WooCommerce - en to he_IL translation catalogue (1165 entries)

en: "%s" separate terms
he_IL: "%s" מונחים מופרדים

en: "From" Email Address
he_IL: אימייל מוען

en: "From" Name
he_IL: שם מוען

en: %d Transients Rows Cleared
he_IL: %d שורות קבצים זמניים נוקו

en: %d item | %d items
he_IL[0]: פריט %d
he_IL[1]: %d פריטים

en: %d note | %d notes
he_IL[0]: הערה %d
he_IL[1]: %d הערות

en: %s Actions
he_IL: פעולות %s

en: %s Data
he_IL: נתוני %s

en: %s Items
he_IL: פריטי %s

en: %s Notes
he_IL: הערות %s

en: %s Rates
he_IL: תעריפי %s

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
he_IL: %s WooCommerce %s היא יותר עוצמתית, יציבה ומאובטחת מאי-פעם. אנו מקווים שתהנו להשתמש בה.

en: %s average daily sales
he_IL: %s ממוצע מכירות יומי

en: %s average monthly sales
he_IL: %s ממוצע מכירות חודשי

en: %s charged for shipping
he_IL: %s חיובים על משלוח

en: %s discounts in total
he_IL: %s הנחות בסה&quot;כ

en: %s gross sales in this period
he_IL: מכירות ברוטו של %s בתקופה זו

en: %s is available
he_IL: %s זמין

en: %s items purchased
he_IL: %s מוצרים נרכשו

en: %s net sales in this period
he_IL: מכירות נטו של %s בתקופה זו

en: %s orders placed
he_IL: %s הזמנות בוצעו

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
he_IL[0]: %s הזמנה קודמת קושרה
he_IL[1]: %s הזמנות קודמות קושרו

en: %s purchases for the selected items
he_IL: %s רכישות עבור הפריטים שנבחרו

en: %s sales for the selected items
he_IL: %s מכירות עבור הפריטים שנבחרו

en: %s sales in %s
he_IL: %s מכירות ב %s

en: %s signups in this period
he_IL: %s הרשמות בתקופה זו

en: %s top seller this month (sold %d)
he_IL: %s רב מכר החודש (מכר %d)

en: %s worth of coupons used
he_IL: %s שווי של קופונים מומשו

en: &larr; Choose a category to view stats
he_IL: &rarr; בחר בקטגוריה להצגת נתונים

en: &larr; Choose a product to view stats
he_IL: &rarr; בחר במוצר להצגת נתונים

en: &lsaquo; Previous
he_IL: &rsaquo; הקודם

en: (Copy)
he_IL: (העתק)

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
he_IL: <code>%s</code> בגרסאת <strong style="color:red">%s</strong> אינ/ה בתוקף. גרסאת הליבה היא %s

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
he_IL: <strong class="red">הערה:</strong> אפשרות זו תמחק את <u>כל</u> תעריפי המס שלך, השתמש בה בזהירות.

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
he_IL: <strong class="red">הערה:</strong> אפשרות זו תכפה את שדרוג התרגומים עבור השפה שלך אם קיים תרגום זמין.

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
he_IL: <strong class="red">הערה:</strong> כלי זה יתקין את כל עמודי WooCommerce החסרים. עמודים אשר הוגדרו כבר לא יוחלפו.

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
he_IL: <strong class="red">אזהרה:</strong> הכלי הזה ימחק את כל נתוני session לקוחות ממסד הנתונים, כולל כל עגלות פעילות כרגע.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
he_IL[0]: <strong>%s עסקאות</strong> ממתינות לטיפול
he_IL[1]: <strong>%s הזמנות</strong> ממתינות לטיפול

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
he_IL[0]: <strong>%s הזמנות</strong> בהמתנה
he_IL[1]: <strong>%s הזמנות</strong> מושהות

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
he_IL[0]: <strong>%s מוצרים</strong> המלאי נמוך
he_IL[1]: <strong>%s מוצרים</strong> בעלי מלאי נמוך

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
he_IL[0]: <strong>%s מוצרים</strong> המלאי אזל
he_IL[1]: <strong>%s מוצרים</strong> אזלו מן המלאי

en: <strong>%s</strong> sales this month
he_IL: <strong>%s</strong> מכירות החודש

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
he_IL: <strong>נדרש עדכון נתונים עבור WooCommerce</strong> &#8211; אנחנו רק צריכים לעדכן את ההתקנה שלך לגרסא החדשה ביותר

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
he_IL: קוד ארץ בעל שתי תווים, למשל, US. השאר ריק כדי להחיל על כל הארצות.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
he_IL: קוד מדינה בעל שתי תווים, למשל AL. השאר ריק כדי להחיל על כל המדינות.

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
he_IL: מוצר חייב להיות בקטגוריה זו עבור התלוש להישאר תקף או, לקבל &quot;הנחות מוצר&quot;, מוצרים בקטגוריות זו יהיו בהנחה.

en: API Enabled
he_IL: API פעיל

en: About WooCommerce
he_IL: מידע על WooCommerce

en: Access Expires
he_IL: גישה פגה תוקף

en: Access Restriction
he_IL: הגבלת גישה

en: Account Creation
he_IL: יצירת חשבון

en: Account Pages
he_IL: דפי חשבון

en: Accounting
he_IL: חשבונאות

en: Accounts
he_IL: חשבונות

en: Action
he_IL: פעולה

en: Action Event
he_IL: אירוע פעולה

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
he_IL: פעולה נכשלה. יש לרענן את הדף ולנסות שוב.

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
he_IL: הופעל <span class="count">(%s)</span>

en: Active Plugins
he_IL: תוספים פעילים

en: Add
he_IL: הוספה

en: Add Attribute
he_IL: הוסף תכונה

en: Add File
he_IL: הוסף קובץ

en: Add Images to Product Gallery
he_IL: הוסף תמונות לגלרית המוצר

en: Add New Attribute
he_IL: הוסף תכונה חדשה

en: Add Payment Method
he_IL: הוספת אמצעי תשלום

en: Add Tax
he_IL: הוסף מס

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
he_IL: הוספת הערה לעיונך, או להוסיף הערת ללקוח (הלקוח יקבל הודעה לאימייל).

en: Add fee
he_IL: הוספת עמלה

en: Add line item(s)
he_IL: הוסף פריט/י שורה

en: Add new
he_IL: הוסף חדש

en: Add note
he_IL: הוסף הערה

en: Add product gallery images
he_IL: הוסף תמונות גלריה של המוצר

en: Add product(s)
he_IL: הוסף מוצר/ים

en: Add products
he_IL: הוסף מוצרים

en: Add shipping cost
he_IL: הוסף מחיר משלוח

en: Add tax
he_IL: הוסף מס

en: Add to Menu
he_IL: הוסף לתפריט

en: Add to cart behaviour
he_IL: התנהגות הוספה לעגלה

en: Add to gallery
he_IL: הוסף לגלריה

en: Add&nbsp;meta
he_IL: הוסף מטא

en: Add-ons
he_IL: תוספים

en: Additional Tax Classes
he_IL: שיעורי מס נוספים

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address 1
he_IL: כתובת 1

en: Address 2
he_IL: כתובת 2

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
he_IL: הזמנות

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: After pre-tax discounts.
he_IL: אחרי הנחות טרום-מסים.

en: All
he_IL: הכל

en: All coupons
he_IL: כל הקופונים

en: All done!
he_IL: הכל בוצע!

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
he_IL: כל עמודי WooCommerce החסרים הותקנו בהצלחה.

en: Allow
he_IL: הפעל

en: Allow Backorders?
he_IL: הפעל הזמנה מראש?

en: Allow free shipping
he_IL: אפשר משלוח חינם

en: Allow, but notify customer
he_IL: הפעל, אבל תודיע ללקוח

en: Allows customers to checkout without creating an account.
he_IL: מאפשר ללקוחות לשלם מבלי ליצור חשבון.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
he_IL: הצג תמיד מלאי למשל "12 במלאי"

en: Amount already refunded
he_IL: הסכום כבר הוחזר

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
he_IL: ערכת מסחר אלקטרוני שעוזרת לכם למכור כל דבר. בצורה יפיפיה.

en: Any
he_IL: כל

en: Any category
he_IL: כל קטגוריה

en: Application/Software
he_IL: אפליקציה/תוכנה

en: Apply
he_IL: שמור

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את כל הוריאציות? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תכונה זאת?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לקשר כל הוריאציות? פעולה זו תיצור וריאציה חדשה עבור כל שילוב אפשרי של תכונות (מקסימום 50 לכל ריצה).

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הפריטים שנבחרו? אם הפחתת בעבר מלאי של פריט זה או שלקוח הזמין פריט זה יהיה עליך לשחזר ידנית ידני את המלאי של פריט זה

en: Are you sure you want to remove this variation?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר וריאציה זאת?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה לבטל את הגישה להורדה זו?

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק החזר כספי זה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק טור מס זה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לעבד החזר כספי זה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: As a single total
he_IL: כסך יחיד

en: Attribute updated successfully
he_IL: תכונה עודכנה בהצלחה

en: Attributes
he_IL: תכונות

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
he_IL: תכונות מאפשרות לך להגדיר נתוני מוצר נוספים, כגון גודל או צבע. אתה יכול להשתמש בתכונה זאת לסינון מוצרים בסרגל הצידי של החנות באמצעות שימוש בוידג'ט &quot;ניווט בשכבות&quot;.  שימו לב: לא ניתן לשנות את שם התכונה לאחר הגדרת וריאציות לתכונה ושימוש בתכונה..

en: Author URL
he_IL: URL מחבר

en: Automatically generate customer password
he_IL: ייצר סיסמת לקוח באופן אוטומטי

en: Automatically generate username from customer email
he_IL: ייצר שם משתמש באופן אוטומטי מתוך אי-מייל לקוח

en: Average Rating
he_IL: דירוג הממוצע

en: Average sales amount
he_IL: סכום מכירות ממוצע

en: Background Colour
he_IL: צבע רקע

en: Backorders?
he_IL: הזמנות מראש?

en: Base Colour
he_IL: צבע בסיס

en: Base Location
he_IL: מיקום בסיס

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
he_IL: לפני הוספת וריאציות, יש להוסיף ולשמור כמה <strong>תכונות</strong> בטאב התכונות.

en: Before pre-tax discounts.
he_IL: לפני הנחות טרום-מסים.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
he_IL: לפני שתוכל להעלות את קובץ היבוא שלך, אתה צריך לתקן את השגיאה הבאה:

en: Billing Details
he_IL: פרטי חיוב

en: Billing:
he_IL: חיוב:

en: Both
he_IL: בשניהם

en: Browse all extensions
he_IL: עיין בכל ההרחבות

en: Button text
he_IL: טקסט כפתור

en: Calculate Tax Based On:
he_IL: חישוב מס על פי:

en: Calculate Taxes
he_IL: חשב מיסים

en: Calculate Total
he_IL: חשב סך כללי

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
he_IL: חישוב מסי שורות? זה ייחשב מסים המבוססים על מדינת הלקוחות. אם אין חיוב / משלוח מוגדר הוא ישתמש מדינת בסיס החנות.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
he_IL: חישוב סכומים הבוסס על פריטי סדר, הנחות ומשלוח?

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cancel schedule
he_IL: ביטול תזמון

en: Capabilities
he_IL: תפקידים

en: Cart Page
he_IL: עמוד עגלה

en: Cash on Delivery
he_IL: תשלום במזומן

en: Catalog
he_IL: קטלוג

en: Catalog &amp; search
he_IL: קטלוג וחיפוש

en: Catalog Images
he_IL: תמונת קטלוג

en: Catalog visibility:
he_IL: נראות הקטלוג:

en: Catalog/search
he_IL: קטלוג וחיפוש

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Change to:
he_IL: שנה ל:

en: Cheatin&#8217; huh?
he_IL: מרמה&#8217; אה?

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
he_IL: סמן תיבה זו אם לא ניתן להשתמש בקופון בשילוב עם קופונים נוספים.

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
he_IL: סמנו תיבה זו אם הקופון לא יחול על פריטים במבצע. קופונים לפי פריט יפעלו רק אם הפריט אינו במבצע. קופונים לכל עגלה יפעלו רק אם אין פריטים במבצע בעגלה.

en: Checkout Endpoints
he_IL: נקודות קצה תשלום ("קופה")

en: Checkout Options
he_IL: אפשרויות תשלום

en: Checkout Page
he_IL: עמוד רכישה

en: Checkout Pages
he_IL: עמודי תשלום

en: Checkout Process
he_IL: תהליך תשלום

en: Child Theme
he_IL: ערכת עיצוב בת

en: Choose a country&hellip;
he_IL: בחירת מדינה&hellip;

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
he_IL: בחר סוג הורדה - זה שולט על <a href="%s">הסכמה</a>

en: Choose a file from your computer:
he_IL: בחירת קובץ מהמחשב:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
he_IL: בחר עדיפות לשימוש בשיעור המס הזה. ניתן להשתמש בשיעור מס אחד בלבד עבור כל עדיפות. כדי להגדיר שיעורי מס מרובים לאזור יחיד אתה צריך לציין עדיפות שונה לכל שיעור.

en: Choose an image
he_IL: בחר תמונה

en: Choose countries&hellip;
he_IL: בחירת מדינות&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
he_IL: בחר קופונים&hellip;

en: Choose file
he_IL: בחר קובץ

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
he_IL: בחר אם זה מס מורכב. מיסים מורכבים הם מיסים שחלים על מיסים אחרים.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
he_IL: בחר אם שיעור המס זה חל גם על מחיר המשלוח.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
he_IL: בחר לאיזה ארצות אתה מבצע משלוחים, או בחר לבצע משלוחים לכל <a href="%s">המקומות שאתה מוכר להם</a>.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
he_IL: הזן כאן ערים. יש להפריד ערכים מרובים בנקודה פסיק (;). השאר ריק אם ברצונך להחיל על כל הערים.

en: City
he_IL: עיר

en: Clear all sessions
he_IL: מחק את כל הSessions

en: Clear expired transients
he_IL: נקה קבצים זמניים שפגו תוקף

en: Clear transients
he_IL: נקוי קבצים זמניים

en: Click to toggle
he_IL: לחץ כדי להפעיל/לכבות

en: Code
he_IL: קוד

en: Company
he_IL: חברה

en: Complete
he_IL: הושלם

en: Compound
he_IL: מורכב

en: Configure terms
he_IL: הגדר מונחים

en: Content
he_IL: תוכן

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
he_IL: שליטה על האם המוצר רשום כ&quot;במלאי&quot; או &quot;אזל מהמלאי&quot; בממשק המשתמש.

en: Copied!
he_IL: הועתק!

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
he_IL: פרטי חיוב של העתקה למשלוח מידע? זו תסיר את כל מידע משלוח נכנס ברגע זה.

en: Copy for Support
he_IL: העתק עבור תמיכה

en: Copy from billing
he_IL: העתק מחיוב

en: Copy to a new draft
he_IL: העתק לטיוטה חדשה

en: Cost
he_IL: עלות

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
he_IL: לא ניתן להעניק גישה - למשתמש כבר יש הרשאה לקובץ הזה או שמילל חיוב אינו מוגדר. ודא כי מייל החיוב מוגדר, ושההזמנה נשמרה.

en: Country
he_IL: ארץ

en: Country Code
he_IL: קוד ארץ

en: Country&nbsp;Code
he_IL: קוד ארץ

en: Coupon Created
he_IL: קופון נוצר

en: Coupon Data
he_IL: פרטי קופון

en: Coupon Deleted
he_IL: קופון נמחק

en: Coupon Updated
he_IL: קופון עודכן

en: Coupon amount
he_IL: גודל הנחה

en: Coupon code
he_IL: קוד קופון

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
he_IL: קוד קופון כבר קיים - לקוחות ישתמשו בקופון האחרון עם הקוד הזה.

en: Coupon draft updated.
he_IL: טיוטת קופון עודכנה.

en: Coupon expiry date
he_IL: תאריך תפוגת הקופון

en: Coupon restored to revision from %s
he_IL: הקופון שוחזר לגרסה מתאריך %s

en: Coupon saved.
he_IL: קופון נשמר.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
he_IL: קופון תוזמן ל: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
he_IL: קופון נשלח.

en: Coupon type
he_IL: סוג קופון

en: Coupon updated.
he_IL: קופון עודכן.

en: Coupon(s) Used
he_IL: קופון(ים) שמומשו

en: Coupons
he_IL: קופונים

en: Coupons by date
he_IL: קופונים לפי תאריך

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
he_IL: ניתן לממש קופונים מהעגלה וגם דפי התשלום.

en: Created at
he_IL: נוצר בתאריך

en: Credits
he_IL: קרדיטים

en: Cross-Sells
he_IL: מוצרים משלימים

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
he_IL: מוצרים משלימים הם מוצרים שאתה מקדם בעגלה, במבוסס על המוצר הנוכחי.

en: Currency
he_IL: המטבע שלך.

en: Currency Options
he_IL: אפשרויות מטבע

en: Currency Position
he_IL: מיקום מטבע

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Custom Base
he_IL: בסיס מותאם אישית

en: Custom Topic
he_IL: נושא מותאם אישית

en: Custom field deleted.
he_IL: שדה מותאם אישית נמחק.

en: Custom field updated.
he_IL: שדה מותאם אישית עודכן.

en: Custom ordering
he_IL: סידור מותאם אישית

en: Custom ordering position.
he_IL: סידור מותאם אישית.

en: Custom product attribute
he_IL: תכונות מוצר מותאמות אישית

en: Custom:
he_IL: מותאם אישית:

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Customer Billing Address
he_IL: כתובת חשבון

en: Customer Created
he_IL: לקוח נוצר

en: Customer Deleted
he_IL: לקוח נמחק

en: Customer IP
he_IL: IP לקוח

en: Customer List
he_IL: רשימת לקוחות

en: Customer Message
he_IL: הודעה מהלקוח

en: Customer Orders
he_IL: הזמנות לקוח

en: Customer Sales
he_IL: מכירות לקוח

en: Customer Sessions
he_IL: Sessions לקוחות

en: Customer Shipping Address
he_IL: כתובת משלוח

en: Customer Updated
he_IL: לקוח עודכן

en: Customer billing address
he_IL: כתובת חשבון

en: Customer shipping address
he_IL: כתובת משלוח

en: Customer's notes about the order
he_IL: הערות לקוח בקשר להזמנה

en: Customer:
he_IL: לקוח:

en: Customers
he_IL: לקוחות

en: Customers vs. Guests
he_IL: לקוחות לעומת אורחים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Decimal Separator
he_IL: מפריד עשרוני

en: Decrease by (fixed amount or %):
he_IL: הורד ב (סכום קבוע או אחוז):

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
he_IL: הורד מחיר קבוע ב (סכום קבוע או אחוז):

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default Category Display
he_IL: תצוגת קטגוריה ברירת מחדל

en: Default Customer Address
he_IL: כתובת לקוח ברירת מחדל

en: Default Product Sorting
he_IL: מיון מוצרים בקטלוג

en: Default Timezone is UTC
he_IL: אזור זמן ברירת המחדל הוא UTC.

en: Default sort order
he_IL: סידור ברירת מחדל

en: Default sorting (custom ordering + name)
he_IL: מיון ברירת מחדל (סידור מותאם אישית + שם)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
he_IL: איזור זמן ברירת מחדל הוא %s - צריך להיות UTC

en: Default to billing address
he_IL: בחר כתובת חיוב כברירת מחדל

en: Default to shipping address
he_IL: בחר כתובת משלוח כברירת מחדל

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
he_IL: הגדר שיעורי מס למדינות כאן.  <a href="%s"> לחץ כאן </a> לרשימת קודי מדינה אלפא-2 זמינים.

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
he_IL: הגדר את הלולאות שבהן המוצר יהיה גלוי בהן. המוצר עדיין יהיה נגיש באופן ישיר.

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete ALL tax rates
he_IL: מחק את כל שיערי המס

en: Delete Permanently
he_IL: מחיקה לצמיתות

en: Delete all WooCommerce tax rates
he_IL: מחק את כל תעריפי המס של WooCommerce.

en: Delete all variations
he_IL: מחק את כל הוריאציות

en: Delete image
he_IL: מחק תמונה

en: Delete note
he_IL: למחוק את ההערה

en: Delete selected line item(s)
he_IL: מחק פריט/י שורה שנבחר/ו

en: Delete this item permanently
he_IL: מחק פריט זה לצמיתות

en: Delimiter
he_IL: מפריד

en: Delivery URL
he_IL: URL משלוח

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description (optional)
he_IL: תיאור (אופציונלי)

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
he_IL: קובע כיצד אתה בוחר תכונות עבור מוצרים. בתוך לוח מנהל מערכת -> מוצרים -> נתוני מוצרים -> תכונות -> ערכים, <strong>טקסט</strong> מאפשר הזנה ידנית בעוד <strong>בחירה</strong> מאפשרת ערכים מוגדרים מראש ברשימה נפתחת.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
he_IL: קובע את סדר המיון של המונחים בעמודי המוצרים של החנות. אם נעשה שימוש במיון מותאם אישית, באפשרותך לגרור ולשחרר את המונחים שבתכונה זו.

en: Developer API Docs
he_IL: מסמכי &quot;ממשק תכנות יישומים&quot; למפתחים

en: Dimensions
he_IL: מידות

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
he_IL: מידות (משקל/גובה/רוחב)

en: Dimensions Unit
he_IL: יחידת מידות

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
he_IL: כובה <span class="count">(%s)</span>

en: Discount
he_IL: הנחה

en: Discount amount
he_IL: סכום הנחה

en: Discount type
he_IL: סוג הנחה

en: Display
he_IL: תצוגה

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
he_IL: הצג תזכורת לקוח חוזר בעמוד התשלום ("קופה")

en: Display shipping methods in a dropdown
he_IL: הצג שיטות משלוח ברשימה נפתחת

en: Display shipping methods with "radio" buttons
he_IL: הצג שיטות משלוח עם כפתורי בחירה ("רדיו")

en: Display type
he_IL: סוג תצוגה

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
he_IL: מציג האם ערכת העיצוב הנוכחית היא ערכת עיצוב בת או לא.

en: Do not allow
he_IL: אל תאפשר

en: Docs
he_IL: תיעוד

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Download Expiry
he_IL: פקיעת ההורדה

en: Download Expiry:
he_IL: פקיעת הורדה:

en: Download Limit
he_IL: הגבלת הורדה

en: Download Limit:
he_IL: הגבלת הורדות:

en: Download Type
he_IL: סוג הורדה

en: Download limit
he_IL: הגבלת הורדה

en: Downloadable
he_IL: להורדה

en: Downloadable Files
he_IL: קבצים להורדה

en: Downloadable Product Permissions
he_IL: הרשאות מוצרים להורדה

en: Downloadable Products
he_IL: מוצרים להורדה

en: Downloadable products
he_IL: מוצרים להורדה

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
he_IL: מוצרים להורדה מעניקים גישה לקובץ לאחר הרכישה.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
he_IL[0]: הורד פעם %s
he_IL[1]: הורד %s פעמים

en: Downloads Remaining
he_IL: הורדות שנותרו

en: Downloads require login
he_IL: הורדות דורשות התחברות לאתר

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
he_IL: גרור ושחרר את אפשרויות המשלוח שלעיל כדי לשלוט בסדר הצגתן.

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Duration
he_IL: משך זמן

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Account
he_IL: ערוך חשבון

en: Edit Address
he_IL: עריכת כתובת

en: Edit Attribute
he_IL: עריכת תכונה

en: Edit this item
he_IL: עריכת פריט

en: Edit this item inline
he_IL: לערוך את הפריט בעמוד הנוכחי

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email Body Background Colour
he_IL:  צבע רקע לגוף האימייל

en: Email Body Text Colour
he_IL: צבע טקסט בגוף האימייל

en: Email Footer Text
he_IL: טקסט שיופיע בתחתית האימייל

en: Email Options
he_IL: אפשרויות אימייל

en: Email Sender Options
he_IL: אפשרויות שליחת דואר אלקטרוני

en: Email Template
he_IL: תבנית דואר אלקטרוני

en: Email restrictions
he_IL: מגבלות אימייל

en: Emails
he_IL: אימיילים

en: Empty Trash
he_IL: רוקן פח

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
he_IL: הפעל אפשרות כפתור AJAX של "הוסף לעגלה" בעמוד ארכיון המוצרים

en: Enable Archives?
he_IL: לאפשר ארכיונים?

en: Enable Registration
he_IL: אפשר הרשמה

en: Enable Taxes
he_IL: הפעל מסים

en: Enable guest checkout
he_IL: אפשר רכישה לאורחים

en: Enable low stock notifications
he_IL: הפעל התראה כאשר המלאי נמוך

en: Enable out of stock notifications
he_IL: הפעל התראות לא במלאי

en: Enable ratings on reviews
he_IL: אפשר דירוגים עבור חוות דעת

en: Enable registration on the "Checkout" page
he_IL: אפשר הרשמה בעמוד התשלום ("קופה")

en: Enable registration on the "My Account" page
he_IL: אפשר הרשמה בעמוד "החשבון שלי"

en: Enable reviews
he_IL: אפשר חוות דעת

en: Enable shipping
he_IL: הפעל משלוחים

en: Enable site-wide store notice text
he_IL: הפעל הודעת חנות שתופיע בכל החנות

en: Enable stock management
he_IL: הפעל ניהול מלאי

en: Enable stock management at product level
he_IL: אפשר ניהול מלאי ברמת המוצר

en: Enable taxes and tax calculations
he_IL: הפעל מיסים וחישוב המיסים

en: Enable the REST API
he_IL: אפשר REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
he_IL: הפעל את מחשבון המשלוח על דף העגלה

en: Enable the use of coupons
he_IL: לאפשר את השימוש בקופונים

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
he_IL: הפעל אפשרות זו אם מוצר לא בעל אפשרות משלוח או שאין עלות משלוח

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
he_IL: הפעל אפשרות זו, אם ניתנת גישה לקובץ להורדה בעת רכישת המוצר

en: Enable this option to enable stock management at variation level
he_IL: אפשר הגדרה זו כדי ךאפשר ניהול מלאי ברמת הוריאציה

en: Enable this option to feature this product.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להפוך את המוצר למוצר מומלץ.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להעניק גישה להורדות כאשר הזמנות הן &quot;בטיפול&quot; ולא &quot;הושלמה&quot;.

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
he_IL: הפעל אפשרות זאת כדי להגביל קניית פריט אחד בלבד בכל הזמנה

en: Enabled
he_IL: פעיל

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
he_IL: נקודת קצה עבור עמוד הקופה &larr; שיטת תשלום

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
he_IL: נקודת קצה עבור עמוד הקופה &larr; הזמנה התקבלה

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
he_IL: נקודות קצה עבור עמוד ה&quot;קופה" &larr; עמוד תשלום

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
he_IL: נקודות קצה עבור עמוד החשבון שלי &larr; ערוך חשבון

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
he_IL: נקודות קצה עבור עמוד החשבון שלי &larr; ערוך כתובת

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
he_IL: נקודות קצה עבור עמוד החשבון שלי &larr; שכחתי את הסיסמא

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
he_IL: נקודות קצה עבור עמוד החשבון שלי &larr; הצג הזמנה

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
he_IL: נקודת קצה להפעלת התנתקות מהמערכת. באפשרותך להוסיף אותה לתפריטים שלך באמצעות קישור מותאם אישית: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
he_IL: נקודות קצה מסופחות לכתובות URL של העמודים שלך כדי להתמודד עם פעולות ספציפיות במהלך תהליך התשלום. עליהן להיות ייחודיות.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
he_IL: נקודות קצה מסופחות לכתובות URL של העמודים שלך כדי להתמודד עם פעולות ספציפיות בעמודי החשבונות. עליהן להיות ייחודיות.

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
he_IL: הזן מק&quot;ט עבור וריאציה זאת או השאר ריק כדי להשתמש במק&quot;ט המוצר.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
he_IL: הזן כתובת URL לתמונה שברצונך להציג בכותרת העליונה של הדואר אלקטרוני. הוסף תמונה שלך באמצעות <a href="%s">העלאת מדיה </a>.

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
he_IL: הזן מבנה קישורים מותאם אישית. מבנה הקישורים <strong>חייב</strong> להיות מוגדר במידה ולא וורדפרס ישתמש במבנה קישורים ברירת מחדל במקום.

en: Enter a name for the new attribute term:
he_IL: הזן שם עבור ערך התכונה:

en: Enter a name for this tax rate.
he_IL: הזן שם לשיעור המס הזה.

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
he_IL: הזן כמות כדי לאפשר ניהול מלאי ברמת הוריאציה, או השאר ריק כדי להשתמש באפשרויות של מוצר ההורה.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
he_IL: הזן את שיעור המיסים (באחוזים) עד 4 ספרות אחרי הנקודה העשרונית.

en: Enter a value
he_IL: הזן ערך

en: Enter a value (fixed or %)
he_IL: הזן ערך (מס' קבוע או באחוזים)

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
he_IL: הזן משקל עבור הוריאציה הזאת או השאר ריק אם ברצונך להשתמש לפי המשקל של מוצר האב.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
he_IL: הזן הערה אופציונלית שתשלח ללקוח לאחר הרכישה.

en: Enter price (%s)
he_IL: הזן מחיר (%s)

en: Enter sale price (%s)
he_IL: הזן מחיר מבצע (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
he_IL: הזן טקסט כלשהו, ​​או כמה תכונות  והפרד על ידי קו (|) מפריד.

en: Enter the external URL to the product.
he_IL: הזן את כתובת האתר החיצונית למוצר.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
he_IL: הזן את מספר הימים לפני שהקישור להורדה פג תוקף, או השאר ריק.

en: Error: %s
he_IL: שגיאה: %s

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
he_IL: על ידי

en: Exclude categories
he_IL: אל תכלול קטגוריות

en: Exclude products
he_IL: לא כולל את המוצרים הבאים

en: Exclude sale items
he_IL: אל תכלול פריטים במבצע

en: Excluding tax
he_IL: לא כולל מיסים

en: Expired Transients
he_IL: קבצים זמניים שפגו תוקף

en: Expiry date
he_IL: תאריך תפוגה

en: Export CSV
he_IL: יצוא לקובץ CSV

en: External/Affiliate
he_IL: תוכנית שותפים/חיצוני

en: External/Affiliate product
he_IL: תוכנית שותפים/חיצוני

en: Featured
he_IL: מועדף

en: Featured Product
he_IL: מוצר מומלץ

en: Fee
he_IL: חיוב

en: Fee Name
he_IL: שם עמלה

en: File %d
he_IL: קובץ %d

en: File Download Method
he_IL: אפשרויות הורדת קובץ

en: File Name
he_IL: שם הקובץ

en: File URL
he_IL: כתובת URL של קובץ

en: Filter by coupon
he_IL: סנן לפי קופון

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף על ההזמה:

en: Force Downloads
he_IL: הכרח הורדות

en: Force HTTP when leaving the checkout
he_IL: כפה HTTP בעת עזיבת עמוד התשלום

en: Force SSL
he_IL: הכרח SSL

en: Force Translation Upgrade
he_IL: כפה שדרוג תרגום

en: Force Update Translation
he_IL: כפה עדכון תרגומים

en: Force secure checkout
he_IL: הכרח תשלום מאובטח

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
he_IL: הכרחת הורדות ישמור את הכתובות נסתרות, אבל כמה שרתים יכולים להגיש קבצים גדולים בצורה בלתי מהימנה. אם השרת תומך ב <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> יכול לשמש להורדות במקום זאת (שרת דורש <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found a bug?
he_IL: מצאת באג?

en: Free
he_IL: חינם

en: Free Shipping
he_IL: משלוח חינם

en: Gateway
he_IL: שיטת תשלום

en: Gateway Display Order
he_IL: סדר הצגת שיטות תשלום

en: Gateway ID
he_IL: מזהה שיטת תשלום

en: Gateways
he_IL: שיטות תשלום

en: General
he_IL: כללי

en: General Details
he_IL: פרטים כלליים

en: General Options
he_IL: אפשרויות כלליות

en: Generate API Key
he_IL: צור מפתח API

en: Generate download permissions
he_IL: ייצר הרשאות הורדה

en: Get System Report
he_IL: קבל דוח מערכת

en: Github Project
he_IL: פרויקט Github

en: Go
he_IL: בצע

en: Go to WooCommerce Settings
he_IL: מעבר להגדרות

en: Grant Access
he_IL: הענק גישה

en: Grant access to downloadable products after payment
he_IL: הענקת גישה למוצרים להורדה לאחר תשלום

en: Gross Sales amount
he_IL: סך מכירות ברוטו

en: Grouped
he_IL: בקבוצה

en: Grouped product
he_IL: קבוצת מוצרים

en: Grouping
he_IL: קבוצה

en: Guest
he_IL: אורח

en: Guest Orders
he_IL: הזמנות אורח

en: Guest Sales
he_IL: מכירות אורח

en: HTML Email Template
he_IL: תבנית HTML של אימייל

en: Hard Crop?
he_IL: חיתוך למידות מדויקות?

en: Header Image
he_IL: תמונת כותרת

en: Height
he_IL: גובה

en: Height (%s)
he_IL: גובה (%s)

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
he_IL: שלום שם! העלו קובץ CSV המכיל תעריפי מס כדי לייבא את התוכן אל החנות שלכם. בחרו קובץ עם סיומת .csv להעלאה, ואז הקליקו על "העלה קובץ וייבא".

en: Hidden
he_IL: להסתיר

en: Hide This Message
he_IL: הסתר הודעה זו

en: Hide out of stock items from the catalog
he_IL: הסתר את מלאי הפריטים מתוך הקטלוג

en: Hide shipping costs until an address is entered
he_IL: הסתר את עלויות המשלוח עד שהכתובת מוזנת

en: Hold Stock (minutes)
he_IL: שמירה על המלאי (דקות)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
he_IL: שמור על המלאי (עבור הזמנות שלא שולמו) ל-x דקות. כשהמערכת מגיעה למגבלה זאת, הזמנות שלא שולמו יבוטלו. השאר ריק כדי לבטל.

en: Home URL
he_IL: כתובת דף הבית

en: How many times this coupon can be used before it is void.
he_IL: כמה פעמים קופון זה יכול ליהיות משומש לפני שיהיה מבוטל.

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
he_IL: מספר הפעמים בהן קופון זה ניתן לשימוש על ידי משתמש בודד. עושה שימוש באי-מייל חשבון עבור אורחים, ומזהה משתמש עבור משתמשים מחוברים.

en: ID
he_IL: מזהה

en: ID:
he_IL: מזהה:

en: ID: %d
he_IL: מזהה: %d

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
he_IL: אם מתבצע ניהול מלאי, זה שולט על האם הזמנות ממתינות מאופשרות. אם כן, כמות המלאי יכולה לרדת מתחת ל-0.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
he_IL: אם אתה מגדיר את &quot;תנאי &quot; דף הלקוח יתבקש אם הם יקבלו אותם בעת בדיקה החוצה.

en: Image
he_IL: תמונה

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
he_IL: ייבא <strong>שיעורי מס</strong> לחנות שלך באמצעות קובץ CSV.

en: Import CSV
he_IL: יבוא מקובץ CSV

en: Import Tax Rates
he_IL: יבוא שיעורי מס

en: Import/export
he_IL: יצוא/יבוא

en: In stock
he_IL: במלאי

en: In stock?
he_IL: במלאי?

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
he_IL: הכלל את הlightbox של WooCommerce. תמונות גלריית מוצר ייפתחו בlightbox.

en: Including tax
he_IL: כולל מיסים

en: Increase by (fixed amount or %):
he_IL: הגדל ב (סכום קבוע או אחוז):

en: Increase line item stock
he_IL: הגדל מלאי פריט שורה

en: Individual use only
he_IL: לשימוש אישי בלבד

en: Insert file URL
he_IL: הכנס כתובת קובץ

en: Insert into %s
he_IL: להכניס לתוך %s

en: Insert row
he_IL: להוסיף שורה

en: Install WooCommerce Pages
he_IL: התקנת עמודי החנות

en: Install pages
he_IL: התקן עמודים

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
he_IL: שיטות תשלום מותקנות רשומות למטה. גרור ושחרר שיטות תשלום כדי לשלוט בסדר ההצגה שלהם בקצה המשתמש.

en: Integration
he_IL: הגדרות כלליות

en: Inventory
he_IL: מלאי

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
he_IL: מומלץ מאוד לגבות את מסד הנתונים שלך לפני שתמשיך. האם אתה בטוח שברצונך להפעיל את המעדכן עכשיו?

en: Item
he_IL: פריט

en: Itemized
he_IL: מפורט

en: L/W/H
he_IL: אורך / רוחב / גובה

en: Language
he_IL: שפה

en: Last 7 Days
he_IL: 7 ימים אחרונים

en: Last Month
he_IL: החודש הקודם

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Last order
he_IL: הזמנה אחרונה

en: Last warning, are you sure?
he_IL: אזהרה אחרונה, אתה בטוח?

en: Learn more
he_IL: למידע נוסף

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
he_IL: להשאיר ריק בשביל לא להגביל הורדות.

en: Left
he_IL: שמאל

en: Left with space
he_IL: שמאל עם מרווח

en: Length
he_IL: אורך

en: Length (%s)
he_IL: אורך (%s)

en: Limit usage to X items
he_IL: הגבלת שימוש לX פריטים

en: Link previous orders
he_IL: קישור להזמנה קודמת

en: Linked Products
he_IL: מוצרים מקושרים

en: Load billing address
he_IL: טען כתובת חיוב

en: Load shipping address
he_IL: טען כתובת משלוח

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
he_IL: טען את פרטי החיוב של הלקוח? זו תסיר את כל פרטי חיוב נכנסו כרגע.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
he_IL: טען מידע המשלוח של הלקוח? זו תסיר את כל מידע משלוח נכנס ברגע זה.

en: Local Delivery
he_IL: משלוח מקומי

en: Local Pickup
he_IL: איסוף עצמי

en: Location
he_IL: מיקום

en: Log Directory Writable
he_IL: תיקיית הרשומות ניתנת לכתיבה

en: Log file: %s (%s)
he_IL: קובץ רשומות: %s (%s)

en: Logout
he_IL: התנתקות

en: Logs
he_IL: רשומות

en: Looking for a WooCommerce theme?
he_IL: מחפש ערכת עיצוב ל-WooCommerce

en: Lost Password
he_IL: שכחתי את סיסמא

en: Low Stock Threshold
he_IL: סף התראה &quot;מלאי נמוך&quot;

en: Low in stock
he_IL: מלאי נמוך

en: LxWxH in decimal form
he_IL: אורך x רוחב x גובה בתבנית עשרונית

en: M j, Y @ G:i
he_IL: M j, Y @ G: i

en: Make a duplicate from this product
he_IL: לשכפל מוצר זה

en: Manage Stock
he_IL: ניהול המלאי

en: Manage stock?
he_IL: ניהול המלאי?

en: Mark complete
he_IL: סמן כהושלם

en: Mark on-hold
he_IL: סמן בהשהיה

en: Mark processing
he_IL: סמן בטיפול

en: Marketing
he_IL: שיווק

en: Max Upload Size
he_IL: גודל העלאה מקסימלי

en: Maximum size: %s
he_IL: גודל מקסימלי: %s

en: Maximum spend
he_IL: הוצאה מקסימלית

en: Menu order
he_IL: סידור תפריט

en: Method
he_IL: שיטה

en: Minimum spend
he_IL: סכום רכישה מינימלי

en: Money Spent
he_IL: כסף שבוזבז

en: Most Discount
he_IL: הנחה רבה ביותר

en: Most Popular
he_IL: הפופולריים ביותר

en: Most Stocked
he_IL: הכי הרבה במלאי

en: Move this item to the Trash
he_IL: הזזת פריט זה לאשפה

en: Move to Trash
he_IL: להעביר לאשפה

en: Music
he_IL: מוזיקה

en: My Account Endpoints
he_IL: נקודות קצה החשבון שלי

en: My Account Page
he_IL: עמוד חשבון שלי

en: MySQL Version
he_IL: MySQL גרסה

en: N/A
he_IL: אין מידע

en: Name
he_IL: שם

en: Name (Last, First)
he_IL: שם (משפחה, פרטי)

en: Name (numeric)
he_IL: שם (מספרי)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
he_IL: שם התכונה (המוצגת בצד ממשק הלקוח).

en: Net Sales amount
he_IL: סך מכירות נטו

en: Net profit
he_IL: רווח נקי

en: Network enabled
he_IL: רשת פעילה

en: Never
he_IL: אף פעם

en: Never show stock amount
he_IL: לעולם אל תציג כמות המלאי

en: Next &rsaquo;
he_IL: הבא &lsaquo;

en: No
he_IL: לא

en: No address
he_IL: אין כתובת

en: No attributes currently exist.
he_IL: אין כרגע תכונות קיימות.

en: No billing address set.
he_IL: לא נקבעה כתובת לחיוב.

en: No categories
he_IL: אין קטגוריות

en: No coupons found in range
he_IL: לא נמצאו קופונים בטווח

en: No customer selected
he_IL: לא נבחר לקוח

en: No customers found.
he_IL: לא נמצאו לקוחות.

en: No default
he_IL: ללא ברירת מחדל

en: No longer exists
he_IL: לא קיים עוד

en: No low in stock products found.
he_IL: לא נמצאו מוצרים עם מלאי נמוך

en: No maximum
he_IL: ללא מקסימום

en: No minimum
he_IL: אין מינימום

en: No out of stock products found.
he_IL: לא נמצאו מוצרים שאזלו מהמלאי

en: No product to duplicate has been supplied!
he_IL: לא סופק מוצר לשכפול!

en: No products found in range
he_IL: לא נמצאו מוצרים בטווח

en: No products found.
he_IL: לא נמצאו מוצרים.

en: No restrictions
he_IL: ללא מגבלות

en: No row(s) selected
he_IL: אין שורה (ים) נבחר

en: No shipping address set.
he_IL: לא הוגדרה כתובת משלוח.

en: No shipping class
he_IL: אין סוגי משלוח

en: No taxes found in this period
he_IL: לא נמצאו מיסים בתקופה זו

en: No used coupons found
he_IL: לא נמצאו קופונים שמומשו

en: No variations added
he_IL: לא נוספו וריאציות

en: No, I will enter prices exclusive of tax
he_IL: לא, אני אכתוב מחירים ללא מס

en: No, do not bother me again
he_IL: לא, אל תטריד אותי שוב

en: None
he_IL: כלום

en: Not Declared
he_IL: לא הוכרז

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
he_IL: הערה: הרשאת גישה לפריטים תינתן באופן אוטומטי כאשר מצב ההזמנה ישתנה לבטיפול/הושלמה.

en: Notification Recipient
he_IL: נמען התראות

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Number of Decimals
he_IL: מספר ספרות אחרי הנקודה

en: Number of Orders
he_IL: מספר הזמנות

en: Number of coupons used
he_IL: מספר של קופונים שמומשו

en: Number of items sold
he_IL: מספר מוצרים שנמכרו

en: Number of orders
he_IL: מספר הזמנות

en: OK
he_IL: אישור

en: OR enter path to file:
he_IL: או להכניס נתיב לקובץ:

en: Official Extensions
he_IL: רחבות רשמיות

en: Official Themes
he_IL: ערכות עיצוב רשמיות

en: Only allow reviews from "verified owners"
he_IL: אפשר חוות דעת מ&quot;בעלים מאומתים&quot; בלבד

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
he_IL: הצג רק כאשר המלאי נמוך למשל "נשארו רק 2 במלאי" ולא כאשר  "במלאי"

en: Optional
he_IL: לא חובה

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
he_IL: באופן אופציונלי שולט על איזה מיסים יחולו על המשלוח, או השאר ריק אם מיסי המשלוח מתבססים על הפריטים העגלה עצמם.

en: Or, enter tax rate ID:
he_IL: או, הזן מזהה תעריף מס

en: Order
he_IL: הזמנה

en: Order Created
he_IL: הזמנה נוצרה

en: Order Deleted
he_IL: הזמנה נמחקה

en: Order Notes
he_IL: הערות הזמנה

en: Order Received
he_IL: הזמנה התקבלה

en: Order Total
he_IL: סך הזמנה

en: Order Updated
he_IL: הזמנה עודכנה

en: Order by
he_IL: מיון לפי

en: Order date:
he_IL: תאריך הזמנה:

en: Order draft updated.
he_IL: טיוטת הזמנה עודכנה.

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
he_IL: %s על ידי %s

en: Order restored to revision from %s
he_IL: ההזמנה שוחזרה לגרסה מתאריך %s

en: Order saved.
he_IL: הזמנה נשמרה.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
he_IL: הזמנה תוזמנה ל: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status changed by bulk edit:
he_IL: מצב הזמנה לשינוי על ידי עריכה בכמות גדולה:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
he_IL[0]: מצב הזמנה השתנה.
he_IL[1]: מצב הזמנה השתנה.

en: Order status:
he_IL: סטטוסי הזמנות:

en: Order submitted.
he_IL: הזמנה נשלחה.

en: Order updated and email sent.
he_IL: הזמנה עודכנה ואימייל נשלח

en: Order updated.
he_IL: הזמנה עודכנה.

en: Orders
he_IL: הזמנות

en: Other
he_IL: אחר

en: Out Of Stock Threshold
he_IL: סף התראת &quot;לא במלאי&quot;

en: Out Of Stock Visibility
he_IL: תצוגת לא במלאי

en: Out of stock
he_IL: המלאי אזל

en: PHP Max Input Vars
he_IL: מס' מקסימלי של משתני PHP

en: PHP Post Max Size
he_IL: גודל PHP הודעת מקס

en: PHP Time Limit
he_IL: הגבלת זמן PHP

en: PHP Version
he_IL: גרסת PHP

en: Page contents:
he_IL: תוכן עמוד:

en: Page does not contain the shortcode: %s
he_IL: עמוד אינו מכיל את %s

en: Page does not exist
he_IL: עמוד לא קיים

en: Page not set
he_IL: דף לא מוגדר

[ctx: Page setting]
en: Cart
he_IL: עגלה

[ctx: Page setting]
en: Checkout
he_IL: קופה

[ctx: Page setting]
en: My Account
he_IL: החשבון שלי

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
he_IL: מאגר החנות

[ctx: Page title]
en: Cart
he_IL: עגלה

[ctx: Page title]
en: Checkout
he_IL: קופה

[ctx: Page title]
en: My Account
he_IL: החשבון שלי

[ctx: Page title]
en: Shop
he_IL: חנות

en: Parent
he_IL: אב

en: Parent Theme Author URL
he_IL: כתובת URL של מחבר ערכת העיצוב ההורה

en: Parent Theme Name
he_IL: שם ערכת עיצוב הורה

en: Parent Theme Version
he_IL: גרסת ערכת עיצוב הורה

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
he_IL: הושהה <span class="count">(%s)</span>

en: Pay
he_IL: תשלום

en: Payment Gateways
he_IL: שיטות תשלום

en: Payment Method:
he_IL: אמצעי תשלום:

en: Payment via %s
he_IL: תשלום באמצעות %s

en: Period
he_IL: תקופה

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
he_IL: אנא העתק והדבק מידע זה בכרטיס הפנייה שלך לתמיכה:

en: Please enter in a value less than the regular price.
he_IL: אנא הזן ערך הקטן מהמחיר הרגיל.

en: Please enter in country code with two capital letters.
he_IL: אנא הזן קוד מדינה בעל שתי אותיות גדולות.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
he_IL: אנא הזן בפורמט דצימלי (%s) ללא הפרדת אלפים.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
he_IL: אנא הזן פורמט כספי עשרוני (%s) ללא מפרידי אלפים וסימני מטבע.

en: Please select some items.
he_IL: אנא בחר כמה פריטים.

en: Please, provide an attribute name and slug.
he_IL: אנא ספק שם ומזהה כתובת עבור התכונה.

en: Popular
he_IL: פופולרי

en: Popularity (sales)
he_IL: פופולריות (מכירות)

en: Postcode
he_IL: מיקוד

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
he_IL: הזן כאן מיקוד. אם יש ערכים מרובים, יש להפריד אותם בנקודה פסיק (;). השאר ריק כדי להחיל על כל האזורים.  ניתן להשתמש בתו כללי (*). טווחי מיקוד מספריים (למשל 12345-12350) יורחבו למיקודים בודדים.

en: Powered by WooCommerce
he_IL: פועל ע״י WooCommerce

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview &#8220;%s&#8221;
he_IL: תצוגה מקדימה של &#8220;%s&#8221;

en: Price
he_IL: מחיר

en: Prices
he_IL: מחירים

en: Prices Entered With Tax
he_IL: מחירים מוזנים כוללים מס

en: Pricing
he_IL: מחירון

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: Private note
he_IL: הערה פרטית

en: Processing
he_IL: בטיפול

en: Product
he_IL: מוצר

en: Product Categories
he_IL: קטגוריות המוצרים

en: Product Created
he_IL: מוצר נוצר

en: Product Data
he_IL: פרטי המוצר

en: Product Deleted
he_IL: מוצר נמחק

en: Product Description
he_IL: תיאור מוצר

en: Product Gallery
he_IL: גלריית מוצרים

en: Product ID:
he_IL: מזהה המוצר:

en: Product IDs
he_IL: מזהי מוצר

en: Product Image Gallery
he_IL: גלריית תמונות מוצר

en: Product Images
he_IL: תמונות מוצרים

en: Product Ratings
he_IL: דירוג מוצר

en: Product SKU must be unique.
he_IL: מק&quot;ט המוצר חייב להיות ייחודי.

en: Product SKU:
he_IL: מק&quot;ט מוצר:

en: Product Search
he_IL: חיפוש מוצר

en: Product Short Description
he_IL: תיאור קצר למוצר

en: Product Tags
he_IL: תגיות מוצרים

en: Product Thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות של המוצרים

en: Product Transients Cleared
he_IL: קבצים זמניים נוקו

en: Product Type
he_IL: סוג המוצר

en: Product Types
he_IL: סוגי מוצרים

en: Product URL
he_IL: כתובת המוצר

en: Product Updated
he_IL: מוצר עודכן

en: Product attribute base
he_IL: בסיס תכונת מוצר

en: Product categories
he_IL: קטגוריות מוצרים

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
he_IL: ניתן לנהל מכאן קטגוריות מוצרים עבור החנות שלך . כדי לשנות את הסדר של קטגוריות אתה יכול לגרור ולשחרר כדי למיין אותם. כדי לראות קטגוריות נוספות המפורטות לחץ על הקישור "אפשרויות מסך "  בחלק העליון של הדף.

en: Product category base
he_IL: בסיס קטגוריית מוצר

en: Product creation failed, could not find original product:
he_IL: יצירת מוצר נכשלה, לא הצליח למצוא מוצר מקורי:

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
he_IL: טיוטת מוצר עודכנה. <a target="_blank" href="%s"> תצוגה מקדימה </ a>

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
he_IL: חובה על מוצרים לא להשתייך לקטגוריה זו כדי שהקופון יישאר תקף, או עבור "הנחות מוצר", מוצרים בקטגוריות אלו לא יקבלו הנחה.

en: Product name
he_IL: שם מוצר

en: Product permalink base
he_IL: בסיס מבנה קישור של מוצר

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
he_IL: המוצר פורסם. <a href="%s">הצגת מוצר</a>

en: Product restored to revision from %s
he_IL: המוצר שוחזר לגרסה מתאריך %s

en: Product saved.
he_IL: מוצר נשמר.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
he_IL: פרסום מוצר מתוכנן ל: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה של המוצר</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
he_IL: המוצר נשלח. <a target="_blank" href="%s"> תצוגה מקדימה למוצר </a>

en: Product tag base
he_IL: בסיס תגית מוצר

en: Product updated.
he_IL: המוצר עודכן.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
he_IL: המוצר התעדכן. <a href="%s">צפה במוצר </a>

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
he_IL: מוצרים שאסור שימצאו בעגלה כדי לעשות שימוש בקופון זה, או עבור "הנחות מוצרים", אילו מוצרים אינם מקבלים הנחה.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
he_IL: מוצרים אשר צריכים להיות בעגלה כדי להשתמש בקופון זה או, בשביל &quot;הנחות מוצר&quot;, בו מוצרים מוזלים.

en: Public
he_IL: ציבורי

en: Purchase Note
he_IL: הערת רכישה

en: Purchased
he_IL: נקנה

en: Qty
he_IL: כמות

en: Quick&nbsp;Edit
he_IL: עריכה מהירה

en: Rate
he_IL: שיעור

en: Rate %
he_IL: שיעור מס באחוזים

en: Rate code
he_IL: קוד תעריף

en: Rate name
he_IL: שם תעריף

en: Rate&nbsp;%
he_IL: שיעור מס באחוזים

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Ratings are required to leave a review
he_IL: נדרש דירוג כדי להשאיר חוות דעת

en: Read
he_IL: קריאה

en: Read all about it
he_IL: קרא הכל אודות זה

en: Read/Write
he_IL: קריאה/כתיבה

en: Reason for refund (optional)
he_IL: סיבה עבור החזר (אופציונלי)

en: Recount terms
he_IL: ספירה מחדש

en: Redirect only
he_IL: הפניה בלבד

en: Redirect to the cart page after successful addition
he_IL: הפניה לדף העגלה אחרי הוספת מוצר לעגלה

en: Reduce line item stock
he_IL: הקטן מלאי פריט שורה

en: Reduced Rate%sZero Rate
he_IL: שיעור מופחת %s שיעור אפס

en: Refresh stats
he_IL: רענן נתונים

en: Refund
he_IL: החזר

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
he_IL: בצע החזר כספי עבור %s באמצעות %s

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
he_IL: החזר %s ידני

en: Refund amount
he_IL: כמות החזר

en: Refunded
he_IL: הוחזר

en: Registration Options
he_IL: אפשרויות הרשמה

en: Regular Price
he_IL: מחיר רגיל

en: Regular Price:
he_IL: מחיר רגיל:

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove image
he_IL: הסרת התמונה

en: Remove selected row(s)
he_IL: הסר את השורות שנבחרו

en: Remove this attribute?
he_IL: להסיר את התכונה הזאת?

en: Remove this item meta?
he_IL: הסר מטא פריט זה?

en: Report a bug
he_IL: דיווח על באג

en: Reports
he_IL: דוחות

en: Request
he_IL: בקשה

en: Resend order emails
he_IL: לשלוח שוב אימייל הזמנה

en: Reset
he_IL: איפוס

en: Reset capabilities
he_IL: איפוס תפקידים

en: Response
he_IL: תגובה

en: Restock refunded items
he_IL: חדש מלאי פריטים שעברו החזר כספי

en: Restore
he_IL: שחזור

en: Restore this item from the Trash
he_IL: שחזור פריט זה מהאשפה

en: Restrict shipping to Location(s)
he_IL: הגבל משלוח למקום/ות

en: Reviews
he_IL: חוות דעת

en: Revoke API Key
he_IL: שלול מפתח API

en: Revoke Access
he_IL: בטל גישה

en: Right
he_IL:  ימין

en: Right with space
he_IL: ימינה עם מרווח

en: Roles successfully reset
he_IL: תפקידים אופסו בהצלחה

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
he_IL: עיגול מס ברמת סכום ביניים, במקום עיגול בכל שורה

en: Rounding
he_IL: עיגול

en: Run the updater
he_IL: הפעל את המעדכן

en: SKU
he_IL: מק&quot;ט

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
he_IL: המק&quot;ט מתייחס ליחידת שמירת המלאי, מזהה ייחודיי לכל מוצר ושירות ייחודיים שניתן לרכוש.

en: SUHOSIN Installed
he_IL: SUHOSIN מותקן

en: Sale
he_IL: מבצע

en: Sale Price
he_IL: מחיר מבצע

en: Sale Price Dates
he_IL: תאריך מחיר מבצע

en: Sale Price:
he_IL: מחיר מבצע:

en: Sale end date:
he_IL: תאריך סיום מבצע:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
he_IL: תאריך תחילת מבצע (בפורמט YYYY-MM-DD או השאר ריק)

en: Sale start date:
he_IL: תאריך התחלת המבצע:

en: Sales Reports
he_IL: דו"חות מכירה

en: Sales amount
he_IL: סך כל המכירות

en: Sales by category
he_IL: מכירות לפי קטגוריה

en: Sales by date
he_IL: מכירות לפי תאריך

en: Sales by product
he_IL: מכירות לפי מוצר

en: Same as parent
he_IL: כמו האב

en: Save
he_IL: שמור

en: Save %s
he_IL: שמור את %s

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Save changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Save/update the %s
he_IL: שמור/עדכן את ה%s

en: Schedule
he_IL: תזמון

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search customers
he_IL: חיפוש לקוחות

en: Search for a customer&hellip;
he_IL: חפש לקוח&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
he_IL: חפש מוצר ניתן להורדה&hellip;

en: Search for a product&hellip;
he_IL: חפש מוצר…

en: Secret
he_IL: סוד

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: Select a country&hellip;
he_IL: בחירת מדינה…

en: Select a page&hellip;
he_IL: בחירת עמוד&hellip;

en: Select all
he_IL: לבחור הכל

en: Select an option&hellip;
he_IL: בחר אפשרות&hellip;

en: Select categories&hellip;
he_IL: בחור קטגוריות&hellip;

en: Select none
he_IL: לא לבחור כלום

en: Select terms
he_IL: בחר מונחים

en: Sell to all countries
he_IL: מכירה לכל הארצות

en: Sell to specific countries only
he_IL: מכירה לארצות ספציפיות בלבד

en: Selling Location(s)
he_IL: איזורי מכירה

en: Server Environment
he_IL: סביבת שרת

en: Server Info
he_IL: מידע שרת

en: Sessions successfully cleared
he_IL: כל הSessions נמחקו בהצלחה

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
he_IL: הגדר אפשרות זו כדי להפוך את המוצר הזה לחלק מקבוצת מוצרים.

en: Set variation image
he_IL: הגדר את תמונת הוריאציה

en: Settings
he_IL: הגדרות

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
he_IL: תשלום

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
he_IL: תשלום

en: Ship to
he_IL: שלח אל

en: Ship to all countries
he_IL: משלוח לכל הארצות

en: Ship to all countries you sell to
he_IL: משלוח לכל הארצות שאתה מוכר להן

en: Ship to specific countries only
he_IL: משלוח לארצות ספציפיות בלבד

en: Shipping
he_IL: משלוח

en: Shipping Calculations
he_IL: חישוב משלוח

en: Shipping Classes
he_IL: סוגי משלוח

en: Shipping Destination
he_IL: יעד משלוח

en: Shipping Details
he_IL: פרטי משלוח

en: Shipping Display Mode
he_IL: מצב תצוגת משלוח

en: Shipping Method
he_IL: אפשרויות משלוח

en: Shipping Methods
he_IL: אפשרויות משלוח

en: Shipping Name
he_IL: שם משלוח

en: Shipping Options
he_IL: אפשרויות משלוח

en: Shipping Tax Amount
he_IL: סכום מס משלוח

en: Shipping Tax Class:
he_IL: שיעור מס משלוח:

en: Shipping amount
he_IL: סכום משלוח

en: Shipping class
he_IL: סוג משלוח

en: Shipping class:
he_IL: סוג משלוח:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
he_IL: סוגי משלוח מאפשרים לקבץ יחד מוצרים לפי סוג המשלוח.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
he_IL: כיתות משלוח יכולות לשמש למוצרי קבוצה מסוג דומה. קבוצות אלה לאחר מכן ניתן להשתמש בשיטות משלוח מסוימות לספק תעריפים שונים למוצרים שונים.

en: Shipping only
he_IL: משלוח בלבד

en: Shipping tax class based on cart items
he_IL: שיעורי מס משלוח מבוססים על פריטי העגלה

en: Shop & Product Pages
he_IL: עמודי חנות ומוצרים

en: Shop Page
he_IL: עמוד חנות

en: Shop Page Display
he_IL: תצוגת חנות

en: Shop base
he_IL: בסיס חנות

en: Shop base address
he_IL: כתובת בסיס חנות

en: Shop base with category
he_IL: בסיס חנות עם קטגוריה

en: Show
he_IL: הצג

en: Show "verified owner" label for customer reviews
he_IL: הצג תווית "בעל מוצר מאומת" על חוות דעת של לקוחות

en: Show all product types
he_IL: הצגת כל סוגי המוצרים

en: Show all types
he_IL: הצג את כל הסוגים

en: Show both
he_IL: תראה את שניהם

en: Show categories &amp; subcategories
he_IL: הצג קטגוריות ותתי-קטגוריות

en: Show products
he_IL: הצג מוצרים

en: Show subcategories
he_IL: הצג קטגוריות

en: Showing reports for:
he_IL: מציג דוח&quot;ות עבור:

en: Signups
he_IL: הרשמות

en: Simple
he_IL: מוצר רגיל

en: Simple product
he_IL: מוצר רגיל

en: Single Product Image
he_IL: תמונת מוצר בודד

en: Site URL
he_IL: כתובת URL של אתר

en: Slug
he_IL: מזהה כתובת

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
he_IL: מזהה הכתובת "%s" כבר נמצא בשימוש. אנא שנה אותו.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
he_IL: מזהה הכתובת "%s" אינו מורשה מכיוון שזהו מונח שמור. אנא שנה אותו.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
he_IL: מזהה הכתובת "%s" הוא ארוך מדי (28 תווים מקסימום). אנא קצר אותו.

en: Sold %s worth in the last %d days
he_IL: נמכר בשווי של %s ב%d ימים האחרונים

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
he_IL[0]: %d פריט נמכר ב%d הימים האחרונים
he_IL[1]: %d פריטים נמכרו ב%d הימים האחרונים

en: Sold Individually
he_IL: נמכרים בנפרד

en: Sold Individually?
he_IL: נמכר ביחידות בודדות?

en: Sorry, there has been an error.
he_IL: אנו מצטערים, אירעה שגיאה.

en: Sort Products
he_IL: סדר המוצרים

en: Sort by most recent
he_IL: למיין לפי האחרון

en: Sort by price (asc)
he_IL: מיין לפי מחיר (עולה)

en: Sort by price (desc)
he_IL: מיין לפי מחיר (יורד)

en: Specific Countries
he_IL: מדינה ספציפית

en: Standard
he_IL: סטנדרטי

en: Standard Product
he_IL: מוצר סטנדרטי

en: Standard Rates
he_IL: תעריפים סטנדרטיים

en: State
he_IL: מדינה

en: State Code
he_IL: קוד מדינה

en: State&nbsp;Code
he_IL: קוד מדינה

en: State/County
he_IL: מדינה / ארץ

en: State/County or state code
he_IL: מדינה / ארץ

en: Status
he_IL: מצב

en: Status code: %s
he_IL: קוד סטטוס: %s

en: Stock
he_IL: מלאי

en: Stock Actions
he_IL: פעולות מלאי

en: Stock Display Format
he_IL: פורמט הצגת המלאי

en: Stock Keeping Unit
he_IL: יחידת שמירת מלאי

en: Stock Qty
he_IL: כמות מלאי

en: Stock Qty:
he_IL: כמות מלאי:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
he_IL: כמות מלאי. אם מדובר במוצר עם וריאציות, ערך זה ישמש לשליטה במלאי לכל הוריאציות, אלא אם אתה מגדיר את המלאי ברמת הוריאציה.

en: Stock status
he_IL: מצב מלאי

en: Store Notice
he_IL: הודעת חנות

en: Store Notice Text
he_IL: טקסט הודעת חנות

en: Subcategories
he_IL: תתי קטגוריות

en: Support
he_IL: תמיכה

en: System Status
he_IL: מצב מערכת

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Tax
he_IL: מיסים

en: Tax Amount
he_IL: סכום מס

en: Tax Class
he_IL: סוג מס

en: Tax Name
he_IL: שם מס

en: Tax Options
he_IL: אפשריות מיסים

en: Tax Rates for the "%s" Class
he_IL: שיעורי מס מסוג &quot;%s&quot;

en: Tax Status
he_IL: מצב מיסים

en: Tax class
he_IL: סוג מס

en: Tax class:
he_IL: סוג מס:

en: Tax rate ID
he_IL: מזהה תעריף מס

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
he_IL: שיעורי מס צריכים להיות מוגדרים עם עמודות לפי סדר מסוים (10 עמודים). <a href="%s"> לחץ כאן כדי להוריד דוגמה</a>.

en: Tax rates successfully deleted
he_IL: תעריפי מס נמחקו בהצלחה

[ctx: Tax status]
en: None
he_IL: ללא

en: Tax&nbsp;Name
he_IL: שם מס

en: Taxable
he_IL: טעון מס

en: Taxes
he_IL: מיסים

en: Taxes by code
he_IL: מיסים לפי קוד

en: Taxes by date
he_IL: מיסים לפי תאריך

en: Taxonomies
he_IL: טקסונומיות

en: Tel:
he_IL: טלפון:

en: Telephone
he_IL: טלפון

en: Templates
he_IL: תבניות

en: Term ID
he_IL: מזהה מונח

en: Term counts
he_IL: ספירת מונחים

en: Terms
he_IL: מונחים

en: Terms and Conditions
he_IL: תנאי השימוש

en: Terms successfully recounted
he_IL: מונחים נספרו בהצלחה

en: Thank you for selling with WooCommerce.
he_IL: תודה לך על שאתה מוכר באמצעות WooCommerce.

en: Thank you for updating to the latest version!
he_IL: תודה לך על עדכון לגרסה העדכנית ביותר!

en: Thanks :)
he_IL: תודה :)

en: Thanks for installing!
he_IL: תודה על התקנה!

en: Thanks, all done!
he_IL: תודה, הכל נעשה!

en: The CSV is invalid.
he_IL: CSV אינו תקין.

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
he_IL: כתובת ה-URL של עגלת הקניות של חנות ה-WooCommerce שלך (ביחד עם מזהה העמוד).

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
he_IL: כתובת ה-URL של עמוד הקופה של חנות ה-WooCommerce שלך (ביחד עם מזהה העמוד).

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
he_IL: כתובת ה-URL של עמוד הבית של חנות ה-WooCommerce שלך (ביחד עם מזהה העמוד).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
he_IL: כתובת ה-URL של עמוד "החשבון שלי"  של חנות ה-WooCommerce שלך (ביחד עם מזהה העמוד).

en: The URL of your site's homepage.
he_IL: כתובת ה-URL של דף הבית שלך

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
he_IL: צבע הרקע עבור תבניות האימייל. ברירת מחדל <code>#eeeeee </ code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
he_IL: צבע הבסיס של תבניות אימייל. ברירת מחדל <code> # 557da1 </ code>.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
he_IL: ניתן להשתמש בעמוד הבסיס <a href="%s">בקישורי המוצרים</a> שלך.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
he_IL: השינויים שביצעת יאבדו אם תנווט מחוץ לדף זה.

en: The decimal separator of displayed prices.
he_IL: המפריד העשרוני של המחירים המוצגים.

en: The default timezone for your server.
he_IL: אזור זמן ברירת המחדל עבור השרת שלך.

en: The file does not exist, please try again.
he_IL: הקובץ אינו קיים, יש לנסות שוב.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
he_IL: האפשרויות הבאות ישפיעו על אופן שהמחירים מוצגים בממשק המשתמש.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
he_IL: האפשרויות הבאות ישפיעו על פרטי השולח (כתובת אימייל ושם) שבשמו ישלחו המיילים של החנות.

en: The installed version of the current active theme.
he_IL: הגרסא המותקנת של ערכת העיצוב הפעילה כרגע.

en: The installed version of the parent theme.
he_IL: הגרסא המותקנת של ערכת העיצוב ההורה.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
he_IL: צבע רקע הגוף העיקרי. <code> ברירת המחדל # fdfdfd </ code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
he_IL: צבע גוף הטקסט הראשי. <code> ברירת המחדל # 505050 </ code>.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
he_IL: כמות הזיכרון (RAM) המקסימלית שהאתר שלך יכול לצרוך בפעם אחת.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
he_IL: המספר המקסימלי של פריטים בודדים אשר ניתן להשתמש בקופון זה עבורם כאשר נעשה שימוש בהנחות מוצר. השאר ריק כדי לתקף לכל הפריטים המתאימים בעגלה.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
he_IL: המס' המקסימלי של משתנים בו השרת שלך יכול להשתמש עבור פונקציה בודדת כדי להימנע מעומסי יתר.

en: The name of the current active theme.
he_IL: השם של ערכת העיצוב הפעילה כרגע.

en: The name of the parent theme.
he_IL: שם ערכת העיצוב ההורה.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
he_IL: מספר הספרות העשרוניות המוצגות במחירים המוצגים.

en: The position of the currency symbol.
he_IL: מיקום סמל המטבע.

en: The root URL of your site.
he_IL: כתובת ה-URL הראשית של האתר שלך.

en: The sale will end at the beginning of the set date.
he_IL: המבצע ייגמר בתחילת התאריך המוגדר.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
he_IL: ההגדרות של גודל תמונה זו הושבתו בגלל שהערכים שלה מחולפים בידי פילטר.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
he_IL: הטקסט שיופיע בכותרת התחתונה של האימיילים.

en: The thousand separator of displayed prices.
he_IL: מפריד האלפים של המחירים המוצגים.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
he_IL: גרסאת ה-MySQL המותקנת על השרת המארח שלך.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
he_IL: גרסאת ה-PHP המותקנת על השרת המארח שלך.

en: The version of WordPress installed on your site.
he_IL: גרסאת הוורדפרס המותקנת על האתר שלך.

en: Theme
he_IL: ערכת עיצוב

en: Theme Integration Guide
he_IL: מדריך שילוב ערכת העיצוב

en: There are currently no logs to view.
he_IL: כרגע אין רשומות להציג.

en: There are no notes yet.
he_IL: אין הערות עדיין.

en: There are no product reviews yet.
he_IL: אין חוות דעת מוצרים עדיין.

en: There was an error calling %s
he_IL: הייתה שגיאה בקריאה ל %s

en: There was an error calling %s::%s
he_IL: הייתה שגיאה בקריאה %s::%s

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
he_IL: אלו התכונות שייבחרו מראש בקצה המשתמש.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
he_IL: על עמודים אלו להיות מוגדרים כדי שWooCommerce יידע לאן לנתב לקוחות כדי לגשת לפונקציונליות הקשורה לחשבון אישי.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
he_IL: יש להגדיר דפים אלה כדי שWooCommerce יידע לאן לשלוח את המשתמשים לתשלום.

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
he_IL: הגדרות אלה קובעות את הקישורים הקבועים למוצרים. הגדרות אלה חלות רק כאשר <strong> לא משתמשים במבנה קישורים &quot;ברירת המחדל&quot;  של וורדפרס</strong>.

en: Third-party
he_IL: צד ג'

en: This Month
he_IL: החודש הזה

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
he_IL: זו שולטת בשיטות משלוח מרובות מוצגות בממשק.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
he_IL: אפשרות זאת קובעת כיצד יוצג המלאי בממשק המשתמש.

en: This controls the default sort order of the catalog.
he_IL: ניתן לשלוט על סדר מיון ברירת המחדל של קטלוג המוצרים

en: This controls the position of the currency symbol.
he_IL: אפשרות זו קובעת את המיקום של סמל המטבע.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
he_IL: זה קובע באיזה מטבע כתובים המחירים בקטלוג ובאיזה מטבע שיטות תשלום יקבלו תשלומים.

en: This controls what is shown on category archives.
he_IL: זה שולט מה שמוצג בארכיוני קטגוריה.

en: This controls what is shown on the product archive.
he_IL: זה מקובע את מה שמוצג על ארכיון המוצר.

en: This controls what unit you will define lengths in.
he_IL: אפשרות זו שולטת באיזו יחידה אתה מגדיר אורכים.

en: This controls what unit you will define weights in.
he_IL: אפשרות זו שולטת באיזו יחידה אתה תגדיר משקל.

en: This controls which shipping address is used by default.
he_IL: זה שולט על איזו כתובת משלוח תיבחר כברירת מחדל.

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
he_IL: שדה זה מאפשר לך להגדיר את סכום הביניים המקסימלי המורשה בעת שימוש בקופון.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
he_IL: שדה זה מאפשר לך לקבוע את סכום ביניים המינימלי הנדרש כדי להשתמש בקופון.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
he_IL: זוהי חנות לדגומא למטרות בדיקה - הזמנות לא יכובדו.

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
he_IL: זוהי המדינה המוגדרת עבור העסק שלך. שיעורי המע&quot;מ יתבססו על הארץ הזאת.

en: This is the name of the download shown to the customer.
he_IL: זהו שם ההורדה אשר מוצג ללקוח.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
he_IL: אלו סכומי עלויות המשלוח והטיפול עבור ההזמנה.

en: This is the size used by the main image on the product page.
he_IL: זהו הגודל המשמש את התמונה הראשית בדף המוצר.

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
he_IL: זהו הסכום של כמות מס המשלוח של "שורות המס" בתוך ההזמנות שלך.

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
he_IL: זהו הסכום של כמות המס של "שורות המס" בתוך ההזמנות שלך.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
he_IL: זה הוא הסיכום של השדה "סכום ההזמנה" בכל הההזמנות שלך.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
he_IL: זה הוא סיכום של השדה "סך כל המשלוחים" בכל ההזמנות שלך.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
he_IL: זהו הסיכום של סום ההזמנה אחרי כל ההחזרים וכולל עלות משלוח ומיסים.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
he_IL: זהו הסיכום של סום ההזמנה אחרי כל ההחזרים וכולל עלות משלוח ומיסים.

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
he_IL: זוהי ההנחה הכוללת, הנחה מוגדרת פר פריט בשורה.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
he_IL: זהו סך המס עבור התעריף (מס משלוח + מס מוצר)

en: This option determines which address is used to calculate tax.
he_IL: אפשרות זו קובעת שכתובת משמשת לחישוב מס.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
he_IL: אפשרות זו היא חשובה כי היא משפיעה על הצורה שבה אתה מזין את המחירים שלך. שינוי אפשרות זאת לא מעדכן את המוצרים הקיימים.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת לך להגביל את הארצות שאתה מעוניין למכור להן.

en: This order has been paid for and is no longer editable
he_IL: הזמנה זו שולמה ואינה ניתנת לעריכה יותר

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
he_IL: סעיף זה מאפשר לך להתאים באופן אישי את מראה האימיילים שנשלחים מהחנות. <a href="%s" target="_blank">לחץ כאן כדי לצפות בתצוגה מקדימה בתבנית האימייל שלך</a>. לשליטה מתקדמת יותר, העתק את התיקייה <code>woocommerce/templates/emails/</code> לתיקיית העיצוב שלך <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
he_IL: זה קובע את דף הבסיס של החנות שלך - זה מקום שבו ארכיון המוצר שלך יהיה.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
he_IL: אפשרות זו קובעת את המפריד העשרוני למחירים המוצגים.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
he_IL: אפשרות זאת קובעת את מספר הספרות שיש להציג אחרי הנקודה

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
he_IL: אפשרות זו קובעת את המפריד העשרוני למחירים המוצגים.

en: This setting does not apply to guest purchases.
he_IL: הגדרה זו אינה חלה על רכישות אורחים.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
he_IL: גודל זה משמש בדרך כלל לגלריה של תמונות בדף המוצר.

en: This size is usually used in product listings
he_IL: גודל זה משמש בדרך כלל את רשימות מוצרים

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
he_IL: טקסט זה יופיע על כפתור קישור למוצר החיצוני.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
he_IL: כלי זה ינקה את כל ה שפגו תוקף מוורדפרס.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
he_IL: כלי זה נועד לנקות את המטמון הזמני של המוצרים / החנות.

en: This tool will disable shipping rate caching.
he_IL: כלי זה יבטל הטמנה בזיכרון של תעריף משלוח.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
he_IL: כלי זה יספור מונחי מוצר - שימושי בעת שינוי ההגדרות שלך באופן שמסתיר את המוצרים מהקטלוג.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
he_IL: כלי זה יאפס את תפקידי המנהל, הלקוחות ומנהל החנות לברירת מחדל. השתמש באפשרות זו אם המשתמשים שלך לא יכולים לגשת לכל דפי ניהול של החנות.

en: Thousand Separator
he_IL: מפריד אלפים

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ראשית

en: To edit this order change the status back to "Pending"
he_IL: כדי לערוך הזמנה זו שנה את הסטטוס חזרה ל"ממתין לתשלום"

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
he_IL: הפעל/כבה &quot;בר הורדה&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
he_IL: הפעל/כבה

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
he_IL: אפשר &quot;ניהול מלאי&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
he_IL: הפעל/כבה &quot;וירטואלי&quot;

en: Toggle featured
he_IL: הפעלה/כיבוי מוצר מועדף

en: Tools
he_IL: כלים

en: Top Earners
he_IL: הכי ריוחיים

en: Top Sellers
he_IL: הכי נמכרים

en: Topic
he_IL: נושא

en: Total
he_IL: סה&quot;כ

en: Total Sales
he_IL: סך כל המחירות

en: Total Shipping
he_IL: סך הכל משלוח

en: Total Tax
he_IL: סך הכל מס

en: Total available to refund
he_IL: סכום זמין להחזר

en: Total sales minus shipping and tax.
he_IL: המכירות בניכוי משלוח ומיסים.

en: Totals
he_IL: סך הכל

en: Transaction ID
he_IL: מזהה עסקה

en: Translation Upgrade
he_IL: שדרוג תרגום

en: Translators
he_IL: מתרגמים

en: Trash
he_IL: אשפה

en: Type
he_IL: סוג

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
he_IL: מזהה כתובת ייחודי / ייחוס לתכונה; חייב להיות קצר יותר מ 28 תווים.

en: Units in stock
he_IL: יחידות במלאי

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Unpublished
he_IL: לא פורסם

en: Up-Sells
he_IL: קידום מכירות

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
he_IL: מוצרים מקדמי מכירות הם מוצרים שאתה ממליץ במקום המוצר הנצפה הנוכחי, לדוגמא, מוצרים שהם יותר רווחיים או באיכות גבוהה יותר או יקרים יותר.

en: Update
he_IL: עדכן

en: Update Translation
he_IL: עדכון תרגום

en: Updated at
he_IL: עודכן בתאריך

en: Upload file and import
he_IL: העלה קובץ ויבא

en: Upload/Add image
he_IL: העלאת/הוספת תמונה

en: Uploaded to this %s
he_IL: הועלה אל %s זה/זו.

en: Usage / Limit
he_IL: שימוש / הגבלה

en: Usage Limits
he_IL: הגבלות שימוש

en: Usage Restriction
he_IL: הגבלת שימוש

en: Usage limit per coupon
he_IL: מגבלת שימוש לקופון

en: Usage limit per user
he_IL: מגבלת שימוש למשתמש

en: Use image
he_IL: להשתמש בתמונה

en: Used for variations
he_IL: נועד עבור וריאציות

en: User
he_IL: משתמש

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Value of the coupon.
he_IL: ערך הקופון

en: Value(s)
he_IL: ערך(ים)

en: Variable
he_IL: עם משתנים

en: Variable product
he_IL: מוצר עם וריאציות

en: Variation #%s of %s
he_IL: וריאציה מספר %s מתוך %s

en: Variation ID:
he_IL: מזהה וריאציה:

en: Variation price (required)
he_IL: מחיר הוריאציה (חובה)

en: Variations
he_IL: וריאציות

en: Version
he_IL: גרסא

en: Version %s
he_IL: גרסה %s

[ctx: Version info]
en: %s is available
he_IL: %s זמין

en: Via
he_IL: באמצעות

en: View
he_IL: צפייה

en: View %s
he_IL: צפייה %s

en: View &#8220;%s&#8221;
he_IL: הצגת &#8220;%s&#8221;

en: View Order
he_IL: הצג הזמנה

en: View Tax Rates
he_IL: צפו בשיעורי מס

en: View orders
he_IL: הצג הזמנות

en: View other orders
he_IL: צפה בהזמנות אחרות

en: Virtual
he_IL: וירטואלי

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
he_IL: מוצרים וירטואליים הם בלתי מוחשיים ולא מועברים למשלוח.

en: Visibility
he_IL: תצוגה

en: Visible on the product page
he_IL: מוצג בעמוד המוצר

en: Visit plugin homepage
he_IL: בקר בעמוד הבית של התוסף

en: WC Database Version
he_IL: גרסת מסד נתונים של WooCommerce

en: WC Pages
he_IL: עמודי החנות

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
he_IL: ערוך עמוד %s

en: WC Transients
he_IL: קבצים זמניים של החנות

en: WC Version
he_IL: גרסת WooCommerce

en: WP Debug Mode
he_IL: מצב Debug WP

en: WP Memory Limit
he_IL: מגבלת זכרון WP

en: WP Version
he_IL: גרסת WP

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
he_IL: אנו ממליצים על Storefront, ערכת העיצוב %sהרשמית%s של WooCommerce.

en: Weight
he_IL: משקל

en: Weight Unit
he_IL: יחידת משקל

en: Weight in decimal form
he_IL: משקל בתבנית עשרונית

en: Welcome to WooCommerce
he_IL: ברוכים הבאים לWooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
he_IL: ברוכים הבאים לWooCommerce %s

en: What's New
he_IL: מה חדש

en: Width
he_IL: רוחב

en: Width (%s)
he_IL: רוחב (%s)

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
he_IL: תוספים והרחבות

en: WooCommerce Documentation
he_IL: תיעוד WooCommerce

en: WooCommerce Endpoints
he_IL: נקודות קצה של WooCommerce

en: WooCommerce Recent Reviews
he_IL: חוות דעת אחרונות של WooCommerce

en: WooCommerce Settings
he_IL: הגדרות חנות

en: WooCommerce Status
he_IL: מצב חנות

en: WooCommerce Support
he_IL: תמיכת WooCommerce

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
he_IL: שיעורי מס WooCommerce (CSV)

en: WooThemes Customer Support
he_IL: תמיכת לקוחות של WooThemes

en: WordPress Environment
he_IL: סביבת וורדפרס

en: WordPress.org Project
he_IL: פרויקט WordPress.org

en: Write
he_IL: כתיבה

en: Year
he_IL: שנה

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
he_IL: כן, אני אכתוב מחירים כולל מס

en: You cannot add the same tax rate twice!
he_IL: אינך יכול להוסיף את אותו תעריף המס פעמיים!

en: You don't have permissions to create Webhooks!
he_IL: אין לכם רשות ליצור Webhooks!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
he_IL: אין לכם רשות למחוק Webhooks!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
he_IL: אין לכם רשות לערוך Webhooks!

en: Your changes have been saved.
he_IL: השינויים שלך נשמרו.

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
he_IL: למוצר שלך יש וריאציות! לפני שינוי סוג המוצר, מומלץ למחוק את הוריאציות כדי להימנע משגיאות בדיווחי המלאי.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
he_IL: בשרת שלך fsockopen ו- cURL לא זמינים - PayPal IPN וסקריפטים אחרים אשר מתקשרים עם שרתים אחרים לא יעבדו. צור קשר עם ספק האירוח שלך.

en: Your settings have been saved.
he_IL: ההגדרות שלך נשמרה.

en: ZIP/Postcode
he_IL: ZIP / מיקוד

en: added on %1$s at %2$s
he_IL: נוסף בתאריך %1$s בשעה %2$s

en: by %s
he_IL: על ידי %s

[ctx: by author]
en: by %s
he_IL: על ידי %s

en: cm
he_IL: סנטימטרים

en: customer orders
he_IL: הזמנות לקוחות

[ctx: default-slug]
en: product
he_IL: מוצר

[ctx: default-slug]
en: shop
he_IL: חנות

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
he_IL: טעינה נכשלה

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
he_IL: טוען תוצאות נוספות&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
he_IL: לא נמצאו התאמות

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
he_IL: תוצאה אחת זמינה, לחץ על אנטר כדי לבחור אותה.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
he_IL: אנא מחק %qty% תווים

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
he_IL: אנא מחק תו 1

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
he_IL: אנא הזן %qty% תווים נוספים

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
he_IL: אנא הזן תו 1 או יותר

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
he_IL: מחפש&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
he_IL: באפשרותך לבחור %qty% פריטים בלבד

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
he_IL: באפשרותך לבחור פריט 1 בלבד

en: g
he_IL: גרם

en: guest orders
he_IL: הזמנות אורחים

[ctx: hash before order number]
en: #
he_IL: מספר

en: in
he_IL: אינצ'ים

en: kg
he_IL: ק&quot;ג

en: lbs
he_IL: ליברות

en: mm
he_IL: מילימטרים

en: new users
he_IL: משתמשים חדשים

en: orders
he_IL: הזמנות

en: out of 5
he_IL: מתוך 5

en: oz
he_IL: עוז

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
he_IL: החל על כל הפריטים הכשירים בעגלה

[ctx: placeholder]
en: Buy product
he_IL: קנה מוצר

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
he_IL: מאת&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
he_IL: נמען…

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
he_IL: שימוש בלתי מוגבל

en: plus %d other note | plus %d other notes
he_IL[0]: ועוד הערה נוספת אחת.
he_IL[1]: ועוד %d הערות נוספות

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

en: reviewed by
he_IL: חוות דעת מאת

en: variation added
he_IL: הוריאציה נוספה

en: variations added
he_IL: הוריאציות נוספו

en: yd
he_IL: יארדים

en: — No Change —
he_IL: - ללא שינוי -
