
hr: Naziv proizvoda

en: Coupon code
hr: Kupon kod

en: Description (optional)
hr: Opis (nije obavezno)

en: Insert into %s
hr: Umetni u %s

en: Uploaded to this %s
hr: Učitaj u ovo %s

en: Catalog/search
hr: Katalog/pretraga

en: Catalog
hr: Katalog

en: Search
hr: Pretraži

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Catalog visibility:
hr: Vidljivost kataloga:

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
hr: Definirajte petlju ovog proizvoda u kojoj treba biti vidljiv. Proizvod će i dalje biti dostupan direktno.

en: Enable this option to feature this product.
hr: Uključite ovu opciju ako želite istaknuti ovaj proizvod.

en: Featured Product
hr: Istaknuti proizvod

en: OK
hr: U redu

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Customer Billing Address
hr: Adresa za naplatu

en: First name
hr: Ime

en: Last name
hr: Prezime

en: Company
hr: Tvrtka

en: Address 1
hr: Adresa 1

en: Address 2
hr: Adresa 2

en: City
hr: Grad

en: Postcode
hr: Poštanski broj

en: Country
hr: Zemlja

en: Select a country&hellip;
hr: Označi zemlju&hellip;

en: State/County
hr: Država/Zemlja

en: State/County or state code
hr: Država/Zemlja ili kod države

en: Telephone
hr: Telefon

en: Customer Shipping Address
hr: Adresa za dostavu

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Sales by date
hr: Prodaje prema datumima

en: Sales by product
hr: Prodaje prema proizvodu

en: Sales by category
hr: Prodaje prema kategoriji

en: Coupons by date
hr: Kuponi prema datumu

en: Customers
hr: Kupci

en: Customers vs. Guests
hr: Kupci vs. Gosti

en: Customer List
hr: Popis kupaca

en: Low in stock
hr: Malo na zalihama

en: Most Stocked
hr: Puno na zalihama

en: Taxes
hr: Porezi

en: Taxes by code
hr: Porezi po kodu

en: Taxes by date
hr: Porezi po datumu

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše postavke su spremljene.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hr: Promjene koje ste napravili biti će izgubljene ako odete s ove stranice.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
hr: Postavke veličine ove slike su onemogućene jer su njene vrijednosti prepisane filterom.

en: Hard Crop?
hr: Grubo obrezati?

en: Select a page&hellip;
hr: Označi stranicu&hellip;

en: Choose a country&hellip;
hr: Odaberi zemlju&hellip;

en: Choose countries&hellip;
hr: Odaberi zemlje&hellip;

en: Select all
hr: Označi sve

en: Select none
hr: Odznači sve

en: Introduction
hr: Uvod

en: Page Setup
hr: Postavke stranice

en: Store Locale
hr: Lokalna trgovina

en: Shipping &amp; Tax
hr: Dostava i Porez

en: Payments
hr: Plaćanje

en: Ready!
hr: Spremno!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
hr: WooCommerce &rsaquo; Čarobnjak za postavke

en: Return to the WordPress Dashboard
hr: Povratak na WordPress kontrolnu ploču

en: WooCommerce is available in %s. Would you like to use this translation?
hr: WooCommerce je dostupan u %s. Želite li koristiti ovaj prijevod?

en: Install Translation
hr: Instaliraj Prijevod

en: Welcome to the world of WooCommerce!
hr: Dobrodošli u WooCommerce svijet!

en: Thank you for choosing WooCommerce to power your online store! This quick setup wizard will help you configure the basic settings. <strong>It’s completely optional and shouldn’t take longer than five minutes.</strong>
hr: Zahvaljujemo što ste odabrali WooCommerce kao izvor pokretanja vaše online trgovine! Ovaj brzi Čarobnjak će vam pomoći konfigurirati osnovne postavke. <strong>To je potpuno neobavezno i ne bi trebalo trajati dulje od pet minuta.</strong>

en: No time right now? If you don’t want to go through the wizard, you can skip and return to the WordPress dashboard. Come back anytime if you change your mind!
hr: Sada nemate vremena? Ako ne želite ići kroz čarobnjak, možete to preskočiti i vratiti se u WordPress kontrolnu ploču. Vratite se u bilo koje vrijeme, ako se predomislite!

en: Let's Go!
hr: Idemo!

en: Not right now
hr: Ne sada

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
hr: Vaša trgovina treba nekoliko bitnih %sstranica%s. Slijedeće će biti kreirane automatski (ako već ne postoje):

en: Page Name
hr: Naziv stranice

en: The shop page will display your products.
hr: Shop stranica će prikazati vaše proizvode.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
hr: Stranica s košaricom je ona gdje će kupci moći vidjeti sadržaj košarice i ići na blagajnu.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
hr: Stranica za naplatu je stranica na kojoj kupci plaćaju za njihove stavke.

en: Registered customers will be able to manage their account details and view past orders on this page.
hr: Registrirani korisnici će biti u mogućnosti upravljati podacima njihovog računa i vidjeli prošle narudžbe na ovoj stranici.

en: Once created, these pages can be managed from your admin dashboard on the %sPages screen%s. You can control which pages are shown on your website via %sAppearance > Menus%s.
hr: Nakon što su kreirane, ovim stranicama možete upravljati iz admin kontrolne ploče na %sStranice zaslon%s. Možete kontrolirati koje će se stranice prikazati na vašoj web stranici putem %sIzgled > Izbornici%s.

en: Continue
hr: Nastavi

en: Skip this step
hr: Preskoči ovaj korak

en: Store Locale Setup
hr: Postavke lokalne trgovine

en: Where is your store based?
hr: Gdje se nalazi vaša trgovina?

en: Which currency will your store use?
hr: Koju valutu će koristiti vaša trgovina?

en: Choose a currency&hellip;
hr: Odaberite valutu&hellip;

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
hr: Ako vaša valuta nije na popisu vi to možete %sdodati kasnije%s.

en: Currency Position
hr: Pozicija valute

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desno

en: Left with space
hr: Lijevo sa razmakom

en: Right with space
hr: Desno sa razmakom

en: Thousand Separator
hr: Odjelitelj za tisuću

en: Decimal Separator
hr: Decimalni odjelitelj

en: Which unit should be used for product weights?
hr: Koja mjera treba biti korištena za težinu proizvoda?

en: Which unit should be used for product dimensions?
hr: Koja mjera treba biti korištena za dimenzije proizvoda?

en: Shipping &amp; Tax Setup
hr: Dostava i Porez Postavke

en: If you will be charging sales tax, or shipping physical goods to customers, you can configure the basic options below. This is optional and can be changed later via %1$sWooCommerce > Settings > Tax%3$s and %2$sWooCommerce > Settings > Shipping%3$s.
hr: Ako ćete naplaćivati porez, ili dostavljati fizičke proizvode kupcima, vi možete konfigurirati osnovne opcije ispod. Ovo nije obavezno i to možete kasnije promijeniti kroz %1$sWooCommerce > Postavke > Porez%3$s i %2$sWooCommerce > Postavke > Dostava%3$s.

en: Basic Shipping Setup
hr: Osnovne postavke za dostavu

en: Will you be shipping products?
hr: Hoćete li dostavljati proizvode?

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
hr: Da, ja ću dostavljati fizičke proizvode kupcima

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
hr: <strong>Domaća</strong> cijena dostave:

en: A total of %s per order and/or %s per item
hr: Ukupno %s po narudžbi i/ili %s po stavki

en: <strong>International</strong> shipping costs:
hr: <strong>Međunarodna</strong> cijena dostave:

en: Basic Tax Setup
hr: Osnovne postavke poreza

en: Will you be charging sales tax?
hr: Hoćete li naplaćivati porez kod prodaje?

en: Yes, I will be charging sales tax
hr: Da, ja ću naplaćivati porez

en: How will you enter product prices?
hr: Kako ćete unijeti cijene proizvoda?

en: I will enter prices inclusive of tax
hr: Ja ću unijeti cijene u koje je uključen porez

en: I will enter prices exclusive of tax
hr: Ja ću unijeti cijene u koje nije uključen porez

en: Import Tax Rates?
hr: Uvesti porezne stope?

en: Yes, please import some starter tax rates
hr: Da, molim uvoz nekih poreznih stopa

en: State
hr: Država

en: Rate (%)
hr: Stopa (%)

en: Tax Shipping
hr: Porez Dostava

en: Please note: you may still need to add local and product specific tax rates depending on your business location. If in doubt, speak to an accountant.
hr: Napomena: možda ćete trebati dodati posebne lokalne i po proizvodu porezne stope, ovisno o lokaciji tvrtke. Ako ste u nedoumici, razgovarajte s knjigovođom.

en: You can edit tax rates later from the %1$stax settings%3$s screen and read more about taxes in %2$sour documentation%3$s.
hr: Porezne stope možete urediti i kasnije u %1$stax settings%3$s i saznati više o porezima u %2$sour documentation%3$s.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. %2$sAdditional payment methods%3$s can be installed later and managed from the %1$scheckout settings%3$s screen.
hr: WooCommerce može prihvatiti i online i offline plaćanja. %2$sAdditional payment methods%3$s se mogu instalirati kasnije i s njima upravljati na %1$scheckout settings%3$s.

en: To accept payments via PayPal on your store, simply enter your PayPal email address below.
hr: Za prihvaćanje plaćanja via PayPal u vašoj trgovini, jednostavno unesite svoju PayPal email adresu ispod.

en: PayPal Email Address:
hr: PayPal Email Adresa:

en: Offline Payments
hr: Offline Plaćanje

en: Offline gateways require manual processing, but can be useful in certain circumstances or for testing payments.
hr: Offline gateways zahtijevaju ručnu obradu, ali mogu biti korisni u određenim okolnostima ili za testna plaćanja.

en: Cheque Payments
hr: Plaćanje Čekovima

en: Enable payment via Cheques
hr: Omogući Plaćanje Čekovima

en: Cash on Delivery
hr: Plaćanje prilikom preuzimanja

en: Enable cash on delivery
hr: Omogući plaćanje prilikom preuzimanja

en: Bank Transfer (BACS)
hr: Bankovni Transfer (BACS)

en: Enable BACS payments
hr: Omogući BASC plaćanje

en: Your Store is Ready!
hr: Vaša Trgovina je spremna!

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
hr: Želite pomoći kako bi WooCommerce bio još bolji? Dopustite da WooThemes prikuplja neosjetljive dijagnostičke podatke i korištenje podataka, i dobit ćete %s popusta prilikom vaše slijedeće WooThemes kupovine. %sFind out more%s.

en: Allow
hr: Dozvoli

en: No thanks
hr: Ne hvala

en: Next Steps
hr: Slijedeći Korak

en: Create your first product!
hr: Kreirajte svoj prvi proizvod!

en: Learn More
hr: Saznaj više

en: Watch the WC 101 video walkthroughs
hr: Pogledajte WC 101 video koji vas vodi korak po korak

en: Get eCommerce advice in your inbox
hr: Uzmite eCommerce savjete u vaš inbox

en: Follow Sidekick interactive walkthroughs
hr: Pratite interaktivne upute korak po korak

en: Read more about getting started
hr: Pročitajte više o početku rada

en: Product Transients Cleared
hr: Prijelazni proizvodi očišćeni

en: %d Transients Rows Cleared
hr: %d Prijelaznih redaka očišćeno

en: Roles successfully reset
hr: Uloge resetirane uspješno

en: Terms successfully recounted
hr: Uvjeti ponovo izbrojani uspješno

en: Sessions successfully cleared
hr: Sesije uspješno očišćene

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
hr: Sve nedostajuće WooCommerce stranice sada su uspješno instalirane.

en: Tax rates successfully deleted
hr: Porezne stope obrisane uspješno

en: Usage tracking settings successfully reset.
hr: Postavke za praćenje korištenja resetirane uspješno.

en: There was an error calling %s::%s
hr: Došlo je do pogreške prilikom pozivanja %s::%s

en: There was an error calling %s
hr: Došlo je do pogreške prilikom pozivanja %s

en: Your changes have been saved.
hr: Vaše promjenje su spremljene.

en: WC Transients
hr: WC Prijelazi

en: Clear transients
hr: Očisti prijelaze

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
hr: Ovaj alat će očistiti cache s prijelazima proizvoda/trgovine.

en: Expired Transients
hr: Istekli prijelazi

en: Clear expired transients
hr: Očisti istekle prijelaze

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
hr: Ovaj alat će očistiti SVE istekle prijelaze iz Wordpresa.

en: Term counts
hr: Broj uvjeta

en: Recount terms
hr: Ponovo izbroji uvjete

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
hr: Ova alat će ponovo izbrojiti uvjete proizvoda - korisno kada mjenjate postavke na način koji skriva proizvode iz kataloga.

en: Capabilities
hr: Mogućnosti

en: Reset capabilities
hr: Resetiraj sposobnosti

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
hr: Ovaj alat će resetirati uloge admin, kupac i shop_manager na default, osnovne postavke. Koristite ovo ako vaši korisnici ne mogu pristupiti svim WooCommerce admin stranicama.

en: Customer Sessions
hr: Sesije kupaca

en: Clear all sessions
hr: Očisti sve sesije

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
hr: <strong class="red">Upozorenje</strong> Ovaj alat će obrisati sve sesije kupaca iz baze podataka, uključujući i trenutne košarice kupaca.

en: Install WooCommerce Pages
hr: Instaliraj WooCommerce stranice

en: Install pages
hr: Intaliraj stranice

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
hr: <strong class="red">Napomena:</strong> Ovaj alat će instalirati sve Woocommerce stanice koje nedostaju. Već definirane i postavljene stranice neće biti zamjenjene.

en: Delete all WooCommerce tax rates
hr: Obriši sve WooCommerce porezne stope

en: Delete ALL tax rates
hr: Obriši SVE porezne stope

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
hr: <strong class="red">Napomena:</strong> Ova opcija će obrisati SVE porezne stope, koristite oprezno.

en: Reset Usage Tracking Settings
hr: Resetiraj postavke praćenja korištenja

en: Reset usage tracking settings
hr: Resetira postavke praćenja korištenja

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
hr: Ovo će resetirati postavke praćenja korištenja, zbog čega će se ponovo pokazati opt-in banner i neće poslati nikakve podatke.

en: Translation Upgrade
hr: Nadogradnja prijevoda

en: Force Translation Upgrade
hr: Prisilna nadogradnja prijevoda

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
hr: <strong class="red">Napomena:</strong> Ova opcija će prisiliti nadogradnju prijevoda za vaš jezik, ukoliko je prijevod dostupan.

en: Display type
hr: Vrsta prikaza

en: Products
hr: Proizvodi

en: Subcategories
hr: Podkategorije

en: Both
hr: Oboje

en: Thumbnail
hr: Minijatura

en: Upload/Add image
hr: Učitaj/Dodaj sliku

en: Remove image
hr: Ukloni sliku

en: Use image
hr: Koristi sliku

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
hr: Kategorijama proizvoda možete upravljati ovdje. Za izmjenu redosljeda kategorija na front-end možete ih povući i ispustiti i na taj način sortirati. Da vidite više kategorija u popisu kliknite na link "opcije zaslona" na vrhu stranice.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
hr: Klase dostave mogu se koristiti za grupiranje proizvoda slične vrste. Ove grupe možete koristiti za definiranje različitih troškova dostave za različite proizvode.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
hr: Uvjeti atributa se mogu dodijeliti proizvodima i varijacijama.<br/><br/><b> Napomena:</ b> Brisanje termina će ga ukloniti iz svih proizvoda i varijacijama kojima je dodijeljen. Ponovno kreiranje uvjeta neće ga automatski natrag dodijeliti proizvodu.

en: Topic
hr: Tema

en: Delivery URL
hr: URL za dostavu

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
hr: Aktivirano <span class="count">(%s)</span>

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
hr: Pauzirano <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
hr: Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

en: Move to Trash
hr: Premjesti u Smeće

en: Empty Trash
hr: Isprazni Smeće

en: Webhook created on %s
hr: Webhook kreiran dana %s

en: You don't have permissions to create Webhooks!
hr: Nemate dozvolu da kreirate Webhooks!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
hr: Nemate dozvolu da uređujete Webhooks!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
hr: Nemate dozvolu da izbrišete Webhooks!

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
hr[0]: 1 webhook premješteno u Smeće.
hr[1]: %d webhooks premješteno u Smeće.
hr[2]: %d webhooks premješteno u Smeće.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
hr[0]: 1 webhook vraćeno iz Smeća.
hr[1]: %d webhooks vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %d webhooks vraćeno iz Smeća.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
hr[0]: 1 webhook trajno obrisano.
hr[1]: %d webhooks trajno obrisano.
hr[2]: %d webhooks trajno obrisano.

en: Webhook updated successfully.
hr: Webhook ažurirano uspješno.

en: Webhook created successfully.
hr: Webhook kreirano uspješno.

en: Add Webhook
hr: Dodaj Webhook

en: Search Webhooks
hr: Pretraži Webhooks

en: This Webhook has no log yet.
hr: Ovaj Webhook još nema log zapisnika.

en: &lsaquo; Previous
hr: &lsaquo; Prethodno

en: Next &rsaquo;
hr: Sljedeće &rsaquo;

en: Welcome to WooCommerce
hr: Dobrodošli u WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
hr: Dobrodošli u WooCommerce %s

en: Thanks, all done!
hr: Hvala, sve je gotovo!

en: Thank you for updating to the latest version!
hr: Hvala na ažuriranju na najnoviju verziju!

en: Thanks for installing!
hr: Hvala na instalaciji!

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
hr: %s WooCommerce %s je moćniji, stabilniji i sigurniji nego ikad prije. Nadamo se da ćete uživati koristeći ga.

en: Version %s
hr: Verzija %s

en: Docs
hr: Dokumentacija

en: What's New
hr: Što je novo

en: Credits
hr: Zasluge

en: Translators
hr: Prevoditelji

en: Improved Product Variation Editor
hr: Uređivač poboljšanih varijacija proizvoda

en: When editing product variations in the backend, we have added a new, paginated interface to make the process of adding complex product variations both quicker and more reliable.
hr: Prilikom uređivanja varijacija proizvoda u backendu, dodali smo novo sučelje i brojevima označili stranice kako bi proces dodavanja složenih varijacija proizvoda bio brži i pouzdaniji.

en: Frontend Variation Performance
hr: Frontend performanse varijacija

en: If your products have many variations (20+) they will use an ajax powered add-to-cart form. Select all options and the matching variation will be found via AJAX. This improves performance on the product page.
hr: Ako vaši proizvodi imaju brojne varijacije (20+) oni će koristiti Ajax dodati-na-košaricu obrazac. Odaberite sve opcije a usklađivanje varijacija će ići kroz AJAX. Time se poboljšavaju performanse na stranici proizvoda.

en: Flat Rate Shipping, Simplified
hr: Flat stopa Dostava, Pojednostavljeno

en: Flat Rate Shipping was overly complex in previous versions of WooCommerce. We have simplified the interface (without losing the flexibility) making Flat Rate and International Shipping much more intuitive.
hr: Flat stopa Dostava je bila pretjerano složena u prethodnim WooCommerce verzijama. Mi imamo pojednostavljeno sučelje (bez gubljenja fleksibilnosti) što čini Flat stopu i Međunarodnu dostavu još intuitivnijim.

en: Geolocation with Caching
hr: Geolokacija s kaširanjem

en: If you use static caching you may have found geolocation did not work for non-logged-in customers. We have now introduced a new javascript based Geocaching solution to help. Enable this in the %ssettings%s.
hr: Ako koristite statično kaširanje možda Geolokacija neće funkcionirati za ne-prijavljenog korisnika. Mi smo sada uveli novo Geokaširanje rješenje temeljeno na javascript. Omogućite ovo u %ssettings%s.

en: Onboarding Experience
hr: Iskustvo na ploči

en: We have added our "WooCommerce 101" tutorial videos to the help tabs throughout admin if you need some help understanding how to use WooCommerce. New installs will also see the new setup wizard to help guide through initial setup.
hr: Dodali smo naše "WooCommerce 101" video tutorijale u karticama za pomoć kroz admin sekciju ako trebate pomoć da razumijete kako koristiti WooCommerce. Nove instalacije će također vidjeti novi Čarobnjak za postavke koji će vas voditi kroz početne postavke.

en: Custom AJAX Endpoints
hr: Prilagođena AJAX krajnja točka

en: To improve performance on the frontend, we've introduced new AJAX endpoints which avoid the overhead of making calls to admin-ajax.php for events such as adding products to the cart.
hr: Da poboljšamo frontend performanse, mi smo uveli nove AJAX krajnje točke s kojim se izbjegavaju opterećenja prilikom pozivanja admin-ajax.php za događaje poput dodavanja proizvoda u košaricu.

en: Visual API Authentication
hr: Vizualna API provjera autentičnosti

en: Services which integrate with the REST API can now use the visual authentication endpoint so a user can log in and grant API permission from a single page before being redirected back.
hr: Usluge koje integriraju s REST API sada mogu koristiti vizualnu provjeru autentičnosti krajnje točke, tako da se korisnik može prijaviti i dobiti API dopuštenje od jedne stranice prije nego se preusmjeriti natrag.

en: Email Notification Improvements
hr: Poboljšanja Email Obavijesti

en: Email templates have been improved to support a wider array of email clients, and extra notifications, such as partial refund notifications, have been included.
hr: Email predlošci su poboljšani kako bi se podržao širi spektar email klijenata i dodatne obavijesti, kao što su obavijest o djelomičnom povratu novca.

en: Shipping Method Priorities
hr: Prioriteti Načina Dostave

en: To give more control over which shipping method is selected by default for customers, each method can now be given a numeric priority.
hr: Da bi imali više kontrole nad načinom dostave odabranim po defaultu za kupce, svakom načinu sada se može dodati brojčani prioritet.

en: Go to WooCommerce Settings
hr: Idi na WooCommerce postavke

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
hr: WooCommerce je razvijan i održavan od strane tima stravstvenih pojedinaca iz cijelog svijeta i podržan od sjajne zajednice developera. Želite li vidjeti svoje ime? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
hr: WooCommerce je s ljubaznošću preveden na nekoliko drugih jezika zahvaljujući našem prevoditeljskom timu. Želite li vidjeti svoje ime? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.

en: View %s
hr: Vidi %s

en: HTML Email Template
hr: HTML email predložak

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
hr: Ako vam se sviđa <strong>WooCommerce</strong> molimo ostavite nam  %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rejting. Veliko hvala od WooThemes unaprijed!

en: Thanks :)
hr: Zahvaljujemo :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
hr: Zahvaljujemo Vam na prodaji putem WooCommerce-a.

en: The file does not exist, please try again.
hr: Datoteka ne postoji, molimo pokušajte ponovno.

en: The CSV is invalid.
hr: CSV nije u važećem formatu.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
hr: Uvoz dovršen - uvezeno <strong>%s</strong> poreznih stopa.

en: All done!
hr: Sve završeno!

en: View Tax Rates
hr: Pogledaj stope poreza

en: Import Tax Rates
hr: Unesi stope poreza

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
hr: Pozdrav! Učitajte CSV datoteku sa stopama poreza za uvoz sadržaja u vašu trgovniu. Odaberite .csv datoteku i kliknite  "Učitaj i uvezi datoteku".

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
hr: Porezne stope trebaju biti definirani sa stupovima u određenom redoslijedu (10 stupaca). <a href="%s">Kliknite ovdje za preuzimanje primjera</a>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
hr: Prije nego što dodate vašu datoteku za uvoz morati ćete ispraviti sljedeću grešku:

en: Choose a file from your computer:
hr: Odaberite datoteku sa vašeg računala:

en: Maximum size: %s
hr: Maksimalna veličina: %s

en: OR enter path to file:
hr: ILI unesite putanju do datoteke:

en: Delimiter
hr: Odjelitelj

en: Upload file and import
hr: Učitaj i uvezi datoteku

en: Sorry, there has been an error.
hr: Žao nam je, došlo je do greške.

en: General
hr: Općenito

en: Usage Restriction
hr: Ograničenje korištenja

en: Usage Limits
hr: Limit korištenja

en: Discount type
hr: Vrsta popusta

en: Value of the coupon.
hr: Vrijednost kupona.

en: Allow free shipping
hr: Dozvoli besplatnu dostavu

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
hr: Označiti ovaj okvir ako kupon omogućuje besplatnu dostavu. Treba biti omogućena <a href="%s">Besplatna dostava</a> i postavljeno da zahtjeva "valjani kupon za besplatnu dostavu" (vidi postavku "Zahtjeva besplatnu dostavu").

en: Coupon expiry date
hr: Datum isteka kupona

en: Minimum spend
hr: Najmanje potrošeno

en: No minimum
hr: Nema minimuma

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
hr: Ovo polje vam omogućava da definirate minimalni ukupni iznos narudžbe potreban za upotrebu kupona.

en: Maximum spend
hr: Maksimum potrošen

en: No maximum
hr: Nema maksimuma

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
hr: Ovo polje omogućuje vam da postavite maksimalno dopušten međuzbroj kada koristite kupon.

en: Individual use only
hr: Samo pojedinačna uporaba

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
hr: Označite ovaj okvir ako se kupon ne može koristiti u kombinaciji s drugim kuponima.

en: Exclude sale items
hr: Isključi proizvode na popustu

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
hr: Označite okvir ako kupon ne bi smio biti primijenjen na proizvode na sniženju. Po proizvodu kuponi će raditi samo u slučaju da proizvod nije na sniženju. Po košarici kuponi će raditi samo ako u košarici nema proizvoda na sniženju.

en: Search for a product&hellip;
hr: Pronađite proizvod&hellip;

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
hr: Koji proizvodi moraju biti u košarici za upotrebu ovog kupona ili za "popust", koji proizvodi su na popustu.

en: Exclude products
hr: Isključi proizvode

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
hr: Koji proizvodi ne smiju biti u košarici za upotrebu ovog kupona ili za "popust", koji proizvodi nisu na popustu.

en: Product categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Any category
hr: Bilo koja kategorija

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
hr: Proizvod mora biti u ovoj kategoriji kako bi kupon bio važeći ili za "popust", proizvodi u ovoj kategoriji će biti na popustu.

en: Exclude categories
hr: Isključi kategorije

en: No categories
hr: Bez kategorija

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
hr: Proizvod ne smije biti u ovoj kategoriji kako bi kupon bio važeći ili za "popust", proizvodi u ovoj kategoriji neće biti na popustu.

en: Email restrictions
hr: Email ograničenja

en: No restrictions
hr: Nema ograničenja

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
hr: Popis dopuštenih email adresa kako biste provjerili email adresu kupca za naplatu, kada napravi narudžbu. Odvojite email adrese zarezima.

en: Usage limit per coupon
hr: Ograničenje korištenja kupona

en: How many times this coupon can be used before it is void.
hr: Koliko se puta ovaj kupon može iskoristiti prije nego što postane nevažeći.

en: Limit usage to X items
hr: Ograniči korištenje na X proizvode

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
hr: Najveći broj stavki na koje se ovaj kupon odnosi pri popustu na proizvode. Ostavite prazno za primjenu na sve odgovarajuće stavke u košarici.

en: Usage limit per user
hr: Limit korištenja po korisniku

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
hr: Definira broj puta koliko pojedinačni korisnik može koristiti kupon. Koristi adresu za ispostavu računa za goste te ID korisnika za prijavljene korisnike.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
hr: Kod kupona već postoji - kupci će koristiti posljednji kupon sa ovim kodom.

en: Resend order emails
hr: Ponovno pošalji email narudžbe

en: Generate download permissions
hr: Generiraj odobrenja za download

en: Apply
hr: Primijeni

en: Save %s
hr: Spremi %s

en: Save/update the %s
hr: Spremi/ažuriraj %s

en: First Name
hr: Ime

en: Last Name
hr: Prezime

en: Phone
hr: Telefon

en: %s %s details
hr: %s %s podaci

en: Payment via %s
hr: Plaćanje putem %s

en: Customer IP
hr: Korisnički IP

en: General Details
hr: Opći Podaci

en: Order date:
hr: Datum narudžbe:

en: Order status:
hr: Status narudžbe:

en: Customer:
hr: Kupac:

en: View other orders
hr: Vidi ostale narudžbe

en: Billing Details
hr: Podaci za plaćanje

en: Load billing address
hr: Učitaj adresu za plaćanje

en: Address
hr: Adresa

en: No billing address set.
hr: Nije postavljena adresa za naplatu

en: Payment Method:
hr: Način plaćanja:

en: Other
hr: Ostalo

en: Transaction ID
hr: Transakcija ID

en: Shipping Details
hr: Podaci za dostavu

en: Copy from billing
hr: Kopiraj iz plaćanja

en: Load shipping address
hr: Učitaj adresu za dostavu

en: No shipping address set.
hr: Nije postavljena adresa za dostavu

en: Customer Provided Note
hr: Kupac daje napomenu

en: Customer's notes about the order
hr: Napomena kupca uz narudžbu

en: File %d
hr: Datoteka %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
hr: Pretraži proizvode za download&hellip;

en: Grant Access
hr: Odobri pristup

en: added on %1$s at %2$s
hr: dodano %1$s u %2$s

en: by %s
hr: od %s

en: Delete note
hr: Obriši napomenu

en: There are no notes yet.
hr: Još uvijek nema napomena.

en: Add note
hr: Dodaj napomenu

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
hr: Dodaj napomenu za svoju referncu ili dodajte napomenu za kupca(korisnik će biti obavješten).

en: Private note
hr: Privatna napomena

en: Note to customer
hr: Napomena za klijenta

en: Add
hr: Dodaj

en: Product Type
hr: Vrsta proizvoda

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
hr: Virtualni proizvodi su ne-materijalni i ne dostavljaju se.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
hr: Proizvodima za download daje se pristup datoteci nakon plaćanja.

en: Inventory
hr: Inventar

en: Shipping
hr: Dostava

en: Linked Products
hr: Povezani proizvodi

en: Variations
hr: Varijacije

en: Advanced
hr: Napredno

en: Stock Keeping Unit
hr: Kataloški broj proizvoda

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
hr: SKU se odnosi na Stock-keeping unit, jedinstveni identifikator za svaki proizvod ili uslugu koju je moguće kupiti.

en: Product URL
hr: URL proizvoda

en: Enter the external URL to the product.
hr: Unesi vanjski URL za proizvod.

en: Button text
hr: Dugme tekst

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
hr: Ovaj tekst će se prikazati na dugmetu koji je linkan na vanjski proizvod.

en: Regular Price
hr: Normalna cijena

en: Sale Price
hr: Snižena cijena

en: Schedule
hr: Raspored

en: Sale Price Dates
hr: Datumi sniženih cijena

en: The sale will end at the beginning of the set date.
hr: Prodaja će završiti na početku postavljenog datuma.

en: Downloadable Files
hr: Datoteke za download

en: This is the name of the download shown to the customer.
hr: Ovo je naziv datoteke za preuzimanje prikazan kupcu.

en: File URL
hr: Datoteka URL

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
hr: Ovo je URL ili apsolutna putanja do datoteke na koju će kupci dobiti pristup. URL-ovi unešeni ovdje već trebaju biti kodirani.

en: Add File
hr: Dodaj datoteku

en: Download Limit
hr: Limit preuzimanja

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
hr: Ostavite prazno za neograničen broj ponovnih preuzimanja.

en: Download Expiry
hr: Preuzimanje isteklo

en: Never
hr: Nikada

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
hr: Unesi broj dana prije nego link za preuzimanje istekne ili ostavi prazno.

en: Download Type
hr: Vrsta preuzimanja

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
hr: Odaberi tip preuzimanja - ovo kontrolira<a href="%s">schema</a>.

en: Standard Product
hr: Standardan proizvod

en: Application/Software
hr: Aplikacija/Softver

en: Music
hr: Muzika

en: Tax Status
hr: Status poreza

en: Taxable
hr: Oporezivo

en: Shipping only
hr: Samo dostava

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
hr: Odredite je li cijeli proizvod oporeziv ili nije, ili samo uz trošak dostave.

en: Tax Class
hr: Klasa poreza

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
hr: Odaberite poreznu klasu za ovaj proizvod. Porezne klase se koriste za primijenu različitih poreznih stopa koje su specifične za određene vrste proizvoda.

en: Manage stock?
hr: Uredi zalihu?

en: Enable stock management at product level
hr: Omogućiti upravljanje zalihama na razini proizvoda

en: Stock Qty
hr: Količina na zalihi

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
hr: Količlina zalihe. Ako je ovo promjenjivi proizvod ova vrijednost će biti korištena za kontrolu zalihe svih varijacija osim ako ne definirate zalihu za svaku varijaciju posebno.

en: Allow Backorders?
hr: Dozvoli narudžbu na upit

en: Do not allow
hr: Nemoj dozvoliti

en: Allow, but notify customer
hr: Dozvoli, ali obavijesti kupca

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
hr: Ako upravljate zalihama, ova opcija određuje da li ćete dopustiti narudžbu ili ne. Ako je omogućeno, količina na zalihi može ići ispod 0.

en: Stock status
hr: Status zalihe

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hr: Kontrolira da li se proizvod prikazuje ili se ne prikazuje kao "na zalihi" ili "nema na zalihi" na stranici.

en: Sold Individually
hr: Prodaje se pojedinačno

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
hr: Uključite ovo da dozvolite kupovinu samo jednog ovog proizvoda u jednoj narudžbi.

en: Weight
hr: Težina

en: Weight in decimal form
hr: Težina u decimalnom obliku

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Length
hr: Dužina

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: LxWxH in decimal form
hr: DxŠxV u decimalnom obliku

en: No shipping class
hr: Nema klase dostave

en: Shipping class
hr: Klasa dostave

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
hr: Klase dostave koriste specifične metode dostave za grupiranje sličnih proizvoda.

en: Expand
hr: Proširi

en: Close
hr: Zatvori

en: Custom product attribute
hr: Prilagođeni atribut proizvoda

en: Save Attributes
hr: Spremi atribute

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
hr: Up-sells proizvodi su proizvodi koje preporučujete umjesto trenutnog proizvoda, npr. proizvodi koji su isplativiji, bolje kvalitete ili više cijene.

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
hr: Cross-sells su proizvodi koje promovirate u košarici, na temelju trenutnog proizvoda.

en: Grouping
hr: Grupiranje

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
hr: Postavite ovu opciju da ovaj proizvod učinite dijelom grupiranog proizvoda.

en: Purchase Note
hr: Napomena uz kupovinu

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
hr: Unesite, nije obavezno, napomenu koju ćete poslati kupcu nakon kupnje.

en: Menu order
hr: Redosljed izbornika

en: Custom ordering position.
hr: Prilagođena pozicija redosljeda.

en: Enable reviews
hr: Omogući recenzije

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
hr: Prije dodavanja varijacija, dodajte i spremite neke atribute u <strong>Atributi</strong> kartici.

en: Learn more
hr: Pročitaj više

en: Default Form Values
hr: Default obrazac vrijednosti

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
hr: Ovo su atributi koji će biti unaprijed odabrani na frontend.

en: No default
hr: Nema default

en: Add variation
hr: Dodaj varijaciju

en: Create variations from all attributes
hr: Kreiraj varijacije iz svih atributa

en: Delete all variations
hr: Obriši sve varijacije

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
hr: Prebaci &quot;Omogućeno&quot;

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
hr: Prebaci &quot;Omogućeno preuzimanje&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
hr: Prebaci &quot;Virtualno&quot;

en: Pricing
hr: Cijene

en: Set regular prices
hr: Postavi normalne cijene

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
hr: Povećanje normalne cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
hr: Sniženje normalne cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Set sale prices
hr: Postavite prodajne cijene

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
hr: Povećanje prodajne cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
hr: Smanjenje prodajne cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Set scheduled sale dates
hr: Postavite zakazane datume prodaje

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
hr: Prebaci &quot;Upravljanje zalihama&quot;

en: Downloadable products
hr: Proizvodi za download

en: Download limit
hr: Limit preuzimanja

en: Download expiry
hr: Preuzimanje isteklo

en: Go
hr: Idi

en: %s item | %s items
hr[0]: %s stavka
hr[1]: %s stavki
hr[2]: %s stavki

en: Go to the first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to the previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Select Page
hr: Odaberi stranicu

en: Current page
hr: Trenutna stranica

en: Go to the next page
hr: Idi na slijedeću stranicu

en: Go to the last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Product SKU must be unique.
hr: Proizvod SKU mora biti jedinstven.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
hr: Datoteka za preuzimanje %s ne može se koristiti jer to nije dopuštena vrsta datoteke. Dopuštene vrste uključuju: %s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
hr: Datoteka za preuzimanje %s ne može se koristiti jer ne postoji na serveru.

en: Variation #%s of %s
hr: Varijacija #%s od %s

en: #%s &ndash; Variation SKU must be unique.
hr: #%s &ndash; SKU varijacije mora biti jedinstven.

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
hr: #%s &ndash; Datoteka za preuzimanje %s ne može se koristiti jer nije dozvoljena vrsta datoteke. Dozvoljene vrste uključuju: %s

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
hr: #%s &ndash; Datoteka za preuzimanje %s ne može se koristiti jer ne postoji na serveru.

en: Delete image
hr: Obriši sliku

en: Add Images to Product Gallery
hr: Dodaj slike u galeriju proizvoda

en: Add to gallery
hr: Dodaj u galeriju

en: Add product gallery images
hr: Dodajte slike u galeriju ovog proizvoda

en: Revoke Access
hr: Dopusti pristup

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
hr[0]: Preuzeto %s put
hr[1]: Preuzeto %s puta
hr[2]: Preuzeto %s puta

en: Downloads Remaining
hr: Preostalo preuzimanje

en: Access Expires
hr: Pristup ističe

en: Fee
hr: Naknada

en: Fee Name
hr: Ime naknade

en: Product ID:
hr: ID proizvoda:

en: Variation ID:
hr: ID varijacije:

en: No longer exists
hr: Ne postoji više

en: Product SKU:
hr: Proizvod SKU:

en: Add&nbsp;meta
hr: Dodaj&nbsp;meta

en: After pre-tax discounts.
hr: Popusti nakon uračunavanja poreza.

en: Before pre-tax discounts.
hr: Popusti prije uračunavanja poreza.

en: Item
hr: Proizvod

en: Cost
hr: Trošak

en: Qty
hr: Količina

en: Tax
hr: Porez

en: Coupon(s) Used
hr: Iskorišteni Kupon(i)

en: Discount
hr: Popust

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
hr: Ovo je ukupan popust. Popusti su definirani po stavci.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
hr: Ovo su ukupni troškovi otpreme i rukovanja za narudžbu.

en: Order Total
hr: Narudžba Ukupno

en: Refunded
hr: Refundirano

en: Delete selected line item(s)
hr: Obriši odabranu stavku(e)

en: Stock Actions
hr: Akcije zaliha

en: Reduce line item stock
hr: Smanjite liniju stavki na zalihama

en: Increase line item stock
hr: Povećajte liniju stavki na zalihama

en: Add line item(s)
hr: Dodaj stavku(e)

en: To edit this order change the status back to "Pending"
hr: Za uređivanje ove narudžbe promijenite status natrag na "U tijeku"

en: This order has been paid for and is no longer editable
hr: Ova narudžba je plaćena i više ju se ne može uređivati

en: Add Tax
hr: Dodaj porez

en: Refund
hr: Refundiraj

en: Calculate Taxes
hr: Izračun Poreza

en: Calculate Total
hr: Izračunaj Ukupno

en: Add product(s)
hr: Dodaj proizvod(e)

en: Add fee
hr: Dodaj naknadu

en: Add shipping cost
hr: Dodaj troškove dostave

en: Save
hr: Spremi

en: Restock refunded items
hr: Obnovi zalihu vraćenim stavkama

en: Amount already refunded
hr: Iznos je već refundiran

en: Total available to refund
hr: Ukupno dostupno za refundiranje

en: Refund amount
hr: Iznos za refundirati

en: Reason for refund (optional)
hr: Razlog za refundiranje (nije obavezno)

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
hr: Payment Gateway korišten u ovoj narudžbi ne podržava automatsko refundiranje.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
hr: Morat ćete ručno izdati povrat kroz Payment Gateway nakon korištenja ove funkcije.

en: Add products
hr: Dodaj proizvode

en: Add tax
hr: Dodaj porez

en: Rate name
hr: Naziv stope

en: Tax class
hr: Klasa poreza

en: Rate code
hr: Kod stope

en: Rate %
hr: Stopa %

en: Or, enter tax rate ID:
hr: Ili, unesite porezna stopa ID:

en: Optional
hr: Nije obavezno

en: Shipping Name
hr: Naziv dostave

en: Shipping Method
hr: Vrsta dostave

en: Select terms
hr: Odaberi uvjete

en: Add new
hr: Dodaj novo

en: "%s" separate terms
hr: "%s" odvojeni uvjeti

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
hr: Unesite tekst, ili atribute odvojeno s "%s" kao vrijednost odvajanja.

en: File Name
hr: Naziv datoteke

en: Choose file
hr: Odaberi datoteku

en: Insert file URL
hr: Unesi URL datoteke

en: Drag and drop, or click to set menu order manually
hr: Povuci i ispusti, ili klikni za ručni redosljed stavki izbornika

en: Any
hr: Bilo koje

en: Remove this image
hr: Ukloni ovu sliku

en: Upload an image
hr: Učitaj sliku

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
hr: Unesite SKU za ovu varijaciju ili ostavite prazno za korištenje SKU-a glavnog proizvoda.

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
hr: Omogući ovu opciju ako želite dozvoliti pristup linku za prezimanje datoteke nakon kupnje proizvoda

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
hr: Omogućite ovu opciju ukoliko se proizvod ne dostavlja ili nema troškova dostave

en: Enable this option to enable stock management at variation level
hr: Omogućite ovu opciju da biste omogućili upravljanje zalihama na razini varijacije

en: Regular Price:
hr: Normalna cijena:

en: Variation price (required)
hr: Cijena varijacije (obavezno)

en: Sale Price:
hr: Snižena cijena:

en: Cancel schedule
hr: Obustavi raspored

en: Sale start date:
hr: Datum početka rasprodaje:

en: Sale end date:
hr: Datum kraja rasprodaje:

en: Stock Qty:
hr: Količina na zalihi:

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
hr: Unesite količinu kako bi se omogućilo upravljanje zalihama na razini varijacija, ili ostavi prazno za upotrebu opcija matičnog proizvoda.

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
hr: Unesi težinu za ovu varijaciju ili ostavi prazno kako bi se uptrijebila osnovna težina.

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
hr: Dimenzije (D&times;Š&times;V)

en: Shipping class:
hr: Klasa dostave:

en: Same as parent
hr: Jednako kao i glavno

en: Tax class:
hr: Klasa poreza:

en: Variation Description:
hr: Opis varijacije:

en: Download Limit:
hr: Limit preuzimanja

en: Download Expiry:
hr: Istek preuzimanja:

en: Sold %s worth in the last %d days
hr: Prodano %s vrijednosti zadnjih %d dana.

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
hr[0]: Prodana 1 stavka u zadnjih %d dana
hr[1]: Prodana 1 stavka zadnjih %d dana
hr[2]: Prodano %d stavki zadnjih %d dana

en: %s discounts in total
hr: ukupno %s popusta

en: %d coupons used in total
hr: %d kupona korišteno ukupno

en: Year
hr: Godina

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: This Month
hr: Ovaj mjesec

en: Last 7 Days
hr: Posljednjih 7 dana

en: Filter by coupon
hr: Flitriranje po kuponu

en: Choose coupons&hellip;
hr: Odaberite kupon&hellip;

en: All coupons
hr: Svi kuponi

en: Show
hr: Prikaži

en: No used coupons found
hr: Nisu pronađeni iskorišteni kuponi

en: Most Popular
hr: Najpopularnije

en: No coupons found in range
hr: Nema pronađenih kupona u rasponu

en: Most Discount
hr: Najveći popust

en: Export CSV
hr: Izvezi CSV

en: Number of coupons used
hr: Broj iskorištenih kupona

en: Discount amount
hr: Iznos popusta

en: Customer
hr: Kupac

en: No customers found.
hr: Nema pronađenih kupaca.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
hr[0]: %s prethodna narudžba povezana
hr[1]: %s prethodne narudžbe povezane
hr[2]: %s prethodnih narudžbi povezano

en: Refreshed stats for %s
hr: Osvježena statistika za %s

en: Search customers
hr: Pretraži kupce

en: Refresh stats
hr: Osvježi statistiku

en: View orders
hr: Vidi narudžbe

en: Link previous orders
hr: Poveži prethodne narudžbe

en: Name (Last, First)
hr: Ime (Prezime, Ime)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Location
hr: Lokacija

en: Money Spent
hr: Novac Potrošen

en: Last order
hr: Posljednja narudžba

en: %s signups in this period
hr: %s registracija u ovom razdoblju

en: Customer Sales
hr: Kupci su kupili

en: Guest Sales
hr: Gosti su kupili

en: Customer Orders
hr: Nerudžbe kupaca

en: Guest Orders
hr: Narudžbe gostiju

en: orders
hr: narudžbe

en: customer orders
hr: Nardužbe kupaca

en: guest orders
hr: Narudžbe gostiju

en: Signups
hr: Registracije

en: new users
hr: novi korisnici

en: No low in stock products found.
hr: Nema proizvoda s malim zalihama.

en: No out of stock products found.
hr: Nema proizvoda bez zaliha.

en: %s sales in %s
hr: %s prodaja u %s

en: Select categories&hellip;
hr: Odaberite kategoriju&hellip;

en: None
hr: Ništa

en: All
hr: Sve

en: &larr; Choose a category to view stats
hr: %larr; Odaberite kategoriju da vidide njen status

en: %s average daily sales
hr: %s proječno dnevnih prodaja

en: %s average monthly sales
hr: %s prosječno mjesečnih prodaja

en: %s gross sales in this period
hr: %s bruto prodaja u ovom razdoblju

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
hr: Ovo je ukupan iznos nakon povrata, uključujući dostavu i poreze.

en: %s net sales in this period
hr: %s neto prodaja u ovom razdoblju

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
hr: Ovo je ukupan iznos nakon povrata, u ovo nije uključena dostava i porez.

en: %s orders placed
hr: %s Narudžbi naručeno

en: %s items purchased
hr: %s proizvoda kupljeno

en: %s refunded %d order | %s refunded %d orders
hr[0]: %s refundirana %d narudžba
hr[1]: %s refundirano %d narudžbi
hr[2]: %s refundirano %d narudžbi

en: %s charged for shipping
hr: %s naplaćeno za pošiljke

en: %s worth of coupons used
hr: %s vrijednosti u kuponima iskorišteno

en: Number of items sold
hr: Broj prodanih proizvoda

en: Number of orders
hr: Broj narudžbi

en: Average sales amount
hr: Prosječan iznos prodaja

en: Shipping amount
hr: Iznos dostave

en: Gross Sales amount
hr: Bruto iznos od prodaje

en: Net Sales amount
hr: Neto iznos od prodaje

en: %s sales for the selected items
hr: %s prodaja za odabranu stavku

en: %s purchases for the selected items
hr: %s kupnji za odabrane stavke

en: Showing reports for:
hr: Prikaz izvješća za:

en: Reset
hr: Poništi

en: Product Search
hr: Traženje proizvoda

en: Top Sellers
hr: Najbolje prodavano

en: No products found in range
hr: Nema pronađenih proizvoda u rasponu

en: Top Freebies
hr: Najbolje besplatne stvari

en: Top Earners
hr: Proizvodi sa najvećom zaradom

en: &larr; Choose a product to view stats
hr: &larr; Odaberite proizvod za prikaz statistike

en: Sales amount
hr: Iznos prodaje

en: No products found.
hr: Nema pronađenih proizvoda.

en: product
hr: proizvod

en: Parent
hr: Glavni

en: Units in stock
hr: Komada na zalihama.

en: Rate
hr: Stopa

en: Number of Orders
hr: Broj narudžbi

en: Tax Amount
hr: Ukupan iznos poreza

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
hr: Ovo je zbroj "poreznih redova" za iznose poreza unutar vaših narudžbi.

en: Shipping Tax Amount
hr: Ukupan iznos poreza na pošiljke

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
hr: Ovo je zbroj "poreznih redova" za iznose poreza dostave unutar vaših narudžbi.

en: Total Tax
hr: Ukupan iznos poreza

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
hr: To je ukupni porez za stopu (porez dostave + porezn na proizvod).

en: No taxes found in this period
hr: Nema pronađenog poreza u ovom razdoblju

en: Period
hr: Razdoblje

en: Total Sales
hr: Ukupna prodaja

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
hr: To je zbroj polja 'Narudžba ukupno' unutar vaših narudžbi.

en: Total Shipping
hr: Ukupno dostava

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
hr: To je zbroj polja 'Dostava ukupno' unutar vaših narudžbi.

en: Total sales minus shipping and tax.
hr: Ukupno prodaja minus dostava i porez.

en: Totals
hr: Ukupno

en: Accounts
hr: Računi

en: Account Pages
hr: Stranica Račun

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
hr: Ove stranice trebaju biti postavljena tako da WooCommerce zna gdje poslati korisnicike za upravljanje fukcijama svog računa.

en: My Account Page
hr: Stranica mog računa

en: Page contents:
hr: Stranica sadržava:

en: My Account Endpoints
hr: Krajnje točke mog računa

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
hr: Završne točke se prilažu na URL vaših stranica kako bi rukovali sa specifičnim akcijama na stranici profila. One bi trebali biti jedinstveni.

en: View Order
hr: Vidi narudžbu

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
hr: Završne točke za Moj račun &rarr; Pogledaj stranicu narudžbi

en: Edit Account
hr: Uredi račun

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
hr: Završne točke za Moj račun &rarr; Pogledaj stranicu za uređivanje profila

en: Edit Address
hr: Uredi adresu

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
hr: Završne točke za Moj račun &rarr; Pogledaj stranicu za uređivanje adresa

en: Lost Password
hr: Izgubljena lozinka

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
hr: Završne točke za Moj račun &rarr; Stranicu za izgubljene lozinke

en: Logout
hr: Odjava

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
hr: Završne točke za pokretanje odjavljivanje. Možete dodati vašem izborniku pomoću prilagođenog linka:  yoursite.com/?customer-logout=true

en: Registration Options
hr: Opcije za registraciju

en: Enable Registration
hr: Omogući registraciju

en: Enable registration on the "Checkout" page
hr: Dozvolite registraciju na stranici "naplate"

en: Enable registration on the "My Account" page
hr: Dozvolite registraciju na stranici "Moj račun"

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
hr: Prikaži podsjetnik za prijavu registriranog kupaca na stranici "Plaćanje"

en: Account Creation
hr: Stvaranje računa

en: Automatically generate username from customer email
hr: Automatski generiraj korisničko ime iz email adrese kupca

en: Automatically generate customer password
hr: Automatski generiraj lozinku za kupca

en: General Options
hr: Općenite opcije

en: Enable the REST API
hr: Omogući REST API

en: Checkout Options
hr: Opcije plaćanja

en: Checkout Process
hr: Proces Plaćanja

en: Enable the use of coupons
hr: Omogućite korištenje kupona

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
hr: Kuponi se mogu koristiti u košarici i stranici za plaćanje.

en: Calculate coupon discounts sequentially
hr: Izračunaj kupon popuste u nizu

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
hr: Kod primjene više kupona, prvi kupon se primjenjuje za punu cijenu, drugi kupon za sniženu cijenu i tako dalje.

en: Enable guest checkout
hr: Omogućite kupovinu gostima

en: Allows customers to checkout without creating an account.
hr: Dozvolite kupcima da izvrše narudžbu bez izrade računa.

en: Force secure checkout
hr: Forsiraj zaštićeno plaćanje

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (a SSL Certificate is required).
hr: Prisili SSL (HTTPS) na stranici blagajne (SSL Certifikat je obavezan).

en: Force HTTP when leaving the checkout
hr: Prisili HTTP kad napuštaš blagajnu

en: Checkout Pages
hr: Stranice naplate

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
hr: Ove stranice moraju biti konfigurirane kako bi Woocommerce znao gdje da kupce šalje na naplatu.

en: Cart Page
hr: Stranica košarice

en: Checkout Page
hr: Stranica naplate

en: Terms and Conditions
hr: Uvjeti i Odredbe

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
hr: Ako definirate "Uvjete korištenja" kupac će biti upitan da li ih prihvaća prije plaćanja.

en: Checkout Endpoints
hr: Krajnje točke na stranici za plaćanje

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
hr: Završne točke se prilažu na URL vaših stranica kako bi rukovali sa specifičnim akcijama na stranici naplate. One bi trebali biti jedinstveni.

en: Pay
hr: Plati

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
hr: Krajnje točke za stranicu naplate &rarr;

en: Order Received
hr: Narudžba zaprimljena

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
hr: Krajnja točka za blagajnu &rarr; stranica Narudžba Primljena

en: Add Payment Method
hr: Dodaj metodu plaćanja

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
hr: Završne točke za stranicu plaćanja &rarr; Dodaj metodu plaćanja stranicu

en: Payment Gateways
hr: Metode plaćanja

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
hr: Instalirani načini plaććanja su navedeni ispod. Povuci i ispusti kako bi kontrolirali redosljed na sučelju kupca.

en: Gateway Display Order
hr: Gateway Redosljed Prikaza

en: Gateway
hr: Sustav

en: Gateway ID
hr: ID sustava

en: Emails
hr: Email

en: Email Options
hr: Email opcije

en: Email Sender Options
hr: Opcije emaila pošiljatelja

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
hr: Ove opcije utjeću na pošiljatelja (email adresu i ime) kod uporabe Woo Commerce emailova.

en: "From" Name
hr: "Od" ime

en: "From" Email Address
hr: "Od" Email adresa

en: Email Template
hr: Email predložak

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
hr: Ovdje možete urediti WooCommerce email poruke. <a href="%s" target="_blank">Kliknite ovdje za pregled email predloška</a>. Za napredne postavke kopirajte <code>woocommerce/templates/emails/</code> u <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.

en: Header Image
hr: Slika zaglavlja

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
hr: Unesite URL do slike koju želite prikazati u zaglavlju email poruke. Dodajte sliku putem <a href="%s">dodavanja medijskih datoteka</a>.

en: Email Footer Text
hr: Tekst email podnožja

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
hr: Tekst u podnožju WooCommerce email-ova.

en: Powered by WooCommerce
hr: Pokretano od WooCommerce

en: Base Colour
hr: Osnovna Boja

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
hr: Osnovna boja za WooCommerce email predloške. Zadano <code>#557da1</code>.

en: Background Colour
hr: Boja pozadine

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
hr: Pozadinska boja WooCommerce email predloška. Osnovna <code>#f5f5f5</code>.

en: Email Body Background Colour
hr: Pozadinska boja email sadržaja/tijela

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
hr: Glavna boja pozadine. Zadano <code>#fdfdfd</code>.

en: Email Body Text Colour
hr: Boja teksta email sadržaja/tijela

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
hr: Boja glavnog teksta. Zadano <code>#505050</code>.

en: Base Location
hr: Osnovna Lokacija

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
hr: Ovo je osnovna lokacija vašeg poslovanja. Stope poreza će se temeljiti na ovoj zemlji.

en: Selling Location(s)
hr: Lokacije prodaje

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
hr: Ova opcija vam omogućuje da odredite u koje zemlje želite prodavati.

en: Sell to all countries
hr: Prodavaj u sve zemlje

en: Sell to specific countries only
hr: Prodavaj samo u određene države

en: Specific Countries
hr: Određene države

en: Default Customer Address
hr: Default adresa kupca

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
hr: Ova opcija određuje default adresu kupaca (prije nego što oni unesu svoje podatke).

en: The %sMaxMind GeoLite Database%s will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
hr: %sMaxMind GeoLite Database%s će se povremeno preuzimati u vaš wp-content direktorij ako koristite geolokaciju.

en: No address
hr: Nema adrese

en: Shop base address
hr: Osnovna adresa trgovine

en: Geolocate
hr: Geolokacija

en: Geolocate (with page caching support)
hr: Geolocate (sa stranicom za podršku kaširanja)

en: Store Notice
hr: Obavijest trgovine

en: Enable site-wide store notice text
hr: Omogućite obavijest trgovine na stranici

en: Store Notice Text
hr: Tekst obavijesti trgovine

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
hr: Ovo je demo prodavaonica samo za testiranje &mdash; narudžbe neće biti provedene.

en: Currency Options
hr: Opcije valute

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
hr: Sljedeće postavke utječu na prikaz cijena na stranici.

en: Currency
hr: Valuta

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hr: Ovdje kontrolirate koje valutu cijena u katalogu i u kojoj valuti će metode plaćanja vršiti naplatu.

en: This controls the position of the currency symbol.
hr: Ovo kontrolira poziciju simbola valute.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
hr: Ovo postavlja sparator tisućica na prikazanim cijenama.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
hr: Ovo postavlja decimalni sparator prikazanih cijena.

en: Number of Decimals
hr: Broj decimala

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
hr: Ovo postavlja broj

en: Integration
hr: Integracija

en: Display
hr: Prikaz

en: Shop & Product Pages
hr: Stranice Trgovine i proizvoda

en: Shop Page
hr: Stranica Trgovine

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
hr: Početna stranica se isto može koristiti u vašim <a href="%s">permalinkovima proizvoda</a>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
hr: Ovime postavljate osnovnu stranicu vaše trgovine - ovdje će biti arhiva vaših proizvoda.

en: Shop Page Display
hr: Prikaz stranice trgovine

en: This controls what is shown on the product archive.
hr: Ovo kontrolira što je prikazano na arhivi proizvoda.

en: Show products
hr: Prikaži proizvode

en: Show categories &amp; subcategories
hr: Prikaži kategorije i podkategorije

en: Show both
hr: Prikaži oboje

en: Default Category Display
hr: Osnovni prikaz kategorije

en: This controls what is shown on category archives.
hr: Ovo kontrolira što je prikazano na arhivi kategorije.

en: Show subcategories
hr: Prikaži pod-kategorije

en: Default Product Sorting
hr: Osnovno razvrstavanje proizvoda

en: This controls the default sort order of the catalog.
hr: Ovo kontrolira zadano sortiranje proizvoda u katalogu.

en: Default sorting (custom ordering + name)
hr: Osnovno razvrstavanje (prilagođeno razvrstavanje + ime)

en: Popularity (sales)
hr: Popularnost (prodaja)

en: Average Rating
hr: Prosječna ocjena

en: Sort by most recent
hr: Sortiraj po najnovije

en: Sort by price (asc)
hr: Sortiraj po cijeni (uzlazno)

en: Sort by price (desc)
hr: Sortiraj po cijeni (silazno)

en: Add to cart behaviour
hr: Dodaj u ponašanje košarice

en: Redirect to the cart page after successful addition
hr: Preusmjeri na košaricu nakon uspješnog dodavanja proizvoda

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
hr: Omogućite AJAX gumbe za dodavanje u košaricu na arhivi.

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
hr: Ove postavke utječu na prikaz i dimenzije slika u vašem katalogu - zaslon na front-end će i dalje biti pod utjecajem CSS stilova. Nakon promjene ovih postavki možda ćete trebati <a href="%s">ponovo generirati vaše minijature</a>.

en: Catalog Images
hr: Katalog Slike

en: This size is usually used in product listings
hr: Ova veličina se obično koristi u listi proizvoda

en: Single Product Image
hr: Slika jednog proizvoda

en: This is the size used by the main image on the product page.
hr: Ovo je veličina koja se koristi za glavnu sliku na stranici proizvoda.

en: Product Thumbnails
hr: Proizvod Minijature

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
hr: Ova veličina se obično koristi za galeriju slika na stranici proizvoda.

en: Product Image Gallery
hr: Galerija slika proizvoda

en: Enable Lightbox for product images
hr: Omogući Lightbox za slike proizvoda

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
hr: Uključi WooCommerce Lightbox. Galerija slika proizvoda će se otvoriti u lightboxu.

en: Manage Stock
hr: Upravljanje zalihama

en: Enable stock management
hr: Omogući upravljanje zalihom

en: Hold Stock (minutes)
hr: Zadržite zalihe (minute)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
hr: Zadržite zalihe (za neplaćene narudžbe) na x minuta. Kada je ovaj limit doesgnut, narudžbe na čekanju će biti obustavljene. Ostavite prazno za onemogućavanje.

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Enable low stock notifications
hr: Omogući obavijesti za proizvode kojih ponestaje na zalihi

en: Enable out of stock notifications
hr: Omogući obavijesti za proizvode kojih nema na zalihi

en: Notification Recipient
hr: Primatelj obavijesti

en: Low Stock Threshold
hr: Prag niskih zaliha

en: Out Of Stock Threshold
hr: Prag nestanka zaliha

en: Out Of Stock Visibility
hr: Vidljivost nestanka zaliha

en: Hide out of stock items from the catalog
hr: Sakrij u katalogu proizvode kojih nema na zalihi

en: Stock Display Format
hr: Format prikaza zaliha

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
hr: Ovo kontrolira kako je zaliha prikazana na stranici.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
hr: Uvijek prikaži zalihu npr. "12 na zalihi"

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
hr: Samo prikažite kada je zaliha pri kraju npr. "Samo 2 ostalo na zalihi" umjesto "Na zalihi"

en: Never show stock amount
hr: Nikada ne prikazuj količinu na zalihi

en: File Download Method
hr: Metoda preuzimanja proizvoda

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
hr: Forsiranje preuzimanja će ostaviti URL-ove sakrivenim, ali neki serveri mogu nepouzdano poslužiti velike datoteke. Ako je podržano, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> može biti iskorišten za preuzimanja (na serveru je potreban <code>mod_xsendfile</code>)

en: Force Downloads
hr: Prisili preuzimanje

en: Redirect only
hr: Samo preusmjeri

en: Access Restriction
hr: Ograničenje pristupa

en: Downloads require login
hr: Preuzimanja zahtijevaju prijavu

en: This setting does not apply to guest purchases.
hr: Ova postavka se ne primijenjuje na kupovinu gostiju.

en: Grant access to downloadable products after payment
hr: Omogućite pristup proizvodima za preuzimanje nakon plaćanja

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
hr: Omogućite ovu opciju za davanje pristupa preuzimanju kada je narudžba u "obradi" umjesto "završena".

en: Measurements
hr: Mjerne jedinice

en: Weight Unit
hr: Jedinica težine

en: This controls what unit you will define weights in.
hr: Ovo kontrolira koju mjernu jedinicu ćete upotrijebiti za težinu.

en: Dimensions Unit
hr: Jedinice dimenzija

en: This controls what unit you will define lengths in.
hr: Ovo kontrolira koju mjernu jedinicu ćete upotrijebiti za dužinu.

en: Product Ratings
hr: Ocjene proizvoda

en: Enable ratings on reviews
hr: Omogućite ocjene na recenzijama

en: Ratings are required to leave a review
hr: Ocjena je obavezna za ostavljanje recenzije

en: Show "verified owner" label for customer reviews
hr: Prikažite oznaku "provjereni kupac" za recenzije korisnika

en: Only allow reviews from "verified owners"
hr: Dopusti recenzije samo "potvrđenim kupcima"

en: Shipping Options
hr: Opcije dostave

en: Shipping Calculations
hr: Kalkulacija dostave

en: Enable shipping
hr: Omogući dostavu

en: Enable the shipping calculator on the cart page
hr: Omogući izračun dostave na stranici košarice

en: Hide shipping costs until an address is entered
hr: Sakrij cijenu dostave sve dok adresa nije unesena

en: Shipping Display Mode
hr: Prikaže načine dostave

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
hr: Ovo određuje kako je na frontend prikazano više načina dostave.

en: Display shipping methods with "radio" buttons
hr: Prikaži opcije dostave s "radio" dugmadi

en: Display shipping methods in a dropdown
hr: Prikaži načine dostave u padajućem popisu

en: Shipping Destination
hr: Odredište dostave

en: This controls which shipping address is used by default.
hr: Ovo kontrolira koja adresa dostave se koristi po defaultu.

en: Default to shipping address
hr: Default za Adresu za dostavu

en: Default to billing address
hr: Default za Adresu za naplatu

en: Only ship to the customer's billing address
hr: Dostavi samo na adresu kupca za naplatu

en: Restrict shipping to Location(s)
hr: Ograniči dostavu na lokaciju(e)

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
hr: Odaberi u koje zemlje želite dostavljati, ili odaberite dostavu u sve <a href="%s">lokacije u kojima prodajete</a>.

en: Ship to all countries you sell to
hr: Dostava u sve zemlje u koje prodajete

en: Ship to all countries
hr: Dostava u sve zemlje

en: Ship to specific countries only
hr: Dostava samo u određene zemlje

en: Shipping Methods
hr: Načini dostave

en: Selection Priority
hr: Odabir Prioriteta

en: Available methods will be chosen by default in this order. If multiple methods have the same priority, they will be sorted by cost.
hr: Dostupne metode će biti odabrane po defaultu u ovoj narudžbi. Ako više metoda ima isti prioritet, one će biti razvrstane po cijeni.

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
hr: Povuci i ispusti metode dostave navede iznad kako bi kontrolirali njihov redosljed.

en: Tax Options
hr: Opcije poreza

en: Standard Rates
hr: Standardna stopa

en: %s Rates
hr: %s stopa

en: Key Details
hr: Detalji Ključa

en: Friendly name for identifying this key.
hr: Opisni naziv za identifikaciju ovog ključa.

en: Owner of these keys.
hr: Vlasnik ovih ključeva.

en: Select the access type of these keys.
hr: Odaberite vrstu pristupa ovim ključevima.

en: Generate API Key
hr: Generiraj API ključ

en: Revoke Key
hr: Ukini Ključ

en: Consumer Key
hr: Potrošački ključ

en: Copied!
hr: Kopirano!

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Consumer Secret
hr: Potrošačka tajna

en: QRCode
hr: QR kod

en: Tax Rates for the "%s" Class
hr: Porezne stope za "%s" klasu

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
hr: Ispod definirajte stope poreza za zemlje i države. <a href="%s">Pogledajte ovdje</a> za dostupne dvoslovne kodove zemalja.

en: Country&nbsp;Code
hr: Kod&nbsp;države

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
hr: 2-znamenkasti kod zemlje, npr. US. Ostavite prazno za primjenu na sve.

en: State&nbsp;Code
hr: Kod&nbsp;države

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
hr: 2-znamenkasti kod države, npr. AL. Ostavite prazno za primjeniti na sve.

en: ZIP/Postcode
hr: ZIP/poštanski broj

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
hr: Poštanski broj za ovo pravilo. Više vrijednosti odvojite točka-zarezom (;). Ostavite prazno za primjenu na sva područja. Mogu se koristiti zamjenski znakovi (*). Rasponi za numeričke poštanske znakove (npr. 12345-12350) će se proširiti u pojedinačne poštanske brojeve.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
hr: Gradovi za ovo pravilo. Odvojite više vrijednosti točka-zarezom (;). Ostavite prazno za primjeniti na sve gradove.

en: Rate&nbsp;%
hr: Stopa&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
hr: Unesite iznos poreza (postotak) do 4 decimale.

en: Tax&nbsp;Name
hr: Ime&nbsp;poreza

en: Enter a name for this tax rate.
hr: Unesite ime za ovu stopu poreza

en: Priority
hr: Prioritet

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
hr: Odaberite prioritet za ovu stopu poreza. Samo 1 pogođena stopa po prioritetu će se koristiti. Za definiciju više stopa poreza za jedno područje, morate definirati drugačiji prioritet po stopi.

en: Compound
hr: Spoj

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
hr: Izaberi da li je ovo glavni porez. Glavni porez primjenjivati će se na sve druge poreze.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hr: Izaberi da da li će se ovaj porez primjeniti i na cijenu dostave.

en: Tax rate ID
hr: Porezna stopa ID

en: Insert row
hr: Umetnite red

en: Remove selected row(s)
hr: Uklonite odabrani redak ili retke

en: Import CSV
hr: Uvoz CSV

en: No row(s) selected
hr: Nije odabran niti jedan red

en: Country Code
hr: Kod zemlje

en: State Code
hr: Kod države

en: Tax Name
hr: Naziv poreza

en: Method
hr: Metoda

en: Duration
hr: Trajanje

en: Headers
hr: Zaglavlja

en: Content
hr: Sadržaj

en: Request
hr: Zahtjev

en: Response
hr: Odgovor

en: Webhook Data
hr: Webhook Podaci

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
hr: Opisni naziv za identifikaciju ovog webhook, default za Webhook je kreiran %s.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
hr: Opcije jesu &quot;Aktivno&quot; (u dostavi), &quot;Pauzirano&quot; (nije dostavljeno), ili &quot;Onemogućeno&quot; (nije dostavljeno zbog greške u dostavi).

en: Select when the webhook will fire.
hr: Odaberite kada će webhook imati okidač.

en: Coupon Created
hr: Kupon kreiran

en: Coupon Updated
hr: Kupon ažuriran

en: Coupon Deleted
hr: Kupon obrisan

en: Customer Created
hr: Kupac kreiran

en: Customer Updated
hr: Kupac ažuriran

en: Customer Deleted
hr: Kupac obrisan

en: Order Created
hr: Narudžba kreirana

en: Order Updated
hr: Narudžba ažurirana

en: Order Deleted
hr: Narudžba obrisana

en: Product Created
hr: Proizvod kreiran

en: Product Updated
hr: Proizvod ažuriran

en: Product Deleted
hr: Proizvod obrisan

en: Action
hr: Akcija

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Action Event
hr: Akcija događanja

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
hr: Unesite akciju koja će biti okidač za ovaj webhook.

en: Custom Topic
hr: Prilagođena tema

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
hr: Unesite prilagođenu temu koja će biti okidač za ovaj webhook.

en: URL where the webhook payload is delivered.
hr: URL na koji se webhook sadržaj isporučuje.

en: Secret
hr: Tajna

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
hr: Tajni ključ se koristi za generiranje hash od isporučenog webhook i dolazi u zaglavljima zahtjeva. Ovo će biti default za trenutni API korisnikovu potrošačku tajnu, ako nije predviđeno.

en: Webhook Actions
hr: Webhook Akcije

en: Created at
hr: Kreirano

en: Updated at
hr: Ažurirano

en: Save Webhook
hr: Spremi Webhook

en: Webhook Logs
hr: Webhook Log zapis

en: Enable Taxes
hr: Omogućite poreze

en: Enable taxes and tax calculations
hr: Omogući poreze i izračune poreza

en: Prices Entered With Tax
hr: Cijene unesene sa porezom

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
hr: Ova opcija je važna jer će utjecati na način unosa cijena. Promjena neće ažurirati postojeće proizvode.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
hr: Da, ja ću unijeti cijene koje uključuju porez

en: No, I will enter prices exclusive of tax
hr: Ne, ja ću unijeti cijene u koje nije uključen porez

en: Calculate Tax Based On:
hr: Izračunaj porez prema:

en: This option determines which address is used to calculate tax.
hr: Ova opcija određuje koja se adresa koristi za izračun poreza.

en: Customer shipping address
hr: Adresa kupca za dostavu

en: Customer billing address
hr: Adresa kupca za naplatu

en: Shipping Tax Class:
hr: Porezna klasa dostave:

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
hr: Nije obavezno, postavite koja klasa poreza se primjenjuje na dostavu ili ostavite kako bi se porez dostave bazirao na stavkama košarice.

en: Shipping tax class based on cart items
hr: Klasa poreza za dostavu bazira se na stavkama košarice

en: Rounding
hr: Zaokruživanje

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
hr: Zaokružite porez na ukupnoj razini, umjesto zaokruživanja po retku

en: Additional Tax Classes
hr: Dodatne klase poreza

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
hr: Ispod je popis dodatnih klasa poreza (1 po redku). Ovo je dodatak na default "Standardna stopa".

en: Reduced Rate%sZero Rate
hr: Manji porez%sBez poreza

en: Display Prices in the Shop:
hr: Prikaži cijene u trgovini:

en: Including tax
hr: Uključujući porez

en: Excluding tax
hr: Isključujući porez

en: Display Prices During Cart and Checkout:
hr: Prikaz cijene tijekom Košarice i Blagajne:

en: Price Display Suffix:
hr: Prikaz Cijene Sufiks:

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
hr: Definirajte tekst koji će se prikazati nakon cijene vašeg proizvoda. To može biti, na primjer, "uključ. PDV" da bolje objasnite svoju cijenu. Također možete promijeniti cijene koristeći jedan od slijedećih načina: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Display Tax Totals:
hr: Prikaz Porez Ukupno:

en: As a single total
hr: Kao jedan iznos

en: Itemized
hr: Po stavkama razvrstane

en: Browse all extensions
hr: Pregledavaj sve ekstenzije

en: Need a theme? Try Storefront
hr: Trebate temu? Isprobajte Storefront

en: Popular
hr: Popularno

en: Gateways
hr: Metode plaćanja

en: Import/export
hr: Uvoz/Izvoz

en: Accounting
hr: Računovodstvo

en: Free
hr: Besplatno

en: Third-party
hr: Treća strana

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
hr: Naš katalotog proširenja za WooCommerce mogu se pronaći na Woothemes.com ili klikom na link<a href="%s">Katalog WooCommerce  proširenja </a>

en: Looking for a WooCommerce theme?
hr: Tražite WooCommerce temu?

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
hr: Mi preporučujemo Storefront, %sslužbenu%s WooCommerce temu.

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
hr: Storefront je intuitivna i fleksibilna, %sbesplatna%s WordPress tema koja nudi duboku integraciju s WooCommerce i mnogim najpopularnijim kupcima-okrenutim proširenjima.

en: Read all about it
hr: Pročitaj sve o tome

en: Download &amp; install
hr: Preuzmi i instaliraj

en: Log file: %s (%s)
hr: Datoteka Log zapisa: %s (%s)

en: There are currently no logs to view.
hr: Trenutno nema log zapisa.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
hr: Molimo kopirajte i zaljepite ove podatke u tiked kad kontaktirate podršku:

en: Get System Report
hr: Uzmi izvještaj sistema

en: Understanding the Status Report
hr: Razumijevanje Izvještaja o statusu

en: Copy for Support
hr: Kopiraj za podršku

en: WordPress Environment
hr: WordPress Okruženje

en: The URL of your site's homepage.
hr: URL naslovnice vaše web stranice.

en: Site URL
hr: URL stranice

en: The root URL of your site.
hr: Korjenski URL vaše web stranice.

en: WC Version
hr: WC verzija

en: The version of WooCommerce installed on your site.
hr: Verzija WooCommerce installiranog na vašoj stranici.

en: Log Directory Writable
hr: Log direktorij, može se zapisivati.

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
hr: Nekoliko WooCommerce ekstenzija može zapisivati log bilješke što olakšava ispravljanje problema. Direktorij treba omogućavati zapisivanje.

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
hr: Da bi se omogućilo zapisivanje, napravite <code>%s</code> da se može zapisivati ili definirajte prilagođeni <code>WC_LOG_DIR</code>.

en: WP Version
hr: WP verzija

en: The version of WordPress installed on your site.
hr: Verzija WooCommerce installiranog na vašoj stranici.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
hr: Da li imate omogućen WordPress Multisite.

en: WP Memory Limit
hr: WP limit memorije

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
hr: Maksimalna količina memorije (RAM-a) koju vaša stranica može koristiti u jednom trenutku.

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
hr: %s - Preporučujemo postavljanje memorije na najmanje 64MB. Vidi: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>

en: WP Debug Mode
hr: WP Debug Mod

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
hr: Prikazuje da li je WordPress u Debug načinu.

en: Language
hr: Jezik

en: The current language used by WordPress. Default = English
hr: Trenutni jezik kojeg koristi WordPress. Default = English

en: Server Environment
hr: Server Okruženje

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
hr: Podaci o web serveru koji trenutno hosta vašu stranicu.

en: PHP Version
hr: PHP verzija

en: The version of PHP installed on your hosting server.
hr: PHP verzija instalirana na vašem hosting serveru.

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>
hr: %s - Mi preporučujemo minimalno PHP verziju 5.4. Vidi: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
hr: Ne može se odrediti PHP verzija jer phpversion() ne postoji.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
hr: Najveća veličina datoteke koja može biti sadržana u jednoj objavi.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
hr: Vrijeme (u sekundama) koje će vaša stranica potrošiti na pojedinu operaciju prije nego što vrijeme istekne (kako bi se izbjeglo smrzavanje servera)

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
hr: Maksimalan broj varijabli koje vaš server može koristiti za pojedinu funkciju kako bi se izbjeglo preopterećenje.

en: SUHOSIN Installed
hr: SUHOSIN instaliran

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
hr: Suhosin je napredni sustav zaštite za PHP instalacije. To je dizajnirano tako da zaštiti vaše servere s jedne strane od brojnih dobro poznatih problema u PHP aplikacijama a s druge strane protiv potencijalnih nepoznatih ranjivosti unutar tih aplikacija ili u samoj PHP jezgri. Ako je omogućen na vašem poslužitelju, Suhosin možda treba biti konfiguriran da poveća limit dostave podataka.

en: MySQL Version
hr: MySQL verzija

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
hr: MySQL verzija instalirana na vašem hosting serveru.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
hr: Najveća veličina datoteke koja može biti učitana u vašu WordPress instalaciju.

en: Default Timezone is UTC
hr: Default vremenska zona je UTC

en: The default timezone for your server.
hr: Default vremenska zona za vaš server.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
hr: Default vremenska zona je %s - to treba biti UTC

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
hr: Pristupnici plaćanja -Payment Gateways- mogu koristiti cURL za komunikaciju s udaljenim poslužiteljima da autoriziraju plaćanje, drugi dodaci također se mogu koristiti pri komunikaciji s udaljenim servisima.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
hr: Neki web services poput dostave koriste SOAP da bi dobili informacije s udaljenih poslužitelja, na primjer, FedEx citati u stvarnom vremenu zahtjevaju SOAP koji treba biti instaliran.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
hr: HTML/Multipart email poruke koriste DOMDocument za generiranje inline CSS u predlošcima.

en: Your server does not have the <a href="%s">DOMDocument</a> class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
hr: Vaš server nema <a href="%s">DOMDocument</a> class omogućen - HTML/Multipart emails, a također i neke ekstenzije, neće raditi bez DOMDocument.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
hr: GZip (gzopen) se koristi za otvaranje GEOIP baze podataka iz MaxMind.

en: Your server does not support the <a href="%s">gzopen</a> function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
hr: Vaš server ne podržava <a href="%s">gzopen</a> funkciju - ovo je obavezno kako biste koristili GeoIP bazu podataka iz MaxMind. API fallback će se koristiti umjesto geolokacije.

en: Remote Post
hr: Remote Post - objava na daljinu

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
hr: PayPal koristi ovu metodu komuniciranja kad šalje povratne informacije o transakciji.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
hr: wp_remote_post() nije uspjelo. PayPal IPN neće raditi s vašim serverom. Kontaktirajte vašeg davatelja usluge hostinga.

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Remote Get
hr: Remote Get - uzmi daljinski

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
hr: WooCommerce dodaci mogu koristiti ovu metodu komuniciranja kad provjeravaju dostupnost ažuriranja dodatka.

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
hr: wp_remote_get() nije uspjelo. WooCommerce plugin updater neće raditi s vašim serverom. Kontaktirajte vašeg davatelja usluge hostinga.

en: Database
hr: Baza podataka

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
hr: WooCommerce verzija za koju je formatirana baza podataka. Ovo bi trebalo biti isto kao vaša WooCommerce verzija.

en: Table does not exist
hr: Tablica ne postoji

en: Active Plugins
hr: Aktivnih dodataka

en: Visit plugin homepage
hr: Posjeti stranicu plugina

en: Network enabled
hr: Mreža omogućena

en: Force SSL
hr: Prisili SSL

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
hr: Da li vaša stranica forsira SSL certifikat za transakcije?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hr: Koje su valute cijene navedene u katalogu i u kojoj će valuti pristupnik obraditi naplatu.

en: The position of the currency symbol.
hr: Pozicija simbola valute.

en: The thousand separator of displayed prices.
hr: Odjelitelj tisuće za prikazane cijene.

en: The decimal separator of displayed prices.
hr: Decimalni odjelitelj za prikazane cijene.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
hr: Broj decimalnih mjesta prikazanih u cijeni.

en: API Enabled
hr: API Omogućen

en: Does your site have REST API enabled?
hr: Da li vaša stranica ima omogućen REST API?

en: API Version
hr: API verzija

en: What version of the REST API does your site use?
hr: Koju REST API verziju koristi vaša stranica?

en: WC Pages
hr: WC stranice

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
hr: URL vaše WooCommerce početne stranice trgovine (zajedno s ID stranice).

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
hr: URL vaše WooCommerce košarice (zajedno s ID stranice).

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
hr: URL vaše WooCommerce blagajne (zajedno s ID stranice).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
hr: URL vaše WooCommerce “Moj Račun” stranice (zajedno s ID stranice).

en: Page not set
hr: Stranica nije postavljena

en: Page does not exist
hr: Stranica ne postoji

en: Page does not contain the shortcode: %s
hr: Stranica ne sadrži shortcode: %s

en: Taxonomies
hr: Taksonomije

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
hr: Popis taksonomijskim uvjeta koji se mogu koristiti u odnosu na narudžba/proizvod statuse.

en: Product Types
hr: Vrste proizvoda

en: Theme
hr: Teme

en: The name of the current active theme.
hr: Naziv trenutno aktivne teme.

en: Version
hr: Verzija

en: The installed version of the current active theme.
hr: Instalirana verzija trenutno aktivne teme.

en: %s is available
hr: %s je dostupno

en: Author URL
hr: URL Autora

en: The theme developers URL.
hr: URL developera teme.

en: Child Theme
hr: Child tema

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
hr: Prikazuje je li trenutna tema Child tema.

en: If you're modifying WooCommerce or a parent theme you didn't build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
hr: Ako ste modificirali WooCommerce ili Parent temu koju niste osobno napravili, preporučujemo da koristite Child temu. Vidi: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>

en: Parent Theme Name
hr: Naziv Parent teme

en: The name of the parent theme.
hr: Naziv parent teme.

en: Parent Theme Version
hr: Verzija Parent teme

en: The installed version of the parent theme.
hr: Instalirana verzija Parent teme.

en: Parent Theme Author URL
hr: URL autora Parent teme

en: The parent theme developers URL.
hr: URL developera Parent teme.

en: WooCommerce Support
hr: WooCommerce Podrška

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
hr: Prikazuje da li trenutno aktivna tema ima podršku za WooCommerce.

en: Not Declared
hr: Nije objavljeno

en: Templates
hr: Predlošci

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje sve datoteke koje su nadjačale default WooCommerce stranice predloška.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
hr: <code>%s</code> verzija <strong style="color:red">%s</strong> Je zastarjela. Verzija jezgre je %s

en: Overrides
hr: Nadjačano

en: Learn how to update outdated templates
hr: Saznajte kako ažurirati zastarjele predloške

en: Tools
hr: Alati

en: Shipping Debug Mode
hr: Dostava Debug način rada

en: This tool will disable shipping rate caching.
hr: Ovaj alat će onemogućiti kaširanje naknade dostave.

en: Template Debug Mode
hr: Predložak Debug način

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
hr: Ovaj alat će onemogućiti nadjačavanje predloška za prijavljene administratore za debug svrhe.

en: Remove All Data
hr: Ukloni sve podatke

en: This tool will remove all WooCommerce, Product and Order data when using the "Delete" link on the plugins screen.
hr: Ovaj alat će ukloniti sve - WooCommerce, podatke o Proizvodima i Narudžbama kada koristite link "Obriši" na zaslonu dodataka.

en: Logs
hr: Log zapisi

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: — No Change —
hr: — Bez promjena —

en: Change to:
hr: Promjeni u:

en: Increase by (fixed amount or %):
hr: Povećaj za (fiksni iznos ili %)

en: Decrease by (fixed amount or %):
hr: Smanji za (fiksni iznos ili %)

en: Enter price (%s)
hr: Unesi cijenu (%s)

en: Sale
hr: Sniženje

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
hr: Smanji normalnu cijenu za (fiksni iznos ili %)

en: Enter sale price (%s)
hr: Unesi cijenu na sniženju (%s)

en: L/W/H
hr: D/Š/V

en: Length (%s)
hr: Dužina (%s)

en: Width (%s)
hr: Širina (%s)

en: Height (%s)
hr: Visina (%s)

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Catalog &amp; search
hr: Katalog &amp; pretraga

en: In stock?
hr: Na zalihi?

en: Backorders?
hr: Narudžbe na uput?

en: Sold Individually?
hr: Rasprodaja pojedinačno?

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
hr: <strong>Dobrodošli u WooCommerce</strong> &#8211; Vi ste gotovo spremni za početak prodavanja :)

en: Run the Setup Wizard
hr: Pokreni čarobnjaka za postavke

en: Skip Setup
hr: Preskoči postavke

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the %ssystem status page%s. If in doubt, check with the author of the theme.
hr: <strong>Vaša tema (%s) sadrži zastarjele kopije nekih WooCommerce datoteka predloška.</strong> Ove datoteke bi možda trebalo ažurirati kako bi se osiguralo da su kompatibilne s trenutnom verzijom WooCommerce. Možete vidjeti koje su datoteke pogođene na %ssystem status page%s. Ako ste u nedoumici, provjerite s autorom teme.

en: Learn More About Templates
hr: Nauči više o predlošcima

en: Hide This Notice
hr: Sakrij ovu napomenu

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our %sintegration%s guide or check out our %sStorefront%s theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
hr: <strong>Vaša tema nema podršku za WooCommerce</strong> &#8211; Molimo pročitajte naš %sintegration%s vodič ili pogledajte našu %sStorefront%s temu koja je potpuno besplatna za download a dizajnirana je posebno za korištenje s WooCommerce.

en: Read More About Storefront
hr: Pročitajte detaljnije o Storefront

en: Theme Integration Guide
hr: Vodič za integraciju teme

en: No, do not bother me again
hr: Ne, ne dosađuj mi ponovo

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
hr: <strong>WooCommerce Prijevod Dostupan</strong> &#8211; Instalirajte ili ažurirajte vaš <code>%s</code> prijevod na verziju <code>%s</code>.

en: Update Translation
hr: Ažuriraj prijevod

en: Force Update Translation
hr: Prisilno ažuriranje prijevoda

en: Hide This Message
hr: Sakrij ovu poruku

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
hr: <strong>Potrebno ažuriranje podataka</strong> &#8211; Moramo ažurirati vašu instalaciju na najnoviju verziju

en: Run the updater
hr: Pokreni ažuriranje

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
hr: Toplo se preporuča da izradite sigurnosnu kopiju baze podataka prije nego što nastavite. Jeste li sigurni da sada želite pokrenuti ažuriranje?

en: Custom:
hr: Prilagođeno:

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
hr: E-commerce alat koji pomaže vam prodavati bilo što. U prekrasnom obliku.

[ctx: date and time]
en: %1$s at %2$s
hr: %1$s u %2$s

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
hr: Dostupan je jedan rezultat, pritisnite tipku enter za selekciju.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
hr: Dostupno je %qty% rezultata, koristite tipke gore i dolje za navigaciju.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
hr: Nema rezultata pretrage.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
hr: Učitavanje neuspjelo

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
hr: Molimo unesite 1 ili više znakova

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
hr: Molimo unesite %qty% ili više znakova

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
hr: Molimo obrišite 1 znak

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
hr: Molimo izbrišite %qty% znakova

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
hr: Možete označiti samo 1 stavku

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
hr: Možete označiti %qty% stavki

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
hr: Učitavanje više rezultata&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
hr: Pretraživanje&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hr: Narudžbe

[ctx: slug]
en: product-category
hr: kategorija-proizvoda

[ctx: slug]
en: product-tag
hr: oznaka-proizvoda

[ctx: slug]
en: product
hr: proizvod

[ctx: default-slug]
en: shop
hr: trgovina

[ctx: default-slug]
en: product
hr: proizvod

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
hr: %s od %s

[ctx: Page title]
en: Shop
hr: Trgovina

[ctx: Page title]
en: Cart
hr: Košarica

[ctx: Page title]
en: Checkout
hr: Blagajna

[ctx: Page title]
en: My Account
hr: Moj račun

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Sve <span class="count">(%s)</span>

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
hr: Beskonačna upotreba

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
hr: Primjeni na sve odgovarajuće stavke u košarici

[ctx: placeholder]
en: Buy product
hr: Kupi proizvod

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
hr: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
hr: Do&hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
hr: Ništa

[ctx: number of pages]
en: of
hr: od

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
hr: Refundiraj %s via %s

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
hr: Refundiraj %s ručno

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
hr: od

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
hr: Naplata

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
hr: Naplata

[ctx: Version info]
en: %s is available
hr: %s je dostupno

[ctx: by author]
en: by %s
hr: od %s

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
hr: Osnova trgovine

[ctx: Page setting]
en: Cart
hr: Košarica

[ctx: Page setting]
en: Checkout
hr: Blagajna

[ctx: Page setting]
en: My Account
hr: Moj račun

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
hr: Uredi %s stranicu
