WooCommerce - en to eu translation catalogue (1279 entries)

en:  (taxes estimated for %s)
eu: (%s erosteko estimatutako tasak)

en:  ago
eu: duela

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
eu: %3$d emaitzetatik %1$d&ndash;%2$d erakusten

en: %s - Order #%s
eu: %s  Eskaria #%s

en: %s - Pre-order for "%s"
eu: %s - Aurre eskaria "%s"-rentzat

en: %s - Subscription for "%s"
eu: %s - "%s"-rako izen-ematea

en: %s customer review | %s customer reviews
eu[0]: Erabiltzaileen iritzi %s
eu[1]: %s erabiltzaileen iritzi

en: %s download remaining | %s downloads remaining
eu[0]: Jaitsiera %s geratzen zaizu
eu[1]: %s jaitsiera geratzen zaizkizu

en: %s for %s item | %s for %s items
eu[0]: %s %s produktuarentzat
eu[1]: %s %s produktuentzat

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
eu: %s produktua saskitik kendu da, une honetan ez dagoelako salgai. Laguntza behar izanez gero, jarri gurekin harremanetan.

en: %s in stock
eu: %s stockean

en: %s is a required field | %s are required fields
eu[0]: %s beharrezko atalak dira
eu[1]: %s beharrezkoak dira

en: %s is low in stock.
eu: %s stock baxuarekin.

en: %s is out of stock.
eu: %s ez dago stockean

en: %s parameter is missing
eu: %s parametrua falta da

en: %s removed. %sUndo?%s
eu: %s ezabatua. %sDesegin?%s

en: %s review for %s | %s reviews for %s
eu[0]: iritzi %s %s produktuarentzat
eu[1]: %s iritzi %s produktuarentzat

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
eu: %s unitate eskatu dira %s produktuarentzat #%s eskarian.

en: &#197;land Islands
eu: &#197;land uharteak

en: &nbsp;&ndash; Page %s
eu: &nbsp;&ndash; Orria %s

en: (Includes %s)
eu: (%s gehituta)

en: (Order #%s)
eu: (%s eskaria)

en: (can be backordered)
eu: (berriro ere eska daiteke)

en: (ex. VAT)
eu: (BEZ-a kenduta)

en: (ex. tax)
eu: (zergak kanpo)

en: (incl. VAT)
eu: (BEZ barne)

en: (incl. tax)
eu: (tasak gehituta)

en: + Add Account
eu: + Kontua gehitu

en: A Coru&ntilde;a
eu: Coruña

en: A Search box for products only.
eu: Bilaketa kutxa produktuentzako soilik.

en: A list or dropdown of product categories.
eu: Produktue kategorien zerrenda edo dropdowna .

en: A minimum order amount (defined below)
eu: Eskari kopuru minimoa (ondoren definitua)

en: A minimum order amount AND a coupon
eu: Eskari kantitate minimoa ETA kupoi bat

en: A minimum order amount OR a coupon
eu: Eskari kantitate minimoa EDO kupoi bat

en: A note has been added to your order
eu: Ohar bat gehitu zaio zure eskari bati

en: A product category with the provided ID could not be found
eu: ID hau duen produktu kategoria ezin izan da aurkitu

en: A user could not be found with this email address.
eu: Erabiltzailea ez da posible aurkitzea email helbide honen bidez.

en: A valid free shipping coupon
eu: Baliozko doako bidalketa kupoia

en: AND
eu: ETA

en: API Credentials
eu: API egiaztagiria

en: API Docs
eu: API Dokumentuak

en: API Password
eu: API Pasahitza

en: API Signature
eu: API Sinadura

en: API Username
eu: API Erabiltzailea

en: ASC
eu: GOR

en: Account Details
eu: Kontuaren Xehetasunak

en: Account Name
eu: Kontuaren Izena

en: Account Number
eu: Kontuaren Izena

en: Account details changed successfully.
eu: Kontuaren datuak zuzen aldatuak izan dira.

en: Account password
eu: Kontuaren pasahitza

en: Account username
eu: Kontuaren erabiltzaile izena

en: Acre
eu: Akre

en: Active
eu: Aktibo

en: Active Filters
eu: Filtro Aktiboak

en: Add Coupon
eu: Kupoiak gehitu

en: Add New %s
eu: %s berri bat gehitu

en: Add New Coupon
eu: Kupoi berria gehitu

en: Add New Order
eu: Eskari berria gehitu

en: Add New Product
eu: Produktu berri bat gehitu

en: Add New Product Category
eu: Gehitu Produktu Kategori berri bat

en: Add New Product Tag
eu: Gehitu Produktu Etiketa berria

en: Add New Shipping Class
eu: Bidalketa mota berri bat gehitu

en: Add New Webhook
eu: Webhook berria gehitu

en: Add Order
eu: Eskaria gehitu

en: Add Payment Method
eu: Ordainketa Modua gehitu

en: Add Product
eu: Produktua gehitu

en: Add Webhook
eu: Webhook-a gehitu

en: Add a new payment method.
eu: Ordainketa modu berri bat gehitu.

en: Add a review
eu: Zure iritzia eman

en: Add or remove Product Tags
eu: Gehitu edo ezabatu Produktu Etiketak

en: Add to cart
eu: Saskira gehitu

en: Additional Information
eu: Informazio gehigarria

en: Address
eu: Helbidea

en: Address Override
eu: Helbidea gainidatzia

en: Address changed successfully.
eu: Helbidea zuzen aldatua da.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
eu: Kategoriak

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
eu: Kupoiak

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
eu: Eskaerak

[ctx: Admin menu name]
en: Products
eu: Produktuak

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
eu: Bidalketa motak

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
eu: Etiketak

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Alicante
eu: Alacant

en: All %s
eu: %s guztiak

en: All Product Categories
eu: Produktu Kategoria guztiak

en: All Product Tags
eu: Produktu Etiketak guztiak

en: All Products
eu: Produktu guztiak

en: All Shipping Classes
eu: Bidalketa mota guztiak

en: All allowed countries
eu: Posible diren herrialde guztiak

en: Allow
eu: Ahalbideratu

en: Allow, but notify customer
eu: Ahalbideratu, baina bezeroari berri eman

en: Allowed Zip/Post Codes
eu: Onartutako Zip/Posta kodeak

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
eu: Txeke ordainketak ahalbideratu. Zergatik hartuko dituzu txekeak egun eta urte hauetan? Seguruenera ez duzu hala egungo baina era honetan erosketa testak egiteko aukera ematen dizu, eskari emailak, 'lortu duzu' orrialdea, etab.

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
eu: BACS bidezko ordainketak ahalbideratu, zuzeneko banku/kable transferentzia bezala ezagunakoak.

en: Almer&iacute;a
eu: Almería

en: American Samoa
eu: Ameriketako Samoa

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
eu: Kontu bat jada erregistratuta dago erabiltzaile izen horrekin. Mesedez aukeratu beste bat.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
eu: Dagoeneko bada kontu bat zure email helbidea duena. Mesedez saioa hasi.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
eu: Saldu nahi duzun hori saltzen lagunduko dizun e-commerce erreminta multzoa.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
eu: Errore bat izan da ordainketa API-aren bidez itzulketa sortzerakoan

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
eu: Jada eskaintzen ez dugun produktu bat saskitik kendu da.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
eu: Eskaria sortua izan da zuretzako %s-n. Eskari hau ordaintzeko mesedez jarraitu ondorengo esteka: %s

en: An order note with the provided ID could not be found
eu: Eskatutako ID-a duen eskari oharra ezin izan da aurkitu

en: An order refund with the provided ID could not be found
eu: Emandako ID-a duen eskariaren itzulketa ezin izan da aurkitu

en: Andaman and Nicobar Islands
eu: Andaman eta Nicobar Uharteak

en: Anguilla
eu: Angila

en: Antarctica
eu: Antartika

en: Anti-spam field was filled in.
eu: Anti-spam kutxa betea izan da.

en: Antigua and Barbuda
eu: Antigua eta Barbuda

en: Any %s
eu: Edozein %s

en: Apply Coupon
eu: Kupoia erabili

en: Araba/&Aacute;lava
eu: Araba

en: Are you sure you want to delete this template file?
eu: Ziur zaude txantiloi fitxategi hau ezabatu nahi duzula?

en: Armed Forces (AA)
eu: Indar Armatuak (AA)

en: Armed Forces (AE)
eu: Indar Armatuak (AE)

en: Armed Forces (AP)
eu: Indar Armatuak (AP)

en: Attribute
eu: Atributuak

en: Australian Capital Territory
eu: Australiako Hiriburuaren Lurraldea

en: Australian Dollars
eu: Dolar australiarrak

en: Author: %s
eu: Egilea: %s

en: Authorize
eu: Baimendu

en: Availability
eu: Aukeran izan

en: Available on backorder
eu: Aurre-eskaria egiteko aukera

en: Average
eu: Normala

en: Awaiting BACS payment
eu: BACS ordainketaren zain

en: Awaiting cheque payment
eu: Txeke bidezko ordainketaren zain

en: Backordered
eu: Berriz eskatua

en: Bahamas
eu: Bahamak

en: Bahia
eu: Bahía

en: Baja California
eu: Kalifornia Behea

en: Baja California Sur
eu: Hegoaldeko Kalifornia Behea

en: Baleares
eu: Balear uharteak

en: Bank Code
eu: Banku Kodea

en: Bank Name
eu: Banku Izena

en: Bank Transit Number
eu: Bank transakzio zenbakia

en: Barcelona
eu: Bartzelona

en: Bay of Plenty
eu: Pientyko Badia

en: Be the first to review
eu: Izan zaitez iritzia ematen lehena

en: Belarus
eu: Bielorrusia

en: Belau
eu: Palau

en: Belgium
eu: Belgika

en: Billing &amp; Shipping
eu: Fakturazioa eta Bidalketa

en: Billing Address
eu: Fakturazio helbidea

en: Billing Details
eu: Fakturazio xehetasunak

en: Billing Email
eu: Fakturazio posta-elektronikoa

en: Billing address
eu: Fakturazio helbidea

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
eu: Bonaire, San Eustakio eta Saba

en: Bosnia and Herzegovina
eu: Bosnia-Herzegovina

en: Bouvet Island
eu: Bouvet uhartea

en: Branch Code
eu: Adar Kodea

en: Branch Sort
eu: Adar bidez

en: Brazil
eu: Brasil

en: Brazilian Real
eu: Erreal brasildarra

en: British Columbia
eu: Columbia Britainiarra

en: British Indian Ocean Territory
eu: Indiako Ozeanoko Britainiar Lurraldea

en: British Virgin Islands
eu: Birjina britainiar uharteak

en: Bulgarian Lev
eu: Lev bulgariarra

en: Buy product
eu: Produktua erosi

en: C&aacute;ceres
eu: Caceres

en: C&oacute;rdoba
eu: Kordoba

en: Calculate Shipping
eu: Kalkulatu bidalketa gastuak

en: California
eu: Kalifornia

en: Cambodia
eu: Kanbodia

en: Cameroon
eu: Kamerun

en: Canada
eu: Kanada

en: Canadian Dollars
eu: Dolar kanadiarrak

en: Cancel
eu: Utzi

en: Cancel order &amp; restore cart
eu: Ezeztatu erosketa eta hutsitu saskia

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
eu[0]: Kantzelatua <span class="count">(%s)</span>
eu[1]: Kantzelatua <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
eu: Eskaria kantzelatua

en: Cannot create coupon, try again
eu: Ezin izan da kupoia sortu, saiatu berriro ere

en: Cannot create fee, try again
eu: Ezin izan da zerga sortu, saiatu berriro ere

en: Cannot create line item, try again
eu: Ez da posible izen artikulu linea sortzea, saiatu berriro ere

en: Cannot create order note, please try again
eu: Ezin izan da eskari oharra sortu, mesedez saiatu berriro ere

en: Cannot create order refund, please try again
eu: Ezin izan da itzulketa agindua gauzatu, saiatu berriro ere

en: Cannot create order: %s
eu: Ezin da eskaria sortu: %s

en: Cannot create shipping method, try again
eu: Ezin izan da bidalketa mota sortu, saiatu berriz

en: Cannot create webhook: %s
eu: Ezin izan da Webhook-a sortu: %s

en: Cannot update coupon, try again
eu: Ezin izan kupoia eguneratu, saiatu berriro ere

en: Cannot update fee, try again
eu: Ezin izan da zerga eguneratu, saiatu berriro ere

en: Cannot update line item, try again
eu: Ezin izan da artikulu linea eguneratu, saiatu berriro ere

en: Cannot update shipping method, try again
eu: Ezin izan da bidalketa mota eguneratu, saiatu berriz

en: Cantabria
eu: Kantabria

en: Canton
eu: Kanton

en: Cape Verde
eu: Cabo Verde

en: Capture
eu: Jaso

en: Card Code
eu: Txartel Kodea

en: Card Number
eu: Txartel zenbakia

en: Cart
eu: Saskia

en: Cart % Discount
eu: Saskiaren % beherapena

en: Cart Discount
eu: Saskiaren beherapena

en: Cart Totals
eu: Guztira

en: Cart updated.
eu: Saskia eguneratua

en: Cash on Delivery
eu: Jasotzean ordaintzeko

en: Castell&oacute;n
eu: Castell&oacute;

en: Category Order
eu: Kategori Ordena

en: Category: | Categories:
eu[0]: Kategoria
eu[1]: Kategoriak:

en: Cayman Islands
eu: Kaiman uharteak

en: Central African Republic
eu: Afrika Erdiko Errepublika

en: Chad
eu: Txad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
eu: Chaharmahal eta Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Cheatin&#8217; huh?
eu: Adarra jotzen?

en: Check your e-mail for the confirmation link.
eu: Begiratu zure emaila baieztapen estekarako.

en: Checkout
eu: Erosketa burutu

en: Cheque
eu: Txekea

en: Cheque Payment
eu: Txeke bidezko ordainketa

en: Chiapas
eu: Txiapas

en: Chile
eu: Txile

en: Chilean Peso
eu: Peso txilearra

en: China
eu: Txina

en: Chinese Yuan
eu: Yuan txinarra

en: Choose an option
eu: Hautatu aukera bat

en: Choose from the most used Product tags
eu: Aukeratu gehien aukeratuak diren Produktuen Etiketen artetik

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
eu: Aukeratu diruak berehala jaso nahi dituzun ala ordainketa soilik ahalbideratu.

en: Choose which format of email to send.
eu: Aukeratu zein email formatua bidali.

en: Christmas Island
eu: Christmas uhartea

en: City
eu: Herria

en: Clear selection
eu: Ezabatu hautapena

en: Click here to enter your code
eu: Egin klik hemen kodea sartzeko

en: Click here to login
eu: Egin klik hemen saioa hasteko

en: Click here to reset your password
eu: Egin klik hemen pasahitza aldatzeko

en: Cocos (Keeling) Islands
eu: Cocosak (Keeling uharteak)

en: Colombia
eu: Kolonbia

en: Colombian Peso
eu: Peso kolonbiarra

en: Comoros
eu: Komoreak

en: Company Name
eu: Enpresaren izena

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
eu[0]: Burutua <span class="count">(%s)</span>
eu[1]: Completed <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
eu: Eskaria gauzatua

en: Confirm New Password
eu: Baieztatu pasahitz berria

en: Congo (Brazzaville)
eu: Kongoko Errepublika (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
eu: Kongoko Errepublika (Kinshasa)

en: Consumer Key is invalid
eu: Consumer Key-a baliogabea da

en: Consumer Key is missing
eu: Consumer Key-a falta da

en: Consumer Secret is invalid
eu: Consumer Secret-a ez da zuzena

en: Consumer Secret is missing
eu: Consumer Secret-a falta da

en: Continue Shopping
eu: Jarraitu erosten

en: Cook Islands
eu: Cook uharteak

en: Copy file to theme
eu: Kopiatu konposizio fitxategia

en: Cost
eu: Kostua

en: Cost: %s
eu: Prezioa: %s

en: Could not write to template file.
eu: Txantiloiaren fitxategia ez da idaztea posible izan

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
eu: Ez daposible izan you&hellip; erregistroa. Mesedez jarri gurekin kontaktuan arazoekin jarraitzen baduzu.

en: Country
eu: Herrialdea

en: County
eu: Konderri

en: Coupon
eu: Kupoia

en: Coupon code
eu: Kupoi kodea

en: Coupon code already applied!
eu: Kupoia dagoeneko aplikatua izan da!

en: Coupon code applied successfully.
eu: Kupoia zuzen aplikatua izan da.

en: Coupon code is required
eu: Kupoiaren kodea beharrezkoa da

en: Coupon code removed successfully.
eu: Kupoia zuzen ezabatua izan da.

en: Coupon discount total must be a positive amount
eu: Kupoiaren baturak kantitate positiboa izan behar du

en: Coupon does not exist!
eu: Kupoi hau ez da existitzen!

en: Coupon has been removed.
eu: Kupoia ezabatua izan da.

en: Coupon is not valid.
eu: Kupoia ez da zuzena.

en: Coupon usage limit has been reached.
eu: Kupoien erabilpen limitea lortua izanda.

en: Coupon:
eu: Kupoia:

en: Coupons
eu: Kupoiak

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
eu: Sortu kontu berri bat ondorengo informazio hau gehituta. Bueltan zatozen bezeroa bazara mesedez hasi saioa orrialdearen goiko aldean.

en: Create an account?
eu: Kontu bat sortu?

en: Credit card
eu: Kreditu txartela

en: Croatia
eu: Kroazia

en: Croatia kuna
eu: Kuna kroaziarra

en: Cuba
eu: Kuba

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
eu: Uneko pasahitza (ez baduzu aldatu nahi, hutsik utzi)

en: Customer
eu: Bezeroa

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
eu: Bezeroaren "kontu berria" emailak bezeroei bidaltzen zaizkie erabiltzaileak ordainketa bidez izena ematen duenean edo kontu orrialdeetan.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
eu: Bezeroaren "pasahitza berreskuratze" emailak bidaltzen dira erabiltzaileak bere pasahitza berritzeko eskatzean

en: Customer ID is invalid
eu: Bezero ID-a baliogabea da

en: Customer details
eu: Bezeroaren xehetasunak

en: Customer invoice
eu: Bezeroaren faktura

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
eu: Bezeroen faktura emailak bidal daitezke bezeroren eskari informazio eta ordainketa estekarekin.

en: Customer not found
eu: Bezeroa ez da aurkitu

en: Customer note
eu: Bezero nota

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
eu: Bezeroei ohar emaila bidaltzen zaie eskari bati ohar bat gehitzen diozunean.

en: Cyprus
eu: Zipre

en: Czech Koruna
eu: Korona txekiarra

en: Czech Republic
eu: Txekia

en: DESC
eu: BEHE

en: Dadar and Nagar Haveli
eu: Dadar eta Nagar Haveli

en: Daman and Diu
eu: Daman eta Diu

en: Danish Krone
eu: Krona daniarra

en: Date
eu: Data

en: Date:
eu: Data:

en: Debug Log
eu: Debug Loga

en: Default sorting
eu: Lehenetsitako ordena

en: Defaults to <code>%s</code>
eu: Defektuz <code>%s</code>-(e)tik

en: Delete note
eu: Ezabatu oharra

en: Delete template file
eu: Ezabatu txantioloi fitxategia

en: Deleted %s
eu: Ezabatu %s

en: Delivery Fee
eu: Bidalketa Zerga

en: Denmark
eu: Danimarka

en: Description
eu: Azalpena

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
eu: Garatzaileak: mesedez ziurtatu jQuery-a txertatzen ari zarela eta ez dagoela JavaScript errorerik orrialdean.

en: Dimensions
eu: Dimentsioak

en: Direct Bank Transfer
eu: Banku bidezko transferentzia zuzena

en: Disabled
eu: Desgaitu

en: Discount:
eu: Deskontua

en: Display a list of recently viewed products.
eu: Erakutsi berriki bistaratutako produktuen zerrenda.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
eu: Erakutsi zure webgunean azken gehien aztertutakoen zerrenda.

en: Display a list of your products on your site.
eu: Erakutsi produktuen zerrenda zure webgunean.

en: Display a list of your top rated products on your site.
eu: Erakutsi zure webgunean gehien baloratuak diren produktuen zerrenda.

en: Display the user's Cart in the sidebar.
eu: Erakutsi bezeroaren saskia alboko menuan.

en: Display type
eu: Erakusketa modua

en: District
eu: Distritua

en: District Of Columbia
eu: Columbiako Barrutia

en: Distrito Federal
eu: Barruti Federala

en: Djibouti
eu: Djibuti

en: Do not allow
eu: Ez ahalbideratu

en: Dobrich
eu: Dobritx

en: Docs
eu: Dokumentuak

en: Dominica
eu: Dominika

en: Dominican Peso
eu: Peso dominikarra

en: Dominican Republic
eu: Dominikar Errepublika

en: Download
eu: Jaitsi

en: Download %d
eu: Jaitsi %d

en: ERROR
eu: ERROREA

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
eu: Ekiadelko Azarbaijan (آذربایجان شرقی)

en: Ecuador
eu: Ekuador

en: Edit
eu: Aldatu

en: Edit %s
eu: Editatu %s

en: Edit Account Details
eu: Editatu Kontuaren datuak

en: Edit Address
eu: Helbidea editatu

en: Edit Coupon
eu: Kupoia editatu

en: Edit Order
eu: Eskaria editatu

en: Edit Product
eu: Produktua editatu

en: Edit Product Category
eu: Editatu Produktu Kategoria

en: Edit Product Tag
eu: Editatu Produktu Etiketak

en: Edit Shipping Class
eu: Bidalketa mota aldatu

en: Edit Webhook
eu: Webhook-a editatu

en: Edo. de México
eu: Mexiko

en: Egypt
eu: Egipto

en: Egyptian Pound
eu: Libra egipziarra

en: Email Address
eu: Posta-elektronikoa

en: Email Heading
eu: Emailaren burukoa

en: Email Heading (downloadable)
eu: Emailaren burukoa (deskargatzeko)

en: Email address
eu: Posta-elektronikoa

en: Email type
eu: Email mota

en: Email you used during checkout.
eu: Erosketan ibili zenuen posta-elektronikoa.

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
eu: Gaitu "emaila_gainidatzi" email informazioa aldatua izatetik babesteko

en: Enable Bank Transfer
eu: Banku transferentziak gaitu

en: Enable COD
eu: COD gaitu

en: Enable Cash on Delivery
eu: Ahalbideratu diru bidezko ordainketa bidalketak

en: Enable Cheque Payment
eu: Gaitu Txeke bidezko ordainketak

en: Enable Free Shipping
eu: Gaitu doako bidalketa

en: Enable Hosted Payments
eu: Gaitu beste zerbitzarietako ordainketak

en: Enable PayPal sandbox
eu: Gaitu PayPal sandboxa

en: Enable PayPal standard
eu: Gaitu PayPal estandarra

en: Enable Sandbox Mode
eu: Sandbox modua gaitu

en: Enable Simplify Commerce
eu: Simplify Commerce gaitu

en: Enable for shipping methods
eu: Gaitu bidalketa aukeretan

en: Enable local delivery
eu: Gaitu bertako bidalketa

en: Enable local pickup
eu: Gaitu bertan jasotzea

en: Enable logging
eu: Logginga gaitu

en: Enable this email notification
eu: Gaitu email notifikazio hau

en: Enable this shipping method
eu: Gaitu bidalketa mota hau

en: Enable/Disable
eu: Gaitu/Ezgaitu

en: Enter a new password below.
eu: Sartu pasahitz berria.

en: Enter a username or e-mail address.
eu: Sartu erabiltzaile izena edo email helbide bat.

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
eu: Sartu edukiontziak (komaz bereiztuta) email honentzako. Defektuz <code>%s</code>-rentzat.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
eu: Sartu zure PayPal API baimenak itzuliketak PayPal bidez gauzatzeko. Ikasi nola lor ditzakezun zure PayPal API-aren baimena %shemen%s.

en: Equatorial Guinea
eu: Ekuatore Ginea

en: Error
eu: Errorea

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
eu: %d errorea: Ez da posible eskaria gauzatzea. Mesedez saiatu berriro ere.

en: Error 404
eu: 404 errorea

en: Error creating user in Simplify Commerce.
eu: Arazoa erabiltzailea Simplify Commerce-en sortzerakoan

en: Error getting remote image %s
eu: Errorea urrutiko irudia lortzerakoan %s

en: Esp&iacute;rito Santo
eu: Espiritu Santo

en: Ethiopia
eu: Etiopia

en: Euros
eu: Euroak

en: Excluding selected countries
eu: Aukeratutako herrialdeak salbu

en: Expiry (MM/YY)
eu: Iraungitze data (HH/UU)

en: Expiry Month
eu: Iraungitze Hilabetea

en: Expiry Year
eu: Iraungitze Urtea

en: External/Affiliate product
eu: Kanpoko/afiliazio produktua

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
eu[0]: Akatsdun <span class="count">(%s)</span>
eu[1]: Akatsdunak <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to update coupon
eu: Kupoia eguneratzean errorea

en: Falkland Islands
eu: Falklandak

en: Faroe Islands
eu: Faroeak

en: Featured Products
eu: Produktu bereziak

en: Fee Type
eu: Zerga mota

en: Fee tax class is required when fee is taxable
eu: Zerga tasaren klasea beharrezkoa da zerga tasatua izan daitekeen kasuetan

en: Fee title is required
eu: Zerga titulua beharrezkoa da

en: Fiji
eu: Fiji Uharteak

en: File %d
eu: %d fitxategia

en: File not found
eu: Fitxategia ez da aurkitu

en: File was not found.
eu: Fitxategia ez da aurkitu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Filter by
eu: Iragazi honela

en: Filter by price
eu: Prezioaren baita iragazi

en: Finland
eu: Finlandia

en: First Name
eu: Izena

en: First name
eu: Izena

en: Fixed amount
eu: Zehaztutako kantitatea

en: Fixed amount per product
eu: Zehaztutako kantitatea produktuko

en: Flat Rate
eu: Salneurri laua

en: For your reference, your order details are shown below.
eu: Hona hemen erosketaren xehetasunak.

en: Found in your order confirmation email.
eu: Aurkitu zure konfirmazio mezuan.

en: France
eu: Frantzia

en: Free
eu: Doan

en: Free Shipping
eu: Doako bidalketa

en: Free Shipping Requires...
eu: Doako bidalketarako beharrezkoa da...

en: Free State
eu: Estatu librea

en: Free shipping coupon
eu: Doako bidalketa kupoia

en: Free!
eu: Doan!

en: French Guiana
eu: Guyana Frantsesa

en: French Polynesia
eu: Polinesia Frantsesa

en: French Southern Territories
eu: Frantziaren lurralde austral eta antartikoak

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
eu: Zure erabiltzaile panelean, egin dituzun erosketak ikusi, fakturazio eta bidalketa datuak kudeatu eta zure <a href="%s">pasahitz eta kontuaren xehetasunak aldatu</a> ditzakezu.

en: Gateway Disabled
eu: Pasabidea desgaitua

en: Germany
eu: Alemania

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
eu: Get cart funtzioa ezin da erabili wp_loaded akzioa baino lehen.

en: Get your API credentials from PayPal.
eu: Lortu zure API baimenak PayPal-etik.

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
eu: Hartu zure API Key-ak zure Simplify kontutik: Aukerak -> API Key-ak

en: Getting started
eu: Hasteko

en: Go to homepage
eu: Sarrerara joan

en: Good
eu: Ona

en: Greece
eu: Grezia

en: Greenland
eu: Groenlandia

en: Grouped product
eu: Taldekatutako produktua

en: Guadeloupe
eu: Guadalupe

en: Guernsey
eu: Guernesey

en: Guinea
eu: Ginea

en: Guinea-Bissau
eu: Ginea Bissau

en: HTML template
eu: HTML txantiloia

en: Have a coupon?
eu: Kupoiren bat daukazu?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
eu: Zure bezeroak dirutan ordainduko du (edo beste modu batean) bidalketa jasotzean.

en: Heard Island and McDonald Islands
eu: Heard eta McDonald uharteak

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
eu: Kaixo <strong>%1$s</strong> (ez zara %1$s? <a href="%2$s">Saioa itxi</a>).

en: Hello, a note has just been added to your order:
eu: Kaixo, zure eskarian ohar bat gehitu da:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
eu: Kaixo. Berriki egin duzun %s eskaria gauzatua izan da. Zure eskari xehetasunak behean erakusten ditugu erreferentzia moduan:

en: Hide free products
eu: Ezkutatu doako produktuak

en: Hide if cart is empty
eu: Ez erakutsi saskia hutsik dagoenean

en: Hide template
eu: Ezkutatu txantiloia

en: Hong Kong Dollar
eu: Hong Kong dolarra

en: Hong Kong Island
eu: Hong Kong Uhartea

en: Hosted Payments
eu: Beste zerbitzarietako ordainketak

en: How to calculate delivery charges
eu: Nola kalkulatu bidalketa gastuak

en: Hungarian Forint
eu: Forint hungariarra

en: Hungary
eu: Hungaria

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
eu: Irakurri eta onartzen ditut <a href="%s" target="_blank">termino eta baldintzak</a>

en: IPN payment completed
eu: IPN ordainketa burutua

en: Iceland
eu: Islandia

en: Icelandic krona
eu: Krona islandiarra

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
eu: COD egoera konkretu batzuetan bakarrik bada posible erabiltzea, hemen adierazi. Hutsik utzi metodo guztietarako gaitzeko.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
eu: Akats bat dela uste baduzu; lasai, ez egin ezer eta dena lehen bezala geratuko da.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
eu: Lehenago gure dendan zerbait erosia baldin badaukazu, sartu zure datuak ondorengo eremuetan. Bezero berria baldin bazara, joan Fakturazioa eta Bidalketa atalera.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
eu: Zure PayPal email nagusiak behean sartutako PayPal emailaren desberdina bada, txertatu zure PayPal kontuaren email nagusia ondoren. IPN eskariak baliotzeko erabiliko da

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
eu: <strong>Datubase katxerako</strong> WooCommerce-kin lan egiteko  <code>_wc_session_</code> gehitu behar duzu "Ignored Query Strings" aukeran W3 Total Cache aukeratan <a href="%s">hemen</a>.

en: In stock
eu: Eskuragarri

en: Indian Rupee
eu: Rupee indiarra

en: Indonesia Rupiah
eu: Ruphia indoniarra

en: Instructions
eu: Argibideak

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
eu: Eskerrik asko orrialdean eta emailetan gehituko diren argibideak.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
eu: Eskerrik asko orrialdean gehituko diren azalpenak.

en: Invalid %s
eu: %s baliogabea

en: Invalid %s ID
eu: %s ID baliogabea

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
eu: Sinadura okerra - parametroak ordenatzean akatsa

en: Invalid Signature - provided signature does not match
eu: Sinadura okerra - emandako sinadura ez da zuzena

en: Invalid Signature - signature method is invalid
eu: Sinadura okerra - sinadura metodoa ez da zuzena

en: Invalid URL %s
eu: %s URL baliogabea

en: Invalid authentication method
eu: Autentikazio metodo baliogabea

en: Invalid coupon ID
eu: Kupoi ID okerra

en: Invalid coupon code
eu: Kupoi kode baliogabea

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
eu: Kupoi mota baliogabea - kupoi motak hauetakoren bat izan behar du: %s

en: Invalid customer
eu: Bezero baliogabea

en: Invalid customer Email
eu: Bezeroaren email baliogabea

en: Invalid customer ID
eu: Bezero ID baliogabea

en: Invalid download link.
eu: Deskargarako esteka okerra.

en: Invalid key
eu: Giltza baliogabea

en: Invalid nonce - nonce has already been used
eu: Nonce baliogabea - nonce-a dagoeneko erabilia izan da

en: Invalid order ID
eu: Eskaera ID baliogabea

en: Invalid order note ID
eu: Eskari ohar ID baliogabea

en: Invalid order refund ID
eu: Eskari itzulketa ID baliogabea

en: Invalid order status
eu: Eskari egoera baliogabea

en: Invalid order.
eu: Eskari okerra.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
eu: Eskari baliogabea. Kontu bat baduzu saioa hasi eta saiatu berriro ere.

en: Invalid payment method.
eu: Ordainketa metodo baliogabea.

en: Invalid product SKU
eu: Produktuaren SKU baliogabea

en: Invalid product category ID
eu: Produktu kategoria ID baliogabea

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
eu: Produktu mota baliogabea - produktu motak ondorengo hauetakoren batek izan behar du: %s

en: Invalid refund amount
eu: Itzultze kantitate baliogabea

en: Invalid shipping method.
eu: Bidalketa mota ez da baliozkoa

en: Invalid timestamp
eu: Data marka ez da zuzena

en: Invalid username or e-mail.
eu: Erabiltzaile izen edo email baliogabea.

en: Invalid webhook delivery
eu: Webhook bidalketa baliogabea

en: Invalid webhook delivery ID
eu: Webhook bidaltze ID baliogabea

en: Invoice Prefix
eu: Faktura aurrizkia

en: Invoice for order {order_number}
eu:  {order_number} eskariaren faktura

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
eu: {order_number} eskariaren faktura {order_date} datarekin

en: Iraq
eu: Irak

en: Isle of Man
eu: Man Uhartea

en: Israeli Shekel
eu: Shekel israeldarra

en: Italy
eu: Italia

en: Item
eu: Produktua

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
eu: #%s artikuluaren stocka handitua izan da %s-tik %s-ra.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
eu: #%s artikuluaren stocka murriztua %s-tik %s-ra.

en: Ivory Coast
eu: Boli Kosta

en: JSONP support is disabled on this site
eu: JSONP sostengatzea desgaitua dago webgune honetan

en: Jamaica
eu: Jamaika

en: Jammu and Kashmir
eu: Jammu eta Kashmir

en: Japan
eu: Japonia

en: Japanese Yen
eu: Yen japoniarra

en: Jordan
eu: Jordania

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
eu: Kohgiluyeh eta BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kyrgyzstan
eu: Kirgizistan

en: La Rioja
eu: Errioxa

en: Lao Kip
eu: Kip laotarra

en: Last Name
eu: Abizena

en: Last name
eu: Abizena

en: Latvia
eu: Letonia

en: Learn more
eu: Gehiago ikasi

en: Leave a Reply to %s
eu: Erantzun %s erabiltzaileari

en: Lebanon
eu: Libano

en: Libya
eu: Libia

en: List
eu: Zerrenda

en: Lithuania
eu: Lituania

en: Local Delivery
eu: Bertako Bidalketa

en: Local Pickup
eu: Bertan Jasotzea

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
eu: Banaketa lokala eskariak lokalki banatzeko bidalketa mota sinplea da.

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
eu: Bertan jasotzea oso metodo sinplea da bezeroei aukera ematen diena eskariak beraiek jasotzea.

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
eu: PayPal gertaerak Logean gorde, IPN eskariak kasu, <code>%s</code> barruan

en: Log in
eu: Saioa hasi

en: Log in to Download Files
eu: Saioa hasi deskargatutako fitxategitean

en: Login
eu: Saioa hasi

en: Lost Password
eu: Pasahitza galdua

en: Lost your password?
eu: Pasahitza ahaztu zaizu?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
eu: Pasahitza ahaztu zaizu? Mesedez, idatzi zure erabiltzaile-izena edo posta-elektronikoa. Email bidez pasahitza aldatzeko esteka bidaliko zaizu.

en: Luxembourg
eu: Luxenburgo

en: MM / YY
eu: HH / UU

en: Macao S.A.R., China
eu: Macau, Txina

en: Macedonia
eu: Mazedonia

en: Madagascar
eu: Madagaskar

en: Madrid
eu: Madril

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
eu: Egin ordainketa gure banku kontura zuzenean. Mesedez erabili zure Eskari IDa ordainketa erreferentzi moduan. Zure eskaria ez da burutuko gure kontura ordainketa egin dela ziurtatu arte.

en: Malaysian Ringgits
eu: Ringgits malasiarra

en: Maldives
eu: Maldivak

en: Marshall Islands
eu: Marshall uharteak

en: Martinique
eu: Martinika

en: Mato Grosso do Sul
eu: Hegoaldeko Mato Grosso

en: Mauritius
eu: Maurizio

en: Max price
eu: Prezio maximoa

en: Melaka
eu: Malaka

en: Method Title
eu: Metodo Izenburua

en: Method availability
eu: Aukeran diren Metodoak

en: Mexican Peso
eu: Peso mexikarra

en: Mexico
eu: Mexiko

en: Micronesia
eu: Mikronesia

en: Min price
eu: Prezio minimoa

en: Minimum Order Amount
eu: Eskari Kantitate Minimoa

en: Missing parameter %s
eu: %s parametroak faltan

en: Modal Color
eu: Modu Kolorea

en: Moldova
eu: Moldavia

en: Monaco
eu: Monako

en: Morocco
eu: Maroko

en: Mozambique
eu: Mozambike

en: Multipart
eu: Multi-atala

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
eu: Lima

en: Municipality
eu: Herria

en: Murcia
eu: Murtzia

en: My Account
eu: Nire kontua

en: My Address
eu: Nire helbidea

en: My Addresses
eu: Nire helbideak

en: N/A
eu: E/E

en: Name
eu: Izena

en: Navarra
eu: Nafarroa

en: Nepali Rupee
eu: Rupee nepaliarra

en: Netherlands
eu: Herbeherak

en: Netherlands Antilles
eu: Holandarren Antillak

en: New %s
eu: %s berria

en: New Brunswick
eu: Brunswick Berria

en: New Caledonia
eu: Kaledonia berria

en: New Coupon
eu: Kupoi berria

en: New Mexico
eu: Mexiko Berria

en: New Order
eu: Eskari berria

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
eu: Pasahitz berria (ez baduzu aldatu nahi, hutsik utzi)

en: New Product
eu: Produktu berria

en: New Product Category Name
eu: Produktu Kategori Izen berria

en: New Product Tag Name
eu: Produktu Etiketa Izen berria

en: New Shipping Class Name
eu: Bidalketa mota berriaren izena

en: New Territories
eu: Lurralde berriak

en: New Webhook
eu: Webhook berria

en: New Zealand
eu: Zelanda Berria

en: New Zealand Dollar
eu: Zelanda Berriko dolarra

en: New account
eu: Kontu berria

en: New customer order
eu: Bezero eskari berri bat

en: New order
eu: Eskari berria

en: New password
eu: Pasahitz berria

en: New products
eu: Produktu berriak

en: New products added to %s
eu: Produktu berriak gehiatuak %s-n

en: New products tagged %s
eu: Produktu berriak etiketatuak %s-n

en: Nicaragua
eu: Nikaragua

en: Nigerian Naira
eu: Naira nigeriarra

en: No %s found with the ID equal to %s
eu: Ez da %s aurkitu ID-a %s-ren berdina den kasuetan

en: No Coupons found
eu: Ez da Kupoirik aurkitu

en: No Coupons found in trash
eu: Ez da Kupoirik aurkitu zaborrontzian

en: No Orders found
eu: Eskariak ez dira aurkitu

en: No Orders found in trash
eu: Ez da Eskaririk aurkitu zaborrontzian

en: No Product Tags found
eu: Ez da Produktu Etiketarik aurkitu

en: No Products found
eu: Ez da Produkturik aurkitu

en: No Products found in trash
eu: Ez da Produkturik aurkitu zabor ontzian

en: No Webhooks found
eu: Webhook-ik ez da aurkitu

en: No Webhooks found in trash
eu: Ez da Webhook-ik aurkitu zakarrontzian

en: No file defined
eu: Fitxategia definitu gabea

en: No product categories exist.
eu: Ez da produktu kategoriarik existitzen.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
eu: Ez da stocka murriztua izan duten produkturik - ez dute stock kudeaketa aktibatuta izango.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
eu: Ez da stocka murriztua izan duten produkturik - ez dute stock kudeaketa aktibatuta izango.

en: No products in the cart.
eu: Ez duzu produkturik saskian.

en: No products were found matching your selection.
eu: Zure aukerekin bat egiten duen produkturik ez da aurkitu.

en: No route was found matching the URL and request method
eu: Ez da aurkitu URL eta eskari metodoarekin bateragarrian den helbidea

en: Norfolk Island
eu: Norfolk irla

en: North Carolina
eu: Ipar Carolina

en: North Dakota
eu: Ipar Dakota

en: North Korea
eu: Ipar Korea

en: Northern Mariana Islands
eu: Ipar Mariana uharteak

en: Northern Territory
eu: Iparraldeko Lurraldea

en: Northwest Territories
eu: Ipar-mendebaldeko Lurraldeak

en: Norway
eu: Norbegia

en: Norwegian Krone
eu: Krone norbegiarra

en: Not that bad
eu: Erdipurdikoa

en: Note
eu: Oharra

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
eu: Oharra gehitua izan da zure {site_title} eskaria {order_date}-etik

en: Note:
eu: Oharra:

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
eu: Oharra: bidalketa eta zerga gastuak behin behinekoak dira. Erosketa burutze prozesuan zehaztuko dira behin betiko zenbatekoak.

en: Nova Scotia
eu: Eskozia Berria

en: Number of products to show
eu: Erakusteko produktu zenbakia

en: Number of reviews to show
eu: Erakusteko azterketa zenbakia

en: OR
eu: EDO

en: On-sale Products
eu: Beherapenetan diren Produktuak

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
eu: Bat lerroko: Aukera Izena | Kostu gehigarria [+-Portzentajeak] | Kostu Mota bakoitzeko (eskari, klase, edo artikulu) Adibidez:  <code>Lehentasunezko Bidalketa | 6.95 [+ 0.2%] | eskaria</code>.

en: Only %s left in stock
eu: Stockean %s soilik geratzen dira

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
eu: Produktu hau erosi duten bezeroek bakarrik eman dezakete honen inguruko iritzia.

en: Only show children of the current category
eu: Kategoria honetan umeak bakarrik erakutsi

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
eu: Aukera Izena | Kostu gehigarria [+-Portzentajeak] | Kostu Mota bakoitzeko (eskari, klase, edo artikulu)

en: Optional
eu: Aukerakoa

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
eu: Aukeran sartu erabili nahi duzun orrialde estiloaren izena. Hauek zure PayPal-eko kontuan daude definituak.

en: Order
eu: Eskaera

en: Order #%s
eu: Eskaria #%s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
eu: #%s eskariak itzulketa kantzelatua izan da. Mesedez begiratu ordainketaren egoera eta eguneratu eskariaren egoera honen arabera: %s

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
eu: #%s erosketak; %s datan egindakoak, &ldquo;%s&rdquo; egoera dauka.

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
eu: #<mark class="order-number">%s</mark> erosketa <mark class="order-date">%s</mark> egunean dago gordeta eta <mark class="order-status">%s</mark> egoera dauka.

en: Order &ndash; %s
eu: Eskaria &ndash; %s

en: Order Again
eu: Berriz erosi

en: Order Details
eu: Eskaeraren xehetasunak

en: Order ID
eu: Erosketaren IDa

en: Order ID is invalid
eu: Eskari ID-a baliogabea da

en: Order Notes
eu: Eskarari buruzko notak

en: Order Number
eu: Erosketa zenbakia

en: Order Number:
eu: Eskari Zenbakia:

en: Order Received
eu: Eskaria Jasoa

en: Order Updates
eu: Erosketaren eguneraketak

en: Order by
eu: Ordenatuta

en: Order cancelled by customer.
eu: Eskaria kantzelatua bezeroak esanda.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
eu: Eskaria beteta izan dela dioen emaila bezeroei bidaltzen zaie eskariak burututa bezala markatzen direnean eta normalean eskariak bidaliak izan direla adierazteko erabiltzen da.

[ctx: Order date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
eu: %Y(e)ko %b(a)ren %da @ %I:%M %p

en: Order item ID is required
eu: Eskari artikuluaren ID-a beharrezkoa da

en: Order item ID provided is not associated with order
eu: Eskariaren artikuluaren ID-a beharrezkoa da

en: Order note is required
eu: Eskari oharra beharrezkoa da

en: Order number: %s
eu: Erosketa zenbakia:

[ctx: Order status]
en: Cancelled
eu: Ezeztatua

[ctx: Order status]
en: Completed
eu: Ongi bukatua

[ctx: Order status]
en: Failed
eu: Huts egindakoa

[ctx: Order status]
en: On Hold
eu: Gelditua

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
eu: Ordainketaren zain

[ctx: Order status]
en: Processing
eu: Prozesatzen

[ctx: Order status]
en: Refunded
eu: Dirua itzulia

en: Order status changed from %s to %s.
eu: Eskariaren egoera %s-tik %s-ra aldatua izan da.

en: Order {order_number} details
eu: {order_number} eskariaren xehetasunak

en: Order: %s
eu: Erosketa: %s

en: Orders
eu: Eskaerak

en: Our Bank Details
eu: Gure Banku xehetasunak

en: Out of stock
eu: Agortua

en: PDT payment completed
eu: PDT ordainketa burutua

en: Page %d
eu: %d orrialdea

en: Page Style
eu: Orrialde Estiloa

[ctx: Page slug]
en: cart
eu: saskia

[ctx: Page slug]
en: checkout
eu: erosketa burutu

[ctx: Page slug]
en: my-account
eu: nire-kontua

[ctx: Page slug]
en: shop
eu: denda

[ctx: Page title]
en: Cart
eu: Saskia

[ctx: Page title]
en: Checkout
eu: Erosketa burutu

[ctx: Page title]
en: My Account
eu: Nire kontua

[ctx: Page title]
en: Shop
eu: Denda

en: Palencia
eu: Palentzia

en: Palestinian Territory
eu: Pakistaneko lurraldea

en: Papua New Guinea
eu: Papua Ginea Berria

en: Paraguayan Guaraní
eu: Guarani paraguayarra

en: Parent %s
eu: %s guraso

en: Parent %s:
eu: %s guraso:

en: Parent Coupon
eu: Kupoi guraso

en: Parent Orders
eu: Eskarien gurasoa

en: Parent Product
eu: Produktuaren gurasoa

en: Parent Product Category
eu: Produktu Kategori gurasoa

en: Parent Product Category:
eu: Produktu Kategori gurasoa:

en: Parent Shipping Class
eu: Bidalketa motaren gurasoa

en: Parent Shipping Class:
eu: Bidalketa motaren gurasoa:

en: Parent Webhook
eu: Webhook gurasoa

en: Password
eu: Pasahitza

en: Password Change
eu: Pasahitza aldatu

en: Password Reset Instructions
eu: Pasahitza Berreskuratze azalpenak

en: Password Reset for {site_title}
eu: Pasahitz berritzea {site_title} webgunean

en: Password is required.
eu: Pasahitza beharrezkoa da.

en: Password reset is not allowed for this user
eu: Pasahitza berreskuratzea ez dago baimendua erabiltzaile honentzat

en: Passwords do not match.
eu: Pasahitzak ez dira berdinak.

en: Paused
eu: Pausatu

en: Pay
eu: Ordaindu

en: Pay Now
eu: Ordaindu Orain

en: Pay for Order
eu: Erosketa ordaindu

en: Pay for order
eu: Ordaindu erosketa

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
eu: PayPal bidez ordaindu; zure kreditu txartelarekin ordain dezakezu ez baduzu PayPal konturik.

en: Pay with cash upon delivery.
eu: Jasotzean ordaintzeko

en: PayPal
eu: Paypal

en: PayPal Acceptance Mark
eu: PayPal onartze marka

en: PayPal Email
eu: PayPal Emaila

en: PayPal Identity Token
eu: PayPal identitate Tokena

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
eu: PayPal zerbitzura helbide bakarra bidal dezakegu. Bidalketa PayPal bidez kudeatzeko asmoa baldin badaukazu, bidalketa helbidea izan beharko du; ez fakturaziokoa.

en: PayPal does not support your store currency.
eu: PayPal-ek ez du zure dendaren txanpona sostengatzen.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
eu: PayPal sandboxa ordainketak testeatzeko erabil daiteke. Eman izena garatzaile kontu batetarako <a href="%s">hemen</a>.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
eu: PayPal-ek helbideak ziurtatzen ditu horrenbestez aukera honek erroreak sor ditzake (desgaituta mantentzea gomendatzen dizugu).

en: Payment
eu: Ordainketa

en: Payment %s via IPN.
eu: Ordainketa %s IPN bidez.

en: Payment Action
eu: Ordainketa akzioa

en: Payment Method:
eu: Ordainketa modua:

en: Payment Mode
eu: Ordainketa modua

en: Payment for order #%s refunded/reversed
eu: #%s eskariaren ordainketa itzulia

en: Payment for order #%s reversed
eu: #%s eskariaren ordainketa itzulia izan da

en: Payment method ID and title are required
eu: Ordainketa metodo ID-a eta izenburua beharrezkoak dira

en: Payment method added.
eu: Ordainketa moduan gehitua.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
eu: Bezeroak ordainketa egiterakoan ikusiko duen ordainketa metodo azalpena

en: Payment method description that the customer will see on your website.
eu: Bezeroak zure webgunean ikusiko duen ordainketa metodoaren deskribapena.

en: Payment pending: %s
eu: Ordainketa egiteko: %s

en: Payment to be made upon delivery.
eu: Bidalketarako egin beharreko ordainketa.

en: Payment was declined - please try another card.
eu: Ordainketa errefusatua izan da - mesedez saiatu beste txartel batekin.

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
eu: Ordainketa errefusatua izan da - bezeroak beste txartel batekin saiatu behar du

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
eu: Simplify Commerce-k ordainketa errefusatu du

en: Percentage of cart total
eu: Saskiaren ehuneko totala

en: Perfect
eu: Bikaina

en: Permanently deleted %s
eu: %s behin betirako ezabatua

en: Permanently deleted customer
eu: Bezeroa behin betirako ezabatua

en: Permanently deleted order note
eu: Eskari oharra behin betirako ezabatua

en: Philippine Pesos
eu: Peso filipiniarrak

en: Philippines
eu: Filipinak

en: Phone
eu: Telefonoa

en: Place order
eu: Eskaria egin

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
eu: Burutu ordainketa pasabidea sandbox moduan sanboxaren API key-ak erabiliz (benetako ordainketak ez dira hartuak izango).

en: Placeholder
eu: Posizio marka

en: Plain text
eu: Textu planoa

en: Plain text template
eu: Textu plano txantiloia

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
eu: Saiatu berriro ere ordainketa egiten edo joan zure kontu orrialdera.

en: Please attempt your purchase again.
eu: Mesedez saiatu berriro ere ordainketa burutzen.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
eu: Mesedez hautatu produktu bat saskira gehitzeko&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
eu: Mesedez aukeratu produktua options&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
eu: Mesedez hautatu saskira gehitu nahi duzun kopurua&hellip;

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
eu: Mesedez, erabilgarri dauden bidalketa motak ikusteko, hasi erosketa prozesatzen eta zehaztu bidalketarako helbide bat.

en: Please enter a coupon code.
eu: Mesedez txertatu kupoiaren kodea.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
eu: Mesedez jarri zure faktura zenbakientzako aurrizki bat. PayPal kontu bat erabiltzen baduzu denda bat baino gehiagotarako ziurtatu aurrizki hau bakarra dela PayPal-ek ez baitizu ahalbideratuko zenbaki bereko fakturarik.

en: Please enter a valid account username.
eu: Mesedez sartu kontu erabiltzaile zuzen bat.

en: Please enter a valid order ID
eu: Mesedez sartu eskari ID baliodun bat

en: Please enter a valid order email
eu: Mesedez sartu eskari email baliodun bat

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
eu: Mesedez sartu posta kode / ZIP zuzena.

en: Please enter an account password.
eu: Mesedez kontu baten pasahitza erabili

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
eu: Mesedez txertatu zure PayPal email helbidea; beharrezkoa da ordainketa burutzeko.

en: Please enter your current password.
eu: Mesedez txertatu zure egungo pasahitza.

en: Please enter your name.
eu: Mesedez sartu zure izena.

en: Please enter your password.
eu: Mesedez adierazi zure pasahitza.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
eu: Mesedez bete zure datuak ondoren ikusteko ordainketa modu baliagarriak.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
eu: Mesedez, bete ondorengo datuak bidalketa motak ikusteko.

en: Please fill out all password fields.
eu: Mesedez bete pasahitzaren atal guztiak.

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
eu: Mesedez ziurtatu zure txartelaren xehetasunak zuzen sartuak izan direla eta zure nabigatzaileak JavaScript-a gaitua duela.

en: Please provide a valid email address.
eu: Mesedez email helbide zuzen bat jarri.

en: Please rate the product.
eu: Mesedez baloratu produktua.

en: Please re-enter your password.
eu: Mesedez idatzi berriro zure pasahitza.

en: Please select a rating
eu: Mesedez, hautatu puntuazio bat

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
eu: Mesedez bidali zure txekea Denda Izena, Denda Helbidea, Denda Herria, Denda Estatua / Kondadua, Denda posta kodea.

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
eu: Mesedez, erabilgarri dauden bidalketa mota guztiak ikusteko, erabili bidalketa kalkulagailua.

en: Poland
eu: Polonia

en: Polish Zloty
eu: Zloty poloniarra

en: Popular Product Tags
eu: Produktu Etiketa ezagunenak

en: Postcode
eu: Posta kodea

en: Postcode / Zip
eu: Posta kodea

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
eu: &ldquo;%s&rdquo; etiketa duten postak

en: Pounds Sterling
eu: Libra esterlinak

en: Prefecture
eu: Prefetura

en: Premium Support
eu: Premium Laguntza

en: Price
eu: Zenbatekoa

en: Price:
eu: Prezioa:

en: Prince Edward Island
eu: Edward Printzipea Irla

en: Private Key
eu: Key pribatua

en: Proceed to Checkout
eu: Erosketa burutu

en: Proceed to PayPal
eu: PayPal-era joan

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
eu[0]: Prozesuan <span class="count">(%s)</span>
eu[1]: Prozesuan <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
eu: Eskaria prozesatzen

en: Product
eu: Produktua

en: Product % Discount
eu: Produktu % Deskontua

en: Product Backorder
eu: Produktu hau eska daiteke

en: Product Categories
eu: Produktu Kategoriak

en: Product Category
eu: Produktuaren kategoria

en: Product Description
eu: Produktuaren deskribapena

en: Product Discount
eu: Produktu Deskontua

en: Product ID provided does not match this line item
eu: Emandako produktuaren ID-a ez da bateragarria artikulu linea honekin

en: Product Image
eu: Produktuaren irudia

en: Product Tag
eu: Produktuaren etiketa

en: Product Tags
eu: Produktu Etiketak

en: Product is invalid
eu: Produktu hau baliogabea da

en: Product low in stock
eu: Produktu hau stock baxuarekin

en: Product out of stock
eu: Produktu hau ez dago stockean

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
eu: Kopurua

en: Product quantity is required
eu: Produktu kopurua beharrezkoa da

en: Product quantity must be a positive float
eu: Produktu kantitateak posiitiboa izan behar du

en: Products
eu: Produktuak

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
eu: &ldquo;%s&rdquo; etiketa duten produktuak

en: Provided order currency is invalid
eu: Aukeratutako ordainketa txanpona baliogabea da

en: Province
eu: Probintzia

en: Public Key
eu: Key publikoa

en: Qty
eu: Kantitatea

en: Quantity
eu: Kantitatea

en: Quantity: %s
eu: Kopurua: %s

en: Query type
eu: Eskari mota

en: Random
eu: Ausazko

en: Rate&hellip;
eu: Puntuatu&hellip;

en: Rated %d out of 5
eu: 5etik %dko puntuazioa

en: Rated %s out of 5
eu: 5etik %s-eko puntuazioa

en: Re-enter new password
eu: Sartu berriz pasahitz berria

en: Read More
eu: Info gehiago

en: Read more
eu: Info gehiago

en: Receiver Email
eu: Email jasolea

en: Recent Orders
eu: Duela gutxi egindako erosketak

en: Recent Reviews
eu: Azterketa Berrienak

en: Recently Viewed Products
eu: Duela gutxi ikusitako produktuak

en: Recipient(s)
eu: Edukiontzia(k)

en: Refund &ndash; %s
eu: Itzulketa &ndash; %s

en: Refund amount is required
eu: Itzulketa kantitatea beharrezkoa da

en: Refund amount must be positive
eu: Itzulketa kantitateak positiboa izan behar du

en: Refund failed
eu: Itzulketak huts egin du

en: Refund was declined.
eu: Itzulketa errefusatua izan da.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
eu: Itzulketa %s - Itzulketa ID-a: %s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
eu[0]: Itzulketa <span class="count">(%s)</span>
eu[1]: Itzulketa <span class="count">(%s)</span>

en: Refunds
eu: Itzulketak

en: Region
eu: Lurraldea

en: Register
eu: Izenpetu

en: Related Products
eu: Antzeko produktuak

en: Remember me
eu: Gogora nazazu

en: Remove filter
eu: Ezabatu filtroak

en: Remove selected account(s)
eu: Ezabatu aukeratutako kontua(k)

en: Remove this item
eu: Ezabatu produktu hau

en: Republic of Ireland
eu: Irlandako Errepublika

en: Reset Password
eu: Berrezarri pasahitza

en: Reset password
eu: Pasahitza berreskuratu

en: Return To Cart
eu: Itzuli saskira

en: Return To Shop
eu: Dendara itzuli

en: Return to homepage
eu: Sarrerara itzuli

en: Returning customer?
eu: Bueltan den bezeroa?

en: Reunion
eu: Réunion

en: Reversal cancelled for order #%s
eu: #%s eskariaren itzulketa kantzelatua izan da

en: Reviews
eu: Iritziak

en: Reviews (%d)
eu: Iritziak (%d)

en: Rio Grande do Norte
eu: Iparraldeko Rio Grande

en: Rio Grande do Sul
eu: Hegoaldeko Rio Grande

en: Roma
eu: Erroma

en: Romania
eu: Errumania

en: Romanian Leu
eu: Leu errumaniarra

en: Russia
eu: Errusia

en: Russian Ruble
eu: Ruble errusiarra

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
eu: Sao Tome eta Principe

en: Saint Helena
eu: Santa Helena

en: Saint Kitts and Nevis
eu: Saint Kitts eta Nevis

en: Saint Lucia
eu: Santa Luzia

en: Saint Martin (Dutch part)
eu: San Martin (Alemaniako zatia)

en: Saint Martin (French part)
eu: San Martin (Frantziako zatia)

en: Saint Pierre and Miquelon
eu: Saint-Pierre eta Mikelune

en: Saint Vincent and the Grenadines
eu: Saint Vincent eta Grenadinak

en: Sale!
eu: Beherapena!

en: Sales
eu: Salmentak

en: Sandbox Private Key
eu: Sandbox Key pribatuak

en: Sandbox Public Key
eu: Sandbox giltza publikoa

en: Santa Cruz de Tenerife
eu: Santa Cruz Tenerifekoa

en: Save
eu: Gorde

en: Save Address
eu: Gorde helbidea

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Search %s
eu: Bilatu %s

en: Search Coupons
eu: Bilatu Kupoiak

en: Search Orders
eu: Bilatu eskaria

en: Search Product Categories
eu: Bilatu Produktu Kategoriak

en: Search Product Tags
eu: Bilatu Produktu Etiketak

en: Search Products
eu: Produktua bilatu

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
eu: BIlaketa gakoa: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
eu: Bilatu bidalketa motak

en: Search Webhooks
eu: Webhook-ak aurkitu

en: Search for:
eu: Bilatu beharrekoa:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
eu: &ldquo;%s&rdquo; bilaketaren emaitzak

en: Select a category
eu: Hautatu kategoria bat

en: Select a country&hellip;
eu: Herrialdea aukeratu&hellip;

en: Select a state&hellip;
eu: Hautatu estatu bat&hellip;

en: Select an option&hellip;
eu: Aukeratu option&hellip;

en: Select options
eu: Produktua aukeratu

en: Select shipping methods
eu: Hautatu bidalketa motak

en: Select some countries
eu: Aukeratu herrialde batzuk

en: Selected countries
eu: Aukeratutako herrialdeak

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
eu: Bidalketaren xehetasunak PayPal-era bidali fakturaziora bidali beharrean.

en: Separate Product Tags with commas
eu: Bereiztu Produktu Etiketak koma bidez

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
eu: Kodeak koma bidez bereiztu. Komodinak onartu, adibidez <code>P*</code> aukerak PE30-ekin bat egingo du. Baita onartu patroiren bat, adibidez <code>NG1___</code> aukerak NG1 1AA-rekin bat egingo du baina ez NG10 1AA emaitzarekin

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
eu: Zehaztu botoien koloreak eta izenburuak modu elkarrizketan.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Seychelles
eu: Seychelleak

en: Ship to a different address?
eu: Beste helbide batetara bidali behar da?

en: Shipping
eu: Bidalketa

en: Shipping #%d
eu: Bidalketa #%d

en: Shipping Address
eu: Igorketa helbideak

en: Shipping Class
eu: Bidalketa mota

en: Shipping Classes
eu: Bidalketa motak

en: Shipping Details
eu: Bidalketaren xehetasunak

en: Shipping address
eu: Igorketa helbidea

en: Shipping costs updated.
eu: Bidalketa gastuak ongi eguneratu dira.

en: Shipping method ID is required
eu: Bidalketa motaren ID-a beharrezkoa da

en: Shipping total must be a positive amount
eu: BIdalketa gastuak positiboak izan behar dute

en: Shipping via %s
eu: Bidali honela: %s

en: Shipping:
eu: Bidalketa:

en: Shop Manager
eu: Denda kudeatzailea

en: Show
eu: Erakutsi

en: Show as dropdown
eu: Dropdown moduan erakutsi

en: Show hidden products
eu: Erakutsi ezkutatutako produktuak

en: Show hierarchy
eu: Hierarkia erakutsi

en: Show product counts
eu: Erakutsi produktu kontagailua

en: Showing all %d results
eu: %d emaitza erakusten (guztiak)

en: Showing the single result
eu: Emaitza bakarra erakusten

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
eu: Widget batean aukerazko atributuak erakusten ditu era honetan produktuen zerrenda murrizten da produktuen kategoria bistaratzean.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
eu: Erakutsi prezio iragazle sliderra widget batean produktuen zerrenda zehatzagoa erakusteko produktuen kategoriak bistaratzen ari zarenean.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
eu: Kapa bidezko nabigazio filtro aktiboak erakusten ditu erabiltzaileak ikusi eta desaktiba ditzan.

en: Shumen
eu: Xumen

en: Sierra Leone
eu: Sierra Leona

en: Sign up for Simplify Commerce
eu: Simplify Commerce-rako izena eman

en: Simple product
eu: Produktu sinplea

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
eu: Simplify Commerce errorea: mesedez sartu zure giltza publiko eta pribatuak

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
eu: Simplify Commerce errorea: Simplify Commerce-k PHP 5.3 edo eguneratuagoa behar du. Erabiltzen ari zaren bertsioa %s da.

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
eu: Simplify Commerce gaitua izan da, baina <a href="%s">SSL indar aukera</a> desgaitua da; zure erosketa segurtasunik gabea izan daiteke! Mesedez SSL-a gaitu eta zure zerbitzariak SSL zertifikatu baimendu bat duela - Simplify Commerce-k sandbox moduan soilik egin dezake lan.

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
eu: Simplify Commerce zure merkataritza kontu eta ordainketa pasabidea guztia batera da. Aukeratu Simplify Commerce zure WooCommerce ordainketa pasabide gisa zure dirura sarbide azkarra izan dezazun, MasterCard-ek babestutako ordainketa motor seguru eta indartsu batekin.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
eu: Simplify transakzioak huts egin du (%s)

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
eu: Simplify ordainketa onartua (ID: %s, Auth Code: %s)

en: Simplify payment declined
eu: Simplify ordainketa errefusatua

en: Simplify payment error: %s
eu: Simplify ordainketa errorea: %s

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
eu: Zure nabigatzaileak JavaScript ahalbideratzen ez duenez, edo desgaitua duzu, mesedez ziur izan <em>Eguneratu Guztia</em> botoiari eman diozula eskariarekin aurrera egin aurretik. Behar baino gehiago ordaintzeko arriskua duzu ez baduzu horrelakorik egiten.

en: Singapore
eu: Singapur

en: Singapore Dollar
eu: Singapurreko dolarra

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
eu: Sistan eta Baluchestan (سیستان و بلوچستان)

en: Slovakia
eu: Eslovakia

en: Slovenia
eu: Eslovenia

en: Solomon Islands
eu: Solomon Irlak

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
eu: Norbaitek ondorengo kontuaren pasahitza berrezartzeko eskaera egin du:

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
eu: Barkatu, arazo bat izan da kupoi hau ezabatzerakoan.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
eu: Barkatu, "%s" produktua agortuta dago. Mesedez, eguneratu zure saskia eta saiatu berriz. Sentitzen ditugu sortutako eragozpenak.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
eu: Barkatu, "%s" kupoia dagoeneko erabilia izan da eta ez da posible beste kupoiekin batera erabiltzea.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eu: Barkatu, badirudi ez dagoela ordainketa modu baliagarririk zure kokalekuan. Mesedez jarri kontaktuan gurekin laguntza behar baduzu edo bestelako moduren bat erabili nahiko bazenu.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eu: Barkatu, badirudi ez dagoela ordainketa modu baliagarririk zure herrialdean. Mesedez jarri kontaktuan gurekin laguntza behar baduzu edo bestelako moduren bat erabili nahiko bazenu.

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eu: Sentitzen dugu, baina dirudienez ez dago ordainketa modu berririk onartzen duen aukerarik. Mesedez, informazio gehiago behar baduzu edo kontsultaren bat egin nahi badiguzu, jarri gurekin harremanetan.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
eu: Barkatu, badirudi "%s" kupoia ez dela zuzena - ezabatua izan da zure eskaritik.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
eu: Barkatu, badirudi "%s" kupoia ez dela zurea - zure eskaritik ezabatua izan da.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
eu: Barkatu, aukeraketarekin bat datorren produkturik ez dago. Mesedez aukeratu bestelako konbinazioren bat.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
eu: Barkatu, baina erosketaren guztizkoa 0,50 izan behar da gutzienez ordaintzeko modu hau erabili ahal izateko.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
eu: Barkatu, kupoi hau ez da erabilgarria kategoria honekin: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
eu: Barkatu, kupoi hau ezin daiteke produktu honekin erabili: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
eu: Sentitzen dugu, kupoia ez da bateragarria zure saskiarekin.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
eu: Barkatu, kupoi hau ez da erabilgarria dagoeneko beheratuak izan diren produktuetan.

en: Sorry, this download has expired
eu: Barkatu, deskarga hau iraungitua izan da

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
eu: Barkatu, eskari hau baliogabea da eta ezin da ordaindua izan.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
eu: Barkatu, produktu hau ezin daiteke erosi

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
eu: Barkatu, produktu hau ez dago eskuragarri. Mesedez aukeratu bestelako konbinazio bat.

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
eu: Barkatu, ezin izan dugu eskari ID hori duenik gure datubasean.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
eu: Barkatu, ez dugu "%s" produktu kopuru nahikoa (une honetan %s ditugu). Mesedez, eguneratu zure saskia eta saiatu berriz. Sentitzen ditugu sortutako eragozpenak.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
eu: Barkatu, ez dugu "%s" produktu kopuru nahikoa. Mesedez, saiatu berriz %d minutu barru edo eguneratu zure saskia eta saiatu berriz. Sentitzen ditugu sortutako eragozpenak.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
eu: Barkatu, fitxategi hau jaisteko limitera iritsi zara

en: Sorry, your session has expired.
eu: Barkatu, zure saioa iraungitua izan da.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
eu: Barkatu, saioa amaitua izan da. <a href="%s" class="wc-backward">Sarrerara itzuli</a>

en: Sort Code
eu: Kodea ordenatu

en: Sort by average rating
eu: Puntuazioaren arabera

en: Sort by newness
eu: Gehitze dataren arabera

en: Sort by popularity
eu: Ospearen arabera

en: Sort by price: high to low
eu: Prezioaren arabera: garestitik merkera

en: Sort by price: low to high
eu: Prezioaren arabera: merketik garestira

[ctx: Sorting order]
en: Order
eu: Eskaera

en: South Africa
eu: Hego Afrika

en: South African rand
eu: Rand hego afrikarra

en: South Australia
eu: Australia hegoaldea

en: South Carolina
eu: Hego Carolina

en: South Dakota
eu: Hego Dakota

en: South Georgia/Sandwich Islands
eu: Hegoaldeko Georgiak/Sandwitch Irlak

en: South Korea
eu: Hego Korea

en: South Korean Won
eu: Won hego korearra

en: South Sudan
eu: Sudan Hegoaldea

en: Spain
eu: Espainia

en: Specific Countries
eu: Herrialde espezifikoak

en: Standard
eu: Estandarra

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
eu: Estandarrak kreditu txartelaren atalak erakutsiko ditu zure dendan (SSL beharrezkoa). %1$s beste zerbitzaritako ordainketak Simplify Commerce-n elkarrizketa erakutsiko du zure dendna (SSL-a bada) edo bezeroa Simplify Commerce-n gunera zuzenduko da (SSL-rik ez bada). %1$s Oharra: beste zerbitzarietako ordainketek API Key berri bat eskatzen dute beste zerbitzaritako ordainketen aukera aktibatuta. %2$sXehetasun gehiagorako begiratu Simplify Commerce-en laguntza%3$s.

en: State
eu: Estatua

en: State / County
eu: Estatua / Herrialdea

en: State / county
eu: Estatu / konderria

en: Status
eu: Egoera

en: Subject
eu: Gaia

en: Subject (downloadable)
eu: Gaia (deskargatzeko)

en: Submit
eu: Bidali

en: Subtotal
eu: Batura partziala

en: Subtotal:
eu: Guztira:

en: Suburb
eu: Aldiri

en: Suriname
eu: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
eu: Svalbard eta Jan Mayen

en: Swaziland
eu: Swazilandia

en: Sweden
eu: Suedia

en: Swedish Krona
eu: Krona suediarra

en: Swiss Franc
eu: Franko suitzarra

en: Switzerland
eu: Suitza

en: Syria
eu: Siria

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
eu: TEST MODUA GAITUA. Testerako txartel bat erabili: %s.

en: Tag: | Tags:
eu[0]: Etiketa:
eu[1]: Etiketak:

en: Taiwan New Dollars
eu: Taiwaneko dolar berriak

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
eu: Ordainketa Simplify Commerce bidez - simplify.js erabili txartel tokenak sortzeko eta Simplify Commerce SDK-rako. SSL eskatzen du sandboxa desgaituta dagoenean.

en: Tax
eu: Zerga

en: Tax Status
eu: Zerga egoera

[ctx: Tax status]
en: None
eu: Bat ere ez

en: Taxable
eu: Zergapeko

en: Telephone:
eu: Telefonoa:

en: Template file copied to theme.
eu: Txantiloi fitxategia konposiziora gehitua

en: Template file deleted from theme.
eu: Txantiloi fitxategia ezabatua izan da konposiziotik

en: Thai Baht
eu: Thaiko baht

en: Thailand
eu: Tailandia

en: Thank you for your order
eu: Eskerrik asko zure eskaria egin izanagatik.

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
eu: Eskerrik asko zure eskariagtik, mesedez klik egin ondorengo botoian ordainketa txartel bidez egiteko Simplify Commerce-n MasterCard bidez.

en: Thank you. Your order has been received.
eu: Eskerrik asko. Zure eskaera ongi jaso dugu.

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
eu: Mila esker %s web orrian kontu bat sortzeagatik. Zure erabiltzaile-izena <strong>%s</strong> da.

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
eu: "argitaratu" eskari estatusa jada ez dago WooCommerce 2.2 bertsioan! Berria erabili beharko zenuke post_status, <a href="%s">gehiago irakurri...</a>

en: The API key provided does not have read permissions
eu: Emandako API key-ak ez du irakurtzeko baimenik ahalbideratzen

en: The API key provided does not have write permissions
eu: Emandako API key-ak ez du idazteko baimenik ahalbideratzen

en: The JSONP callback function is invalid
eu: JSONP-aren berdeitze funtzioa baliogabea da

en: The SKU already exists on another product
eu: SKU hau dagoeneko beste produktu batean da

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
eu: Saskia aurreko erosketa bateko produktuekin bete da.

en: The coupon code already exists
eu: Kupoi kodea dagoeneko existitzen da

en: The customer cannot be deleted
eu: Bezeroa ezin da ezabatu

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
eu: Ondorengo helbidea erosketa burutzerakoan lehenetsita agertuko da.

en: The handler for the route is invalid
eu: Helbidearen handler-a baliogabea da

en: The maximum spend for this coupon is %s.
eu: Kupoi hau erabiliz gasta daitekeen maximoa %s da.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
eu: Kupoi hau erabiltzeko gastatu beharreko minimoa %s da.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
eu: #%d erosketa baztertu egin da. Eskaera honako hau zen:

en: The order note ID provided is not associated with the order
eu: Eskari oharraren ID-a ez dago inongo eskarirekin lotuta

en: The order refund ID provided is not associated with the order
eu: Eskariarek itzulpen ID-a ez dago inolako eskarirekin lotua

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
eu: Eskariaren batura eguneratua izan da. Mesedez baieztatu zure eskaria Eskaria Burutu botoia sakatuta orrialdearen beheko aldean.

en: The product variation is invalid
eu: Produktuaren aldaketa baliogabea da

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
eu: shop_order_status taxonomia ez da gehiago WooCommerce 2.2 bertsioan! Berria erabili beharko zenuke post_status, <a href="%s">gehiago irakurri...</a>

en: There are no reviews yet.
eu: Oraindik ez da iritzirik jaso.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
eu: Ez dago bidalketa aukerarik. Mesedez, egiaztatu zure helbidea, edo laguntza behar izanez gero, jarri gurekin harremanetan.

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
eu: Arazoren bat dago saskian dituzun produktuekin. Erosketa burutu ahal izateko, itzuli saskira eta konpondu dauden arazoak.

en: This %s cannot be deleted
eu: %s ezin da ezabatu

en: This controls the description which the user sees during checkout.
eu: Honek bezeroak erosketa egiterakoan ikusten duen deskripzioa kontrolatzen du.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
eu: Honek emailaren gaia kontrolatzen du. Utzi bete gabe defektuzko gaia gehitzeko: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
eu: Honek notifikazioa emailak duen buruko nagusia kontrolatzen du. Utzi bete gabe defektuzko burukoa gehitzeko: <code>%s</code>.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
eu: Honek erabitzaileak ordainketa egiterakoan ikusten duen izenburua kontrolatzen du

en: This coupon has expired.
eu: Kupoi hau iraungituta dago.

en: This email address is already registered.
eu: Email helbide hau dagoeneko erregistratua dago.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
eu: Funtzio hau ez litzateke erabili beharko woocommerce_init baino lehenago.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
eu: Hau probak egiteko demo denda da  &mdash; ez litzateke eskaririk bete beharko.

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
eu: Bezeroari bidaltzen zaion eskari notifikazioa da non eskariarek xehetasunak erakusten diren behin ordainketa eginda.

en: This is not your download link.
eu: Hau ez da zure deskargarako esteka.

en: This is where store orders are stored.
eu: Hau da dendako eskariak gordetzen diren lekua.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
eu: Hemen gehi ditzakezu bezeroek erabilti ahalko dituzten deskontu kupoiak.

en: This is where you can add new products to your store.
eu: Hau da zure dendara produktu berriak gehitzeko lekua.

en: This order note cannot be deleted
eu: Eskari ohar hau ezin da ezabatu

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
eu: Eskari honen egoera &ldquo;%s&rdquo;&mdash da; ezin da ordainketa egin. Mesedez jarri kontaktuan gurekin laguntza behar baduzu.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
eu: Une honetan produktu hau ez dago salgai.

en: This product is protected and cannot be purchased.
eu: Produktua babestua da eta ezin da erosi.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
eu: Txantiloi hau gain idatzia izan da zure konposizioagatik eta hemen aurki daiteke: <code>%s</code>.

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
eu: Produktu aldagarri honek ez du bariazio aktiborik, beraz, ezin da publikatu. Egoera zirriborro modura aldatzen.

en: Title
eu: Izenburua

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
eu: Gain idatzi eta email txantiloi hay editatzeko kopiatu  <code>%s</code> zure konposizio sortzailera: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
eu: Pasahitza berrezartzeko, jarraitu ondorengo esteka:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
eu: Zure erosketa jarraitzeko, sartu zure erosketaren IDa eta sakatu "Jarraitu" botoia. Identifikazio hori ordainagirian eta konfirmazio mezuan  aurkitu dezakezu.

en: Tokyo
eu: Tokio

en: Top Rated Products
eu: Gehien Baloratuen Produktuak

en: Total
eu: Guztira

en: Total:
eu: Guztira:

en: Totals
eu: Guztirakoak

en: Town / City
eu: Herria

en: Town / District
eu: Herri / Hiri / Distritua

en: Track
eu: Jarraitu

en: Trinidad and Tobago
eu: Trinidad eta Tobago

en: Turkey
eu: Turkia

en: Turkish Lira
eu: Lira turkiarra

en: Turks and Caicos Islands
eu: Turks eta Caicos Irlak

en: US Dollars
eu: Dolar amerikarrak

en: US Minor Outlying Islands
eu: US Minor Outlying uharteak

en: US Virgin Islands
eu: US Virgin uharteak

en: Ukraine
eu: Ukrania

en: Ukrainian Hryvnia
eu: Hryvnia ukraniarra

en: Uncategorized
eu: Kategoria gabea

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
eu: Zoritxarrez ez dugu %s helbidera bidalketarik egiten. Mesedez, adierazi beste  aukera bat.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
eu: Zoritxarrez zure eskaria zein da aurrera eraman banku/merkanteak zure transakzioa errefuxatu duelako.

en: United Arab Emirates
eu: Arabiar Emirerri Batuak

en: United Arab Emirates Dirham
eu: Arabiar Emirerri Batuak Dirham

en: United Kingdom (UK)
eu: Erresuma Batua (EB)

en: United States (US)
eu: Estatu Batuak (EEBB)

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
eu: Ordaindu gabeko eskaria kantzelatua - gehienezko denbora pasa da.

en: Unsupported request method
eu: Eskari metodo hau ez da bateragarria

en: Update %s
eu: Eguneratu %s

en: Update Cart
eu: Saskia eguneratu

en: Update Product Category
eu: Eguneratu Produktu Kategoria

en: Update Product Tag
eu: Eguneratu Produktu Etiketak

en: Update Shipping Class
eu: Bidalketa mota eguneratu

en: Update Totals
eu: Eguneratu totala

en: Update country
eu: Eguneratu herrialdea

en: Update totals
eu: Eguneratu totala

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
eu: $args aldagaia erabili array-en ordez. WC 2.2 atzera geratutako aldagaia ezabatua izango da.

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Username is required.
eu: Erabiltzaile izena beharrezkoa da.

en: Username or email
eu: Erabiltzaile-izena edo posta-elektronikoa

en: Username or email address
eu: Erabiltzaile-izena edo posta-elektronikoa

en: Username: %s
eu: Erabiltzailea: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
eu: Doako bidalketa ibili ahal izateko, zenbateko hau baino gehiago gastatu beharko du bezeroak

en: VAT
eu: BEZ

en: Valencia
eu: Valentzia

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
eu: Baliotze errorea: PayPal IPN erantzuna beste email helbide batetatik (%s)

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
eu: Baliotze errorea: PayPal kantitateak ez du bat egiten (kantitatea %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
eu: Baliotze errorea: PayPal kantitateak ez du bat egiten (%s gordin)

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
eu: Baliotze errorea: PayPal-eko txanponak ez du bat egiten (%s kodea)

en: Value
eu: Balioa

en: Variable product
eu: Produktu aldagarria

en: Variation #%s of %s
eu: Aldaketa #%s %s-etatik

en: Variations
eu: Aldaketak

en: Vatican
eu: Vatikanoa

en: Very Poor
eu: Txarra

en: Vietnamese Dong
eu: Dong vietnandarra

en: View
eu: Ikusi

en: View Cart
eu: Saskia ikusi

en: View Coupon
eu: Kupoia ikusi

en: View Coupons
eu: Kupoiak ikusi

en: View Order
eu: Eskaria ikusi

en: View Product
eu: Produktua ikusi

en: View Webhook
eu: Webhook-ak ikusi

en: View Webhooks
eu: Ikusi Webhook-ak

en: View WooCommerce API Docs
eu: Ikusi WooCommerce-n API Dokumentuak

en: View WooCommerce Documentation
eu: Ikusi WooCommerce-n Dokumentazioa

en: View WooCommerce Settings
eu: Ikusi WooCommerce aukerak

en: View order: %s
eu: Ikusi erosketa: %s

en: View products
eu: Produktuak ikusi

en: View template
eu: Ikusi txantiloia

en: Visit Premium Customer Support Forum
eu: Bisitatu Premium Bezeroen Laguntza Foroa

en: Wallis and Futuna
eu: Wallis eta Futuna

en: We were unable to process your order, please try again.
eu: Ez gara gai zure eskaria gauzatzeko, mesedez saiatu berriro ere.

en: Webhook
eu: Webhook-a

en: Webhook created on %s
eu: Webhook-a sortu da %s-n

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
eu: %Y(e)ko %b(a)ren %da @ %I:%M %p

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
eu: Webhook bidalketa URLak helbide baliogarri bat izan behar du http:// edo https:// duelarik

en: Webhook topic is required and must be valid
eu: Webhook gaia beharrezkoa da eta baliogarria izan behar du

en: Webhook topic must be valid
eu: Webhook-ak baliogarria izan behar du

en: Weight
eu: Pisua

en: Welcome to {site_title}
eu: Ongi etorri {site_title} webgunera

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
eu: Mendebaldeko Azarbaijan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
eu: Mendebaldeko Bengal

en: Western Australia
eu: Australia mendebaldea

en: Western Sahara
eu: Sahara Mendebaldea

en: Western Samoa
eu: Samoa Mendebaldea

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
eu: Zein zerga nahi duzu gehitu bertako bidalketetan, ez kontutan izan doakoa bada. Utzi bete gabe ez gaitzeko.

en: What is PayPal?
eu: Zer da PayPal?

en: What zip/post codes are available for local pickup?
eu: Zein zip/posta kode dira posible bertan jasotzeko?

en: WooCommerce Cart
eu: WooCommerce saskia

en: WooCommerce Layered Nav
eu: WooCommerce Kapazko Nabigazio

en: WooCommerce Layered Nav Filters
eu: WooCommerce Kapazko Nabigazio Filtroak

en: WooCommerce Price Filter
eu: WooCommerce Prezio Iragazlea

en: WooCommerce Product Categories
eu: WooCommerce Produktu Kategoriak

en: WooCommerce Product Search
eu: WooCommerce Produktu Bilatzailea

en: WooCommerce Product Tags
eu: WooCommerce Produktuen Etiketak

en: WooCommerce Products
eu: WooCommerce Produktuak

en: WooCommerce Recent Reviews
eu: WooCommerce Azterketa Berrienak

en: WooCommerce Recently Viewed
eu: WooCommerce Berriki Bistaratuak

en: WooCommerce Top Rated Products
eu: WooCommerce Gehien Baloratuen Produktuak

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
eu: Saioa <strong>%s</strong> moduan hasi duzu

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
eu: Zure kontuko panelean zure eskaerak ikusi eta zure pasahitza alda dezakezu:

en: You can only have 1 %s in your cart.
eu: %s bakarra izan dezakezu saskian.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
eu: Ezin da &quot;%s&quot; gehitu, ez delako alerik geratzen.

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
eu: Ezin duzu beste &quot;%s&quot;-(r)ik gehitu.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
eu: Ezin da &quot;%s&quot; produktuaren kopuru hori gehitu ez dagoelako nahikoa stock nahikoa (%s geratzen dira).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
eu: Ezin da kopuru hori gehitu &mdash; %s bakarrik ditugu salgai eta jada %s dituzu saskian.

en: You do not have permission to create coupons
eu: Ez duzu kupoiak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create order notes
eu: Ez duzu eskari oharrak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create order refunds
eu: Ez duzu eskari itzulketak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create orders
eu: Ez duzu baimenik eskariak sortzeko

en: You do not have permission to create products
eu: Ez duzu produktuak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create this customer
eu: Ez duzu bezero hau sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create webhooks
eu: Ez duzu Webhook-ak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to delete this %s
eu: Ez duzu %s hau ezabatzeko baimenik

en: You do not have permission to delete this customer
eu: Ez duzu bezero hau ezabatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit this %s
eu: Ez duzu %s hau editatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit this customer
eu: Ez duzu bezero hau editatzeko baimenik

en: You do not have permission to read product categories
eu: Ez duzu produktuen kategoria irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read the coupons count
eu: Ez duzu kupoien kodeak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read the customers count
eu: Ez duzu bezeroaren kontuak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read the orders count
eu: Ez duzu eskarien kontua irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read the products count
eu: Ez duzu produktuen kontaketa irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read the webhooks count
eu: Ez duzu Webhook kontuak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read this %s
eu: Ez duzu %s hau irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read this customer
eu: Ez duzu bezero hau irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read this report
eu: Ez duzu txosten hau irakurtzeko baimenik

en: You have not set up this type of address yet.
eu: Oraindik ez duzu mota horretako helbiderik ezarri.

en: You have received an order from %s.
eu: %s(r)en erosketa bat jaso duzu.

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
eu: %s(r)en erosketa bat jaso duzu. Eskaera honako hau da:

en: You may also like&hellip;
eu: Baliteke hau ere gustuko izatea&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
eu: Baliteke hauek ere interesatzea&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
eu: Gure Termino eta Baldintzak onartu beharrean zaude.

en: You must be logged in to checkout.
eu: Eskaera egin ahal izateko saioa hasi behar duzu.

en: You must be logged in to download files.
eu: Beharrezkoa zaizu deskargatutako fitxategietan saioa hastea.

en: Your Rating
eu: Zure puntuazioa

en: Your Review
eu: Zure iritzia

en: Your account on {site_title}
eu: Zure kontua {site_title} webgunean

en: Your cart is currently empty.
eu: Zure saskia hutsik dago.

en: Your comment is awaiting approval
eu: Zure iruzkina onespenaren zain dago

en: Your current password is incorrect.
eu: Zure pasahitza ez da zuzena.

en: Your details
eu: Zure datuak

en: Your most used product tags in cloud format.
eu: Laino formatuan gehien erabili dituzun produktuen etiketak.

en: Your order
eu: Zure erosketa

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
eu: Zure eskaria jada ez da posible kantzelatzea. Mesedez jarri gurekin kontaktuan laguntzaren bat beharko bazenu.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
eu: Zure eskaria ondo jaso eta prozesatzen ari gara. Hona hemen erosketaren xehetasunak:

en: Your order is complete
eu: Zure eskaria burutua izan da

en: Your order is complete - download your files
eu: Zure eskaria burutua izan da - deskargatu zure fitxategiak

en: Your order was cancelled.
eu: Zure eskaria kantzelatua izanda.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
eu: Zure pasahitza automatikoki osrtu da: <strong>%s</strong>

en: Your password has been reset.
eu: Sure pasahitza berreskuratua izan da.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
eu: Zure pasahitza <strong>%s</strong> da.

en: Your {site_title} order from {order_date}
eu: Zure {site_title} eskaria {order_date}-tik

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
eu: Zure {site_title} eskaria {order_date}-tik burutua izan da

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
eu: Zure {site_title} eskaria {order_date}-tik burutua izan da - deskargatu zure fitxategiak

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
eu: Zure {site_title} eskari laburpena {order_date}

en: Yukon Territory
eu: Yukon Lurraldea

en: Zero size file downloaded
eu: Zero tamainako  fitxategia deskargatua

en: Zip
eu: Posta kodea

en: [Remove]
eu: [Ezabatu]

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
eu: [{site_title}] Eskaria kantzelatua ({order_number})

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
eu: [{site_title}] Bezero eskari berria ({order_number}) - {order_date}

en: ago
eu: duela

en: and was completed
eu: eta burutua izan da

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
eu[0]: Iritzi %sean oinarritua
eu[1]: %s iritzitan oinarritua

[ctx: breadcrumb]
en: Home
eu: Hasiera

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
eu: Egilea: %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
eu: fakturazioa

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
eu: bidalketa

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
eu: %qty% emaitza aurkitu dira, erabili geziak produktuen artean mugitzeko.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
eu: Errorea kargatzean

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
eu: Emaitza gehiago kargatzen&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
eu: Ez da emaitzarik aurkitu

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
eu: Emaitza bat aurkitu da, sakatu enter emaitza hautatzeko

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
eu: Mesedez ezabatu %qty% karaktere

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
eu: Mesedez ezabatu karaktere bat

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
eu: Mesedez gehitu %qty% karaktere

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
eu: Mesedez gehitu karaktere bat

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
eu: Bilatzen&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
eu: %qty% artikulu bakarrik hauta ditzakezu

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
eu: Artikulu bakarra hautatu dezakezu

en: is a required field.
eu: Bete beharrekoa da.

en: is invalid
eu: Baliogabea da

en: is not a valid email address.
eu: Ez da email helbide zuzena.

en: is not a valid phone number.
eu: Ez da telefono zenbaki zuzena.

en: is not valid. Please enter one of the following:
eu: Ez da zuzena. Mesedez txertatu ondorengo bat:

en: jS F Y
eu: Y(e)ko F(r)en j-a

en: l jS \o\f F Y, h:ia
eu: Y(e)ko F(r)en j-a, l, h:ia

[ctx: label]
en: Search for:
eu: Bilatu beharrekoa:

[ctx: min_price]
en: From:
eu: Igorlea:

en: out of %s5%s
eu: %s5%s-etatik kanpo

en: out of 5
eu: 5-tik

en: pay
eu: ordaindu

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
eu: Apartamentu, suite, eraikina (aukeran)

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
eu: Oharrak zure eskaeraren inguruan, adibidez bidalketarako oharrak.

[ctx: placeholder]
en: Password
eu: Pasahitza

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
eu: Produktuak bilatu&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Street address
eu: Helbidea

[ctx: placeholder]
en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: required
eu: beharrezkoa

[ctx: slug]
en: product
eu: productu

[ctx: slug]
en: product-category
eu: produktu-kategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
eu: produktu-etiketa

[ctx: slug]
en: uncategorized
eu: Kategoria gabea

[ctx: submit button]
en: Search
eu: Bilatu

en: the
eu: hau

en: to
eu: Honi

en: to the
eu: Hona

en: verified owner
eu: egiaztatutako jabea
